Reklama

středa 14. června 2017

70,000 bílých zavražděno v „moderní“ Jihoafrické republice

Paul Fromm
14.6. 2017   Zvědavec
Obamův africký odkaz
Od chvíle, kdy Nelson Mandela a komunistický Africký národní kongres (ANC) převzali kontrolu nad JAR, bylo zlikvidováno více než 70,000 bílých a bezpočet dalších oloupeno, znásilněno a mučeno.Ale o tomhle v západních médiích neuslyšíte. Ty jen podlézají černým teroristům, kteří mají nyní kontrolu nad kdysi prosperující zemí.

Claudia Bryan je aktivistka z JAR žijící v Londýně. Její babička vlastnila v JAR pekařský krámek. Jednoho dne vniklo do jejího pekařství šest černochů a hromadně ji znásilnili. Pak ji chtěli zastřelit, ale zbraň se jim zasekla. V návalu vzteku ji tedy znovu hromadně znásilnili, což již ale sedmdesátiletá žena nepřežila. Loupež nebyla motivem.

Jeden z dobrovolníků z South African Family Relief Project, který ji (Claudii) vozil po Durbanu, během její nedávné expediční cesty do JAR, se s ní podělil o zkušenost jednoho svého kolegy. Jeden muž se svým již dospělým synem opravovali něco na své lodi u sebe doma v luxusní čtvrti, když se před domem objevili dva černoši a požadovali klíče od synova auta. Když jim je otec odmítl vydat, zastřelili ho a uprchli.

Joulene Trichardt, snacha mého průvodce v Johannesburgu, byla před pár lety jedním z manažerů v nočním klubu, který se jmenoval Truth. Noční klub otvíral jednou týdně pro večírky a taneční zábavu. Jedné noci vtrhli dovnitř čtyři ozbrojení černoši, pálili ze zbraní a napadli zaměstnance. Nahnali manažery a diskžokeje do kanceláře. Mlátili jednoho z manažerů pistolí a zkopali Ms. Trichardt,protože neuposlechla jejich rozkazu, aby odvrátila zrak a dívala se do země. Bandité uprchli s nočním ziskem 400,000 randů (asi $40,000) a nepohrdli ani mobilními telefony zaměstnanců podniku. Nebyli nikdy dopadeni.

Každý běloch, kterého jsem potkal, se obával o vlastní bezpečnost. Zločiny - vraždy, vloupání, znásilnění - bují všude. JAR má nejvíce případů znásilnění na světě a druhý nejvyšší počet vražd, což tuto zemi činí daleko nebezpečnější než např. většina oblastí v Iráku.

Většina obětí a pachatelů jsou černoši. Znásilnění jsou běžná ve školách pro černé a rodiče často raději akceptují malou sumu peněz jako finanční kompenzaci za znásilnění jejich dcery, než aby se něčeho domáhali u zkorumpované a nekompetentní policie.

Webová stránka GenocideWatch.com konstatuje: „Každý den je v JAR zavražděno asi 50 lidí, z nichž nejméně dvacítka připadá na bílé (95% zavražděných bílých mají na svědomí černoši). Prosím, uvědomte si, že bílí tvoří pouze 9% (4,500,000) populace JAR, takže množství zavražděných bělochů v JAR je docela značné.

Za úplatek je možné nechat policejní spis zmizet a případy se tak nikdy nedostanou až před soud. Zastavováním dopravy si policie často říká o úplatek. Bankovka v hodnotě 100 randů ($10), jak mi sdělili mí hostitelé, to většinou spraví a policie dopravu obnoví.

Co je ale ještě horší, sama policie se občas dopouští únosů aut a vloupání.

Jeden incident - pokus o únos movitého čínského páru - v nóbl čtvrti Johannesburgu - byl, (záznam mobilním telefonem zde) zdá se, spáchán policií, která, pod záminkou výslechu, zastavila manželský pár. Video se po internetu rychle rozšířilo.

Přes 70,000 bílých bylo zavražděno v JAR od převzetí moci Africkým národním kongresem (ANC). Více jak 5,000 farmářů bylo fyzicky zlikvidováno. Mnozí z nich byli ještě před smrtí krutě mučeni. Starý teroristický popěvek Afrického národního (ANC) kongresu zní: „Shoot the farmer! (Střílej farmáře!) Kill the Boer! (Zabij Búra!)“. Mohli jsme ho častokrát zaslechnout v poslední době; notoval si ho dokonce i prezident Jacob Zuma.

Komunistická ideologie ANC volá po konfiskaci velkého množství farem. Jihoafričtí farmáři jsou natolik ochromeni a traumatizováni, že produkce jejich farem prudce poklesla a JAR se nyní stala zemí závislou na dovozu potravin.

Co se děje v Jihoafrické republice je pozvolná genocida bíle populace. Rostoucí vraždy a násilí proti bílým, bránění bílým v možnosti získat práci a vygumovaní jejich historie a kultury není ničím jiným, než genocidou krok po kroku. Bude Amerika další na řadě? 70,000 Whites Murdered in ‘Modern’ South Africa; Obama’s African Legacy

39 komentářů :

 1. Jsou i další státy, např. bývalá obilnice Afriky Zaire, kde byla půda bílých osadníků znarodněna a předána černým. Bílí muži a děti byli byli povražděni, ženy až později po znásilňování. Farmy byly vykradeny a vypáleny. Dnes Zaire žádá o mezinárodní hospodářskou pomoc a ,,černí farmáři" po svém ,,hospodaření" hledají práci v Evropě!

  OdpovědětSmazat
 2. Co na to říct? Vývoz demokracie se někde zadrhl? A nebyli bílí osadníci původně vlastně kolonizátoři? To je tak, když chcete přinášet pokrok někam, kde na něj nejsou připraveni. Horší je, když se nám teď ten "nepokrok" valí do Evropy a my mu otevíráme brány dokořán. Tak proč by jen Amerika měla být další?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ovsem odplata komu a za co. Bily farmar je nevrazdil , ten jim dal praci. Musis myslet priteli. Je to valka RASA PROTI RASE(bilym)???
   Pak musi neco delat , protoze jdou po tobe a nepsat nesmysly.

   Bruno

   Smazat
  2. Hele Bruno, já právě myslím, jen možná víc do minulosti, než jsi zvyklý. Takže tvrdím, že bílý člověk začíná sklízet, co kdysi zasel a tím nemyslím na poli. Původní černé obyvatelstvo má důvody nemít bílé potomky kolonizátorů v lásce, stejně jako arabské, kvůli svým, západem rozmláceným a okrádaným zemím. A podívej se i na jiné africké země, kde západ drancuje jejich nerostné bohatství za pomoci dětské práce v nelidských podmínkách a devastace životního prostředí. A koho to tady v Evropě trápí? Dokud to sype, tak nikoho. Neříkám, že násilí je dobře a určitě se mu tady doma musíme bránit. Třeba i proto, že my jsme nikdy žádné kolonie neměli a naopak, rozvojovým zemím jsme vždycky pomáhali, třeba stavbou velkým průmyslových i jiných celků, vzděláváním na našich univerzitách a pod.

   Smazat
  3. Bohužel. Právě v Jižní Africe tomu bylo jinak. Búrové jsou potomci Holanďanů, kteří se v podstatě PRÁZDNÉ zemi usazovali už někdy od 16-tého století. Snad jen některé části byly osídleny Hotentoty, Bushmany, Křováky. Tito ovšem NEJSOU černochy. někdy v 18-tém a hlavně 19-tém století nastal ze severu příliv Zuluů, kteří masakrovali nejen zbylé Křováky, ale hlavně bojovali proti Búrům a Britům, kteří se rovněž v Jížní africe usazovali. Černoši jsou právě v Jižní Africe vetřelci, nájezdníky.
   Tak jako černoši nejsou v Africe doma třeba v Egyptě, Libyi, nebo Maroku, není jejich domovem ani Jižní Afrika.
   Černoši nejsou schopni vytvořit ani udržet samostatně, bez podpory vyšší rasy nějaký stát. Srovnejte ve stejných podmínkách, na stejném místě, se stejnou počáteční historií například Dominikánu a Haiti... Kromě životní úrovně, občanské bezpečnosti a jazyka, se liší jedině tím, že Haiti je skoro úplně černé. Za tu hrůzu ovšem jejich zpotvořená francouština nemůže.
   Máte jiný názor?

   Smazat
  4. Pane 16:08, vraždění bílých obyvatel v Africe, stejně jako teroristické činy islamistů v Evropě nemají žádnou souvislost s historickou kolonizací některých zemí. Tuto vraždící lůzu nezajímá historie kolonialismu, příčinou je nenávist muslimů vůči bezvěrcům, která je dána jejich vírou a touha po bezpracném zisku. Mimochodem, např. Velká Británie začala kolonizovat některé muslimském země až ve druhé polovině devatenáctého století a trvala jen několik desetiletí, kdežto průniky muslimských armád do Evropy a její kolonizace začala již v osmém století.

   Smazat
 3. Byl jsem v JAR dva dny a dvakrát na mě vytáhli nuž.
  B.H.

  OdpovědětSmazat
 4. Je to bohužel odplata za miliony zabitých a zmrzačených černochů , otroků , za africkou zničenou faunu a floru , za svinstva bílého dobyvatele , migrační vlna do Evropy je to stejné !! Jeno Anglie přiznává 50 milionů ubitých ve svých koloniích !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ono bylo více zabitých než 50mil?

   Smazat
  2. Zimbabwe dalsi priklad , masoveho vrazdeni, ktery skoncil v hladomoru a miliardovym pomocim od nas.
   Dalsi faze, kdy nejsou jiz schopni vubec zit ve vlastnim state a hospodarit nejak, je spolehlive vyzene do EU ! Ktera je prijme s otevrenou naruci.
   A zase se budou ukazovat jak jsou plni nemoci, z nasledku spatne vyzivy a masakry jako dusledek lupicskych gangu atd...

   Smazat
 5. Za rok je v USA asi 45 tisíc vražd , co potom chceme po Afričanech ??!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Cislo je sparavne , je to valka s drogami. Nejvetsi kriminalita a pocet vrazed ..Brazilie , nejvetsi vykradani Pariz.

   Smazat
 6. Dobrý akční film o JAR.Pěkně popisuje situaci v zemi.
  https://www.csfd.cz/film/255994-jerusalema/prehled/
  Je na uloz.to
  B.H.

  OdpovědětSmazat
 7. Prostě pan Honolulu má ohledně JAR pravdu. Kde negr převezme moc, tam pořádá safari na bílé a na plody práce bílých. A hebreohumanisté nám tyto "hodnoty" cpou i s jejich nositeli do kožichů a snaží se nás odzbrojit, aby je snad nějaký vražděný a olupovaný běloch v sebeobraně nepoškodil. Černí útočí po cigánsku, ze zálohy a v tlupách. Šíří tak multikulturní sebeobohacení. A německý neodmaturant Schulz nás chce "trestat", že tu verbež odmítáme. Měl by být sám po zásluze ztrestán i s Merkelovou, Allbrigtovou, Sorosem a spol. Tady jde o přežití evropského bělocha tvořivého!

  OdpovědětSmazat
 8. To neznamená,že když Burové,Francouzi,Italové či Britové rabovali Afriku,jako že ano,a získávali tím své nesmírné bohatství,o které se s nikým nedělili,tak teď se my s nimi budeme dělit o jejich problémy s Afričany,notabene vzniklé díky jejich úsilí a inteligenci dříve i nyní.Jestli v EU cítí potřebu napravovat křivdy,kterých se dříve dopouštěli v Africe,tam my jim v tom nemůžeme bránit.Na druhé straně my máme právo o svojí vlasti si rozhodovat také sami.Karel z Plzně


  OdpovědětSmazat
 9. Afrika nebyla a není připravena být Evropou, to prostě nemůžeme chtít. Černí obyvatelé byli vražděni, odváženi jako zvěř na americké plantáže, podíleli se na vzniku bohatství Ameriky. Blbé je, že má mnoho boháčů zájem okrádat je dál na jejich vlastních územích, a k tomu potřebují dodat hlavně chaos, nejlépe občanskou válku, kterou si zvolené vůdce - hrdlořezy zavážou, aby mohli dál tímto zadlužené země vykořisťovat. Dají jim moderní zbraně, to je jako by je dali opicím. Nelze přeskočit takový dlouhý vývoj, jaký zaznamenala Evropa. Jakousi vizi měl Kaddáfí, a hodně se přičiňoval o to, aby se z Afriky stal soběstačný a rozvíjející se kontinent. To se samozřejmě nelíbilo, a tak ho promptně sejmuli, když chtěl založil i africkou banku nezávislou na financích Západu, no a to přece nejde, že, aby otrok byl najednou samostatný. To, co bílí činili Africe a jejímu lidu, se teď vrací, ale jen zlomkem krutostí, které se tam po staletí děly. Jediná cesta pro Západ je nechat je jít svou cestou, poskytovat výhodně vzdělání, aby se tam lépe žilo, nepodporovat teroristy, nelákat je do dluhů a závislosti. Koneckonců nikdo nenutí bílé, aby tam žili. Jinak proud migrantů neustane a Evropa se jimi zadusí. zdravím Pavla

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:40 Souhlas, přesně tak to je.

   Smazat
  2. Pavlo,dovoluji si s Vámi podiskutovat.
   Černochy chytali hlavně Arabové,kteří je
   prodávali na trzích.Tam je někdo koupil a
   odvezl do Ameriky,kde je opět prodal.Sice
   nemám žádnou povědomost o tom,že to také
   praktikovali Češi,ale vyloučit to nelze.
   Pokud chcete operovat s tím,co se dělo těm
   chudákům černochům před 400-300 lety,jste
   na úrovni těch dnešních černochů.Za sociku
   se tam posílala pomoc a stavěly různé
   podniky.Za to unesli černoši české lidi,
   kteří tam pro ně pracovali.Dnes jim tam
   pošlete pomoc,oni všechno zpeněží a nakoupí
   zbraně a jdou válčit mezi sebou.Pokud máte
   problém s tím,že tady žádné muslimské negry
   nechceme,můžete se jich ujmout.Ale také za
   ně nést odpovědnost.Podle Vás nikdo nenutí
   bílé žít v Evropě,přenechat ji negrům a
   jít bydlet a pracovat jinam.Jejich výhodné
   vzdělání je na to,že ve školách místo
   učení tančí své kmenové tance.
   Petr Majevský

   Smazat
  3. Je to také uveřejněno na Zvědavci. Tomu článku jsem dal za 5. "Pavla" to napsala za mně. Kolonialismus musí nést své následky. Samozřejmě ale nejsem pro nějaké stěhování národu, pod rouškou pomoci "běžencům". Je to ale jiná mince problému. Tady už nejde o kolonialismus ale o neo kolonialismus. USA a "západ" si hlavně ze severní Afriky udělal střelnici a následky pak neseme my, kteří jsme žádné kolonie neměli. Přidali "jsme se" ale na stranu neokolonialistů a stali jsme se tak spoluviníky.
   Altman

   Smazat
  4. Zklidněte hormon! Ať vás to sebemrskačství nezadusí. Tvrdit cosi o kolektivní vině a spravedlivé odplatě je cesta do pekla. Černá rasa má prokazatelně mnohem nižší IQ, je agresivní, hůře vzdělavatelná, líná. Afrika je nejúrodnější světadíl až na Saharu, přesto jsou totálně v řiti, jediná cesta - nechat je na jejich území, na jejich světadílu, oplotit, poskytnout max. radu, osivo nebo stroje ... nic víc!!! A ať se ukáží, ať bádají, rozvíjejí se, zvyšují si intelekt poctivou a tvůrčí prací. Ono to jaksi samo od sebe nikoho nepostihne ... to chce generace vývoje a dřiny. Černí makat umějí, ale nechtějí. Musí dostat na výběr - práce nebo smrt hladem. Jinudy cesta nevede. A cítit jakousi vinu za kolonie ... proboha, kde jste? nezdá se vám, chytráci, že s naší republikou je to podobné - Západ to tu drancuje ve velkém ...a je jen na nás, jak se k tomu postavíme. Třeba na podzim ve volbách. Zdar!

   Smazat
  5. Máš i nemáš pravdu. Kolonialismus je fakt který nelze vyvrátit. A ti "mstitelé" se rekrutují až z dalších kolen. Ti první co byli navezeni či připuštění přijít do Evropy, byli rádi že se tady dostali, byť jako druhořadí námezdníci bez jakýchkoliv práv. Jejich děti a vnuci už mají jiné znalosti a přemýšlejí. Mezi těmi teroristy jsou většinou vzdělaní lidé.
   K jejich radikalizaci stačil zásah západu ve státech sev. Afriky, vývoz "demokracie". Kdyby zůstalo při starém, dali pokoj Saddámovi, Kaddáfimu či Assádovi, byl by tady klid.
   Altman

   Smazat
 10. 16.40 To vám řekla paní učitelka hezky, ale nepravdivě, protože černí se navzájem vraždili a vraždí dál... a zajatce umučili, nebo rituálně porazili a sežrali... až připlul KATOLÍK Z PORTUGALSKA, A DRUHÝ ZE ŠPANĚLSKA, a ty předurčené k mučednickým kůlům, či na barbecue od vítězů koupil, obdaroval je dobrodiním křtu svatého a podřídil je Katolické samospasitelné církvi. Aby je po odplutí v Africe nezlikvidovali, odvezli je na své náklady do kolonií v Karibiku a na americkém kontinentu a prodali je za skromný peníz dobrým katolíkům, aby jim za svoji záchranu pomáhali s prací. Sami za stržený peníz odpluli zpět do Afriky, aby zachránili další černé nešťastníky. Ke katolíkům se připojily i některé z přímořských křesťanských protestanských národů... a zahájily vlastní misijní činnost. Po zrušení otroctví v USA byla černochům nabídnuta možnost repatriace do Afriky do Libérie - za tím účelem zakoupené - ale neměli zájem. I v Libérii by se museli živit prací, šoulačka v buši by je neuživila.

  Jediná cesta je ponechat Afričany v Africe a důsledně jim nedávat nic zadarmo, ale důsledně jim platit pouze za dodané suroviny, výrobky, výpěstky. Nejprve se musí naučit pracovat a pravidelně vstávat do práce, plnit povinnosti A AŽ POTÉ MÁ CENU UVAŽOVAT O POSKYTNUTÍ JIM DOBRODINÍ EVROPANY NABYTÝCH VĚDOMOSTÍ.

  Afričané si nejprve musí po evropsku natlačit do hlaviček, že pouze poctivá, tvrdá práce je uživí. Do té doby je potřeba ponechat na přírodě regulaci jejich přemnožení, jak to fungovalo do poloviny minulého století.

  OdpovědětSmazat
 11. Ať si tam dělají co chtejí, je to jejich pfávo a každý kdo tam pijde se musí podřídit. My máme také právo rozodovat kdo u nás bude a musí se podřídit. Moje víra říká kdo co dává to dostává.

  OdpovědětSmazat
 12. Pan Honolulu pochopil a odjel, pokud někdo nepochopil, že v Jihoafrické republice došlo k obráení systému naruby a zůstal, musí si svůj kalich hořkosti vypít do dna. V.J.Horák

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bacha, chytra horakyne aby se tohle nerikalo o cesku

   Smazat
  2. Chytrolíne v Česku zatím o život nejde, jenom o rozum, který Vám asi chybí, když napíšeš "česko" Chi, chi chi, V.J.Horák

   Smazat
 13. A tak to bude v Evropě až budou většinou. CHraňme naši vlast.

  OdpovědětSmazat
 14. Je to opravdu nemilé, co se tam těm bílým děje, ale více mi vadí, co se plánuje s bílými v Evropě. Nejsme povinni se všude po světě zajímat o kdejaké bezpráví, ale jsme povinni si uhájit vlastní existenci a kulturu zde, v Evropě. A zde se děje také bezpráví a to nám původním Evropanům. Nepůsobí nám ho nějací černoši, ale bílí plánovači, tvůrci Panevropy. To jsou naši nepřátelé. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. https://www.youtube.com/watch?v=-FsPoGh8K2w

   Smazat
 15. Ad 17:16 a některým dalším od Pavly: vidím, že někteří souhlasí, jiní nesouhlasí, to je dobře, jen si svoje názory vyměňujme. Já nejsem vůbec obhájkyní černochů, ale snažím se na každou věc dívat z obou stran. Podělím se tedy s vámi o jednu svou zkušenost, čistě jen převzatou z literárních zdrojů, tak jak jsem uvažovala o jednom problému, a to o problému otroctví, je to krásný příklad, jak se lze na věci dívat z úplně opačného úhlu: když jsem asi v sedmé třídě poprvé přečetla Jih proti Severu od Margaret Mitchelové, byla jsem okouzlena, jasně, je to trochu červená knihovna, ale čím víc jsem to četla, tím víc jsem si všímala popisovaných reálií doby a méně milostného příběhu. A je to jedna z mála knih, které popisují otrokářství Jihu jako idylickou dobu, kdy černoši prozpěvují, když se vracejí z pole a paní domu jim spravuje oděvy a po nocích je ošetřuje v nemoci a vychovává jejich děti k práci a odpovědnosti za svěřený úsek. Tak mi začalo připadat, jako že to nebyla až tak špatná doba. A po letech jsem narazila v jiném díle, opět trochu "ženském", totiž v Dynastii Morlandů od Cyntie Harrod-Eaglesové, na úplně jiné vidění: hrdinka se tam provdá na Jih, a zjistí, v čem je tento řád tak špatný: otroci pracují, jen když nad nimi stojí dozorce, protože i kdyby pracovali seberychleji a sebelépe, žádný bonus jim to nevynese, jen další příděl práce, a radši se nechají občas přetáhnout karabáčem, než aby zrychlili tempo, prostě nic by z toho neměli. A přesně tohle mě přesvědčilo, že otroctví je špatné. V čem byla chyba mého předchozího smířlivého postoje? V to, že jsem si představovala, že jsem součástí toho světa Scarlett o´Harové. Ani mě nenapadlo, že bych mohla být tou otrokyní. Ano, možná se smějete mým příměrům, ale byla jsem holka, možná 14-tiletá. Nevím, kterou dnešní holku by napadlo vůbec o něčem takovém uvažovat, nebo proboha číst takové bichle, takže si docela cením, že mě tenkrát ten rozpor zaujal a že jsem o něm přemýšlela. A už je to drahně let, to mi věřte.
  A ještě něco vím z knížek, a potvrdil mi to pan prezident svým nedávným projevem v Lidicích: zpohodlněli jsme, nemáme odvahu vyjít ze svého pohodlí a bránit se nebezpečí. Jen si dovolím podotknout, že někomu setsakra záleží na tom, abychom tu odvahu neměli, abychom se váleli jak prasata u televize a sledovali příšernosti, aby se naše znalosti snižovaly a my byli ochotní spolknout vše, co se nám předkládá. Zdravím Pavla

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zase dobře, Pavlo. Jsem starý a prožil jsem druhou světovou. Nemůžete chtít hlavně po mladých ale i starých blbcích aby o takových věcech přemýšleli. ANO, přemýšlejí ale v intencích doby, která překroutila všechno naruby.
   Zdraví Altman

   Smazat
 16. Zlí černoši líní černoši, kteří přišli odněkud z pralesa chtějí oloupit bílého muže, z prastarého rodu bílých Afričanů, kteří zběleli dřinou v potu své tváře, a milostivě "dávali práci" líným-černým nemakačenkům, za byt a stravu, protože peníze kazí charakter.

  OdpovědětSmazat
 17. Tento problém neni jen v JAR. Bohužel se podařilo rozložit pseudodemokratickými kecy (jako u nás) společnost a její funkční řád. Jeden tzv. rasismus nyní střídá obrácený rasisimus, který je někým, komu to sype, podporován. Ty teze o vině kolonialismu a jak si za to může bílá rasa jsou blbost. Pokud vím, tak Britové povraždili jen za burských válek 400 000 bílých osadníků v prvních vyhlazovacích táborech. Takže ne negrů. Koncentráky nevymyslel Hitler ani Stalin, ale koloniální správa Británie dávno před 1. sv. válkou. Vyhlazování indiánů bylo také spíše motivováno chamtivostí než jinými důvody (rasové, náboženské). Řádění Japonců v Číně mělo stejný základ. V současné době jde o to, že někdo cíleně zasévá nenávist mezi národy, náboženstvími a rasami. Toto je výsledek. Vraždícím černochům nebo islamistům se záminka vždy najde, jako pro fašisty a gaunery např. na Ukrajině. Nakonec černí dokáží provádět genocidu sami na sobě jako ve Rvandě. Celý problém je v tom, že jediný Putin nazývá otevřeně věci jaké jsou. Naši tzv demokraté lžou, žádná dohoda pro ně nic neznamená a ještě se křivárnami chlubí. Jak to pak může dopadat? Myslím, že se jim to brzo vymkne z rukou a bude z toho celosvětové vraždění a vyvražďování ve jménu náboženství, demokracie, ideí, národů, ras jako již mnohokrát v historii. Až se lidstvo probere utopené v krvi, pak opět na 50 let strne hrůzou a přijde nová generace dočasně k rozumu. Jako po pádu Říma, křížových taženích, 30. leté válce, napoleonských válkách, 1.sv. válce, 2.sv. válce a řadě dalších průšvihů. Bohužel člověk je tvor nemoudrý a nepoučitelný.

  OdpovědětSmazat
 18. Fakt je ten, že Afrika patří Afričanům, tam nemají běloši co pohledávat. Mimochodem, právě v Jižní Africe Britové spustili jako první projekt koncentráků - vyhlazovacích táborů! Sice to nebylo namířeno vůči černochům (proti ženám a dětem Búrů, tedy potomků Holanďanů), ale jako praktická ukázka "britské demokracie" je to dostačující!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rozhodně souhlasím.
   Afrika Afričanům!
   Asie Asiatům!
   Evropa Evropanům!
   černoši tu u nás nemají co pohledávat! Máte pravdu.
   -------------------
   (btw.: Búrové jsou v jižní Africe víc doma, než Černoši. Viz historie)

   Smazat
 19. Někdo bílým národům vštěpuje pocit viny, aby tyto národy neprotestovaly proti jejich přeměně na evropský chalifát. Bohužel, evropské národy už jsou natolik ovce, že plán těchto „někdo“, zdárně pokračuje.
  A bude pokračovat až do likvidace evropských národů, pokud si tyto neujasní své národní zájmy. Je v našem národním zájmu být v takové EU, která si uzurpuje právo rozhodovat o tom, koho k nám nastěhuje, jak my ho budeme podporovat a zajišťovat? Být v takové EU, pod jejímž dohledem byl zlikvidován náš nezávislý průmysl a soběstačné zemědělství? Náhradou jsme získali možnost, vyžebrat si dotace. Takovýto nesvéprávný způsob života, je v našem národním zájmu? Toto si musíme urychleně ujasnit. P.K.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.