Reklama

neděle 18. června 2017

Aktuálně z Ukrajiny: Útok na demonstraci Socialistické strany Ukrajiny

Rado Miko
18.6.2017  Outsidermedia

Socialistická strana Ukrajiny uspořádala protest proti přejmenování prospektu gen. Vatutina (Nikolaj Fjodorovič Vatutin, sovětský generál, osvoboditel Ukrajiny od nacistů, v dubnu 1944 zemřel na následky postřelení ze zálohy od členů Ukrajinské povstalecké armády). Nově bude pojmenován po Romanu Šuchevyčovi (Roman Taras Josypovič Šuchevyč, velitel nacistického praporu Nachtigall, poté vrchní velitel UPA). 

 

Na lidi protestující v „evropské“ metropoli Kyjevě zaútočily nacionalistické bojůvky. K incidentu se přihlásila radikální skupina C14, existují informace i o účasti Pravého sektoru a Azova. Policie nezasáhla a tvářila se, že nic nevidí.

Co na to naši socialisté?

24 komentářů :

 1. Naši socialisté banderovce podpoří jak to udělal komediant stropnický.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsem zvědavý co udělá svaz židovských obcí a rezort tzv. spravedlnosti, až budou po našich ulicích běhat obdivovatelé protibolševického "odboje" hrdě nosících na oděvech znak praporu NACHTIGALL - takových malých hodných ukrajinských slavíčků, že, kavárenští "intelektuálové" - hrázi z Busele?

   Gentlemani z Nachtigallu os Šucheviče ve Lvově ještě před příchodem Němců zlikvidovali asi 4500 místních Židů podle svého kréda "Likviduj Židy, Poláky, komunisty. nič je bez milosrdenství..."

   Smazat
  2. Co člověk může čekat od takového komedianta jakým stropnický je.Vždyť ani jako herec není nic moc. Jen tuctvý seriálový poskok. Vašek

   Smazat
  3. Pro 22:44, 9:38
   Proboha, Vy ale máte v hlavě guláš. Od kdy je starý Stropnický socialista? To nevíte, že je ve vládě za ANO? Když už potřebujete na všechno nadávat, tak se před tím alespoň trochu zamyslete! Nebo už máte palice vymyté tak, že nejste schopni rozlišovat?
   Jirka

   Smazat
  4. Jirka Ono to je jedno víš ano čssd top09 ods kdu je jedna havlistická strana která jse jen pere o funkce.

   Smazat
  5. Myslíte si, že je podporoval"jen" Stropnický. A co Zvorálek, který jim pravidelně každý rok posílá 35 milionů, už tři roky. Je to ostuda české vlády, že podporuje fašisty i s podporou toho bachratýho poroše. Ale nedivme se jim, zždyť do škol zavedli vyúku,která se učí podle knížek, které si nechali kolem roku 92 zpracovat v USej. Tady je výsledek, Sám mám osobní zkušenost, kdy mi jeden ukrajinec vysvětloval. Cituji" A víš kdo to byl vlastně strýček Bandera? A tokto jsou krmení od svého útlého věku. A tady je výsledek. Když si ještě přičteme, koho mají ve vládě, tak stačí doslova impuls a konflikt je na světě. Jak dlouho bude ještě trvat, než nastane " noc dlouhých nožů". A koho je to propaganda? To ponechám na úvaze jen čtenářům. Díky komu a jaké propagandě může tento národ poděkovat? Je to vidět na každém kroku v celé evropě kdo rozesral tyto země. A to jsou slované. V čím zájmu, je " postavit" proti sobě národ jako celek? ( slovany). Migrace jen další jejich součástí. Zeptám se dál? Kdo ochraňoval podentáty z SS. Které státy zatajovaly přítpmnost těchto fašistů po celá desetiletí a na sklonku života je vytáhli, jen aby se ukázalo, že " jako" bojují protí tomuto nešvaru?
   Vidím to špatně, vypadá to doslova na občanskou válku. Pro ty dříve narozené.
   Kdo podporoval mládež "hitlerjugen" a víme potom co se stalo. Když pak zhodnotím, kdo nás zastupuje ve vládě a jedná jménem lidu tohoto národa, tak je mi špatně. Paktování s s němci (Herman,Bělobrádek). Není opravdu nemocná celá ta naše vláda? Tyto národy to mají snad i v genech a když si k tomu přídám ještě tvrzení mích předků, je to jasné. Germán zůstane vždy germánem. Více není co bych k tomu dodal.

   Smazat
 2. Toz ta banderovská svoloc potreboje ozdravnó kuru na poloostrovje Kola a porád do Kola......howk

  OdpovědětSmazat
 3. Naše socialisty nezajímají ukrajinští socialisté, hájící památku Vatutina, který byl nejspíš komunistou. Pokud by ale dostal na budku někdo z nacistických bojůvek, jistě by mu nabídli léčení v ČR. Už s tím mají zkušenost a jsou na svůj internacionální humanismus patřičně hrdí.

  OdpovědětSmazat
 4. Vstřícný postoj vedení ČSSD k ukrajinským náckům je jedním z velkých hřebíků do jejich rakve. A ani nejsou schopni si to uvědomit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naprosto přesné 23:35. Těm pitomcům v soc.dem. jsem totéž před 2 roky osobně napsal a podrobně vysvětlil, proč za tuto vstřícnost k banderovcům u voličů dříve či později úplně pohoří. Stalo se...

   Smazat
 5. Vždyť u nás už se pomalu k takovým zvěrstvům schyluje také. Viz omlouváním sudeťákům a jiné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vždyť také "herojové" z nazi gard na Ukrajině dostali od EU TURISTICÁ VÍZA, aby si mohli bez problémů zahajlovat i u nás...

   Smazat
 6. Včera při vzpomínce na parašutisty v Praze též promluvil mj. milý krajan Bělobrádek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Však se také za zákeřnou teroristickou vraždu hodného strýčka a rodinného přítele R. Heydricha omluvil Němcům již Král opilců, Hradní Vašek První...

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
 7. Re (07:50):
  Vašků jsme tu již měli tolik, že se v jejich očíslování těžko orientovat. Jeden lepší jak druhý .. Leč ten, kterého máte asi na mysli, nebyl prvním, leda tak Pivním.

  OdpovědětSmazat
 8. Všichni, kteří mlátili ty demonstranty byli mladí, téměř puberťáci. Důkaz, že pokud se jedná o národnostní otázky přemýšlení jde stranou. Nikdo si ani nezadá tu námahu říct tomu davu, kdo to byl Vatutin - no byl to Rus, tedy nepřítel - je úsudek těch mladých. Opět se mi zdá - nebylo to lepší za toho komunismu? To se tehdy nemohlo stát. Nejsem si jaksi vědom toho, že by byla nějaká nacionalistická propagand proti Němcům. Pokukazovalo se pouze na německé fašisty a ne na Němce. A nezdá se mi, že by se Sověti na Němcích nějak obzvlášť mstili. Kdyby ano, tak by jich museli pozabíjet do konce války a třeba také po válce 19 milionů navíc - Ztraty Sovětu během 2 světové války 27 milionů, ztráty Němců - 8 milionů.
  Doufám, že nevyvoválám svým komentářem nějaké nepříměřené komentáře - myslím ta věta, že pokud se jedná o národnostní otázky, rozum jde stranou. Jak si potom vysvětlíte to, co se děje nyní na Ukrajině? Bandera, člověk zodpovědný za zabíjení jiných národů na Ukrajině během druhé světové války se stal národním hrdinou. Mně zůstává rozum stát.

  OdpovědětSmazat
 9. Panebože - pořád to samé, to samé, to samé, to samé. A ti samí lidi, kteří od rána nedělají nic jiného, než že se nažerou, pak vlezou k počítači, a když si na novinkách vyvřeští své dva povolené příspěvky, (protože všichni jsou původně novinkáři, a nově objevený web NR jim umožnil širší pole působnosti) hbitě přelezou na NR a žvatlají zde. Vždycky už nemůžou dospat, aby už dřepěli u počítače - stále ti samí lidi, píšící stále totéž. Neskutečná nuda. Až budete kdokoliv z vás zase někde žvanit o ubohosti, omezenosti, zlobě, nenávisti, zabedněnosti a blbosti, zadívejte se na diskuzní fórum novinek a NR, a nejen zadívejte, ale pečlivě si diskuze přečtěte - tak v tom si tady žijeme. Každodenní ukázky občanské ubohosti. Jak lze s tímhle lidským materiálem pokročit někam dál? Musíte uznat, že to nejde.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:55 rád bych věděl, jakou věcnou statistikou a následnou analýzou jste schopen svoje elitářské tvrzení podložit.

   Smazat
 10. Opakuješ se jak blbě ohraná deska ty havlobanderovskej experte!!!!!
  Co takhle jít už z tý nonstop putyjy domu.....;-D

  OdpovědětSmazat
 11. Generál Vatutin patřil mezi špičkové velitele RA, to mu pánové od Bandery, pražské kavárny, černokněžníků a sudeťáků nikdy neodpustí. Jak prosté Watsone.
  Morave

  OdpovědětSmazat
 12. Ad 9:55
  Pěkné zhodnocení vlastní práce. Pozdravujte na ministerstvu lásky, zejména pana Chovance, ať si těch pár měsíců ještě užije. Potom bude nucen pracovat. Morave

  OdpovědětSmazat
 13. Ad 9:56
  Umanutý chytrolína, Ty sedáš k PC určitě jen proto abys pozvedl zkomírajícího českého plebejce. Dopřej těm co po jídle sedají ke klávesnici PC, aby si, tak jako u zpovědi, vylili své pocity a emoce. A za sebe Ti říkám: "Trhni si nohou" V.J.Horák

  OdpovědětSmazat
 14. jak příznačné..
  Očekávám tady v ČR, až přátelé "našich milých krajanů" budou chtět rehabilitovat jiného "milého krajana" K. H. Franka za tu veřejnou justiční vraždu.
  Na Ukrajině jsou progresívní, málo platné, že?

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.