Reklama

.

.

středa 28. června 2017

Bára Štěpánová exceluje: prý nebojuje, jen se snaží přesvědčovat spoluobčany.

Jiří Baťa
27. 6. 2017
Talentem ne příliš obdařená (vynahrazeno popředím) hééérečka, bývalá sekretutka Václava Havla, dnes velmi aktivní antizemanka a antibabišovka, ale hlavně předsedkyně výkonného výboru Spolku za zachování demokracie (to zní hrdě, že?) Bára Štěpánová, která se nechala slyšet (i vidět) v pořadu DVtv. Popravdě řečeno, s nutkáním k smíchu a občasné lítosti bylo co poslouchat (ovšem už méně na co koukat), jak ze sebe chrlí nastudované fráze pražsko-kavárenského demokratizmu, havloidní ideologie, resp. sluníčkářské a pravdoláskařské demagogie. 

Zaujala především svou názorovou frází, že ona o nic nebojuje, jen se snaží přesvědčit své spoluobčany, aby mysleli jako ona. Odmítá prý boj jako takový, protože bojovat se prý dá pouze třídně s cílem svrhnout nějakou společenskou třídu. O to ona prý neusiluje a jen chce, aby lidé prozřeli, aby se dozvěděli, co je ten Babiš za zrůda.

No jen si představte, Babiš se nechal vyfotit s nějakým dítětem, dokonce s nějakým zvířetem, což „kultivovaná“ hééérečka považuje za naprosto odporné. Prý s dětmi se fotil už Hitler a Stalin, dělají to jen odporní diktátoři. Škoda, že zanícená demokratutka Štěpánová neviděla celou řadu fotografií prezidenta T. G. Masaryka, který se stejně jako ten odporný diktátor Hitler nebo Stalin, nechal fotit s děvčátkem či dětmi na rukou. Ten Masaryk, kterému nebylo zatěžko, stejně jako Babiš či Zeman, chodit mezi prostý lid, potřást si s nimi rukou, pohovořit s nimi, podpořit je v případě, že trpěli sociálním či jiným nedostatkem (jen ty koblihy chyběly). Taky odporný diktátor, Báro?

Významně se exponující hééérečka a demokratka Štěpánová (tak se představuje, viz její již zmíněné předsednictví výkonného výboru Spolku na ochranu zvířat, pardon-demokracie) tvrdě odsoudila takové odporné jednání, kterým se prý Babiš snaží lákat voliče na své koblihy. Otázka je, čím chce Bára přesvědčovat spoluobčany aby pochopili, jak zlý a odporný diktátor je Babiš a babišismus. Koblihy nemá a to co má, už sotva zabere!

Nicméně, obrazně řečeno, zdviženým ukazováčkem (přičemž by jistě ráda nejraději použila vztyčený prostředníček) mluvila o nebezpečí, že Babišovi představy jsou o tom, jak bude stát řídit jako firmu, že občané budou jeho zaměstnanci apod. Nezbývá než se jí zeptat: čím pak je ona, hééérečka, když ne „zaměstnankyní“, kterou mimo jiné také platí stát? Nebo je snad placena přímo americkou ambasádou? Apropó, jak sami odeesáci říkají, že kde chybí argumenty, důkazy a fakta, používají se urážky,pomluvy, lži a jiné podrazy. Hééérečka se dost nevybíravě otírá o A. Babiše a aniž by třeba znala jeho velmi podrobný životopis, raději se uchyluje k urážkám a osočováním. Ostatně, co lze od demokratutky očekávat, že?

Také přiznala, že její názory silně korespondují s názorovou ideologií ODS a TOP 09, kterých je velkým sympatizantem a přívržencem a je také rozhodnuta jedné z těchto stran (nejspíše to však bude ODS) dát svůj hlas. Jak také jinak, svůj k svému, že? Podotkla rovněž, že doufá, že Andrej Babiš se svou ANO volby nevyhraje, politické posty obsadí představitelé pravice, kteří a zde pozor, již poučeni (nikoli z krizového vývoje) z chyb minulosti, prý budou čestně a svědomitě sloužit, ano čtete dobře, sloužit občanům! Za Havla se prý ještě politika brala jako služba vlasti až potom si lidé (kteří to byli ale neupřesnila) začali plně uvědomovat, jaké možnosti jim politická moc dává. Dnes už je ale přesvědčena, že oni nebudou usilovat o moc. Až tak se prý jejich jejich taktika a rétorika změnila. Prostě hotoví beránci (ale jinak vlci v rouše beránčím) ! Je totiž přesvědčena, že oni jediní jsou schopni skoncovat s nebezpečnou (komu či pro koho však neříká) Babišovou politikou, věří, že oni (ODS) budou čestně a poctivě hájit zájmy sorry, teď mi nějak uniklo, čí že to zájmy, ale zájmy občanů to rozhodně nebudou!

Nakonec není od věci zmínit její dvě největší přání: aby nevyhrálo ANO a Babiš se tak nestal premiérem a aby ve volbách nezvítězil M. Zeman o kterém sice v rozhovoru přímo nemluvila, ale dost často naznačila, jak jej ze srdce nenávidí. Přeje si, aby Babiš zmizel ze světa a hned po tom aby zmizel i Miloš Zeman. Tito dva jsou prý ti, kteří prý bezprostředně ohrožují demokracii u nás, proto ta angažovansot v jejím spolku za záchranu demokracie v Česku. Problém je v tom, že její představy ( případně představy pražské kavárny a pravdoláskařů) o demokracii se výrazně liší od představ, které má většina rozumných občanů.

Přesvědčit občany o své demokracii bude pro demokratutku Štěpánovou opravdu, ale opravdu velký oříšek, neřku-li přímo ořech! Tak do toho, Báro a pomoci může i lesem a přírodou odkojený kolega Nový!

33 komentářů :

 1. Kéž by ta škeble a nový kocáb a další kavarníci emigrovaly k makrele až Zeman opět vyhraje volby.

  Tady jsi přečtěte o čem jedná rada evropy:

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Nas-poslanec-byl-u-toho-kdyz-Turecko-prohlasilo-aby-v-dobe-ramadanu-Rada-Evropy-nezasedala-Slysel-i-slova-o-nutnosti-migrace-a-jeji-prospesnosti-pro-nas-494087

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bára Štěpánová jen vyjadřuje na něco názor jak to činí kdejaký jiný umělec. Pokud mluví jen za sebe jako občan a nevydává se za svědomí národa, tak na to má svaté právo. Ale u autora článku bych doporučoval rozumněji operovat s tou většinou rozumných občanů, jak říkal ten oblíbený Zemanův rabín, všechno může být jinak.

   Vymazat
  2. Fuchtle Štěpánová je umnělec,to je mi novinka.To je jako Hutka světový spěvák.Jdi do hazlu a nezapomeň za sebou spláchnout.

   Vymazat
 2. Toz pane Bata volim opet Milose neb té vobsóstlé Galose oz né só na plose.........pjekne vecir.....howk

  OdpovědětVymazat
 3. Ta zrzavá škaredá kráva může přesvědčovat, koho chce. Naši ji měli rádi jako herečku, už tenkrát jsem je nechápal, ale nic jim nevymlouval.Takže jsem se v úsudku nespletl,škebla s íkvé týkvéé chce radit občanům. Nakopat do hader!!!!Kdyby se probudil Karel IV., nechal by ju utratit, jak škodnou, víme samozřejmě za co.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Poslední záchvěvy staré vyzobané slunečnice.

   Vymazat
 4. Co byste od bývalé osobní erotické poradkyně prezidenta chtěli? Musí s tím IQ tykve nějak vystačit, protože ty jiné její přednosti už dnes tolik netáhnou. Kde jsou ty časy, kdy pózovala na Harley oděna v pouhých tangách.

  OdpovědětVymazat
 5. Chatrnými argumenty jenom přihazuje body ANO. Jenom do toho, Baruško! :-))

  OdpovědětVymazat
 6. Je to děsivá kráva bez špetky inteligence. Jako hérečka k ničemu, akorát byla dobrá, aby držela Veškrnovi kolík. To dělala ochotně. Měla by být utracena na státní náklady a byl by pokoj od té svině prodejné..

  OdpovědětVymazat
 7. Možná bude radit Drahošovi. Představa že by měla znovu jezdit na hradě na koloběžce je nad moji fantazii...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8:45
   Už je ta olezlá baba stará na ježdění na koloběžce i na poskytování služeb v koupelně sousedící s pracovnou presidenta.

   Vymazat
  2. Když si představím jak se jí na té koloběžce houpaly ty rezaté "vnady" tak je mně blujno...

   Vymazat
  3. Stará rezavá pizda nestojí za komentář

   Vymazat
 8. Co za jakousi Báru...přeložte to do Moravštiny,je to ježíbaba a k tomu zrzatá,co prý je móc černé a ještě horší móc zrzaté,tak rychle pryč od toho a nemusíš být rasista !!!!!!,já bych ji vzal do armády a postavil ji do čela místo pořádného tanku a né těch žebřiňáku,co chtějí za iliardy zase koupit,mají KASA,tak ať je využívají a nepřeváží v nich kobyly do Mongolska,to je opravdu EFEKT......

  OdpovědětVymazat
 9. Ta stará matrace nestojí za řeč.

  OdpovědětVymazat
 10. nevážím si jí jako herečky , nacož jako člověka, hnus, měla by se sama před sebou stydět, za svoje názory

  OdpovědětVymazat
 11. Ta "opozice" degraduje sebe sama, protože jen štěká sprostoty a urážky, je na úrovni pavlače. Doporučit té prosto a sprostoduché osobě nějakou bohulibou činnost: koště a zametat, aby se plně realizovala. A ignorovat takové drzé uštěkance,protože nejsou schopni vážné demokratické protiargumentace či dialogu, jsou tudíž jen ztrátou času a energie.

  OdpovědětVymazat
 12. Nevidím rozdíl mezi touto kreaturou a Vešknovou, obě sprosté coury

  OdpovědětVymazat
 13. To video jsem viděl. Štěpánová je buď debilní, nebo královsky placená samotným panem Babišem a presidentem Zemanem. Jiná možnost neexistuje. Naopak je ale zase dobře, že se stará o velký odliv voličů ODS a TOP 09, nebo alespoň voličů co nemají v hlavě nasráno, protože po relkamě kterou těmto stranám dělá,je může volit jen naprostý BLB. Demokracie, dle pražské kavárny, NASRAT !!!

  OdpovědětVymazat
 14. Jo a Havel byl služebník lidu. Cha cha cha, ještě zapomněla zmínit Havlovu neskonalou skromnost, slušnost a maximální abstinenci.

  OdpovědětVymazat
 15. Já jí neodsuzuji.Je to komediantka a dělá jenom to,
  co ostatní komedianti.V přesvědčení,že oni jsou ta
  (j)elita si myslí,že mohou do všeho kecat.Nakonec
  žvanění je po celý život živí.Nic nového,dokazují
  jenom,že jsou prodejní.Chtějí lidi ovlivňovat,jako
  blb Pavel Nový.Když bude zvolen Zeman,začne prý
  uvažovat o emigraci.Jako ty američtí.Pouze opisuje.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tyhlecty herečky.....Jenom papouškování naučených textů a tyátr. Viz Švorcová. Ta dostala od Husáka auto, kdoví co slíbili Štěpánové.

   Vymazat
  2. 13:39 je na Vás co si myslíte o Švorcové, ta ovšem celým svým životem přesvědčila, že je komunistka srdcem i rozumem. Tedy charakter. Kolik takových mezi "umělci" z té doby (i dnešních) najdete? Za totáče jsem ji odmítal (internacionální pomoc 1968), dnes si jí vážím!

   Vymazat
 16. Vždyť má hlavě vakuum.

  OdpovědětVymazat
 17. Muze mi nekdo vysvetlit, co znamena termin "sekretutka"? To ma byt cesky?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14:55 Chápal bych to jako prostitutka.

   Vymazat
  2. To je složenina Jarinééé,"sekret u tka"(ničky), víme? Jiných odvozenin a náznaků jsme my stydlíní rozhodně a zajisté "prosti".

   Vymazat
  3. ok, prostitutka je osoba, ktera poskytuje sex za penize. To B. Stepanova nekdy delala? A pan Bata o tom vi? Nebo jenom haze spinu na lidi, kteri maji jiny nazor nez on? Pokud ano, tak to vypovida vice o nem, nez o Stepanove.

   Vymazat
  4. 15:21 Pokud jste viděl rozhovor s B.Štěpánovou, tak přece víte, že všechno co ona dělá, dělá zadarmo z lásky k vlasti z lásky k nám všem, kterým chce pomoci. Smutné ovšem je, že se vždycky najde nějaký "Jarin ", který jim to sežere.

   Vymazat
 18. Ked sa herci a umelci pchaju do politiky nastava koniec zdraveho rozumu,uz sme to zazili v 89,su to vypatlanci,vidime to denne ci v Cechach tak aj na Slovensku,nemaju rozum,len pouzivaju naucene fraze zo svojich roli a myslia si ze su elita,je to velmi smutne...

  OdpovědětVymazat
 19. takovych se velmi bojim co slibuji že mi vipichnou kozama voko ovšem nesmi byt podmiru trpaslik

  OdpovědětVymazat
 20. Podkal jsem kámoše Degéna Štěpána co má za ženu Báru Štěpánovou a ta měla tak rozflákanou držku až hrůza.Říkám Štěpáne co to ta tvoje dělala.On řekl : umývala schody u sochy svatého Václava na Václavském Náměstí, stoupla si na kozy a rozmlátila si držku,no není to kráva nebezká.Říkám - JE !!!!!!

  OdpovědětVymazat