Reklama

úterý 27. června 2017

Bojíte se, novináři! Mluvčí hlavy státu Jiří Ovčáček: Lži teď budou v médiích na denním pořádku. Mluvčí se vyjádřil i ke třem zcela konkrétním mediálním tvrzením Slonkové, Kmentovi, Respektu a dalším

27.6. 2017   rozhovor PL,
Bojovníkům proti Zemanovu znovuzvolení dochází dech a stoupá nervozita, proto začali víc útočit a v médiích otevřeně lhát.
Je to přepjatá antizemanovská kampaň v praxi, se kterou jsem dopředu počítal. Musíme si uvědomit, že většinu tradičních politických stran a část velkého byznysu jímá hrůza při představě, že by Miloš Zeman byl prezidentem až do roku 2023.


 V prezidentské kampani bude základním pracovním nástrojem mainstreamových médií a podporovatelů protikandidátů lež. Odpůrce pana prezidenta žene kupředu nenávist. Pana prezidenta pocit povinnosti, že je třeba dál bránit republiku před nebezpečími, která dnešní svět přináší, že je třeba bránit práva a důstojnost občanů. S Milošem Zemanem v čele se naše země nebude před nikým hrbit.

Na Hradě potřebují poslušného sluhu, kterému za tuto poslušnost chtějí nabídnout slávu v mediálním mainstreamu. Občané oceňují fakt, že Miloš Zeman hrdě brání zájmy naší krásné země a jen díky jeho nesmlouvavému přístupu zde dnes nemáme tisíce muslimských migrantů. Kdyby pan prezident v pravý čas neřekl hlasité NE, Bohuslav Sobotka a spol. by před Bruselem poklekli. Důkazem budiž před časem uniklé e-maily z okolí pana premiéra. Tvůrci antizemanovské kampaně se tak soustředí na zdraví pana prezidenta. A tady říkám: mladší politik by nezvládl tolik práce, jakou vykonává ve prospěch všech občanů pan prezident.

Napadá vás, odkud mohou informace tohoto typu pocházet? Sabina Slonková by si to přece nevycucala z prstu…

Na špidlovsky prezentované „zdroje tu jsou“ nemá smysl reagovat. Nechť naši drazí novináři uvedou konkrétní jména lidí, kteří tyto nepravdivé zkazky roznášejí. Využívání anonymních zdrojů je nedůvěryhodné, a proto se nedivím, že se pak objeví například v týdeníku Respekt vyslovené nepravdy. Aby bylo jasno. Musíme si začít zvykat, že v antizemanovské kampani budou totální lži skryté za „důvěryhodné zdroje, které si nepřály být jmenovány“, zcela běžné a na denním pořádku.

Vlna kritiky přišla též poté, co pan prezident v televizi nepřímo označil premiéra Sobotku za svini. Upřímně, nebylo to příliš silné slovo?


Pan prezident především hovořil o tom, že v politice by měly platit dohody. Bohuslav Sobotka sebevražedným atentátem vyhodil do povětří svou vlastní vládu a svou vlastní stranu, ČSSD. Jen proto, že se domníval, že po odchodu z ministerstva financí nebude tolik v médiích, se snažil úporně zbavit Andreje Babiše. Nic více za tím podle mého názoru není. Reálný výsledek známe. Pokles důvěry ve vládu, totální úpadek ČSSD. Pokud připočítáme nedůstojné chování Bohuslava Sobotky ve stylu „demise – nedemise“, je ostřejší příměr ke vzniklé situaci zcela přiléhavý.


Klinický psycholog Bohumil Sláma přišel na Aktuálně.cz s poněkud ostře formulovanými tvrzeními, že se „Zemanovi nerozpadá jen osobnost, ale celá psychika“. Sláma tvrdí, že tím, jak se stářím zvýrazňují povahové rysy, se z prezidenta stává „zlý dědek“, kterému chabne mozková kůra. Jak byste to komentoval?


Je to právě ukázka toho, že je antizemanovský tábor nervózní a vyděšený z představy dalších pěti let Miloše Zemana na Hradě. Navenek se sice snaží tvrdit, jak velkou šanci mají protikandidáti, ale sami dobře vědí, že realita je úplně jinde. Navíc kampani některých protikandidátů dochází dech, a nervozita se tak ještě stupňuje. A tak sahají k takovým praktikám, jakou předvedl Bohumil Sláma. Je to prostě mlácení prázdné slámy.

Nezačíná se ukazovat, že antizemanovský tábor nabývá na síle a svou mediální převahou zkrátka prezidenta Zemana převálcuje? Běžní lidé na vesnicích, kteří nemají možnost hlavu státu jen tak vidět, zůstanou odkázáni na mediální výstupy typu, které jsme probírali před chvilkou. Nebo ne?

Žádné válcování se nekoná. Antizemanovský tábor stihla panika. A tak ukazuje svaly prostřednictvím mainstreamových médií. Ta už ale dávno nemají takovou sílu, jakou by chtěla mít. Mimoto, svou nenávist vůči Miloši Zemanovi už dávají až příliš najevo. Lidé se budou rozhodovat podle zcela jiných kritérií a nebudou se řídit hlasem médií.

 V prezidentské kampani bude základním pracovním nástrojem mainstreamových médií a podporovatelů protikandidátů lež. Odpůrce pana prezidenta žene kupředu nenávist. Pana prezidenta pocit povinnosti, že je třeba dál bránit republiku před nebezpečími, která dnešní svět přináší, že je třeba bránit práva a důstojnost občanů. S Milošem Zemanem v čele se naše země nebude před nikým hrbit.


SLEDUJTE EXKLUZIVNÍ VIDEO: Kancléř Mynář slavil narozeniny a prezident Zeman se dlouze rozpovídal( pokračuje na PL)

43 komentářů :

 1. Toz titi novinárke a novinári jak si ríkajó ale se zornanalizmem majó tak akurát hovno spolecné só to deti LUMPENPROLETÁRO s PROLETÁREK s padesátech roku........a te nám to zasevajó séme satana hovada jedna nezdárná......Toz nech zije Pan Prezident....howk

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zmiňovaná Slonková spolu s Kubíkem a s jejich ryze propagandisticko-agitačním seriálem zvaným "Zvláštní vyšetřování", který nemá s žádným vyšetřováním nic společného a je výstižný pouze prvním slovem zmiňovaného názvu.
   Tito dva trapasníci nikdy nic nevyšetřily a s investigativou nemají zhola nic společného.
   Jsou to jen špíny, které špiní vše, co je čisté a snaží se očistit vše co je ve skutečnosti špinavé.

   Smazat
 2. Zde nick honolulu prohlasuje, ze fandi skvelemu statniku presidentu Zemanovi a varuje obcany Ceska, ze nebud-li zvolen Zeman znovu presidentem, tak my, vsichni oddani presidentu Trumpovi vas hodime na pospas kozomrdum z Afriky - z toho dovodu, ze se nam budete jevit jako postizeni amokem.
  At zije president Zeman - kamos presidenta Trumpa.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:53

   Jdi ty, žvanílku!
   Myslíš si snad, že jsi vtipný?

   Smazat
  2. 21:59
   Zalez, breptalku
   A souhlasim s Honolulu, bez Zemana padne cesko na hubu
   Horni Dolni

   Smazat
 3. Ne 21:59, ja jsem inteligentni ty feeble - mined imbecile.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mined imbecile? Kde kutají imbecily? Nebude to na Floridě.
   Když chceš uchvacovat angličtinou tak se jí nauč,feeble minded imbecile

   Smazat
 4. Jakekoliv nazory - kohokoliv, kdo pise na Aktualne CZ, jsou bezcenne a scestne, kvuli tvrde cenzure , ktera tam vladne.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 5. Vy imitace intelektu z prazske kavarny. OBVINUJI vas verejne ze sadismu, protoze nad vasimi politickymi machynacemi a schopnostmi mam krece v zazivani a hrozi mi , ze neudrzim stolici.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 6. Panove, znate novou znelku prazske kavarny ?
  Zde je !

  LIDI JA MEL VELKOU SNAHU ,
  sotva jsem se narodil.. etc.

  Sudicky me vod Smetany dali venem Vltavu. Matka prisla z maly strany a sedla si me na hlavu..

  Jeste vam vy oportunisticti vlesprdelkove nedoslo, ze nejmenovana skupina specialni zajmu v Americe se rozjela proti Evrope a hlavne Berlinu a usiluje o zeslabeni Nemecka. Budte opatrni, at si neoblecete nevhodny kabat.
  K zeslabeni a chaosu potrebneho k zmatkum pristich dnu, bude vyuzita i dobre organizovane a placena invaze barbaru. (Teto strategii stoji v ceste jak Trump , tak Orban a Zeman.)
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejvetsi nepritel Ameriky je nemecko
   Donald Trump

   Smazat
 7. Pane Ovcacek, vyridte panu presidentovi, ze mu prejeme pevne zdravi a informujte ho, ze je popularni nejen mezi volici presidenta Trumpa, ale i mezi cernochy, kteri nevi kde je Cesko a neumi vyslovit jeho jmeno. Duvod je v tom, ze kritizoval Islamisty (Arabs) a cerni je nemaji radi !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 8. 22:38... posirat se u stolu je bezna etiketa ve tvych politickych a spolecenskych kruzich.
  Ja jsem katolik ze Smichova a velebny pan nam zakazal srat u stolu. Tvoje rada je neprijatelna.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 9. Nápodobně též nenávidím kavárnu a všechny prozápadní poskoky. Ať žije a je zdravý president ZEMAN.

  OdpovědětSmazat
 10. Jejda jejda ! Kdyz uz je zde rec o posirani. Nase media rikala, ze panu Sobotkovi se posrala kariera a ze tim mu konci paradise.
  Pane premire, dovolte mi Vam zahrat pisen na youtube
  GOODBYE HAWAII - Saragosa Band
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 11. Pane Sobotka, vsichni ti vasi "kamaradi", kteri vam rikali, "ty to dokazes, Buhusu" , ted prejdou na druhou stranu ulice, az vas nekde potkaji. Jooo, tak to na tom svete chodi a tezko bude jinak, dnes Te za svateho maji a zitra jsi svinak.
  (Pssst ! Nejlepsi je, se schovat na Aljasku.)
  President Zeman byl take ve vyhnastvi, nejaka ceska Aljaska s rybnikem, cert vi kde to bylo.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, nenabízel jste kdysi ubytování na Aljašce ve Vašem wigmamu, sluji to po medvědovi? Sobotka to nepřijme, angažmá má zajištěné v Bruselu od "kámošů".

   Smazat
  2. Jo jo Borovsky
   Horni Dolni

   Smazat
 12. Socanský funus již za pár týdnů, Bohušu!!!

  OdpovědětSmazat
 13. Pan Povolny, (23:39)
  ja tam vlastnil diru po medvedech, ale bylo v ni po kolena nakadeno a takou bych nemohl nabidnout k pronajmuti ceskemu premierovi, ktery by to nedokazal ani vylopatovat.
  Uz tam nemam nic ! Poplatky jsem nezaplatil, zlato jsem nenasel.
  (Ted jsem se vratil z dovolene a prilezl jsem po ctyrech. Ja uz nikam nepojedu. Florida je nelepsi, pro duchod - po americku - retirement.)

  Ale az sem pojedete Vy na dovolenou, tak Florida, ma vlak z Orlanda (Sanford) do Washingtonu a zase obracene, takze se da usetrit dlouha namaha za volantem. Vlak nalozi i vase auto a je to, jako ubytovani v hotelu.

  Z Washingtonu jede dalsi vlak az do Bostonu, pres vsechny dulezita mesta a nebo do Chicaga. Moji starsi kamaradi tak cestuji vsichni.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 14. A blb zase vede monolog

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to vypadá, že ten hovnolulu si vystačí sám. Sám si napíše, sám se pochválí, sám se vykadí! Řídí se heslem: Sám si vařím, sám si peru, že se na to nevyseru!
   pozorovatel

   Smazat
  2. To víte blb si nemúže pomoci, je seslán bohem
   He's on the mission from God to enlighten stupid czech nation.
   Fucking useless moron.

   Smazat
  3. Ja ctu Honolula rad, jediny zde dava smysl
   Kdyby tu nepsal on tak by tu bylo prazdno
   A sel bych pryc
   Horni Dolni

   Smazat
 15. Panove, 1:39 & 2:19 !..
  Smirte se s moji osobnosti a nekritizujte jeji vzlet, kdyz se sami plazite zivotem jako ulepeni slimaci, bez vnimani sveta, bez pera a
  vyridilky - vy ukoktani provincionalni NEKNUBOVE !

  President Zeman to znovu vyhra a my vime i o jinych lidech , mezi vami v Cesku, kteri budou mit politicky vzestup.

  Mam okamziky velke radosti, kdyz vase usili se vam hrouti pod pazourami. Vzestupny trend nasich lidi nepujde zastavit jinak, nez nasilim, a na to, si netoufne nikdo.
  Trumpova revoluce je na ceste k vam.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 16. Vim, ze trpite nejistotou a ze jste szirani ambicioznosti, touhou po uznani a kariere.
  Hovno, hovno, neknubove !
  Sejde z toho a pracak vas nemine ! Samozrejme krome pana premiera, ktery bude managerem - ale ne v Bruselu. Ve Slavkove za Brnem, povede HOLICSTVI A KADERNICTVI.
  Koncim pro dnesek na tomto clanku k vasi uleve. Cenzore bez chrapat.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 17. Ale že ten blb, co vede monology vždy tu návnadu sežere.
  Jo podle neho vyhraje Lepenka, Wilders, Trump je mírotvúrce který bombarduje civilisty a teď se chystá na velký chemický utok na civilisty v Sýrii ze kterého bude obviněn Assad a Mírotvúrce měl důvod vraždit a vyvolat WW3.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Blbe, za to ze evropani voli hnuj Honolulu nemuze

   Smazat
  2. Blbe 8:48
   Tak ať nevykřikuje ty sve prognòzy. Řval tu jak zběsilej že vyhraje Lepenka, Wilders a ruzne jiné bláboly, jako Putin Trump kámoší pujdou spolu na golf. Trump v Praze u Zemana na hradě jako nejlepší kámoší. Radi Zemanovi jak se ma chovat u Přehazovačky na jeho sídle na Floridě a přitom Přehazovačka dal přednost Rumunovi a jinejm před Zemanem.
   Blije tu trapné nekoherentní nesmysly.
   Ať se stará o to jaky svinstva Trumpeta plánuje proti Rusku a číne a nestrka rypák do našich věci kterejm nerozumí

   Smazat
 18. Pana premiéra označil za svini pan prezident pouze nepřímo?!

  Ach jo, i na Hřadě panuje poblitická korektnost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Premier je svine

   Smazat
  2. Já bych se svini omluvil.Tá má ještě charakter.

   Smazat
  3. Pan prezident nikdy neřekl, že Sobotka je svině, ale řekl, že se Sobotka zachoval jako svině. To jen naše slavná média jeho slova zase překroutila.

   Smazat
 19. V každém případě se ukázalo, že "ruská stopa" proti Trumpovi je vylhaná. Na senzační nahrávce redaktor redaktor CNN přiznává, že neexistují žádné důkazy proti Trumpovo a že celá kampaň proti němu je sračka. Víc na
  http://aeronet.cz/news/video-skandalni-nahravka-sefa-zpravodajstvi-cnn-o-tom-jak-stanice-vyrabi-fake-news-ceska-televize-v-tom-jede-s-nimi-cnn-je-pro-kavci-hory-oltarem-pravdy-cz-titulky/

  OdpovědětSmazat
 20. Ovčáček je mluvčí prezidenta republiky a cokoliv řekne nebo napíše je s vědomím či souhlasem nebo dokonce na pokyn prezidenta. Z tohoto hlediska je to zoufalý obrázek prezidenta.

  OdpovědětSmazat
 21. Ty NEDOMRDKU 10:37 neiformavany, PRIMITIVNI HNUPE - tupane ! Tak, jak jsem psal, to bylo naplanovano a vim na 100 % , ze se president Trump chtel s presidentem Putinem setkat. SLEDUJI KAZDE jeho SLOVO, ty primitivni dobytku.
  A uz jsem i vysvetlil, kdo tomu zabranil a proc Trump musi postupovat pomalu.

  Pani Trumpova, ta co mluvi cesky, uz zde take byla s vysvetlenim, proc Trumpovo setkani s presidentem Zemanem je zatim odlozeno. Urcite se vsak jednou setkaji.

  ZMRDE BLBEJ pani Le Pen je blokovana, podvadena a stejne to jednou vyhra.
  Ty degenerovany uchrochtany PRASE 10:37, ty me nebudes poucovat o tom jaky se vede boj, protoze do toho nevidis. Prognozi se meni pro OBROVSKY TLAK na Trumpa od tech nejhorsich lidi na svete , kteri usiluji o tvoji kremaci. Jak Trump, tak Le Pen BOJUJI, tvrde BOJUJI a ty delas hovno parazite a hrajes si na soudce/arbitra.
  Mam 10 dalsich prognos - napriklad, ze bude valka s Iranem o kterou se snazi nektere kruhy a kdyz s toho sejde tak jedine proto, ze zakroci autority v protivalecne strane.

  Politicky boj je utok a ustup a znovu utok , tak se nediv ty SUPER VOLE, ze k cili je cesta zdlouhava.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 22. Kdyz, se nas oblibeny president Trump snazi jet podle agendy , kterou nam volicum slibil, tak vzbudi organizovany protitlak u jeho nepratel a musi MANEVROVAT.

  A potom nejaky omezeny idiot z prazske ulice ho kritizuje za manevrovani.

  VY nemate nejmensi poneti, jake spinavosti a svinarny nepratele presidenta Trumpa proti nemu delaji a proc on musi nekdy klickovat. I pres vsechnu sabataz, kterou president musi resit ma obrovsky uspech.

  Z vas nikdo nema pravo vy blbeci, Trumpa kritizovat, protoze nevite co se deje a kdyz vite, tak nevite za jakym ucelem.

  OBVINUJI vas, vy provincionalni hloupaci, ze jste daleko HLOUPEJSI nez Americane na nasi ulici. Ti se nekdy placaji do stehen a jeci smichenm z toho co se deje, kdyz to vy kritizujete jako idiot 10:37.

  Vas nejlepsi statnik Zeman tim, ze se pridal otevrene k Trumpovi ma v Americe milliony pratel , ale take silnych nepratel mezi globalisty.
  Proto, aby jeho posice nebyla oslabena, tak je lepsi setkani odlozit, nebo na trumpa je soustredena palba denne. Stejne je zde na Floride horko na chcipnuti, a tak to bude az do listopadu.
  ----------------------------------------------------

  Nejvetsi chyba vaseho Sobotky nebyla v tom, ze se pohadal s Babisem a nebo presidentem, ale v tom ze svym lezenim do zatku Merkerove ohrozil existenci vasi zeme.
  Lide by mu odpustili, kdyby se kutelel ze schodu v opilosti. Kdyby mel 5 milenek a 5 manzelek. Kdyby byl komunista nebo fasista, ale niky mu neodpusti nikdo V ZADNEM NARODE, ohrozeni existence naroda po vzoru Merkerove.
  A ted vas zdravim pozdravem na docasne rozlouceni "polibte mi prdel" a jdu hledat hadky s chytrejsimi oponenty.
  Slava slavnym statnikum Trumpovi, Zemanovi a Orbanovi a pani Le Pen !
  Bystrozraky nick honolulu - opravdu vas SVETLONOS.

  OdpovědětSmazat
 23. Jeste jsem neco zapomel ! ! !

  Ucelem invaze barbaru z Afriky do Evropy je Evropu OSLABIT (hlavne Nemecko) uvest ji do chaosu , anarchie a kriminalnich zmatku.

  Ta ivaze je v totalnim rozporu s OSN a jeji zakony.

  Tak proc si take nedelate co chcete a nestavite plot, na hranicich , jako Amerika, Madarsko a Israel ?

  Madari jsou ted tak popularni, ze tam americane jezdi utracet duchody i kdy je pro ne nemozne se tam domluvit.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A blb zase vede sprosté monology a srší nenávistí k čechům, vše ví všemu rozumí nejlépe.
   Ubohý senilní inkontinentní dement se vyžívá ve sprostých nadávkách. Jeho chorobná nenávist k čechům je nevyléčitelná.
   Ten jeho mírotvůrce Trump se vyjevil jako další z řady směšných židovských loutek a debil se to snaží svádět na cokoli jen ne na přehazovačku.
   Politujme frustráta, zaslouží si to, on za to neůže, geriatrie je svinstvo.

   Smazat
 24. Občany jímá hrůza, pokud by prezidentem měl být některý ze současných kandidátů na kandidáta. Ta sbírka je snad tou nejsměšnější kandidátkou v celé historii prezidentů ČSR a ČR. Probůh, nedovedou si představit tu ztrátu soudnosti českého národa, byť se za ní kdekdo ne politickém nebi modlí a píle s vymýváním mozků českých občanů je nebývalá.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.