Reklama

.

.

sobota 10. června 2017

Český lékař žijící v Británii, který popsal, co provádí muslimští zdravotníci v nemocnici, nyní přichází s razantním řešením, jak zastavit islamizaci společnosti

rozhovor s MUDr. Vladislavem Rogozovem
10. 6. 2017  ParalmentníListy

ROZHOVOR Po teroristických útocích v Londýně a Manchesteru je nutné co nejdříve využít všech demokratických prostředků k vyvolání celonárodního procesu reformy islámské části britské společnosti tak, aby byla kompatibilní s hodnotami liberální demokracie. A takovou reformu pak pomoci prosazovat všemi možnými dostupnými prostředky. To jako jedinou záchranu Spojeného království vidí český lékař Vladislav Rogozov, který už dvanáct let žije v anglickém Sheffieldu a pracuje v tamní fakultní nemocnici. Sám však přiznává, že za současného stavu věcí je tento plán spíše utopie.

To, co se v posledních týdnech odehrává v Británii, je strašlivé a šokující. Je mi nesmírně líto všech, kteří byli zabiti nebo zraněni, a všech jejich blízkých. Je to hrozná tragédie. Británie se v důsledku islamizace zásadně proměňuje a podobný vývoj byl prostě předvídatelný. Psali jsme tu před více než rokem, že strach z útoku je všudypřítomný a propuknutí islamistického teroru je jen otázkou času. Potvrdily se i další věci, o kterých jsme tu diskutovali. Například profesor sociologie Ted Cantle nedávno veřejně varoval před prohlubující se rasovou segregací britské společnosti ve městech, školách i na pracovištích. Řada čtvrtí i celých měst se mění na asijské distrikty, v nichž bílí Angličané často tvoří jen několik procent populace. Angličané svou zemi ztrácejí.

Jak se to konkrétně projevuje, že o svou zemi Angličané přicházejí?

Tím, že přicházejí o podobu své země tak, jak ji dlouho znali a vnímali, v řadě míst se stávají etnickou menšinou. Například ztratili hlasovací většinu již skoro ve 450 volebních obvodech. 90 procent všech londýnských prvňáků je ve třídách, kde bílí Angličané buď vůbec nejsou, nebo tvoří menšinu. Z mnoha čtvrtí a měst Angličané utíkají na venkov, do míst, kde to stále ještě vypadá jako v Anglii. Nikdo z Angličanů, které znám, takovou změnu své země nechtěl. Dalším nepotvrzením úspěšnosti doktríny multikulturalismu je například studie, kterou nedávno na přímé zadání britské vlády vypracovala Louise Caseyová. Ze zprávy jednoznačně vyplývá, že integrace muslimů selhává a že islamizace s sebou do Británie přinesla velkou řadu závažných problémů. Ne zcela překvapivě se také potvrdilo, že společenská a kulturní různorodost se vytrácí tam, kde začíná převládat muslimská populace. Postupně tak dochází k dalšímu zhoršování situace, ke znásilňování anglických dětí se tedy teď přidalo už i jejich zabíjení.

To vás od odvahy takto se otevřeně vyjadřovat neodradily ani útoky vydavatele Britských listů nebo jedné v Londýně žijící české spisovatelky po vašem prvním rozhovoru pro ParlamentníListy.cz?

Jestli takový pan Čulík nebo paní Pekárková tvrdili, že toto není pravda, pak tu zemi vůbec neznají, nebo jsou velmi hloupí či vědomě lhali. Znovu tvrdím, že Británie prochází největší změnou společnosti od příchodu Viléma Dobyvatele. Takovou historickou přeměnu nelze nevnímat a nelze k ní zůstat lhostejný. Islám, mešity a zahalené ženy se prostě staly naprosto nedílnou součástí Velké Británie a nic a nikdo to už nemůže změnit.

(celý text zde)

36 komentářů :

 1. Dnes už je bez debat jasné, že nás i celou východní Evropu od stejného stavu, v jakém jsou země západní Evropy zachránil komunistický puč v roce 1948. Jinak by i k nám kapitalistické elity ve velkém dovážely levnou pracovní sílu z muslimských zemí a dnes naše města by byly plné muslimských ghet. Minulý režim nás sice bral u huby, ale aspoň nepodporoval multikulturalismus a naopak podporoval naší porodnost, takže jsme si díky tomu až dodnes zachovali etnickou čistotu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jen komunistům můžeme děkovat, že nás do havlového převratu uchránili před nebezpečným vlivem Západu a teroristickým islamismem! Teď "díky" kulisákovi Havlovi a jeho protispolečenské kamarille jsme tam, kde jsme vůbec, ale vůbec nechtěli být! Toť naše hloupost a daň!
   pozorovatel

   Vymazat
  2. A hlavně je také důležité si uvědomit, že hlavně naše následná "okupace Ruskem" v 68. byla i v tomto ohledu důležitá a potřebná, protože nás vlastně zachránila před kolonizací a likvidací západem již tenkrát.

   Vymazat
  3. 14:18 - prosím vás, neobhajujte sovětskou okupaci. Zdiskreditovala myšlenky socialismu na velmi dlouhou dobu a u mnoha lidí. Výsledkem je dnešní česká politická naivita, která při každých volbách vynáší nahoru Kalousky, Babiše, Sobotky, Bělobrádky a mnoho dalších odporných týpků.

   Vymazat
  4. Za to, ze se k nam muslimsky nemakacenka nehrnou, opravdu muzeme "podekovat" komanczum!!!, jen je to jaksi, kouzlo nechteneho. Komunisticku puc, nasledovany dovokou Klausovskou "liberalizaci", nas totiz uvrhl do chudoby, ktera nema obdoby, na zapad od nasich hranic. Proto se k nam slimejsi nehrnou, protoze bychm je "neumeli" zabezpecit tak dobre, jako to delaji nasi zapadni sousede. Co se tyka "Breznevovych tanku", tak to byla posledni rana socialismu a to celosvetove!!! Jedine Ceskoslovensko se totiz umelo po komunistickem puci postavit na vlastni nohy a lide prevzali zodpovednost za svoji budoucnost ...podotykam: !!!socialistickou budoucnost!!! Pred 6tym-8mym, lide pracovali kvalitne a efektivne, protoze myslence socialismu verili. Bohuzel se nasli zlocinci, kterym v KSC "prestala psenka kvest" a vymysleli si lez o kontrarevoluci. A co hur, Breznev jim na to "skocil" :-(

   Vymazat
  5. Pro 10:45. Procestoval jste někdy celou ČR nebo jste byl jen v Praze? V ČR je cca jeden milion "nepřizpůsobivých" a jejich míšenců. Zkuste to někdy a vězte, že ti, které uvidíte na ulicích jsou jen nepatrným zlomkem celkového počtu s tím, že ostatní jsou natlačení v různých zapadlých ghettech, bytech a ubytovnách. Politikové, demografové ani mainstream vám nikdy pravdu neřeknou. Nejpozději do 30 let jsme menšinou, i kdyby tady nepřišel jediný muslim.

   Vymazat
 2. Původní obyvatelé před šikanou od muslimů utíkají na venkov a tam si ještě dopřávají poslední zbytky pocitů,že žijí ve staré dobré Anglii.Ale spolu s B.Kurasem je třeba již říci,že původní kultura je v Anglii ztracena.A satelity-Skotsko,Wales a S.Irsko budou brzy následovat,jak je známe z historie,tak tam to budou mít muslimové složitější,ale to již bude Britská policie a armáda plně v jejich rukou a tamní budou bez šance.No a v EU to za sebou půjde jako domečky z karet,Švédsko,Belgie,Nizozemí,Francie atd.Nám nezbyde než tak akorát chodit Junckerovi a jemu podobným,za islámský chálífát, chodit děkovat na hrob.Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Porad je zde nadeje, na t.zv. "dvourychlostni EU". Jen by ten nas (on vlastne neni nas, jen nasim jmenem jedna) bohuzeljestepremier, nesmel lezt do zadku Mekel a Junckerovi, ale mel by jednat s Orbanem o osamostatneni se V4, v ramci EU ...nez se nam povede CZexit.

   Samozrejmosti je volit SPD, v podzimnich volbach. Jinak nastanou nevratne zmeny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Vymazat
 3. Evropa konci, zatahuje oponu

  OdpovědětVymazat
 4. Nemyslím, že by teroristické útoky v Británii byly důsledkem rozporu západní "kapitalistické demokracie" a islámské "teokratické demokracie". Jsou důsledkem našich válek proti muslimům a podpory rozporů mezi jednotlivými druhy islámu, které hojně přiživujeme. I katolíci ještě před 50 roky zatracovali evangelíky a pravoslavné a naopak, o rozporech mezi židy a křesťany ani nemluvě. Nepochybným činitelem v migraci je i kalkul západního kapitálu, že se usnadní stlačování mezd a zvýší se zisky. Třetím činitelem ve válce mezi Západem a části arabského světa jsou ale i neblahé vzpomínky na doby ponižujícího koloniálního vládnutí Západu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Re (11:28):
   Není ani moc co dodávat!
   Řeči o zhoubném Koránu a zákazu islámu jsou vedeny buď z povrchní neznalosti kořenů "muslimské" nenávisti k západní kultuře nebo jako zastírací propaganda, jejímž smyslem je halit pravé zdroje rozporů mezi "západní" civilizací a tou jejich.
   To, co se odehrává, není válka mezi náboženstvími!, ale kulturní střet. Vyvolaný - jak jinak? - Západem.
   Nebude to dlouho trvat, a EU politikové na nás budou tlačit o to silněji, oč větší problémy budou u nich, abychom jim pomohli "rozředit" muslimskou populaci.
   Bude to těžká "volba". Plavba mezi Skyllou a Charybdou ...
   Doufám jen, že naši představitelé budou tou dobou statečnější než ti dnešní (sobotci aj. bělobrádci).

   Vymazat
  2. Promiňte, ale půjčte si ve veřejné knihovně Korán a přečtěte si ho. Korán je návod pro členy sekty, jak mají vyjít s nepřítelem, který je všude kolem. Korán je návod k násilí. Nemá žádné Evangelium.

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  4. 1545
   Korán je i ke koupi, nejméně ve čtyřech vydáních, nejlevněji na www.levneknihy.cz
   Stojí 99 korun dle googlu a v eshopu je min. 5 ks

   Vymazat
 5. Ču(d)lík, poslušný chlebodárcův pudlík.

  OdpovědětVymazat
 6. čulík a pekárková vědomě lžou jak celý mainstream.

  OdpovědětVymazat
 7. V Britanii se s tím už nic nedá dělat , to by museli postřílet alespoň 5 milionů migrantů a sami začít dělat a to se bílým nechce!! Nakonec za pár let budou muset stejně dělat , ale jako otroci na barevné !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Re (13:26):
   A dějinné kyvadlo se obrátí na druhou stranu ..
   Dříve než se ti "bílí" nadějí.
   A pak, že boží mlýny nemelou dost rychle.

   Vymazat
 8. Tak to mi vysvětlete, že tam volby dopadají, tak jak dopadají

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už by to ale mohlo dojít i vám!
   A sice, že volby přece nejsou proto, aby cosi změnily! Mění jen obsazení loutek pro to samé představení.

   Vymazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Snad nechcete po Anglické královně, aby něco chápala.Ona snad ani neví, co se tam děje. Nikdy jsem nezaznamenal, že by se k tomu někdy veřejně vyjádřila.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 14. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 17. Je roztomilé, jak nám ČT ukazuje půvabné a moderně vystrojené černošky v multikuli skupině s pozadím periferní ulice, jak se kultivovaně vyjadřují k současným volbám ve Velké Britanii.

  OdpovědětVymazat
 18. Země, která původně dobyla /téměř/ celý svět nakonec je dobyta muslimy - to jest těmi na kterých byl porve vyzkoušen anglický vynález - kulomet - tisíce mrtvých. Stalo se to během Mahdiho povstání v Sudánu, myslím koncem 19. století. Zajimavé: zkuste si tuto informaci najít ve Wikipedii. Mně se to nepodařilo. Další zajimavost: není to s Britanií podobné jak s Němci - kdysi kandidáti na Ubermensche a nyní - kde je ta německá zpupnost - také kdesi zmizela a Merkelová měla poslední dobou prohlásit Němcům, že se mají smířit s tím, že Německo bude muslimskou republikou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. http://skutecnosti.cz/
   Vynálezce kulometu Hiram Maxim, aneb otec masakru a krveprolití
   — 18/02/2016 - 07:00
   Autor článku: Petr Ondráček

   Vymazat
 19. Četbu Parlamentních listů bych přirovnal k hodně prudkýmu průjmu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8:48 s čím a jak to souvisí? Četba čeho není přirovnatelná k hodně prudkýmu průjmu, jistěže i proč?

   Vymazat
 20. 9:17
  Největší hrozbou není ani "východ", ani "islámský jih", nýbrž patologické myšlení všech idiotů.

  OdpovědětVymazat