Reklama

čtvrtek 15. června 2017

Co se opravdu děje v těchto volbách v EU... Lži a podvody jsou jejich základním nástrojem manipulace veřejným míněním!


Wiliam Engdahl
15. 6. 2017    Zvědavec
Oficiální německá, francouzská a další média EU mají po nahnutém bizarním vítězství Emmanuela Macrona, bývalého Rothschildova bankéře a globalistického liberála, manévry. Pokud bychom jim měli uvěřit, tak vzestup, jak ona popisují, „nacionalistů krajní pravice“ v EU po loňském odhlasování BREXITu britskými občany o opuštění Evropské unie skončil. Voliči dostali rozum a opouštějí extrémní strany – tak praví jejich ódy. Avšak to, co skutečně utváří výsledky hlasování v Rakousku, v Holandsku, nyní ve Francii a v září v Německu, je něco zcela jiného.


Hlavní „politbyro“ EU v Bruselu, jakož i většina vůdců EU, jako Angela Merkelová a dříve ve Francii Hollande, až po nejvyšší patra jezuity řízeného Vatikánu, cynicky využívají lidskou tragédii uprchlíků před válkami, které struktury NATO způsobily, aby prosadili jednu z největších demografických změn v evropské civilizaci od dob velkých křížových výprav před více než 1000 lety. Lži a podvody jsou jejich základním nástrojem manipulace veřejným míněním.

Na občany EU je aplikován obří podvod. Tím je, že „otevřená náruč“ EU a politika „žádných otázek“ z léta 2015 skončily. V posledních několika měsících byl šířen pečlivě pěstěný dojem s cílem přimět voliče uvěřit, že kancléřka Merkelová a další politici EU uznali svůj omyl, tedy že od r. 2015 sem pouštěli všechny bez ptaní.

Od počátku přílivu migrantů do celé EU, s výjimkou jednoho či dvou odvážných národních vůdců, jako je maďarský Viktor Orbán, ani jeden šéf vlády velké země EU nezpochybnil uprchlickou politiku, která nevyřešila zhola nic. Ve skutečnosti považují Evropané tento příliv za důvod narůstající vlny teroristických útoků v Evropě ze strany ISIS a dalších psychopatických band, mávajících „vlajkou Alláhovou“, aby si ospravedlnily své vražedné útoky. Celý tento migrantský proces vytvoří hluboké rozdělení v populaci celé EU, živí strach, vztek a způsobuje ztráty (čí že je to koncept „střetu civilizací“, tedy „cui bono“? – p.p.).

Skrytá agenda?


Na hlavních televizních kanálech a v tištěných médiích byla držena omerta ohledně skutečné populační, a sociální, politiky vlivných kruhů v Bruselu a jinde, včetně Německé průmyslové federace, BDI. Mnozí v těchto institucích považují v soukromí tento obří příliv nových migrantů, které úskočně nazývají „běženci z donucení“, za „řešení“ narůstající demografické katastrofy EU. Nejen etničtí Němci jsou mizejícím druhem; stejně jím jsou Italové, Francouzi, Holanďané. Marine Le Pen vůbec nebyla demagogickou, když v září 2015, kdy započal příliv migrantů do EU, obvinila Merkelovou a další lidi v EU, že: „Využívají smrt, která postihla nešťastníky na těchto trasách organizovaných mafií. Ukazují nám obrázky; vystavují smrt dítěte bez jakéhokoliv studu a důstojnosti, jen aby z toho obvinili Evropany a začernili jejich svědomí a přiměli je akceptovat současnou situaci.“ A dodala: „Německo si pravděpodobně myslí, že jeho populace je na vymření, a pravděpodobně usiluje o nižší mzdy, a nadále rekrutuje otroky prostřednictvím masové migrace.“

Otevření hranice EU v r. 2015 vedlo v tomto roce k přílivu jen do samotného Německa – nejoblíbenější koncové země – více než 1 milionu válečných uprchlíků a dalších migrantů, a to nejen ze Sýrie, ale také z Libye, Tunisu, Afghánistánu, Iráku, Íránu, Eritreje, Maroka, Libanonu, Palestiny, Ukrajiny a dalších států. V průzkumu na údajně „náhodně“ zvoleném vzorku populace, provedeným německým Úřadem pro přistěhovalectví a uprchlíky, bylo mimo jiných důvodů toho, proč si noví migranti volí Německo, uvedeno, že je to kvůli „respektu k lidským právům v Německu“; „německému vzdělávacímu systému“; „pocitu, že jsou v Německu vítáni“; „státnímu sociálnímu systému podpor“.

Jeví se, že politická situace v Evropské unii se od r. 2016 dramaticky změnila. Vypadá to, že vyhlídky národních populistických stran na vítězství ve volbách v Holandsku, Rakousku, Francii a nyní v Německu zmizely, ve prospěch statutu quo partají etablovaného liberálního, pro-globalizačního a pro-evropského centra. Nejpozoruhodnějším je objevení se Emmanuela Macrona, odnikud, dokonce aniž by měl vlastní stranu, který porazil Marine Le Pen ve francouzských prezidentských volbách.

Německá a další velká evropská média a politici hlavního proudu se nás snaží přimět věřit, že vítězství Macrona ve Francii, konzervativního premiéra Rutteho v Holandsku letos v březnu, a výsledky nedávných spolkových voleb v Severním Porýní-Vestfálsku, kde CDU Angely Merkel dosáhla slušných zisků poté, co v regionálních volbách v r. 2016 utrpěla devastující porážku a skončila za proti-imigrantskou stranou Alternativa pro Německo, znamenají přelití přízně ve prospěch EU a odklon od možného zopakování loňského BREXITu.

Děje se za oponou tohoto velkého politického posunu směrem k onomu pochybnému údajnému centru něco jiného?

Zamlčované pozadí


V březnu 2016 se vlády sešly v Bruselu, aby tam podepsaly to, co mělo být údajně rezolucí o přílivu migrantů do EU vymknuvšímu se kontrole, který započal v r. 2015, kdy Merkel vítala „absolutně všechny“ uprchlíky, bez kontroly na hranicích, pod heslem „Wir schaffen es!“ (Dokážeme to!). Jen Německo přijalo přes 1 milion migrantů, z nichž většina přišla do EU přes Egejské moře a Balkán. Rovněž Švédsko dostalo svůj neproporcionální podíl.

Jako cizinec žijící v Německu přes třicet let, neboť jsem rodilý Američan, mohu dosvědčit, že pro starší Němce, po počátečním pocitu humanitární laskavosti a jisté empatie k těm, kteří prchají před hrůzami války, narůstá pocit strachu z kolapsu jejich vlastní po dvou světových válkách těžce vydobyté stability, neboť příliv migrantů nemá, zdá se, konce.


Jejich strach dosáhl panických rozměrů, když německá média informovala o masivních útocích na Nový rok 2016 v Kolíně a jinde, kde řádily davy toho, co šéf kolínské policie nazval „zcela novým rozměrem zločinu“. Média uváděla, že muži „evidentně severoafrického původu“ v tlupách, dosahujících někdy až 1000 individuí, znásilňovali, sexuálně obtěžovali či okrádali stovky německých žen při pouličních oslavách. Policie byla evidentně nepřipravena a čelila přesile.

Nejdůležitější sociální hodnotou pro většinu starších Němců, obzvláště těch narozených před, nebo těsně po ničivé druhé světové válce, je předvídatelná stabilita v jejich životě. Zprávy dalších německých médií naznačují, že do vln migrantů se infiltroval nepřeberný počet ozbrojenců ISIS (Daesh). To vše dohromady vytvořilo potenciál pro ohnivou bouři protestů proti tomu, co většina Němců začala považovat za slepou politickou chybu Merkel. Její následné tvrdohlavé odmítání ustoupit byť jen o píď dramatickou sociální reakci v rámci populace jen přiživilo.

V březnu 2016 se vůdci EU sešli a odsouhlasili dohodu s Ankarou, v rámci které každá osoba, dorazivší „neregulérně“ na řecké ostrovy, bude vrácena do Turecka. Oplátkou za svůj souhlas mělo Turecko dostat z EU 6 miliard euro na péči o uprchlíky, jakož i bezvízový styk pro turecké občany. Turecko již vzalo dle odhadů, od počátku války, jen ze Sýrie 2,5 milionu běženců.

Od této březnové dohody se příliv migrantů do Řecka a na Balkán výrazně snížil. Dohoda EU s Ankarou z března 2016, která zatím nebyla ve velké části EU dodržena, výrazně snížila viditelný příliv migrantů, avšak jen málo přispěla ke skoncování důvodů krize – NATO vyvolaných válek v celé Eurasii, od Ukrajiny po Střední východ.

Etablované politické partaje EU, obzvláště po Německem podpořeném vítězství Macrona nad Le Penovou, používaly pauzy v uprchlické krizi k uchlácholení svých voličů do iluze, že „krize“ skončila.

Zdaleka nepodporuji rasistickou filosofii Marine Le Pen. Ale přišla s pravdivou, ne-li cynickou, poznámkou ve svém závěrečném předvolebním proslovu, kdy obvinila Macrona, že je v područí německé kancléřky, a uvedla: „V každém případě bude Francie vedena ženou: buď mnou, nebo paní Merkel.“

Zdá se, že Merkelová je nyní skutečnou prezidentkou Francie. Merkelová a její vláda již říkají Macronovi, co musí udělat se svoji francouzskou ekonomikou. Nemarnila tak časem a Macronovi řekla, aby ve Francii aplikoval německou Agendu 2020 z r. 2002, s jejími ekonomickými reformami trhu práce, reformami, které by v r. 2017 ve strukturálně zcela odlišné francouzské ekonomice byly katastrofální.

To, co ona a Macron mohou nyní udělat, aby napravili velmi hluboké problémy v eurozóně a ekonomikách EU, není však ani zdaleka jasné, vzhledem k jejich evidentní nábožné víře ve stávající strukturu EU a její globalistickou ekonomickou agendu. Tato neblahá ekonomická a finanční situace a strach dalších mnoha milionů lidí ze ztráty zaměstnání jsou skutečnými podkladovými příčinami současného vzestupu nacionalismu v EU. Mnoho Evropanů se dnes bojí o svoji ekonomickou budoucnost. V této oblasti EU obzvláště selhala při zavádění pozitivní politiky a problémy pouze zakrývá, než proběhnou další významné volby v EU, letos v září v Německu, kde můžeme očekávat, že znovuzvolená Merkelová bude stát v čele tlaku prosadit absurdní úsporná opatření v EU, za podpory servilního Emmanuela Macrona.

Jak ukazují německé zkušenosti s kancléřem Heinrichem Brüningem ve 30. letech, snižování mezd pracujících a sociálních podpor v rámci vládních úsporných opatření prosperitu nikdy vytvořit nemůže. V Německu Výmarské republiky vývoj po r. 1932 rozdmýchal sociální nepokoje a vyvolal masovou nezaměstnanost, což Hitlerova NSDAP a jeho bankéřští chlebodárci použili k vytvoření nacistické Třetí říše.

Sotva se lze divit, že Británie je šťastna, že bude vně předvídatelné nadcházející krize a sociálního chaosu v celé EU.

16 komentářů :

 1. LIDÉ BDĚTE A NEBLBNETE !
  NE kapitalismus a globalismus!
  NE Evropské komisii - není nikým z nás volena!
  NE mezinárodní útočný pakt NATO!
  NE nelegální migraci!
  MRÁZ vyděračské politiky přichází z Bruselu!
  S EU do pekla!
  S USA na věčné časy do věčných lovišť!
  S RUSKEM na věčné mírové časy!
  ANO Euroasii!
  SOBOTKOVA VLÁDA - protilidová vláda zrady, lhářů a podvodníků!
  Toto jsou mé občanské názory!
  69-roční občan, volič a nestraník

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:21 Dokonalé "jedenáctero proti potopě". Jen technický, ale zásadní detail: NEVOLIT 20.10, ALE AŽ 21.10. snížit prostor pro manipulaci s výsledky!!! A.Š.

   Smazat
 2. Co mne je udivuje, ze Engdahl je schopen napsat takovy clanek a pan Stwora v Zvdavcovi vytisknout , ne dobre meritko IQ pro Stworu a Engdahla!!!

  Neni to emigrace ale umele stehovani narodu tlacici na zniceni Evropy a vytvoreni Globalniho systemu!!!

  Nejedna se o trpici!!!!! lidi ze Syrie , kteri jsou porad pomerne schopni , neb Syrie je Biblicka zeme s kulturni tradici 5.000 let, ale o spodinu z Afriky , ktera pujde kamkoliv , kde jim daji zdarma vse jidlo, ubytovani , penize v podstate !!! JSOU TO NAJEZDNICI jako byli Mongolove , kteri delali toto za stejnym ucelem vice vojensky krvave ale stejny efekt.

  Lidi musi pouzivat presny slova a jazyk a dat vecem smysl jak vysvetloval GEORGE ORWEL v 1984.

  Nazyvejme je NAJEZDNIKY!!!! ne emigranty protoze najizdeji na Italske pobrezi s lodmi.
  Nejsou emigranti: Emigrant si da zadost na vyslanectvi na priklad do Australie, vyplni formular, zaplati poplatek a ceka na odpoved.

  O co tady jde jasne je znicit strukturu Evropy a udelat ji podajnou planum Globalistu, znicit narody v Evrope. Tot vse.
  Budete hlasovat , zachrani vas to to ???? hahaha je to jako jit do uraganu s destnikem , jste organisacne neschopny!!! Ci si myslite , ze neco nekam napsat do NR je reseni hahahaha.

  Mate plany ... to je pohadka.. jen se krcite a myslite jak prezit!!!

  Nejste prilis lidi spise jen stado!!!! a globalisticky pastevec vas zazene s proutkem kamkoliv , proc ???
  ztratili jste moralni hodnoty a to je konec , prestali jste myslet a byt intelektualne aktivni pro male penize v kapse!!!! Jste podlidi!!

  Bruno


  Co ja nechapu, ze se lidi tomu podaji ??? asi se musi divat vecer na jejich oblibene show na Televisi!!!!

  Bruno

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, cesi jsou nevolnici

   Smazat
  2. Bruno, jako přispěvatel intelektem příliš neoslňujete, jako objekt určitých analýz jste k nezaplacení. Dovolte mi dotaz, českou diakritiku mepoužíváte: 1/ tradičně, 2/ abyste byl světový 3/na soft popř. i klávesnici s českou diakritikou nemáte prostředky 4/ jste už neschopen osvojit si takový zápis. Předem děkuji za informaci.

   Smazat
 3. Ussackej mamrde zmlkni!!!!!

  OdpovědětSmazat
 4. Individualismus a zábava místo kolektivismu a zodpovědnosti - sebevražedná realita současné euroatlantické společnosti.

  OdpovědětSmazat
 5. Češi jsou skutečně nevolníci.Jenomže to nevadí ani
  jim samotným,když nic proti tomu nedělají.Mluvení
  u piva či psaní na netu situaci nezmění.Tím se tak
  dostáváme na úroveŇ českých politiků.Hlavně hodně
  žvanit,aby se tím zakryly skutečné plány.Ještě se
  ptám hrdinného anonyma 14:28-na koho jeho slova
  vlastně mířila?Jestliže někomu chci přikazovat,tak
  to musí být adresné a podepsané.Podávat to tímto
  způsobem je na dvě věci.Děkuji.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Petře M.
   Oni nás fragmentovali.Jsme mravenečci- viděl jste někdy samotného mravence, kterého lapí mravkolev?Takto dopadne každý, kdo dnes vystrčí hlavu, nebo se ozve.Až budeme mravenčí kolonie na pochodu soudržná, se společným cílem, budou utíkat tarantule a další mnohem větší obyvatelé džungle.
   Dejte nám takový tmelící impuls a uvidíte.Já jej bohužel nevidím.

   Smazat
  2. Od vás tyto žvásty zvlášť dřepí Majevský. Vy tady žvaníte a žvatláte denně, asi si připadáte jako chodící mudrosloví národa slovanského. Bez žvanění na diskuzích byste asi nemohl existovat - co děláte vy pro zlepšení politické situace a společenských poměrů v ČR? Nic - jen dřepíte denně u počítače a žvatláte. Jste dnes už diskuzní závislák. Kdybyste dokázal měsíc nežvanit nic, byl byste frajer, ale to vy byste nedokázal. Kdyby vám vzali počítač, osypal byste se vyrážkou, a skonal byste.

   Smazat
 6. 19:45
  Vyjádřil jste to pěkně - tmelící impuls. Ano, již se na tom pracuje.

  OdpovědětSmazat
 7. Je třeba odejít z eu a ať jse makrela s macronem navzájem sežerou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pryč z tohoto zločineckého islamistického, fašizujícího se nevolnického spolku Anglosasů, na zničení Slovanů a slovanské kultury.SPD!!!

   Smazat
  2. IV.říše a Francie do roku 2050 se stane úspěšným islámským kalifátem!

   Smazat
 8. I když je mi to líto, musím konstatovat, že ve hře je inteligence průměrných voličů a vcelku úspěšná snaha o potlačování základních lidských instinktů, jakým je třeba pud sebezáchovy.
  Bruselská klika hraje hru na současnou, na dluh koupenou spokojenost průměrného voliče. Úspěšné snižování počtu i následků incidentů vzniklých její skutečnou politikou, včetně té migrační. Tahle hra nebude, a ani nemůže trvat věčně. A až jednou skončí, bude na změnu pozdě.Je to stádový efekt. Něco, jako chování hloupých lidí na potápějící se lodi. Dokud se voda nedostane až k nim, neuvěří, že loď skutečně klesne ke dnu a oni se utopí.
  Je mi to moc líto, ale většina lidí je skutečně hloupá a konzum v nich vygumoval instinkty, které jejich předkům umožnili přežít do dnešních časů. Nevím, zda lidstvo jako celek, ale západ stoprocentně končí. Neptejme se zda, ale kdy.

  OdpovědětSmazat
 9. Stačí si přečíst knihu Židovský rasismus a ty historické souvislosti i realita dneška dojde úplně každému!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.