Reklama

.

.

pondělí 26. června 2017

Čtenářům NR k posouzení od N. Liskové: Výzva všem občanům České republiky, kteří už se nechtějí podílet na financováni vyvražďování dětí a civilistů v Donbasu a terorismu v Evropě.

Nela Lisková

Vážení občané České republiky,
dne 28.6. 2017 v 9.00 h proběhne u Krajského soudu v Ostravě v místnosti 333 řízení o likvidaci.
Zastupitelského centra Doněcké lidové republiky na základě intervence ministerstva zahraničních věcí a zejména pana Zaorálka a europoslance Štětiny, kteří veřejně podporují, financují a propagují fašismus a terorismus, čímž se dopouštějí trestných činů.

Válečný konflikt na východě Ukrajiny od roku 2014 štědře financuje česká vláda a to nejen finančně z našich daní, ale rovněž dodávkami těžké techniky a zbraní!

Stali jsme se nedobrovolně rukojmí naši proamerické vlády, která z našich daní financuje a podporuje fašismus na východě Ukrajiny a terorismus v Evropě. Stamilióny z našich daní posílá od roku 2014 fašistickému režimu prezidenta Ukrajiny Porošenkovi, další stamiliony do Turecka teroristickému zločinci a prezidentu Erdoganovi. Další stamilióny rozvojovým zemím, které ekonomicky zlikvidovala vláda USA!

K čemu je nám vláda, která odmítá pomáhat potřebným v naši zemi a místo toho financuje vyvražďování nevinných civilistů, dětí nevyjímaje v Doněcku a Luhansku? K čemu je nám vláda, která přihlíží, jak v naši zemi umírají děti, které nemají prostředky na léčbu závažných onemocnění a nutí tak, aby se národ na potřebné skládal, ale na terorismus v Evropě posílá miliardy, aby se zavděčila zločinecké administrativě v USA a EU!

Pokud budete mít možnost přijít osobně podpořit k okresnímu soudu v Ostravě Zastupitelské centrum Doněcké lidové republiky, které chce pan Zaorálek, jako jediný v Evropě zrušit, v jiných státech politikům nevadí, pouze našemu ministerstvu zahraničních věcí vadí, protože poukazuji na pravdivý vývoj válečného konfliktu a kritizuji to, že ho naše vláda financuje, ráda se s vámi setkám.


Je to velký paradox, když na jedné straně česká vláda financuje fašismus, terorismus a vyvražďování a na straně druhé chce zlikvidovat Zastupitelské centrum, řádně zapsaný spolek, proti kterému soud nic nenamítal po celý rok působnosti a to vše jen proto, že je jeho podstatou pomáhat paradoxně v zemích, kde česká  vláda financuje vrahy a teroristy!

Nela Lisková

představitelka Rady Národní Domobrany
honorární konzulka Doněcké lidové republiky

64 komentářů :

 1. Brzo budeme podporovat i potomky fašistů v Litvě!!! Představitelé tohoto státu podepsali dohodu o dodávkách zkapalněného plynu z SS!!! Že je několikráte dražší než ruský, je jim jedno!! Jsem zvědavý, z čeho to zaplatí!! Továrny, které tam byly postaveny v dobách SSSR jsou "zprivatizované", jediný "průmysl" je konzervování šprotů!!! Polovina obyvatel dělá nádeníky v zahraničí, doma by pochcípali hlady!!! Kdo to zaplatí? Nejdříve jim SS půjčí, pak budou chtít peníze zpět. JEDNO v jaké formě!! Včetně úroků!!! Jistě Litvě EU pomůže, tedy i my!!! Jako fašistům na Ukrajině!

  Co se týče soudu, ten je dávno rozhodnutý!! Vzpomeňme třeba na "lidovce", jméno si nepamatuji, pracuje u "Zadorálka". Prohlásil, že je dobře, že ukrajinští fašisté upálili lidi v Oděse, stříleli je okolo silnic!! Co se děje? NIC!!!!! Ani policie neposlala podnět prokurátorovi. Když jistý pán přimaloval tykadla na plakáty ODS, druhý na SS-Vrahy vystrčil nahý zadek, KONALI HNED!!!

  Je jediné řešení: tuto profašistickou, proamerickou, probruselskou a proteroristickou pakáž NEVOLIT!!

  JÁ VOLÍM KOMUNISTY!!!

  Byť mám obavy, že pokud by tady komunisté vládli, máme tady SA- Pakáž v čele s SS- Zločinci, během týdne!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pro A 19:00h:
   Tak počkejte, až tu nějaký budou! Ti, co to mají u nás v názvu, už dávno zradili své "přesvědčení" a slouží "kapitálu".
   Probuďte se, nebo si ve "straně" udělejte "defenestraci"!
   Pavel p

   Vymazat
  2. P.S.: Kdeo je z Ostravy a má možnost, určitě by tam měl jít paní Liskovou podpořit.
   Pavel p

   Vymazat
  3. P.S.S.: Až na tu volbu komunistů, se vším ostatním Vám dávám za pravdu!
   Jinde píšu, že opravdu stojí za to zkusit volit Okamuru.
   Zdraví Pavel p

   Vymazat
  4. 19:29 ty hloupé děcko, vyskoč z okna, škoda tě nebude

   Vymazat
  5. 19:00
   Komunisti se volí v každém případě, je jen otázka, jestli to jsou ti, kteří se za to nestydí.

   Vymazat
  6. Pozde, hochu
   Mel jsi pendreky po boku lidovych milic bit havlovce
   Ted uz jsi jen bezpravny cesky nevolnik

   Vymazat
  7. 19:00 mám tomu rozumět tak, že by nás USA zbombardovaly, nebo by je ti komunisté radostně pozvali? Co vím, nasazovali proti německým revanšistům a německému náckovství, i jeho západní tolerancí. S tím se nikdy nepatlali! V tom měli a mají 100% pravdu!

   Vymazat
 2. Máte naprostou pravdu!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Svět podle Putina (1.-4. díl):
   www.ulozto.cz/hledej?q=svet+podle+putina

   Vymazat
 3. Ať už jedná Česko jakkoliv, jedno je jisté: Pokud bude kapitulovat i potřetí v řadě, bude to už konec, stejně jako když Německo už potřetí v řadě začne válku a v dnešní době vyšší vývojové úrovně lidstva, respektive především Evropy, to ani nemusí být zase nějaká světová. Česko ztratilo své Čechy, ty pravé, protože je likvidovalo pod vedením Sovětského svazu a tato česká mafie i po Sametové revoluci, protože je prostě už taková. Oddělili jsme se tedy, my praví Češi, byli jsme k tomu vámi donuceni a vy ostatní v Česku už máte jiný osud, jak už jsem výše sdělil. Stejně jako po umučení Ježíše Židé byli vyhnáni do dvoutisícileté diaspory, stejně tak budete i vy, pokud se vzdáte. Mohu to sdělit, protože je to věcí ne vaší, v tom trestu, ale vesmírných civilizací vyšší vývojové úrovně, které na Zemi zastupuji. Bůh dává jen tři šance. Ony ho respektují. Myslím, že roztavit se v EU, je tou kapitulací,... podle mého osobního názoru,... co myslíte? Měli byste být sami sebou, jste k tomu vedeni naprosto celým vaším lidským vývojem. Vy ale asi chcete být například Němci, pod jejich nadvládou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 20:58 ty pravej voddělenej Čechu, kerýho komunisti nezlikvidovali pod vedením Sovětskýho svazu, s ujetejma vesmírnejma civilizacema ve schizofrénním mozku. Dyš nemáš nic rozumnýho, kušuj, cvoku. Sem Čech jak poleno i bez těch vesmírnejch a vim, že Rusáci nás před Němcema chránili, šašku.

   Vymazat
 4. Stávající KSČM - pro obyčejné lidi jako destilovaná voda, bez chuti a bez zápachu. Jinak vedení této strany jak zapáchající bažina, hlavně poslanecké dividendy a klídek, straníci klídek, sedíme tam již přes dvacet let a dalších dvacet, a možná i více, vydržíme, to vám slibujeme.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ta destilovaná voda je pojmenování naprosto dokonalé na tom nelze změnit ani písmenko. Dodal bych ještě, že je to strana mírného pokroku v mezích zákona s revolučním názvem.

   Vymazat
  2. 21:10 Žádná politická strana, která podporuje režim KLDR (předseda KSČM Filip), nemůže být stranou jakéhokoliv pokroku a to ani mírného a ani toho nejmírnějšího.

   Vymazat
  3. :
   ale z destilované vody se nenapiješ, a ani nedokážeš přežít.
   A tak je to i s těmi komunisty...

   Vymazat
  4. Kdyby tato strana držela trend a byla upřímná,tak už je dávno hnutím...zatím jim stačí 10%,má svých voličů hlupáků dost....

   Vymazat
  5. 21:01, 21:10, 21:17, 23:12 ale, ale, že by nová metoda jak komoušům okopnout kotník? Nebo, troubové, nečtete program, stanoviska, nesledujete řeč v parlamentu a nechápete prostor, který má strana s 12 až 15ti % hlasů, která byla hnána až k zákazu? A byla by hnutím, proč a jak prosím pilote 13:58? Ostatně, řeč tady má být o Luhansku a Doněcku. Mimochodem, v té KLDR jsi byl a divíš se, že ani USA ani Číně se poddat nechtějí? Bez atomky že by dopadli jak Sadám a Kaddáfí? Jste to hlavy, nebo makovice hloupá jediná?

   Vymazat
 5. Diskuze ke článku téměř žádná,zřejmě jste pyšní na své anonymní názory,Vy ,,diskutéři´´... Zřejmě jen pár z Vás pochopilo,co paní Nela psala. Tedy,že díky nýmandu Zaorálkovi se náš národ stává pro svět fašistickým!!! Ten génius jistě jede v lajně,,kam vítr,tam plášť´´,což je pro národ to nejlepší,Vy myslitelé´´,že? Vy havlisté jste opravdu duševní chudáci...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 22:03 No, možná si myslíme, že na to není třeba reagovat. My nejsme muslimové. My máme zjevně vyšší úroveň ducha.

   Vymazat
  2. Paní Nela Lisková má samozřejmě pravdu včetně té podpory fašistů Za-orálka a soudruha Azova plavce. Jen k nim měla ještě připsat toho somráka herce na pozici ministra obrany.

   Vymazat
 6. Diskuze ke článku téměř žádná,zřejmě jste pyšní na své anonymní názory,Vy ,,diskutéři´´... Zřejmě jen pár z Vás pochopilo,co paní Nela psala. Tedy,že díky nýmandu Zaorálkovi se náš národ stává pro svět fašistickým!!! Ten génius jistě jede v lajně,,kam vítr,tam plášť´´,což je pro národ to nejlepší,Vy myslitelé´´,že? Vy havlisté jste opravdu duševní chudáci...

  OdpovědětVymazat
 7. proč nepíšete o hokynáři, o komediantovi, který prodává smrt do celého světa??
  pověste ho

  OdpovědětVymazat
 8. Jsem dlouholetý volič KSČM ale teď je třeba podpořit Okamuru. Vystoupit z eu nebo bude konec navozí jsem nové spoluobčany kteří je za dávky rádi budou volit. A začlení nás do 4 říše a už jsi ani nevrznem. Dát hlas KSČM je ztracený hlas mladí je volit nebudou jsou zmasírovaní ze školy o zlých komunistech.

  OdpovědětVymazat
 9. Liskova a jeji partaj se pustila do neceho na co nema. Kdyz uz se seru do politiky tak to musim chapat a rozumet tomu. Bohuzel oni vubec nevi co maj delat nebo jak v takovem pripade vubec postupovat.
  Jen pro upresneni otevrit nekde zastupitelske centrum druhe zeme, ktera je jeste ke vsemu ve valce, neni jen tak. Proty mene znale muzete si tak akorat otevrit nekde nejaky kram nebo obchudek. Zastupitelske centrum to je jiny levl.
  Takove veci se resi na urovni ministerstev nebo tzv.(stranove elity)
  Nema cenu se tu rozepisovat co nebo kdo je u nas u koryta. K sudokopytnikum to nema moc daleko a ten seznam by byl neskutecne dlouhy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zastupitelské centrum druhé země? DLR a LLR nejsou žádné státy a ani žádné obecně země, jde o území patřící Ukrajině, které nikdo na světě v jejich suverenitě neuznal a ani Ruská federace, která je podporuje. Zastupitelské centrum takovýchto nesubjektů, jen drzostí hraničící s přímou podporou terorismu, pokud lze považovat Liskovou jen za donucenou nebo imbecilní.

   Vymazat
  2. 22:44 - Ale, ale, ty si se s tou NATO-propagandou rozjel! Bezmozek nebo Bezpáteřník? Kterej z nich seš? Určitě ale NATO hujer, propagátor anglosaských imperiálních válek, obdivovatel nácků. Kde ses naučil česky, cizí šmejde?

   Vymazat
  3. 22:44 moc chytrej. Paní Lisková dobře ví, v jakém právním a politickém prostředí se pohybuje. Nechápeš, že jde o demonstrativní akci, kde soud nemůže vyhrát za zcela formálních důvodů, ale podpora nebo nepodpora ukáže, jak si vůči v zásadě spravedlivé věci stojíme? Kde je podrazák Štětina mi smrdí, stejně snaživý kašpárek s Marx-leniským doktorátem taky. Aktivit paní Liskové si vážím a tak jak lze je podporuju!

   Vymazat
 10. Ať dopadne soud jak chce, je třeba ČSSD, ANO a další součásti této vlády nevolit. Uvědomte si, že Zaorálek by bez souhlasu svých spoluministrů (ANO, KDÚ-ČSL) a svého šéfa předsedy ČSSD k něčemu takovému nesáhl.

  OdpovědětVymazat
 11. Na pana Zaorálka také brzy dojde. Bude zrušen a to bez náhrady.

  OdpovědětVymazat
 12. Dotyčná Lisková je mentálně úplně vedle.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to záhada, jestli je normální.

   Vymazat
  2. Ona se musí předvádět, ale na druhou stranu upozorňuje na skandální situaci na Ukrajině, o které se u nás veřejně moc nemluví. Takže exhibicionistka v dobré věci.

   Vymazat
  3. 23:19 mentálně jste mimo vy, protože nechápete co je demonstrativní akce, v jakém právním prostoru se uskutečňuje, co má ukázat a jak jedině dopadne. Je mi z vás trapně. Paní Nely si vážím a její kci obdivuju. To bych nedokázal.

   Vymazat
 13. 22:35 - silne nesouhlasim s vasim prispevkem !
  Kdyz pani Liskova a jeji mesto Ostrava si otevre jejich zastupitelsky urad nekde v Rusku, tak je to osobni vec Ostravy a pani Liskove.

  Od kdy pak, ma nekdo MONOPOL na predepisovani vztahu lidem, nebo jejich partaji v Ostrave ? Praha do toho nema co mluvit. Zakaz je v rozporu s Konstituci ! At si Ostrava dela co chce !
  -------------------------------------------------------

  20:58... Uz nekolikrat jsi se zminil , ze "zatupujes" vesmirnou civilizaci ! Ani jednou jsi vsak neiformoval z ktere konstalece jsi - ty skareda jesterko - UFOUne !
  Vsichni na to cekame a ty hovno, hovno.
  Prestan kecat obstraktne a projev se - at to mohu prelozit pro New Age.
  -----------------------------------------------------

  Pani Liskova , ja jsem vas dlouhodoby devotee - ADMIRER a planuji si otevrit svobodarnu na vasi ulici. (Naplanujem prevrat v Cesku.)
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. VesmírnÉ civilizace, Honolulu.

   Vymazat
  2. Cesko neni legitimni stat
   Horni Dolni
   Trumpe, ztrestej Cesko

   Vymazat
  3. Ach bozeee...Liskova neni nic a nikdo. Jake ma spojeni mezi mestem Ostrava???
   Vy vubec ale ani malinko nerozumite procesum rizeni!
   Te pak tezky neco pochopit.
   ZAKONITE ten soud to musi zrusit.
   Monopol je v businesu a ne v politice.
   Na druhou stranu mate pravdu dneska si koupite titul, doktorak, politickou stranu, muzete kandidovat na prezidenta. Muzete v podstate co chce. NO pokud za vama neni zadna sila, tak toho moc nevyhrajete!!

   Vymazat
 14. Paní Nelo, Vaše čin má velký symbolický význam!
  Český národ stojí za Vámi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak
   A Trump by mel za to vyhlasit Cesko za zlocinecky stat a zrusit Ceske zastupitelstvi a milodary cesku

   Vymazat
 15. Civilisty vraždící organizace EU/NATO27. června 2017 0:22

  Proti členům europrotektorátních kolaborantských rodin Veškrnové a Žilkové zasílajícím výzbroj a výstroj banderovským vrahům nejen českého národa byla i politicky angažovaná herečka a členka ÚV KSČ Jiřina Švorcová naprostá světice. Tolik k porovnání tehdejší a současné moci.

  OdpovědětVymazat
 16. Chtěl bych napsat toto, naše země, jakožto území obývané národem Čechů, je určena k likvidaci, úplné genocidní likvidaci. V konečném výsledku z nás má zůstat 2-3% genomu nové rasy! Toto je záměrem euroelit sdružených ve fašistické organizaci Bilderberg. Bilderberg je zakládající organizace EU. Fašistická podstata EU je pečlivě skrývaná. Svoji pravou, hrůznou tvář ovšem nedokázala při všech strašlivých zločinech na Ukrajině již ukrýt.
  Každý čin namířený proti této mašinerii má náš nejvyšší respekt!
  Jak napsala Lenka Procházková - jestli nás mají přejet, tak ať vědí, že nepřejeli hada, ale ježka.
  Tímto duchem se řídili všichni velcí čeští vlastenci, od husitů po parašutisty. Bez nich by z nás už dávno byli němci.

  OdpovědětVymazat
 17. 0:37... SOUHLASIM s vami pane na 100 % ! Globaliste planuji znicit a exterminovat bile narody Evropy.

  Podivejte se, jak systematicky zabijeji Boery v JAR !
  Boers = afrikans speaking potomek Francouzu, Nemcu a Hollandanu.
  Prozil jsem mladi v Johannesburgu (Hillbrow) ! Osud toho mesta je tragicky ! To stejne je planovano i pro vasi Prahu a jina mesta. Podivejte se na Google images, jak dopadl muj Hillbrow !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Evropani jdou na jatka a buci si k tomu
   Horni Dolni

   Vymazat
 18. Uz jste se podivali na Google images (Hillbrow) tak -
  ZPOZORNETE ! V 70-tych letech za bile vlady to byvala cista , luxusni ctvrt umelcu, herecek a hudebnich skladatelu, spisovatelu a lidi s vysokym intelektem.

  Nejvetsim zlocinem tam bylo, kdyz si umelec obarvil vlasy na oranjovou barvu. Kavarny, tancirny, obchody se zlatem a diamanty, zajimave knihkupectvi a ulice plne provakativne krasnych zen...
  Nezamestnanost a kriminalita neexistovala a ja VUL jsem si myslel, ze to tak bude stale.

  Mesto samo osobe Johannesburg downtown, bylo tak kouzelne a sladke v letnich mezicich, ze jsem sel nekdy pesky z Marshall townu (z prace) az na Hillbrow pesky i kdyz jsem mel 2 auta a verejnou dopravu.
  O vikendech jsme se toulali po mnoha atrakcich neobycejne krasne zeme, hyrici mnoha odstiny zelene barvy.

  Tate nadherna zeme byla totalne znicena globalisty a Hillbrow je popelnice SRACEK a kriminality - doslova !

  Takova SVINARNA se chysta i na vas. Dnes je tam 50 vrazd denne a nepise se o tom, protoze je to politicky nekorektni. Nezamestnanost je tam 65 % a zbytky belochu jsou zabarikadovany na severu JHB, ve ctvrtich jako je Santon a Bryston.

  Kazdy vas globalista je veprovej pohlavni ud a poslete ho na Hillbrow.
  nick honolulu - posrpnovy emigrant.

  OdpovědětVymazat
 19. Kdyz byla v Evrope valka, tak Naciste, nebo Komuniste popravili svoje nepratele nekde na strelnici, jako byla v Kobylisich nebo v Kounicovych kolejich v Brne.
  V Africe to tak NENI a nikdy NEBYLO. Barbari sveho nepritele tak MUCI, ze je prosi o smrt.

  Na bile zene, ktera se jim dostane do rukou se jich vystrida nekolik a potom ji podrezou, nebo ZOHYZDI, a tak to tam vzdy bylo ! (Tak zahynula manzelka meho sefa v Zaire (doktorka) a on se uchlastal k smrti.)
  To vse mate k dohledani na internete ! BOHUZEL, prave starsi lide v Cesku , kteri maji zivotni zkusenosti nerozumi anglicky a mladi jsou hloupy, jak opice na Limpopu. Jo Africa ! Me se o ni jeste ted zdava, a je to horror a krasa a v tom snu, citim Jacarandy z Pretorie.

  A ted pani Monika Martin na youtube vam zazpiva o Africe, (ale nemcinu neznam.)
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 20. Dodatek k 4:08 & 3:43
  na youtube
  MONIKA MARTIN - STERN VON AFRIKA

  na youtube
  Atomic Blonde Chapter 2
  (typicka ukazka tvare Johannesburcanky z Benoni. Tam byly krasne zeny vsude.)
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 21. Pani Liskova, to je pro vas na zamysleni !
  To ceka Evropu !

  WHITE GENOCIDE IN SOUTH AFRICA. Na youtube ! (video)

  (Aby to Cesi ve Vasem meste neslyseli pouze od me !)

  Definice GENOCIDY je stejna vsude v anglicky mluvicim svete !
  Zni takto :
  The deliberate Killing of large group of people ,
  specially those of a particular etnic group or nation !
  Mass murder, mass homicide , massacre !

  = Systematicke vyvrazdovani etnicke skupiny (napr. Evropanu v JAR), nebo naroda. Hromadne vrazdy, zabijeni maskrovani...
  Deliberate = planovane, vedome, chtene, propocitane !

  Na teto definici se vsichni shodnou, ale neshodnou se na tom, kdo se vyvrazdovat smi - napr. belosi Evropane Arijci a kdo se vyvrazdovat nesmi .
  Kolem tech co se vyvrazdovat nesmi se roni stale slzy, ale ti druzi, kteri se vrazdit smi, jsou ignorovani a prehlizeni.
  To je takove dvojite meritko, podobne jako je Affirmative Action.

  Vy pani Liskova podle jihoafricke rasove klasificace na prvni pohled patrite do stredni vetve Arijcu, jako napr. Celtove, Celto Ligurians, Italics, a pradedecek byl pravopodobe Thraco - Phrygians, proto jste hezka !

  V "nove" Evrope bude Vas zivot ve velkem nebezpeci.
  Je dobre , ze se organizujete do domobrany !
  Vase republika potrebuje VICE zen, jako jste vy.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 22. Česko s jeho dezorientovaným, massmédii vygumovaným, mnohdy naivním a trestuhodně ignorantským obyvatelstvem čekají velmi zlé časy, které nebude šance odvrátit,pokud budou zvoleny opět ty strany,které "řídily" tuto zemi dodnes: ANO, ČSSD, ODS, KDU-ČSL, TOP09,

  V nastávajících volbách bude jen jedna jediná otázka určující koho volit, a to, jaký vztah má daná strana/politik k imigraci a otázkám k ní spojeným. Ostatní je naprosto marginální...PROTO VOLTE SPD OKAMURA!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, a dopadne to znovu stejně. Naštve své poslance odkláněním financí do své kapsy a bude zase po partaji. Kdo volí Okamuru, je nepoučitelný!

   Vymazat
  2. Pro 7.06 Se vším s Vámi souhlasím.Pro paní Nelu-držíme Vám palce

   Vymazat
  3. Pro 8.01 Než napíšeš takovou hovadinu,tak si zjisti fakta-to ti řekli na ČT.nebo jak si na to přišel,umělče.

   Vymazat
 23. Každý národ má vládu jakou si zaslouží - tato vláda se neinstalovala sama , ale zvolili jí občané ČR, hlavně nadávejte na ně !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vzdy taky na ceske nevolniky nadavam
   Horni Dolni

   Vymazat
  2. 8:35 Někteří Češi prostě už nevolí, protože prostě už nejsou součástí Česka, pouze jen formálně. Česko porušilo Ústavu Česka i ústavní zákon Občanský zákoník a vstup Česka do EU je tedy už odpočátku absolutně neplatný. Někteří Češi zůstali proto mimo. Někteří další se k nim přidávají následně. Vesmírné civilizace je při tom plně podporují a budou podporovat. Samozřejmě i přímo válečně. Uvidíme. Zatím se v Česku prostě vůbec neangažujeme. Je to váš osud, my už máme jiný.

   Vymazat
  3. --- A ještě něco: Z toho se nedostanete bez trestu. Myslím, že je vám jasné, že před vesmírnými civilizacemi vás peníze a ani pozemské velmoci nezachrání.

   Vymazat
  4. --- Raději to ještě "doplním": Všelidové referendum nikdy nemůže být nezávazné pro Vládu, protože Ústava stanoví vládu lidu státu,... ostatně, je přece i demokratická a demokracií je vůle většiny. Zároveň Vláda Česka v tomto referendu o vstupu Česka do EU nezískala ústavním zákonem Občanský zákoník pro platnost právního úkonu, kterým vstup je, mimo jiné souhlasný projev vůle většiny všech oprávněných voličů Česka.

   Zúčastnilo se 55% a z nich bylo 77% pro, což je ale jen 42% všech oprávněných voličů Česka pro vstup do EU. (Polsko 45%, Slovensko 48%, Maďarsko 38%).

   Právní úkon je projev vůle směřující zejména ke vzniku, změně nebo zániku právního vztahu.
   Může být učiněn jen způsobem, který nevzbuzuje pochybnosti o tom, co chtěl účastník projevit.
   Musí být učiněn svobodně a vážně, určitě a srozumitelně: Jinak je neplatný.

   Tedy, Vstup Ćeska do EU je už odpočátku absolutně neplatný. Tak mluví zákon.

   Mimochodem: Ústava ČR č. 1/1993, hlava první, Základní ustanovení, čl 9: 1) Ústava může být doplňována či měněna pouze ústavními zákony. 2) Změna podstatných náležitostí demokratického právního státu je nepřípustná. 3)Výkladem právních norem nelze oprávnit odstranění nebo ohrožení základů demokratického státu.

   Vymazat
  5. EuroZprávy.cz, sekce Svět, článek z 26.6.2017, 14:03, Anonymous: NASA chystá oznámit objev inteligentního mimozemského života. , "Důkazy, jak se zdá, naznačují, že se na obloze nad námi něco děje." .

   Vymazat
  6. 11:50 "Důkazy, jak se zdá, naznačují, že se na obloze nad námi něco děje."
   To je jisté, ty bouřky co jsou skoro nad celou republikou, nejsou jen tak. Asi už se tam ty ještěrky nemůžou srovnat. A mají přijít další bouřky, někdo by se s nima měl domluvit.

   Vymazat
  7. 13:01 No, ale to v těch uvozovkách píší přímo ti hackeři z Anonymous na svých internetových stránkách anonews.co .

   Vymazat
  8. Anonymní27. června 2017 13:07
   „13:01 No, ale to v těch uvozovkách píší přímo ti hackeři z Anonymous na svých internetových stránkách anonews.co .“
   Tak to pardón, to zásadně mění situaci.

   Vymazat
 24. Nela Lisková, Lenka Procházková a Vladimíra Vítová jsou v současnosti tři nejvýraznější a nejodvážnější ženy Českého národa!

  OdpovědětVymazat
 25. Komunisty a agenty STB volíme více jak 20let - otázkou zůstává z které strany.

  OdpovědětVymazat
 26. 12:02 vy se z těch StBáků, kontrášů a komoušů po....., pardon podělejte. Zvažujte laskavě, kdo co dělal pro náš stát, kdo respektoval státní národy a kdo, co a za jakých podmínek dokázal, kdo co ukazuje dnes a kdo poskytuje naději co nejméně zklamat. Například Okamura na to věcně ani intelektuálně nemá, Babiš je víc než riskantní, lidovci se odkryli a "pravice", víme jak se osvědčila. Ať je ČSSD jaká je, sociálně se chovat prostě musí. Tak si spekulujte a pěstujte tupé averze.

  OdpovědětVymazat