Reklama

úterý 13. června 2017

Další zrůdný projekt na podporu začleňování imigrantů. Lidé, kteří využijí ubytování společnosti Airbnb nepodléhají na rozdíl od hotelů nahlašovací povinnosti a tak je velké nebezpečí, že se někde ve vašem okolí může prostřednictvím této služby ubytovat jakýkoli vyznavač Alláha s teroristickými úmysly.

Radek Rozvoral
13.6.2017  Rukojmí
Začátkem června tohoto roku oznámila na svých webových stránkách společnost Airbnb, že využije svou síť dobrovolníků po celém světě k přesídlení imigrantů.Airbnb je americkou akciovou společností, která byla založena v roce 2008 a jejíž sídlo je v San Franciscu. Jedná se o webovou službu, která zprostředkovává pronájem ubytování po celém světě. Na svou činnost získala od různých společností a fondů několik stovek milionů dolarů. V dubnu 2017 bylo podle Wikipedie na Airbnb 15.900 nabídek ubytování v České republice, z toho 11.500 v Praze. Za rok 2016 se pomocí této služby v České republice ubytovalo 710.000 lidí.

Tato globální společnost sdružuje několik desítek tisíc dobrovolníků po celém světě, kteří nabízejí pronájem ubytování. Má to ale jeden velký háček. Lidé, kteří toto ubytování využijí, nepodléhají na rozdíl od hotelů nahlašovací povinnosti a tak je velké nebezpečí, že se někde ve vašem okolí může prostřednictvím této služby ubytovat jakýkoli vyznavač Alláha s teroristickými úmysly.

Do výše popsaného projektu společnosti Airbnb se ihned po jeho vyhlášení zapojilo několik vlivných neziskových organizací, které podobné projekty vyhledávají. Dalo by se s nadsázkou říci, že po něm skočily jako slepice po flusu, jelikož jejich multikulturní myšlení a propagace islámské ideologie nezná mezí.

Tento projekt je další zrůdností na podporu multikulturalismu a má zcela jistě za úkol dotáhnout v co největším rozsahu do celého světa včetně Evropy netolerantní, nenávistnou, velice násilnou, nadřazenou a ženami opovrhující islámskou ideologii schovávající se za náboženství.

8 komentářů :

 1. Současná EU a demokracie? Nesmysl!
  Tvrdím, že EU není demokratická. Jednoduše proto, že složení jejího parlamentu nenaplňuje jednu z demokratických zásad – zásadu rovnosti. V soustátí, jímž EU je má být zásadou rovnosti rovnost mezi jeho členy, tedy mezi státy. Konkrétně to aby byla tato zásada naplněna pro sestavování parlamentu EU znamená co stát to stejný počet zastupitelů. Místo toho je parlamentu EU sestaven na základě lidnatosti jeho členských států. Tím je fakticky založena nerovnost mezi nimi – nadřazenost států lidnatějších nad státy méně lidnatými. Pro srovnání s rovinou individuální, je to, jakoby byl, například větší člověk nadřazen menšímu. EU je jednoznačně postavena na nerovnosti, proto ji nelze považovat za demokratickou. To nemůže dopadnout dobře, protože rovnost znamená i rovnováhu - bezpečí, nerovnost nerovnováhu - ohrožení.

  OdpovědětSmazat
 2. A co když to bude doktor, nebo inženýr:))?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ať pracují doma, zrovna tak jako naši doktoři a inženýři. A jestli nejsou svobodní ať o svobodu bojují! Proč? Aby mohli pracovat doma. Jak prosté.

   Smazat
 3. Doktor i inženýr ať zůstane doma a pracuje pro svoji zem. Tady nemá co dělat. Stále vám nedochází, že takový člověk je stejně v první řadě muslimák a až potom dr. nebo ing.!!! Vzdělání nehraje roli, přečtěte si Bez dcerky neodejdu. Taky to byl doktor ...

  OdpovědětSmazat
 4. Doktoři jsou i THEOLOGOVÉ - vykladači pohádek, náboženství židovského, křesťanského, muslimského, i kdejakého lidožroutského či démonského... neboť slovo doctor znamená učenec. Nic víc, nic míň. Je otázka, je-li jeho učenost k dobrému či ke zlému, nebo na dvě věci - palice plná hloupostí pod biretem a v třeba i v taláru. Odborník na počet andělů mohoucích tančit na špičce jehly... na inkvizici, na církevní právo včetně šaríja...

  OdpovědětSmazat
 5. Nevidel bych hned dabla za kazdym stromem. Pokud (at jiz s pomoci Airbnb nebo jine podobne sluzby) nejaky Vas soused ubytuje, za prachy (predpokladam ze zadara to nedelaji) kohokoliv takzvane "bez papiru",.... tak zakon porusil v prvni rade ten soused a pokud Vam to vadi, muzete jej na to slusne upozornit, nebo ho jit pekne po cesku naprasit :) A jinak samozrejme knihu navstev (s cislama obcanek/pasu) by kazdy takovyto "podnikatel" spravne vest mel, vcetne hlaseni pobytu cizincu. Vice napr https://pravopropodnikatele.cz/airbnb-pronajem-pravni-povaha-ubytovani-doporuceni-pro-podnikatele/

  OdpovědětSmazat
 6. Autorovi i diskutujícím bych doporučil pročíst si Zákon
  o pobytu cizinců na území České republiky (326/1999 Sb.) v platném znění, který je pohodlně k nalezení např. na https://portal.gov.cz/portal/obcan/.

  OdpovědětSmazat
 7. Děkujeme nemáme zájem ani o jednoho migranta.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.