Reklama

středa 14. června 2017

Evropská komise se dnes rozhodla, že zahájí řízení s Českou republikou, Maďarskem a Polskem za neplnění migračních kvót. Největší mocenské centrum EU se takto zjevně rozhodlo, že na misky vah položí utužení své centrální moci a počátek definitivního rozpadu celé EU tak, jak ji známe! Míra falše a pokrytectví mocných EU je zde naprosto neuvěřitelná a doslova nezná mezí, protože tito samozvaní vůdci Evropy zjevně bezostyšně rozlišují příchozí imigranty a uprchlíky podle národnostního principu, což je zjevným a nepřijatelným rasismem!

Luděk Mazurek
14.6. 2017   Rukojmí
O nesmyslnosti a nedemokratičnosti imigračních kvót a obrovském pokrytectví a lži z nich plynoucích bylo popsáno již hodně. Jejich nezákonnost je posuzována Soudním dvorem Evropské unie v Lucemburku na základě žalob podaných Slovenskem a Maďarskem s dnešní otevřenou podporou Polska (Btw - je naší historickou ostudou a ubohostí naší vlády, že se k nim Česká republika nepřipojila).Jde tady o rozhodnutí Rady EU (tedy ministrů vnitra členských zemí) z 22. září 2015 přerozdělit mezi ostatní státy unie celkem 120.000 žadatelů o azyl nacházejících se tehdy v Řecku a Itálii (dnes je jich již mnohem víc). Proti tehdy (kromě Slovenska a Maďarska) hlasovaly také Česká republika a Rumunsko, Finsko se zdrželo. Stalo se tak na základě naprosto bezprecedentního většinového hlasování zcela nesourodých "pouhých" ministrů vnitra členských zemí EU, a to ve věci mající naprosto fatální dopady na životy milionů obyvatel EU. A takovým způsobem přijaté nesmyslné a škodlivé řešení je dnes Evropskou komisí mocensky vynucováno pod hrozbou trestů a sankcí!

Kdo se nepodvolí, ten bude buďto potrestán, nebo v zásadě bude v takovém důsledku přímo či nepřímo donucen buď k úplnému opuštění EU nebo minimálně bude zřejmě odsunut z tzv. „zdravého jádra EU“ na její periferii.

 Kdo se naopak podvolí, ten pravděpodobně bude z Bruselu pokrytecky pochválen a nadále se takto stane naprosto bezprávným a poslušným "vazalem". (Btw - Nelze v této souvislosti nevzpomenout někdejší známý plamenný projev tehdejšího ministra zahraničí ČR pana Schwarzenberga v našem Parlamentu u příležitosti ratifikace tzv. Lisabonské smlouvy tvrdícího, že něco takového je ze strany evropských partnerů „naprosto nemyslitelné“! Nu což - pan kníže se tehdy buďto trochu mýlil, nebo prachsprostě a jednoduše účelově lhal ....)

A nejde jen o jednu jedinou výše uvedenou věc. Ony výše uvedené jednorázové imigrantské kvóty totiž mají být dokonce brzy změněny na jakýsi „trvalý přerozdělovací princip“ pro umísťování imigrantů přicházejících do EU. A mají k tomu být dokonce sjednoceny pravidla a výše plateb pro ně povinně vyčleněných, a to bez ohledu na rozdílné sociální systémy a platby domácím obyvatelům v různých zemích EU. To vše bez ohledu na to, že by to znamenalo naprosté ožebračení a nerovné ponížení a doslova "zotročení" desítek milionů obyvatel zemí východní části EU, protože v jednotných dávkách by takto příchozí imigranti dostávali bezpracný příjem vyšší, než v těchto zemích často činí průměrná mzda (o důchodech nemluvě).


A dokonce tady nejde ani o takový údajný připravovaný "jednotný přístup" ke všem imigrantům či uprchlíkům! Míra falše a pokrytectví mocných EU je zde naprosto neuvěřitelná a doslova nemá mezí, protože tito samozvaní vůdci Evropy zjevně bezostyšně rozlišují příchozí imigranty a uprchlíky podle národnostního principu, což je zjevným a nepřijatelným rasismem! Do těchto uprchlických kvót se totiž vůbec nemají započítávat a nezapočítávají uprchlíci např. z Ukrajiny – jakoby se v jejich případě snad ani nejednalo o lidské bytosti!
Již zhruba před jeden a půl rokem se k tomu vyjádřil např. prezident Zeman, který jasně a zřetelně řekl, že „Když kvóty, tak i včetně Ukrajinců!“. Na Ukrajině již několik let také probíhá válečný konflikt a uprchlíků z něho je dnes již více než 1,7 milionu! Tato věc je o to ještě závažnější, že v současné době (tj. od neděle 11.6.2017) byl na základě jiného centrálního rozhodnutí EU zaveden bezvízový styk s Ukrajinou, což má na několika místech hranic s Polskem za následek obrovský nával osob dožadujících se vstupu do EU!

Podle mě nelze žádným způsobem spravedlivě odůvodnit, proč by jakékoli imigrační kvóty měly platit jen a pouze na muslimské imigranty z prostoru Afriky, Blízkého východu a jižní Sahary a nikoli např. na uprchlíky a azylanty z Ukrajiny! Přesto např. Německo již více než 3 roky praktikuje zjevný a otevřený segregační a rasistický princip, na základě kterého odmítá válečné uprchlíky z Ukrajiny (na rozdíl od nejrůznějších muslimských imigrantů ze zemí Afriky, Sýrie či Afghánistánu) v zásadě jako nežádoucí. V roce 2014-2015 totiž Německo poskytlo azyl pouze 5% žádostí uprchlíků z Ukrajiny!
Jde takto o naprosto nestydatou dvojí morálku praktikovanou v EU při zvýhodnění určitých ,,válečných uprchlíků“ (ve skutečnosti jen a pouze ekonomických migrantů a „džihádistů“) oproti skutečným válečným uprchlíkům, kteří jsou příslušníci evropských národů. Nejde tedy o pomoc skutečným žadatelům o azyl, ale jde spíš o cílenou výměnu původních národů Evropy, která je uskutečňována prostředky nemajícími se svobodou a demokracií nic společného!
________________________________
Když jsem před lety v jediném referendu vhodil do urny svůj lístek s nápisem „ANO“ našemu vstupu do tehdejší EU, nikdy bych si nemyslel, že se z tohoto společenství dříve svobodných a demokratických zemí západní Evropy stane dnešní centrálně řízený moloch nikoli nepodobný Sovětskému svazu a že se tím opět vzdálíme skutečné demokracii a svobodě. Možná právě nastal čas začátku konce i tohoto nesvobodného „soustátí“.
V opačném případě nám pomáhej Bůh!

24 komentářů :

 1. Ať si ten euroksindl vyhrožuje,komu chce.Srát na ně,na odporný prasata typu Merkel,gerontofila Macrona a ožralu Junckera.Nemíchat se s musloksindlem a urychleně opustit EU!!!!Jediná naše šance...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. LIDÉ BDĚTE A NEBLBNETE !
   NE kapitalismus a globalismus!
   MRÁZ přichází z Bruselu!
   NE Evropské komisii - není nikým z nás volena!
   NE mezinárodní útočný pakt NATO!
   NE nelegální migraci!
   S EU do pekla!
   S USA na věčné časy do věčných lovišť!
   S RUSKEM na věčné mírové časy!
   ANO Euroasii!
   SOBOTKOVA VLÁDA - protilidová vláda zrady, lhářů a podvodníků!
   Toto jsou mé občanské názory!
   69-roční občan, volič, daňový poplatník a nestraník

   Smazat
  2. Musím Vás zklamat Frau Juncker a Herr Merkel, stále KVOTÁ, stále KVOTÁ !!!!! Dr. Chocholoušek.

   Smazat
 2. Neměli bychom zapomínat na "státnické" vyjádření jeho jasnosti kníšete šlafnberga z roku 2014-2016 : ...uprchlickou vlnou vznikne v Evropě "nový evropský lid"...
  Najde to někdo v archivu ČT ? Kolaboranty bude dobré někdy pojmenovat !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Parazity z kaváren - do dolů a továren !!!!

   Smazat
 3. Někde jsem četl, že pravý Američan je blonďatý černoch se šikmýma modrýma očima...

  OdpovědětSmazat
 4. My,občané České republiky sem za peníze Sorose nikoho cíleně nevozíme!EU SE SVÝMI LOĎMI PŘIVÁŽÍ PLÁNOVANĚ LIDI JINÉ RASY PRO LIKVIDACI EVROPY!NEZISKOVÉ ORGANIZACE,ŘÍZENÉ A PLACENÉ EP A USA,MEZI KTERÉ SE POČÍTAJÍ I ČEŠTÍ ZRÁDCI,BUDOU JEDNOU STÁT PŘED SOUDEM A ZODPOVÍDAT SE ZA GENOCIDU EVROPY!NESMÍME MLČET!MUSÍME JEDNAT.Jde nám opravdu o přežití!VYSTOUPIT Z EU JE PŘÍMO POVINNOSTÍ NÁS,LIDU ČESKÉHO!

  OdpovědětSmazat
 5. S tím srovnáváním EU s RVHP bych byl hóóódně opatrný. Někdo by to mohl vzít vážně a skutečně to porovnat. Pak bychom třeba zjistili, že slova o dnešní "spolupráci" a tehdejší "okupaci" platí přesně naopak.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Cpou to tam zamerne a vsude. Cela alternativa je to same, co soucasnost. Jen v modrem (politicky). Misto nadnarodniho korporatniho fasismu, chteji mistni oligarchii po vzoru Ukrajiny.

   Smazat
  2. 15:35 v byvším RVHP byla k platnosti rozhodnutí nezbytná jednomyslnost. Té bylo dosahováno v méně než 40% hlasovaných případů. Přehlasovat kteréhokoli z šlenů bylo vyloučené.

   Smazat
 6. A nevezmou si od nás cikánské migranty?Jde o super populaci,samý IT odborník(Banga),umělec(Banga)...zbytek inženýři , lékaři a vědci(jako Drahosch).A nebo to nejsou migranti?

  OdpovědětSmazat
 7. CZEXIT a rychle!!!

  OdpovědětSmazat
 8. A nespletli jste? jde daná informace opravdu a jistojistě o přístupu EU k otázce migrace?? Nejedná se náhodou o o historickou reportáž z konference ve Wansee v roce 1942???

  OdpovědětSmazat
 9. Do této situace nás zavedly všechny naše "zavedené" politické strany. Absolutně nevolit. Děda.

  OdpovědětSmazat
 10. Zajímavé je, že našim politikům (loutkám) nějak stále nedochází, že jsou placení z našich daní a že je jejich povinností hájit zájmy našich lidí. Náš základní zájem je žít v klidu (míru), hledět si svých nebetyčných starostí a nikoliv zachraňovat celý svět. Ten bordel, co v těch příslušnných zemích nadělali, rozhodně platit nebudeme. Nikdo těm Němcům roli mučedníka neupírá, když jim to vyhovuje, tak se rozhodli, že bez ohledu na sousedy v evropě, si udělají co chtějí pravidla nepravidla, dohody nedohody, zákony nezákony. Z nějaké důvodu jim ale záleží na tom, aby do věci byli strženi všichni. Nedokážeme se postarat o vlastní lidi, ale budeme zachraňovat svět. Teď se maskují za jakousi prý humanitu, ve skutečnosti hledají jen zdůvodnění pro to, že musí dělat to, co se jim nařizuje, to, o čem někdo rozhodl dlouho předtím, než se tohle všechno začalo dít. Ta drzost nyní je to, že si myslí, že jim lidi na to skočí, a že tu hru s nimi budou hrát dobrovolně. A běda jak ne. Když se mluvilo o vstupu do eu, mluvilo se o jiných věcech, tedy ne o tom, že když nebudete poslouchat co se vám nadiktuje, tak teprve uvidíte. Dobrovolně do něčeho takového žádný člověk nevleze. Oklamali lidi, teď je třeba z tohoto úděsného spolku ven. Horší, daleko horší než nějaká rvhp, ani brežněv by si něco takového nedovolil. Vykládají, jak tu tento spolek je, aby stíral rozdíly, ale vyhrožují izolací. Co to je za postoje a myšlení. Lidé chtěli svobodnou společnost, ať si každý žije jak chce. Tihle ne, oni vědí lépe než my, jak máme žít. V tom právě spočívá ta inovace, kterou je eu - když nebudete poslouchat, budete v izolaci, tak si představují harmonii spolupráce svobodných společností, to je ta jejich inovace. Promiňte, ale my bychom jen tak nesměle namítli, že s katem se špatně žije, a tak že my bychom tedy raději o dům dál. Je tomu dost rozumět?

  OdpovědětSmazat
 11. Opět se projevilo,že Češi nepřemýšlí dopředu.Jak
  podotýká autor,byl pro vstup do EU.Protože sám
  nepřemýšlel,nebyly mu divné podmínky,diktované ze
  strany EU.Už jenom požadavek na likvidaci našeho
  zemědělství byl nehorázný požadavek,který naši
  politici a přívrženci EU nebrali v potaz.Aspoň
  že Lux,který příkazy z Brusele prováděl,chcípnul
  na rakovinu v USA,kam ho politici poslali na
  "léčení" a po smrti ho převáželi zpět.To všechno
  za peníze zdejších občanů.Jenom se projevilo to
  staré pravidlo-nemyslel,doplatil!
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. STEJNĚ,
   jako si Němci zvykli na své Turky a nynější dodávky nových vetřelců z různých koutů Afriky,
   (jejich kancléřka má více, než 50% podporu Němců)

   tak si i občané ČR krok za krokem, zvyknou na postupné zabarvení populace...
   Budou sice hudrat, jako i teď na vše kolem,ale zvyknou si.
   Vždyť ta současná populace mladých, především mužů,kteří nepoznali povinnou zákl.voj.službu,
   (vojna z tebe udělá chlapa, se říkalo),

   takže ta současná populace je úplně blbá, neschopna se vůbec zamyslet nad nadnárodními procesy řízení,
   natož uvažovat o tak jednoduché věci, JAKÁ je
   úloha a směřování protektorátní EU ?!

   A pokud si tady někdo představuje, že se ČR vyvlékne z tohoto chomoutu (Klaus o tom hovoří veřejně), tak je stejně naivní, jako tehdy,když
   volil pro vstup...

   Smazat
  2. Postupnost je strategie jiz od dob I.sv. valky kdy se zavedly dane /28 centu na osobu v USA/. A dnes maly kramek fish and chips /smazena ryba a hranolky, /plati daleko vetsi dane nez Mc Donald...
   .A tak se jich doda jen nekolik a postupne preberou hysterickym rvanim v mediich cely stat.
   Dva tisice ilegalnich uprchliku
   'VYSOUDILO" !!^&**^%$#
   NA AUSTRALSKE VLADE 70.000.000/milionu/ DOLARU!!
   A to jenom zacatek..
   Nebo v nejvetsi krizi od 1929 , kdy jsou v mestech stanove vesnice bezdomovcu ,se postavi jen 530 bytu ale pouze jen a pouze/ v Australii/, pro ....to je snad jasny, pro koho !!
   Pro jine penize nejsou a nebudou !!
   Tady je zarny priklad DEMOKRATICKE EU gangsterskeho vydirani ELITNI MAFIE z Bruselu !!
   Snad a vlastne urcite, jen dalsi MNICHOV. Nic jineho ani nikdy nechystali pro nas a chystat nebudou...

   Smazat
 12. Ty podegry v EK a EP by bylo třeba pár pověsit hlavou dolů a zbytek by dostal strach.

  OdpovědětSmazat
 13. Nemá cenu porovnávat a nimrat se v minulosti minulého režimu a ztrácet tak čas, či zabředat do nic neřešících diskuzí. Proběhl rok 1989 a byla tu šance stát se suverenním, soběstačným státem obchodujícím bez politických výhrad se státy ve svém okolí, bývalého spojence na východě nevyjímaje.
  Je potřeba si udělat pořádek v hlavě a zkusit se pobavit s lidmi ve svém okolí, pokud má někdo zájem se bavit, o tom, co je pro nás v tuto chvíli důležité. Hodnoťme dobu od roku 1989 doposud, hodnoťme budoucnost.
  Osoby které prosazovali privatizační model tak činili výhradně se ziskuchtivým úmyslem a s cílem oslabit hospodářskou moc státu ve prospěch západních struktur. Tento cíl sledují stávající parlamentní strany i nyní. Ještě vás, moje spoluobčany, neomrzely verbální projevy politických zástupců ČSSD, ANO, KDU, TOP09 či ODS. Výčet si doplňme společně ....
  Naprosto stupidní, nic neříkající vyjádření. My voliči jim musíme dát jasně najevo, že chceme slyšet stručné věty, obsahově plné a ne vyhýbavé tlachání.
  Každým dnem, kdy setrvává stávající stav se dostáváme hloub a návrat je každým dnem vzdálenější. Nepleťme se, migrace jen jeden z problémů. Problémy máme ve školství, ekonomice, průmyslu, sociální sféře, brutální problém je v morálce a soudním aparátu, který se na ustanovování morálních pravidel podílí mírou vysokou.
  To vše je vizitka stávajících politických stran a jejich lídrů dnešních i minulých. Mírou vrchovatou i p. Klausem starším ( viz jeho přístup k privatizaci a následné amnestii). Ta byla naprostým fiaskem morálky horních vrstev společnosti. Jeho politická rozhodnutí v minulosti jsou jednou z mnoha příčin našeho skoro bezvýchodného stavu.
  Bohužel, masy mají moc jen ve chvíli, kdy se názorově semknou. Ne na povel zájmových skupin, vydávajících zájem svůj za zájem většiny.
  A většina má společný zájem:
  1) těžba surovin v rukách státu
  2) energetika v rukách státu
  3) povinné zdravotní pojištění v rukách státu
  4) ochranu hranic a kontrola pohybu osob
  5) vlastní přistěhovalecký systém
  atd., atd.
  ABC

  5)

  OdpovědětSmazat
 14. Na žádného boha jse nelze spoléhat zatím nikomu nepomohl. Musíme jsi pomoc samy je nás většina pokud potáhnem za jeden provaz vyhrajem.

  OdpovědětSmazat
 15. Pokud odvetou eurofašistického centra za neplnění kvót v přijímání čmoudů je vyhození z EU, potom tedy když čmoudy odmítneme tak zabijeme hned dvě mouchy jednou ranou:
  - Česko zůstane české
  - Dostaneme se z fašistického područí

  To by ale včele Česka museli stát přátelé České republiky a ne vlastizrádci typu Bláta Sobotky, Zadolárka aj.

  OdpovědětSmazat
 16. Urychlený odchod ČR z EU a NATO (obě instituce jsou smluvně provázané, o čemž se zatím příliš nemluví). A do EU přestat cokoliv platit. Okamžitě! Buď nás vyhodí nebo se to celé rozpadne! Po odchodu z obou institucí volá již dávno ANS, zatímco reakce dalších stran byla "pšt! o tom se na hlas nemluví či takto to formulovat nejde nebo tak nanejvýš navrhovat referendum - a doufat že buď nevyjde nebo pak vláda řekne, že mělo jen informativní charakter"). Čili vlk by se nažral a koza zůstala celá. Výsledky dnes všichni známe. A pokud se tomu již konečně nepostavíme, bude ještě hůře. Náhle začíná vylézat na povrch to, co každý rozumný člověk musel očekávat. Tedy že ty kvóty nejsou jednorázové, nýbrž trvalé či dlouhodobé. Takže je to čistě mechanismus k rozdělování migrantů po Evropě a tudíž i do ČR v rámci plánu na umístění desítek milionů migrantů do Evropy. I k nám. Až tam nás dovedly naše vlády. A nejen ta poslední. Podepisovaly to naše vlády již od r. 2008, od Lisabonské smlouvy. To jen aby bylo jasno. Již dávno nás prodaly, teď se to "jen" postupně realizuje. Pokud se tomu nepostavíme, je s tímto státem a národem konec. Definitivně. Je ještě nad čím váhat?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.