Reklama

.

.

pátek 9. června 2017

Prý nemocný a opilý dědek z Hradu. Opravdu?


Ondřej Šťovíček
9.6.2017 CzechFreePress

Sotva mluví, a proto váží slova. Sotva přijel z Číny, jede do Vietnamu. Brzy na rybníku v nafukovačce. To je on, žádný kníže, jen Zeman. V Praze nenáviděný prezident Česka.


Před 5ti lety Praha volala po knížeti ze Schwarzenbergu. Byl jsem u toho. Bruselští nadšeně tleskali. Legionáři a tatíček Masaryk v hrobech nevěřili. Po 100 letech od svobodné republiky si Češi přejí do svého čela rakouského knížete. Opravdu zapomněli co jsme vlastně chtěli?

Neprošel. Česko není Praha. Česko je i Morava, Slezsko a Vysočina. A právě odtud se vynořil. Starý jezevec. Bolševikem odkojený, neviditelnou rukou trhu a Becherovkou zocelený.

„Je ošklivý, pije a má dvě brady." Posměšně se vysmívají ti, co ho nemůžou ani slyšet. Ježí se jim při každém jeho slovu všechny chlupy. Přitom tak korektní a dokonalí, kolaborace znalí, zaprodaní, nevědomí a nešťastní. Kavárníci bez budoucnosti, hajzlíci od kosti.

Na západ, na východ, hovoří se všemi. Však Česko je uprostřed, je to potřeba. Reprezentuje nás takové, jací jsme. Nelze popřít to, z čeho vycházíme. Je to geront a zároveň první muž české armády. A není pro občana vyšší cti než umřít ve službě vlasti. Krásný by to konec velkého státníka. Věřím, že pokud ne v tomto, tak příštím volebním období se mu jí dostane.

Miloši, jsi navždy (z ústavy) náš prezident...

- - -

20 komentářů :

 1. No nevím nevím, věřit, že pan prezident v tomto, nebo příštím volebním období zemře? Je to sice každého věc, v co věří, ale tohle je dost přes čáru. Palec za to dolů, v ostatním souhlasím.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně, přát si smrt prezidenta, byť ve službě vlasti, se mi zdá nevkusné.

   Vymazat
  2. Jsem přesvědčen, že autor článku, se v tomto případě jen nešťastně a neuváženě vyjádřil.

   Vymazat
 2. Ano prozápadní poskoci kteří by klidně nechaly masakrovat České občany islámskýma fanatikama.
  Stojím za Českým presidentem.

  OdpovědětVymazat
 3. Lepší opilý dědek z Hradu, než věčně ožralý předseda evropského politbyra Jean-Claude Juncker
  https://www.youtube.com/watch?v=V2QrARLZe-o

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na youtube je také hezký rozhovor s "nevyspalým" Miroslavem Kalouskem. Kam se hrabe Pitkin, to je šou, jak je strašně unavenej.

   Vymazat
 4. Přirovnání k Masarykovi je správné. TGM stejně jako MZ už jen svou existencí dráždil blby, pambíčkáře a parazity. Je to stejná situace, jako dneska.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A strilel do delniku, ten svinak Masaryk
   Horni Dolni

   Vymazat
  2. 16:26 Lžete !!

   Vymazat
  3. Anonymní9. června 2017 16:26
   On do nich nestřílel, ale bohužel to dovolil. Jde o to, jaké měl informace o celé situaci. To už dnes nikdo nezjistí. Střílelo četnictvo a armáda. Udělej něco takového dneska a dopadneš stejně. Možná se nebude střílet, ale výprask dostaneš až se z toho po..sereš.

   Vymazat
  4. 16:26 zalez do hrobu Horní Dolní.Tvoje komentáře (Trumpokokotiny) je na pěst.Ty hajzle,že ti není handa.Bež se léčit ty zmetku

   Vymazat
  5. 17:27 18:40 Tak to je naprostá pravda Horni Dolni nelže a takové věci víme.

   http://pavelherman.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=358299

   Vymazat
 5. SAMOZŘEJMĚ "ČESKÉ ELITY", TEDY TI, CO VYTUNELOVALI ČESKÝ STÁT JAKO NIKDY NIKDO ZA TISÍC ROKŮ JEHO TRVÁNÍ, POTŘEBUJÍ NA HRADĚ ŠAŠKA VAŠKA ČI NĚJAKÉHO JELCINA! I VAŠEK, CO ROZDÁVÁ AMNESTIE GRANDIÓZNÍM ZLODĚJŮM BY "ELITY" SNESLY. ALE PREZIDENT, KTERÝ DÁVÁ PŘEDNOST JEDNÁNÍ PŘED VÁLKAMI, TO MILITARISTÉ NEMOHOU ROZDÝCHAT. PROTO TY ŠTVANICE PROTI ZEMANOVI. A BUDE HŮŘ, AŽ "ELITY" ZAPOJÍ DO TOHO SVÉHO BOJE PROTI ZEMANOVI I SPODINU NÁRODA, ČERVENOKARETNÍKY A VAJÍČKOZMETKY.
  Na to se musíme připravit, že budou Zemanovi i usilovat o život. Takový VÝKVĚT "národa" se nám v Česku nainstaloval!
  A k té poznámce o TGM: "nechal střílet do dělníků". Nebylo to ani na jeho povel a ani s jeho vědomím, to je dokázáno! Byl to min. vnitra Černý, se kterým si od té události již TGM nikdy nepodal ruku. To jsou takové výkřiky, stejně jako k popravám politických odpůrců Klementem Gottwaldem. Osobnosti Masaryka a Zemana lze ovšem těžko srovnat, jeden filosof a sociolog, druhý ekonom, oba i s rozdílnou politickou praxí. Ale oběma určitě na srdci leželi více občané a český stát, než POLITICKÉ ELITY. Mohu doporučit všem, něco si z Masaryka přečíst, není to tak nesrozumitelné. (A nádavkem, s ohledem na módní nadbíhání lidovců sudetoněmeckým postnacistům, doporučuji také četbu z knih Beneše, který předjímal snahy o rehabilitaci nacismu některými českými politiky.)

  OdpovědětVymazat
 6. 18.28 sděli jste to stručně a plně pravdivě. Díky.

  OdpovědětVymazat
 7. plně stebou souhlasim,pěkně si to napsal, že to musi pochopit každe tupe hovado z Prahy.

  OdpovědětVymazat
 8. Já ovšem bych rád věděl, co všichni ti, kteří pokřikují cokoli o Zemanově alkoholismu, jak to vědí, jak to mohou prokázat a zda tuší,jakou definici má toková diagnoza?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vědí to zřejmě moc dobře a to z vlastních zkušeností. Tak např. BLB Šafr.

   Vymazat
  2. Nejvyšší stupeň alkoholismu je jeden Kalousek.

   Vymazat
  3. A jinak,ti co to na Zemana zkouší ,ať si sním srovnají paměť a potom ať remcaj. Nesahají mu ani po tu gumu na krice.

   Vymazat