Reklama

pátek 2. června 2017

Impeachment Donalda Trumpa

Pavel Letko
2.6.2017 e-republika
 

Impeachment určitě ne. S impeachmentem by musela souhlasit Republikánská strana, nejnebezpečnější spolek světových dějin.Jak se zdá, současný prezident Spojených států zlobí všechny. V USA mu chystají impeachment a Evropa už se vidí zcela osamocena ve válce s Ruskem. Česká republika ovšem nejen s Ruskem, ale za svobodu Tibetu i s Čínou. Proto také se všechny politické síly shodují na jednom: Je třeba více zbrojit. Zdvojnásobit výdaje na armádu. Jak říká Pavel Bělobrádek ZDE

Česká armáda tvoří páteř této země
Proto se není třeba příliš ohlížet na názor lidí. Politické elity vědí vždy, co je pro poddané nejlepší. Jsou-li opřeny ještě o křesťanský světonázor, hlásí-li se ke Kristu, králi pokoje, nemusí se ohlížet ani vlevo ani vpravo, cíl je jasný. Jak dále říká čerstvě znovuzvolený předseda křesťanskodemokratické strany Pavel Bělobrádek:

Jako lidovci se snažíme dělat správné věci bez ohledu na většinový názor populace. Naše snaha uzákonit navyšování obranného rozpočtu na dvě procenta by proto neměla být až tak překvapivá.
Ano, proč by někoho mělo překvapovat, že křesťanská strana je největší zastánkyní zvýšení zbrojení na dvojnásobek současného stavu? Naši političtí křesťané měli vždy k armádě tak nějak blízko. Bodejť by ne, když armádu považují ústy svého předsedy za páteř republiky. Ostatně naši čeští křesťané v tom nejsou sami. V zemi našich spojenců jsou lídry zbrojení rovněž ryzí křesťané z okruhu staré dobré Republikánské strany. Nač vyhazovat peníze na chudé, či ženy samoživitelky, když si můžeme za 100 milionů pořídit jedno americké vozidlo pěchoty? Co je výhodné, co se vyplatí, to vědí naše i americké elity velmi dobře.


Co to znamená pro většinu daňových poplatníků


Prostě musíme nějak vyhodit dvě procenta rozpočtu stůj co stůj. Tedy ne vyhodit, ale zaplatit našim spojencům za ochranu. Pro nás jsou to vyhozené peníze, jim se celkem hodí. Běžně se tomu říká výpalné. Dokonce takové slovo zaznělo i v naší veřejnoprávní televizi! Někdejší obdivovatel USA si stěžoval, že Trump se svými spojenci, tedy i s námi, hovoří jako bychom jim měli platit výpalné za ochranu! Trump nás prý všechny pokáral, že jim dlužíme velké peníze. Nu, samozřejmě. Neměli jsme z důvodu benevolence a dobroty amerického lidu a jejich prezidenta Bushe předepsán nějaký paušál, ale pouze 2 % z HDP! Nikdo po nás nechce, abychom přišli na buben. K čemu bychom pak svým pánům byli? K ničemu. Živit nás tedy nebudou. Proto máme předepsána ona 2 %. Bratru nějakých 80-100miliard ročně. A to se vyplatí. Někomu určitě.


Trump se nestydí, alespoň všichni víme na čem jsme


Dosavadní působení Dnalda Trumpa lze hodnotit jako úspěšné, jde zkrátka od úspěchu k úspěchu. Posuďte sami:
 1. Zbytečná péče o chudou, tedy neschopnou část populace pod názvem Obamacare byla zrušena
 2. Zeď na hranici s Mexikem nebyla dostavěna, ale již i nenapravitelní amerikanofilové se mohli zamyslet nad podmínkami nelegálních přistěhovalců v USA. Jsou to často lidé se stejným nebo dokonce horším postavením než otroci. Bez práv. Nakolik je humánní pouštět lidi do Spojených států a pak z nich dřít kůži, oproti zdi na hranicích, je velkou otázkou. V Izraeli takovou pěknou zeď mají a nikomu to nevadí. Tedy pokud jde o politiky, naše, izraelské i americké.
 3. Díky Trumpovi víme, že nejde o žádnou válku s Ruskem, nejde tady o nějakou obranu, jde tu o prachy. O prachy, které je třeba transferovat skrze zbrojní firmy od daňových poplatníků, jejichž země prohrály válku se Spojenými státy. Ano, jsme kamarádi, co jsme si, to jsme si, ale odsud až posud. První i druhá světová válka něco stála a někdo to musí platit. Studená válka také nebyla zadarmo. Máme tu zkrátka vítěze, a tomu je třeba cálovat, aby nechtěl zase vítězit, protože tam, kde je vítězství, tam je i porážka. Buďme rádi, že náš pán po nás chce jen 2 % a prostřednictvím současného prezidenta Trumpa se nám to nestydí říct.
 4. Německé kancléřce Angele Merkelové konečně došlo, že chce-li Německo vyvážet levná auta, musí o to více dovážet drahé americké zbraně. Drony, neviditelná letadla a v neposlední řadě odposlouchávací technika nejsou zadarmo. Někdo to platit zkrátka musí, a Donald to nebude, to je jasné.
 5. Jasně se ukázalo, že na jedné věci se světoví politici naší západní, křesťansko-židovské civilizace shodnou. Na válce. Na kráse bombardování. Všemi nenáviděný Trump se stal přes noc miláčkem médií i politiků v okamžiku, kdy dal rozkaz k bombardování Sýrie. Kratičce samozřejmě. Jeho akce byla totiž jen takovým bodnutím komára ve srovnání s řáděním rozzuřeného slona v mateřské školce George Bushe. Pár desítek mrtvých nemohlo zajistit ani odlesk slávy rodiny Bushů, která má na kontě statisíce umouněných Arabů a jejich dětí. Nešlo také o lidi v pravém slova smyslu, ale jen a pouze o Collateral damage. Běžně se tento pojem z americké vojenské terminologie překládá jako „vedlejší ztráty“, slovník na našem portálu „Seznam“ ovšem tento pojem překládá jako „civilní ztráty“ ZDE
 6. Díky Trumpovi také víme, že další věcí, na které se v našem západním křesťansko-židovském kulturním okruhu shodneme, je výroba více či méně sofistikovaných, každopádně však velmi drahých zbraní, které nás ochrání před zlem tohoto světa. Tím se ukazuje v celé nahotě naše židovsko-křesťanská kulturní převaha nad islámem. Muslimové totiž ze zvrácených důvodů barbarsky útočí nákladními automobily a podomácku vyrobeným bombami na nevinné civilisty, kdežto my na Západě používáme z ušlechtilých důvodů drony, střely s ochuzeným uranem, a matky všech bomb, přičemž nevinné civilisty nezabíjíme, jenom jim způsobujeme „collateral damage“. Tento způsob války shledáváme velmi šťastným, a proto i když my a naši spojenci dáváme na výdaje na zbrojení největší částky všech dob, a jenom Spojené státy vyrábí zbraně v hodnotě jako zbytek světa dohromady, musíme přidat. Útoky na promenádě ve Francii či koncertu ve Velké Británii volají po obraném opatření, které si vyžádá více letadlových lodí, ponorek a střel s plochou dráhou letu. Je to praktické a účinné asi tak stejně, jako pronásledování komára po bytě se sbíječkou. A to se vyplatí.
 7. Donald Trump ukázal vpravdě americkou kulturu tak, jak je. Ruce na Bibli, ale kolty, kolty proklatě nízko u pasu. Co se v Bibli naučíš, vystřílíš do světa. Na krku kříž, v ruce pořádnou bambitku. 80 % Američanů se hlásí ke křesťanství. Dobro došli, Pax Americana, americký mír v praxi. Ježíš by se obracel v hrobě, kdyby v něm byl. Naštěstí se v Chrámu Božího hrobu v Jeruzalémě nenalézá, protože jinak by musel z takových křesťanů vyletět z kůže. Správu nad tímto křesťanským chrámem museli převzít muslimové, neboť křesťané se tak nesnášejí, že by se pravidelně servali. V tom se ovšem ukazuje síla naší svobodné demokracie postavené na konkurenci a soutěžení. Díky této permanentní válce směřujeme k pokroku a jdeme od úspěchu k úspěchu. Díky němu si každou chvíli můžeme pořídit telefon s novými úžasnými funkcemi, denně si vybrat z nepřeberné řádky programové nabídky našich umělců digitální televizní zábavy a zaručených zpráv. V neposlední řadě v důsledku takového pokroku nám nejen příjemně voní vzduch po spalinách, ale než se nadějeme, aniž bychom to čekali, každou chvíli nám může neviditelné letadlo shodit na hlavu náklad jasnější než tisíc sluncí. Jo, to pak bude pokoukáníčko.
Trump na Twitteru objasňuje vzájemné postavení USA a Německa:

Tak co s tím Trumpem


Impeachment určitě ne. S impeachmentem by musela souhlasit republikánská strana a důvody, proč by to udělala, nejsou pro zbytek světové populace moc pozitivní. Jak říká Noam Chomsky: Současná Republikánská strana je nejnebezpečnějším spolkem světových dějin. Ne snad proto, že by lidská historie byla chudá na šílence, ale protože tito dnešní republikáni disponují nejstrašnější ničivou silou. Trumpa by určitě neodvolávali kvůli jeho postoji k imigrantům, ke globálnímu oteplování, rušení zdravotní péče pro chudé nebo pro požadavky na rozšíření zbrojení. Důvodem by mohla být příliš mírumilovná politika jak všeobecně, tak zejména vzhledem k Rusku. Spojené síly Mordoru milují boj, milují válku. Hekatomby mrtvých usmrcených ve všech „spravedlivých“ válkách v dějinách svědčí jasně. Prosté vraždy jsou dílem nešťastných, ustrašených či pokřivených individuí, zatímco ty hromadné požívají největší úcty. Ti první jsou vězněni, oběšeni či jinak sprovozeni ze světa „počestnou“ společností přísahající na Bibli, ty druhé vyznamenáváme, královsky platíme a stavíme jim pomníky. Vrah nevěrné ženy končí na popravišti, hromadný vrah nevinných žen a dětí je veleben "navěky". Pro kapsáře máme vězení, pro miliardové škody a zpronevěry máme pochopení. Proč? Proto! Pokrytectví není jen záležitostí Ježíšových oponentů z doby před dvěma tisíci lety, ba ani není výlučnou vlastností komunistů, ale je pevnou součástí naší „ctihodné“ západní společnosti. Rozpor mezi hlásanými idejemi a praxí je naprosto zjevný. Troubíme do vesmíru, jak jsme dobří, a přitom ničíme Zemi, mučíme lidi a hubíme lidství. A pak řekneme: může za to Saddám, Kaddáfí či Trump? Nikoliv, na takovém stupni je civilizace, na takové úrovni je americká společnost. Trump nespadl z nebe, není nějakým mutantem. Trump je velmi, velmi americký. Takové jsou prostě USA a lidé v nich. Netěšme se tedy na nějaké střídání, mohli bychom být velmi, velmi zklamáni.

Po Trumpovi by totiž nemusel přijít nějaký americký Gándhí, ale spíše tymolínový fašista vybraného chování Gutha Jarkovského s výchovou v military campu, šíleném ZDE a Ježíšově táboře. A světová válka by se přiblížila dle sloganu naší military party TOP09 „víc, než si myslíme“.

Ukázka z filmu Jesus camp, kde vítají papírového Bushe a ukazují tak, proč USA vyhrály studenou válku. Ve vymývání mozků se jim tzv. komunisté nemohli vyrovnat: 
- - -

Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!
Související články:
 1. Válka, nic osobního
 2. NATO bude!
 3. Německo se vyhne nastoupené cestě ke zkáze pouze odpoutáním od angloamerických mocenských elit
 4. Německo se stává platformou pro vedení globální války Američanů
 5. Vrátí Donald J. Trump Fedu úder? Nebo je všechno jinak?
 6. Po rozpadlém Detroitu hoří rasistický Baltimore
 7. Michael Snyder: 11 otřesných skutečností o rozpadající se infrastruktuře v USA
 8. USA vedou nekonečnou válku a k ničemu
 9. Twinkies a vytunelované důchody
 10. Bohatí mohou nechat zavřít stát, pro chudé je to katastrofa

33 komentářů :

 1. Kolik je nelegálních američanů v Mexiku,to nikdo neřeší.....zato tam dělají legální bordel,říká se tomu zločiny proti přírodě,no a ty jdou ruku v ruce se zločiny proti lidskosti....zřejmě žid a američan jsou vysoká kvalifikace,že je blbý jako tágo,to je vedlejší předmět.......

  OdpovědětSmazat
 2. Dobrý článek usa mají fanklub po celém světě.

  OdpovědětSmazat
 3. V cesku zase vrahy pousti aby mohli vrazdit dal

  OdpovědětSmazat
 4. CHVALTE PANA A PODAVEJTE MUNICI

  Deputy Honolulu

  OdpovědětSmazat
 5. A pochopitelne pracky pryc od Trumpa
  Deputy Honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co je tohle za idiota??? To se opet svetlonos HOVNOLULU prerodil na neco jineho?? Mnohem blbejsiho!!! No degenerace pidimuziku pokracuje!!

   BRUNO

   Smazat
  2. 23:40 ty cesky nevolnicky hovado, neser se do diskuzi a uz vubec neodpovidej na clanky a komentare

   Smazat
  3. Bruno, ty ceskej zavistivej nevolnickej trpajzliku, jdi zpet do hajzlu z kteryho vykujues
   Hlupaci a smrad jako ty nemaj na diskuzich misto

   Smazat
 6. 10:00
  Kdo ti na toho šábesdekla sahá ty trotle???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hovne, hnupe

   Smazat
  2. 11:01
   Slabomyslný genitální výtvore!!!!!

   Smazat
  3. 11:40 zavistivy cesky nevolnicku lecici si zde komplexy

   Smazat
 7. Honolulu je zde treba
  Tak jen kratce
  Uzasne je jak zene ty svy dekrety proti imigrantum vejs k nejvyssimu soudu
  A Amerika v trumpove boji proti imigrantum stoji s nim jednotna
  To evropa spachala sebevrazdu
  A je sranda jak proti Trumpovi jdou ti stari podezreli, merklova, opilec nacista junkers, makron, gogle, facebook
  Proste ti ksindlove
  DRZ SE TRUMPE, MAS 60 PROCENTNI PODPORU

  Horni Dolni coby Deputy Honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jseš na velkém omylu, Gallup poll ma Trumpa na 41% average, zatìm nejhorší od roku 1953. Je obecně známo že více jak 60% voličú volilo pro Trumpa jen proto aby nevyhrála zrůda Clinton.
   Zjisti si fakta než začneš šířit bludy.
   Pruměr posledních 10ti presidentů v prvním roce jejich presidenství:
   Trump 41%
   Obama 65%
   Bush 55%
   Clinton 45%
   Bush snr 60%
   Reagan 68%
   Carter 65%
   Nixon 63%
   Kennedy 75%
   Eisenhower 73%

   Smazat
  2. 13:18 lzes televizni hlupaku

   Smazat
  3. 1:25
   Podle tebe lže Gallup poll který je nejvíce uznávaný, debile. Neumíš hledat na webu? Ubožáku. Honoluláckej prdelolízači.
   Typickej hovnolulu, hned nadává, tvoje nenávist k českému národu je chorobná.

   Smazat
  4. 2:38 z tebe blejt je jednoduchy

   Smazat
  5. Donald Trump's first quarter job approval ratings are at a historic low Getty
   Donald Trump's average approval rating as president thus far is 41 per cent, which is the lowest rating of any President in their first quarter according to survey firm Gallup.

   Smazat
  6. Gallup stejne jako vsechna ostatni zio-media v pripade Trumpa od zacatku podvadely, podvadeji i ted, a budou podvadet dal...

   KDYBY to opravdu bylo podle techhle pruzkumu, uz bysme se smazili ve valce s Hitlary, jenze nastesti jsou cinknuty...

   Smazat
 8. Bezvadný článek! Tesat do kamene!

  OdpovědětSmazat
 9. Článek je skutečně dobrý,přesto tam je vadná
  úvaha.Týká se údajné armády.Žádnou nemáme,část
  je podřízena velení USA a NATO a je z ní jenom
  expediční sbor pro válečné potřeby výše uvedených.
  Zbytek pak komediant věnoval Němcům pro potřeby
  novovdobého Wehrmachtu.Není to tak dlouho,co se
  objevil článek typu"važte si svých vojáků".Já
  žádné české vojáky nevidím.Vidět je jen žoldácká
  banda,která vraždí občany cizích států na jejich
  území.Nikdo je tam nezval,tak jsou to okupanti.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neni nic , co by zaslouzilo svrzeni ani fakta nejsou presvedciva. Nestabilni obstarozni bohac a rodinny diktator , ale kdyz bude odstranen, prijde dalsi a stejny jako uz leta predtim...A mozna horsi, kdyz vezmeme v uvahu totalni zhorsovani kvality presidentu a jejich vysledku. V podobe krizi, nahrazeni rezimu demokracii valkou v Iraku a s vysledkem vzniky teroristickeho Chaliphatu.
   Kam prijede vsude zebra. Cokoliv ke zlepseni stavu sveta sverepe odmita. Tim vzbuzuje odpor a znechuceni.
   Jiste obdivuje to ceho neni sam schopen a ani zkopirovat.
   To je fenomen Putin a jeho vlada velmi dobre vybranych statniku , rychly vyvoj od totalni krize Ruska k velmoci, take ojedinelou schopnosti sjednotit narod a prinutit urady ke spolupraci. Naprosty obrat a rozdrceni terorismu...
   Bohuzel obrovske tvurci schopnosti a sila naroda musi byt zamerena k obrane a nikoliv k usili zlepsit svet. Ale i presto se lecos zdarilo a neumime si nikdo predstavit svet bez Putina.
   Ani nasi existenci a jiste nadeje...Ktere nam poskytuje...
   PAW

   Smazat
  2. Paw starej se o svyho Sobotku, tomu lez do rite, a do Ameriky nemluv

   Smazat
  3. Pane Majevský,máme 20 tisícovou armádu,
   i když de facto jen formálně. 16 tisíc
   armádních papalášů sedí na židlích v
   kancelářích - ti jsou jen zátěží pro
   státní rozpočet a 6 tisíc je údajně v
   aktivní službě a v pohotovosti pro
   ochranu vlády, ne prostých občanů.
   Několik set vojáků- žoldnéřů se podílí
   na krvavých akcích v zájmových zemích
   Velkého Bratra.

   Smazat
 10. Ehm, niečo mi ušlo? Obamacare nebola zrušená. Mala byť však lacnejšia pre chudobných, nie drahá pre doktorov, nemocnice a farma firmy...
  DJT nie je vojnový štváč, dal "úlitbu bohúm" v podobe 56 mld 5gonu...

  OdpovědětSmazat
 11. Autor tohoto clanku je velice nemocny clovek. Uz jeho prvni duvod pro impeachment je zalozen na propagande. Obamacare je starost o chudobne? Ja bych ji definoval jako pece o line a nepracujici. A za to se plati. Takze ti co pracuji, to musi zaplatit neuveritelnym zdanenim. Autor tohoto clanku evidentne nestuduje problematiku svetoveho komunismu a jen chce prijem pro lenpochy.
  Mimochodem, jen jedina blazniva cerna demokratka nam tvrdi, ze chce impeach Trummpa.

  OdpovědětSmazat
 12. Nevidím rozdíl mezi republikánskou stranou a demokraty. Viz bombardování Jugoslávie (Clinton, řeznice Allbrightová), rozvrácení severní Afriky (jasmínové revoluce), podpora džihádistů, válka v Syrii (Obama-bombama) atd...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neni rozdil mezi ceskem a nevolnictvim

   Smazat
 13. Po soucasne volebni kampani se lepe orientuji, takze vim, ze se mylite...

  - Sice cast Republikanske strany GOP jsou smejdi, predevsim McCain, ale velka cast jsou celkem čestní lide

  - Nejhorsi uskupeni jsou americti tzv. Demokrate. Ti, co za Billa Clintona znicili Jugoslavii, co za Baracka Obamy a predevsim Hitlary Clinton znicili Libyi a Syrii.
  Zastanci LGBT, politicke korektnosti, a vsech levicove-liberalnich spatnosti...

  Samozrejme nejhorsi jsou ale ti, co skutecne vladnou, kteri si vsechny tyhle loutky v kongresu koupili: predevsim tedy AIPAC a podobne organizace, Sheldon Adelson a George Soros...


  Trochu mate, ze v USA je liberalni levice a konzervativni pravice. U nas je liberalni pravice (ODS+Top09), a konzervativni levice (KSCM,CSSD)...

  Donald Trump do toho vstoupil sice jako kandidat puvodne pravice, ale ve skutecnosti je zastancem Konzervativniho narodniho socialismu, vyslovene konzervativne-LEVICOVY kandidat. Kdo ho volil? Predevsim farmari ze stredu, delnici z prumysloveho severu. Jeho programem je obnova naroda a prumyslu pomoci ochranarskych opatreni (levicove anti-trade), a mir ve svete...

  Naopak H.Clinton oficialne levicovy kandidat, ovsem zastupce Big bussiness, velkych bank, arabskych shejku, prodala americky uran Rusku za tucne uplatky. Kdo ji volil? Vsechna giga-media, velky bussiness, bílé límečky a akademie, herci, a marxisticka mladez. Tedy evidentne fasisticky-pravicovy kandidat... Jejim programem byla valka, proti Rusku, Cine, jiz predtim zpusobila valku v Lybii i v Syrii!

  Trumpuv utok v Syrii, 59 tomahawku, byl jen TRIK, neskodny sachovy tah na uspokojeni valecnych stvacu bez zpusobeni skutecnych skod. Jeho tazeni k Saudum melo za cil omezit jejich podporu teroristu, zaukolovat je v potirani.

  Zruseni Obamacare - diky tomu hlavne vyhral volby, protoze ten je extremne drahy pro pracujici lidi, nemaji na to, aby platili tak vysoke pojistne. Obamacare je zasadne SPATNA verze zdravotniho pojisteni a lidi to uz nemohli dele snaset. Diky tomu _predevsim_ Trump vyhral, a diky tomu, ze v kampani rikal lidem Pravdu, kterou media a politici radi tajili...

  Klima? CO2 je velky podvod, nema naprosto zadny vliv na teplotu. 10000x vetsi vliv ma vodni para, potazmo i zelen. Parizska dohoda o CO2 za 100Mld Usd rocne je nejvetsi tunel stoleti - jak platit zidum za stavby ruznych solarnich elektraren v Africe a v Indii... Proti tomu cesky solarni tunel (20x vetsi nez cirkevni restituce) je prd...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trumpova zed na hranici s Mexikem je naprosto analogicka jako byla kdysi zelezna opona.
   Je to bariera, ktera ma branit prirozenemu pohybu vsech prospecharu za centrem, kde se tisknou dolary.

   U nas jsme si ji postavili my sami, aby nam odsud neutikali ti nejlepsi mozci na zapad. (A taky aby k nam zpatky nepronikali zapadni diverzanti z CIA, coz se zhusta delo!)
   Zed s Mexikem brani stejnemu proudu prospecharu a bylo by predevsim v zajmu mexicanu ji postavet, jenze z Mexika do USA proudi predevsim mafiani a gangsteri. Podle zprav z Mexika uz je dost znat, ze je z USA uz zacali deportovat ve velke mire, v Mexiku o dost stoupla kriminalita...

   Ano, zbrojni prumysl vladne a chce sve vypalne. Veskera Americka vlada a kongres jsou jen sluhove zbrojniho komplexu.

   A ovsem pokud slibil americkym delnikum oziveni prumyslu a automobilni to vzhledem ke konkurenci nemecka nebude, ale zbrojni by to byt mohl, to da praci milionum americanu ve zbrojni vyrobe, nebo to alespon Trump ocekava...

   Americka media a Akademie a Bile limecky a vsechny liberální křivárny (LGBT a spol.) Trumpa nenavidi. Ovsem pracujici Americane a alternativni (pravdiva) mu sice cim dal opatrneji ale zatim porad jeste fandi, protoze vidi, ze se to hybe spravnym smerem.

   A ovsem : Pokrytectví JE záležitostí Ježíšových oponentů, tech od tenkrat az dosud, tech predevsim...

   A ovsem pokud satanistu Bushe vitaji v nejakem tabore, je to leda tábor Jidášů, at o sobe prohlasuji cokoliv...

   Smazat
  2. Nějak vám vypadl G W Bush,americký idiot republikán který zničil Afghanistán a Irák.
   Ono totiž prd záleží kdo je momentálně ve vajthauzu. Americký duopartizan systém je dvouhlavý had. Obě partaje slouží židům kteří je vlastní
   We, the Jewish people, control America, and the Americans know it.”
   My Židi ovládáme Ameriku a američane to vědí
   Ariel Sharon 3/10/2001.

   Smazat
  3. Bushove jsou urcita specialita:
   S.P.Bush (otec GHW Bushe) vyznamne podporoval jako banker Hitlera, spolu s bratry Dullesovymi (nasledne prvni sef CIA a min.fin.), byl jim za to i zabaven majetek, ale po valce jim to vratili.
   http://www.bibliotecapleyades.net/bush/bush2.htm

   G.H.W.Bush zastrelil JFK. Byl jako officer CIA na tom namesti, vychazel z budovy odkud se strilelo a byl extremne zmateny, sam se i udal... (Zrejme tomu na miste velel, strelcu bylo vic)
   http://www.wakeupkiwi.com/nwo-globalist-agenda-2.shtml

   G.W.Bush si objednal u zidu provedeni 9/11, ktere rozhodne nenaplanovali arabove, dukazu je tolik ze snad jenom slepy by to nevidel.
   http://www.bollyn.com/the-fraudulent-war-on-terror/
   http://www.bollyn.com/the-zionist-criminal-network/
   https://wikispooks.com/wiki/9-11/Israel_did_it

   A jak pisete, a jak pisu i ja vyse, nejhorsi jsou ti, co skutecne vladnou, tedy AIPAC (american-israel political action comittee), AJC, nebo treba CFR...

   Treba Zeman, kdyz tady mel protesty s cervenymi kartami, odjel do USA, vubec se neobtezoval s navstevovanim loutky (cviceneho opicaka) v Bilem dome, jel rovnou na konferenci AIPAC, kde sklidil potlesk ve stoje za lamanou vetu: "I am a jew", a cervene karty tehdy prestaly, nejmene na rok mel pokoj a i potom to je uz o dost mirnejsi...

   A jeste tedy abych se opravil a zpresnil:
   Demokrate jsou (neo)liberalni neo-marxisti, podporovatele mensin rasovych i křiváckých (LGBT), feminismu. Jsou totalne prohnili, jejich volebni podvody (treba v primarkach) dosahuji extremnich vysek, a klan Clintonu jsou totalni gangsteri se stovkami mrtvych oponentu vcetne novinaru. A samozrejme slouzi Zidum. A tedy liberalni tzv. levice neni pro pracujici lidi, ale pro nemakacenky a ruzne mensiny, takze nakonec nejsou levice tak, jak ji chapeme my.

   Republikani jsou sice (neo)konzervativni, tedy s durazem i na cest a moralni hodnoty, ale take jsou jako sluhove Zidu valecni stvaci, zejmena extremni kridlo kolem McCaina, ktery je nafocen pri osobni podpore islamskeho statu nebo fasistu na ukrajine. Pravice jsou asi jako KDU u nas, kdyby nespolupracovala se sudetaky a dokud u nich byl Kalousek. (tedy nez je Kalousek neoliberalni pravice dnes, tedy neco zcela jineho)

   A pak je Trump, ktery je narodni socialista, ale nesmi se to rikat moc nahlas, aby si to volici neuvedomili. Republikani i Demokrate to zrejme vedi. Republikani se na-oko tvari, ze je Trump taky republikan, protoze na tom vydelaji na podpore, demokrate se tvari, ze rozhodne neni levicovy, protoze jim sebral vodu z mlyna, tak aby to nikomu poradne nedoslo...

   A samozrejme, ze po uvedeni do funkce Trumpa ovladli Zidi pres "president in law" (cesky "prezizet'") Kushnera, manzela Ivanky... A taky Trump vi, ze dokud bude trcet v te spravne "pr*eli", tak ho nezastreli a nesesadi...

   A taky lecktere veci nemuze Trump prosazovat, protoze fakticky do velke miry vladnou nikym nezvoleni soudci (resp. z velke casti dosazeni Obamou)...

   Smazat
 14. Nemce je treba znicit
  Trumpe, cin

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.