Reklama

.

.

čtvrtek 29. června 2017

Jak ještě dlouho budeme hřát zmiji na prsou?

Jiří Baťa
29. 6. 2017
Pane ministře Hermane.
Parlamentní Listy.cz s Vámi uskutečnily rozhovor, díky čemuž máme možnost znovu se přesvědčit, jaké politiky nám polistopadová Havlovská demokracie vyplavila. Dovolím si Vám připomenout, že jste nejen členem, ale dokonce místopředsedou KDU-ČSL. Strany, který byla v době komunistického režimu součástí Národní fronty, v níž vůdčí slovo měla KSČ. O tom však pokrytecky mlčíte. Přesto dnes neustále na komunisty dštíte oheň a síru.


V rozhovoru jste se mj. vyjádřil, že cituji: „ … vynaložím veškeré své politické síly na to, aby komunisté nezískali ani o milimetr víc vlivu, než jim na základě demokratického hlasování bude přisouzeno!“  K tomu jste ještě  velkohubě poznamenal, že pokládáte za hanbu české politiky, že komunisté ještě stále sedí v českém parlamentu. Ptám se Vás, zda víte, kolik sedí nebo ještě do nedávna sedělo  v německém bundestagu lidí s nacistickou minulostí?  V našem případě to ovšem podle Vás ukazuje na „neúroveň politické kultury“, že po tom všem, co v minulosti u nás spáchali a co i dnes ještě páchají v zemích, kde jsou u moci, jsou stále lidé, kteří je volí. Zde musím podotknout, že stejný názor mám i já, jen se to týká KDU-ČSL a Vás osobně.

    Pane Hermane. Jakkoli se snažíte mluvit jako kniha, tj. plynule, spisovně, vzletně a coby „študovaný“ inteligent i slušně, přesto se dopouštíte nechutných morálních a etických netaktností, když urážíte české občany, kteří svobodně a demokraticky volí komunisty. Není od věci Vám připomenout, že ačkoliv občané České republiky jsou z převážné většiny ateisté, nikdy se ke svým věřícím spoluobčanům nevyjadřují zůsobem, že by je pro jejich víru a náboženství nějakým způsobem odsuzovali, či dokonce je považovali za lidi s „neúrovní“ politické kultury, když volí KDU-ČSL. Mohou je sice poněkud nechápat či odszuzovat pro jejich víru v neexistujícího Boha, ale takto je veřejně ostouzet si nikdy nikdo nedovolí.

    Vaše slova, že cituji: „  Pokud by mě komunisté chválili, ptal bych se, kde jsem udělal chybu“ je známý slogan k jinému tématu, nicméně jste na velkém omylu, pokud si myslíte, že by Vás snad a to ani náhodou, komunisté chválili. Dále také konstatujete, že  „... komunistická rétorika, komunistická ideologie je založena na třídním boji, na revoluci, na násilí.“ Nechci ze široka polemizovat o tom, zda máte či nemáte pravdu (objektivně však přiznávám, že částečnou pravdu máte), ale sám zcela pokrytecky a zbaběle odmítáte pravdu, že stejných hrůzných zločinů, násilí a neřestí se dopouštěla a v jiných aspektech dopouští i samotná církev dodnes, o Německu nemluvě. Jste až zákeřně prolhaný, pokrytecký a politicky slizký element, který se snaží získavat politické body svými lživými proklamacemi, urážkami, ostouzením a konec konců i  vlastizrádným jednáním.

     Nechápu, jak můžete událost, kdy dvaadvacetiletého amerického studenta, kterého Severní Korea, tedy komunisté věznili, dávat jako příklad hrůzné praxe  v přímém přenosu, co je komunismus. Neříkám, že je mi tato událost lhostejná, ale vzhledem k tomu, pane Hermane, kolik je na světě jiného bezpráví, násilí, vražd, pogromů a politických procesů, dokonce i ve Vámi tolik obdivovaných USA, přijde mi tento případ jako naprostá banalita. Ovšem Vám se hodí vše, hlavně, že tím sice virtuálně, nicméně i tak napadáte dnešní komunisty z jejich praktik. Jakých ovšem nespecifikujete, přece stačí, když  je jen tak z nekalostí nařknete, že? Apropó,  Vám a Vašim spolustraníkům velice vadí konání „korejských komunistů“, ale už vůbec Vám a Vašim pobožným spolustraníkům nevadí výše zmíněné současné zločiny a tragedie ve světě. Mlčíte, což je vrchol pokrytectví, pane ministře!

     Nemohu se rovněž nezmínit o Vašem vyjádření, že „ Oni (komunisté) mají jako folklór šíření nenávisti, rozdělování lidí, oživují jakési kostlivce z minulosti. My se díváme do budoucnosti, Německo je demokratickou zemí, kde demokratizační proces a vyrovnání se s minulostí proběhl velmi radikálně!“ To jste řekl velice pěkně, pane ministře, protože jste tím jasně prokázal, jak strašně moc Vám záleží na dobrých vztazích s německým Landsmanšaftem a už méně, či lépe vůbec na českých národních zájmech, národní identitě, vlastenectví.

     Znovu a znovu se navážíte do KSČM, znovu o nich trestuhodně lžete, osočujete je, obviňujete, pomlouváte, aniž k tomu máte jediný konkrétní a relevantní důkaz. Jak tedy chcete zdůvodnit své tvrzení, že „ mají jako folklór šíření nenávisti, rozdělování lidí, oživují jakési kostlivce z minulosti“? Připomenu Vám Vaše slova, kterými se tak rád a často oháníte: Kde nejsou argumenty, používají se urážky, lži a nepravosti. To je dnes Váš případ. Také zmiňujete, že  „Německo je demokratickou zemí, kde demokratizační proces a vyrovnání se s minulostí proběhl velmi radikálně! l denacifikační proces byl velmi úspěšně završen! Tak na to jste Vy jako Čech (o Vašem češství však značně pochybuji) opravdu hrdý, že?  Objektivně říkám zaplať pánbůh za to, jak v něj nevěřím, vyrovnali,  i když bubny s Landsmanšaftu s Vaší pomocí jsou slyšet i nadále.

     Na druhé straně, což  třeba objektivně a čestně přiznat, pane  předsedo pražské pobočky (německé) SAG, že i dnešní komunisté již absolvovali (i když podle Vás jistě ne dostatečně) vyrovnání se z temnou minulostí? Nebo chcete tvrdit, že i nadále páchají ty hrůzné zločiny známé z minulého režimu? Soudí snad nějaký novodobý soudce Vaš nějakou Miladu Horákovou? Nebo snad pronásledují, stíhají, zavírají a mučí nějaké nepřátele „demokratického“ režimu? Brání snad komunisté někomu ve svobodném cestování, svobodě slova? Střílí se na hranicích? Tak proč lžete, Hermane?  Je směšné a ubohé současně když tvrdíte, že komunisté bojují proti Německu třicátých let. Apropó, proti čemu a za čí peníze vlastně bojujete Vy? Vím, je to zbytečná otázka, ale pokládám ji jen pro připomenutí.

     Na Vaše idiotské  doporučení komunistům, aby se vyrovnali spíš s vlastní minulostí, než aby se vlamovali do dávno otevřených dveří mohu i já Vám také doporučit, abyste se nevlamoval do legální, demokratické existence KSČM, zdržel se nejen výpadů proti komunistům, ale hlavně, zpytoval své zaprodané, vlastizrádné svědomí, zrevidoval své vztahy a kontakty s Landsmanšaftem a v neposlední řadě přestal také napadat prezidenta Miloše Zemana, který na rozdíl od Vás je člověk, který ctí vlastenectví, hájí  vlast a národní i občanské zájmy. Víte vůbec, co to je?

    Jsem přesvědčen, že v podzimních  volbách do parlamentu  kočkopes KDU-ČSL a STAN neuspějí a Vás, jako vlastizrádný,  klerorevanšistický a nacionalistický element, páchájicího kromě jiného i vlastizrádného jednání a nepravosti konečně odstaví, když už premiér Sobotka nebyl či není schopen Vás z vlády vyobcovat!  

V osobní neúctě k Vám, pane ministře,                   


Jiří Baťa, důchodce

56 komentářů :

 1. A jéje, ten ministr Herman leží autorovi těžce v žaludku, že vyzvracel tady tento nenávistný text.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:13....a v čem je nenávistný...já čtu jen pravdivé popsání "osobnosti" pana Hermana.
   Zato Váš komentář je vskutku "výblitek".

   Vymazat
  2. 23:13 Tak já toho vlastizrádného hajzla nenávidím. Článek jen popisuje jeho činy.

   Vymazat
  3. Mně a mnohým dalším, taky leží pan ministr v žaludku. Co je na tom pro vás tak nepochopitelného a osobního?

   Vymazat
  4. 22:13 nenávistné řeči "občana" Hermana najdete v článku pana Bati. Nic podobného vůči "občanu" Hermanovi v textu pana Bati nenajdete. Tak co to plácáte? Já mám "občana" Hermana, už od dob co byl mluvčím BK a knězem, za plytkou, vlezle podrazáckou a konjukturální perzónu. Doslova se štítím vidět ho živým obrazem a slyšet ho hlasem. Vyzařuje cosi hnusného. Co nadělám, když krom rozumu i intuice varuje.

   Vymazat
  5. Janda,ty pravdo a lásko,pan Baťha je demokrat oproti tvému myšlení!Herman je zrádná,nefalšovaná ,zrádcovská,fašistická svině!Tento slyz si nezaslouží nic jiného i s Bělobrádkem,než aby byli pohnáni jako zrádci národa před soud.A pokud se to díky takovým,jako jsi ty nepodaří,tak budou postaveni před ten soud boží!Že,Sobotka,ty slabochu.

   Vymazat
  6. Už mi bylo smutno, že tu delší dobu chyběl ten pilný čtenář NR, objeví se článek a za 10 minut už to máme první reakci a hnedka od oblíbeného blba.

   Vymazat
  7. Ohlédni se zpět, co vše tvůj milovanej Herman zmršil. Ani se nedivím, že se říká:"židi zapříčiňují rozkol společnosti..."

   Vymazat
  8. jj, autor je vubec komik :-) dobry je treba tohle: "kolik sedí nebo ještě do nedávna sedělo v německém bundestagu lidí s nacistickou minulostí?" vzhledem k tomu, ze je vice nez sedmdesat let po valce, tak jich uz asi moc nebude.

   Vymazat
  9. 23.13 Pan Baťa je mi vcelku jedno. Má svůj názor. A vy opravdu tak hodně máte rád pana Hermana , že se ho tu zastáváte? Prosím uveďte protiargumenty a to, co se vám na panu Hermanovi líbí a co na něm obdivujete. Napište zde návistný text o panu Hermanovi, rád si ho přečtu a posoudím s panem Baťou.! M.R.

   Vymazat
  10. Tady máte odpověď na to, kdo je Daniel Herman, z vůle Sobotky ministr.
   http://www.novarepublika.cz/2016/05/otevreny-dopis-ministru-hermanovi.html

   Vymazat
  11. 23:13 Herrmanne. Když se obhajuješ tak hoď jmého, ať to nevypadá blbě. Třeba Jaryn

   Vymazat
  12. Když nemáš co říct,neblyj,vole.

   Vymazat
  13. 13:50 Je zajímavé,jaké máš myšlení.Nacisté byli a jsou,tak jako komunisté byli a jsou.chce to jenom přemýšlet.

   Vymazat
  14. Už aby bylo po volbách, tose KDU+Stan do parlamentu nedostanou, protože 10% je docela hodně i na ODS, ČSSD, TOP 09 a některé další strany.Pak bude od toho fašouna konečně pokoj.

   Vymazat
  15. Bobuzel,nejen p.Bata si p.ministra nevazi.Ja ze sveho pohledu nejen ze si nevazim p.ministra ale cela tato strana "lihova"by se vubec do parlamentu nemela dostat.Oni se patrne domnivaji,ze kdyz jdou jednou za cas ke zpovedi a pote spolknou oplatek,ze jsou jim odpustena vsechna svinstva kterych se dopustili a mohou pachat dalsi.O M Y L!

   Vymazat
  16. Zběhlý kněz Herman, jako agent sudeťáků přímo v české vládě, se přimknul k lidovcům, protlačil se do vedení jejich strany a může být ve volbách jejím hrobařem. S ním skoro na čele je tato kolaborantská strana nevolitelná.

   Vymazat
 2. Herman leží v žaludku každému občanu ČR, kterému záleží na jeho zemi a jejích svobodách. Je to odporný zaprodanec a vlastizrádce ve službách EU a sudetoněmenckého landmanšaftu, který by nás nejraději připojil k Německu jako další spolkovou republiku na odkládání jedovatého odpadu, zkaženého jídla a nevzdělaných a nevzdělavatelných nepoužitých migrantů. Celá KDU je strana k ničemu, jde s každým a za cokoliv, existuje pro toto chování hezké české slovo na k ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Koroptev? To by mne tada fakt zajímalo, proč zrovna tenhle pták.

   Vymazat
  2. Protože je vědecky dokázáno,že je desetkrát blbější než slepice.

   Vymazat
  3. Promiňte, ale nešlo náhodou o jinou k.... ? Třeba o to nejstarší povolání ...

   Vymazat
  4. To nemyslýš vážně, taková kurva neexistuje,to je jenom ssgrupenfůrer Herrmann.

   Vymazat
  5. Jenže nejstarším povoláním je krádež. První lidé nebyli vyhnáni z Ráje protože Eva byla děvka.

   Vymazat
 3. Tak tohle jse mohlo vylíhnout jen u západních vymaštěnců. To jste ještě nečetly.

  http://svobodnenoviny.eu/feministicky-casopis-pozaduje-aby-bile-zeny-chodily-na-potrat-aby-se-tim-vyresil-problem-rasismu/

  OdpovědětVymazat
 4. Když Herman neví čí je,mé Izraelský občanství,má Německé občanství,má České občanství,ale jen na okrádání Českého státu.

  OdpovědětVymazat
 5. Baťovy texty nemá smysl číst. Jsou to žlučovité výlevy starého komunisty, kterému tato doba naštěstí dovolila urážet kdekoho. Jeho soudruzi před 89 by nám nic takového nedovolili. Pamatujme na to.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty neber komunistu do huby ty neřáde.

   Vymazat
  2. pro 7:12 - Učil jste se od starého režimu velmi dobře: kádrujete až se z vás kouří. Dříve "obdivovatel prohnilého Západu" dnes "starý žlučovitý komunista". Výtečně, výtečně... Ale musím vás upozornit, že demokracie je pro všechny. Nejen vy můžete vypouštět žlučovitá kádrovácká slova.

   Vymazat
 6. Vzhledem i duší je to nefalšovaný SATAN a plní jen úlohu ,kterou kterou má :LIKVIDOVAT ČESKÝ NÁROD!

  Má skvělé pomocníky Bílou Bradu.....Gabala.........Schojdrovou a celou tu klerofášo vlastizrádnou tlupu nazývající se KDU-ČSl s přidruženým lidským odpadem-vlastizrádcem Gazdíkem!

  Tak toho SATANA babičky z Moravy a další prosťáčkové VOLTE!!!!

  zločas

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A tobě se možná rozum někdy vrátí z procházky zpátky.

   Vymazat
  2. Zato tobě nemá co.

   Vymazat
 7. Pro pana Baťu:děkuji za velmi výstižný článek.K Hermanovi jste byl ale velice schovívavý.Nevíte náhodou,co je se Slovanskou epopejí?Ticho po pěšině,jásot Japonců se novináři neprezentuje Je megadílo nedozírných hodnot A.M.ještě naše?Patří nám ještě vůbec?Díky za info.Franta.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vůbec nechápu, jak mohli komunisté kooperovat s lidovci v Národní Frontě?

   Vymazat
 8. Jak dlouho? Dokud se lidi nechají obelhávat a budou je volit.

  OdpovědětVymazat
 9. Kdyby pro nic jiného, tak už jen proto, že existují lidé, jako je Herman ( a takových je víc ) a bohužel jsou ve vládě. Tak už z toho důvodu budu volit komunisty.

  OdpovědětVymazat
 10. Hermann je kreatura z nečeského, vatikánského spolku KDU-ČSL. Snad už po těchto volbách vypadnou ze sněmovny natrvalo - dělají pro to hodně. P.K.

  OdpovědětVymazat
 11. Myslel jsem kdysi, že lidovci zmizeli v propadlišti dějin.
  Ale debilita části voličského spektra způsobila, že byli z propadliště vyloveni a znovu škodí.
  Za tyhle zmije poděkujte všem pitomcům, kteří je volí.
  Je to nepochopitelné, ovšem co je v tomhle systému pochopitelné?

  OdpovědětVymazat
 12. 7:12- tak proč to čtete,když jsou to výlevy.A pokud jsou podle Vás v tomto článku urážky pana Hermana ,tak to doopravdy s Vaším charakterem není v pořádku.

  OdpovědětVymazat
 13. pro 12:11 ,pane promiňte,poopravím Vás.Komunisté s flanďáky nekooperovali.Flanďáci jim lezli do zadku ,jen aby se těch pár vyvolených mělo v rámci tehdejších možností "dobře".Plnili totiž jen funkci "křoví".Prostě jako ta prodejná děvčata.Oni tak historicky jednali vždy.Mají to zakódované v genech své strany.A jednají tak i v současnosti.

  OdpovědětVymazat
 14. tak jsem to nakonec precetl cely, a musim konstatovat, ze text je sracka i vzhledem k uz tak nizkym standardum pana Bati

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:25 Jarine, nedivím se ti. Cokoliv vstoupí do tvé hlavy tak se promíchá s jejím obsahem a tam nic jiného než sračky nemáš. Je to stejný proces, jako když spadne něco čistého do žumpy. Zasloužíš ale pochvalu za to, že jsi článek přečetl celý. Obvykle se totiž stejně autoritativně vyjadřuješ k věcem, o kterých nemáš ani páru.

   Vymazat
 15. 13,54
  ty lejnolahvárenskej bezmozku,máš tři v žíle a mozek od svýho vzniku na cestách,tak drž hubu!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 16. Lidovci budou tak dlouho otravovat,dokud je budou
  moravští sousedé volit.Jarin je toho příkladem.
  On je totiž také"lidovec"a podle toho píše.Od něj
  a jemu podobných se nedá očekávat niv rozumného.
  Jako vždy jen dehonestace autora,ale argumenty,
  proč to vidí jinak veškeré žádné.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jarin je lidovec, ale ty, Majevský, jsi obyčejný blbec.

   Vymazat
 17. Volte komanče. Ať se ten voskový černořitník ve své žluči utopí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Clovece,snad zatim ani neee..To tu jiz jednou bylo pokud se pamatuji ale jak rikavali nasi predkove:proti gustu-zadny dysputat.

   Vymazat
 18. Až půjde z vlády je třeba udělat uličku!

  OdpovědětVymazat
 19. Herman je odporná zrůda.Vzhledem,za což nemůže .Ale jeho černá duše s hladkým vyjadřováním je je tak odporná,že z toho naskakuje husí kůže.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zrůda jsi očividně ty, a můžeš si za to sám.

   Vymazat
 20. 11:07
  Hele ty havlobanderovskej černoprdelnickej imbecile,chlastej místo z havloflašky svěcenou vodu a drž hubu zdrápanino bez mozku!!!!!

  OdpovědětVymazat
 21. Bolševici se nám zase rozpalují do ruda.

  OdpovědětVymazat
 22. 11:42
  Havlobanderovskej udavač bude o nějakým rozpalováni do ruda pindat????
  Ty raději zvebni stejně,jako ten zlitej leknosrk Vencl Flaška!!;;;;

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Soudruhu, ty máš úplně základní vzdělání nebo jsi asimilovaný Maďar?

   Vymazat
 23. 14:06
  A ty seš dementní prase syfilitický kurvy nebo ussacká pomatená svině???!!!!

  OdpovědětVymazat