Reklama

pátek 16. června 2017

Jako svazácká schůze

Martin Koller
16.6.2017 

Pražská konference o obraně DESCOP zahájená v pátek 9. 6. 2017 se zapsala zlatým písmem do historie reprezentantů současné vlády jako poskoků cizáckých zájmů. Konec konců ji iniciativně svolat předseda vlády ČR Bohuslav Sobotka, společně s předsedou Evropské komise (EK) Jean-Claude Junckerem. Nevolený, rádoby křesťanský, arogantní totalitář, opilec (údajně bývalý), účastník podivných finančních čachrů a především bojovník za islamizaci Evropy Juncker se pokrytecky předváděl jako bojovník za bezpečnost evropských i českých občanů. Ostatně pokrytectví bylo základním faktorem celé konference DESCOP, stejně jako tvoří spolu se lží a utajováním pravdivých informací základ mediální politiky EU.

Ze superstar našeho politického komediálního divadla jsme tam mohli vidět kromě úctyhodného premiéra další známé „vlastence“ a neúnavné a nezištné bojovníky za „české“ zájmy. Konkrétně jak přizpůsobivého ministra zahraničí, tak odborně zdatného ministra obrany. Svoje už vykonali podporou projektu Barbarossa 2 a zároveň předáním naší 7. Brigády do podřízenosti 10. tankové divize Budeswehru, jako základu nové evropské armády. Hotová česká trojka připravená vždy a bez váhání splnit i ta nejtajnější přání soudružce Merkelové, Emanu Macronovi a jejich bratrstvu v Berlíně i v Bruselu. Už chyběli jen zástupci KDU-ČSL v kožených kraťasech a bílých podkolenkách. Nikdo z nich nebyl pořádně na vojně, ale všichni jsou velkými vojenskými odborníky, bojovníky, či dokonce válečníky.

Svojí myšlenkově jednotnou ubohostí připomínala konference ideologické školení či svazáckou schůzi uzavírající hodnotné závazky k překročení plánu budování, bohužel evropské totality. Vzhledem k možným bezpečnostním dopadům a skrytému zaměření na válku proti Rusku spíš přípravu vražedného holocaustu pro obyvatele Evropy, především té střední a východní. Ve stejný den si vlastenci připomínali vyhlazení obce Lidice německými nacisty. Na něco takového si účastníci DESCOPu samozřejmě nedovolili ani vzpomenout, natož ukázku germánského multikulturalismu organizovaného sudeťákem Frankem nějak připomenout.


Evropská armáda a evropská totalita

Účastníci konference údajně posoudili aktuální návrhy EK k posilování obranyschopnosti EU, prohlubování spolupráce NATO a EU a ocenili zřízení Evropského obranného fondu. Obecně lze konstatovat, že se pochválili za to, že někde jinde řečnili. Každý vidí, že o nějakém posílení obranyschopnosti nemůže být ani řeči v situaci, kdy pokračuje masová islámská invaze, která destabilizuje Evropu z hlediska bezpečnosti, ekonomiky i zdravotnictví. Dokladem rozporu slov a reality jsou opakující se islámské teroristické útoky v řadě zemí EU.

Volání reprezentantů evropského žaláře národů po silnější spolupráci EU a NATO je pochopitelné. Mají stále větší strach z toho, že jim naštvaní občané předloží účet. Proto chtějí stále silnější propojení EU a NATO, neboť NATO, což je z velké části vojenská moc USA, je může zachránit. A pro svoji záchranu jsou ochotni poslat evropskou mládež do války na Ukrajinu, či do Pobaltí a nakupovat zbraně jako o závod a blbnout na konferencích v Praze, Bratislavě, čí Římě. Dokladem je názor reprezentantky vedení NATO Rosy Gottenmoellerové, že silnější EU znamená silnější NATO a silnější NATO znamená silnější obranu EU. Z tohoto hlediska nelze přehlédnout důležitý fakt. Do NATO se stále více zapojují oficiálně neutrální státy, které však jsou členy EU. Neutralita Švédska a Finska tak existuje pouze na papíře. Zároveň pokračuje silný nátlak na Rakousko, aby se přes EU stalo faktickým členem NATO.

Problém je v tom, že EU je dirigistická totalitní organizace, která svým členům nařizuje kdejaký nesmysl a snaží se je i všemožně šikanovat a postihovat, zatímco NATO nikomu nic nenařizuje. Jenže při těsném spojení s EU může přes ni dělat totéž. Jednoho dne se tak můžeme dočkat vojenské okupace Maďarska, nebo naší republiky, protože nechceme obohacení islámskými migranty z Afriky a jejich primitivismem a terorismem, nebo vyslání našich vojáků do Izraele, který je třeba potrestat za to, že se brání palestinským teroristům podporovaným z EU. Vývoj směřuje k stále nebezpečnější totalitě a také zlodějině.

Předpokládám, že dokonce i islámskému inženýrovi pasení koz ze střední Afriky dojde, že jakási armáda EU, paralelní s NATO jen zvýší náklady na zbrojení v době, kdy se EU potácí v dlouhodobé hospodářské krizi, interní bezpečnostní nestabilitě, sociálním a rasovém napětí, rostoucí chudobě a zadluženosti většiny obyvatel. Zcela chybí evropské vlastenectví. Odkud by se také mělo brát? Pokud se zeptáte obyvatele Evropy od Lisabonu po Ural, odkud pochází, uvede konkrétní stát. Ani v takzvané západní Evropě nikdo neuvede EU. Tu nikdo za vlast nepovažuje, protože se stává stále více zkorumpovaným, byrokratickým, ideologickým a totalitním žalářem národů řízeným bandou arogantních a nikým nevolených komisařů. Obecně lze konstatovat, že stále víc obyvatel Evropy má současné EU plné zuby a nevidí v ní perspektivu. Britové to dali najevo víc, než jasně. Celá komedie kolem evropské armády je postavena na uměle vyvolávaném strachu a stresu a protiruské propagandě.

Ostatně jaká může být úroveň evropské armády? Jaký má Portugalec zájem na Slovensku a naopak? Jak se mezi sebou domluví, když bez praxe jsou dlouhodobé výsledky jazykových kurzů k ničemu? Co budou dělat s širokou paletou různé výzbroje, obvykle předražené? Jak budou nahrazovat ztráty na technice i lidech? Kolik vydrží EU leteckých a raketových úderů? Jak dlouho dokážou blahobytní a zženštilí obyvatelé evropských měst žít bez vody, elektřiny, dopravy a mnozí bez internetu a sociálních sítí? Jak chtějí ze současné generace mnohdy hloupých, líných, sprostých a sobeckých individualistů bez vztahu k vlasti a národu udělat vojáky pro útočnou válku? Jak chtějí v případě války zabránit rozkladu společnosti v zázemí, nárůstu kriminality, násilí a drancování, především ze strany primitivních a agresivních afroislámských migrantů v době, kdy vojáci budou kdesi na východě? Jak zvládnou staletá, místy i tisíciletá nepřátelství mezi evropskými národy? Jak zajistí zásobování energiemi, potravinami a pitnou vodou, jestliže řada zemí není soběstačná už v míru? Jak zajistí v době války zdravotní péči, jestliže kapacity pro krizové situace jsou minimální, příprava obyvatel na válku nulová a zcela chybí funkční plošný systém civilní obrany, který byl dlouhodobě zanedbáván, případně rozkraden?

Systém společných armád, společných investic a vyzbrojování bude naprosto nepřehledný, což vytvoří ideální situaci pro korupci a rozkrádání. K tomu můžeme přidat novinku zvanou Evropský obranný fond, vytvořenou pro posílení německých, francouzských a euroatlantických zbrojařských konsorcií a zvýšení jejich zisků. Bude to takový ekonomický multikulturalismus, jenž bude pravděpodobně připomínat vyzbrojování a vybavování naší armády v posledních dvaceti letech. Žádná koncepce, žádný systém, hodně peněz. Každopádně na to doplatí zbytky našeho obranného průmyslu. V konkurenci nadnárodních korporací nebudou mít šanci, zvláště když se bude jednat o projekty podporované EK s odvoláním se na potřebu standardizace a snížení počtu druhů výzbroje. Bude pokračovat vývoj zahájený po roce 1990 a podporovaný tak úspěšně naším velvyslancem u NATO za ODS Šedivým a výzbrojní agenturou NATO NSPA. Situaci dále upřesňuje poslední kapitola článku.


Pokračování tažení na východ

Musíme ptát, kde je ta ruská agresivita a ohrožení Evropy, které účastníci DESCOPu tupě omílali jako nějací mládežníci z Hitlerjugend na ideologickém školení. Můžeme mluvit o totalitní myšlenkové jednotě hlav bez vlastní myšlenky. Tak trochu to připomíná Kimovy oslavy v severní Koreji. Komické na celém tažení proti Rusku je, že mezi nejnadšenější válečné štváče patří bývalé levicové, ne-li přímo komunistické nomenklaturní kádry. Takových bylo na DESCOPu plno, počínaje eurokomisařkou a islamizátorkou Mogheriniovou.

Čeští i zahraniční účastníci DESCOPu opakovaně vyjadřovali podporu vytvoření evropské armády s odvoláním na snížení podílu USA na obraně Evropy. Přitom něco takového nehrozí. Kdyby neměli Američané v Evropě svoje zájmy, už by tady dávno nebyli. Nebo si někdo myslí, že reprezentace USA udržuje v Evropě svoje základny a kolem svoje flotily z nezištné lásky? Evropští úředníci hrající si na novou šlechtu jako obvykle z velké části pominuli islámskou invazi organizovanou z Německa kancléřkou Merkelovou a snažili se především vyvolávat nenávist k Rusku. Cílem je proto zcela evidentně získání souhlasu evropského obyvatelstva k provedení preventivního útoku na Rusko. Zároveň vytvoření situace, kdy se kterýkoli stát nebude moci potrhlým či zločinným nápadům z Bruselu a Berlína vyhnout.

Přitom podle zpravodajských informací se jen do Bosny infiltrovalo od devadesátých let více, než 16 000 islámských radikálů a bojovníků a mají tam výcvikové tábory. V Kosovu je situace podobná. Kde je ta úžasná obrana EU? V západní Evropě následuje jeden islámský teroristický útok za druhým, ale hlavním nebezpečím je podle účastníků DESCOPu a ideologů EU a NATO není agresivní islám, ale Rusko. Můžeme mluvit o zvrácené ideologické hlouposti, lumpárně a totalitě a především nezodpovědnosti vůči občanům Evropy, vlastním státům a národům.

Nenávistná propaganda proti Rusku začíná připomínat nacistickou rétoriku proti Židům. Opět záplava lží, pomluv, výmyslů, urážek a osočování zaměřená na okradení, zotročení a fyzické zničení národa, který překáží imperiální zlodějské a násilnické expanzi. Konec konců, oslavování nacistické éry vidíme v přímém přenosu na Ukrajině i v Pobaltí, které údajně ohrožené Ruskem.


Sobotkova moudra

Ministr zahraničí na konferenci nepřispěl žádnou novátorskou myšlenkou. Ostatně s hlavou mezi půlkami a ucpaným nosem se asi mluví i myslí obtížně. Od ministra obrany pravděpodobně nikdo moudra ani nečekal, možná, že do něj pan poradce soudruh exgenerál, či první náměstek nestrčili tu správnou paměťovou kartu či flashku.

Předváděl se především premiér. Socialistický svazák, který stejně jako mnozí jeho kumpáni v životě nepracoval a neudělal pro naši zemi nic pozitivního, hrobař české sociální demokracie a politické levice, opora islámského multikulturalismu a politických protinárodních neziskovek a v neposlední řadě nejpodlézavější český premiér ve vztahu k Bruselu a Berlínu se snažil vypadat jako bojovný chlapák.

Podle něj jsou obrana a bezpečnost témata, která členské státy EU sjednocují a kterými se musíme bezpodmínečně zabývat, abychom posílili důvěru občanů v evropský projekt (totalitního superstrátu bez národů, států a armád-poznámka autora). Třeba konstatovat, že prozatím se podařilo zanedbáváním a ignorováním bezpečnostních problémů ve vztahu k afroislámské invazi celou EU doslova destabilizovat.

Vážný je premiérův názor, že EU se má zabývat udržením stability v sousedních regionech a hybridními hrozbami. Zároveň má potvrdit svoji roli významného globálního hráče a rychle a účinně napomáhat řešení konfliktů. V podstatě se jedná o možnost provádět vojenské agrese a invaze bez schválení Radou bezpečnosti OSN, či jejím Valným shromážděním. To vše v situaci, kdy první článek atlantické charty NATO mluví o řešení problémů mírovou cestou. Tedy krátce řečeno o účelové porušování kdečeho, včetně mezinárodního práva. Přitom výsledky angažování armád EU jsme viděli v bývalé Jugoslávii, Iráku, Afghánistánu, Libyi, Sýrii i jinde. Teď už zbývá jen to preventivní tažení na Rusko. Proto je názor, že NATO po šedesát let svojí existence tvoří klíčový nástroj zajišťující bezpečnost v Evropě zcela mimo, možná premiér samým vzrušením přebral svých prášků.

Návštěvníci konference byli hrdým premiérem informováni o důležitém kroku z hlediska naší bezpečnosti, a to Centru Romancovové a Jandy na ministerstvu vnitra. Čím asi ten pornohoch okouzluje jednoho vedoucího socana za druhým? Aby z něj za chvíli nebyl předseda ČSSD. Vlohy na to má.

Premiér si rovněž pochválil obranu vnějších hranic EU. Tu vidíme aktuálně především v italské praxi. Lodě italského námořnictva v rozporu s mezinárodním právem a ve spolupráci s multikulturními pašeráky na lodích patřících neziskovkám nakládají migranty u libyjského pobřeží. Pokud by se měla organizovat obrana vnější hranice EU, museli by skončit v poutech a za mřížemi všichni pašeráci lidí bez ohledu na jakékoli ideologické výmluvy a musely by být obstaveny účty politických neziskovek a jejich mecenášů jako je Sörös. Příslušníci ozbrojených složek EU i konkrétních zemí by si museli plnit povinnosti podle služební přísahy a předpisů. Nic takového nevidíme, takže jsou to stále jen kecy k zakrývání reality organizované islamizace Evropy.


Další virtuální zlodějina

Evropský obranný fond bude jako všechny velké projekty EU zdrojem korupce a totality. Jeho úkolem má být financování vývoje, výzkumu a akvizic v oblasti obranného průmyslu a vyzbrojování zemí EU. Do grantů v oblasti vývoje má směřovat letos pouze 25 milionů EUR, ale do roku 2019 již 90 milionů a po roce 2020 to má být každoročně 500 milionů. Oblast vývoje a akvizic se má realizovat s přímou podporou Evropské komise, tedy pilíře korupčního systému EU. Cílem jsou společné investice do vývoje zbraní, a jiného vojenského materiálu, především elektroniky, ale hlavně do akvizicí výzbroje. Od roku 2020 má do této části fondu směřovat každoročně miliarda EUR. A najednou tady máme důvod nadšeného zájmu lidovce Bělobrádka a jeho kdysi křesťanské party o výzkum a vývoj, který jim byl ještě nedávno zcela lhostejný, stejně jako panstvu z Bruselu obrana. S podporou Junckerů v Bruselu a Posseltů v Německu z toho nevyjdou zkrátka.

Součástí projektu Evropského obranného fondu je samozřejmě i pořádně nafouknutá propagandistická bublina. Výsledkem jeho činnosti má být takzvaný multiplikační efekt. Díky němu by se z každoroční miliardy EUR mělo v konečném výsledku stát miliard pět. Zatím se něco takového nikomu nepodařilo a vzhledem k dosavadní ekonomické i zbrojařské praxi EU lze o něčem takovém pochybovat. Sami účastníci konference přiznali, jak je zbrojení v Evropě drahé, dokonce výrazně dražší než v USA, kde je vojenský materiál většinou pořádně předražený. Stačí se podívat na předpokládanou a aktuální systémovou cenu letounu F-35 Lightning. Celé to připomíná zlodějské projekty evropských ekologistů, na jejichž řepkovou, solární a větrníkovou energetiku všichni vydatně přispíváme ze svojí kapsy platbami za předraženou elektřinu i pohonné hmoty. K zlepšení životního prostředí vůbec nepomohly, pouze k vydatnému naplnění některých kont, jejichž majitelé jsou napojeni na evropské a české penězovody.

Projekt Evropského obranného fondu prosazují především multikulturní Francie a Itálie, tedy krachující ekonomiky, které se začínají hroutit pod náporem migrantů rvoucích se o práci. A naprosto nejlepší na něm je způsob financování pomocí dluhopisů. Vzhledem k účasti našeho premiéra, dříve též ministra financí s jeho ekonomickými úspěchy se bude jednat spíš o Dluhošpisy. Údajně úžasně prosperující EU nemá pro samý multikulturalismus, podporu politických neziskovek a jiných parazitů na zbrojení, takže bude plnit kapsy různých korupčníků na dluh. Poté se na to někteří z nás a pravděpodobně i naše děti složí i s úroky, samozřejmě podle kvót nařízených z Bruselu. Takže další dluhová past a cesta k rozprodeji EU a jejích členských zemí. Evropští svazáci, byť postarší přijali minulý pátek opravdu hodnotné závazky. Tentokrát poslouží k organizované evropské zlodějině hlasitě omílaná potřeba obrany proti Rusku v době, kdy se na nás valí islámská invaze. Konec konců, varováním jsou i volby ve Francii, kde vítězí hloupost, totalita a islám made in Eman Macron.

V neposlední řadě je třeba zdůraznit, že nová evropská politika kanonů místo másla, kterou kdysi prosazoval před vypuknutím druhé světové války říšský maršál Göring, znamená méně peněz na důchody, sociální systém pro potřebné, zdravotnictví a školství, které by produkovalo použitelné odborníky, nikoli nepoužitelné multikulturní pitomce s mobilem a mentální úrovní doktorů a inženýrů přicházejících z Afriky. A to se na příští rok plánuje zadlužení naší země o dalších 50 miliard a přijetí 5 000 nových státních zaměstnanců. V době údajné prosperity! Musíme se zeptat, co dělali politici EU i v naší zemi za posledních několik desítek let a jak se připravovali na obranu svých občanů za svoje královské platy z naší práce a našich daní? Rychle pryč z EU!

28 komentářů :

 1. "...nebo vyslání našich vojáků do Izraele, který je třeba potrestat za to, že se brání palestinským teroristům podporovaným z EU."

  "Auserwählt und ausgegrenzt." Der Hass auf Juden in Europa (arte Doku 2017)
  ZDE:
  https://www.youtube.com/watch?v=rRLSnDkNm74

  Film odmítají vysílat stanice "Arte" a WDR pro údajnou nevyváženost (posuďte, prosím, sami).
  Je tam leccos o lidech, kteří si dnes v Evropě říkají levice a o činnosti nevládních organizací podporujících Palestince.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Israel se dostava do rovnovahy sam sebou. Askenhazi ( evropsti zidi) odchazeji z Israele. Orientalni Zidi (Sephardic) ortodoxni , maji mnoho deti 6-8 jako Arabove. Za par let mladi lidi v Israeli budou Ortodoxni Zidi nebo Arabove... jsou si trochu podobni , tedy puvodni populace Palestiny co zili spolu v miru 2000 let.
   A bude tam mir.
   Jak moudre to Buh vymyslel.

   BroukPytlik

   Smazat
  2. Jak podlé:
   https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/babisuv-tajny-nepritel-zalozil-jsem-twitterovy-ucet-skupina-suman-32899?dop-ab-variant=&seq-no=2&source=hp

   Smazat
 2. Záměr s tou "Evropskou armádou" je tak nějak hodně podobný, řekl bych téměř identický,
  jako s tehdejší Varšavskou smlouvou.

  JAK ?
  Představte, že zločincům v Bruselu už dojde trpělivost
  s nepoddajným Maďarskem.
  Tak tam pod záminkou záchrany "evropských hodnot" pošlou
  kontingent armády, složený z žoldáků,
  např. z Francie,Německa,Itálie,Španělska a dalších...

  Během několika hodin obsadí celé Maďarsko a je vymalováno...
  Že je to NESMYSL ?!

  Ale není, v srpnu 68 to proběhlo úplně stejně, v těch okupačních armádách tehdejší Varšavské smlouvy, které přišly zachraňovat v ČSSR socialismus s lidskou tváří,chybělo jen Rumunsko, protože Caucescu účast odmítl.

  NIC nového pod sluncem...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:59

   JE to nesmysl! EU a NATO (jehož je Maďarsko členem) mají - kdyby už na to přišlo - mnohem účinnější metody, jak dosáhnout cíle.

   Navíc to tak daleko není - jen podléháte hysterickým představám.

   Smazat
  2. Zločinný spolek NATO už není zárukou ničeho pozitivního. Případný přímý konflikt členů NATO je možný. Ty "mnohem účinnější metody" zažívá dnes řada slabších členů zvrácené EU. Maďaři nejsou ovce a nevládnou jim "sobotkové".

   Smazat
  3. Řecko - Turecko - okupovaný Kypr - zřízení Turecké republiky na Kypru. --- To je to NATO. Není schopné nastolit mír a spolupráci ani mezi svými dlouholetými členy. Tak co od něj čekáte?

   Smazat
  4. 20:59
   Nesmysl!
   Daleko bližší je srovnání s Waffen SS - pod vedením Němců ke všemu ochotní žoldáci sebraní ze všech koutů Země. Byli tam hinduisti, muslimové, zástupci všech evropských národů a národností s vyjímkou Židů. Dnes by snad jediný rozdíl mohl být ve velitelském jazyce - místo němčiny angličtina.

   Smazat
  5. 20:59
   Ano souhlasím s tímto názorem. K ničemu jinému se tato eu armáda (vlastně germánská armáda ) nehodí).
   Pro 21:12 jste buď naivní nebo úplně hloupý.
   NATO vůbec neřešilo válečný konflikt Turecko - Řecko. NATO bylo rubem Varšavské smlouvy a dnes je pouze zaměřeno pro Ruské federaci.

   Smazat
  6. 6.19
   dobré ráno :)
   prosím Vás,ono je jedno kdo střelí,bolí to stejně,ale není jedno,pokud místo NESMYSL!
   uvádíme MYSLÍM ŽE

   Smazat
 3. Evropská armáda je ujetý projekt podporovaný, mimo jiné, i Milošem Zemanem, by měl sloužit k jedinému, a to k obraně evropské totality a její představitelů. K umravňování odbojných zemí. Přičemž nepochybuji o tom, že pokud vznikne, nebude její přesun a pobyt ve členských zemích brán jako intervence, ale za "dočasný pobyt spřátelené armády".
  Tuhle zhovadilost paradoxně Zemanovi nikdo nevyčítá. Je s námi amen. My už se žádných světlých zítřků nedočkáme. Bude muset přijít válka, nebo jiná tragédie biblických rozměrů, aby nastala situace podobná rozpadu Rakouska Uherska. Juncker si myslí, že bude evropskému chalífátu šéfovat, ale bude muslimům tak leda leštit boty.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:02
   -- Zbraně je třeba prodat - všechno ostatní je vedlejší.

   -- A válka přijít nemusí - takže nefňukejte!

   Smazat
  2. ............ Víte, Dvořáku, dokud ještě chceme mluvit, je všechno OK, problémem ale může být i pokud vy ostatní nechcete slyšet.

   Smazat
 4. Mám strach z lokajů typu Sobotky, z agresivity NATO a z diktátu EU. Ze současné situace mám horší pocit než kdysi z komunistů, ti mě sice v lecčems omezovali, zato současní vládci ČR, EU a NATO mě už snad začínají svou politikou dokonce ohrožovat ?

  OdpovědětSmazat
 5. Souhlas s článkem opustit eu pro záchranu Českého státu a národa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro záchranu Českého státu a národa by asi bylo už nezbytné spojit se s někým blízkým.

   Smazat
  2. Pro opuštění NATO a EU je třeba si nejprve udělat pořádek doma, tj. v prvé řadě odstavit od koryt vlastizrádné politiky, do čela resortů postavit lidi znalé a odborně zdatné - dokáže si někdo představit, že by např. ministrem obrany Ruské federace či Izraele byl herec, nebo že by polský ministr či vicepremiér aktivně vystoupili na srazu revanšistického německého spolku ? ... To jsou jen střípky naší prohnilé současnosti. Všichni ti slouhové, prospěcháři a multikulturalisti nepůjdou od válu dobrovolně, proto situace spěje bohužel k násilí, na které -jak trefně poznamenává pan Koller - nejsme připraveni a o to bude živelnější průběh. Blízcí by nám měli být občané států jako Slovensko, Rakousko, Slovinsko, Maďarsko a s výhradami snad i Polsko.

   Smazat
  3. 21:59 Každopádně ne Rakousko!

   Smazat
  4. Rakousko opravdu raději NE. Ona ta jazyková shoda občanů Rakouska a Německa hraje roli obrovskou. Ostatně, K. Havlíček Borovský by Rakousko taky NEprosazoval a já teda taky NE!

   Smazat
 6. Tady čtěte co se děje v německu:

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Rozkopat-hlavu-napsal-v-rozcileni-Nemec-na-Facebook-o-sexualnim-predatorovi-Jenze-to-byl-uprchlik-takze-pisatel-zaplati-70-tisic-492350

  OdpovědětSmazat
 7. Tak "pokrytectví" ?

  A jak poznate, AŽ nas jednou opravdu budou zacit chtit BRÁNIT ?

  Zase a porad jeste budete kricet: "Pokrytectví!".

  Nebudou nas chtit branit? Budete kricet: "Zrádci!".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co to tu píšeš za idiocie? Dlouhodobě se NATO projevuje jako krvavý nástroj bezohledných imperiálních USA. Takže o žádnou obranu nikdy nešlo, nejde a nepůjde. Vždy půjde jen o panování nad celou planetou, jejími zdroji a trhy.

   Smazat
  2. Ne, to vy zde kecate...

   Sobotka a Juncker se tady dali slyset, ze konecne zacnou s vlastni obranou Evropske unie, nezavisle na NATO, ze je cas nas zacit chranit pred prilivem migrantu.

   Autor Koler pise, ze to je jen pokrytectvi...

   Tak se ptam - AŽ a jestli nas zacne Evropa opravdu chranit proti prilivu migrantu, budete zase jen predem kricet, ze to je pokrytectvi a ze nic delat nezacnou?

   Ja bych spis navrhnul pockat, jestli se ty reci politiku zhmotni do nejake realne akce na obranu pred Invazi jeste treba letos v lete...

   Smazat
  3. 19.25
   Sobotka,Juncker a spol. zhmotňují své životy
   trestnými činy,dlouhodobě.Mohl by jste si ujasnit,jak postupuje člověk,který, a to ví každý svéprávný,když krade- utíká schovává se,vrství vinu za vinou.A to jsme u "protistátních" zlo činců.Ještě si můžeme probrat defektní šlechtu a nastrčené pitomce viz Vaše Záchranáře.
   Teda Vy žijete v krásném - dezinformovaném světě.Es tut mir ... Nein.Vstávat.

   Smazat
 8. Někdy mám pocit,zda současná vláda je vůbec českou vládou .....

  OdpovědětSmazat
 9. Souhlasím s článkem, pan Koller má pravdu.

  OdpovědětSmazat
 10. Anglosasové opět potáhnou na východ.Drang nach Osten.K válce proti Rusku a k tomu jim dopomohou východní národy, zejména Slované, jako předsunuté jednotky.K ničemu jinému teroristická organizace, jak NA-TO, není.Určitě ne na ochranu evropských vnějších hranic.Ty je potřeba mít pěkně otevřené na nelegální dovoz slimáků a primátů, k totální islamizaci a rozvratu starého kontinentu.Pane Kollere, máte naprosto zdravý a realistický pohled na dnešní dění!Čeští vlastizrádní politici, lezoucí Bruselu a frau Makrellen do zadnice, mají názor a pohled na věc, zcela opačný.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro mě je zajímavé, že na východ táhli několikrát. Za první světové války nakonec Německo a Rusko uzavřelo separátní mír. A pokračování, Němci bojovali proti "obrovi na hliněných nohách" v prosinci 1941 byli na předměstí Moskvy, mohli snad dál dojet místní MHD, mnozí tam zůstali jako kus ledu. A v minulosti Napoleon se do Moskvy skutečně dostal a zase prchnul.
   A přitom dle jejich slov chybělo opravdu málo a přesto to nevyšlo. A kdopak si to myslí, že teď to vyjde, že se jen nesmí promeškat ta příhodná situace?

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.