Reklama

.

.

pátek 30. června 2017

Je veřejným tajemstvím, že USA vytvořily a podporují ISISStephen Lendman
30.6.2017 Zvědavec

Je to jedno z nejšpinavějších veřejných tajemství. Důkazem jsou dokumenty zpravodajské agentury Ministerstva obrany USA (DIA), které získala nezisková organizace „Judicial Watch“, neboť podala žalobu na základě zákona o svobodném přístupu k informacím (FOIA).


Dokumenty ukazují, že ISIS, al-Kájda a podobně smýšlející teroristické skupiny jsou „hlavní síly“, využívané jako američtí pěšáci v Sýrii, Iráku a na dalších místech.

Mýtus o takzvaných „umírněných rebelech“ byl již dávno zdiskreditován. Přesto je i nadále prohlašováno, že existují.

Dokumenty DIA ukazují, že Amerika, NATO, Saúdská Arábie a další nevyzpytatelné regionální státy podporují islámský kalifát, aby zpochybnil a sesadil Bašára al-Assada a nahradil ho imperiální loutkou.

Dlouhodobé plány USA/Izraele vyžadují, aby byla překreslena mapa Středního východu barevnými revolucemi a válkami, nahrazením nezávislých vlád prozápadními loutkovými režimy, balkanizací Iráku, Sýrie, Íránu a dalších regionálních zemí za účelem snadnějších kontrol, rabováním místních zdrojů a vykořisťováním obyvatelstva.

V článku, který byl v lednu 2016 publikován na serveru Iran Review, James Fetzer probírá jednotlivé důkazy o tom, že teroristickou organizaci ISIS vytvořily USA:

V únoru 2015 irácká armáda „sestřelila dvě britská nákladní letadla, která měla na palubě zbraně pro ISIL,“ vysvětluje.

V březnu 2015 „irácké lidové jednotky... sestřelily americký vrtulník, převážející zbraně pro ISIL v provincii al-Anbár...“

Pořízené fotografie to dokazují.

Na žádost syrského parlamentu (v dubnu 2015), aby byl ISIL (ISIS) označen za teroristickou organizaci, reagovaly „Spojené státy, Británie, Francie a Jordánsko odmítnutím…“
„Fotografie… na nichž jsou členové ISIS, vystavující na odiv tetování se slovy ‚Armáda Spojených států‘“ prošla ničemnými západními médii bez povšimnutí.

Dokument DIA z roku 2012 uvádí, že Západ umožní vzestup ISIS za účelem „izolování syrského režimu“.

Bývalý agent CIA Steven Kelly řekl, že Washington „vytvořil ISIL kvůli Izraeli“ společně se zárukou „nikdy nekončící války na Středním východě“, aby tak židovský stát získal dominantní regionální postavení, a aby byl zajištěn „nepřetržitý tok zakázek na zbraně z domácího vojensko-průmyslového komplexu…“

Bojovníci ISIS jsou rekrutováni z mnoha zemí, včetně západních států.

V říjnu 2015 Alexej Puškov, předseda zahraničního výboru dolní komory ruské Státní dumy, uvedl, že Amerika „vůbec nebombarduje ISIS… Obama lže americkému lidu“.

V listopadu 2015 Vladimir Putin řekl, že desítky zemí podporují ISIS, včetně Ameriky a dalších západních zemí.

James Fetzer dále uvádí:

"Existuje mnoho dalších zdrojů, které potvrzují, že ISIS byl vytvořen Spojenými státy, a že je podporován západními mocnostmi kvůli prosazování jejich vlastní politické agendy; ničemu, co vzešlo z vlády Baracka Obamy, se nedá věřit!

Od doby, kdy byl federálním zákonem NDAA 2013 zrušen zákon Smith-Mundt z roku 1948 (který ve Spojených státech znemožňoval techniky propagandy a dezinformací), neexistují v USA žádné důvěryhodné (mainstreamové) zpravodajské zdroje..."

Ve Washingtonu je „ISIS běžně nazýván ‚armádou Johna McCaina‘… (jednoho z) prvních zastánců (regionální) vojenské akce“ pod falešnou záminkou boje proti ISIS.

V neděli zpravodajská agentura Fars News citovala generála Mostafu Izadiho, zástupce generálního štábu íránských ozbrojených sil, který uvedl:
"Disponujeme dokumenty a informacemi, které ukazují na přímou podporu tohoto skutečně odporného proudu (ISIS) americkým imperialismem v regionu, který zničil islámské země a vytvořil vlnu masakrů a střetů."

Washington používá ISIS a podobně zaměřené skupiny jako nástroje pro regionální „proxy válku…“

V pátek agentura Fars News citovala mluvčího íránského parlamentu Ali Larijaniho, který uvedl:
"Spojené státy se v regionu připojily k ISIL."

ISIS, al-Kájda, al-Nusra (ISIS v Sýrii) a podobně zaměřené skupiny jsou americkými výtvory.

Jsou využívány jako pěšáci, kteří mají prosazovat impérium - jsou zodpovědní za napomáhání Washingtonu ve znásilňování a ničení jedné země za druhou.

Většina Američanů si vůbec není vědoma této ďábelské agendy Washingtonu, vykonávané na Středním východě, ve Střední Asii, severní Africe a na jiných místech jejich jménem - tohoto bipartijního spiknutí proti světovému míru, stabilitě a bezpečnosti bez ohledu na lidské ztráty.


Dirty Open Secret: US Created and Supports ISIS vyšel 14. června 2017 na ich. Překlad v ceně 258 Kč Zvědavec.

13 komentářů :

 1. Nevím do jaké míry jsou skutečnosti uvedené v článku pravdivé a do jaké míry jsou jen domýšlením něčeho, co jak se říká : "jedna paní povídala". Osobně by mne více zajímaly důvody totálního rozvratu státu Libye, a proč a jakou roli v tomto sehrál poskok z nejvěrnějších - a to Francie. Mám totiž pocit, že právě rozbití Libye, ubití Kaddáfiho sfetovanou soldateskou otevřelo exodus migrantů do Evropy a s tím spojené obrovské problémy současné a netušený armagedon do budoucnosti.František

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ad10 :34: Domnívám se, že je třeba se snažit vidět i vnější souvislosti. Od roku 1945 provedly USA víc jak 50 dobyvačných válek.

   Vymazat
  2. Jenom hluchý zaslepenec nevidí, kdo tvoří ten neřád a proč.

   Vymazat
  3. Jak říkavaly naše stařka:"Za každó sviňárnó hledé žeda..."no,a tady taky s ním ten jejich vysněnej "Velkej Izrael" od Nilu až po Eufrat...
   Ten bordel,vyhánění obyvatelstva ze Stř.východu do Evropy a její ničení za momoci imigrace,tvoří právě ty zcela integrální součásti politiky mezinárodních sionistu za tímto cílem.Vše do sebe zapadá jen blb to nevidí...
   Vztah k imigraci dělá dělící rovinu mezi sionisty a podporovateli (a to bez ohledu,zda vědomými,či oblbnutými) NWO,čili "kazisvěty"a těmi druhými,jež se stávají jejich oběťmi,ať už se jedná jen o pouhé jedince,nebo celé státy a národy...

   Vymazat
  4. 10:34, pokud tu veřejně váháš, tak si ty informace ověř, mnoho z nich už tiskem prošlo (ne mainstreamovým) a hlavně nedělej tu ze sebe blba Františku s "jedna paní povídala".

   Vymazat
 2. To je jenom pravda stejně usa svoje miláčky nezachrání.

  OdpovědětVymazat
 3. V každém státě se najde dost zrádců a když se dají natisknou dolary v neomezeném množství,tak pak není problém.Jak jsme se dozvěděli,na Ukrajině bylo snad 5mld. k máni na uplácení.Jen bych dodal,všechno je plánováno delší dobu,jen Rusko jim poslední dva roky narušilo plány.Propaganda nezabírá,spíš se účelové lhaní,tak musí zachraňovat hegemonii USA zbraní.Samotní Američané nechtějí umírat,proto si platí nájemní vrahy.

  OdpovědětVymazat
 4. Takovou chemickou válku jakou dělaly ve Vietnamu USA jen tak nikdo nemůže překonat a dnes jako by se nic nestalo.

  OdpovědětVymazat
 5. Když se každý sám za sebe rozhodne, že nevezme do ruky zbraň, tak kdo ho k tomu přinutí?

  To je takový koán, netřeba jej brát vážně.

  OdpovědětVymazat
 6. Že USA stvořily teroristické organizace je známo
  už dlouho.Vzhledem k tomu,že jsou sami teroristy,
  nemohly samy nic jiného stvořit.Přesto se najde
  dost lidí(u nás),kterým to imponuje.Tím na sebe
  prozrazijí,že je od terorismu dělí jen vzdálenost.
  Jinak by do toho šli také.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 7. Je to všechno, jenom ne tajemství.

  OdpovědětVymazat
 8. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Samozřejmě, že to není jednoduché rozpoznat, kdo je kdo, ale že jsou Usáci největší hrozbou pro celý svět je dávno známá pravda. Ten pravdoláskař i se svou kavárnou blbů, kteří papouškují jen to, co černouček vykdákal u mikrofonu pod záštitou demokracie, je největší hamba, která z huby politika vyšla. Od revoluce jsme byli krmeni, jak je západ dokonalý, jak je skvělý a nepřekonatelný. Opak je pravdou. Kdo sleduje politiku dění ve světě a má jen trochu selského rozumu a nenechá si nakecat ty sračky z Čt a podobných médií. musí zákonitě přijít na to, kdo je tady tím nějvětším sráčem. Když si k tomu ještě přičteme těch pár dacanů a propágátorů z řad Sorosů, Klintonů a podobné havěti, je dílo dokonáno. Když si jen představím tu blonďatou hyenu z řad redaktorú Čt, která je hned nějakou šéfkou těchto Sorosových zaprodanců, její jízlivou vyzáš i s tím slovním sledem, je opravdu na pomyšlenou, kdo krmí lidi tohoto státu sračkama a v jakém zájmu tito lidé pracují. Mám za to, že by měla stát před soudem za propagandu fašismu a genocidu národů. Opět pod Usáckou záštitou demokracie. Není vám z toho špatně? Mě opravdu je.


   Nezdá se vám, že je toto slovo tak prohnilé, až je mi z toho na blití?
   Tady je vidět, jak se nechal ten ( náš) představitel opít rohlíkem a za to mu byla vystavena bista v úesej. No, z hlediska minulosti to není nic slavného, když si uvědomíme, že tento element dostal cenu míru. Cenu míru? Nebo cena zaprodanství, vazalství a proradného vlastizrádcovství.
   Tady se ukazuje, kdo je vlastně kdo. Když si promyslíme, kdo vlastně řídí tohoto hegemona, který jen v podstatě sleduje svůj zist, za jakoukoliv cenu, i za cenu životů nevinných lidí. Neštítí se jakého- koliv násilí, od různých revolucí( vyvolat ji v kterém koliv státě). Podivme se na posledních několik let. Když si ale pomyslím, že se neštítil udělat ani takovou estrádu od 11 září ve vlastní zemi. Jen za to, aby parta těchto rádoby demoktarů vyvolala dojem, že je nutné válčit (Afgánistán). Vče ostatní je jen zástěrka, pod kterou se skrývá zájem zbohatnutí těchto elit ve zbrojním průmyslu.


   Od samotné ( sametové) je to celé komedie.Když si vzpomenu jeho slova. Nikdy nebudeme žádnými vazaly, nikdy už nebudeme v žádném paktu, ani svazku vojenském. Tak je to jen další sprostá lež na lid tohoto státu. Sám černoušek se vlastně prozradil při svém projevu, když přiznal, že když nebudou státy spolupracovat v zájmu Usej, tak jim ( ZKOUTÍME RUCE ). Tím je vlastně řečeno vše.
   Jen ten PUTIN jim vadí.
   Za to si tohoto prezidenta nesmírně vážím a jen aby bylo na světě takových to představitelů více. Ano tohoto člověka považuji opravdu za ELITU.

   Vymazat