Reklama

středa 14. června 2017

Kosovo: Demokracie jako řemen

Jar. Loudil
14. 6. 2017
Bývalí členové teroristické organiace UČK vyhráli nyní volby v Kosovu se ziskem 35 % hlasů, druzí skončili ultranacionalisté strany Sebeurčení , kteří mají v programu vytvoření Velké Albánie, se ziskem 27 % hlasů ZDE. Vrazi, teroristé a skalní nacionalisté, (kteří při jednání v parlamentu používají slzný plyn) tak budou ovládat místní parlament. Po rozbombardování Srbska roku 1999 militaristé z USA rychle postavili na území Kosova svou největší vojenskou základnu v Evropě - Camp Bondsteel, pojmenovanou po masovém vrahovi z Vietnamu Bondsteelovi.


Na území Kosova pak - "rozjela své podnikání" - přítelkyně Václava Havla paní Madelaine Albrightová ,která si na místních chudých lidech - "slušně namastila svou nenasytnou kapsu".

P.S. Skoro 20 let po těžkém bombardování civilistů v Bělehradě letectvem USA a od časů Adolfa Hitlera první násilné změně hranic v Evropě, tak Kosovo v "péči EU 27 a USA" vypadá - "prachbídně" ! Inteligence a jiní schopní lidé prchají za lepším do zahraničí , doma zůstávají vrazi, drogoví bossové, prostitutky a velká skupina lidí živená našimi penězi z EU a NATO.

Ano, my, kteří jsme již roku 1999 byli proti vraždění Srbů bombami USA a NATO a proti násilné změně hranic na Balkáně, od časů Hitlera první takový případ v Evropě, se dnes se zadostiučiněním smějeme totální blamáži všech, kteří Kosovo kdysi uznali za stát. Smějeme se s chutí figurám typu: Havel, Schwarzenberk, Kalousek, Topolánek, Parkanová a spol. Jejich představy byly představy dětinsky servilních patolízalů USA. Dnes na ně konečně došlo.

- - -

20 komentářů :

 1. Kosovo bylo, Kosovo je a Kosovo bude srbské, jen co se rozpadne EU a USA se ocitne v ekonomické a sociální krizi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vyzývám všechny americké kolaboranty, aby hájili "čistý" štít albánské řeznice alias Krvavé Madly věrné to družky našeho ožralého velikána a zapomenutého "dramatika" bombarďáka Havla !!

   Smazat
 2. Nerozumím nějak té poslední větě, že na ně konečně došlo. Jak na ně došlo, zatím topí v pekle jenom Vašek Šašek, ostatní jsou vyřehtaní a v balíku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Všašek netopí ani náhodou, tomu by takový zodpovědný úkol nesvěřili. Hrozilo by totiž globální zamrzání. Leda by zatopili s ní, to by bylo záslužné.

   Smazat
 3. Podle mezinárodního práva patří Kosovo stáke Srbům, navzdory humanitárnímu bombardování a okupaci USA.

  OdpovědětSmazat
 4. Podle mezinárodního práva patří Kosovo stále Srbům, navzdory humanitárnímu bombardování a okupaci USA.

  OdpovědětSmazat
 5. Kosovo je dnes štědře dotované Saudsko Katarské "knížectví",ato jak jimi ,tak USA a EU.Všemi z rozličných,pro ně dobrých, důvodů,jen z EU díky její .........(nechci být sprostý).Arabové si tam vytvářejí svoji evropskou oázu a výcvikové tábory džihádistů(proti komu asi) a američané veliké vojenské letiště.EU je všechny zadara hlídá,aby se jim nic nestalo.Kdyby to nebylo všechno k pláči,tak je to k smíchu.Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 6. Bývalý terorista UCK je něco jako bývalý Albánec, či bývalý černoch.

  OdpovědětSmazat
 7. 15:39 dokud bude Bondsteel sloužit jako překladiště a evropský distribuční bod pro opium z Afghanistánu, tak se nic v Kosovu nezmění

  OdpovědětSmazat
 8. Kam šlápnula Mařena Korbelovic, tam je všude nějakej průser, Česko nevyjímaje.

  OdpovědětSmazat
 9. Asi je to podobné s Krymem.Tam udělali referendum
  a tím pošlapali mezinárodní právo.Tady NATO napadlo
  cizí stát a vojensky ukradlo kus území.Jenomže tady šlo o humanitární bombardování pro právo na vlastní
  sebeurčení a demokracii.Mezinárodní právo ničím
  nepošlapali.Inu dvojí metr,kterému tleskají Češi.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kosovo je srdce Srbije !

   Smazat
  2. Taky v Kosvu si delali referendum. Vyhrali albanci. A to trvalo 5 let nesvobody nez zacali utoky, jinak nez rusaci kteri meli stejna prava

   Smazat
  3. Aké referendum? Čo vyhrali? 40 st. C?

   Smazat
 10. Toz pustme si nejákó to písnicko vod Karla Kryla a oz bode líp ..........a to este mohla bét ta plesnivá Majda prezidentkó Toz Pámbu potes.....howk

  OdpovědětSmazat
 11. Když vidím tu megeru z Vinohrad je mi špatně.

  OdpovědětSmazat
 12. Zrádce Schwarzenberg uznal uloupení Kosova Albánskou UCK . Dnes tato sebranka bojuje za islámský stát .

  OdpovědětSmazat
 13. Bude se škvařit v pekle kde ho čeká Venca bombarďák .

  OdpovědětSmazat
 14. Kosovo je srdce ceske holek ....jak bombarduje nato tak se bombarduju holky aspon u mne ...

  OdpovědětSmazat
 15. Od kdy chranit svuj narod je povazovan za terorismus.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.