Reklama

úterý 20. června 2017

Lidé sloužící ČT jako její změkčovadlo

Lubomír Man
20. 6. 2017
Že je zpravodajská redakce ČT prodejná publicistická děvka, po anglicku zvaná presstitute, je známou skutečností, o níž už byly sneseny tisíce důkazů. Rusko je ďábel a Washington anděl, sudetští Němci byli oběťmi a prezident Beneš byl násilník, naše pravice zemi pomáhá a levice ji huntuje, husité byli hrdlořezové a katolická církev národ zachránila Ukrajina je oběť a Moskva uchvatitel, Schwarzenberg, Kalousek, Herman a Štětina jsou jedinými našimi demokraty.


 O zbytku je lépe pomlčet, prezident Zeman je tragický omyl, vzešlý z omylu uzákoněné prezidentské volby – to jsou jen některá z axiomat, čili základních pravd, jimiž to ve zpravodajské redakci ČT jen zvučí a pulzuje, jako by jim měl na drátě vedoucí americký neokonzervativec Paul Wolfowitz, muž podle jehož doktríny se dnes západní svět točí:

Země, která pod kvalifikovaným vedením a s využitím domácích surovin dokáže vybudovat moc globální, na USA nezávislou, se pro USA stává zemí nepřátelskou.

Dá se pochopit, že politika, vycházející z tohoto světonázoru, od něhož jsou pak více či méně odvozena i základní axiomata ČT shora uvedená, nemá mezi naší veřejnosti velkou podporu, ba dá se říct, že odpor proti takovéto jednostrannosti sílí a objevily se a dále se objevují publikace, které ji odsuzují, nejnověji např. knížka Petra.Žantovského a Jiřího Hroníka ČERNÁ KNIHA ČESKÉ TELEVIZE.

Nu a s tím, jak stížností proti upřílišněnému fandovství ČT pro to zpátečnické a téměř až fašistické na našich sociálních sítích rostlo a sílílo, uzrávalo v jádru zpravodajské redakce ČT přesvědčení, že by bylo dobré se tomuto tlaku postavit. Uvažovalo se jak – a pak se na to přišlo. Je třeba vytipovat publicisty, kteří jsou ještě zpátečničtější a ještě fašizoidnější než ti ve zpravodajství ČT, kterým pak bude na obrazovkách České televize dána co nejširší možnost jejich názory přednášet a rozšiřovat (ovšem s upozorněním, že nejde o pracovníky ČT, ale o novináře buď na tzv. volné noze, či novináře náležející k jiným institucím). Čím častěji se pak tváře těchto lidí na obrazovce ČT objeví, tím silnější bude vzbuzen dojem, že když zde jsou lidé ještě zpátečničtější a pravicovější než je ČT, pak ČT sama vlastně ani za nadměrně pravicovou a zpátečnickou prohlašována být nemůže. Ba dá se z tohoto pohledu při dobré vůli vykonstruovat i to, že při takto naznačeném rozvrstvení politických názorů ve veřejnosti zaujímá ČT vlastně polohu střední až neutrální, a tedy i vyváženou, jak to pro sebe ve své chartě vyhlašuje.

Takto se to tedy mezi zpravodajci ČT dohodlo a šlo se na věc.

Do politických debat na ČT tak byla povolána – a to nikoliv poprvé - nejznámější pravicová buřička Lenka Zlámalová, sloužící tehdy, tuším, v Lidových novinách. Bylo to v květnu 2014, kdy teprve začínal vládnout Sobotkův kabinet, takže tehdy stávající hospodářský stav republiky se dal připisovat jedině předchozím pravicovým vládám Topolánkově, Nečasově a hlavně pak nejlepšímu evropskému ministru financí Kalouskovi (ministrem 2007-2009). Nu a ve prospěch těchto vlád a proti tehdejší nespokojenosti lidí s panujícím hospodářským stavem republiky Zlámalová tehdy národu oznámila:

„Jsme země neporovnatelného blahobytu. Kam se na nás hrabou skandinávské země, kam Německo, vlastně úplně kdokoliv. Kalousek to přece pro Lidové noviny řekl už dávno a dávno - 25.6. 2011. „ Já žiji na vesnici a myslím, že nikdo tam na tom není špatně, že si všichni žijeme jako prasata v žitě.“

Bác a bylo vymalováno. No řekněte: Nevyhlížela v tu chvíli ČT se svou obyčejnou a střízlivou chválou na vlády ODS či TOP 09 jako otrhánek, srovnali-li jste si ji s pajákem, který právě zapěla redaktorka Zlámalová. A neproměnila se zázrakem jejího slova ČT v instituci téměř až nestrannou a neutrální?

Ano, zabralo to nad očekávání a pro další úspěch této kampaně bylo potřebné dvojí: Za prvé zvát Zlámalovou do ČT dál a co nejčastěji, a za druhé zvát tam nejen ji, ale všechny redaktory a vůbec lidi, kteří mají na politiku stejně radikální pravicový názor, jako ona. A naopak nezvat tam nikoho, kdo by hlásal opačné.

Stalo se a průvod neuvěřitelných jedinců, potomků bývalých ruských emigrantů, lidí placených CIA i figur čistokrevných kariéristů a lidí s pošizeným viděním světa, se v zájmu vylepšené pověsti ČT rozešel po obrazovkách našich televizorů a za skřípotu našich zubů tam pochoduje dodnes.

S jednou kvalitativní změnou ovšem: Zatímco vlády ODS a TOP09 byly těmito hlasateli extrémních a radikálních pravicových a protiruských názorů vynášeny do nebes, současná vláda už takové štěstí nemá, a hosté zvaní do studia ČT se dnes ani v nejmenším nerozpakují vládu napadat. Učinila tak před časem sama Zlámalová, nyní už politická analytička tištěného týdeníku Echo a internetového webu Echo 24.cz, když zkritizovala vlažný postoj vlády k údajným přečinům Babišovým, tak i postava na obrazovce víceméně nová a naznačující, že dosavadní kampaň za změkčené vnímání tvrdých postojů redakce ČT ještě nabere na síle. Na obrazovce se totiž objevila jakoby severáky ošlehaná tvář redaktora MF Dnes Luboše Palaty, který do tváře vlády i národa vmetl tento svůj názor: Vláda nemá žádný důvod se uprchlickým kvótám vzpěčovat, nemá pro takový postoj argumenty a z pozice této logiky je tedy povinna je přijmout.
A bylo vymalováno po druhé. A možná ještě líp, než po výroku redaktorky Zlámalové. Teď se po stezce Palatou ve skále vylámané bude moct (nejdřív jen opatrně a pak už bez rozpaků), vydat i zpravodajská redakce ČT, protože ona ten názor jako první přece nevyřkla. Jsou zde zkrátka lidé, kteří takovýto názor vyslovují, a ČT jim dává jen zrcadlo.

Že se ovšem díky přičinlivosti zpravodajců ČT zaplní to zrcadlo už v nejbližší budoucnosti lidmi typu Zlámalové a Palaty až po okraj, a že to budou lidé možná ještě ukřičenější a extrémističtější než oni dva, si můžete s klidem vsadit.

A bude vymalováno i po třetí.

22 komentářů :

 1. On někdo ještě sleduje ČT?Pokud vím,tak jenom
  kavárníci a havloidi.Normální člověk se na to
  ani nemrkne.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jdi už chrápat, dědku blbej. Visíš tady skoro non-stop.

   Smazat
  2. Když dojdou argumenty tak duševním chudákům zbývají jen nadávky a to non stop.

   Smazat
  3. 23:46 parazitujes dal na rodicich, uhrovita smazko?

   Smazat
  4. 23:46 Výborně, příspěvek do diskuze, který mě opravdu obohatil. Bylo to k věci, všeříkající. Tak nějak si představuju západní hodnoty.

   Smazat
  5. Volby projedete až se z toho potom navrch poserete, rudohnědky, chycht! Lidi jsou spokojený, mrdaj vás do ucha! Hlavně mladí uýž vás jebou dost silně a tak až za pár let natáhnete brka, tohle všecko tu pude do zapomnění, do zaslouženýho hajzlu,vole. Panem premiérem bude předseda Pirátů a prezidentem Míša Horáčků! -
   https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/pruzkum-spokojenost-cechu-v-poslednich-letech-roste-zvlaste-u-tech-mladych-a_1706091400_ph

   Smazat
  6. Ten první koment byl až po třičtvrtě hodiny po uveřejnění článku, na rozdíl od té svižné reakce za 4 minuty poté, patrně se ozval ten milovník NR, který reaguje vždy do deseti minut a reaguje jako sprosté čuně. Tady neměl co sprostého dodat, tak aspoň napadne další čtenáře.

   Smazat
  7. 7:15 To jsi jenom maluješ kraďouskův poskoku. Když to napsaly noviny euhujera babiše tak to je určitě pravda pro tebe.

   Smazat
  8. Petr Majevský Souhlas.

   Smazat
  9. Nevěřím, že 7:15 není schválně, aby potupil odpůrce NR a zde převažujících názorů. Takovou obludnost z pouhého přesvědčení snad ani nelze spáchat!

   Smazat
  10. Výsledky podzimních voleb do PS v ČR.:
   ================
   ANO ================ 50%
   KDU-STAROSTOVÉ ===== 50%
   ODS ================ 50%
   TOP08 ============== 50%
   ČSSD =============== 50%
   ZELENÍ ============= 50%
   =======
   Ostatní strany nezískají ani jeden hlas.
   Že to je nějaké divné ?? Že je to nějaká divná, matematika ? Ale pražská kavárna (statistický ouřad) ji klidně použijí.
   Nedivte se, takto se demokraticky postupovalo ve Francii.
   Trep.

   Smazat
 2. Je potřeba je pochytat a zavřít alespoň na deset let. Pak je zbavit majetku, občanství a vrátit je jejich chlebodárcům za velkou louži. Od vrátného až po ředitele a všechny za posledních třicet roků.
  Státní rozhlas je na tom stejně.

  OdpovědětSmazat
 3. JE TO DOBRÝ ČLÁNEK, VCE TAKOVÝCH
  přečtěte si tohle - náhled na polit. scénu
  http://www.novarepublika.cz/2017/06/lesk-bida-politickych-partaji.html?showComment=1498014478161#c9146250224048415657

  OdpovědětSmazat
 4. Bude zajímavé, jak se postaví ČT k rozhovoru Putin-Stone. Budou li ji glosovat odborníci Finštejn, Mitrofanoff, Štětina...tak to je konec. Poradil bych televizi, nic, ignorace rozhovoru, naprostý nezájem. Věřím že to z ČT tady nikdo nečte a neudělá to a opět nezklame. I když tak přemýšlím zase by se asi říkalo, vidíte nemají žádné protiargumenty, mlčí. Tak ať si dělají co chtějí, je mi to jedno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oni to okomentovali v předstihu, už v neděli večer. A očekávaně. A teď už důstojně mlčí a sledují, jak jim ujíždí vlak.

   Smazat
 5. Podle me dela Ceska televize docela dobrou praci.
  Stalinista Man a hitlerovska luza vydavajici tento lzivebzin s tim sotva co nadela.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:34 takže pan Man je Stalinista, pověz podle čeho se to pozná. Já jsem hitlerovská lůza, když Čech jak poleno, postižený Druhou světovou. Používáš termíny jako nadávky, aniž bys' o jejich obsahu měl sebemenší tušení. Tvoje omezenost je tak rozsáhlá, až nebezpečná. Ve stopách nenávistné ČT a podobných, že?

   Smazat
  2. Nereagujte, prosím, na blbečky typu 7:15 či 8:34. To ty psychopaty nejvíc nažlučí.

   Smazat
 6. V každém případě je potřeba používat pro tuto, více tele než vizi, její správný název : "Protektorátní česká televize", s dodatkem - Lžeme a překrucujeme 24 hodin denně. Vaše PČT

  OdpovědětSmazat
 7. Pane Man, vystihl jste to přesně. ČT, to je prodejná děvka, sloužící pravici. Jak je možné, že dávají mikrofon i tomu šišlavému cizákovi, který měl být za katrem a zbavit jej majetku, který v ČR nakradl.

  OdpovědětSmazat
 8. Onen Wolfowitzův výrok můžeme dešifrovat jako: "Kdo se protiví židovské (sionistické) moci, bude zničen!" A propos, Zlámalová k tomu kmeni také patří - její pracovní náplní je kosmopolitismus.

  OdpovědětSmazat
 9. POUŽÍVÁM TENTO STŘEDISKO, KTERÉ INFORMUJÍ VEŘEJNOU VEŘEJNOST O MŮJ ŽIVOT, PŘEJEMNĚNÝ HAKOVÝ TÝM, TALKOVÝ TURK HACK TEAM, POSKYTUJÍ DO MY BANKOVNÍHO ÚČTU A ROZMĚŇUJÍ SUMU.
  Když jsem je poprvé vyslechl, myslel jsem, že to byl lhát, dokud jsem neudělal zkoušku se svým druhým bankovým účtem, který jsem neměl dost peněz v tom, a oni mě přežili s jejich krásnou zátěžovou práci, poté, co jsem jim dal svou sekundu .NOVA JSEM HODNOTA INFORMOVÁNÍ CELÉHO SVĚTA, ŽE MÁM MILIONY V BANKOVÉM ÚČTU JSOU PRO TURK HACK TEAM.WHAT BUDE BÝT MŮJ GAIN, POKUD JSEM UDRŽUJEME INFORMACE, KTERÉ MŮŽE KONTAKTOVAT VIA TURKOVICKOFIELD@Gmail.com
  KDYŽ SE VYPLÝVAJÍ, JSOU TÍM, ŽE JSOU POTŘEBUJI, ABY MOHLI POSKYTOVAT HOSPODÁŘSKÉ SLUŽBY
  PODMÍNEK, UPGRADING STUDENTI UNIVERZITY PRO STUDENTY, VYTVÁŘENÍ KARTY ZDARMA ZA KAŽDÝ ZADARMO, A JAKO JSOU ODPOVĚDNI, MOHOU BÝT ODPOVĚDÍM NA VAŠE PROBLÉMY, ŽE MŮŽE STÁT ZDRAVÍ ZDARMA, KTERÉ MŮŽE VÁM MÁTE DALŠÍ. Jerrynicholas11@gmail.com

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.