Reklama

.

.

pátek 9. června 2017

Logika Jiřího Drahoše a jeho perla


Vladimíra Vítová
8. 6. 2017
Besedu prezidentského kandidáta J. Drahoše v Ostravě moderoval astronom J. Grygar. Na úvod ujistil posluchače: „Kandidát, který před vámi dnes sedí, je člověk, který dokázal něco neuvěřitelného.“ A měl pravdu! Jiří Drahoš totiž sdělil lidu svůj dlouhodobý názor, že prezident by měl lidi spojovat a ne rozdělovat, a jak je důležitá jeho nadstranickost. Útočil tím na stávajícího prezidenta Miloše Zemana.


Dále sdělil toto: „Neměli bychom mít dvouhlavé tele, kdy vláda říká něco jiného než prezident. To je špatná situace a ve světě jsme potom občas tak trochu za pitomce.“ I tímto výrokem útočil na prezidenta Zemana. Dále zdůraznil, že důležitá je spolupráce hlavy státu s vládou, především s odkazem na zahraniční politiku.

Takže zde jsou fakta: prezident Miloš Zeman byl zvolen dvěma miliony voličů a byl zvolen 54,8 %. Nejsilnější stranu ČSSD, která v posledních volbách kandidovala stovky lidí a nakonec vygenerovala i premiéra, volil pouhý milion voličů a zvítězila pouze 20, 45 %. Tedy každý by měl vidět ten početní rozdíl, který jasně dokumentuje, že prezident Zeman národ spojuje. Ostatně právě volba Miloše Zemana lidi především sjednotila, protože se všichni báli, aby nebyl zvolen K. Schwarzenberg, nehledě na dlouhodobě vysokou popularitu prezidenta a ve srovnání s tím dlouhodobě nízkou popularitu vlády a premiéra.

Fakta o zahraniční politice, zrealizovaných zahraničních cestách a kontakty se světovými politiky není třeba rozebírat. Všichni vědí, že prezident Zeman je respektovaným partnerem světových lídrů, zatímco premiér je jen poslušným žáčkem Evropské komise a třeba takový vicepremiér Bělobrádek a ministr kultury Herman, tak ti degradovali na pouhé slouhy sudetských Němců.

Shrneme-li tato fakta, pak je třeba se zcela logicky ptát: o čem proboha kandidát na prezidenta Jiří Drahoš hovoří? Copak mají jeho slova nějakou logiku? Ano, měla by, ale kdyby atakoval právě vládu a nikoliv prezidenta, protože realita, kterou J. Drahoš popisuje, vůbec neodpovídá pravdě.

Perlou Jiřího Drahoše však bylo následující sdělení, cituji: „Já jsem si velmi vážil prezidenta Gaucka v Německu. Vím od Němců, že když Gauck něco řekl, tak se o tom příliš nediskutovalo. To by byl ideální stav v našem případě.“ ZDE

Tomuto prohlášení J. Drahoše naopak věřit lze. Gauck se totiž netajil tím, že - cituji: „Elity vůbec nejsou problém, obyvatelstvo (národ) je ten problém." (Joachim Gauck, 19. července 2016). Avšak Gauck nepatřil k elitě držící moc, Gauck byl jen personál elity držící moc. A přesně v tomto duchu vystupuje Jiří Drahoš – chce být jen součástí personálu elity držící moc. Stejně jako byl Václav Havel. A právě jeden z účastníků diskuse v Ostravě vyjádřil veřejně naději, že „Drahoš půjde ve šlépějích Václava Havla“. Personál elity tedy chápe svého kandidáta správně.

Ve vnitrostátní politice považuje Jiří Drahoš za důležité řešit úpadek kultury politické scény a zdůrazňoval, že politici by se měli zamýšlet nad sebou. Zlatá slova! Měl by se toho ale sám držet.

65 komentářů :

 1. Přesně popsáno. Pan Drahoš by se opravdu měl věnovat tomu, co dělal dosud. O politice nemá zřejmě vůbec ponětí. Byl by tady jako prezident spíše pro ostudu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pan Drahoš nesahá presidentu Zemanovi ani po podrážky. Kdyby byl trochu soudný, tak ze sebe nebude dělat kašpárka. Toho bude drbat za ouškem jen pražská kavárna.

   Vymazat
  2. V panu Drahošovi určité mocenské kruhy vzbuzují elitářské sebevědomí. A on prostě tomu uvěřil, že je pan dokonalý stejně jako Václav Havel.Tím se vydal na cestu, která nikam nevede. Nebo je to nezřízená touha po penězích a moci ? Obojí je pro tuto zem špatně.

   Vymazat
  3. Pan Drahoš a pan Horáček nemají politické zkušenosti ani jako zastupitelé radnice v Kotěhůlkách (nic proti Kotěhůlkám) a chtějí být prezidenty republiky. Chachacha! Prostě se nechali naverbovat Pražskou kavárnou (vlastně M.Horáček nikoli, ten "jede" jako solitér) a hruď se jim oběma dme pýchou, když se mohou ukázat a předvést na televizních obrazovkách. Akademik J.Drahoš se onehdy médiím "přiznal", že nosí brýlové obroučky bez dioptrií, výhradně za účelem okrášlení obličeje. Toť věru neobvyklá intrapsychická osobitost vědátora ...
   Václav Urbánek

   Vymazat
  4. Je ovšem nutné podotknout, že se nám pan Drahoš, při své adoraci Gaucka, nezmínil, že dotyčný nechával ve "svém" archivu vykrádat bývalé eSSesáky archivní důkazy o jejich zločinech za války. Taky od toho pěknej flek na svý prezidentský vestě.

   Vymazat
  5. Jste na omylu. Je to pěkný blábol od autorky. Moje dcerka na tom setkání byla a hodnotila prof. Drahoše kladně a i u ostatních účastníků kladně obstál. V neděli 28.5. měl setkání s lidmi i na Pustevnách a Radhošti v Beskydech, kdy horská pěší tura jemu nedělala potíže. Totiž byl jsem tam také.

   Vymazat
  6. Anonyme 23:31, co to píšeš za blbosti? Okouzlil tě Drahoš stejně jako tě okouzlívával dřív Kárl? Ty seš teda typ!

   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Jsme-Evropa-pane-Zemane-zadny-most-do-Ruska-Politicka-ryba-dnes-smrdi-od-hlavy-uvedl-pred-lidmi-Drahos-Za-vzor-ma-nemeckeho-Gaucka-491327

   Vymazat
  7. Jak vidno dle těchto příspěvků pan Drahoš rozděluje společnost ještě dříve, než se stal prezidentem. Tak, jak se na tom setkání v Brně vyjádřil, že Zeman by měl společnost nerozdělovat ale spojovat. Uvidíme dál, jestli nás všechny pan kandidát spojí pod jeden prapor a budeme opět jednotni, jak jsme byli za jeho mládí.

   Vymazat
  8. No na té debatě bylo asi padesát lidí, podle toho, co se o tom psalo, tak proti nimu nikdo neprotestoval a všichni posluchači, jak píše nahoře účastník, si představení pochvalovali. Takže v Ostravě už má Drahoš 50 voličů jistých. To je úspěch jak hrom.

   Vymazat
  9. 9:15 Padesát lidí, to je opravdu úspěch a když k tomu připočteme tu horskou tůru, jak mu vůbec nedělala potíže, tak to má v kapsi.

   Vymazat
  10. 7:38 Společnost nikdy nebude jednotná. Na jedné straně prozápadní poskoci. A na druhé straně mi normální lidé. Nebo ta úspěšná menšina a chudá většina.

   Vymazat
  11. 23:31 nepochybuji o tom, že pan Drahoš takové ty prosté okouzlí. Těžké to není, pokud má jeden jistý exrteriér, dovede lichotivě promluvit a má jméno oblepeno tituly. Co takový člověk znamená v politice, pro postavení státu, není už tak lehké posoudit. Co umí rozpoznat Vaše dcerka, to se dozvíte až jak se osvědčí její partner. Toho ovšem mohla, nebo může zkoumat víc, než kandidáta na prezidenta. Máte to věru všechno za jednoducé ...

   Vymazat
  12. většina vovčanu by se rano netrefila do misi nemit sveho milouše či drahouše natož aby trefila do arbajtu bez jejich vzacnych knižecich rad a ponaučeni a to zcela zdarma by se neroztočili ani kola vitězneho kapitalismu a votom to je

   Vymazat
  13. Anonymní 9. června 23:31: Vaše "dcerka", dceruška, bude asi hodně mladá, popřípadě školačka? To před 4 až 5 léty Kavárna oblbla študáky natolik, že horovali pro nemožnýho, huhňavýho cizáka s gottwaldovským čibukem.

   Vymazat
 2. Pan Drahoš se zřejmě cítí nedoceněný. Kdyby měl mít president vždy stejný názor jako předseda vlády tak ho nepotřebujeme. Ani vláda nemá stejný názor na vše a je to normální, horší je že je protistátní.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. obecně vzato, kdyby mi pan Drahoš sdělil, že za svou kariéru v akademii pavěd vybudoval nový vědní obor nebo alespoň výzkumný ústav, jehož věhlas je světový, kdyby nějakým patentem ulehčil životní dřinu milionům prostých lidí, zlepšil postavení matek, sirotků nebo nemohoucích a starých lidí, kdyby přispěl k jednomu jedinému dni světa bez válek a vraždění, dal bych mu svůj hlas a hned bych jej šel volit za prezidenta.
   Jenže on takový není! Nesplňuje ani jedinou podmínku, není ani garantem morálních zásad ani nehájí blaho a rovnoprávnost Čechů, jako národa, nebere se za práva Českého národa nejen na mezinárodním poli, ale ani u nás doma. Je mu přednější vlastní blahobyt, vlastní koryto. Navíc jako parazit společnosti žádal celou dobu své kariéry miliardy a miliardy na prostých občanech, na Češích, kteří za posledních třicet let hrůzovlády často sami neměli co do huby.
   Tento parazit zašantročil společně se sobě rovnými desítky miliard tvrdě vydělaných korun a národu a státu za ně vůbec nic nepřidal, nevrátil. Zhola nic.
   Je to parazit který myslí jen na sebe a pere se jen o vlastní koryto.
   Takoví patří na Mírov a né na Hradčany!!!

   Vymazat
  2. 20:40

   Ach, jak moudrý a spravedlivý je český lid.....

   Kokotko

   Vymazat
  3. P.S.
   běžte se podívat do Letňan na výstavu akademie věd. Uvidíte stovky zbytečných blbců, jak se za vaše miliardy celý život hrají! Není tam ani jediný smysluplný projekt, za který by stálo zato, vynakládat ty obrovské sumy peněz. Ani jediný.

   Vymazat
  4. 20:43
   měl by se vrátit na kotáre, pást kamzíky bačo

   Vymazat
  5. 20:47

   Pán je patrně vědec?
   A na co by on ráčil dát peníze ze státního rozpočtu?

   Kokotko

   Vymazat
 3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16:30
   Oprava: Vláda není protistátní. Je to protilidová vláda zrady, lhářů a podvodníků!

   Vymazat
 4. Drahoš u mne prohrál dřív,než začal.Stačil jeho
  podpis pod hloupou výzvou akademiků.Ti nám opět
  ukázali,že jsou špičkou ve svém oboru,ale v tom
  praktickém životě nepoužitelní.Udělali by mnohem
  lépe,pokud by se věnovali své dosavadní vědecké
  činnosti a nepouštěli se do toho,na co evidentně
  nestačí.Podle Drahoše má být prezident jen figura,
  která odkývá vše,co vymyslí gauneři v parlamentu
  a ve vládě.Jestli je to dobré nebo špatné,o to
  se nemá prezident zajímat.Jen kývat hlavou.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud tvrdí, že má prezident a premiér mluvit jednou hlavou, tak tím dává najevou, že je tam jenom na okrasu. A to si Češi nezaslouží.

   Vymazat
  2. Pan Drahoš je prý z Jablunkova. Tak nevím, jestli je to Polák, nebo Čech. Ani nevím, jakých dosáhl vědeckých úspěchů a publikací. I mezi vědci je řada žvanilů a vychcánků.Člověk bez vlastního názoru a tzv. pravdoláskař u mne nemá šanci- jedině Zeman.

   Vymazat
 5. Paní Vítová, máte krásný úsměv, dobrý postřeh a výbornou charakteristiku věcí veřejných. Také pan Pithart se dnes vyjádřil, že Zeman ztrácí body, protože špatně vypadá. Že právě Piďhart bude mluvit o vzhledu druhých je jistě úsměvné.
  Pokud jde o českou vládu, ta sama ji vícehlavým teletem - jako každá koaliční - a navíc každá z těch hlav by chtěla na jinou stranu - ku podivu ani neví, že lze jít jen vlevo nebo vpravo a ovšem rovnou za nosem. Zeman je prezident občanů a je vnímán jako jeden z nich.
  Pokud jde o německé prezidenty - jejich poslání je zcela jiné, pokud jde o politiku, zcela nicotné. Jsou jakousi kytkou, ozdobou, bižuterií na hlavě dvouhlavého orla - dříve podobně ozdobeného hákovým křížem. Mnozí Němci ani neví, kdo je jejich prezident. Jeho funkce je vítací, mávací, klade věnce, dává metály, přijímá podobně zcela bezcenné politiky, cenné vědátory i třeba zahraniční studenty a stipendisty, známé spisovatele... Německými prezidenty jsou většinou zasloužilí vědci, nositelé Nobelových cen, prostě lidé věhlasní zcela mimo politiku, klidně to může být spisovatel, klavírista (v Polsku Paderewski), malíř, zpěvák, vědec. Jenže v Česku nastolil Masaryk a Beneš laťku pro prezidenty v tom, že by to by to měli být lidé zasloužilí o stát. Lidem obecně známé osobnosti, ne sterilní vědci a už vůbec ne karbaníci a veksláci, říkankoví veršotepci a pod. Každý u nás zná Merkelovou - kolik lidí ví, kdo to byl Gauck? Hitler se dokonce bez prezidenta zcela obešel.
  Touha některých českých občanů po titulu prezident je tak velká, že je u nás bezpočet institucí, na jejichž čele stojí "prezidenti". mohou pak napsat paměti- např. BYL JSEM PREZIDENTEM DOLŮ A NAHORU.
  Přejme Zemanovi zdraví, přejme mu i odpočinek. Již to, že se nevyvyšuje nad druhé, nedělá ze sebe ELITU, je sympatické. Je občanem mezi občany.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. http://www.rukojmi.cz/files_web/article/original/1818-vladimira-vitova-cesi-nejsou-maly-a-bezvyznamny-narod-prestanme-si-to-uz-o-sobe-proboha-myslet.jpg

   Vymazat
  2. Napsal jste to po pravdě a k věci. Děkuji Vám za příspěvek. Pana prezidenta ocení jen lidé, co jim není lhostejný stav našeho státu, co myslí na budoucnost našich dětí, co nemyslí jen na svůj prospěch, tak, jako náš pan prezident, který ví, jaká je u nás realita, jaká je tu pravda a nebojí se nám jí sdělit. Probudil nás konečně k přemýšlení, jinak bychom v tom oblbování našimi politiky, médii, se probrali, až by byl s námi konec. Takhle máme ještě šanci něco změnit, protože ti vychytralí disidenti,ty přísavky na státní kase, ti všichni zbylí kamarádi po dramatikovi, tak cítí svoji šanci, že by opět mohli zvrátit dějiny, svůj osud zpět do doby po revoluci a dělat si s námi, co by chtěli! Opět se přiživovat bez práce a diktovat celému národu!

   Vymazat
 6. Jak bude pan Drahoš lidi spojovat až bude prezidentem, když už je jako kandidát na prezidenta dnes rozděluje? Nesouhlasím s jeho názory a určitě se nebudu spojovat s jeho příznivci a nejsem zřejmě sám. Základem demokracie je rozdělování: na vládu a opozici, na bohaté a chudé, na pravici a levici...Co tady chce spojovat? Demokracie je vláda většiny a nikoli vláda všech v jednom šiku! To už máme za sebou, kdy ty správné volilo 99.9% voličů. Pan Drahoš se zřejmě ještě v demokracii neaklimatizoval, a žije v nějakých předrevolučních představách. Já osobně považuji rozdělování společnosti současným prezidentem za naprosto přirozené v té naší demokracii. Nechci aby ho podporovalo 99.9% voličů a národ byl takto spojen. M.R.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Demogracie je ILUZE, to ještě nevíš?

   Vymazat
 7. Drahošovo přihlášení se k Joachimu Gauckovi stojí za zapamatování. Jestliže Němci občas jízlivě označí Merkelovou za "pomstu NDR", pak přezdívka pro Gaucka by se hledala obtížněji, protože byl tím, kdo sehrál úlohu ještě horší ("Gauckova komise"). Díky takovým jako on se občané bývalé NDR mohou cítit jako obyvatelé bantustánu, které musí Západ "civilizovat". (U nás podobné postoje reprezentují Daniel Herman a Karel Schwarzenberg.)

  Je ovšem otázka, jestli pan Drahoš takové věci vůbec vnímá?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Gauck je pomsta Chazarů, což je ostatně Rebeka Merkl taky.

   Vymazat
 8. Ty komenty předemnou dávají tušit,že hospoda na NR má plné gatě v obavách jak ten Drahoš bude konkurentem M.Z. Pravda je taková,že Havel také chlastal ale měl větší výdrž,tak oč jde?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Trochu zmatené. On Drahoš taky chlastá? Přeji mu taky výdrž.

   Vymazat
  2. Já před váma přeci nepodporuji Zemana a děsím se jen toho, kdyby Zeman jako prezident lidi měl spojovat, jak myslí pan Drahoš, že by měl tak činit a spojit je, že by ho podporovalo těch 99.9%. Pak budu klidně s vámi v té jedné desetině.

   Vymazat
  3. Ty hospodo, ceska politicka kultura je stejne na bliti
   Inu Cesko nema Trumpa
   Cely system ceska je prohnily od Zemana po Drahose a Havla
   A cesi jsou nevolnici

   Vymazat
 9. "Takže zde jsou fakta: prezident Miloš Zeman byl zvolen dvěma miliony voličů a byl zvolen 54,8 %. Nejsilnější stranu ČSSD, která v posledních volbách kandidovala stovky lidí a nakonec vygenerovala i premiéra, volil pouhý milion voličů a zvítězila pouze 20, 45 %."

  No a co? To stale nemeni ustavu, uvedomte si, ze Ceska republika je zastupitelska demokracie, parlamentni republika.

  "Všichni vědí, že prezident Zeman je respektovaným partnerem světových lídrů" - tak tohle je vylozene k smichu. Myslite Putina nebo Si Tin-pchinga? Nikdo jiny, kdo by stal za rec se s nim totiz nebavi

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:29 Dnes je opravdu moc vedro, máte jít na chvíli do stínu.

   Vymazat
  2. 18:29 kdo by se bavil s hlupakoceskem? S nevolniky?

   Vymazat
  3. 18:29 když je ti Putin a Si Tin-pching málo, když zapomínáš na další státníky i potřebu orientace hospodářské, nakonec i obecné politiky více směry, pak máš tu svou primitivní pravdu. Je mi tě líto.

   Vymazat
 10. Vysoké vzdělání včetně akademického nevylučuje politický analfabetizmus,dokonce snad s ním jde ruku v ruce.Pan Drahoš je jen jeden z příkladů.A POLITICKÝ ANALFABETIZMUS u budoucího rádoby prezidenta je ryzí naivita.Takového prezidenta si přejeme?Určitě ne.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vysoké vzdělání ještě nejsou ani znakem inteligence nositele. Příkladů v politice máme dost.

   Vymazat
 11. Demokracie není o spojování. Demokracije je o vládnutí.

  OdpovědětVymazat
 12. Ad 16:30
  Dovoluji si opravit opravu, podle mého názoru: "Vláda jako celek je protilidová a minimálně dva její členové jsou protistátní." Kteří to jsou je jasné natolik, že netřeba je jmenovat.
  Morave

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Minimálně tři se dopustili vlastizrady! Je to pětina vlády...

   Vymazat
 13. Vždyť je to estébák!

  OdpovědětVymazat
 14. To nevím, ale mně připadá, že je to poloprďoch. A.Š.

  OdpovědětVymazat
 15. Clanek dejme tomu pravdivy ale hloupe rozvlacny
  Kde je lid ktery by Drahose Dluhose bez otaleni narazil na kopi
  Ceska politicka kultura je na bliti

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A ty jsi úplnej vůl, anonyme 0:02.

   Vymazat
  2. 0:27 ty jsi cesky nevolnicek kterymu nevadi zit pod knutou tyranie

   Vymazat
  3. Anonym 4:33 píše neprostý a nelogický hovadiny. Jdi se vyspat nebo vycpat, idiote!

   Vymazat
 16. Drahoš,který v r.2015 podepsal v v Bruselu za české vědce,že souhlasí s kvotami přerozdělování migrantů a to je fakt!!!! je u mne klasickej kolaborant,jací se vyskytovali za protektorátu za druhé s.v.Asi dostal nějaké dotace z EU.
  Použiji citaci z Fučíkovy Reportáže psané na oprátce"Lidé bděte"Kniha je nejspíše dílem komunistické strany ale jak trefné.Mladí lidé žijí v euforii,jak je vše o.k.,berou si hypoteky a jsou spokojeni.Když je upozorním na nebezpečí migrace a politiky E.U.smějí se a laškují.Mají převážně vysokoškolské vzdělání.Narodili se s počítačem a internetem,že je zde nová totalita vůbec neberou a nám dědkům se posmívají,když je upozorníme na stávající nebezpečí,věří seznamu a ČT1.Prohrávají lidé,kteří dříve poslouchali Hlas Ameriky a dnes čtou Svobodné novina a pod.protože media a novináři jsou chamraď a stydím se za ně,že pro peníze píšou ty lži,je mi z nich špatně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A nechaj si vsechno libit

   Vymazat
  2. Kniha není nejspíše dílem KSČ ale pan Fučíka, velkého přítele též vlastenců V+W. Znal jsem pana Kolínského, bývalého četníka, který vynášel Fučíkovi motáky. Opravdu tyto pochyby nejsou na místě a jsou hodny Havlovy galérky. Úpravy dělány byly ale najde se i ,,pravé" vydání, které se až tak moc neliší.

   Vymazat
  3. "Drahoš,který v r.2015 podepsal v v Bruselu za české vědce,že souhlasí s kvotami přerozdělování migrantů a to je fakt!"
   Jestli je to opravdu tak, pan Drahoš nejen vlastizrádcem, ale i dokonalým HLUPCEM.
   ------------------
   Nu a jen tak, pro úsměv. Bude-li nám vnucen za presidenta bude za Drahoše levno, nebo draho?

   Vymazat
  4. Vlastimil Čech jim nestačí co jse děje na západě. Chtějí aby Češi chcípaly pro aláha. Ať jsi drahoše a horáčka strčej někam.

   Vymazat
 17. Moc a moc děkuji Vladimíře za výstižný článek.Tím jak se Drahoš přirovnal ke Gauckovi,ato již mu nikdo neodpáře,vlastně naznačil co si o funkci prezidenta ČR myslí.Dle něj jde pouze o reprezentativní, respektive ceremoniální úlohu.A nic více.To by se velmi hodilo především EU a Merkel,ovšem dosti by to pokazilo obchodní a jinou spolupráci s celou Asií(nemyslím zrovna blízký východ) nebo světovými velmocemi,kde má náš současný prezident určitý respekt.
  Drahoš je svojí filozofií mrtvého ,ale slušného brouka samozřejmě velmi blízký všem starým stranám,snad mimo té nejstarší.A tyto strany jej také budou všemožně podporovat a spolu s nimi i Merkel,Macron,evropská komise s Junckerem,Soros a celá párty kolem "multikulty"Kalergiho ceny.Řekl bych,že Drahoš je pro naší zem jako prezident nebezpečí č.1 a kdo volí staré strany,bohužel volí Drahoše. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
 18. Mohu z osobní zkušenosti potvrdit, že Drahoš nemá o politice ani páru a demokracie mu nic neříká. Před prezidentskými volbami nechal akademickými podatelnami rozesílat letáky podporující Kchárla Číra a po Majdanu propagoval navazování styků s ukrajinskou AV jako by nevěděl, že ta je v ekonomických rozvalinách a politicky na straně banderovců. PK2

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9:35
   Prostě stejnej kripl jako udavač Havel,geront Poserplína,vožrala Kraďousek a celá ta lejnolahvárenská sebranka!!!!!!

   Vymazat
 19. Už jeho předskokan Grygar je pěkné kvítko.Když vedl pořad okno dokořán,tak jsem ho ze zálibou sledoval. Stále prohlašoval cosi o časopisu vědců co tam není uvedeno tak tomu nevěřil. A jednou prohlásil, že je zarytý katolík, tak to mně dostalo.Pindat o vesmíru a věřit v nějakého boha. To mi připadá jak když seru a maluju. A tím předestřel jak to má spořádané Soudruh Drahoš. Je ve věku kdy študoval zadarmo za komoušů.Žil jsem v té době dost dlouho abych věděl,že ti nenechali študovat nikoho bez zásluh.Minimálně byl anální alpinista.To nakonec potvrzuje i současně tím,že za vědce podepisuje kvóty EU.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A navíc-a to je důležité-pan Frahiš je VÍTAČEM migrantů- tedy pro mne naprosto nevolitelny

   Vymazat
  2. Anonymní 10.června 2017 22:53

   Rozumím Vám správně, ctěný anonyme, že podle Vašeho názoru všichni, kdo vystudovali před rokem 1989 vysokou školu byli "minimálně anální alpinisti"? Říkáte také svému lékaři namísto "pane doktore", když k němu přijdete - "anální alpinisto" ?!

   Vymazat
  3. 10. června, 22:53: Grygar se nejspíš narodil v "dnes posvátném" Německu, tudíž fantazíruje, že jeho Vesmírem se prohánějí betlémská strašidýlka. On je taky jedna ruka s Dukou. A je předákem Spolku skeptiků Sysifos, což znamená, že jiným badatelům každoročně přiděluje Bludné balvany. Když balvánky rozdá, sám odkvačí do kostelíčka padnout na kolínka ... Vnitřně to musí být človíček nesmírně nadutý ...

   Vymazat
 20. Oprava- pan Drahoš

  OdpovědětVymazat
 21. Jiří Drahoš - vítač imigrantů: http://bit.ly/2j5Rb7P

  OdpovědětVymazat