Reklama

čtvrtek 22. června 2017

Macron prohlásil, že si váží Putina a že nevidí legitimního nástupce Asada v Sýrii

22. 6. 2017    zdroj
Francouzský prezident Emmanuel Macron poskytl rozhovor, který byl zveřejněn v různých médiích. Prohlásil v něm, že respektuje Vladimíra Putina a že nevidí zákonného nástupce Bašára Asada v Sýrii. "Můj nový pohled na tuto otázku spočívá v tom, že netvrdím, že odchod Bašára Asada je předběžnou podmínkou, protože nikdo mi neukázal legitimního nástupce", řekl Macron.


"Vážím si Vladimíra Putina. Měl jsem s ním konstruktivní výměnu názorů. Máme reálné rozpory, zejména v souvislosti s Ukrajinou, ale viděl, jaký je můj názor", cituje Macrona El Pais.

Francouzský prezident také oznámil, že nevidí v Sýrii legitimního nástupce současného prezidenta Bašára Asada, informuje agentura Reuters.

"Můj nový pohled na tuto otázku spočívá v tom, že netvrdím, že odchod Bašára Asada je předběžnou podmínkou, protože nikdo mi neukázal legitimního nástupce", řekl Macron.

Zdůraznil, že prioritou je zajištění stability v Sýrii a vyzval k mezinárodní spolupráci v této otázce.

Připomeňme si, že nově zvolený prezident Francie Emmanuel Macron oznámil, že má v úmyslu uspořádat setkání účastníků "normandského formátu" před summitem "velké dvacítky" (G20).

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová
 

16 komentářů :

 1. Dostal správný úkol. Sám nic moc nechápe, ale úkoly musí ve vlastním, přímo osobním zájmu plnit, chce-li předejít svému nehezkému osudu.

  OdpovědětSmazat
 2. Bude si ho asi muset vedení mafie (rokefeler, rotšíld, šoroš) pozvat na kobereček aby mu vysvětlili co má papouškovat ála šílená kráva Merkelová, Junkr a šéfové dalších regionálních poboček mafie

  OdpovědětSmazat
 3. Tak nevím, zda ten Micron má nějaké povědomí o demokracii a volbě nástupce. Volby se v asadovské Sýrii konaly už před současnou válkou ale to Micron ještě nebyl v pozici "vládce světa".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bohužel je osudem lidstva vnímat co říkají blbci.

   Smazat
 4. Možná již porovnal význam slov o vzájemně výhodné spolupráci se slovy o kroucení rukou neposlušným zemím a líbí se mu alternativa o spolupráci.

  OdpovědětSmazat
 5. 21:29-Ty blbce tam někdo zvolil,stejně jako u nás.
  Takže blbec je volič,který ho tam dosadil a on jen
  využívá situace.Další se uvidí.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Volič nemusí být blbcem, pokud prostě volí to nejmenší zlo.

   Smazat
  2. Tak jsem zvedav kolik blbcu bude v Cechach po volbach? Ty volby tam nebyly poctive podvody a lumparny!

   Smazat
 6. Macron je tenežér, když řeší nástupce Asada v Sýrii. Ten adolescent neví, že Asad je demokraticky zvolený legitimní prezident Sýrie?! Tak to je a tak to zůstane, Macrone!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:47 Moje řeč. Rusko spojence na holičkách nenechá. To dělají západní šmejdi.

   Smazat
 7. Macron prohlásil........ Hezká to slova, ale létají z drzých úst.

  OdpovědětSmazat
 8. Tentokrát Macron zaslouží pochvalu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. On řek doslova: "Assad je nepřítelem syrského lidu, nikoliv ale Francie!". A později dodal, že pokud by znovu vraždil (řekl kdokoliv v Sýrii, ale je jasný koho měl na mysli, páč uznává Assada jako autora chemických útoků), tak zemře francouzskou bombou a taky že se na to nebude nikoho ptát a s nikým se radit. Tedy že bez varování a jednání RB OSN prostě Mirage vzletí a Assada zabije a hotovo! Halt je to chlap co má gule! Skoro topolánofský:)

   Smazat
 9. Gerontofil šukající ženy ve věku babiček...co může takováhle kreatura vymyslet normálního...Přizdisráč je to!!!!!

  OdpovědětSmazat
 10. Macron to sice mohl prohlásit, ale myslí to vážně, nebo je to jenom diplomatické mlžení?

  OdpovědětSmazat
 11. Především současný prezident Francie z titulu nástupnictví po Sakózym nese plnou zodpovědnost za zničení Lybie, vraždu Kaddáfiho, mrtvé a zmrzačené, migrační vlnu. Jeho vina je přiměřená množství zlata, stříbra a ropy, kterou Francie uloupila - což bylo také jejím hlavním motivem k útoku po boku spojenců - Itálie, Anglie a USA. Svůj podíl viny máme jako součást NATO i u nás.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.