Reklama

.

.

úterý 6. června 2017

Masakr na jihu Sýrie: Al-Káida se hnala do útoku, ale dostala se pod zničující palbu VKS Ruska a syrské armády (VIDEO, FOTO 18+)


6. 6. 2017     zdroj
Syrská vojska a VKS Ruska odrazila mohutný útok teroristů Al-Káidy ve čtvrti Al-Manšíja ve městě Dará. Útočníci se dostali do smrtící palby letounů VKS Ruska, které zasadily desítky bombových úderů na místa seskupení teroristů. Syrská armáda nezaostávala za ruskými spojenci, dělostřelectvo SAA odpálilo na nepřítele stovky střel.

V důsledku neúspěšného útoku bylo zabito asi 30 teroristů Hayat Tahrir al-Sham ( Džabhat an-Nusra, syrské křídlo Al-Káidy) a dalších skupin, spojených se Svobodnou syrskou armádou, desítky členů band byly zraněny.Neúspěšný útok začal po příjezdu do Dará posil 4. obrněné divize syrské armády, která přesouvá síly do této jižní provincie, aby vedla rozsáhlou operaci proti teroristickým skupinám.

Al-Káida a "opozice" poslaly také velký počet svých bojovníků na fronty předpokládaných bojů, neboť další kolo syrských mírových jednání je plánováno v hlavním městě Kazachstánu až na polovinu června.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová


Poznámka V.D.: Russkaja vesna doprovodila článek fotografiemi mrtvých teroristů a konfrontovala je s fotografiemi těch samých teroristů, pózujících ještě za života před objektivy svých spolubojovníků. Mnozí ze zabitých teroristů pocházeli z kavkazských oblastí Ruské federace. Jde tedy o vzkaz domů: být teroristou se již nevyplácí!

32 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A křesťan, který se odmítá podílet na vraždění a teroru v muslimských zemích, je pokrytecký křesťan? (Nech se vyšetřit, votroubku!)

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  4. IS jsou nevěřící které podporují proti věřícím Američané a jejich černý Bombama zničil letadly muslimské domy.Pomsta bude směřovat k zle Americe a Češi připravte své dcery abychom je oplodnilo a aby porodily dobře muslimy.
   Učte se a čtěte svatou knihou Korán aby jste se všichni stali muslimy.

   Vás Prdlamentu vybombujem a zavedeme právo šaría.

   Vymazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  6. 3,47 - máte pravdu, pravověrné muslimy tedy nestačí očerňovat, je potřeba je začít vyhlazovat. tak jste to myslel???

   Vymazat
  7. 3:42 tak na to si kup první řadu ty jelito :D Jsi ještě nepoznal českou holku. Dostaneš tak na budku, že zapomeneš kdo jsi a to ti už ani Allah nepomůže :D

   Vymazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zabíjení nám muslimům přikazuje svatá kniha muslimů korán.Nelze nám nic vysvětlovat protože nás vede ruka Alláha a s každým zabitým nevěřícím psem se mu zavděčíme.Za naše činy je odpovědný Alláh a my když vás budeme zabíjet vám to zvoláním Alláh akbar připomeneme a bude to to poslední co uslyšíte.Ucte se od našeho boha,pořídíte si Koramn a naučte se jeho Surý nazpaměť jen tak že budete muslimské si zachráníte zivot.Majetek budete muset stejně odevzdat nám svatým bojovníkům a vaše ženy a dcery připravte na to že budou muset být znásilněny aby zplodily bojovníky za celosvětový islám a by zbabělci se budete na to muset divat

   Vymazat
  2. Tak si pro mojí ženu přijď, hrdino. Já ti ukážu, jaký jsem zbabělec.
   Střelit do břicha a s potěšením koukat, jak budeš dva dny umírat.

   Vymazat
 3. Výborně, mládenci, jen tak dál ničte tí vražední komanda! Ať zvítězí mír nad válkou a nenávisti!

  OdpovědětVymazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ministerstvo prokletých nevěřících psů už má novou doktrínu neomarxismuas která obsahuje diktaturu humanismu,kdy my muslimové jsme pod jeho ochranou i když jsou to nevěřící psi.Az máš bude více pobijeme i je Alláh akbar.!!

   Vymazat
 5. Muslim bojující proti IS je veden Alláhem a ti kdo píší že ne budou potrestani ohněm velikým teprve pak až jim budou uřezány všechny hlavy nastane mir,Neexistují dobří nebo špatní muslima i se jen ti kteří čtou a dodržují Korán svatou knihu která je návodem k vyčištění světa od křesťanů a nevěřících psů.

  OdpovědětVymazat
 6. Tie počty mi nejak nesedia. Desiatky bômb a stovky striel z diel, a 30 mŕtvych teroristov - to sa mi nezdá zrovna ako masaker.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. Tak oni nejsou v houfu, ale obsluhují nějakou techniku a o tu jde především.

   Vymazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 9. Otevru TV a co nevidim: zida neeegra neegra a zida . Komentuji opici tlamy z ostrovu kde jejich opici rodice trasly banany . Mezitim kultura ve stylu homosexualu . Kam to jde do prdele ???

  OdpovědětVymazat
 10. Každá víra v NĚKOHO (alláha, boha)je nazývána NÁBOŽENSTVÍM. Je to však pouze skrytá TOTALITA a je především vedena k ovládání a podmanění si co největší masy lidí!

  Skutečná víra může být V NĚCO (spravedlnost), ale ta nemá s nánoženstvím NIC SPOLEČNÉHO!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Víra je slepá a v podstatě nejnebezpečnější věc na světě. Cíli na to nízké, na lenost, na nedostatek morálky a etiky. Nač zkoumat, zjišťovat, objevovat, snažit se chovat dobře, stačí věřit a práce je hotová. Fuj, je to pro nezralé bytosti, neschopné podívat se pravdě do očí a přijmout střízlivě skutečnost jaká je a začít ji cílevědomými činy měnit k lepšímu, kousek po kousku budovat království boží na zemi. Bůh existuje není třeba v něj věřit, stačí ho vidět, slyšet, vnímat, ale ukáže se pouze tomu, kdo bude mít čisté svědomí, jinak uvidí pouze ďábla (např. v beletrii Černý kocour od A.E.Poea). Horor na plátně i v životě je ve své podstatě konflikt svědomí.

   Vymazat
  2. Islám je IDEOLOGIE sakra

   Vymazat
 11. Ať jde každý muslim třeba do prdele...hlavně,ať ta slovoloč zkurvená neotravuje u nás!!!

  OdpovědětVymazat
 12. Náboženství je opium lidstva. Kdo to řekl?

  OdpovědětVymazat
 13. Náboženství je opium lidstva. Kdo to řekl?

  OdpovědětVymazat
 14. To je výsledek staletého nekritického obdivování tzv západní křesťanské kultůry. Byl jsem svým dědou a babičkou vychováván ve víře v dobro a zlo, úctě k rodině a práci, vážit si jídla a pomoci cizích lidí. Tímto způsobe jsem vychovával i své děti. Z respektování těchto aspektů jsem měl krásný a zdravý život. Slibovat něco lidem co je v rozporu s přírodou je zločin. Teď když je dost banánů, toaletního papíru a můžeme cestovat kam chceme, musíme být na vrcholu blaženosti.

  OdpovědětVymazat
 15. Jen ať pobijí všechny teroristické fanatiky.

  OdpovědětVymazat
 16. genetika slovanu se neda podmanit nabozenstvim ani strachem

  OdpovědětVymazat
 17. Jen přijďte "skvělí muslimáči". Je nás dost co už se těší jak Vás začneme lovit jako zvěř, které už je v našich lesích pomálu a zaručeně Vás všechny pošleme k vašemu milovanému posralláhovi. Akorát asi ty panny nebudou pro Vás k mání. Bez čůráků a koulí Vám budou k hov... A sraláh Vás nebude chtít protože vás před tím ještě nacpeme vepřovým, roztrhaným koránema a dalšíma vašema bludařskýma sračkama. Jen přijďtě, bude fajn zábava, vezmeme to alespoň z jedné vody na čisto i s tou naší zrádnou politickou pakáží!!!

  OdpovědětVymazat