Reklama

.

.

čtvrtek 1. června 2017

Na zločiny a na ty, kteří je osnovali, se nemá zapomínat

Rajko Doleček
1.6.2017 ČNL

Redakce NR: Dnes v plné duševní i fyzické síle slaví své 92. narozeniny přední český endokrinolog, propagátor zdravého životního stylu a velký bojovník za spravedlnost pro srbský národ, profesor MUDr. Rajko Doleček, DrSc. Blahopřejeme! 
Uvádíme jeho květnový text, který vyšel na webu Českých národních listů.

Už 17 let uplynulo od 10.června 2000, kdy se sešel panel 16 soudců z 11 zemí, za přítomnosti 500 lidí. Panel prohlásil politické a vojenské vůdce USA a NATO (včetně prezidenta Clintona a ministryně zahraničí M.Albrightové) za viníky válečných zločinů proti Jugoslávii (FRJ) během jejího přepadení v době od 24.března do 10.června 1999. Bývalý generální prokurátor Spojených Států (Attorney General) Ramsey Clark, vedoucí prokurátor Mezinárodního tribunálu o válečných zločinech USA/NATO proti Jugoslávii, nabádal přítomné a ty, kteří představují 21 zúčastněných zemí, k vykonání rozsudku, aby organizovali kampaň ke zrušení vojenského paktu NATO.

Členové Mezinárodního tribunálu pro válečné zločiny prohlásili obžalované za vinné na základu důkazů proti nim a že každý z l9 individuálních zločinů uvedených v průvodní obžalobě byl bez pochyby proveden. Tyto zločiny jsou uvedeny pod záhlavím

O B Ž A L O B A

obžalovává Williama J. Clintona, vládu Spojených Států, NATO a ostatní z mezinárodních zločinů a z porušení domácích i mezinárodních zákonů, s následnou smrtí, ničením, zraněním a utrpením.

Ramsey Clark

31.července 1999.


Předkládá se Nezávislé mezinárodní vyšetřovací komisi ke sledování válečných zločinů USA/NATO proti lidu Jugoslávie

1.) Plánování a uskutečnění rozkouskování, segregace a zchudnutí Jugoslávie,

2.) Způsobení, vyvolání a povzbuzení násilí mezi Muslimy a Slovany,

3.) Přerušení snah k udržení jednoty, míru a stability v Jugoslávii,

4.) Zničení mírotvorné role Spojených národů,

5.) Použití NATO pro vojenskou agresi a obsazení zemí, které po nechtějí,

6.) Zranění a zabíjení bezbranného obyvatelstva po celé Jugoslávii,

7.) Plánování, vyhlašování a vykonávání vražedných útoků na hlavu státu,
další představitele vlády a vybrané civilisty v Jugoslávii,

8.) Ničení a poškozování zdrojů ekonomických, sociálních, kulturních, lékařských, diplomatických (počítaje v to i velvyslanectví Lidové republiky
Číny a jiná velvyslanectví), náboženských, jakož i jejich majetků a
zařízení po celé Jugoslávii,

9.) Útoky na objekty nepostradatelné pro přežití obyvatelstva Jugoslávie,

10.) Útoky na zařízení obsahující nebezpečné látky a síly,

11.) Použití ochuzeného uranu, kazetových bomb a jiných zakázaných zbraní,

12.) Vedení války proti prostředí,

13.) Zavedení sankcí prostřednictvím OSN, což představuje genocidní zločin
proti lidskosti,

14.) Vytvoření ilegálního ad hoc trestního tribunálu k zničení a démonizaci
srbského vedení. Nelegitimnost tohoto tribunálu je stále dokumentována
jeho zanedbáním zahájení obžaloby proti utlačování Romů, kteří utrpěli
největší počet ztrát ze všech zúčastněných národů oblasti,

15.) Použití kontrolovaných mezinárodních medií k utvoření a udržení podpory pro agresi USA a pro démonizaci Jugoslávie, Slovanů, Srbů a Muslimů jako
genocidiích národů,

16. )Ustavení dlouhé vojenské okupace strategických částí Jugoslávie silami
NATO,

17.) Pokus o zničení suverenity, práva na sebeurčení, demokracie a kultury,
slovanského, muslimského a romského a jiného lidu Jugoslávie,

18.) Pokus o nastolení americké dominace a kontroly Jugoslávie, vykořisťování
jejího lidu a zdrojů,

19.) Použit í vojenských prostředků a ekonomického přinucování k docílení
dominace USA.

Obžalovaní jsou obviněni za: zločiny proti míru, válečné zločiny, zločiny proti lidskosti a další trestné činy, které porušují principy Norimberského tribunálu, Směrnice z Haagu, Ženevské konvence a další mezinárodní a národní zákony.

Obvinění: Prezident William J.Clinton, státní tajemnice Madeleine Albrightová, ministr obrany William Cohen, velící generálové, admirálové, US personál určující cíle, posádky útočících letadel, US personál řídící rakety proti cílům v Jugoslávii, personál vlády v USA, která vyvolává, souhlasí a nezabraňuje násilnostem v Jugoslávii, před a během okupace NATO - a další budou jmenováni.

Jako další jsou obviněni:

Spojené Království, premiér Tony Blair atd.

Spolková republika Německo, kancléř Garhard Schröder atd.

Každá z členských zemí NATO, která se přímo účastnila na útoku na Jugoslávii,
Vlády Turecka, Maďarska, Itálie a dalších zemí, které dovolily použití leteckých základen na svém území americkými a jinými vojenskými letadly a raketami pro přímý útok na Jugoslávii, NATO, generální tajemník NATO Javier Solana, vrchní velitel NATO generál Wesley Clark.

Odsuzuje se každý člen NATO, který hlasováním souhlasil s vojenskými útoky na Jugoslávii (tedy i Česká republika).

Členové Tribunálu pokládají NATO a jeho členské státy a jejich vůdce za odpovědné za jejich kriminální činnost a odsuzují ty, kteří byli shledáni umnými, nejsilnějšími možnými výrazy. Členové odsuzují bombardování uskutečněné organizací NATO, pranýřují mezinárodní zločiny a porušení mezinárodního humanitárního zákona, provedené ozbrojeným útokem a jinými prostředky, jako např. ekonomickými sankcemi. NATO jednalo proti-právně a pokusilo se zrušit mezinárodní zákony. 

(International Action Center www.incenter.org)
Vyšetřovací komise, c/o, Mezinárodní akční centrum, 39 West 14 Street, #206,
New York, NY 10011


Madeleine Albrightová se právě dožila 80 let - hlásí se někdy její svědomí, pokud si někdy představí ty hekatomby mrtvých, zraněných a nešťastných, ta obrovská ničení, růst nenávisti, které pomohla uskutečnit její světová politika? A co bývalý US prezident W.Clinton, který dokonce lhal pod přísahou (he lied under oath - jak říkají s odporem slušní Američané) v souvislosti se slečnou Monikou Lewinsky27.května 2017.
Prof.Dr. Rajko Doleček, DrSc.

11 komentářů :

 1. Souhlas s článkem.

  OdpovědětVymazat
 2. Přeji panu Prof.Dr.Rajko Dolečkovi stále mnoho zdraví,tělesné a duševní pohody.Děkuji také za tento článek,který byl potřeba.Z dnešního pohledu se samozřejmě může doplnit,že kupříkladu všichni obvinění,včetně Clintona a Blaira,jsou pouze vykonavatelé příkazů těch,kteří řídí,s pomocí svých i státních peněz, celý svět.Ti jsou ale,přestože jsou hlavními hráči,vždy mimo hru a pro jakékoliv soudnictví nedotknutelní.Podařilo se jim v Kosovu mnoho,ato jak po stránce ekonomické,vojenské,územní,tak i po zajištění první muslimské monokultury v Evropě a možnost,za pomoci Saudů,vzniku prvního evropského chálífátu.No,gratulovat jim nebudu............Pane Dolečku,ještě jednou děkuji. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane Karle, přesně jste to napsal a podepisuji se pod váš komentář Jiří Vejprnice

   Vymazat
 3. Souhlasím. A k názoru výše - nevadí mi, že tato svoloč byla jen vykonavateli, potrestat si zaslouží i tak a příkladně!! To, že byl jen najatý žoldák, nikoho neomlouvá.

  OdpovědětVymazat
 4. Kdo na zločiny a zločince zapomíná ( a nebo je přehlíží) musí si minulost prožít znovu. Zločiny se musí trestat. Dnes je zvrácená doba, kdy jsou megazločinci u koryt a navzájem se kryjí.

  OdpovědětVymazat
 5. Aspoň vidíte,kam nás vedou dementní čeští voliči
  svou volbou ANO a ČSSD.Nemyslící přeborníci ve
  skoku na špek opět budou volit předvolebních
  slibů.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A proto je nutné volit SPD Okamura.

   Vymazat
  2. Aspoň vidíte tu tragedii, když dementní důchodci dřepí každý den u internetu a ťukají pitomosti na diskuze. To dřív důchodci nedělali, dřív byli užiteční dokud to šlo. Dnes jsou z nich zbyteční žvatlalové. Například Majevský - už známá figura - není diskuze, aby na ní tento důchodce nebrebtal. A co jako dokážete vy, když tady píšete koho "dementní češi volili"... a co vy demente, když jste spolu s ostatními zvonily vyzvonil tady ten bordel? A přesně ti dnes dřepí u počítačů a píšou kraviny, pardon moudra, a napomínají ostatní. Že vám to není trapné -koho budete volit vy? A zvednete někdy zadek od počítače a půjdete taky někam demonstrovat? Asi sotva. Takhle zabavovat se u počítače žvaněním, to je parketa takových, jako jste vy.

   Vymazat
 6. 21:11 je zřejmě držitelem křišťálové koule, když toho tolik ví o autorech komentářů a nad to ještě by rozhodoval, jak se kdo nemá nebo má chovat, aby odčinil čím se provinil nebo se provinit hodlá.

  OdpovědětVymazat
 7. Přeji panu Prof. MUDr. Rajko Dolečkovi DrSc mnoho zdraví, tělesné a duševní pohody. Děkuji také za tento článek. Statečnému srbskému národu přeji, aby došel spravedlnosti. Za chování ČR se stydím, Schwarzeberga považuji za zištného podrazáka.

  OdpovědětVymazat
 8. Velice dobry clanek. Clinton byl prvni v rade spatnych president a vse co udelal vedlo k destrukci Spojenych Statu. Bohuzel ceska media jsou soucasti svetove konspirace na cestve k nadvlade par tzv. uberkapitalistu. Par lidi, kteri totalne vladaji svet. A v cele teto konspirace je pan Soroz, v Cesku bohuzel znam jen jako omkrajova figurka za rovnopravnost zen. Bohuzel, to je ten clovek, ktery podporoval Clintona, muslima Obamu a carodejnici Hilary. Dnes asi hlavni seda eminence za svetovy komunismus.

  OdpovědětVymazat