Reklama

.

.

neděle 4. června 2017

Navrhuji České televizi speciální kanál o terorismu


Zdeněk Kořistka
4.6. 2017 
Takže opět tady máme speciál v ČT. Opět stejní hosté, bezpečnostní odborníci, mudrlanti všeho druhu. Politici roní krokodýlí slzy a radí nám. Hamáček: „Nesmí nás znepokojit, abychom se báli ve svých domovech, aby lidé ztratili víru v politický systém a dostali se do situace, kdy nebudou věřit svým politikům, záchranářům a policistům...“. Jak vlezle zařadil mezi záchranáře a policisty i sebe a další politiky… Hroší kůže! Kalousek ho doplnil o moudro... „Útoky tohoto typu, kdy někdo autem najede do lidí, se nedají vyloučit a musíme s nimi počítat“, prohlásil předseda TOP 09 a upozornil, že drtivá většinu útočníků byla občany EU. „Radikální islám a islám jsou dvě různé kategorie.“, dodal.


Opět dělení na ty zlé a hodné muslimy. Jenže i ti tzv.hodní z velké většiny ve všech průzkumech schvalují šariu, radikální islamismus, a jen čekají kdy se i z nich stanou ti zlí muslimové.

Vrcholní politici se samozřejmě nemusí bát ve svých domovech. Merkelová, Schulz, Junkers, Macron, Tusk a další zrádci svých národů mají své vily, panceřované limuzíny, a když bude nejhůře, tak se odstěhují někam, kde je bezpečno.

Z televize se na nás opět hrnou fráze o sjednocení, nedáme se zastrašit, odporné kondolence od vítačů a sluníčkářů. Vše se opakuje a speciály v ČT začínají být nudné. Po každém krvavém útok, kdy nepolitici tratí své blízké i děti slyší občané kecy, ze kterých se nám zdvíhá žaludek. Fanoušci sportu i kultury, ale i turisté se krčí v hrůze při výbuchu zábavní pyrotechniky, a v panice po sebe následně šlapou. Máme si prý zvykat…I to nám v speciálech politici a odborníci radí…

Politika špiček EU nás dovedla do stavu, kdy se útoky budou stupňovat. Podle údajů tajných služeb evropských států (Německo, Anglie, Francie, NATO) jsou v Evropě tisíce radikálních islámistů. Když říkají tisíce, tak věřte, že jich budou desetitisíce! A pohraniční agentura Frontex nečinně přihlíží, jak každý víkend dovážejí lodě neziskovek do Itálie týden co týden desítky tisíc dalších mužů. Kde jsou sliby, že oni budou chránit vnější hranici Evropy? Tyto údaje a chování neziskovek tzv. alternativní média zveřejňují více jak rok. Za to byla osočována ze lží. Dnes již i ostatní zveřejňují podobné informace. Opět se ukazuje, že nám politici lžou. Žádná ochrana neexistuje. Dovoz muslimů pokračuje. Lži a pokrytectví. No chtělo by to další summit….

Řešení je proto jednoduché. Navrhuji České televizi, ať pro tzv. speciály o teroristických útocích zřídí speciální kanál, O práci budou mít postaráno…. Budou analyzovat proběhlé útoky, ukazovat statistiky mrtvých a raněných, odborníci budou radit, jak se máme v případě útoku chovat, politici budou na obrazovce k tématu s vážnou tváři kondolovat…A protože útoky budou pokračovat, a bude jich přibývat, tak se může ČT stát průkopníkem v pokrytí této tématiky. Třeba se tohoto nápadu chytnou i jiná, spřátelená lživá média v ostatních evropských zemích. Aspoň v něčem budeme první…

Zdeněk Kořistka je bývalý poslanec

48 komentářů :

 1. Je jenom jeden islám.

  A ten je potřeba zničit, vymýtit, zlikvidovat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je jenom jeden čas a to 4.6., ten Davidův je potřeba zničit, vymýtit, zlikvidovat.

   Vymazat
  2. Ano. A k tomu jsou třeba zbraně . Pro každého občana. Má se projednávat změna ústavy. Neznám to nové znění, ale tady je článek z návrhu celé nové Ústavy, přesněji Nové listiny svobod, práv a povinností:

   Článek 3

   (1) Je přirozenou povinností každého respektovat svobody a práva jiného a nebránit mu v plnění jeho povinností. (2) Je přirozenou povinností každého omezit svá práva, je-li nutno ochránit život nebo zdraví osob, ochránit svobody a práva druhých anebo odvrátit závažné ohrožení vnější nebo vnitřní bezpečnosti a pořádku.
   (3) Je přirozenou povinností každého dodržovat při svém konání Ústavu a zákony. Obcházení Ústavy a zákonů je nepřípustné.
   (4) Je přirozenou povinností a věcí cti každého vykonat vojenskou službu nebo výcvik a bránit svou vlast a svou rodinu (5) Je přirozenou povinností každého pomoci jinému v nouzi.
   Nové doplněné znění.

   Článek 25

   (1) Občané mají právo a současně povinnost postavit se na odpor proti každému, kdo by omezoval, potlačoval nebo odstraňoval svobody a práva občanů, měnil nebo rušil ústavní pořádek proti vůli občanů, omezoval nebo znemožnil činnost ústavních orgánů a orgánů státní správy a územní samosprávy nebo jejich činnost namířil proti občanům a státu.
   (2) Podmínky a podrobnosti držení, nošení a použití zbraní upravuje zákon.
   Nové rozšířené a upravené znění pro posílení ochrany demokracie.

   Proto budu volit Alianci národních sil.

   Vymazat
  3. byli muz je zly muz-chce kazdeho zotrocit.Mamon a touha po moci je choroba byleho muze. Toz byli muz v teto nemoci rozbombardoval tisice muslimskych domu vyvrazdil tisice muslimskych rodin. Muslim se musi pomstit bylemu muzi za jeho vrazdy a nasili. Vy tomu nerozumite? Byli muz si to zaslouzi.Nemluvte o nevynych,i zamordovani muslimove byli ve svych zemich nevyny. Smrt za smrt. Muslimove musi pridat v zabijeni bylich nebot byli muz pozabijel doposud daleko vice muslimu.

   Vymazat
  4. 21:44 - To není otázka náboženství, ale rasy! I islám v prostředí naší rasy je neškodná víra - však kolik sebebuchů se objevilo mezi slovanskými Muslimy v Bosně, he? Otázka kolonialismu je jasná též - bílý muž si musel vzít co mu náleží! Tedy svou mzdu za civilizaci. To nejde zadara dostat všecko know-how, stát zrychlit vývoj o tisíce let a stát se z opice náhle majitelem znalostí a kultury a nic za to nedat! A co mohli dát? Vždyť nic neměli,jen tu půdu a pracovní schopnost otroka. Žádnou kvalifikaci, prostě nic! Indiáni především,protože byli navíc fyzicky slabí a náchylní k nemocem Evropanů, které pro ně byly smrtelné, neměli valnou hodnotu. Kdo měl zapotřebí živit kanibalské Kariby? Leda pár kusů do evropských zooparků a zbytek se nechal vymřít neštovicema. To samý Papuánci, Tasmánci apod. Známej mi říkal - žije v Austrálii, že tam dávaj Aborigincům zadara chlast, aby se jich zbavili, protože to je pořád jen poloviční zvíře. Pouze Bantuové, Indové a Chanové se dali využít k práci - ti první v zemědělství a ti druzí krom práce žen na čajových plantážích též na stavbách, u čínských kuliů pak zejména na stavbě železnic. Jinak užitek veškerej žádnej. Sami jen přestali týrat svý ženský upalováním při ovdovění a nucením nosit místo bot jakási kopýtka! Jen zbavit nesmyslům o tom že nosorožčí roh je zdrojem plodnosti a psa je nutno týrat před smrtí aby byl chutným, tento zaostalý dobytek není stále možné!!

   Vymazat
  5. 21.44 muslimský muž zlý muž.Prinasi vraždy chaos a válku.Mana to manuál jak zabíjet křesťany a ateisty a bude brázdit donekonečna a bez odpovědnosti za své vraždění.Tu přesouvá na svého středověkého boha voláním Alah akbar aby se zbavil viny.
   Pan Kořistka prý zajistí reformu Koránu neboť ví,že nic jiného nepomůže ani policie ani armáda.Nis nám tu ty Surý Koránu jimiž vraždí tvoji muslimští ať víme co je třeba z toho návodu na vraždění vymazat a tedy zreformovat.
   Bílý muž dobrý muž pomůže ti tak od vražd a znásilňování Alah akbar!

   Vymazat
  6. 21.44 vrať se domů zlý teroristo.Neschovavej se u nevěřících psů jako zbabělý zajíc.Doma na tebe čeká hadzi Putin a Kalašnikov tady nemáš být.Pokud ano vyhledej si neomarxisty ti te přijmou do rodiny a ubytuji jen oni mají křupavé dcery nebo vezmi bombu a vlez do Prdlamentu tam je dost neznabohu a naši občané pak budou chtít kvóty navíc.

   Vymazat
  7. Tvoje bombardování způsobil černý muž jménem Bombama.Vxdej se do SS a ptej se na Bílý dům.Spln přání muslimský a udělej tam průvan?N!

   Vymazat
 2. Já tyhle "demokratické" diskuse už nesleduji. Pokud se chci dovědět jak události fungují, tak si počkám na Pjakina. Je to sice náročné a musí se přemýšlet, ale ono přemýšlení vždycky bolí. V Čt jsou zaměřeni na takový typ diváků, kteří se bojí přemýšlení. Konečně vždyť management Čt přišel z tv Nova

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já si počkám na Bezuchova. Ten sice moc neví, nezná, nerozumí a neslyší ale skvěle dokáže odezírat.

   Vymazat
  2. 18,30 - se vší vážností Vám sděluji, že jste blbý dement.

   Vymazat
  3. 20:21 Jestli se i vážně tváříte, asi se nesmějete.

   Vymazat
 3. a jeste cas 18:20. Doporucuji vam tydenni ozdravny pobyt mezi muslimy v Londyne, Bruselu, Parizi ci kdekoliv jinde!A to same doorucuji i vasim chlebodarcum!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hele, když se podíváš na článek tam úplně nahoru, kde začíná, tak tam je nějaký Kořistka a pod ním zítřejší datum. Ivan Ivan to má takhle už asi pětkrát za sebou.

   Vymazat
  2. 18:36 jo ty demente, to je to nejdůležitější. ty si vypatlo

   Vymazat
  3. 19:43 Jo, detaily rozhodují. Pokud byste velel, tak byste se zbláznil a Ivanovi je to asi lhostejné. Velet = odpovídat, tedy odpovědnost a přesnost. Fakt mně to vadí! OBROVSKY!

   Vymazat
  4. Už opraveno. Díky Davide Davide, máte u mne plus. Většinou vznikají v budoucnu problémy právě z takových detailů.

   Vymazat
  5. Podobně jako Havel se pro komoušskou rusofilskou svoloč stal jakousi "anti-modlou" pan Bandera! Jenže ten strávil válku v koncentráku a boje se nuzúčastnil. Skutečným hrdinou byl Roman Šuchševič! Když skoukneš film o generálu Šuchševičovi "Nepokořený", tak pochopíš že Roman byl kus poctivýho chlapa a horlivý vlastenec! - https://www.youtube.com/watch?v=NENah9oEiek


   On byl skaut, a jako mladík viděl za "holodomoru", kterej se fakticky odehrával i v Ukrajinci osídlené části Polska, jak tam polský huláni přišli potlačit selskou rebélii. A oni s dalšíma klukama ujížděli na drezíně a jeden hulán jel za nima na koni a mával šavlí a on - Romek ho skolil šutrem do xichtu! Normálně sjel z koně jak žok:)) No a pak o pár let později - už jako vuysoký důstojník právě vyhlášené Ukrajinské reubliky je Němci vyzván, aby se dostavil do vězení NKVD v dobytém sovětském záboru Polska. A tam na dvoře mezi zastřelenými odbojáři najde svého mladšího bratra. Tak se nasere, že jo. Ale mezitím přijede kolona SS a strhnu ukrajinský vlajky z místních úřadů, že prej fýrer si to nepřeje a dostane zprávu že jeho politický šéf pan Bandera byl zatčen a uvězněn. Sejde se s nějakým německým generálem a říká mu že musí Banderu hned propusitt, že nepřísahal fýreroj ani německý armádě, ale ukrajinskýmu lidu. Načež je zatčen a internován. Cestou vlakem jde ve vagoně na hajzl, omráčí stráž a prchne do lesů. Tam se postaví do čela UPA! Pak napadnou německou kolonu a začne válka s Nemci. Pak se děj posune do doby po válce, kdy je v odboji a skrývá se v konspiračních bytech a jde po něm major MVD, se speciálním pověření od Kremljádů ... velice napínavý film! A takovejch skvostů je na Youtube spousta! Třeba film Železná sotňa a mnoho dalších celovečeráků, dobře natočených s kvalitním obsazením, popisujících boj ukrajinského národa za svobodu! Proč to nedávaj na ČT? Farizejci! Prej chtěj pomáhat Ukrajině osvobodit se od Rusáků. Jak? Tím že mlčej k hrdinství jejího lidu za WWII.?

   Vymazat
 4. Za útoky je ideologie překrucující islám. Už toho bylo dost, řekla Mayová

  setněte jim hlavy a i končetiny
  bojuj proti nevěřícím a buď k nim krutý
  bojovat je závazné, i přes nechuť jít do války

  OdpovědětVymazat
 5. Černá je bílá, bílá je černá, doublethink je norma, příkaz zabíjet je mírumilovný. ... O jaké ideologii to mluví? Jsme ještě schopní rozlišit význam textu, anebo je podroben účelovému výkladu jako vše ostatní?

  setněte jim hlavy a i končetiny ... čtyřleté dítě ví co to říká, čtyřicetiletý politik nikoliv

  OdpovědětVymazat
 6. Pan Kalousek a pan Hamáček řekli ,že útoky dodávkou budou pokračovat a nemáme mít strach ! Jen je otázka kolik ještě těch dodávek je?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zmíněné pány by již někdo měl vypráskat holí.Ano v TV vystupují stále stejní mudrlanti, skuteční odborníci nemají šanci. Proto to vypadá jak ve skutečné válce.

   Vymazat
  2. Chudaci utecenci islamskeho nabozenstvi,vzdyt jsou flustrovani a vy se divite,ze sem tam premluvi nejakou zenu ,ktera vzdy souhlasi , nebo nikoliv ukradnou auto,ale ho vzdy radne koupi a nahodou s nim vjedou do lidi.Voni to vubec nemysli spatne jenom odreagovavaji stres a potom dokonce nekdo do nich hazi zidle a sklenice atd. To se nesmi opakovat! Jak k tomu ti chudaci prijdou,vzdyt oni tu vlastne chteji studovat vysoke skoly,no ,pry zrovna jak se nauci cist a psat.Stydet by jsme se meli,za to jak jsme na ne zli!A kapesne jim davame malo!A vubec,stejne za tohle vsechno muze ten lotr Putin!

   Vymazat
  3. Když křivák Hamáček a krysa Kalous tvrdí, útoky dodávkama můžem čekat i u nás, tak bacha, to by naši demokradi také mohli požádat kámoše v Langlei o pomoc ušít nějakou "falešnou fangli", lidi jsou u nás stále natvrdlí a nechápou co to je "demokracie".

   Vymazat
  4. Je otázka jestli je víc dodávek nebo výtisků koránu.

   Islám je náboženství a normativní systém zároveň, co je psáno, to je zákon, a psáno je, že nám mají řezat krky, nohy a ruce, a působit teror.

   Dokud se tohle nezpacifikuje na globální úrovni, tak se vždycky najde někdo, kdo ten zákon bude chtít brát vážně.

   ...

   Potud logika, prostá, obyčejná, jednoduchá.

   Vymazat
  5. Anonymní4. června 2017 19:00
   Také s nimi soucítím, hlavně s těmi mírumilovnými. Musí se zde cítit hrozně, všude samý terorismus. To nejlepší, co pro ně můžeme udělat, je přimět je k návratu do té své Afriky, či Asie.
   S nimi tam také vypráskat ty naše politiky, kteří stále omlouvají jejich další přísun a dokazují, že nelze tato individua spojovat s terorismem. Až jejich druhou, nebo třetí generaci. Ale nikde ani náznak přínosu, jejich existence zde. Pouze více, či méně omlouvaná negativa. P.K.

   Vymazat
  6. Vidim tolik lidí ,kolik jich je zas budou volit ,to je blby národ !!! kdyby neměli co žrát ,stejně budou prosit na kolenou , asi jím nevadíže je stále ožebračují. Nacpat je všechny do no-go zón !

   Vymazat
 7. Upozornil bych na skutečnost, že 100% vraždících teroristů patří do skupiny kterou chce Kalousek po desetitisících dovážet do Čech

  OdpovědětVymazat
 8. Jo Kalousek?
  ŠKODA SLOV!

  OdpovědětVymazat
 9. Ano,tak to je!Téměř není již co dodat.Snad jen ČSSD s TOP 09 a nesmíme zapomenout na "lidovce" soutěží o největší sympaťákty století.A ty jejich hlášky asi o největší či nejdrsnější černý vtip roku. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
 10. Takového nic nebude.Lidi by prostě ten kanál nesledovali, strašení by nebylo masové a nepřehlédnutelné a ztratilo by účinek.Je třeba vzbuzovat v lidech strach a hrůzu pořád a na všech kanálech. K tomu je taky ten "terorizmus" establišmentem uměle vyvoláván, udržován a vyzbrojován, copak to nevidíte ?
  Účelem je lidi vyděsit, vzbudit v nich pocit trvalého strachu.Dnes už neprší, jsou jen hrůzné přívalové deště, nesněží, nýbrž hrozí kalamita.Děsivé změny klimatu, akutně hrozí nedostatek - vody (kam se vlastně poděla, ta voda, kam zmizela),a t.d., a t. d...Jo, taky - světová atomová válka je na spadnutí, abych nezapomněl, ale těch hrozeb je ještě neskonale víc.
  Strachem zachvácení lidé ještě ochotně přijmou co jim chystají světoví vládci, ještě si oddechnou že to skončí jen - dluhovým nevolnictvím všech.

  OdpovědětVymazat
 11. před deseti lety byla napsána učebnice, podle níž islámští teroristé připravují své útoky ve velkých městech. Technika vraždění bezbranných civilistů byla vyzkoušena v roce 2008 v Indii. Zaregistrovaly to všechny tajné služby a o nebezpečí informovaly své politické nadřízené. Ti na to zareagovali tak, že začali zvát muslimy do Evropy. Nemůžu si pomoct, ale z toho jasně plyne záměr. Jen je nepochopitelné, že i po pozvání muslimů do Německa mají obyvatelé stále chuť ji volit. Jestli to u nás bude stejné...

  OdpovědětVymazat
 12. JEDNODUCHÁ OTÁZKA PRO TY TELEVIZNÍ ŽVANILY:
  A jak se chcete dohodnout s někým, kdo podřezává děti? Je zajímavý, že tohle je vyřešeno i mezi těmi, kdo sedí v kriminálu, takže vrah dětí nezůstává dlouho naživu. Naši politici v tom ale jasno nemají.

  OdpovědětVymazat
 13. Kalouskem se již delší dobu nezabývám. Je to blb non pus ultra, jeho sekundant Hamáček je soc. dem dement.

  OdpovědětVymazat
 14. Je to běh na dlouhou trať, a správným směrem běžíte, teprve až identifikujete příčinu.

  Jinak je to jen zmatené pobíhání slepců.

  OdpovědětVymazat
 15. Samé plky , proč za každého mrtvého nezlikvidují obsah první mešity ?!

  OdpovědětVymazat
 16. Je třeba se zbavit euhujerů a eu. Nedovolit vrahům vstup do naší země.

  OdpovědětVymazat
 17. Za reálného socialismu jsme slýchali ve v mediích, že jde o boj arabského lidu za svobodu..
  Rozvrácený Irák, Sýrie, Libye a další státy v posledních dvaceti letech, když pominu staletí drancování kolonií a nakládání s obyvateli těchto zemí,a následný exodus do "vyspělé" Evropy jsou možná důsledkem. Nikdo se nepozastaví nad rozvráceným a zničeným Irákem, Sýrií, Libyií a dalšími zeměmi, nad mrtvými včetně dětí, ale všichni máme v té vyspělé hodnotové evropské civilizaci oči pro pláč nad barbarstvím imigrantů. Nepatřím mezi vítače, sluníčkáře a nejsem ani rasista. Nemyslím si,že lze vyvážet do Afghanistánu demokracii a naši "kulturu", stejně tak jako do jiných zemí po celém světě, protože není ani o co stát. Za vším jsou peníze a kecy politiků-loutek kapitálu, slouží k manipulaci těch, kteří celou hru na demokracii stvrdí účastí ve volbách.
  Expolitika nemusím, ale přečíst jeho názor není takovou ztrátou času : http://czechfreepress.cz/emil-kalabus/klic-hledejte-v-libyi-co-predstavitele-evropy-nevideli.html

  OdpovědětVymazat
 18. Kladivem na zavirovaný počítač.

  OdpovědětVymazat
 19. Doporucuji CT prenechat celou TV lidem, kteri zajisti objektivitu, ne fasouna Kalouska.
  Figurky ze soucasne CT si muzou vyvtorit vlastni za vlastni. Takto davaji stempl na lzi jen tim, ze maji status verejnopravni.

  OdpovědětVymazat
 20. Je jenom jedno zlo, náboženství.

  OdpovědětVymazat
 21. Slniečkári a ovečki šťastne osprostené,zmeníte to alebo nie?Pri voľbách budete znovu na tom istom ako 27 rokov a potom len plačte ako na Slovensku naleteli socanom a nevolili radikálne.

  OdpovědětVymazat
 22. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 23. Benefiční koncert v Manchestru, který vysílala ČT, mi velice pomohl a pomohl hlavně mrtvým lidem. Děkuji za krásný zážitek. Již mě nic netrápí a jsem vyrovnaný a připravený na další masakr a další mrtvé.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Byla to odvaha, ktera tem muslimum vzala body. Proto to bylo dobre.

   Vymazat
 24. Treba moslimom vziať autá nože a všetko ostré ako v blaázinci.

  OdpovědětVymazat
 25. ČT nesleduji a proto navrhuji ji zrušit.Masakry
  podobné tomu v Manchesteru budou častější a budou
  sílit,aby zemřelo co nejvíc lidí.Správná odpověď
  už tady byla vyslovena.Po každém atentátu počkat,
  až se shromáždí v mešitě k modlitbám a udělat to
  samé,co dělají oni.Muslimská komunita teroristy
  kryje a schovává mezi sebou.Multikulti nefunguje,
  jak se nám snaží namluvit jelita,pardon,elita.
  Jsou z druhé a třetí generace,žijící v zemi.Zde
  to nebude jiné.Před lety provedla policie razii
  u muslimů,kteří pak protestovali na Letné u MV.
  Jedna muslimka tam veřejně prohlásila,že protest
  je mírný,protože je jich málo.Že ve FRancii by už
  hořela auta a obchody.Jinými slovy sdělila jistou
  informaci.Až nás tady bude víc,tak vám ukážeme,
  kdo je tady pánem.Tak si zvolte Babiše,který si
  myslí,že bude mít otroky za pár korun.On chce
  více EU,než máme dosud.Tak se radujte,jak si tu
  naděláte do bot.Já se shora,ale spíš z dola,
  budu dívat,jak pěkně kňučíte,že jste to nechtěli.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 26. Kořistka? Bývalý poslanec za ODS a Unii svobody?! že by prohlédl? Nevěřím mu ani tečku za větou...

  OdpovědětVymazat