Reklama

sobota 17. června 2017

Někteří sní o tom, že uvidí Rusko v knock-outu

17.6.2017 Ostrov Janiky

Vyjádřil se Vladimír Putin v rozhovoru s Oliverem Stonem. Jsou to jejich sny, ale neodpovídají skutečnosti. A ti, kdo o tom píší, to dobře vědí.
Pár jeho dalších postřehů zestručněně následuje.
Přeloženo Odtud
 • Nikdo nepřežije jaderný konflikt. USA se snaží obklopit Rusko ze všech stran protiraketovým štítem. A stačí několik hodin na to, aby se tato zařízení přeměnila na základny útočných raket.
 • Ve skutečnosti se jedná o velkou strategickou chybu našich partnerů, protože na všechny tyto snahy dá Rusko adekvátní odpověď. Nebude to znamenat nic jiného, než další závit ve vyšroubování závodů ve zbrojení. Přičemž naše odpověď bude daleko levnější. Naše technika není možná tak jemná, ale bude efektivní a udrží strategickou rovnováhu.
 • Snowdena Rusko nepotřebovalo. I bez něj máme s USA složité vztahy. Situace se pro něj nakonec vyvinula tak, že jsme mu poskytli dočasný azyl.
 • Rusko je příliš démonizováno. Jsme demokratická země. A suverénní. Počet zemí, které mohou užívat suverenitu, je možno spočítat na na prstech rukou. Není možné si myslet, že z dneška na zítřek u nás nastolíme takové poměry, jaké existují v USA, Francii nebo Německu. Společnost a stát se jako každý jiný živý organismus rozvíjí postupně a po etapách. Jde prostě o normální vývojový proces.
 • USA překáží ve sblížení Ruska s Ukrajinou. Filozofie americké politiky na Ukrajině spočívá v tom, že v žádném případě nechce připustit sblížení Ukrajiny a Ruska, protože v tom spatřuje nějakou hrozbu. Proto podporují radikální elementy. A v tomto smyslu to, co udělali, udělali velmi úspěšně. Jsou to chlapíci.
 • Pokud se ovšem podíváme na problém ze širšího hlediska, ne z hlediska konfrontace a obklopování se satelity, když se podíváme aspoň na 25 let dopředu, ve vizi stabilizace situace ve světě, pak je potřeba tuto filozofii změnit.
 • Náboženství po krachu komunismu zaplnilo vzniklé vakuum. Renesance náboženství je svázána s tím, že přestala působit komunistická ideologie. Vzniklo vakuum, které nemohlo být zaplněno ničím jiným, než právě náboženstvím. To nejsem já, kdo by to udělal. Tak to udělal sám ruský národ.
- - -

17 komentářů :

 1. Ano souhlas s článkem to je pravda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. titulek mluví zřejmě o pražské kavárně

   Smazat
  2. 20:32 Ty body v článku jsou pravdivé.

   Smazat
 2. Sakra! Já už nemůžu...omlouvám se za následující, možná impertinentní výrazy. Nejdříve na vysvětlenou, aby bylo jasno. Jsem bývalý voják. Trochu divnej, to tady rozvádět nebudu. Mám Ruskou ,,Krasnuju zvězdu." mám i placku amerického Rangers. Nebo německou Bronzovou orlici. Takže snad můžu psát objektivně.
  Vykašlete se všichni na Rusko. Neporadil si s ním Napoleon, Neporadil si s ním ani Hitler. Neporadí si s ním ani NATO.
  Nechte je na pokoji. Putin je diktátor? Do prd...a co je Bruselská nikým nevolená komise, která nám určuje jak mají být zakřivené banány?
  Im sorry... začínám ,,ujíždět".
  Ale ještě si něco přidám. Byť voják, mám humanitní vzdělání. ,,Blbej ruskej mužík..." Víte v čem je problém? Když jsem byl v Baumholderu se svým řidičem Tonym někde z Utahu jsem se mohl bavit pouze o hamburgerech, nebo basetbalu. Když jsem byl služebně na opačné straně ( Na vysvětlenou... Jsem bývalý důstojník CIMIC) S jakýmsi řidičem, Vasil se jmenoval ,,přiblblem" (podle některých) někde z ,,astracháňských stepí" jsme spolu německy recitovali Fausta a bavili se o Hemingwayovi... Jasný? :-(

  Pepo Milan

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Spousta zaslepenců toto nevidí a nechce vidět,

   Smazat
  2. Milane, souhlas.

   Smazat
  3. Asi mate pravdu, Americke skolstvi neudelalo nejlepsi praci, rekl bych, ze umyslne brzdili lidskou mysl!!! v Americe aby mohli Globalisti vytvorit svuj vytvor raj na zemi.
   To nebylo jen v kulture. Proc Americani zastavili vyzkum Apolo , kdyz dobyli mesice a prestali delat vyzkum vesmiru??

   Aby zastavili lidskou mysl a urvali moc pro sebe pomoci super-kapitalismu.

   A je to kamen OSTUDY!!! jenz lezi na prsou ELIT SVETA a doufam ze jim to lidi NIKDY nezapomenou.

   Umele nicit lidskeho svobodneho ducha je odporne.

   Bruno

   BroukPytlik

   Smazat
 3. V podstate Putin mysli co ja, ze narod bez Boha je narod otroku!!! , a jde k sebezniceni!!!.

  Ovsem pojem Boha neni presne BIBLICKY ale jako soubor moralnich hodnot a zakonu, nad clovekem a MIMO CAS!!! ktere ho vedou zivotem mralne!! A clovek je ma zapsany v mysli temer geneticky!!!

  Kdyby Cesky narod neco takoveho mel , nikdy by se nestal narodem luzy a sluhu a kurev a nenchal by se vykrast.

  I komunismus byl nabozenstvi do jiste miry: byl to raj na zemi , vecne trvajici a bez Boha.

  Z tech psychologickych potreb cloveka neni unik!!!

  BroukPytlik

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Brouk Pytlik 13:56 zas jednou prokázal, že nerozumí psanému. Pytliku či Bruno, když už jsi se prásknul s druhou identitou, přečti si znovu, co Putin k otázce náboženství řekl!

   Smazat
  2. Brouk Pytlík zvaný Bruno je blb, zatímco Bůh není.

   Smazat
 4. Myslet si že porazí Rusko, může jenom blb.

  OdpovědětSmazat
 5. Zkrátka vyznavači sci-fi už nedokáží oddělit
  realitu a snění.Podle toho se také vyjadřují.
  Mluvit s nimi je bezpředmětné.Sci-fi bude vždy
  převažovat.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 6. No, Rusko by mohlo být "knokautováno", ale ten kdo to zvládl by na tom nebyl o moc líp. Z toho "autu" se dá ještě probrat
  a poslední úder by mohl dát onen předem poražený.
  Stalo se to celkem nedávno, ještě za mého života, tam u Stalingradu.
  Altman

  OdpovědětSmazat
 7. Myslím, že knock-out brzy zažijí zločinci a planetární vrazi-USSA"

  OdpovědětSmazat
 8. Dobrý článek, díky.
  Václav

  OdpovědětSmazat
 9. Rusko nikdy neprohraje !! Ma silnou vlasteneckou moralku, vyborne zbrane. A v pripade napadeni NATem by Rusku pomahalo min.pulka cechu, slovaku a dalsich slovanu formou "partizanskych" skupin. ...americke, nemecke, ale ceske vojenske konvoje tahnouci na RU by byly niceny !!! Tj. FAKT!!
  dustojnik-valecny veteran

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. TO: miraG... Já nevím jak na Tvůj názor odpovědět. Byť mám i kurz rangers budu první kdo se Rusům postaví po boku a bude jim krýt záda.

   Pepo Milan

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.