Reklama

úterý 13. června 2017

Oficiální ranní zprávy z ministerstva obrany DLR a NM LLR.

13.6.2017 zdroj

Ministerstvo obrany DLR: "Dva civilisté zahynuli v Petrovském okrese Doněcka v důsledku nočního ostřelování ukrajinskými siloviky. Toto dnes tiskové agentuře DAN oznámil zástupce vedoucího administrativy Petrovského okresu Sergej Čub.


"Dnes v noci velmi silně stříleli, Ozbrojené síly Ukrajiny (OSU) pálily po Petrovském okrese, v důsledku čehož na Lugovského ulici 25 zahynula matka se synem", řekl Čub. Dodal, že informace o poškozených objektech jsou v současné době upřesňovány.

Připomeňme si, že předchozí noc při výbuchu auta na mině na severovýchodním okraji Gorlovky byli zraněni dva civilisté.

Dvě obytné budovy v Kyjevském a Kujbyševském okrese Doněcka byly poškozeny při nočním ostřelování ukrajinskou armádou. Dokládají to přehledy zpráv místních administrativ.

"V noci OSU ostřelovaly Kyjevský okres, byl poškozen dům na ulici Žmury 18. Několik zásahů bylo i v oblasti závodu Točmaš", řekl v rozhovoru s DAN vedoucí okresní administrativy Valentin Levčenko.

Podle údajů tiskové služby radnice hlavního města v Kujbyševském okrese byl také během nočního ostřelování poškozen dům na ulici Minina 40".

NM LLR: Kyjevské silové struktury za posledních 24 hodin 8x ostřelovaly území LLR. Ostřelování byly podrobeny části Pervomajska, Slavjanoserbska, obce Kalinovo a Frunze, vesnice Kalinovo-Borščevataja, Logvinovo a Želobok.
Střílelo se z minometů ráže 120 mm a 82 mm, z bojových vozidel pěchoty, těžkých protitankových granátometů, těžkých automatických granátometů, ručních palných zbraní".


Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová


A ještě video jak opolčenská rozvědka prohlíží opuštěné ukrajinské pozice:7 komentářů :

 1. Na východě Ukrajiny dělostřelectvo kyjevské junty stále vraždí civilisty a ničí vesnice i čtvrti měst. každý týden střeli fašistů zabijí okolo deseti lidí. JUnta hrotí a nedodržuje žádnou dohodu o zastavení palby a odtažení těžkých zbraní od frontové linie. A naši političtí šašci (Bělobrádek, Sobotka, Babiš) to podporují, a posílají juntě prachy! Ty smradi jsou nevolitelní stejně jako STOP00009, jejíž čelní vůdci jezdili na Majdan podporovat nácky!!! Prosím, abyste jim při volbách nedali šanci. Leo

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Babiš podle tebe dělá dál majstra přes chechtáky ilegálně ???????,víš,že jsi teď ve střetu se zákonem ?

   Smazat
  2. Leo Souhlas.

   http://zahranicni.eurozpravy.cz/evropa/191182-stropnicky-jednal-v-kyjeve-ukrajina-bude-rozsirovat-vojenskou-spolupraci-s-cr/

   Smazat
  3. tonicekkopr je zřejmě ještě robě, jež neví, že Babiš Andrej je stále ještě šéfem toho svého ANO hnutí a tím pádem svým pohunkům v ministerských funkcích velí a i kdyby ne, koho kam dosadil, za toho zodpovídá. Kapišto, dětino?

   Smazat
 2. Proti Vafeen ss Ukrajinskému delostreľectvu bi postačilo pár vrtulníkov K 52 Aligátor s raketami Vichr,celkom kľudne.

  OdpovědětSmazat
 3. Nezdržujte se s dětmi tonicekkopr.Mají vymyté své
  mozky a myslet je ve školách nenaučili.Dotyčný by
  volil Babiše,pokud by měl věk.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 4. Ukrajina praktikuje politiku státního terorismu, genocidy a šovinismu. A poněvadž Zaorálek s řáděním banderovců souzní (a dál zaměstnává idiota Bartůšku), doufám, že ČSSD ve volbách fatálně propadne!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.