Reklama

.

.

pátek 9. června 2017

Oliver Stone: Moderátorka NBC se špatně na rozhovor s Putinem připravila


8. 6. 2017    zdroj
Americká novinářka Megyn Kelly se špatně připravila na rozhovor s ruským prezidentem Vladimírem Putinem v Petrohradě. Tento názor vyjádřil americký režisér Oliver Stone. Podle něj "ovládal (Putin) svou problematiku, ale ona (Kelly) ne". Podle hodnocení režiséra byla moderátorka NBC během rozhovoru "jako kulomet". Takto Kelly, jak poznamenal Stone, předvedla nedostatky současné americké žurnalistiky, která jen zřídka věnuje pozornost nuancím.


"Myslím, že vypadala atraktivně a kladla provokativní otázky, ale nebyla schopna udržet spor nebo čelit, protože nezná mnoho věcí", cituje TASS režiséra.

Připomeňme si, že 12.-15. června 2017 bude na TV kanálu Showtime promítnut film Stona "Interview s Putinem". Čtyřdílný film byl natočen na základě řady rozhovorů s ruským prezidentem ve formátu osobního rozhovoru mezi čtyřma očima.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová  

18 komentářů :

 1. Není se čemu divit. Všechny záp. "celebrity", již z principu nadřazenosti své euroatlantické kultury, podceňují ruské osobnosti. Lze obecně konstatovat, Slovany.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moderátoři ČT i soukromých TV v ČR nejsou bohužel o nic lepší, částo jsou až arogantní bez skutečné znalosti problematiky.

   Vymazat
 2. Ta šmudla si vůbec neuvědomila s kým mluví !!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak to spatne pripravila?
   Vlasy peclive prebarvene na blond , make up a la Hollywood, saty model od zida za 900 dolaru se spagetami/provazky/, stehynka jsou videt az do rozkroku a vystrih taky jak ma byt ,aby ji jako KRASAVICI INTELIGENTNI obdivoval cely svet !!
   Saty, modni doplnky, boty to vzalo cele tydny pripravy a hledani , potom porady s kamaradkami a experty na krasu a navstevy SALONU KRASY , TO JISTE STALO HODNE PENEZ...a CASU.
   A nekteri by toho chteli moc...prilis moc..
   Ze netusi o cem mluvi , je daleko mene dulezitejsi nez ,ze zvani PRED KAMEROU , kdy ji uvidi cely svet vdecnych divaku..Divacek hlavne , ktere nejsou tak narocne...Vite co ony vsechno nazvani za pul hodiny v telefonu nebo v kavarne nebo v uradech...
   A ted muze sklizet obdiv jak se vse povedlo...
   A na Putinovi jim nezalezi, ten je tam jen pro okrasu a dodani vahy a proc se takhle vystavuje je s podivem..
   Ja vim Putin nevynecha jedinou prilezitost jak zlepsit vztahy na svete, ale s temahle povrchnima dekorackama , to je beznadej..Akorat beznadej..
   PAW

   Vymazat
  2. Zapomnel jsem, je take videt cetne okraslujici operace a plastiky na ksichte a jiste na celem tele , odstranit peclive vsechny chyby a zavady.za reporterku jeste krasnejsi !!
   Bez toho se dnes zadna neobejde...
   Vsechny musi byt podobne co nejvice te loutce , ted jsem zapomnel jak se jmenuje a kterych ma kazda holcicka na zapade nejmene deset...
   A presne ten stejny tupy vyraz se musi dosahnout..

   Vymazat
 3. Titulek článku je lež!Ta nána se nemohla lépe
  připravit,protože se jí k tomu nedostává dost
  inteligence.Mluvit s Putinem je jiná třída,než
  mluvit s americkým McCainem.Nepřipravila se
  špatně,ale lépe to neumí.Jako většina amerických
  novinářů.Co jim jde dobře,je vymýšlet nějaké
  lži nasvou podporu.Americká veřejnost neočekává
  podporu lži důkazy.jedou ve vyjetých kolejích.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 4. NBC schválně poslala někoho, kdo je podobný Zacharovové.
  Jenže jen fyzicky a vzdáleně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podle "úrovně" otázek nesahá Zacharovové ani po kotníky.
   Nevím, co je ve skutečnosti horší. Jestli jsou západní, potažmo čeští novináři koupení, nebo tak pitomí. Jestli jenom ignorují historické skutečnosti, nebo je prostě neznají, nebo je neumějí dosazovat do logických souvislostí. Jejich "pravda" se nestane pravdou jenom proto, že to tvrdí oni.
   Kdysi jsem se u českých zpráv vztekal. Pak přišla fáze smíchu. A dnes? Stále častěji se u mne dostavuje pocit na zvracení. Proto už se na televizi téměř nekoukám.

   Vymazat
  2. "Jestli jsou západní, potažmo čeští novináři koupení, nebo tak pitomí." --- Taky jsem si myslel, že jsou tak mazaní, že hloupost jenom předstírají, ve skutečnosti jsou to "koupení" znalci. Jenže si na tu roli tak zvykli, až zpitoměli doopravdy. sck

   Vymazat
 5. Propaganda jako prase.Nevím absolutně co říkají.

  OdpovědětVymazat
 6. Když je někdo hollywoodský milionář s americkým pasem, tak si může dovolit ten luxus obdivovat levicové a totalitní zrůdy a socialismus. Protože v žádné z jejich zemí nemusí žít a po natočení dalšího hloupého dokumentu se vrátí prvním letadlem do USA, kde mu za jeho opoziční názory nehrozí útok kyselinou. Ale pokud byl Stoneův obdiv ke Castrovi, Chavezovi nebo aktuálně k Putinovi tak velký, proč se nevzdá amerického pasu a neodstěhuje se do Ruska, na Kubu nebo do Venezuely? Stone prosazuje socialismus, ale jenom pro ty ostatní. Na svůj majetek a filmové podnikání uplatňuje nejtvrdší kapitalistická pravidla. I za své přednášky o chybách kapitalismu se dožaduje honorářů v desítkách tisíc dolarů. prostě salonní echt bolševik na kokainu, se vždycky rád vrací do bezpečí své "chaloupky" 24+1 v Kalifornii pod ochranu vlády US

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ad Ká
   Patrně se domníváte, že euroatlantická politika je založená na demokracii a svobodě. Což je ovšem hluboký a naivní omyl. Na rozdíl od režiséra Stona, nemáte povědomí o faktech, např. že USA, jen od roku 1945, provedly víc než 55 válek, výbojů, převratů, zavinily utrpení a smrt desítek milionů obyvatel, miliardové ztráty na majetku. Proti tomu je období RVHP a SSSR hrou na vojáky.

   Vymazat
 7. Ad 23:16: nechtěl bych Vám napsát něco jadrného, zprvu mě to přišlo na mysl. Opět ta podivnost, kterou si nemůžu vysvětlit. Viz 23:50 - když čtete zde na N. republice takové komentáře a podobné články víceméně ve stejném duchu - myslím si laděné v duchu pravdy /víte ono neexistuje mnohost pravd, to je kapitalistický vynález - tolerance vůči nepravdě - prý kolik lidí tolik pravd - velký to omyl. Toto heslo nemohl vymyslet nikdo jiný než kapitalisté, protože jsou lhaři a zloději a ve zlodějině se jim lépe pokračuje, když je všude zamlženo, to jest, když každý hlása svou pravdu - jinak zde máte volné pole a v duchu toho co jste vstřebal od svých luminářů ve škole můžete napsat, že bolševici se vyznačují netoleranci vůči nepravdě - s tímto názorem již polemizovat nebudu, protože se mě zdá čím dál tím více, že ty moje příspěvky nemají smysl/. Tedy abych se vrátil k té nadměrně košaté myšlence - chtěl jsem napsat, že nemůžu pochopit, jak čtouce zdejší články a komentáře, můžete napsat takovou zhovadilost, jako jste napsal. Já na rozdíl od Vás nehledím na osobu toho, co něco hlásá, ale na obsah jeho vyhlášení. Co má osoba Olivera Stona společná s tím, co říká. Pro lidí slabomyslné - bohužel to jste Vy - má vždycky význam autorita - pro nezávislé duchy platí relativizace každé autority - za předpokladu, že nezávislý duch rozumí tomu, co autorita hlásá. Je mi Vás lito, že přes veškeré čtení Nové republiky, jste nepřišel na nic jiného, že Stone dostává za své pravdivé pořady tučené honoráře - to je jen důkaz toho, že v Emerice nejsou všichni hloupí. Pro mně ať je třeba Stone propuštěný z kriminálu, hlavní je obsah toho co říká.
  A jinak, když to opravdu víte o těch honorářích, možná byste nám mohl napsat, KOLIK dělají? Něco bysme se dozvěděli.
  Jinak ale z mého komentáře si myslím, že je nejdůležitější onen poznatek o mnohosti pravd a kdo ho vymyslel. Pokud s tím nesouhlasíte, myslím nejen ten skvěle informovaný komentátor Ka - obraťte se na Bělohradského.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12:34 oprávněně vedená úvaha s odůvodněným závěrem.

   Vymazat
 8. Video: reportérka - není tak hrozná, jak se píše v tom článku, rozhodně to není takový kulomet jako na 24-ce naší televize ta nejčastější moderatorka, která vystupuje v tom pořadu 18:25 - pohledná blondýna, jejiž krása je pryč, když otevře ústa. Připadá mě nabitá agresivitou. Bohužel neznám její jméno, abych jej zde uvedl.

  OdpovědětVymazat
 9. Všiml jsem si, že ruské titulky, pokaždé, co jsem je zapl - v tom videu - neodpovídaly tomu, co říkala americká moderatorka. Nevím jestli to píše nějaký automat - předpokládám, že ano - další důkaz, že strojům /ale také lidem/ se nemá věřit.

  OdpovědětVymazat
 10. Typická americká feministická blbka.

  OdpovědětVymazat
 11. Opakovaná moje stížnost na fungování toho zařízení s výběrem vhodného obrázku abych mohl se zde uskutečnit jako "anonymní". Krátce - je to hrozné.

  OdpovědětVymazat