Reklama

.

.

úterý 27. června 2017

Oliver Stone poskytl rozhovor francouzskému listu Le Point. Šokoval svět slovy o USA a Putinovi a dokumentu o něm!

27.6. 2017

13 komentářů :

 1. Proč používat silná slova jako je šokoval a podobně. Ten film nebyl špatný, ukázal problém z druhé strany, lidé tušili i bez filmu, že svět není černobílý,takže pro mnoho z nich nepřinesl nic moc překvapivého.To jen hlupáci se pořád diví a jsou překvapování a šokováni.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlas. Svět není černobílý a lidé se nedělí na stoprocentní zloduchy a stoprocentní anděly. Odmítám uvěřit, že i Putin nemá skryté úmysly. Navíc, to, že dnes je tím lepším ještě nic nemusí znamenat pro budoucnost. Ani on nebude v Rusku vládnout na věky. A kdo přijde po něm? Bude to jestřáb, nebo liberál?
   Ono to nějak dopadne. Pro nás plebejce je úplně jedno, jestli si s námi vytře prdel ruský, nebo americký oligarcha. V lepším případě nás všechny vymažou. A když sleduji, co se děje, žádná škoda. I ti dinosauři měli lepší charakter.

   Vymazat
  2. Taky souhas a velkej , film , spise jen rozhovor se vyznacoval udesnou a nezvyklou pro nas taky neobvyklou NORMALNOSTI...
   A zase nejsem robot.
   Zaver , posledni dil byl jaksi pro oskarovyho rezisera zmatenej a nepovedenej, spatne ustrihanej, vyskocila tam najednou divcina neznama a ptala se neco Putina.
   Taky stoji myslim za pozornost jeho gesta. Nejdrive zdvihl obe ruce dlanemi do predu /jako to delali fasisti, kdyz vylejzali z krytu a miril na ne rusak se samopalem/ , a jak to asi experti vysvetlujou ?,znamena to 'vsecko dobry'
   jsme kamosi ? Dale pak Putin zvedl jen jednu ruku nad hlavu na znameni rozlucky...
   Bylo tam dost otaleni a nerozhodnosti...
   Reziser nic a ztratil se najednou...I s rezii !!
   Predtim tam zase nefungovalo vubec rezijni vedeni , kdy S. poslal Putina nekam a potom marne daval znameni a marne volal, ze ma Putin z ty chodby vylezt pred kameru !!!. Ale Putin neprichazel a neprichazel !! Protoze nebyl nikdo , kdo by ho z ty chodby upozornil a poslal. Trapny rezijni nedostatky a idiotsky napady a jeste horsi provedeni !!
   Stone neni robot , ale znacne amaterskej reziser...
   PAW

   Vymazat
 2. Pro editora : rozhovor je příliš starý (ještě za Obamy) o opakuje se dvakrát v jedné nahrávce.
  To je neaktuální a chybová informace.
  Pavel p

  OdpovědětVymazat
 3. Ke Stoneovým rozhovorům s Putinem: Filmařsky poutavé, ale.. Nelze odmítnout studenoválečnický diskurz a přitom nadbíhat ruskému autoritáři.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:05 - Stoneovy rozhovory s Putinem je pro Tebe nestravitelná noční mura! Viď mediokratický lháři?!

   Vymazat
  2. 18:05 nám chce namluvit, že za novou studenou válkou je Putin? To snad ne! Že ne, ty jeden diskurzi!

   Vymazat
  3. Diskurzi 18:05 - račiž pochopit, že řídit stát typu Ruské federace není totéž co řídit USA, Britanii, Francii, NSR ..., už jen vzhledem k obecně kulturní historii, národnostní struktůře ... a že Ruská federace, jako ta nesporně slabší strana se bude práva a spravedlnosti dovolávat poctivěji, než ten, kdo tento stát vojensky obkličuje a ekonomicky všemi možnými způsoby utlačuje. Domníváte se například, že Ruská federace má sílu USA vojensky porazit? V počtu obyvatel, výkonnosti ekonomiky, 16 krát nižších zbrojních nákladech, bez vojenských základen na americkém kontinentu, vlastně téměř nikde mimo vlastní území? Jestli nechápete, musíte být skutečně omezený. Děkuji

   Vymazat
 4. Část komentářů zbytečně dělá z těchto diskusí septik...

  OdpovědětVymazat
 5. Oliver Stone je odvážný muž a nezaprodaný filmař.Jeho nasazení pro spravedlivou věc a také to,že dovede ukázat na viníka je dnes mezi takovými prominenty jako on ojedinělé. Zažil Vietnam
  a má sebereflexi snad za celou USA!Má
  můj obdiv.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. hlavne sestro nezapomen mazat tu masinu co jsem ti zaslal trocha olejicku denne , kdyz je tak namahana ,jinak se to zadre a budes muset uzivat rucni pohon namisto bzuciveho motorku vysokorychlostnih Pozor!!!!
   Honolulu kuku retarded

   Vymazat
  2. pražska vlaštovka Souhlas.

   Vymazat
  3. 21:36-to už se "trolling" nezmůže na nic inteligentnějšího k "vlaštovce"? Že by degenerace osobní? Znám emigranty většinou nadprůměrně inteligentní(mimo Vás).

   Vymazat