Reklama

.

.

úterý 6. června 2017

Otevřený dopis pro moralistu-komentátora Fendrycha a vítačku-režisérku Le Fay


Zdeněk Kořistka
6. 6. 2017
Po přečtení článku „Teror chce zničit západní svobody, korektnost, „multikulti“. Braňme je tvrdě…“ , ze dne 4.6. od komentátora Aktuálně.cz pana Fendrycha, který nás po teroristickém útoku v Londýně burcuje (to chce silný žaludek, že?) a nabádá nás, abychom přicházejícím uprchlíkům pomáhali tímto způsobem…

„ Nezamykat dveře před lidmi, kteří prchají před Islámským státem. Není to šílený postoj, ale západní postoj.“, jsem se zamyslel, protože jsem se až od něho dozvěděl, že Afričané z Mali, Gambie, Nigérie, DR Konga, Kamerunu, Nigeru, Čadu, Středoafrické republiky, Senegalu, Guiney, Ghany a Pobřeží Slonoviny trpí pod jhem Islámského státu! Většina z oněch desetitisíců mužských pasažérů na lodích neziskovek, kteří se týden co týden hrnou do Itálie totiž pochází s těchto zemí.

Od paní režisérky Le Fay (původně Elšíková) jsme se zase dozvěděli, že rozhodnutí vlády nepřijímat uprchlíky ji ranilo, a musela tuto svoji bolest okomentovat: „Stydím se za naši vládu do morku kostí a pohrdám jimi za jejich malost. Kéž nebudete muset nikdy prožít to, co ti lidé, kteří jsou na útěku!“

Sice si asi nevšimla, že toto rozhodnutí vlády je jen gesto k oblbnutí občanů před volbami, protože v tichosti se k nám hrnou tisíce inženýrů, lékařů a techniků z černé Afriky, kteří v Praze prodávají drogy, pasou prostitutky, a tisíce muslimů z Blízkého východu, kteří spolu s nimi čekají, až přijde jejich chvíle…

Pro tyto dva typické představitelé multikulti víry máme tento návrh, který zveřejňujeme formou otevřeného dopisu"

U nás, v Moravskoslezském kraji, máme v utečeneckých táborech desítky mírumilovných muslimů, kteří touží po svobodě a novém domově. Mezi svými přáteli jsme provedli sbírku, která zatím vynesla 16 200,-Kč, což odpovídá cca 30-ti jízdenkám vlakem v 1.třídě do Prahy. Pokud by pan Fendrych projevil tolik empatie a porozumění k těmto lidem nejen pérem, ale i v srdci, jsme připraveni jednu typickou 30-ti člennou rodinu okamžitě finančně podpořit, a když dojedou k němu do Prahy, jistě je rád příjme pod svou střechu. Jak píše pan Fendrych „ nezamykat dveře před lidmi, kteří prchají“. Jen věřím, že nechce otvírat dveře NAŠE, ale SVOJE. Pokud tak neučiní, tak píše jen tendenční žvásty a moralizuje občany této země, kteří mají svůj rozum, myslí na budoucnost svých dětí, a nechtějí prožívat scény, které vidí skoro každý týden v televizi ze západní Evropy.

Paní režisérku Le Fay chceme poprosit, aby o tomto bohulibém činu pana Fendrycha natočila dokument, nejlépe Třináctou komnatu Martina Fendrycha, kde zvýrazní jeho lidskost, a vyzve tímto dílem i ostatní multikulti vítače, například pana Schwanzerberga (na jeho zámku musí být spousta místa), Zlatušku, Zvěřinu, Langšádlovou, Niedermayera, Jandu, Rozumka a stovky dalších, aby prokázali onu nám vnucovanou lidskost, ubytovali ty tisíce migrantů u sebe doma, a integrovali je. Tím splníme vnucené kvóty EU, a paní Le Fay se nebude muset stydět.


Zdeněk Kořistka je bývalý poslanec za Unii svobody (1998-2002) 

38 komentářů :

 1. Není co dodat. Fendrychova kariéra, budovaná po desetiletí, příliš závisí na jeho postoji a názorech Ty nelze lehce a bez následků změnit. Názory s jejich administrátorem musí vyhnít s časem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nesmysl, nejde o názor, jde o přesvědčení že země má něco dělat. Nejde však o zemi, ta je statkem občanů a ti pokud chtějí mohou projevit svou vůli. Tedy tu zhmotnit přijetím tzv. uprchlíků pod svou střechu a pomáhat a pomáhat a pomáhat. Kořistka má smutnou pravdu.

   Vymazat
  2. Fendrych a jeho kariéra od zlodějíčka zavazadel na letišti Ruzyně až po HAVLOIDA a multikulti pitomečka! A Elšíková?Smutný to zjev pojebanky svobodné matky!

   Vymazat
  3. to 12:05
   tim jak kradl zavazadla cestujicim na letisti prece bojoval proti komunistum ne? Siril tim sve pojeti demokracie a svobody :) Zlodej zustane vzdy zlodejem, pochybuji, ze by se z nej stal Ferdys Pistora. Takove obraceni u nej nehrozi :)

   Vymazat
  4. V článku je zásadní chyba. Autor píše, že pan Schwarzenberk vlastní zámek. Chyba lávky, kníže toho vlastní mnohem víc, má k dispozici spoustu nemovitostí jak u nás, tak i v zahraničí. Kdyby chtěl, může na svých nemovitostech klidně ubytovat i tisíce utečenců. Chce to jen dobrou vůli. Peníze má. Těch si za "pomoc" Československu nakradl více než dost.

   Vymazat
  5. Jestli je pravdou jeho zlodějské umění na letišti,pak je určitě členem našeho významného uměleckého uskupení Ztohoven,nebo jejich skalním příznivcem.Ale tento pán se stal náměstkem popřevratového ministra vnitra pana Rumla.Hanba nám,že jsme to dovolili.

   Vymazat
 2. Fendrych, havloidní blb který se jen tak nevidí.
  Určitě je z něho paf i jeho bývalý šéf, pasák krav Ruml.

  OdpovědětVymazat
 3. Ano, to je dobrý nápad. Občan Schwarzenberg vlastní dostatek nemovitostí, takže by mohl několika stovkám musulmanů zajistit kvalitní ubytování. Paní exprezidentová Havlová se asi před rokem vyjádřila, že její zesnulým manžel by též podporoval muslimy, takže co ji brání demonstrovat své občanské postoje. Pan Horáček by též mohl pustit půl miliardy na vznešené cíle tohoto druhu. A pan Drahoš by mohl tyto kvalitní inženýry, počítačové experty, skvělé lékaře umístit na vědeckých pracovištích a urychlit vědeckou revoluci v budoucím spolkovém státě, který nám nezištně zajistí nám drazí lidovci.
  Opravdu, to bude zemský ráj to na pohled.
  Morave

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ve Francii už na to přijímání "celebritami" mají píseň:

   https://www.youtube.com/watch?v=PsPKKRPfn-M

   Imigrant z "Džungle" v Calais chodí ode dveří ke dveřím miliardářů vítačů. Žádný ho jaksi nemůže přijmout, ale "soucítí" s ním.
   Jacques Attali: "Je třeba přijmout dva miliony cizinců ročně v letech 2020-2040."

   Vymazat
 4. Když tady muslimy všecko uráží - tak proč sem (do prdele!!!) lezou?

  OdpovědětVymazat
 5. Fendrych je multikulturní zrůda...Rád mu na ubytování uprchlíků přispěji,když za ně tak plamenně horuje....Myslí si,že má patent na rozum.Z jeho názorů je mi vysloveně zle...

  OdpovědětVymazat
 6. Jo a mám dvě krásné modrooké blonďaté holčičky a rád bych,aby vyrůstaly v klidu a pohodě.Takže Ti Fendrychu na ty tovje západní postoje z vysoka seru!!Stejně jako na Tebe....

  OdpovědětVymazat
 7. Ano pryč s multikultůrním šílenstvím. Ať jim dají svoje bohatství a jedou tam pomáhat všichni dobroserové.

  OdpovědětVymazat
 8. Lezou sem, patože Merkel už je nemá kde dávat. Když autor píše o drogách. Proboha, co potom dělá min. vnitra, co dělá státní zastupitelství policie. Kdo řídí tyto státní orgány. Policie zřejmě mlčí, tak jako v anglii a německu. Kdo to řídí tyto orgány. A jsme u jádra věci. Zaprodanci, podržtašky a vlastizrádci. Musím konstatovat skutečnost, že jsme svědky výsledku rozkradené a zaprodané republiky. Začíná výsledek neustálé dehonestace naší země. Pod vedením takových to lidí to muselo zákonitě přijít. Bohužel státní orgány řídí lidé, kteří odešli od prodejního pultu a komediálních pódií a ta špinavá politika je katapultovala do těchto koryt. Kdo se stal politikem, ten má zřejmě patent na rozum.
  Bez odbornosti, bez praxe, bez vzdělání, hlavně když je politicky gramotný a hlavně loajální po všech stránkách, tak jak mu kašpárci v zákulisí diktují.Zbytek dodělá Brusel a výsledek je hotový, jen ho vykonat. Zakázal bych okamžitě všechny neziskovky. Vyhnat je ze země. Odebrat majetky Stejně si myslím, že k tomu jednou dojde. Ale to až se konešně ceský člověk probudí.
  Jen mám obavu, že už bude pozdě. Smutno je mi z těchto radoby" politických elit". Nebo jelit. To nechám na každém ať rozhodne sám.
  Tady platí jen jedno: https://www.youtube.com/watch?v=avZy32H_Lks Pak snad bude dobře.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co dělá min. vnitra? Stíhá ty, kterým se to nelíbí. Maže jejich příspěvky na internetových diskusích a čeká na chvíli, kdy nás budou moci odstřihnout od internetu docela.

   Vymazat
 9. Když se jdu někam schovat,protože doma nejsem schopen se postavit tamnímu zlu a jsem zbabělec, tak si to pak nevynahrazuji tím, že v hostitelské zemi, jen tam vstoupím z vlaku, ukazuji výmluvným gestem palcem u krku co jsem tady schopen udělat, vyhodím nabízené zabalené balené vody do kolejiště a pro své děti žádám pouze značkové čokolády a cukroví. Vděk a pokora jim nic neříkají. Videa přijíždějících imigrantů do Maďarska stále kolují a neměly by zapadnout.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Každá politická strana, která projeví ochotu pouštět do země muslimské migranty, se musí stát nevolitelná. Stejný přístup si zaslouží i ty politické strany, které se podílejí na zradě našich národních zájmů, nesou vinu za zašantročení národního bohatství a mravním úpadku. Pro mě existuje jediná volba - Realisté!

   Vymazat
  2. Seš trouba,"Realisté" jsou jen fíkový list a poskoci jistého miliardáře,čili další oligarchistická strana typu Babišova ANO...

   Vymazat
  3. Realisté jen tříští naše síly - tak byla tato strana svými tvůrci koncipována . .

   Vymazat
 10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 11. Je zábavné sledovat, jak funguje Pavlovův reflex, když se průměrnému debilnímu čecháčkovi ukáže tzv. imigrant.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14:45
   Tak se ukaž ty JandoPutnovo poskoku v jakým předklonu budeš tu smradlavou verbež imigrantskou vítat TY?!!!!!

   Vymazat
  2. Bílá žena a bílý muž se stávají ohroženým druhem :https://www.youtube.com/watch?v=zkf68CEUHrM

   Vymazat
 12. Zajímavá diskuze, ze které vyplývá jediný závěr, a tím je volit tu stranu, která je zásadně proti této muslimské invazi. A jako jediná,konzistentně proti tomu vystupující je SPD Okamura. Jiná volba není.

  OdpovědětVymazat
 13. A 14:45 > Je zábavné sledovat, jak funguje Pavlovův reflex, když se průměrnému debilnímu kavárenskému povaleči ukáže tzv. 30 stříbrných.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lída Hari Österreicherová, stříbrná pila Perknerová a rusofob Pavel Hrabica se po konci studené války a převlékání kabátů sešli pod jednou natistickou střechou a spolu s Chovancovo Fendrychovým slintáním svým řídícím důstojníkům dokázali, že až přijde na řadu Praha a Brno, tak dokáží jak ronit krokodýlí slzy, tak agitovat za přijímání uprchlíváků.

   Vymazat
 14. anonyme 14.45 - prdel máš protaženou Jandou,mozek vymytej Fendrychem.Ukážou ti třicet dolarů a hned tu pěkně slintáš tyhle hovna...Fendrych váženě kradl na letišti zavazadla:-))??to je fakt dobrej předpoklad pro to,vyprávět nám tu o západoevropských!!!!hodnotách...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Doník už přebírá opratě, z webu cz.sputniknews.com se najednou vypařili Sorošovo provokatéři vyvolávající v lidech nenávist k Američanům a s kurvičkou hanobící prezidenta dokonce zametla CIA CNN. Zadolárek Majdanutý je tedy na řadě.

   Vymazat
  2. Troubo 16:26. Napsal jsem 14:45 a pokud dobře čtu, tak jsem se tam z lásky k novoobčanům nikde nevyznal. Jen jsem si posteskl nad stupiditou většiny, která se ani nesnaží pochopit podstatu probíhajících událostí.

   Vymazat
  3. 18:58
   Takže většina lidi jsou blbci,když ten ksindl nevítají s otevřenou náručí.....že jsou skoro všichni normální lidi na slovo imigrant alergický jak cikorka na práci???!!!!!
   Pamatuj:V tvým případě mlčeti zlato!!!!!!

   Vymazat
  4. 19:05 Měl jsi šanci. V testu inteligence jsi ale neuspěl.

   Vymazat
  5. 19:29
   Ty máš místo IQ jen ÍÁ,takže raději mlč,ať nejsi k smíchu ještě víc!!!!!:-)))

   Vymazat
 15. fendrych je pouze sračka,z lejna pára,pod svými výblitky nepřipouští nikde diskusi nebo vždy viděl že ze 100 diskutujících s ním souhlasili tak dva tři jemu podobní blbci,holt postbolševický demokrat

  OdpovědětVymazat
 16. V Církvi československé husitské (muslimské) se biskupové věrní kultu osobnosti a falešnému odkazu Václava Havla rozhodli, že arabským dobyvatelům pomohou s ubytováním. Na just Zemanovi a vlastencům.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přidali se tak ke katolické Charitě zištně zajišťující uprchlíváky.

   Vymazat
 17. Pan Fendrych prostě dělá to,co musí.I u něho jde
  o peníze až v první řadě.On to ví,že lže a dělá
  to pro peníze a ne z přesvědčení.Otázkou tedy teď
  není,zdali to dělá z přesvědčení,ale proč se vůbec
  do takového riskantního podnikání pouštěl.Jinak
  je Fendrych jeden z mála"novinářů",který mi také
  odpověděl na můj mail.I přes naprosto rozdílné
  názory ho po lidské stránce trochu chápu.Ovšem
  profesní stránka mu,bohužel,nic neříká.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 18. Pane Kořistko, není třeba obtěžovat pana Fendrycha, aby otevíral dveře. Stačí otevřít brány u těch utečeneckých táborů a během několika dnů jsou všichni uprchlíci doma v Německu.

  OdpovědětVymazat
 19. La Fuj - a zase židovka, proč ta havlérka je skrz naskrz chazarská?

  OdpovědětVymazat