Reklama

.

.

středa 7. června 2017

Pane vicepremiére, předsedo KDU-ČSL, Pavle Bělobrádku,

Jiří Baťa
7. 6. 2017
tento dopis nepíši jen svým jménem, ale i jménem tisíců vlastenecky uvědomělých občanů, resp. občanské veřejnosti České republiky, kteří tímto chceme projevit jednoznačný nesouhlas a velmi důrazný protest proti Vašemu na výsost proradnému, podlézavému, vlastenecky nemorálnímu a hlavně vlastizrádnému jednání v souvislosti s Vaší návštěvou v rámci sudetoněmeckém sjezdu v Bavorském Augsburgu.


Pokud by šlo (jako že nejde) o klasickou přátelskou  společenskou návštěvu na základě pozvání od známých či blízkých přátel, bylo by snad možné ji pochopit. Vaše návštěva však měla daleko k takto pojaté návštěvě. Měla totiž mnohem větší strategicky politický, ale i pro Vás osobně zcela jiný význam a cíl, který však ani zdaleka není v souladu s míněním a názory velké většiny vlastenecky smýšlejících občanů České republiky.

     Podle fotografie, pořízené ČTK, jste se na sjezdu SL cítil více spokojeněji, než ve vládní funkci vicepremiéra vlády ČR. Váš úsměv na tváři po boku vyžraného  Bernda Posselta vyjadřuje maximální spokojenost, pohodu a snad i pocit skoro domácího prostředí, ve kterém jste tak říkajíc  „mezi svými“. Jak by ne, když jste sklidil tolik slov uznání za Váš projev, který nelze chápat jinak, než bezprostřední vlastizradu a potlačení českých zájmů. Ve svém proslovu jste mj. řekl, že jste se nepřijel ani omlouvat, ani usmiřovat, ale přijel jste na návštěvu k sousedům. Máme tomu snad rozumět tak, že jste si přijel připít a „pokecat“ se známými občany sousedního státu jen tak, ze slušnosti, na základě nějakého pozvání? Nebýt Vašeho plamenného, srdečného a více než přátelského propjevu bylo by možné takové  návštěvě věřit. Avšak s ohledem na obsah Vašeho  projevu tomu mohou věřit jen úplní hlupáci. Máte snad české občany za úplné hlupáky, pane
vicepremiére?

     Při svém vystoupení jste také  znovu použil provokativní oslovení přítomných členů Landsmanšaftu, které užil už Váš stranický kolega a ministr kultury stejně bezcharakterní vlastizrádný Daniel Herman a sice slovy „ Milí krajané!“ K tomu jste pak ještě dodatečně hrdě dodal, cituji:  „ Ano krajané, protože význam slova krajané není pouze ve smyslu etnického původu, nýbrž ve smyslu lidí, kteří sdílejí lásku ke stejné zemi, její kultuře, k její historii“. Lépe by tp neuměl říct ani Gethe. Nejen za tato  slova jste také sklidil zasloužený aplaus cca 2000 přihlížejících. Dále jste s velkým sebevědomím také řekl:  „Už nikdy se nesmějí vyhánět lidí ze svých domovů jen proto, že jsou nějaké národnosti, náboženství nebo rasového původu!“  Vůbec nepochybuji o tom, že jste tím neměl na mysli české občany, kteří při řádění sudetoněmeckých ordnerů v r. 1938 donutili tisíce českých občanů k opuštění domovů a útěku do vnitrozemí, kteří odcházeli s majetkem složeným na dvoukoláku nebo jen s tím, co mohli pobrat do svých rukou. Šli do neznáma, bez prostředků, bez vědomí, zda budou mít nějakou střechu nad hlavou. Aby toho nebylo málo, při této strastiplné cestě byli častování útoky a výsměchy sudetských fanatiků. Vy jste totiž, vzhledem k subjektu a účelu své návštěvy, měl naopak na mysli  především tolik odsuzované údajné „vyhnání“ sudetských Němců, kteří prý byli českými občany nelidsky vyhnáni ze svých domovů. 

     Také nechápu pane vicepremiére a předsedo KDU-ČSL Vaši drzost když prohlašujete, že všichni občané České republiky, které na sjezdu neoficiálně, nicméně jako politický představitel ČR  zastupujete,  sdílí lásku ke stejné, tedy německé zemi, k její kultuře a historii. Je jasné, že pro takové pocity tluče Vaše srdce, že je sdílíte Vy a Vaši přední straničtí soukmenovci, ale vůbec si nejsem jistý, spíše o tom silně pochybuji, zda si to myslí a jsou o tom přesvědčeni také všichni bratři a sestry ve Vaší KDU-ČSL.

     I Vaše další slova, které jste přednesl v emotivním proslovu s  vlastizrádnými  názory, stojí rovněž za připomenutí, pane vicepremiére. Ocenil jste mj. také odvážný a důležitý „krok“ sudetských Němců, kteří „prý“ přestali usilovat o majetek, o nějž v Československu přišli po skončení II. světové války. Poněkud jste opomněl fakt, že tento „krok“ byl krátce po tomto prohlášení samotnými sudetskými Němci napaden a posléze anulován, neboť většina sudetských Němců se s tímto „krokem“ neztotožnila! Také jste velmi sugestivně připomněl, že Evropská unie je pro nás šance, jak žít v míru a bezpečí, ale hlavně „spolu a nikoli vedle sebe“. Nejen za sebe, ale i za své spoluobčany mohu prohlásit, že spíše než žít spolu by bylo naopak  prospěšnější jen žít a spolupracovat vedle sebe. K tomu je totiž více reálných předpokladů, než  Němcům, alias „milým krajanům“  podlézat a paktovat se s nimi. Podobné snahy a tendence tady totiž už jednou byly a také víme, jak dopadly!

     Pane vicepremiére a předsedo strany Lidové. Nevím, nakolik si uvědomujete, že jste sice vysokým představitele politické moci v ČR, nicméně jste pořád jen řadovým zástupcem občanů, kteří Vás zvolili. Není od věci poznamenat, že jich zas nebylo tolik, abyste mohl mluvil nejen jejich jménem, ale dokonce  jménem všech občanů ČR. Pokud máte potřebu vyjádřit své pocity své myšlenky a názory pane Bělohlávku, vyjádřete je prosím pouze a jen svým jménem a nezneužívejte k tomu postavení politika, který k takovým prohlášením nemá a nikdy neměl od občanů souhlas.  Vy a další politici si totiž často činíte drzý nárok mluvit jménem všech občanů, aniž byste měli jejich souhlas a  povědomí o tom, jaké názory občané sdílí a preferují.

     Vaše návštěva a vystoupení na sjezdu SL,  pane vicepremiére Bělobrádku, je spolu s nedávným vystoupením D. Hermana a některými projevy  představitelů KDU-ČSL, případně stejně smýšlejících politiků TOP 09, ODS a dalších,  důkazem o nemorální, podlézavé, vlastizrádné a kolaborantské politice. Svými kroky, svým jednáním, názory a vstřícností vědomě uvolňujete cestu naprosto neoprávněným požadavkům představitelů sudetoněmeckého landsmanšaftu. Na druhé straně  pokrytecky a záměrně neprojevujete nejmenší zájem či snahu  o spravedlivé vypořádání válečných reparací, které německá strana vytrvale a systematicky oddaluje a to přesto, že bylo poraženému  Německu  na konferenci v Paříži v prosinci  roku 1945 uloženo vyplatit ČSR, jako signatářskému státu pařížské Dohody o reparacích od Německa, válečné reparace. Po boku pánů Posselta a Seehofera  s úsměvem na tváři mluvíte vzletnými slovy o lásce a  o tom, co prý máme my Češi a sudetští Němci společného, ale připomenout resp. požadovat od nich plnit také jejich závazky a povinnosti ve věci válečných  reparací vůči ČR a vyrovnat se tak i s těmito letitými, pro naši republiku poválečnými  křivdami, tomu se vyhýbáte nebo bojíte jako čert kříže.

     Pane vicepremiére Bělohlávku. Historie dokazuje, jak křivácky a podrazácky se Lidovci vždy chovali a jednali v politice, kde byli zastoupeni. Nechci opakovat vše, čeho se lidovci od dob svého vzniku dopustili, nicméně současnou politikou KDU-ČSL, alias Lidovců potvrzujete, že jste zůstali  věrni těmto tradicím, protože Vaše zájmy nejsou jiné, než se znovu paktovat s lidmi, kteří se ani po více jak 70 letech nechtějí smířit se s pozicí poraženého státu a důsledky z toho vyplývající. Dnes znovu, prostřednictvím frau Merkelové se Německo snaží vytvořit Evropu nikoli pro rovnoprávnou spolupráci se zachováním národních států a jejich identity, ale za vydatné pomoci Francie, dostat ty menší, dosud samostatné národy Evropy zpět do područí Německa.

     Jste člověk chytrý a vzdělaný, nicméně  proradného charakteru, bez cti a svědomí, bez vlasteneckého cítění, tedy typický křesťanský lidovec. Za  tuto pro stát nebezpečnou sudetoněmeckou angažovanost pane vice premiére, nepatříte do české vlády, ale před soud.

      „Přijde den a my zúčtujeme spolu“, napsal Petr Bezruč v jednom svém díle.  Věřím, že tento den pravdy  brzy nastane a odhalí tak Vaši pravou tvář, Váš zaprodaný, falešný a vlastizrádný charakter. Stále platí varovná slova prezidenta dr. Beneše o tom, že nepřátelé státu se budou znovu snažit náš národ znovu zradit a zaprodat a že je třeba dát si na ně pozor. Vy jste dnes jeden z těch, na které je třeba si dát zvláště mimořádně velký pozor. Naštěstí volby jsou za dveřmi...


Bez obligátních zdvořilostních frází                                                   Jiří  B a ť a, důchodce

Dne 7. června 2017

Dopis panu vicepremiérovi Bělohlávkovi mu záměrně neposílám, neboť nejsem přesvědčený, že jej jednak do nedostane, resp. pokud ano, nebude jej číst. Stejně jako jiní politici i on má k názorům nás občanů averzi, nezajímají jej, natož aby     na ně dal, případně je respektoval. Proto dopis předkládám jen veřejnosti, jejichž jménem je také psán. Doufám, že s jeho obsahem budou občané souhlasit.


                                                   

80 komentářů :

 1. Souhlasím s článkem kdo bude volit toho jidáše?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. bělobrádek,herman a všichni svatí jsou svaté svině,kterým jde pouze o majetek a moc.Pro mne jsou tyto svaté kurva odpad světa.Je mým přánim nakopat těmto ukurvencům do těch jejich pedofilních kulí.Snad se mi to ještě v životě splní důchodce

   Vymazat
  2. Díky svým představitelům se KDU-ČSL stala naprosto nevolitelnou, reakční stranou, která by měla být rozpuštěna. Dovolím si tvrdit, že ani komunisté nebyli pro vlastní stát tak nebezpeční jak tato sebranka. Každý jednotlivý člen této strany a každý volič by měl už konečně vzít rozum do hrsti. Jak si poradíme s Mohamedány, když si nejsme schopni si poradit s vlastizrádnou špínou ve vlastním chlívě!

   Vymazat
  3. Jak všichni vidíme historie se má opakovat.Kdu dostala nového Henlajna,Ano bude mi líp podřizuje zbytky naši Armádu novému Wehrmachtu,Makrela připravuje zábor Francie kde je její syneček Makronky dalším zrádcem,který spolu s ní bude brzy svými emigranty zabírat ČR a pustí se do Polska,kterému nacpe stejně jako celé V4 ilegálně emigranty a společně nám tu zavedou neomarxismuas diktatury humanistů který přejde do diktatury islamistů pod praporem KA-ks rámu!

   Vymazat
  4. Velice pravdivé, bylo by třeba ten dopis rozšiřovat. Chybí tam ještě, že i český katolický klérus má podobné postoje, biskup Malý jim na sudeťácký sjezd jel sloužit mši.Bělobrádek s Hermanem si měli na tom sudeťáckém srazu připomenout jejich předchůdce a soukmenovce: K.Henleina který pomohl rozbít Československo a všichni členové jeho strany se stali členy NSDAP, velice horlivými. Sudeťák byl i vrah z Lidic K.H.Frank, po válce právem oběšený, který pro Heydricha připravoval plán zničení českého národa. V Liberci již doslova všichni Němci tam a v okolí žijící řvali již v květnu 1938"Heim ins Reich" a po odtržení sudet se stali říšskými Němci. Bělobrádek možná udělal osudovou chybu ve volebním roce, na tuto jeho kolaborantskou akci nezapomeneme.

   Vymazat
  5. oni ti klerofašisti nejen že tak vypadaji oni i takovi jsou otazkou je proč vovčani klopi uši i když chapu makat u kapitalisty se musi a tak sily na nějaky odpor či rebelii už nezbydou ani nahodou

   Vymazat
 2. Filosofie kat-oliků- lidovců:
  „Trochu pomoct, trochu škodit, to se může vždycky hodit a ve skutečnosti se pomůže především sobě “

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. lejno od kobyly - kobylinec
   lejno kravské - kravinec
   lejno lidské - lidovec

   Doufám, že se vlastizrádci Herman Goring, Bělohlávek a spol ve volbách nepřelezou 10%

   Vymazat
  2. Belobradek - chazar, Herman - chazar, Gabal - chazar, atd.
   KDU-ČSL je strana židovských chazarů - už dávno se má jmenovat ŽDU-ČSL.
   A Belobradek je trvale na psychofarmakách, je to feťák, zemský škůdce a parazit.

   Vymazat
  3. Spise bych hledal ne-zidy mezi tou "elitou" Je to proste mafia ,schazeji se za sera v jejich motlitebnach a kuji pykle proti nezidum a jak je okrast . To je cela podstata veci. Vzdyt to vzlo over 80 zidorodin pod taktovkou CIA a koknete se jak si vsichni polepsili

   Vymazat
 3. Pane Bělobrádku, prosím odebeřte se urychleně za svým předchůdcem Luxem. Díky.

  OdpovědětVymazat
 4. A je Babiš pravdoláskař (vazby na bývalého velvyslance USA Schapira, chtěl sem pozvat„Sorosovu univerzitu“, v hnutí ANO má Roberta Pelikána podporujího migraci, Pavla Teličku, Věru Jourovou a tak dále) – nebo „populista“ srovnatelný třeba s Orbánem či s Putinem?

  Posledně jmenovaného nemám za populistu. Andrej je. Slíbí cokoliv, co mu poradci vyhodnotí jako prospěšné jemu. V politických prohlášeních otočil již mnohokrát – jednou uprchlíky potřebujeme, zaměstnáme klidně tisíce, po vyhodnocení většinového názoru je proti nim vyhraněnější než Konvička. Není pravdoláskař, je matematik. Připomíná mi strejdu Skrblíka z animované pohádky. Ten taky říkal „Podej lidem ruku – a zmáčkni je!“ a pak si šel zaplavat do zlaťáků.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. pane nebo paní přečetl jsem váš příspěvek 3x a nejsem si úpně jistý co jste nám chtěl sdělit.

   Vymazat
  2. 0:20 Pane nebo Paní aby jste nevolily euhujera babiše.

   Vymazat
  3. Volíme Andreje Babiše.Jedině on jako schopný manažer dokáže naši republiku ekonomickz pozdvihnout. A když bude dobře erární kase,bude lépe i nám.Vaše kecy si strčte za klobouk pane nebo paní.

   Vymazat
  4. 11:00 Tak jsi sežeňte korán a rozlučte jse s ČR. Oligarcha jse bude mít líp vy né. Vaše kecy jsi naložte do octa.

   Vymazat
  5. 23:46 Díky vám jsem pochopil, že Babiš byl jediný demokrat ve vládě. Protože jen on se řídí názory lidí a přizpůsobuje jim své kroky. Ostatní se řídí výhradně vlastními zájmy nebo zájmy svých loutkovodičů a na názory lidí z vysoka se.. kašlou.

   Vymazat
  6. 14:52:

   Pak se stočila řeč k euru. „Jsem rád, že Andrej Babiš je skeptický k zavedení eura u nás. Je ale závislý na evropských dotacích. Je to velká část tržeb jeho firmy. On je příliš spjatý s Evropskou unii a nedovolí si tolik rebelovat.

   Vymazat
  7. 0:09 Babiš dostává dotace podle stejných pravidel, jako je dostávají tisíce dalších. S kým jsou svázáni, koho volí a podporují ty tisíce podnikatelů? Babišův hlas volby neovlivní. Ty tisíce ano.

   Vymazat
 5. Tento idiot na foto ma zazloutle zuby jako kun ze staje pivovarnicke a take tak vypada .Mel by tudiz rozvazet pivo do sklepu zaprazen u voje pivovarnickeho zebrinaku .Na zaver, ma kazdou svini se vari voda, kolaborante spinavej

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takhle nějak musel vypadat i syn židovské svobodné matky Marie - která se pověsila na starého Žida Josefa, aby jí pomohl utéci před iudaismem nařizovaným ukamenováním za cizoložství a aby ji, i jejího bastarda (tehdejší název pro děti neznámého, nezákonného otce) živil. Křesťanství je pouhou dualistickou herezí Iudaismu... stvořeným Židy.

   Vymazat
  2. "Křesťanství je pouhou dualistickou herezí Iudaismu... stvořeným Židy."

   Nikoliv křesťanství, to původní gnostické, nýbrž židovský satanský paskvil židokřesťanství.

   Vymazat
 6. Já myslím, že idiot není. To, co dělá, je velice sofistikovaná činnost, která mu přináší evidentně prospěch. Neohlíží se ovšem na své okolí. Je to takový bagr Hamty-hamty.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Asi tak nějak,divím se že ještě Bělobrádek nevyhlásil podporu panu Drahošovi na prezidenta ČR.Mají hodně podobné názory.
   V ANO je každý pes jiná ves,ale při pomyšlení na ostatní "staré" strany,zaplať pán bůh za to.
   Já budu volit SPD-Okamuru a budu doufat,že po něm toto hnutí nedopadne jako ČSSD po Zemanovi.Karel z Plzně

   Vymazat
 7. uzasnej zmrd dav ho bude lyncovat

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To asi nebude potřeba. Ta lidská zrůda má roztroušenou skléreózu, kterou mu ani v "emerice" nesesbárají, tak snad brzy pujde za hadem Luxem.

   Vymazat
  2. odkaz na stanovy sudetoněmeckého krajanského sdružení : https://www.sudetsti-nemci.cz/cs/bylaws/bylaws-2015/

   Vymazat
 8. Takto konfrontačně a podobně vystoupil při poslední přímé volbě prezidenta republiky jeho protikandidát. Jak známo právě tento apel nakonec přinesl vítězství nynějšímu prezidentovi. Jsem hluboce přesvědčen, že nynější vystoupení místopředsedy vlády na sudetoněmeckém sjezdu bude mít pro KDÚ - ČSL zcela stejný efekt.
  Nejsme stádo, historie se stále opakuje, i když tvrdíme občas opak.

  OdpovědětVymazat
 9. Naprosto souhlasím s výše uvedeným článkem. Potvrzují se slova E.Beneše. Podobné prohlášení při osvobozování koncentračních táborů řekl americký generál cituji "natáčejte,foťte ty hrůzy které tady prováděli fašisté na lidech!Přijde doba a budou snahy vás přesvědčit o tom, že to nebyla pravda. A ta doba v současnosti nastává vis. Ukrajina fašistické symboly,holé hlavy,mučení,upalování,válka proti vlastnímu národu atd. Lidé Češi,Moravané,Slezané vzpamatujte se jsme přece všichni Slované a nepolezeme do pr...e nějakým germánům. Jděte všichni k volbám použijte svůj mozek a volte strany vlastenecké! Vystoupit ze zločinecké organizace NATO, tvrdě bránit své zájmy v EU. Všichni politici se ohánějí Masarykem ale jeho základní myšlenku o suverénní zahraniční politice Československého státu dnes České republiky zásadně popírají. Neumí prosazovat a hájit zájmy českého lidu.

  OdpovědětVymazat
 10. Když už multikulturalismus pana Bělobrádka, tak už pořádný. Měli bychom přijímat i imigranty ze zemí s lidožroutskou kulturou a kulturou lovců lebek, kde by začali tito noví ,,Češi" prosazovat své kulturní obřady na Václaváku s politiky, kteří je do této země přijali jako imigranty. Já bych se klidně přihlásil k přistrkávání obětí. A když už jsme ten kulturní národ, tak kostičky bychom umístili v Národním muzeu. :-)))

  OdpovědětVymazat
 11. Tímto činem mě pan Bělobrádek zklamal. Myslel jsem , že se na sjezdu vypořádají s Her Hermanen , opak je pravdou . Tím, že si ho KDU zvolila za předsedu a Her Hermana za místopředsedu, dala jasně najevo čí zájmy bude hájit. Rozhodně to nejsou zájmy České Republiky. Vzhledem ke koalici se takovouto stranou stávají i STAN resp. p.Gazdík, který utekl s potápějící se lodi TOP 09. Doufám , že potopí i loď KDU-ČSL.
  Dopis by bylo dobré zveřejnit jako otevřený dopis.

  OdpovědětVymazat
 12. No a jestli pak jste si dal otázku -- a ty lidovce volí, kdo ? Čecháčci ne ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dovolím si oponovat.Tyto zrůdy nejvíc volí
   lidé na Moravě.Zlínský kraj,jižní Morava.
   V Čechách zase jižní Čechy a moravská klika
   usazená v Praze.
   Petr Majevský

   Vymazat
 13. Černobrádek jezdí před našimi volbami za německými revanšisty a neonacisty. To není moc chytré. Doufám, že mu to většina našich voličů spočítá.
  Akorát je mi upřímně líto všech těch pánbíčkářů a jednoduchých kostelových babiček, zejména z Jižní Moravy, kteří ho budou zase volit na příkaz jejich vesnických farářů. Chtělo by se pomalu říci přímo jejich ideologií : "Panebože odpusť jim, neb nevědí, co činí".

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cílené vymývání mozků mladých lidí za 28!!let ,nese svoje ovoce.Pražská kavárna,neziskové organizace,likvidace historie národa,zkreslování událostí naší vlasti,lhaní,bezohlednost,neúcta k spoluobčanům ,ponižování se.Ano,toho docílila naše společnost v čele s takovými zmrdy,jako je KDU-ČSL,ODS,TOP O9,ZELENÍ,ČSSD,STAN,a většina nabalených na ANO jako Jourová,Telička,Pelikán a další. Jsou to vlastizrádci a musí za své činy být souzeni.Volte SPD nebo KSČM. A Bělobrádku,Hermane,ty nejsi hoden ani kopnutí do prdele!

   Vymazat
  2. Naprostý souhlas. Líp bych to nenapsal.

   Vymazat
  3. Ale vědí, co činí... moc dobře to vědí a JAHVE se s panem SATANÁŠEM smějí, až se s nimi mráček na sloupu pekelného čmoudu otřásá. Jako když kdysi spolu vandrovali Levantou a sázeli se o nějakého Lazara...

   Vymazat
 14. Pane Baťo, co lze očekávat od člověka, který ideologicky stojí na pozicích otců účastníků sjezdu sudetonacistického "landsmašaftu". Oni byli odsunuti ne pro náboženství, jazyk či kulturu, ale proto, že to byli nacisté a spoluvrazi statisíců Čechů v dobách 2. světové války. Na jejím rozpoutání právě sudetoněmečtí nacisté - a těch bylo v dospělé populaci Němců u nás 90 % - nesou velkou část viny. Proč se nepostavili jako němečtí sociální demokraté proti Hitlerovi a jeho nacistické straně? Proč naopak byli členy a podporovateli odnože NSDAP v ČR - Henleinovy sudetoněmecké nacistické strany?
  Bělobrádek a Herman se změnili z lidovců na luďáky a jsou z nich Hlinkovci a Tissovci. Nechť toto vezmou Češi v potaz u voleb, zda se i oni chtějí přiklonit k nacismu, který Bělobrádek a spol. takto propagují a nebo zda chtějí setrvat na masarykovské demokracii a humanitě.

  OdpovědětVymazat
 15. Je velice smutné, kam Bělobrádek a Herman táhnou lidovou stranu - k nacismus, k luďáckému nacionalismu. Není bez zajímavosti v této souvislosti připomenout roli Vatikánu za 2. světové války, kdy papež Pius XII. žehnal zbraním Velkoněmecké říše a fašistické Itálie v jejich tažení proti Židům a bolševikům. Jižní Moravo, křesťané! Probuďte se a vraťte svoji stranu křesťanské mírumilovnosti, zbavte se hlinkovců, jinak se stanete nedůvěryhodní a nehodni odkazu Msgr. Šrámka.

  OdpovědětVymazat
 16. Pane Baťo.Buďte klidný.Pan Bělobrádek si váš dopis stoprocentně přečetl.A přidal jsem ještě nějaké říkání navíc.Ručím za to.Ochránce.

  OdpovědětVymazat
 17. otec manželky sloužil u finančni straže po obsazeni byl zadržen a pak přežil 5 let dachau po osvobozeni se všichni vězni zřekli cirkve protože v koncetraku prosili boha aby jim pomohl žel ten se na ně vysral to jsou jeho slova prosim

  OdpovědětVymazat
 18. Že takové jednání je lidoveckým papalášům vlastní už měli dávno pochopit všichni.
  Uvědomme si ale, že být zvolen místo prezidenta Zemana ten druhý kandidát, byl by téměř jistě pravidelným hostem svých soukmenovců také on.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zřejmě se "mýlíte" ... Kdyby byl zvolen za prezidenta onen druhý kandidát nemusel by za svými soukmenovci nikam jezdit. Hosty, možná že i skutečnými pány, na Pražském hradě by byli představitelé Landsmanšaftu.

   Je smutné, že milionům našich občanů to bylo a je, i nyní, zcela jedno ...
   L.S.

   Vymazat
 19. Mí předkové pocházeli z většiny národů bývalého Rakousko-Uherska. Byli mezi nimi tedy i Němci. I mezi mými příbuznými lze nalézt oběti z protifašistického odboje. Ti, kteří byli odsunuti a dnes ještě žijí, byli v době odsunu malé děti, tedy žádní fašisté. Vina není dědičná. Posuzujete lidi na základě rasy, národa, nebo přesvědčení. Udavte se svou nenávistí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Píšete nesmysly, přečtěte si laskavě příslušné zákony, které se týkaly konfiskace majetku a odsunu Němců, Maďarů a jiných zrádců.. V žádném případě tam nenajdete, že byly přijaty na základě rasy, národa nebo přesvědčení ...

   Vymazat
 20. ad 9:35
  Naprosto s Vámi souhlasím, tak bylo a je.
  Chci je podotknout, jako Moravan, že jižní Morava jako celek není až tak bigotní jak si možná myslíte. Jsou to spíš okresy na východní Moravě a to UH, to je naprosto jednička, dále okr.ZL, a na třetím místě bych viděl okr.VS, kde naštěstí žijí i evangelící, potomci předků, kteří přežili ve své víře od Obnoveného zřízení zemského tj. o r. 1628 až po toleranční patent císaře Josefa II.
  Ve Slezsku je kontaminovaný černý kruh v okr. OP, včetně tkzv. Prajzke, kde žijí i potomkové sudeťáků, kteří volí samozřejmě černou sotňu.
  Morave

  OdpovědětVymazat
 21. Tato nacistická svině by měla být pověšena za koule ale on asi žádné nemá proto to lezení do zadku na sjezdu !

  OdpovědětVymazat
 22. Zcela souhlasím s textem pana Bati. Byl bych ovšem rád, kdyby byl prost některých gramatických chyb, které jsou obvyklé při rychlé tvorbě textu a kdyby chybně uvedený Bělohlávek byl nahrazen myšleným Bělobrádkem. Nic ve zlém. Děkuji

  OdpovědětVymazat
 23. Tady je pěkný článek od Okamury:

  http://svobodnenoviny.eu/na-ceste-k-totalite-nebo-k-valce/

  OdpovědětVymazat
 24. Pozve Bělobrádek svoje milé krajany na oplátku na návštěvu do Lidic ?

  OdpovědětVymazat
 25. Jedinou otázkou je zda @pavelbelobradek je vědomím či nevědomím agentem cizích zájmů.

  OdpovědětVymazat
 26. Z Bělobrádka a Hermana je nám na zvracení už dávno.A Jurečky je také dost. Nechápu jak je někdo může volit,teď navíc spolu s Gazdíkem. Všichni jsou absolutní neschopné nuly.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bělobrádek nacek a Herman vypadá jak gestapák ,toto jsou zrádci .

   Vymazat
 27. Stále je kdekým zpochybňován prezident kvůli údajnému špatnému zdravotnímu stavu. Nikomu z presstitutů ale nevadí, že Bělobrádek trpí roztroušenou sklerozou a podle jeho nedávného vyjádření se jeho stav pomalu horší a mj. BERE PERMANENTNĚ ANTIDEPRESIVA!!! Tyto léky jsou zařazeny mezi psychofarmaka a při jejich užívání není např.dovoleno řídit dopravní prostředky ani vykonávat jiné činnosti vyžadující pozornost ap.. Takže pan místopremier je vpodstatě narkoman "pod vlivem" a má přitom zásadní vliv na řízení tohoto státu!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:16 Uhodil jste hřebík na hlavičku, palec nahoru! V.J.Horák

   Vymazat
  2. On sám o sobě řekl,že " v mládí" bral drogy!Takže místopředseda vlády ČR byl a je pozitivní NARKOMAN!no není to bezva ta nacifašotlupa KDU-ČSL,kterou navíc vedou obřezaci,jeden jak druhý!

   Vymazat
 28. U tohoto fašouna je malá naděje, že se mu ta jeho skleróza konečně roztrousí natolik, že buď chcípne a nebo bude zbaven svéprávnosti... jen doufám, že to nastane dřív, než škody, které páchá už svou existencí, budou nenapravitelné.

  OdpovědětVymazat
 29. Napsat někomu dopis a pak mu jej neposlat ?!? To jste jako hostinský od Cimrmannů s tou jeho hospodou u cesty na Písek. Vše OK, ale chodili mu tam lidi. Ale když vás tahle nelogičnost baví....

  OdpovědětVymazat
 30. Českým partnerem pro sudeťáky je Klub českého pohraničí.
  Blbobrádek je řitní sudetoalpinista.

  OdpovědětVymazat
 31. sudetští se velkou většinou přihlásili jako příslušníci 3.říše, čímž pozbyli občanství československé resp. české a moravské. Takže o nějakém nároku na domov v cizí zemi nemůže být řeč. Je to všechno jen veliká politická šaráda , která počítá s tím že po tolika letech už lidé a zejména ti mladí v ČR vůbec netuší o co tenkrát vlastně šlo. Předpokládali totiž že nás po vyhrané válce z našeho území vysídlí nebo v lepších případech poněmčí a celá republika se stane územím GrossDeutschlad. To se naštěstí a díky SSSR nestalo, takže vítězné mocnosti v Postupimi se dohodly že Němci od nás budou odsunuti do země ke které se přihlásili a to zcela dobrovolně. Pár epizod tzv. divokého odsunu se přihodilo (Brno, Ústí) ale to bylo jen poválečné vyřizování účtů za příkoří která jsme od velkopanské rasy po dobu 6 let museli trpět. Byly to zcela epizodní akce oproti tomu co našim lidem prováděli oni. Historie však už je jak se zdá přepsána a už zase před nimi klečíme na kolenou. Jak dlouho ještě? Copak už vůbec nemáme národní hrdost? Já pláču hanbou...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vy pláčete hanbou, já mám zase rozřezané kapsy, jak se mi v nich sama od sebe otevírá kudla...

   Vymazat
 32. pan Bata se opet projevil jako uplny debil. Dalo se cekat

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:41 odůvodnění by nebylo, synku?

   Vymazat
 33. Ty hajzle Jarin8. června 2017 13:41 nemáš strach,že tě někdo sejme ?

  OdpovědětVymazat
 34. Lidé, kteří nemají děti, jsou nemocní či jinak postižení by neměli chodit do politiky. Pan bělobrádek trpí nevyléčitelnou nervovou chorobou a myslím si, že je touto věcí deformován. Jinak si nedovedu představit, proč tak koná. U pana Hermnanna jde již o jinou diagnózu, protože tam se to již nedá svést na nic jiného než na bezcharakternost a duševní ubohost.
  Sims.

  OdpovědětVymazat
 35. Tak pane Bělobrádku vysvětlete nám Váš postoj k vyhnání Srbů z nyní Chorvatské Krajiny a z Kosova.
  Jakpak to souhlasí s postojem Vaší strany k těmto zločinům, které Vaše strana poslušně po vzoru Německa a USA tolerovala a schvalovala? No a kdypak uslyšíme od "přátel krajanů" a nejlepších sousedů Německa a Rakouska omluvu za více než 300 000 zavražděných Čechoslováků. Ne židů a Rómů nad nimiž se pláče dle potřeby. Nějak se nám od dob havláren zaponěli omluvit co? Hlavně, že to omlouvání pořád zaznívá z naší strany. A co 800 000 vyhnaných Čechů z pohraničí při zabírání Českého historického pohraničí podivně Němci nazvaného Sudety? Na to jste se nějak pozapomněl zeptat a kdepak je omluva? Pane Belobrádku jste jen politický šejdíř a prospěchář jako Váš kolega Herman. Doufám že občané vidí Váš charakter a dopadnete dle toho u voleb i s Vašim předchůdcem Kalouskem a kamarádem Sobotkou.

  OdpovědětVymazat
 36. Doufám, že po bělobrádkově návštěvě německých krajánků, kteří vzpomínají na zlaté hitlerovské časy, se otevřou oči i těm svíčkovým bábám, které podporují náboženskou bělobrádkovu stranu. Ten ksindl je naprosto nevolitelný. Kdybych mohl, s chutí ho nakopu do koulí.

  OdpovědětVymazat
 37. Bělobrádka a Hermanna nevolit a vyřadit je z politiky je jediná možnost brzy.

  OdpovědětVymazat
 38. Mám takový malý seznam našich nejméně přijatelných, vlastně nepřijatelných až nesnesitelných političek a politiků, dámy a pánové: Herman, Bělobrádek, Gabal, Gazdík, Schwarzenberg, Kalousek, Korte, Langšádlová, Pospíšil, Štětina, Pithart, Pecková, Niedermayer, Polčák, Telička, Pilný, Zaorálek, Stropnický. Na koho jsem zapomněl?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Inu, pozapomněl jste na Jurečku, jenž chybuje v antikoncepci - a potom ještě na jednoho hóóódně krátkozrakýho Plešouna - Slizouna s rovnátky, imbecilně rozchechtanýho, co se teď bude rozvádět.

   Vymazat
 39. Ona tahle partaj sloučená ze dvou parazitických klanů působila destruktivně už za první republiky. Zřejmě křesťanská touha pomáhat bližnímu svému a zejména své kapse a také frustrace z odluky církve od státu a tedy ovlivňování věcí světských v zájmu církevní kapsy je tak nějak geneticky zakódován v jejich rodném listu a způsobu existence na politickém kolbišti. Retrospektivně je smutné zjištění, že za 27 let se této své genetické danosti nedokázala zbavit a po celou dobu se jedná o stranu destruktivní jež vždy před volbami potopí vlastní koalici aby si uvolnila ruce pro získání lukrativního koryta v další koalici. Je také smutné, že její voliči zřejmě emocionálně reagují na tu nádheru v názvu. Křesťané,demokraté a navíc zcela lidoví. To je asi jako, že pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí. Je asi nabíledni, že věřící zejména v Moravských krajích nenacházejí v politickém spektru jinou stranu, jež by tak pečovala o jejich víru a touhu po nezištné pospolitosti. Ovšem v podání zbytku koalice a zejména reprezentace KDU-ČSL vítězí na plné čáře lež a nenávist. A proto v duchu vašich činů, neb po ovoci poznáte je, vám vzkazuji: Za vaši věčnou lež vás nenávidím a budu do voleb každý den dělat maximum pro to aby vaše volební zisky byly co nejnižší, nejlépe žádné. Je také velmi smutné zjištění z kterých krajů je vlastně současný kolaborantský tým napříč celým politickým spektrem! To jen až zase bude v televizi pořad o té dobrosrdečnosti a nezištnosti východu republiky oproti jiným enklávám.

  OdpovědětVymazat
 40. Pane Baťo,Váš dopis proradnému vlastizrádci,psaný,jak uvádíte,jménem všech vlastenecky smýšlejících občanů,se velice ztotožňuje s mým přesvědčením.Chtěl bych Vám tímto sdělit,že se připojuji k Vašemu prohlášení.S pozdravem Jan.

  OdpovědětVymazat
 41. Pane Baťo,Váš dopis proradnému vlastizrádci,psaný,jak uvádíte,jménem všech vlastenecky smýšlejících občanů,se velice ztotožňuje s mým přesvědčením.Chtěl bych Vám tímto sdělit,že se připojuji k Vašemu prohlášení.S pozdravem Jan.

  OdpovědětVymazat