Reklama

sobota 24. června 2017

P.C.Roberts: S Trumpem jede Svět z kopce dolů


24. 6. 2017       PaulCraigRoberts
Deník Washington Post zveřejnil 21. června požadavek své vydavatelské rady, aby Rusko bylo ze strany USA podrobeno ještě silnějšímu tlaku a aby proti němu byly vyhlášeny další sankce. V okamžiku si soudný člověk musel uvědomit, jak je ta rada špatná a nezodpovědná. Ke zharmonizované démonizaci Ruska došlo v pozdním létě 2013, kdy britský parlament a ruská diplomacie zablokovaly naplánovanou americkou invazi do Sýrie. Washington to pochopitelně pojal jako urážku svého majestátu, na kterou je třeba reagovat. A to nejlépe tak, že se z Ruska – dřív než se podobné opovážlivosti dopustí i další země - vytvoří mezinárodní hrozba. A tak zatím co se pozornost Rusů upínala k zimním olympijským hrám v Soči, uskutečnil Washington puč na Ukrajině, ve kterém byla lidem zvolená demokratická vláda nahrazema mocí banderovských hrdlořezů, jejichž předchůdci bojovali v Druhé světové válce za Hitlera. Načež Washington vyhlásil, že ustavením neonacistické vlády se na Ukrajině zavádí demokracie

Banderovští bandité pochopitelně okamžitě zahájili útok na vše ruské, co na Ukrajině stálo či leželo. Ruský jazyk byl coby jazyk úřední zakázán, což se samozřejmě u rusky hovořícího obyvatelstva neobešlo bez protestů, jež s dalším postupujícím útlakem přešly v separatistické hnutí. Krym, ruská provincie od roku 1700, obrovskou převahou hlasů zvolila oddělení od Ukrajiny a požádala o znovusjednocení s Ruskem, a taktéž se od Ukrajiny oddělily převážně ruské oblasti Luhanska a Doněcka.

Tyto akce, na zahraničí nezávislé, byly Washingtonem a jeho presstitutkami prohlášeny za „ruskou invazi“, a bez ohledu na skutečná fakta pokračuje tato prezentace ukrajinských událostí na Západě dodneška.

Pro současný Washington byla už totiž fakta z politických analýz vyřazena jako zbytečná a překážející.

Ale vraťme se k deníku Washington Post. Nejdůležitější skutečností, kterou Washington i rusofovní členové vydavatelské rady tohoto deníku svou výzvou k většímu tlaku na Rusko přehlédli, je ruský vojenský a nukleární potenciál i defintivní poznánání ruské vlády, že proti její zemi chystá Washington překvapivý nukleární útok.

Pokoušejí se tedy vydavatelé deníku Washington Post přivést na planetu Zemi nukleární armageddon? Kdyby se totiž v deníku Washington Post udržela kapička inteligence, obrátila by se jeho vydavatelská rada na prezidenta Trumpa, aby se okamžitě spojil s prezidentem Putinem a požádal jej o setkání tváří v tvář, aby se dnešní kritická situace mohla zmírnit. Ale namísto toho naléhají stupidní vydavatelé deníku na akce, které mohou současné napětí jedině zvýšit. Vždyť i kreténům z Washington Post musí být jasné, že Rusové se nechystají jen sedět, třást se ve svých holinkách a čekat, až to na jejich hlavy shůry spadne.

Putin už vydal mnohá varování o západní hrozbě pro ruskou bezpečnost. Řekl např.: „Už nikdy nepovede Rusko válku na svém vlastním území“. Řekl také, že názor, ke kterému po zkušenostech dospěl, je „udeřit jako první, jestliže boj bude zcela nevyhnutelný“.A řekl též, že v čase, kdy se jeho slovům nedopřává sluchu, činí mezinárodní situaci stále víc nebezpečnou.

Co způsobuje hluchotu Západu? Je to jeho arogance a nadměrná pýcha. Nu a protože naše prostitující se média nejsou rozumného uvažování schopna, udělám tuhle práci za ně:

Vyzývám k okamžitému setkání Trumpa s Putinem v Reykjaviku. Studenou válku 2, vyvolanou Clintonem, Bushem ml. a Obamou, je třeba zastavit.

Ale kde zůstal prezident Trump sám? Proč se nedokáže s touto historickou výzvou vypořádat on? Proč není takovým chlapem, jakým byl Reagan? Opravdu není schopen ničeho lepšího, než jen tweetování, jak napsal David Stockman?

Proč už před časem nenařídil, aby se záznamy ruského klábosení shromáždily klasifikovaly a oznámily veřejnosti? Proč dosud nevyzval k zahájení soudního řízení proti Johnu Brennanovi, Susan Riceové, Comeyovi a vůbec celému gangu, který se pokouší jej zlikvidovat? Proč odzbrojil sam sebe vládou, vybranou nikoliv jím samým, ale americkými rusofoby a Izraelem?

Neučinil nic z toho, takže teď stojí sám proti tzv hlubokému státu ( CIA, Pentagon a vojensko bezpečnostní komplex), se skutečně jen nepatrnou šancí na politické přežití. A pokud, dokud je snad ještě čas, nezaútočí proti těm, kteří usilovně pracují na jeho zkáze, je ztracen.

Vybral a přeložil |Lubomír Man

96 komentářů :

 1. Jsem plne na strane presidenta Trumpa ! Volil jsem ho za stat Floridu a volil jsem ho v hlavnich listopadovych volbach !

  Kdyz svoje obavy z toho, ze slabne, predlozim lidem na jeho strane , tak dostanu odpoved, ze negativismus a atrocitni propaganda namirena proti nemu MU POMAHA mezi milliony volicu jako jsem ja.
  Washington COMPOST jak rikaji mistni, nikdo necte - nema vliv !

  Trump pracuje metodicky , opatrne a chytre. Jeho nepratele jsou z jejich pozic vlivu vykopany pozvolne.

  Ono to ani jinak nejde, kvuli rozlezlosti techto lidi z byvalych administrativ, kteri maji podporu t.zv. DEEP STATE. (Stinove vlady v pozadi.)

  Trumpovi se nedaji NEpriznat uspechy ! Nezamestnanost klesla o million mezamestnanych. Illegalni Immigrace je o 70 % mensi. Policie hromadne zatyka a deportuje illegaly - Islamisty. Plot na hranicich s Mexikem se stavi.

  Presto je zde vsak nebezpeci puce ! (T.j. muj nazor !) Jak by na to reagovala Amerika nevim. Nikdy nic podobneho v dejinach nebylo.

  Znam je psychologicky a vim, ze jim to trva - nez se rozkyvaji, ale potom zase nevi, kdy prestat.
  Trump bude znovu zvolen a "bazina" se bude dale vypoustet.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zajimava myslenka
   Ono rozezlit si Americany muze byt podobne jako si rozezlit Rusy
   Aby ti smradi co utoci na Trumpa pak necumeli jako germani po drazdanskem vyletu
   Nebo Xerxes po bitve u Plataji
   Ci u Salamis kde mu horely lode od brehu ke brehu
   Horni Dolni
   Alex Jones predpovida obcanskou valku na 2 Cervenec
   Prepare

   Smazat
  2. 0:06 - Protoze hovnolulu je ted celebrita a ted dela hajzldedka Trumpetovi jako sraci prkynko, je s nim v castem rannim kontaktu! A zrejme tlachaji pritem jako dve drbny! Odsud ma hovnolulu ty sve srackoprdy!
   hovnolulacky blizky soused
   PS: My Prahu nedame, protoze ji nemame!

   Smazat
  3. 23:14 sasku

   Smazat
 2. To, aby se president Trump a president Putin setkali, bych si moc pral a vim, ze to bylo naplanovano ! Stejne jako setkani s presidentem Zemanem..Zamezi to vzniku valky.
  Je mi vsak jasne, ze kvuli hysterii a honbe na carodejnice, to ted neni mozne, protoze by to ublizilo svem 3 statnikum. Globaliste maji monopol na media , a to jsou prvotridni hnojometnici.

  Valku s Ruskem z nas, kteri jsme na strane presidenta Trumpa nikdo NECHCE. Je vsak pravdou, ze globaliste a Neocons ji chteji. Soros to rekl otevrene.

  President Trump je stavitel a budovatel. On NENI destruktivni. Je vsak vystaven tlakum tak silnym, jako nikdy zadny president pred nim.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je cas zavrit antitrumpovske vlastizradce

   Smazat
  2. Putin je Pan Státník, proč by měl ztrácet svůj čas s druhořadým, nafoukaným, židy plně ovládaným rádoby politikem?

   Smazat
 3. Clanek je pravdivy
  Pokud Trump nevypusti bazinu chcipne on a my s nim at jsme kdekoliv
  Horni Dolni

  OdpovědětSmazat
 4. Jeste mala poznamka na zasmani . ATLANTA je velke bohate mesto a je nepsanym kapitolem jizni Konfederace, ktera uz "NEEXISTUJE"... (Pssst, ona existuje !)
  Autor Paul Roberts je z Atlanty.

  Nepratele presidenta Trumpa toto dulezite mesto potrebovali na sve strane v senatnich volbach a pumpovali do mesta mnoho $ millionu, aby se mesto pridalo na jejich stranu.

  A predstavte si panove, ze to mesto se pridalo na Trumpovu stranu a poslalo do senatu Trumpovi lidi.
  Trump to mesto mel zdarma.

  Zde je tolik politicke srandy, ze by jste zavideli.
  nick honolulu

  (Podivejte se na Atlantu na Google Images. To mesto co do velikosti Chicaga, nebo Toronta je s Trumpem.)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsou i nalepky na naraznik, bumperstickers ktery rikaj ze majitel auta voli pro Trumpa protoze po nem jdou media

   Smazat
 5. Uz jsou tady zas. Vcetne trumpa , kterej bazinu vypustit nemuze /i kdyby chtel/ , nebot je sam BAZINA...s celou US vladou atd..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to neni : Trump tvrdi , ze byl v bazine az po dobu 8 mesicu pred volbami. Pak ho polibil DUCH SVATY a Trump rozhodl se tuto BAZINU vypustit, ALE zaroven ZACHRANIT VETSINU SVYCH PRATEL!!!

   Otevrel propust u BAZINY a tvrdil , ze za tyden BAZINA NEEXSTUJE!!!

   Vratil se za mesic a co nevidi , BAZINA JE VETSI!!!
   A tak Trump pocal myslet , Jak na tom udelat penize!!! I zavolal sve dceri Ivance , navrhni mne modni plavky pro zeny a muze :" Zdravotni Koupani v Bazine $500/den Trumpova Sleva s Rucenim Omezenim"

   BroukPytlik

   Smazat
  2. Pytliku, cti si wikipedii, valej se v tvy omezenosti, a neotravuj

   Smazat
 6. 4:15... Kdyby to bylo tak, jako ty pises, prislepliku, tak by byl EXEPTOVAN ! (Prijat a vitan.)
  Jenze oni ho nesnasi a utoci na neho denne, od cervence 2015.

  Trump nikdy NEPATRIL do zadne jejich kliky, at uz to bylo v New Yorku, nebo v Palm Beach.

  Prave v tom je jeho cena ! Ze mysli samostatne a jedna samostatne - nepotrebuje nejakeho dosazeneho loutkovodice.
  Cesky president Zeman ma podobne rysy povahy ! Proto ma tolik nepratel v prazske kavarne , ktera je stadovita a kmenove inklinovana (clannish a nepoticka), jako kozomrdi z Middle East.

  Vase jine autority - (nejmenuji), sebou nechaji manipulovat according potreb vasich nepratel.
  Jak to, ze to nevidite ?
  -----------------------------------------------------
  Invaze nezadoucich z Afriky a Asie vas vsechny vystavuje existencnimu nebezbeci. President Trump vi, co se deje a nesouhlasi s destrukci evropske civilizace. Merkerova je pravy opak, tak odmitejte jeji snahy, nebo dopadnete tak, jako ja na Hillbrow v Johannesbugu. (Kdysi davno)..
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 7. Evropska kultura je nejhodnotnejsi na svete a vyvyjela se 3000 tisice let. Je nejvice produktivni / prinosna a byly to evropske narody, ktere udelali Ameriku nejlepsi zemi na svete.
  Aby to tak zustalo, tak Amerika, stavi plot na Rio Grande a vy ho budete muset postavit take, protoze je vas malo.

  Druhe narody se mnozi jako kobylky a chcipaji hladem i kdyz jejich zeme je daleko bohatsi nez vase.

  VIM TO URCITE ! Moje mladi a vysoce produktivni leta jsem prozil v Africe.
  Afrika ma a mela, nejvice mineralu na svete.
  Vyborne pocasi / pudu a urodu 2 x az 3 x do roka.

  Az nas vykopali, tak ted chcipaji hladem a jdou vyzrat Evropu a vas.

  Muj Hillbrow v Johannesburgu byla ctvrt basniku, umelcu, spisovatelu a prudce atractivnich zen. Ta ctvrt cela SPADLA po nasem uteku a z toho co tam zustalo, je hnojiste.
  Kriminalita nejvetsi na svete a bida nezmerna. Tak pojebaji Globaliste vsechno a vsude.

  Kdo mi neveri at tam jede. Prime spojeni je z
  Frankfurtu ! Jedte se presvedcit, ale nejdrive vyplnte zivotni pojistku. Hillbrow obsadili kriminalnici nejhorsiho druhu. To vam chce zaridit Merkerova take.
  Ta zenska je nepritelem Evropy a americky president Trump je nadeje celeho sveta.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ani nevite jak jsem stastny videt opet po dlouhe dobe sveho TELEVISNIHO OTROKA a CISTICE MYCH BOT HONPLULU, ktery mi vzdy vysvetli co stalo pred 2000 lety , ale dnesek mu jaksi unika.
   Bohu diky Budoucnost patri Cine A Indii , ne takovym pod lidem jako HONOLULU!!

   BroukPytlik

   Smazat
  2. BroukPytlik pise>>
   Jak to vidim: 90 % lidi zije v jakem si prumeru( chodi do prace) , tim myslim v kazdem vekove skupine na priklad 20-40, 40-60, 60-80 let.
   Jak v USA , tak v Cechach. jestli v kazde skupine rozumi tomu co se deje v Politice 5% lidi, tak je to hodne . Teda 95% lidi co rozhoduje u voleb , voli emocionalne co jim namlatili do hlav v Televisi, a v Novinach. Myslite si ,ze prumerny Cech rozumi dlouhodobe politice Merkelove proc to dela, ci prumerny American rozumi USA dlouhodobe politice proti Jizni Americe. Ne !! Vedi jen , ze nechteji Araby ci Mexikany doma. To bych chapal.!!!

   Co nechapu proc prumerny Cech nenavidi prumerneho Americana , cloveka ...s kterym nema nic spolecneho , kterho nezna , ktery ani do Evropy vubec nejezdi , neb je spokojeny doma u Televise...
   Kdo mi toto vysvetli???

   BroukPytlik

   Smazat
  3. 5:56 brouk pytlik se zase vtira a mysli si ze intelektuelne staci na diskuzi
   Je tak hloupy ze mu nedochazi jak je trapny

   Smazat
  4. 6:11 tobe neco vysvetlovat pytle je jako chcat proti vetru
   Nemas IQ abys pochopil, ty televisni wikipedio

   Smazat
 8. Já si myslím že průměrný Čech necítí nenávist k více jak polovině Američanů. Úroveň vzdělání našich občanů nad čtyřicet let je v průměru dosti vysoká a tím vědí o co jde. Vědí kdo ovládá USA a vytvářel z nich úmyslně zvrhlé parazity. Tady jde o to jak to co nejrychleji změnit a vtom vidím největší problém. Říká se že lidé si zvyknou i na smrt. Putin nemá sobě rovného v USA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prumerny cech citi tak jak mu reknou media

   Smazat
  2. 13:09
   Ty a tvoje blemci mají společný jedno.....jsou k hovnu!!!!!

   Smazat
 9. P.C.Roberts má opět pravdu Trump by jsi měl udělat pořádky doma.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale o tom je ten clanek

   Smazat
  2. K tomu potřebuje (1) spolehlivý nejbližší tým, v němž může zformulovat nějakou svoji strategii a začít ji prosazovat, a (2) průrvu skrz svoje obklíčení do reálné politiky, aby mohl před veřejností přímo vykazovat nějaké výsledky své vlastní politiky a on nebyl nucen jen k odrážení ataků oponentů a veřejnost nebyla odsouzena dovídat se o jeho politice jen skrz protitrumpovská manipulativní media.
   Jinak při obrazu útoků na D. Trumpa ještě dodám, zdali si lze vůbec dovést pžedstavit, co by se v USA dělo, co by zákusní moc dělala, kdyby se prezidentem stal B. Sanders?
   KR

   Smazat
  3. Trumpovi jde o zivot
   Jestli padne tak padnou i cesi
   Zustane je airport havel vaclav

   Smazat
 10. Pro 9,50 a 9,54. Známe tě. Umíš jen napadat. Vlastní příspěvek do diskuze z tebe nikdo nevymlátí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Muj prispevek je uz to ze nudny brouk pytlik je blbec, uz je to upozorneni ze brouk napada Honolulu a nema na to je hodnotnejsi nez tvoje ceske plky
   Horni Dolni

   Smazat
  2. 10:26 a bacha na hubu s temi vyhruzkami mlacenim aby si nekdo nepodal tebe
   Znamenam si te, ty luzre
   Luzr je neco jako mukl, az pujdes brucet za vyhrozovani tak pochopis

   Smazat
  3. 10:26 lzes!
   Jako Horni Dolni sem davam vic prispevku nez ty. A vic nez blbec Brouk.
   Presne a spravne to rika Honolulu, cesi jsou neinformovani, nikde nebyli, lzou si
   Byl jdi ty aspon z deseti procent tam kde byl Honolulu?
   Nebyl zato jsi premoudrenej
   Brouk jen opisuje wikipedii
   Ani nikde nebyl ani neumim anglicky
   Nestydite se trochu?

   Smazat
 11. CESTI NEVOLNICI
  PRACKY PRYC OD ROBERTSE A TRUMPA!

  OdpovědětSmazat
 12. Když máš v hlavě piliny nepomůže ti žádné cestování ani přečtení národní knihovny. Když chceš vědět co jsi podívej se za sebe a co tam uvidíš to jsi.

  OdpovědětSmazat
 13. Panove RELEX - less Tense or rigit - je nabadani ke klidu odstupu a k nadhledu, jak rikaji chlapi v Atlante.

  Mistni Schmuck nick Brouk Pytlik je osel, kteremu sedi na hrbete Bernie Sanders - utopisticky komunista a veze se k blahobytu.

  Brouk Pytlik se vsak zminil o minulosti (5:56) pred tisici lety, tak zde mate vysvetleni , jak se diva Stary zakon (Bible) na integraci.

  Stavela se BABYLONSKA VEZ (integrace), coz pana Boha rozlobilo a stavitelum byli pomichany jazyky (geny).
  Babylonska vez se nedostavela a narody se rozutekly domu.
  (Zeptejte se Halika ! )

  Zitrek NEPATRI ani Indii, ani Cine, ale zitrek je mozny pouze ve spolupraci mezi Ruskem a Amerikou a jak president Trump, tak president Putin na to maji stejny nazor. (Trump to rekl nekolikrat.)

  To co bylo receno se NElibi ani globalistum, ani
  Neoconum ! Proto je Trump a Putin demonizovan.

  My z americke ulice, at uz je to Atlanta, ci jine misto, na obe skupiny kaslem a zvolime Trumpa znovu, protoze uzdravuje Ameriku. On je socialni doktor na strane lidi, kteri kazdy den stavaji do prace, jak jsem to musel delat ja, cely zivot.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co je relex a rigit?

   Smazat
  2. Otázka je zda Putin ma zájem se s trumpem bavit po nových a nových sankcí co na nej přehazovačka valí.

   Smazat
 14. 12:55
  Ty zavři držku smradlavá syfilitická kurvo z Fuckingtownu!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty zmrde, kvicis hezky ceskonevolniku
   A cech bude kazat o smradu? Si cuchni jak cesi smrdi
   Ale dam ti zapravdu ze DC je hnuj a bazina kterou je treba vypustit

   Smazat
  2. 15:40
   Česky psát neumíš ty mamrde z prdele starý nesvéprávný syfilitický kurvy,ale pindat,to ti jde,zmrde nepovedenej z Fuckingtownu smradlavýho!!!!!!

   Smazat
  3. Honolulu.Neustále dokazujete,že jste jenom
   obyčejný blb.Nevidím důvod,proč sem lezete,
   když Čechy nenávidíte,což dokazujete celou
   dobu,co sem píšete.Jn pro zajímavost,vy
   voliči Trumpa.Jeho jednání dokazuje,že je
   prezident USA naprosto bezvýznamnou figurou
   na politické scéně USA.Stejné postavení tam
   zaujímá Kongres USA.Vládne skupina v pozadí
   a jejich rozkazy ten Váš bájný Trump musí
   plnit,jinak půjde od válu nebo do hrobu.To
   je totiž ta Vámi vychvalovaná demokracie
   made in USA,kterou se snažíte rozšiřovat za
   cenu milionů mrtvých.
   Petr Majevský

   Smazat
  4. Víte, jaký je rozdíl mezi republikánem a demokratem v USA? Žádný! U republikánů je vykořisťování člověka člověkem! U demokratů je tomu naopak!
   A jaký je rozdíl mezi republikánským a demokratickým prezidentem USA. Opět žádný. Oba před volbami naslibuji jako placená slibotechna, oba po volbách nic z toho nesplní a oba čurají vždy po větru!
   A co voliči v USA? Ti jsou vždy stejní! Stejně blbí a stejně nepoučitelní!
   Moudrý Brouk Pytlík - ochránce Kamene mudrců
   PS: Já jsem jiný Moudrý Brouk Pytlík, než tí přede mnou obyčejní pytlíci!

   Smazat
  5. 23:36 hlupaku, aspon Americane smi rict ze nechtej bezence
   Tebe v ceskonevolnictvi by za to zavreli

   Smazat
  6. 18:01 nekvic tu Majevsky
   A bacha at te ceska vlada nezavre

   Smazat
  7. 16:00 k cemu cestina, cesky nevolniku
   Na cechy me staci kriknout LESTIT BOTY a uz lestej
   Ty taky, nulo

   Smazat
 15. Proc vas o tom vase media NEinformuji ?
  V liberalni Canade se nejen studenti, ale i stare baby mlati cihlami, klacky a kameny. Poulicni fackovacky jsou mezi Canadany a uprchliky ze Syrie.

  Takze babylonska vez (integrace nezadoucich) se stavet nebude !
  V Babylonu integrace zapricinila takovy bordel, ze cela semitska oblast padla k noham Persanu (538 B.C.) jako prezrala hruska.

  To je pouceni z anticke knihovny !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A treba je to prave ono, ze cela evropska oblast padne k noham tem, kteri to zpusobili.

   Smazat
  2. No a ukazuje to tez ze meneceni evropani se nechaji ovladat jalovou kravou Merklovou

   Smazat
 16. 14:14 - jsem rad, ze se ti moje prispevky "LIBI" a vynasnazim se psat vice i kdyz mam nekdy malo casu.
  ---------------------------------------------------------
  Ty fackovacky mezi utecenci ze Syrie a Canadany jsou po strance socialni integrace nejzajimavejsi v Hamiltonu.

  Oni totiz Canadane - vzdy politicky korektni PRDOLIZKOVE Syrany vitali. Dali jim nabytek, kola pro decka. Jazykovou skolu zdarma a vselijake vyhody, ktere mistni nemaji.

  Syrane jim za to namlatili a Canadane si to nenechali libit.

  Samozrejme, ze tyto fackovacky se nedeji pouze v Hamiltonu (prdelakove mezi Torontem a hranicemi Ameriky), ale i na jinych mistech...
  Syranum se v Canade nelibi ! Oni chteji do Libanonu a tam je zase nechteji mistni Krestane, takze se jich ujme Merkerova a da jim listek do Prahy.

  Brouku Pytliku az ti pristane cihla na tve blbe palici tak te ujistuji, ze s tim nesouhlasim, ale budu z toho mit radost.
  nick honolulu


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pytlik je tak hloupej ze ani nevi co je to cihla

   Smazat
  2. Cihla je stavební spotřební materiál. Po česky se řekne cihla, slovensky tehla, rusky kirpič, nemecky der Ziegel, francouzsky la Brique. Vím to i po anglicky, ale tu hatlamančinu spodních vrstev a argotů nemám rád!
   Moudrý Brouk Pytlík - ochránce Kamene mudrců

   Smazat
 17. Nová Babylonská věž již stojí a čeká se na příležitost jak jí z co nejmenšími ztrátami zničit. Krásně to popsala na AEnews Pozorovatelka. Došlo k porušení rovnováhy a tak dojde opět ke zničení Babilonu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A reky se obarvi krvi evropanu kteri sami sebe zradili
   Horni Dolni

   Smazat
 18. Za ten nehoráznej bordel těch slimáků z Afriky můžou jen a jen USSACKÝ AGRESOŘI!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 19. Panove ujistuji vas, ze ta Canada je zajimava zeme.
  Je to bohata zeme, ale my Americane o tom vime vice ,
  nez Canadane. Jim poskodily krute zimy mysleni.

  President Trump postavil v Torontu moc krasny hotel, ale misto , aby dostal pochvalu od srandovnich figerek v Ottawe, tak mu nadavali.

  Byt presidentem, tak to dam zborit !

  Ceskym Cikanum se v Canade NElibilo !

  Canadane byli k Cikanum z Ceska neobycene "sprosti" .
  Predstavte si, ze Canadane chteli, aby Cikani chodili do prace a ucili se jejich jazyk. Takze je ted mate zpet v Cesku a od te doby jet do Canady, je mozne pouze na Viza.
  Ted jim budou utikat i Syrane ! Musim se Canadanu zeptat jak to delaji , ze je na ne plevel alergicka.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 20. A je po debatě. Ale aspoň něco dobrého. "Ministerstvo pravdy" nedostane krmení.

  OdpovědětSmazat
 21. Panove, kdyz uz zde byla rec o tom Babylonu, tak jsem se zapomel zminit o zajimave veci.

  Zide byli v babylonskem zajeti od roku 586 B.C. do roku 538 B.C. (48 let).
  Persky kral CYRUS je z Babylonu poslal domu a oni stihli pred odchodem vyrabovat babylonskou knihovnu a prinesli si domu TALMUD, ktery pozdej rozsirili.

  V tom Talmudu z Babylonu je 100 poucek , ze kazdy z vas potomku arijskych prarodicu je DOBYTEK !
  Takze Semite maji o vas vsech velmi spatne mineni. (Me se to netyka, muj pradedecek prisel z Plejad. Constelace Taurus.)

  Brouk Pytlik dokazuje denne, ze je dobytek a proto babylonsky Talmud ma pravdu ! Jak moderni KORAN, tak stary babylonsky Talmud je vam vsem v Cesku nepratelsky a proto hlidejte koho pustite do zeme. Nekteri immigranti jsou prinosem, jini jsou destruktivni a jsou zavazim.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 22. A nyni na ukonceni vzpominky na Babylon vam nick honolulu doporucuje k poslechu krasnou pisen

  RIVERS OF BABYLON na youtube.

  Pisen slozila pani ucitelka z Milwaukee (Wiskonsin) - Golda Meir a odstehovala se do Jeruzalema. Parta umelcu interpretu je z rodiny nicka Brouka Pytlika.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 23. 18:01 - MAJEVSKY... VY degenorovany Idiote, jak to, ze nepoznate moje prespevky ?
  Umite vy starej osle vubec cist ?
  Ctete pozorne a nebo tahnete do rektalu. Ja zde nedadavam Cechum ale Pytlikovi a i kdybych nadaval , tak mohu , protoze oni nadavaji nekdy take.
  Jste BLB Petre Majevsky, ktery strili a nemiri.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 24. Pytliku, ty hemeroide na tvari Prahy ! Neni Majevsky nahodou tvym FOTREM ? On se te tu zastava a pripsal ti lichotivy nazev - CECH ! A ja jsem hned poznal, ze jsi lidozrout z Rhodesie - ty karikaturo civilizace !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 25. Ty bezvýznamnej kokote z lejna sraček,tahni podat na CNN NEBO FUCKINGTOWN POST,TAM HOVNA TVYHO GERONTOVEZMOZKU NĚKOHO MOŽNÁ DOJME!!!;;

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jdi si lecit touretuv syndrom
   Tve nizke iq lecit nelze

   Smazat
 26. Nicku,
  mám Tě ráda za příspěvek v 5:40.
  j

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ..a za jiný taky,samozřejmě..
   ale ten v 5:40 -vidím Tě jako mladýho kluka úplně před sebou -jak jsi se učil dívat na věci,který jsi před tím ,jako smíchovský idealista a dychtivý romantik,NIKDY neviděl
   a netušil ' Co jsi všechno musel prožít ,nad čím vším takový dítě,jako jsi tenkrát byl,musel stát v užasu nebo strachu nebo zkrátka v jiné
   emoci!Obdivuju Vás všechny Vy kluci a holky z tenkrát ,kteří jste vzali kramle z ideálu!!!!
   j

   Smazat
 27. Teď ještě ten dortík ve Vídni.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dortík bych raději vynechala, protože můj milý honoluláček nemá jako vždy peněz a je už teď na mizině. Je tlustý jako brav. To já jsem už jako urostlá bachyně (150kg), ale jsem krásná, jsem nejkrásnější!

   Smazat
  2. 0:14 ty jsi hlavne sexualne uchylnej

   Smazat
 28. BroukPytlik pise>>
  Kazdy kdo si poslechne na You Tube co napsal znamy novinar David Cay Johnston vi kdo je Trump a co se deje v Americe. Ja tvrdim jen , ze 95% Americnu a Cechu jsou absolutne !!! zmatene medii a voli podle televise , a novin.
  Coz odpovida psychologickemu vyzkumu ktery dokazal ze 85% absolutne posloucha hlasu autority ..to je to je mediim. Coz vysvetluje Hitlera, udrzeni se ruznych nabozenstvi (odlisnych) okolo Zemekoule hlasajicich "pravdy".

  Pokud lidi pocnou cist a myslet!!!! tenhle system "medii" se musi polozit , neb lidi jako Trump !!! nikdy nemohou byt zvoleni!!!! Trump byl zvoleny jen diky mediim a zmateni Americanu!!

  Stejne plati pro Cechy u voleb , jak volit a nenechat se ovlivnit medii. U Cechu je to jednodusi , mensi zeme , mene medii, kandidati jsou znami delsi dobu.

  Trump proste jako Hitler prodal lidem co chteli slyset (nikoliv pravdu ) a nyni se jim vysmiva jako blazen jak mohou byt tak hloupy!!! Specialne nabozensky Evangelici ...ty tomu nemuzou verit ze byli tak medii zmateni , volili z nabozenskeho presvedceni aby dostali lepsi Svet , a dostali Trumpa -ktery ztravil svuj zivot po barech a mezi stripterkama.

  To je jak se Americani nechali zblbnout medii. Ale Nemci za Hitlera byli stejni.
  Proste lidi musi cist a myslet jinak skonci absolutne jako obeti. Zadni velci vudci neexistuji , Trumpovi jde jen o jeho penezenku , ne o lidi. Prectete si o nem neco od Johnstona a nedivejte se na televisi to jsou pohadky pro kojence!!

  BroukPytlik

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zalez za pec zapecniku a cum na televiSI
   Co je to televise?

   Smazat
 29. Pro 13,05. A kde jsi byl ty? Umím Německy a Rusky. Projel jsem osobním autem kromě skandinávských státu celou Evropu. Byl jsem dvakrát v Číně, třikrát v asijské části Ruska, v Egyptě a Sýrii. Balkán znám naspaměť.

  OdpovědětSmazat
 30. BroukPytlik>>
  Ja si vazim vysoce kvalitnich prispevku od Honolula, ovsem ty se tykaji Babylonu pred 3000 lety.
  Bohuzel Honolulu nechape svet okolo roku 2000 Leta Pane!!!
  Veskera dnesni politika USA je udrzeni ELIT u moci !! nikoliv vytvoreni nejlepsiho systemu pro zivot lidstva!!! Kdyz se podivam na Americke belochy ...clovek by NARIKAL jako Jeremias v Bibly!!!! Stejne pro cerne a hnede.
  Kdyby Amerika nechala Afriku Cine , Cina by tam udelala poradek 1 -2 deti na rodinu, stabilisovala komunity , pozavirala kriminalniky, dala lidem praci a zadne nesmyslne michani RAS by neexistovalo ani imigrace do Evropy.

  Lec Mocni Sveta(elity) by ztratili posici u koryta!! a tak misto toho 95% lidi musi trpet.
  Problemy , ktere jsou se nechaji chapat jako ELITY se snazi prehodit vyhybku dejin jinym smerem a tak my vsichni musime trpet!! a snazi se vystupovat jako bojovnici za bilou rasu.
  Tudiz je to v podstate konflikt 95% lidi PROTI ELITAM!!!

  HONOLULU to nemuze pochopit, neb proste LZE a placa pohadky 3000 pred Kristem z Babylonu. Mozna , ze mu to Americani zerou.
  Lidi musi chapat politicke plany (elity je neukazou) , a plni lidem hlavy emocionalnimi kravinami a nesmysly na televisi . Jen se na to samy podivejte.
  A Trump clen ELIT sanzici se vystupovat jako milovnik pracujiciho lidu, milujici jen svou penezenku a smejici se 95% jak jsou naivni a jak on dobre umi povidat jim pohadky , to je jen divadylko na 95% lidi co nechapou, ze Trump to je pouze prazdne emoce , pouze neplneni slibu zatimco v zakuluji jeho pratele vybiraji penezenky 95% Ameriacanu.
  To je novy Trumpuv model Americkeho zivota. A Babisuv , Sobotkuv take rekl bych. Jedina obrana co ja vidim , zadne emoce , cist , fakta. Proto a Americke Dane maji 30.000 stranek , zakony 60.000 stranek , aby prumerny American nebyl schopen zijstit co se VLASTNE DEJE.

  A takovy HONOLULU v tom dela jeste vetsi bordel placanim blbosti o BABYLONU.

  BroukPytlik

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pytlîku,brouku!zdravím!
   Honolulu nelže -on je romantik a pohybuje se často v jiných sférách!Rozumím mu!
   Díky za Tvoje příspěvky,které jsou
   podnětné zrovna tak a odvažuji se dokonce tvrdit,že jsou si v něčem podobné!
   Jen tak dál!
   j

   Smazat
  2. 22:06 jasne ze pytlik pise podobne jako Honolulu, vzdyt on se po nem opici, na vic nema

   Smazat
  3. Z pytlika tece ceska zavist, nenavist a hloupost

   Smazat
 31. Nekecej Pytliku, to jsi byl ty, kdo se zminil o starych casech a ja jsem na to reagoval, protoze tam je vzdy pouceni a kompas pro dnesni dny. (Babylon a Integrace.)

  Ty tvoje atrocitni slataniny od mentalnich kretenu namirenych proti Trumpovy jsou bezcenne - tak zde nehazej jmeny liberalnich nebo Sandersovych intelektualnich trpasliku ! My se stitime mnohych autoru, ktere ty prosazujes ! Ty zde stavis Magic Kingdom z Orlanda.

  Take si uvedom, ze kdyz 93 % officialnich medii patri pouze jedne skupine lidi, tak jsou bezcenne !

  Spravne podotykas, ze se mame divat pouze na fakta. Protoze to Amerika dela, tak zvolila Trumpa.
  Tvuj Sanders dopadl tak spatne, jako dalsich 16 uchazecu o nejvyssi urad a Hillary muze dekovat za strategickou zradu.

  A ty nam zde nestavej MODLI a umele vytvorene "elity". Pro nas jsou to blbecci bez vlivu a hodnoty. My se jim klanet nebudeme my na ne kasleme.

  My hlidame kazdy krok, ktery nas president udela, protoze je daleko hodnotnejsi nez ti prednim. Zatim udelal pouze jednu malou chybu pod natlakem druhych, ale uz ji vyvazil kladnymi ciny.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trump je prvni president za sto let na kteryho muze byt cely svet hrdy
   Horni Dolni

   Smazat
 32. Nac se hadat panove - na zaklade poznatku z dejin, zde INFORMUJI !
  Az bude rychle se mnozicich kozomrdu v Evrope dostatecne mnozstvi, tak vas POVRAZDI jako Krestany v Iraku, ci v
  Egypte.

  Na tech, kteri vam vnucuji utopie o harmonickych vztazich s tak rozdilnymi barbary (Islam) si nic nevezmete, tak uz radej dnes, je vyhazejte z pozic vlivu.

  Chysta se zasah proti Iranu. Dva nejvetsi nepratele na Middle East jsou ted kamaradi (Israel a Saudis.) Nenechte se do teto budouci fackovacky vtahnout. Iran ma dlouholetou tradici valek se Semity. Iran to vyhra, tak jako uz mnohokrat v dejinach.
  nick honolulu

  (Omlouvam se za gramaticke chyby. Pisi nekdy rychlej nez pani sekretarka - to abych naplacal Pytlikovi. Kdyz jsem pracoval v Africe tak mi sadisticke opice sezraly toaletni papir a Pytlik me pronasleduje, jako ty opice na Limpopu.)
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:08 - Musím vyjít z inkognita:
   Já jsem Moudrý Brouk Pytlík. Všude jsem byl, všechno viděl, všechno vím, všechno vykecám. Umím na všechno odpovědět, např. jak dlouho trvala 30-léta válka.
   A všichni tí přede mnou jsou obyčejní pytlíci - moji služebníčkové! Neřvěte na ne, vždyť oni za to nemohou, že jsou poněkud retardování!
   Moudrý Brouk Pytlík - ochránce Kamene mudrců

   Smazat
  2. Hloupy pytle

   Smazat
  3. Pytlik zere hovna ze zavisti

   Smazat
 33. Pani Prazska vlastovko, at mame trochu zabavy. Vezmete balicek KARET ! Po zamichani vytahnete 3 a oznamte
  mi ji ! Ja jsem vcera v noci "caroval" (Svatojanska noc po Krestansku) a ptal se na budoucnost.
  Podle occultistickych pomucek, ma jak Evropa, tak Amerika velke problemy v budoucnosti, ale narodi se nam nadany vudce , ktery nas z toho dostane.
  Vudce prijede na bilem koni - kun cisare Tituse (Flavian dynasty), to znamena VALKA.
  Moje karty byly spatne.
  Nez vsechny tabulky odnesu do garaze na uskladneni, tak mi reknete Vase 3 karty namatkou - na POBAVENI pro vas.
  Taroty nebo hraci karty, vsechno jedno. Musi byt vytazeny podvedome a ne cile vedome.. (Tim pro dnesek koncim. Ahoj zitra.)
  nick honolulu

  (Pytliku Tvoje 3 karty mi neoznamuj ! Moje skoleni v New age nezahrnovalo predpovedi pro primaty.)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pytlik nevi co jsou karty, zase by rozmazaval hovna

   Smazat
 34. Diky honoluliu mam rada kone jako bejky .Mazu take vasi okurku dle vasich ctenych rad a beha snad rychleji nezli prvni den. Nekdy je vprovozu i 12-18 hodin denne a ani se to neprehreje to mohu potvrdit ,je tady take spousta buzerantu a nekde jsem cetla ze snad i vy mate zalusk na kluciky dle clanku o San Francisku a vasich pratelich ,ale vam to priteli prominu jsem take biosfera takze...Take jsem cetla o vasich okultnich vyletech do kruhu svetla okolo 3 mimocary svetla hu=du2 Zdravi vlastovka vytahla jsem krale kone a sedmicku

  OdpovědětSmazat
 35. BroukPytlik pise>>To je Honolulova profesionalni metoda jak matnout a psychicky manipulovat lidi.

  Honolulu ma dva pcitace najde si na jednom z nejake knohy c encycklopedie cast z Dejin cokoliv , a v podstate to opise. To dela ten material na zaplneni psychicke mozkove kapacity ctenaru , pak se napise pod to neco jako" Trump zachrance sveta" "Trump zachranuje bilou kulturu". Honolulu svetlonos!!!
  Proc Honolulu nepise o svem zivote v Jizni Africe ci v Americe ..zkusenosti...je to tajne.??
  Horni-Dolni udela dav , zahraje si na Anonymiho s mnoha tvaremi a mame perfektni (??) akci od neziskovek.
  K tomu se prida jeho Honolulova zivotni draha: Zvlastni skola, Armada v jizni Africe , Armada v USA , neco mensiho mezi tim zakone -nezakone , a mame zde dobry profil cloveka nemakacenka s kriminalnim profilem , udelajici cokoliv pro penize, bez vztahu ke spolecnosti, jen aby pridal $$$ k tomu co uz nakradl v Jizni Africe.
  Ale kazdy narod musi mit sve KURVY, ZLOCINCE Honoluly a HORNI-Dolni ...jinak to neni narod ...predpokladam.

  Jen HONOLULU mala otazka kolik plati ??? je to ubohe ze ano , meli by vice $$$. Mam pro tebe pochopeni a soucit.


  BroukPytlik

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nak te fascinujeme, zavistivy nevolniku Pytle
   Az te najdu tak te pozenu k soudu, mimo jine, za pomluvu kde me nazyvas zlocincem
   To je slander
   Kolik mas penez?
   A Honolulu si te poda taky
   Priprav si kvikot
   A redakce je tez odpovedna za slander

   Smazat
  2. Zato ja pro tebe nemam pochopeni, budes znicen a to legalne, zmrde

   Smazat
 36. 4:36 RETARDE - Brouku Pytliku. Pracoval jsem cely zivot. Svoji praci jsem popsal nekolikrat !
  Ze ti to uslo neni moje vina.
  Popisovat to jeste jednou pro osla tveho formatu je ztrata casu.
  Take jsem 100 x napsal, ze jsem majitelem anticke knihovny a dejiny jsou moje hobby, protoze jsem zvedavy.

  Proc to musim stale opakovat pro blba, jako jsi ty ? ? ?
  V Americke arnmade jsem nebyl ! Jihoafricke jsem pomahal vsude tam, kde jsem mel moznost, protoze jsem pracoval v bushi a mam rad civilizaci a zakonnost v zemi.

  V Americe jsem pracoval v nekolika statech, ale take pro AMERICKOU (POUZE) firmu v Mexiku a kratce v Canade. Proc porad hledas neco zvlastniho na zivote radoveho pracovnika ? RETARDE !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, mas s tim hnupem Pitlikem svatou trpelivost
   Pytlik je dement plny zavisti
   Chtel by odlesk tve slavy

   Smazat
  2. A mimochodem soudim ze Hilary musi byt znicena
   A nemecko tez
   Scipio Horni Dolni

   Smazat
 37. Vyvěšuji "Nový štít", alias žvanírna v Bohnicích.
  Co na to, "Nová republiko" ?

  OdpovědětSmazat
 38. Zde zmizelo nekolik prispevku. NEVADI ! Pytlikovci to vzdy prohraji i kdyz je cenzor chrani. A jdeme se ted hadat jinam.
  nick honolulu

  (SCIPIO Africanus - genius. Vyhnal Kartago ze Spanelska. Mam o nem knizku. Snad Evropa bude mit znovu takovou osobnost - statnika na sve strane. Znicil Hanibala v roce 202 B.C. v dnesnim Tunisu.)

  OdpovědětSmazat
 39. CENZORE ! Kde je tvuj smysl pro spravedlnost ?
  Ty zakomplexovany Frankestaine, jak to, ze chranis zivocichy, jako je ta opice Pytlik ? Hmmm ? To zase smrdi nepotismem na dalku.
  nick HONOLULU na ukonceni jeho pritomnosti na tomto clanku te zdravi uctivym pozdravem - polib nam prdel cenzore.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 40. Horni Dolni - (Conzule Scipio) - nevim kde zijes, ale je zajimave, ze mame stejne nazory a hodnoty.
  Jsem rad, ze jsi zde a pises ! Mas velke znalosti o Evrope a presto mi nekdy pripada, ze zijes zde, ve Statech. V pripade, ze zijes v Evrope nikdy ji neprestan hajit. Zmetci jako jsou vsichni jeji nepratele - Globaliste nas neporazi.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.