Reklama

.

.

pátek 9. června 2017

Pjakin, Globální Prediktor a Pánbůh

Jan Kadubec
9.6.2017  Outsidermedia
Dávám přednost psanému textu před videem, a to i u Pjakina. Než se dívat hodinu na video, tož si to raději na Leva-netu přečtu během deseti minut. Přesto mám takové nutkání napsat několik vět o tom tzv. Globálním Prediktorovi. Kdo je to ten Globální Prediktor? 
 
Žádné jméno Pjakin nikdy neuvedl. Možná jsou to nějaké osoby šéfující nadnárodním společnostem, či spíše to mohou být majitelé těchto nadnárodních korporací. Ti rozhodují o osudu globálního světa. Jenomže manažeři a majitelé nadnárodních firem jsou přece při trošce hledání snadno k nalezení. Pjakin jejich jména neuvádí, že by přece jenom k tomu Globálnímu Prediktorovi nepatřili? No a když ne Oni, tak kdo potom? Tvůrci ideologií, jako třeba Kissinger, to také nejsou, jsou to pouzí podpindosníci plnící pouze úkoly Globálního Prediktora, jak uvádí Pjakin. Takový Lenin, Stalin a Putin jsou spolupracovníci GP, sice nikoliv hlavní tvůrci, pouze kolegové či podkolegové. No, to mi nějak nepasuje.

V náznacích občas Pjakin zmíní něco o symbolice čísel, esoterice, mystice, pravoslaví, někdy dokonce přidá egyptské žrece, tajné společnosti vyvolených nadlidí, Devět Neznámých předávajících poselství a poznatky z bájné Atlantidy, no, ještěže to nejsou mimozemšťané z Plejád. Měl bych na Pjakina otázku, zda Globální Prediktor působil už v době Sumerů, Harappanů, antiky a v Evropě v době feudalismu? Nebo začal působit teprve v moderní době od XX. století? Nebo dokonce až v našem století?

Mně z toho ovšem vyplývá, že GP je v podstatě Bůh, který také řídí svět dle svého uvážení a pouze zasvěcenci v nepřímých náznacích tuší, kam ten svět míří dle jeho přání. Můžeme se pouze domýšlet a dohadovat, co GP hodlá provádět se světem. Po tři staletí dovolil Anglii být světovou jedničkou a v současnosti se rozhodl, že světovou jedničkou bude Čína. Škoda, že Pjakin neuvádí důvody tohoto rozhodnutí. Obyčejní nezasvěcení materialisté ale důvody, proč se Čína stává světovou jedničkou, uvádějí a jsou toho plné weby a nepotřebují ke svým vývodům žádného Globálního Prediktora.

On ten Globální Prediktor mi připadá, jakoby to Pjakin opsal od filosofického šaška a klauna Hegela, u kterého svět řídí Světový Duch. Hegel přišel na to, že odvolávat se na Boha už přestává být v módě a nahradil ho Světovým Duchem, což je v podstatě stejné. Takový výklad byl až donedávna málem oficiální. Přání a nařízení Světového Ducha plní poctivě germánská rasa, ovšem někdo ty německé obyvatele musí vést, takže úplně dokonale plní cíle a úkoly Světového Ducha pouze německý císař. Totéž tvrdí Pjakin o gosudarovi. Pjakin nahradil Hegelova Světového Ducha Globálním Prediktorem, ale jinak vše ponechal při starém, tedy stejně jak Hegel dal Bohu pouze jiné jméno.

Svět je přece strašně moc složitý a komplikovaný a přesto funguje. Je tedy naprosto jasné, že to všechno musí někdo shora řídit, no a to je právě Bůh, Světový Duch Hegelův, či Globální Prediktor Pjakinův. Že by to fungovalo a že by to klidně šlo i bez ředitele světa, je pro mnoho lidí nepřestavitelné. Tento přístup je jednoduchý, snadno pochopitelný, útěšný a docela srozumitelný. On to někdo přece musí řídit, to by jinak nefungovalo a nebylo provozuschopné. Přečíst si ovšem Darwina a Marxe vyžaduje námahu a je docela obtížné pro mnoho obyvatel vůbec jenom číst takové texty, kde by se dověděli, že žádnou vyšší mocí či vyšší inteligencí řízený svět není, že existuje pouhá živelná evoluce a spontánní samovývoj.

Dávám před Pjakinem přednost takovému Isčenkovi, Glazjevovi, Valentinu Katasonovovi, Nikolaji Starikovovi, Andreji Fursovovi, Michailovi Chazinovi a podobným, protože se vyjadřují přesně, naprosto srozumitelně a racionálně, žádné nesrozumitelné náznaky a iracionality.
 
 
- - -

70 komentářů :

 1. Víte co,dejte nám možnost vybrat si dle své vlastní svobodné vůle....jinak celkem zbytečný článek......

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Není zbytečný, protože Pjakinovi podlého poměrně dost lidí. ten článek je tu proto, aby brali Pjakina s rezervou a nepodléhali obskurním pitominám. Pavel P.

   Vymazat
  2. Přesně tak,je to zbytečné se takhle vyjadřovat, ten matěj,co to napsal si bude muset ještě hodně věcí naštudovat,než se v tom začne orientovat a přestane být otrokem oficiálního výkladu hisTórie...

   Vymazat
  3. Co je to ten "oficiální výklad historie"? Zní to tak úředně...

   Vymazat
  4. Autor článku je určitě fanda Koniašového ústavu a takhle by čtenář měl chápat Pjakina. Jinak řečeno, Pjakina neposlouchat.

   Vymazat
  5. No právě 12:55, můžete si Vy, i ti za Vámi, na úrovni svého intelektu a znalostí zcela libovolně vybrat. Jen nečekejte, že bude u všech, po vašem. Nazdar

   Vymazat
 2. Bůh se o nikoho nezajímá. Celé Bytí mu tvoří jen křoví, které kdyby nebylo, není ani ON.
  GP budou jednotlivci, kteří svým sloužením bohu Molochovi rozšiřují na světě jen zlo a ten je na oplátku za to inspiruje k dalšímu jednání.
  Proto také dávám přednost V. V. Pjakinovi před konkrétními a vždy dokonalými popisy, které se vzápětí, vlivem plynoucího času, jeví jako nedokonalé.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Koncept Boha je jedním z nejzáludnějších (a nejúčinnějších) nástrojů, jak ovládat myšlení a konání člověka a celých lidských společenstev.
   Víra v něj je výsledkem hluboké indoktrinace, jak je tato cíleně a mistrně prováděna všemi monoteistickými církvemi světa.
   A proto je to také koncept (téměř) nevyvratitelný.

   Vymazat
  2. Ale kdo uznává kauzalitu světa, vidí, jak neexistující bůh je stále víc vytěsňován z reality do zatím neprobádaných periferií vědění (např. počátek našeho vesmíru, počátek života na Zemi a pod.)

   Vymazat
  3. Re (13:44):
   Ano, je skutečně patrné, že mnohá dřívější církevní dogmata byla přesvědčivě vyvrácena (a za cenu života ..).
   To se ovšem netýká samotného (konceptu) Boha jako hybatele světa a Vesmíru.
   Tam stále platí to Galileovské: ".. a přece se točí!".
   S lidskou přirozeností a jejím sklonem ke spiritualitě je to asi složitější. Všimli si toho již pradávno i ti kněží.
   A své metody, jak lidi indoktrinovat (a tedy ovládat), dotáhli k samé dokonalosti.

   Vymazat
  4. Je tedy nutné specifikovat boha. Je to bytost, nebo energetický projev všepojímající inteligence? V bibli v kapitole Ezechiel je poměrně přesně popsán příchod boha, nebo bohů? Je tedy tento popis tím domnělým bohem ke kterému vzhlížíme? Leč kapitola je ze starého zákona. Tedy předcházející křesťanské krystovo učení, které je nám předkládáno jako to pravé ořechové. Stále se tedy jedná o stejného boha? Nebo už jen o manipulativní nástroj církve svaté? Je jeden variabilní pojem ve starém zákoně stokrát omýlaný. A to předurčený a vyvolený národ. Národ předurčený vládě nad celým světem. Národ vyvolený samotným bohem. Námět, který se line starým i novým zákonem. Z toho by se dalo vyvodit, že určitá skupina semitské populace mohla na základě vyššího zadání obratně uplatňovat svůj vliv během cca 120 - 150 generací v závislosti na technologických (nemyslím pouze hardware) možnostech každé generace. Dle starozákonního zadání tedy nebyl rozhodující čas, ale cíl. Co ovládá náš svět? Peníze? Nebo jejich vlastníci? Může tedy skupina vyvolených a předurčených "globálně" ovládající finanční toky jejich prostřednictvím dlouhodobě "predikovat" vývoj a závislost pozemšťanů na jejich záměrech? Jelikož jsme čím dál více závislí na financích tak rozhodně ano. Jelikož často a rádi následujeme kdejakého krysaře, nebyl historicky jistě problém pomocí financí v jakékoliv formě stavět do cesty globálního vývoje mílníky a směrovky v podobě mimořádných událostí jež umožňovaly samovolné směřování Hamelnských tou správnou cestou. Pokud je to tak, má termín "Biblický projekt" své opodstatnění i své aktéry.

   Vymazat
  5. Globální prediktor není člověk, je to celosvětově proměnný ukazatel!!!!

   Vymazat
 3. Říká se: ""... chytrému napověz, hloupého kopni!"
  Kadubec vlastně říká, že neví a rád by věděl a že raději všechno polopatě. A tak nevím, zda-li mu to kopnutí ještě i pomože ...
  I tak stojí za to sledovat pořady V. V. Pjakina. Dávají tušit a mnoho událostí objasňují. A to i přes Pjakinovu vzletnou fantazii a jeho poněkud prudší temperament.
  A je již zcela lhostejné, zda-li na audiozáznamech či v (pře)psané formě.

  OdpovědětVymazat
 4. 13:10 Správně jste vystihl rozdíl mezi vírou a poznáním. Víra je pohodlná, nenutí vás měnit náhled na svět, vysvětluje vše jednou provždy. Poznání tak pohodlné není, protože s každým novým poznatkem zdokonaluje své "dokonalé" své závěry a tím se stále více přibližuje absolutní pravdě. Víra vám tu "absolutní pravdu" nabízí rovnou, bez nutnosti pochybovat a přemýšlet. Pjakin se chová jako kněží. Když nějaké příčiny jevů nedokáže vysvětlit, jednoduše to svede na vůli GP. Stejně jako se kněží ohánějí vůlí Boží. Přitom to tvrdí s takovou jistotou, jako kdyby s GP chodil na pivo. Kněží zrovna tak. Je to pohodlné, ale falešné.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlas, tak to je.

   Vymazat
  2. Proč mluvíte o věcech, kterým nerozumíte. Jedním z klíčů poznání je "praxe kriterium pravdy". Pjakinovi předpovědi se naplňují a jeho popis klanových bojů a probíhajících procesů dává smysl (a zůstává po celou dobu jeho působení v základech stejný), na rozdíl od ostatních, u kterých vzniká pocit, že se vše děje nekontrolovatelnou náhodou (komu se asi takové myšlení hodí). GP znamená globální prediktor. To znamená ten kdo určuje pravidla, podle jakých hráči (obyvatelé planety země) hrají a je podřízen HNR (hierarchicky nejvyššímu řízení - jinak řečeno bohu vše držiteli). Existence současného GP je daná nízkou morálkou a etikou lidstva. Lidé tyto pravidla přijmou aniž si toho všimnou při výchově. V mně známe historii, znám pouze čtyři osobnosti, které prohlédli, že současná pravidla (člověk člověku vlkem) lze změnit na jiná (člověk člověku člověkem) a to Ježíš Kristus, František s Assisi, Stalin a Putin. Samozřejmě, že jich bylo a je více, ale ne o všech se dozvíme, protože se tak výrazně nezapsali do historie. I my můžeme být těmi, kteří mohou měnit pravidla, překonat zvířecí nízké instinkty (sex, žrádlo a další marné požitky, přes které nás současný GP utahuje na vařené nudli) stát se člověkem (ne jenom podle vzhledu) a budovat spravedlivou společnost k obrazu božímu.

   Vymazat
  3. 9:36 - jste k smíchu. To je stejné, jako říkat o kartářce, že jí všechny předpovědi vycházejí. Jo, mimochodem, bůh není!

   Vymazat
  4. Pro 9:57. Zaměňujete matematiku za šarlatánství. Jeho predikce (zdůrazňuji ne předpovědi) vycházejí s pochopení probíhajících procesů a sbírání faktů. Nelze předpovědět úplně vše do detailu, nicméně Pjakinovi predikce praxe potvrzuje. Naposledy jsem si byl úplně jistý už měsíce předem, že Trump vyhraje volby, ale ne protože jsem věřil Pjakinovi, ale protože jsem pochopil jeho vysvětlení a věděl jak silní hráči (globalisté) za ním stojí.

   Aby jsme mohli říci jestli bůh je nebo není je potřeba nejdříve definovat co je tím pojmem myšleno. Bůh reprezentuje život, který na rozdíl od entropie směřuje k větší uspořádanosti a organizovanosti. Jsme součástí života, boha (jiné jméno pro život) a není ho třeba dokazovat, my všichni jsme součástí života. Spory se vedou pouze o pojmy (ne o věc samotnou, tu lze s trochou úsilí poznávat a dokazovat), které chce někdo vysvětlit a definovat tak (různá náboženství, ideologie apod.), aby nově narozeným bytostem mátl hlavu a vedl je do otroctví a do zkázy.

   Vymazat
  5. 12:16 Pjakinovy predikce vycházejí stejně přesně, jako predikce "nebude-li pršet, nezmoknem". Jen si všimněte, jak v souvislosti s volbami ve Francii vysvětluje, proč se "záměry GP" nezdařily.

   Ano, pojmem bůh můžete označit cokoliv. Zkuste si třeba místo něj dosadit do náboženství "lidskost, dobro" a uvidíte, jak hluboký, mravní a reálný rozměr dostane. Špatné to začne být, když tím bohem (nebo GP) začnete mávat jako klackem nebo nahrazovat nedostatek poznání zákonitostí světa. Včetně náhodných procesů, které existují mimo tyto zákonitosti.

   Vymazat
  6. Pro 13:18 Nelze si dosazovat za pojmy co koho napadne, v tom je Váš problém. Je potřeba na těch termínech shodnou a vyjasnit si co znamenají. Pjakin odvozuje svoje predikce z nauky o super systémech, kde pojem boha je jednoznačně definovaný jako HNR (hiearchicky nejvyšší řízení) souvisí to s tou již zmiňovanou vlastností života skládat se a uspořádávat do funkčních celků (...buňky-živočich-ekosystém-biosféra...). Náhodné procesy v pravém slova smyslu neexistují, tak jsou nazývaný procesy, které nemáme dostačně prozkoumané ) není o nich dost informací, a tak je nedokážeme předvídat, no takové procesy nazýváme náhodné, což může někoho zmást.

   Co se týká předpovědi Pjakina jestli vycházejí nebo ne, to si může každý zjistit sám i bez Vašich rádoby vtipných hlášek.

   Váš zájem vést zkutečnou diskuzi je nula a nic nového těžko můžete přeložit, když všechny Vaše odpovědi se dají shrnou pojmem "kafemlejnek".

   A tak zbývá už pouze pozdrav:
   Buď s bohem :)

   Vymazat
 5. / "Globálního Prediktora" si vymysleli bývalí učitelé marxismu-leninismu, aby si udrželi renomé, akademické posty a hlavně - živnost. Namíchali "eintopf" do kterého přidali mnoho nepochopených resp. svévolně deformovaných termínů z teorie řízení (kybernetiky). A Jan Werich měl pravdu, když předpověděl: "To je blbý - to se bude líbit!"/

  Jinak: pan Kadubec musí mít důkladné znalosti filosofie, když Hegela nazve "filosofickým šaškem". Ale proč by se ignorant nevysmíval něčemu, o čem nemá valné ponětí, že?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kopecký,ty seš vůl,jak rampa a zase vedle,jako skoro vždycky...

   Vymazat
  2. panKadubec pouze cituje pana filosofa par exelenc Shopenhauera ktery rekl ze Hegel je sarlatan a kdyz to rekl Shopenhauer tak to je pravda

   Vymazat
 6. Ano, Pjakin povídá, zadrhává se, gestikuluje ...
  Ale občas utrousí něco (je Rus a mluví k Rusům!) opravdu nečekaného.

  Třeba v jednom asi rok starém videu jen tak prohodil, že když se Čečenci po r. 1990 osamostatnili, vrátili se ke svému původnímu životu: na práci si pořídili otroky. 50 tisíc jich tam bylo! Většinou zřejmě Rusové. A tak tam ruská armáda vtrhla a udělala jim z Grozného kůlničku na dříví. Co jiného taky?

  V ČT Štětina + Procházková prolévali potoky slz za ubohé Čečence ... Dobré co?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To všechno jsme věděli i bez Pjakina a pokud to někoho překvapuje,je to jen důkaz o jeho žalostně nízké úrovni znalostí problematiky Čečny...

   Vymazat
 7. Je možné, že Pjakin je jen pouhý "věštec", kterému ale mnohé jeho věštby vychází, i když tvrdí, že při přednáškách vychází z Koncepce sociální bezpečnosti a Dostatečně všeobecné teorie řízení.
  "Globální prediktor", "národní elity", apod. jsou tam jím přidány jen k "pobavení" publika, neboť mnozí lidé přece milují nepřirozené záhady.

  http://pravdive.eu/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=155

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Snad nemyslis, ze z Evropy se stava Islamsky chalifat jen tak. Z vule lidu, nebo politiku.

   Takto veci skutecne nefunguji. Svet je az prilis upren na hierarchicke videni sveta (bohuzel z toho vznika ta predstava "vzdyt on to nekdo udela", nebo "to se nejak vyresi").

   Takze i ten zdanlivy pan ma sveho pana, ktery kdyz zaveli, tak se ten, dosud vnimany jako "malem svatej" jde i podelal, aby splnil ukol.

   Tim, ze v tak kontraverznich tematech nemuze najit vysvetleni pro obecenstvo, se sam obnazuje a dela ze sbe toho, cim vlastne vzdy byl - tupy idiot.
   A to byl i jediny skutecny zamer toho pana nad nim. Zakopat vliv jeho otroka presne tam, kde realne patri. Skonci tam vsichni podsluhovaci, na rade je vymena, nebo i zanik.

   Bohuzel mozna konci i doba vstepeneho "vzdyt on to uz nekdo udela".

   Pjakin se plete v nekterych dulezitych vecech. Tou hlavni je, ze porad opakuje jedno. Kazdy je schopen, kazdy se ma ucit....
   Nikdy jsem jeho podsouvane knihy necetl, nebudu. Ne, ze by jiste nebyly zajimave, ale abych se vyhl mozneho vlivu.
   Vzapeti sam tvrdi, ze GP ma malo, velmi malo skutecne kvalifikovanych, kteri sice maji rady titulu, hrabou se v tlustych knihach, studuji na prestiznich skolach, ale nejsou schopni pochopit nic.

   Mel by si velmi rychle uvedomit, ze ne kazdy, ale radove nekolik malo promile, jinak se zasekne v hlubokem vlastnim propadu z nepochopeni.

   Prece lze z KAZDEHO dotazu poznat, ze tazatel nechape nic. Sam vidi a citi jak je to vse malem k nicemu. Mel by se zamerovat na podavani informaci jinou, lidem pristupnejsi formou.
   Zadna cirkev nikdy nemela osobnost, ktera by se co i jen vzdalene blizila Jezisovi. On byl take pouze jeden a kroky jejich zastupcu jsou v primem protikladu s jeho ucenim (cest vyjimkam).

   Teda, je to vec velmi silne individualni, proto je rychlejsi a lepsi cesta zamerit se na to, aby lide opet umeli rozlisovat dobro od zla. Rodi se s tim, ale s kazdou generaci je to uz od narozeni horsi a horsi.

   Kdyz vytvorite socioekonomicky system, v nemz je velmi lehka amoralni cesta a zarovenn je velmi tezka ta druha, lide si zakonite vyberou tu lehci. Je to prirozene az na dopady.

   Kolik hovadin vam anglosasove vstepili do palice s jejich teoriemi ve vsech oblastech zivota. Jak ekonomickem, psychologickem, nebo i kulturnim. Nad tim by se mel kazdy zamyslet.

   Napr. ten zaklad lez. Opakovat se sam nebud, ale zkuste nachvilku premyslet sami. Odkaz na jeden dil Cestovani cervi dirou, v niz M. Freeman oznacuje lez (i dnes !!!) jako prospesnou nebudu. Lze ji najit.

   Jiny pohled:
   https://www.youtube.com/watch?v=JdDggJWsU2E

   Vymazat
 8. Mám také uloženy v podstatě takřka všechna jeho vystoupení."Otázka a odpověď". Také jsem si říkal, hergot co je to za chlapa s takovým rozhledem, 90% odpovědí říká zpatra, jen občas se podívá do poznámek atd. Taky je mi jasné, že ty otázky jsou mu dány předem, aby se na ně připravil, ale i tak. Jen ty jeho znalosti historie, ať již Ruska, nebo i Evropy, jak to sype z rukávu. Zmáknul jsem jedno z jeho videí o Globálním prediktoru (prediktorovi?), ale stejně moc tomu nerozumím, KDO je myšlen tím GP. Potomci nějakých egyptských žreců je podle mě blbost. Jednou jsem četl v nějaké knížce o světových záhadách, že zejména v Indií běží stále INFO o "devítí lidech ve světě", kteří řídí svět. Nikdo neví kdo jsou, ale obecně se má za to, že existují a svými rozhodnutími ovlivňují všechny rozhodující momenty na světě. Dokonce tam psali, že i Hitler pověřil Himlera zjistit totožnost alespoň jednoho z těch devítí, což se mu nepovedlo. Což by mohlo odpovídat Pjakinovu GP.

  Jelikož jsem byl zvědavý, KDO to je vlastně V.V.Pjakin, zagůglil jsem trošku a našel pár základních informací o něm. Zde je překlad vytvořený přítelem Google:

  Pjakin Valerjijy Viktorovič - Narozen 7.5.1963. Koncepční práce v nadační technologií (St. Petersburg) - řídí zastoupení FTC v regionu Altai.

  V roce 1990 se podílel na tvorbě Liberálně demokratické strany Sovětského svazu, později Liberálně demokratické strany Ruska (LDPR). Zastoupeny v Koncepci Liberálně demokratické strany veřejné bezpečnosti.

  Od roku 1991 do prosince 1996, náměstek prvního tajemníka krajského výboru Altai ideologie Liberálně demokratické strany, informací a analytických prací.

  V roce 1997 se podílel na tvorbě lidového hnutí "Za Bogoderzhaviu" (NDKB) a zahraničních organizací NDKB v Altai Kraji a Altajské republice. Člen ústřední rady, předseda Altai regionální pobočky NDKB.

  V roce 2000 se podílel na tvorbě koncepční strany "Jednota". Člen předsednictva Ústřední rady, předseda Altai regionální pobočky (do roku 2002).

  Od roku 2001 šéfredaktor koncepčních a analytických novin "Мѣра за меру" a šéfredaktor webu KPE.

  Od roku 2004 pracuje v Nadaci konceptu technologií (St. Petersburg) - řídí zastoupení FTC v regionu Altai.

  Od konce roku 2011. Valerij Viktorovič vede semináře na téma Koncepce veřejné bezpečnosti (KOB) a Obecná teorie managementu (DOTU), ale do konce roku 2013, jejich jednání bylo odloženo na neurčito.

  P.S. Gramatiku z překladu strejdem Googlem jsem neopravoval.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nobody, chcel som sa zaregistrovať na "altai" a položiť otázku Pjakinovi o UFO. Na to mi nejaký diskutujúci uviedol, že pred cca 2 rokmi na túto tému Pjakin odpovedal. Nemáte nejaké info Vy k tejto téme, keď už máte takmer všetko od Pjakina. Mňa samozrejme zaujíma, či je UFO cielená kamufláž alebo realita. Nakoniec aj Kennedy, Obama a aj Trump sľubovali nejaké info ku kontaktom s mimozemšťanmi (iba sľubovali).

   Vymazat
 9. Pjakinův pořad je určen primárně pro ruský svět a proto i formát a stylistika odpovědí této mentalitě odpovídá...
  Ale jak sám říká: To že něčemu nerozumíte neznamená, že jste duchem slabí, ale že Vaše znalost pojmů je nedostatečná...
  "Globální prediktor" je pouze pojem k označení skupiny, která ovládá zdroje a technologie (znalosti), což využívá ke své dominanci a ovlivňování sociálních dějů (revoluce, války, technologický pokrok...). Například výzkum Nikoly Tesly platil jistý pan Westinghouse a s tím získal jeho veškeré technologie. " Globální prediktor" není v žádném případě Bůh, pouze v jistém smyslu elita dobře ovládají moc a esoterické znalosti ke správnému načasování sociálních "pokusů".
  Pan Kadubec tuto možnost odmítá, neboť si zajisté myslí že je pánem svého osudu, což je bohužel omyl všech nepokorných, kteří ač se tomu vzpírají, tak dle mé zkušenosti fungují dle astrologických tranzitů jako hodinky ;-)
  Jsem si jinak jistý, že konkrétní jména by byla nejen panu Kadubcovi k ničemu, neboť je dozajista nikdy neslyšel, ale stejně jako jména i jednotlivci nejsou důležití a jsou nahraditelní...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Globální prediktor existuje od dob formování společnosti.Patriarchát,matriarchát,vždy někdo obrazně něco vymyslel a ten nejvyšší kroutil hlavou.Od Pjakina se každý muže přiučit.Málo kdy se mýlí v předpovědích politického a světového dění. Kéž by byl pan Kadubec myšlením alespoň na poloviční úrovni myšlení pana Pjakina.Přisel by na to,že i on je řízen,ovšem na jiném stupni.Co se týká Boha.Kdo ,co, řídí ve Vatikánu papeže Františka?Bůh,globální prediktor,?Toť otázka k zamyšlení pro pana Kadubce.Fr.

   Vymazat
 10. Ano.Globální prediktor je označení pro určitou skupinu lidí,která ovládá technologie,které zatím neznáte.Co se týče Boha,tak ten existuje.To poznáte v okamžiku,až budete umírat a mnozípůjdete kam nechcete.Kam lidstvo dospělo bez Boha a jeho zákonů,vidíte sami.K sebezničení.Jenom v této zemmi jsou vytvářeny tisíce zbytečných zákonů,které lidi oklešťují na svobodě a dělají z nich otroky.Deset Božích přikázání dávalo člověku svobodu.Nemluvím tu o církvi,ale o skutečném Bohu,kterého se lidstvo pokusilo nahradit vlastním viděním světa.Výsledky jsou a budou katastrofické.Brzy poznáte na vlastní kůži.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16:15

   Škoda, že jste anonymní Jehovista. Vždycky jsem se divil, když stojí ráno někde na zastávce a před sebou časopis s nápisem "Probuď se!", že jim dělníci cestou do práce nedaj přes držku.

   Kokotko

   Vymazat
  2. Anonymní9. června 2017 16:15
   „Deset Božích přikázání dávalo člověku svobodu.Nemluvím tu o církvi,ale o skutečném Bohu, ..“
   Nemáte zde rozpor? Desatero je přeci záležitostí církve a ne přímo Boha. P.K.

   Vymazat
  3. Dotyčný v tom žádný rozpor nemá. Církev Desatero nepřinesla. Desatero bylo dáno tehdejším Židům prostřednictvím Mojžíše na hoře Sinaj, protože společnost žila podle zákona "Oko za oko, zub za zub".
   Max Planck, velký myslitel naší moderní fyziky, řekl jednou při přednášce v Harnackově domě v Berlíně :

   „Žádná hmota neexistuje sama o sobě. Veškerá hmota vzniká a trvá prostřednictvím síly, která uvádí do pohybu části atomu a tyto udržuje pohromadě jako malou sluneční soustavu. Protože však inteligentní ani věčná síla ve vesmíru neexistuje, musíme předpokládat za touto silou vědomého, inteligentního ducha. Tento duch je prapříčinou vší hmoty. To skutečné, reálné, pravé není viditelná a pomíjivá hmota, nýbrž neviditelný, nesmrtelný duch. Vždyť jak jsme viděli, bez tohoto ducha by hmota vůbec neexistovala.
   Protože však duch nemůže existovat sám o sobě, ale každý duch patří nějaké bytosti, musíme nutně uvažovat o duchovních bytostech. A protože také duchovní bytosti nemohou vzniknout samy ze sebe, nýbrž musí být stvořeny, neostýchám se onoho Ducha, tajuplného tvůrce, pojmenovat tak, jak ho jmenovaly všechny kulturní národy dávných tisíciletí – Bůh.“
   J.V.

   Vymazat
  4. Přesně.Zákon negace negace.

   Vymazat
 11. Celá ta DVTR mi přijde jako práce sovětské akademie věd, na zadání vědeckého řízení společnosti. Aplikovali kybernetiku na sociální vědy (či co:-), přičemž nejspíš začali vědeckým rozborem fungování světových říší a civilizací z minulosti. A ten GP jim z toho prostě vyšel - došli k závěru, že taková funkce, zde musí být, aby to fungovalo.
  Ve starověku to napasovali egyptským žrecům, ve středověku klášterům a v novověku už jsou zmatení (nebo to již nechtějí odhalovat) , tak alespoň definovali mluvčí GP a to má být anglická královna a vatikánský papež. GP určitě není bůh, ale také to prý už nemusí být člověk.
  Kadlubcův článek má opravdu nízkou informační hodnotu, spíš mi to připadá jako útok na Pjakina, jehož informování veřejnosti, může být mnoha západním utajovatelům nepříjemné. P.K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16:36

   Když se podíváte na jména lidí, kteří se touto doktrinou ohánějí, najdete skutečně personální kontinuitu: jsou to lidé (nepatřili k nim úplně všichni), pro které marxismus-leninismus byl jen jinou formou bohosloví. Dnes se rozptýlili mezi vyznavače národovecky-pravoslavných anebo právě těchto pseudovědeckých nauk (DVTR). - Dějiny s nimi zkrátka pěkně zamávaly. A tak jedni slzí nad Stalinem, druzí nad carem-báťuškou. Rasputin se mezi nimi ale ještě žádný neobjevil.

   Vymazat
  2. Nechci obhajovat DVTR - na můj vkus tam chybí "Vyšší moc" jak se říká v právním žargonu, ale vzhledem k socialistickému ateismu postsovětského prostoru to chápu... Ale četl jste ty práce nebo jen střílíte od boku jak je zvykem u internetových mudrců?

   Vymazat
  3. Možná, kdyby si autor přečetl něco z toho, na co vždy Pjakin poukazuje na závěr svého vystoupení, nemusel by tu prezentovat své dohady. Pokud chce kritizovat nějakou teorii (a to je vždy přínosné), měl by se s ní seznámit.

   Vymazat
  4. Supman9. června 2017 19:25
   „Nechci obhajovat DVTR - na můj vkus tam chybí "Vyšší moc" …“
   Klidně obhajujte, je tam, viz dvě citace:
   „Všemocný se nemýlí a život člověka má proudit v souladu s Ním, a s Jeho úmysly.“
   „Hierarchicky nejvyšší všeobsažné řízení“, je činnost v našem kulturologickém prostředí nazývaná
   „Bůh“.
   Ale musím přiznat, že přesto střílím od boku. Nejspíš, asi jako v této záležitosti většina, včetně autora článku. P.K.

   Vymazat
 12. Globální prediktor = velký Žid.

  OdpovědětVymazat
 13. 19:17

  Jak moudrý je ten náš lid........

  OdpovědětVymazat
 14. O Cine bylo predbezne rozhodnuto JIZ v dobe nastupu ekonomickeho globalismu a neoliberalismu. Ekonomicky (nic jineho, pozor) globlismus byla zbran proti zapadu. Ten, kdo tam pridal marxsismus, ho chtel pohrbit. Neexistuje liberalni pristup k nicemu, lidska prava jsou silne selektivni pouze za ucelem rozbiti rodinne politiky (protezovana tematiky homosexualu a jejich prav), vazeb a zabraneni vytvareni kolektivni opozice (kazdy sam sobe vlkem).

  Aniz by to jak kdo chtel chapat. Kdo dokaze dohledat dusledky, jen ten vi, ze v tom byl primy a ucinny zamer.
  V USA, ani na zapade neni nikdo, kdo by byl schopen na delsi obdobi uvazovat. Kissinger je pouhy papouch. Tam je to slozitejsi, jelikoz zapad nikdy nejednal jinak, nez silou. To odpovida i poctu mrtvych, znicenych zivotu, zemi. Absence kognitivniho mysleni, empatie (to plati i pro ty o niz se nemluvi - GP). Jim jsou u zadku prostredky, zajimaji se pouze o dosazeni cile. Jak jsem psal vyse, zapad je schopny zajistovat cile pouze primou, nasilnou, natlakovou metodou - ktera je kontraproduktvni.

  Oni nenavideli planovane hospodarstvi prave z duvodu, ze sami toho nejsou schopni. Jednaji primocare, jsou ultrakonzervativni. Saskuji za kdejake amoralni kraviny (nove hodnoty zapadu), protoze jim to prinasi profit. Je jedno, zda primy, karierni, nebo vubec moznost preziti... oni nad obsahem nepremysli, nad dopady take ne.

  Cina ma planovani na 5 na 15 let. To druhe je obtiznejsi, protoze je nutne zohlednit vse. Menici se klima, zajistovat neustale obmenu obrannych mechanismu, zajistovat konsensus v oblastech, v kterych je to nutne.
  To samozrejme vede k jakesi "uzavrenosti Ciny", toho, co lze popsat jako nepredvidanosti. Cina je ve svych tazich konzistentni a primo podobna USA, tzn. tvrde se opira pouze o "vlastni zajem". Nevsima si souseda, udalosti, ktere jsou na druhe strane planety - pokud se to nahodou netyka ponechavaji stranou, nekomentuji ani vojnove udalosti. Je historicky teritorialne expanzivni, coz je a bude pro Rusko predstavovat vzdy hrozbu.

  GP neni Buh, ani mimozemstan ani nic podobneho. Ale ma pokazde informace, ktere nema verejnost. Jeho zajmy jsou, pokud zavreme obe oci, neutralni. Jeho cesty jsou ovsem znamkou idiotismu, na to staci pohled 300 let zpet. Uvazovani nespravne, odhady nespravne, znalost lidi v podzamci, spatna.
  Prakticky vyrobil 7 miliard neschopnych, neempatickych, agresivnich individui, tedy takove nepodstatne kopie sama sebe.
  A kdo je GP? No, oni... Kdo oni? No oni, parchanti...:)

  OdpovědětVymazat
 15. Pjakin v poslednom vysielani hovoril, ze GP tu bol uz pred starociami. Mne to vychadza tak, ze GP je duchovna sfera kt.zasahuje cez ochotnych psychopatov a sociopatov do zalezitosti sveta. Mnozstvo ludi ma spiritualne skusenosti, to, co psychologovia, psychiatri a ezoterici nazyvaju rozsirene vedomie. Mne to dava zmysel. Icke hovori dost o magii, okultizme, pederastii... medzi politickou a financnou spickou. Kontakt s duchovnou sferou je mozny. A GP vnimam prave tu negativisticku duchovnu sferu, kt.niektori zapredali svoju dusu a zivot.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ono to tak neni, vubec.
   Nejsou to nejake nesmrtlne duchovni bytosti apod. Pouze velmi trvaji na dodrzovani "geneticke cistote", takze se historicky krizi mezi sebou. On to Pjakin popsal pomerne primo, ve Skandinavii a Britanii prece vedi, k cemu to vede. Kazdy dalsi potomek mirne, nebo vice degraduje, proto jejich snahou je dlouhovekost. Podporuji vsechny obory z one tematiky.

   Znajic tyto dusledky, vsem ostatnim nasilnou, natlakovou formou vnucuji multikulti.
   Jsou to oni, do stvorili USA a pozvali do ni vsechny ze vsech koutu. Kdo si ovsem mysli, ze je tak vse OK, ten se silne plete. Vytvareji se komunity, gheta, prohlubuje se silne konzezervativni smer a v koncu same klany a mafie jdou proti sobe.
   Patrio drzi pohromade pouze "vnejsi" nepritel, ktery je proto zamerne vytvaren.

   S existenci ZHN je jejich cil i "svet bez valek", coz souvisi s jejich stupidni predstavou vsech spokojenych na planete a promenou mysleni.
   K tomu musi odstranit vsechny kulurni tradice a vazby jednotlivych zemi, musi pohrbit vdelavani tak hluboko jak to jde a proc jistotu desit lidi k smrti na kazdem jejich kroku. Znovu si vydobit "poslunost"
   To je onen globalismus a velka laborator jmenem EU.

   Jejich uvazovani neni ovsem MIMO REALITU. GP umi predvidat (jako kazdy schopny jdinec) a oni vedi, ze svet jiz globalni je. To je realita. Pouze prostredky jsou katastrofou, je to jako nasilim udrzovany vztah za "ucelem harmonie"/ Kam az ta "harmonie muze zajit, si muzete prolistovar v cernych kronikach...

   Tedy, s existenci ZHN, si preji svet bez valek, jejich zamery ovsem vykonava zapad a tak mame paradoxne svet plny valek, s vyhledem na dlouhobe valky.
   Takze pres ty kontraproduktivni kroky neodstrani jiz nikdy multipolarni svet, kde se kazdy rozumny vyhne na mile vlivu zapadu.

   Svet, ve kterem se tvurci otoci zady k tem, kteri se hraji na plantarni policii.

   Vymazat
  2. 22:02 A to, co tvrdíte o GP, víte odkud? To všechno jste vymyslel sám nebo jen opakujete nepodložené výmysly jiných? Nepředpokládám, že se s GP znáte osobně, i když z vašich autoritativních tvrzení to tak vypadá.

   Vymazat
  3. Nemam klapky na ocich, jednoduse svet pozoruji. Kdyz je nekdo nekym rizen a nejedna sam za sebe, poznam to.

   Kde tam vy vidite autoritativnost?
   Vlastni neschopnost nahrazujete vspepovanim autoritativnosti a poustite se NIC do nejake osobni roviny?

   Mimochodem, nejsem to ja, kdo kdo z nich dela superstar, nebo pomalu Bohy. Neni to ani Pjakin.
   I Keller vi o tech elitach vice. Je pomerne dost autoru, jeden exklusiv je Francouz, ktery mel ty moznosti...

   Rockefeller i Rotshild groups jim pouze spravuji majetky. Nejsou videt, nepotrebuji pozornost medii, pochopitelne nechteji byt ohrozeni stadem.

   Co z toho nechapete? Valeji se seznamy agentu CIA, FBI, FSB, Mossadu nekde bezne na netu? Pochybujete ze existuji? A pochybujete i o tom, ze lze vypatrat bud jejich dilo primo, nbo jejich ovlivnovani urcite udalosti? A to tak, ze do detailu?

   Naucte se nejdrive myslet, pote se poustejte do diskusi formou nepodlozeneho. Musel byste utocit nejenom na me, ale na radu ekonomu, sociologu.

   Jeste jednou tedy - prece se toci:) Snad rozumite.

   Vymazat
  4. Jeste jeden dotaz. Vidite, nebo myslite si, ze dnes ve vladach zemi i EU existuje politik, ktery umi samostatne myslet?

   Ja je nevidim, zato vidim obrovskou snahu zachranit si sve koryto za kazdou cenu.
   Jinak, co novinka z EU, to kravina, kterou by rozumny clovek nikdy ani z drzky nevypustil, ne to jeste hodil na papir.


   Pote premyslejte, kdo jim ty hovadiny podsouva a jaky je ucel tech, kdo jim j podsouva. Cela Evropa se nad jejich hlouposti skvele bavi, dokud neni prilis horko. A ono uz je spise na vse pozde.

   Vymazat
  5. 7:22 + 7:28 Skutečnou moc v dnešním západním světě mají finanční, výrobní a zbrojařské korporace. Ti ovlivňují jednání politiků podle svých zájmů. Proč tedy pro ně hledat mystické označení GP? Uvědomte si, že jejich živnou půdou je co "nejsvobodnější" kapitalismus, bez kterého nemohou existovat. Pokud toto víte, je odpověď na otázku "jak vrátit řízení světa do rukou jeho obyvatel" naprosto jasná. Proto taková nenávist "mocných" vůči Číně a Rusku, které se snaží držet korporace na uzdě a hájí především zájmy svých občanů.

   Vymazat
  6. Doplnění 13:43
   GP není Globální Prediktor, ale Globální Predátor. Požírá Zemi bez ohledu na její obyvatele a její budoucnost. Na příkladu USA vidíte, jak je pro své zájmy schopen zdevastovat i zem, ve které sídlí.

   Vymazat
  7. 13:43
   Sam se ptate a zaroven si sam odpovidate. Ale zkuste pritom myslet i jinak.

   Vy vite, ze kazda korporace je hamoun, ktery nikdy neodmitne, naopak privita, levnou pracovni silu. Je jim jedno kde kdo prije o flek, zamestnanec je pro ne rohozka, otrok, flak masa na taliri... Tim vice nadnarodni.

   Kde je ona nenavist (ona tam je, je rekneme duvodna, ale.....), kdyz vlastni politici pobizeji firmy zapadu, aby presunuli vyrobni linky do Ciny. Vedi, ze budou skakat radosti.
   Je snad kousek logiky, ze lidem od rana do vecera vnucujete nenavist proti "komunisticke" Cine a najednou vlastni lid pripravite o praci, o domovy, o perspektivu jen tim, ze NEJVETSIMU IDEOLOGICKEMU NEPRITELI umoznite stat se ekonomickou jednickou na svete za nekolik malo let????

   Obetujete volicske jadro, i vlastni karieru, dokonce i bezpecnost statu a tise jim pripravujete lagry a monitoring?

   Tedy, nejspise to asi jednoduse musite se skripenim zubu udelat......

   Jeste neco nedochazi, neco schazi? Pokud to jeste trva prectete si to jeste jednou.
   Vite o hromadnem odposlouchavani politiku (nejen), vite o nonstop monitoringu socialnich siti (nejen), cekate rady od tech, kteri znaji reseni, neprijdou. Musite se jednoduse naucit myslet vice.

   Boli to, znam to, nekdy to je nutnost k preziti. A nikdo o nich (tedy GP, ale je jedno jak je zvete, treba elity, ale ty muzo byt v ruznych oborech ruzne) netvrdi, ze jde o reinkarnovanou Anezku Ceskou, k tomu zaveru. Ten vas zaver, v tom se z vlastniho pohledu s vami i shodnu.

   Jde prevazne o menici se klima, v kombinaci s tim, koho chteji ochranit a koho obetovat...

   Vite, tech prikladu, protikladu a urcitych detailu, kdy konkretne bylo jednani sasku v parlamentu kym ovlivneno je hodne. To by se clovek upsal. Je to zbytecne, jednaji pod tlakem.
   Neni to samozrejme pouze ten zminovany GP, nekdy jsou to i natlaky korporaci, jasne, kdyz hercum v parlamentu neco kapne do kapsy. To nikdo nepopira.
   Ale to se netyka tak kontraverznich temat jako je islamizace Evropy, nebo predani ekonomicke moci Cine, ze ano. Kdyby meli politici moc pevne ve svych rukou, vlastni sebevrazdu by tedy nevolili. A prece, prozatim obrazne.

   Jedno temer nikdy nedelam. Nechci ovlivnovat nekoho pri volbach, vyjimka. Proctete si tedy radeji toto jako doplneni kde se asi tak dejove nachazime, vcucnete zminena cisla, s PLNYM vedomim toho, ze kdyz se neceho aktivne ucastni i bezpecnosti a informacni slozky statu a zaroven se znamy experti pousti do prime politiky, asi nebude vse "v cajku", ze ano...
   Az se vydychate, pockejte si v klidu na sestavu tymu (to nejdulezitejsi, jinak tam muzete mit i dalsi slepenec ANO 2) a volte ty bezpecnostni experty, misto tech, co si pro rady jezdi po vsech koutech planety, protoze sami nejsou schopni niceho.

   Otazky V.V. Pjakina jsou, jak zde psal nekdo vyse, urceny prevazne Rusku, tam vypada upln jinak zpravodajstvi, uplne jinak politike debaty a jim dano daleko vice informaci, nez divaku CT u nas.

   Snad si nemyslite, ze zeme, ktera spravuje nejvetsi kus planety nebude mit i jine vzdelavani, kdyz kazdorocne vyhravaji celosvetove souteze v programovani....
   Aha, to ta letita, vstepovana nenavist, to lze chapat v, dobe miru. Ale ten neni.
   O nas za dob socialismu na zapade pomalu tvrdili, ze lezeme po stromech...

   Vymazat
  8. Chvilku jsem to hledal:

   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Stropnicky-a-udajna-priprava-trestneho-cinu-vlastizrady-Bezpecnostni-expert-Stefec-jde-do-voleb-a-hned-vytahl-silny-kalibr-489144

   Vymazat
 16. Som presvedceny, ze materialisticky sa zivot, vedomie... neda vysvetlit. Ak vsetci pochadzame z tej duch.sfery, potom cely zivot je iba hra, nasa hra, matrix, alebo maja, ako hovoria budhisti. Ak my vsetci sme povodne duch.bytosti, potom aj pricinu problemov musime hladat tiez tam a nie tu na Zemi. Preto spiritualny rozmer vysvetlenia chodu sveta, ako ho podava Pjakin, je nalezity. Preto mam za to, ze GP treba chapat ako duchovnu sferu, kt.sa snazi zasahovat do udalosti na Zemi.

  OdpovědětVymazat
 17. Dobře vlado a kam byste zařadil Buddhu, Konfucia a Lao´c? to byli lidé, jejichž myšlenky ovlivnilinárodya civilizace způsobem, jako nikdo jiný - kromě judaismu a jeho odnože křesťanství.Ale tato náboženství nemají konkrétního zakladatele. (ježíš je personifikován dodatečně). Jarda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jestli mohu do debaty vstoupit. Byli to připravovatelé cesty pro Slovo Pravdy.Člověk může vytušit veliké a jednotné vedení, jehož pomocí mělo být lidstvo během tisíciletí stupeň za stupněm přivedeno k poznání Světla.
   To bylo úkolem:
   Hjalfdara v předhistorické době
   Zoroastra v Íránu
   Lao-c´eho v Číně
   Buddhy v Indii
   Mohameda v Arábii
   Původní nauky přinesené kdysi jejich prostřednictvím byly lidstvu dány Bohem(později všechny tyto nauky byly záměrně lidmi směřujícími k temným silám zdeformovány pro vliv moci, včetně křesťanství).Byly přesně uzpůsobeny jednotlivým národům a zemím a zformovány s ohledem na jejich tehdejší duchovní zralost.
   J.V.

   Vymazat
 18. Omlouvám se, zda se budu opakovat, ale myslím, že se sem hodí následující text:

  Vy všichni ti, kdo jste věřící, ať v toho či onoho boha vězte, že modla ke které se obracíte je výplodem těch, kteří vám chtějí vládnout.
  Pokud existuje „to“, co je výše nad námi, nad námi všemi z masa a kostí, dá nám jen dar života na počátku bytí a poslední soud nad sebou samými. Nemá sil více vést nás životem a řídit naše kroky. Jen poskytne čas mezi zrozením a smrtí. V posledním soudu není talárů, soudců a ani ničeho co spojíme se světským bytím. Jsou jen vzpomínky na vše, co jsme prožili, co jsme učinili, co učinit bylo možno správného. Správné je vztaženo k podstatě našeho bytí, tedy k tomu, co málokdo chápe v darovaném čase, ale co jistě pochopí každý, jehož smrt se dotkne. Ta pravda je v nás samých, darovaná „tím“, ke kterému vzhlížet máme, ale jen málokdo dohlédne.
  Ty slzy tekoucí mi po tváři, nejsou mé, jsou těch, kdo vidí utrpení druhých. Jsou těch, kdo nepláčí nad sebou samými, ale nad bytím jiných. To jsou ty pravé slzy, jichž je stále méně.
  Jsme jedno společenství i přes rozličné odlišnosti. Svět co vidíme, sami tvoříme. Prací, učením se, pravdou i lhostejností, prostě vším co konáme. Lásku a dobro poměřujeme jako krásu ve slunečním svitu, který je základem, pro naši existenci. Těch základů je více a ne všechny je známe, ne všechny umíme popsat. Ne vše je nutné znát, ne vše je nutné vědět, ale bez brzkého pochopení podstaty bytí bude život jen slzavé údolí pro většinu z nás.
  Žádné království netrvá věčně, každá moc jednou skončí. Někdy dříve, jindy později.
  Není pekla a příšer kolem a rozhodně nejsou tam, kam všichni spějeme. Je jen okamžik, jenž nejde poměřovat časem. Ta chvíle co potká všechny, ať chudé, či bohaté. Ať prosté mysli, či bystré. Tam poznáme pravdu o sobě samých, jenž pro některé bude peklem a trestem, pro jiné světlem a odměnou, snad nebem? Někde hluboko v duši, zakódováno v genech je poznání minutých pokolení.
  Kazatelé, co procitli dříve, kdy ostatní ještě spali, pohlazením je budí. Však jejich snaha bývá marná, když podlehnou hlasu, jenž jim radí „spěte dál, já mám vás rád“. To není ďábel, co našeptává „oddej se slastnému spaní“, to je moc co dřímá v každém z nás, však uchopit ji znamená nést žezlo co zvednout je těžké, ale vláčet jej zemí se daří i těm, kterým po právu nenáleží.
  Není to všechno, ale je toho moc, co vědět bychom měli. Jak vyjádřit přesvědčení, že to vše tu již bylo, jen dávno jsme podlehli snění a žezlo zvedli Ti nehodni z nás. Pak ve světě zní chrastění zbraní, co přinese všem jen slzy a utrpení, však někomu srdce plesá, oni se bijí a já stůl mám plný masa.
  Zneužij prosťáčka a dočkej soudu. Ne toho světského, co spravedlnost nezná, ale toho svého, před kterým úniku není. Ne bůh Tě bude soudit, ale Ty sám, až bez pohybu spočineš. V tom okamžiku prozřeš. Co více říci? Že je to strašení? Nač se bát? Však rozhodnutí je Tvé a účet bude Tvůj, kdo jiný s Tebou bude? Snad bůh? Ne, budeš sám. Sám se sebou samým. Ale možná, že ne. Možná je vše jinak. V duši máš vtesáno vše, co jsi potkal i skutky, jenž jsi učinil. To vše bude s Tebou a je jen na Tobě, zda zažiješ hřejivý pocit, či mráz. Ať tak, či tak, jedno je jisté, poznáme to každý s nás a každý svými kroky, po celé ty roky svého bytí, směřuje ke stejnému cíli. A před ním, úniku není. Nebude pozdě, prosit v posledních chvílích, o odpuštění?

  ABC

  OdpovědětVymazat
 19. Kdo je bůh? Věřit je "jednoduché"? Co je to věřit? Možná ....
  Pokud budeme si pohrajeme s myšlenkou, jak se z jednotlivců pobíhajících po pláních stane skupina organizovaných bytostí, kobrtneme o problém, jak usměrňovat tu rozrůstající skupinu. Ve skupině musí platit pravidla. Bude-li naše konání prosté nekalých úmyslů, stanovíme pravidla tak, aby byla jednoduchá na pochopení a zajistila, nyní hledám správný výraz ... snad "spokojené a bezkonfliktní soužití"? Začneme stanovovat tyto pravidla a nepřiblížíme se desateru?
  Mohl základ bible být právě soupis pravidel pocházející z dřívější, mentálně vyspělé společnosti?
  A pak v některém okamžiku kdosi zvedne "žezlo, co mu nepatří" a zneužije dobrou myšlenku ku vlastnímu prospěchu. Překroutí a ohne to co kdesi funguje tak, aby to i nadále jaksi fungovalo, ale jen ku prospěchu části společnosti ....
  Věřit musíme už z principu fungování společnosti. Ale to přeci není důvodem pro to, býti lenivý a občas nepodrobit to, čemu věříme či v co věříme, kritickému pohledu zda se věci mají opravdu tak, jak je nám předkládáno .... (to jsou Ti, co věřili ve středověku v boha a přesto kritizovali církev). Z mého pohledu to byli ti, kdo se vzepřeli všeobecnému názorovému trendu a i přes rizika hájili svoje přesvědčení, hrdinové. Asi právě proto, že k němu dospěli po jisté duševní námaze se zdráhali smýkat se jako kabát ve větru. :-)
  To jsem zase zplodil vět, kdo by je čet??
  ABC

  OdpovědětVymazat
 20. Autor článku nesledoval Pjakina pozorně anebo to zapoměl. Pamět na klíčové věci se mi opět potvrdila
  video Pjakin 24.10.2016 1:18:20 - přibližně
  "A globální prediktor jako někdo, kdo realizuje globální řízení, a kdo si uvědomuje, že žádnou náhradní planetu k dispozici nemá, a svůj intelekt přenést na materiální nosič a poslat do vesmíru nedokázal, musí nějakým způsobem zachránit situaci zde, na Zemi."

  Z toho jasně vyplývá názor Pjakina že GP je z masa a kostí
  s pozdravem Hladik

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 1:46 Ano, je to důkaz Pjakinova názoru, ale nikoliv důkaz existence GP. To je velký rozdíl. Leda byste věřil, že Pjakin všechno zná, všechno ví, od všeho má klíče a všude má strejdu... Pjakin nepochybně má hodně historických znalostí a dobrý přehled o světových událostech. Ale jeho mystické kombinace a vysvětlivky jsou hodně mimo realitu.

   Vymazat
 21. Od mládí jsem se zajímal o poznatky o schopnostech lidského mozku. A takto jsem dopadl:
  V boha věřím, bezpochyby existuje. Potíž je ale v tom, že nestvořil on člověka, ale člověk jeho.

  A co se týká Pjakina. Myslím si, že porozumění procesům je tím vyšší, čím více vede k schopnosti předvídat jejich pokračování. V mé snaze o porozumění současné zrůdné světové politice mně zdaleka nejvíce pomohlo sledování názorů Pjakina.

  V existenci a vlivu globálního prediktora nevidím problém. Pokusím se v tomto oboru sám působit. Velice šetřím. I když to jde z důchodu dost pomalu. Na supervýkonnou tiskárnu dolarů a bankovní superpočítač na generování pravostranných nul.
  Děda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Re (02:35):
   Dědo!, hezky jste to napsal!
   Na tu vysněnou "4D" tiskárnu ale jakživ z důchodu neušetříte! Předvolební valorizace až tak vysoké nejsou, a volby taky nebývají každý rok. Takže radši to jedno pivo nebo decku ...
   Generování pravostranných nul na databázové finanční účty si pro sebe vyhradili ti, kteří náleží k uzavřenému klubu GP.
   Tam se ale důchodce našeho formátu neprodere. A při pokusu připsat si i byť i tu jednu pravostrannou, ho nechávají šoupnout za katr.
   Zato zločin (eufemisticky zvaný QE), který těch nul připisuje 12 a více, se ve dnešním světě stává politickým činem a finančním řízením páteřních ekonomik. Na to jim ovšem stačí i běžný PC. To, oč kráčí, nejsou vědecko-inženýrské výpočty, jen zlodějsko-kupecké operace.

   Vymazat
 22. Kdo ví jestli ten GP u voleb protlačoval Miloše nebo Karla?
  B.H.

  OdpovědětVymazat
 23. Pjakinuv GP je ZLÁ a nebezpecna BAJKA.

  Jednak pomiji skutecne svetovladce v lidske urovni, jednak slouzi pro ateisticke odmitnuti Boha a jeho pomocniku...

  Pokud Pjakin tvrdi (zejmena ve slovenskych prekladech a komentarich na leva-net), ze existuje nejaka lidska "Mafie" existujici jiz od Egypta a ovlivnujici lidstvo pro sve proradne ucely, tak to je sprosta a zla lež. Jsou dukazy, ktere budou casem mozna zverejneny, ze na vyvoj lidstva dohlizi nejaka entita s rozhodne nad-lidskymi moznostmi. Zadna jen-lidska Mafie.

  Na druhou stranu tim Pjakinovci jaksi odvadi pozornost od zapadnich bankeru jako Rothschildi a spol. a pokud by nekdo chtel tyto identifikovat s Pjakinovym GP, tak by jim zase pricital vetsi moznosti, nez ve skutecnosti maji...

  Pokud by GP byl ale nejaka skupina lidi, odmita a ignoruje to vliv a vuli skutecneho Boha s touto planetou...

  Shrnuto, GP je jen vychodni BAJKA...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. a jeste, kdyz jsem docetl text autora:
   > "pouhá živelná evoluce a spontánní samovývoj."

   Zivelna evoluce a spontanni samo-vyvoj jsou BLUDY, vedecka Dogmata (!) nove doby, spolu s Velkym Treskem (Big Bang), ktery spravne Einstein oznacil jako "Biggest Blunder" (takto presne oznacil doplneni tzv. "temné energie" zpusobujici rozpinani vesmiru do svych rovnic)...

   Ne tak davno vědci(!) pred Paracelsem tvrdili, ze Život (treba cervi a mouchy) vznika z neziveho Bláta samovolne, a ze Země je Plochá...
   Dnesni vedci to pouze posunuli o oktávu výše, dnes tvrdi, ze Život vzniknul z neziveho Bláta samovolne kdysi hodne davno, ze Vesmír je Plochý a vzniknul Samovolně z Ničeho, po urcitou dobu bylo vse v nesmyslne malem objemu hustsim nez uvnitr protonu, a pak se vse rozpinalo rychlosti vetsi nez rychlost svetla.

   Absurdnost techto Bludů je do Nebes volající.

   PAS

   Vymazat
  2. K te bajce.
   Je to irelevantni. Ale jen tak, v klidu, zkuste si zahrat na bajkare. Musite mit k tomu pouze 2 veci: 1. max. predstavivost a nejake ty znalosti.

   Predne, svetu vladnou penize. Jakkoli si to prevedete na komodity, vzdy to jsou proste penize.
   Svet penez vladne pres korupci. Pres ty vsechny nadherne recicky o boje s korupci, prave ona je zakladem celeho systemu, jsou k ni upravovany zakony a pres ni jsou vydirani ti, kteri jsou dosazovani.

   Reknete si, vzdyt o tom porad mluvim, jsou to prachy a korporace.
   Dal. Korporace si bez banky ale ani neprdnou, dnes si bez nich neprdne nikdo a oni musi vsichni prolevat kapital (dnes uz i hodne spekularivni).

   Prejde k tomu, ze jsou to tedy banky, prece ty bankovni klany, ktere vecne bojuji o svuj vliv (no, bojuji...).
   A zustanene stat u rebricku Forbesu, u bank u korporaci.

   Co, resp. kdo ovsem realne muze (a taky to casto dela) zatocit se vsemi, vyse uvedenymi?

   No ten, kdo stvoril, ovlada a nikdy z rukou nepusti burzu. Hawk. Vic k tomu nereaguji.

   P.S. Proc byla vyvorena Shanghajska burza a kdo se tam honem cpal...

   To musi stacit, ze ano.
   Musite si umet i predstavit to, ze nekdo ma informace na vsechny politiky, kdyby, i na vsechny obyvatele. Technicky zadny problem, dnes. A kdykoli muze kohokoli nejen "odstavit", ale i odstavit. A neustale ty informace doplnuje, aby zabranil otoceni vlastniho kormidla.

   Co se tyce toho, zda jsme, nebo jak daleko jsme manipulvani. Nonstop. Ja nekdy i rad:).
   Narodite se a od ditete s Vami okoli manipuluje tak, abyste z ditete prosel k drzemu pubertaku plnym ruznych hormonu a vseho mozneho krasneho i divokeho az nebezpecneho, az po dospelost, kdy vyletite z hnizda.
   Na kazdem kroku jste rodici, ve skolce, ve skole, okolim, televizi (bohuzel), internetem (bohuzel) zpracovavani, je s Vami manipulovano, jste usmernovan.
   Ted si predstavte, jak, do jake miry, nebo v koho/co by jste se vyvinul, bez vseho uvedeneho. Videl jste nekdy dokument o detech, ktery vychovaly treba vlcice? A zde fantazie konci. To jsou realne udalosti a dusledky.

   Kdyz ty faktory nejsou v poradku (spatna vychova, nedostatecne vzdelavani, spatny socioekonomicky system a vubec tezke zivotni podminky), tak to az na vyjimky, kde rozhodne i uroven vlastniho svedomi a genetika, dopadne velmi spatne. Viz gheta v USA. V podstate dochazi k degradaci clovek, absence lidstvi a ke zvraceni vyvoje velmi rychlym, odpornym zpusobem zpet. Vot vsjo, bajko.

   Vymazat
  3. Asi jen kratce:
   Tihle Mocní Vládci Peněz sice jsou mocni, ale nejsou vsemocni...

   Svetu nevladnou (v dlouhodobem vyznamu) ani tak Penize, ale Ideje... (i kdyz za penize si kupuji hlasnou troubu na sireni svych ideji)

   A ovsem i nad nebo proti temto Vladcum Peněz stoji jine bytosti vyssich radu, treba Národy, nebo Církev. To jsou bytosti (podobne jako treba Úl), ktere ziji tisice let a neni zdaleka tak jednoduche je ovladnout, nejde to trvale... Taky proto se ted pokouseji starobyle Evropske narody znicit pomoci migrace z Afriky a Arabie...

   Jako jeden z dukazu - tihle pani penez z Anglie se uz od Napoleona snazi znicit Rusko, postvat nemce a francouze proti Rusku. Doted se jim to nepodarilo, a ani se jim to nepodari...

   Takze jednotlivec neznamena nic. Zhola nic. Teprve Národ nebo Město nebo Etnikum nebo Region maji vyznam...

   http://www.zvedavec.org/nazory_7295.htm#ptr358031

   Vymazat
 24. Pohyb a vývoj hmoty a tedy i společnosti se řídí objektivními zákony, nezávisle na vůli a vědomí lidí. To je stanovisko materialistů, kteří subjektu přisuzují jeho roli do té míry, v níž tyto zákony poznává a dovede je využívat v souladu poznáním reality. Tato objektivita je u Pjakina zatlačována do pozadí, ne-li zcela vpouštěna. T

  OdpovědětVymazat
 25. Kdyby jste poslouchal pořady Pjakina,nikoli v rychlosti četl,jak uvádíte,nikdy by jste nemohl napsat takovou hloupost.Pokládáte snad veškerý národ za tupé ovce poslouchající televizi NOVA a její proamerické propagandistické nesmysly?

  OdpovědětVymazat