Reklama

sobota 24. června 2017

Přední světová média se vysmívají výsledkům "fantastické návštěvy" Porošenka v USA


23. 6. 2017    zdroj
Západní média shledávají, že americký prezident Donald Trump neprokázal úctu prezidentovi Ukrajiny, píše Rossijskaja gazeta v materiálu, věnovaném návštěvě prezidenta Porošenka ve Washingtonu. "Skutečnost se výrazně liší od nadějných očekávání, která ve společnosti přiživovala ukrajinská média: návštěva se omezila na setkání ve formátu drop-in (ve volném překladu "stavit se"), který nepředpokládá ani žádný prapor hostitelské země v Bílém domě, ani politická prohlášení po setkání.


Tomuto detailu věnovaly zvláštní pozornost CNN, Associated Press a Washington Post. Zahraniční novináři konstatovali, že Trump tradičně nešetří prokazováním úcty svým hostům, což se zjevně neprojevilo ve vztahu k Porošenkovi.

"Ukrajinský prezident nebyl přivítán s tradiční pompou. Když se v úterý ráno objevil v západním křídle Bílého domu, Porošenka nepřivítal Trump, který to tak dělá u ostatních lídrů. Prezident Ukrajiny přešel do západního křídla v tichosti a bez fanfár", uvádí reportáž CNN. Mimořádně krátká - asi dvacet minut, včetně nuancí protokolu - byla i samotná komunikace, která byla ukončena briefingem, jehož oficiální přepis opublikovala tisková služba Trumpa, a který se vešel na jednu stránku. Tento přístup k Porošenkovi ocharakterizoval britský list The Guardian jako "chladné ponížení", uvádí článek RG.

"Hlavní rozdíl "fantastické návštěvy" od dvou předchozích je však naprostá absence finančních výsledků. Pokud z minulých cest do Washingtonu Porošenko přivážel úvěrové záruky, smlouvy či poskytnutí nenávratné pomoci za stovky milionů dolarů, teď mu bylo slíbeno pouze 18 milionů, přičemž na boj proti korupci. Což může být také považováno za mnohoznačný diplomatický náznak", konstatuje list.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová 

76 komentářů :

 1. Měl ho uvítat Michail Kalašnikov.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevzdělaní hlupáci, kteří nikdy neslyšeli o Kyjevské Rusi - státní útvar východních Slovanů a nikoliv Kyjevská Ukrajina ! Ukrajinu si jako samostatný stát vytvořil obřezanec a generální tajemník KSSS, agent CIA Gorbačov se svými kumpány !! Pár šupáků jednoho dne mezi sebou rozhodli, že zničí SSSR bez jakéhokoliv právního podkladu a v rozporu s Ústavou země !! Jelcin v roce 1993 dokonce použil na svobodně zvolený parlament tanky a ostřelování z děl za což mu Západ tleskal jak "demokraticky" zrušil parlament a výsledky voleb !!

   Smazat
  2. Yeltzin to bol ....

   Smazat
  3. 8:19-Doučte se historii.Ukrajinu stvořili
   bolševici po revoluci a občanské válce.
   Potřebovali ji jako spojence pro politiku
   ve světě,aby nebyli sami.Po vzniku SSSR
   byla Ukrajina zařazena do nového státu,ale
   navenek si zachovávala samostatnost.Také
   byla členem OSN jako USSR.To všechno se stalo ve dvacátých letech minulého století.
   Petr Majevský

   Smazat
  4. co to je "Yeltzin " ? Ty neumíš česky ? Nebo chceš být "světovej " ?

   Smazat
 2. V tomto případě u mně Trump zabodoval, když tak jednal s ukrajinským fašistem a vlasti vražedným diktátorem!
  pozorovatel

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. U me Trump boduje i v jinych vecech
   Horni Dolni

   Smazat
  2. Bohužel,ve mně přijetí fašisty Porošenka způsobilo velice negativní dojem!A bojím se,že je to skrytá hra obou státníků navenek.Tramp moc dobře vi,co je to za šmejda,ale přitom musí jednat,jak mu zajisté doporučili.Do Ukrajiny investovali velice mnoho a i Tramp se zatím chová a vyjadřuje k Rusku zcela jinak,než se prezentoval na začátku!Nemám z tohoto setkání dobrý dojem!

   Smazat
  3. Kvôli čomu ho vôbec prijímal? Aký to malo význam? Jedine aby sa mohol Poroš na fotkách vyškierať, že bol v Bielom dome? Vôbec ho nemal prijať, ak má výhrady voči jeho politike.

   Smazat
  4. Čím Trump zabodoval? Podle mne je v prdeli, slouží generálstvu a je to jen další loutka. Kdyby ne, sejde se s Putinem a to co nejdřív.

   Smazat
  5. 15:23 Dobrá otázka.Jen aby to nebylo kvůli Rusku!Vojáci Ukrajinské armády začali houfně dezertovat a sahají si na život.Tisíce jich opouští zemi,údajně za prací.Zůstávají staří í lidé.No uvidíme,co se z té návštěvy vyvrbí.

   Smazat
  6. 16:58 myslím že Putin nemá zájem se s tou židovskou loutkou co nosí obarvenou přehazovačku bavit.

   Smazat
 3. "Nazdar Karle, byl jsem dlouho pryč.
  Co je nového?"
  "Ale, Ukrajina už tři roky válčí s Ruskem.
  Přišla asi o 3-4 miliony lidí, Krym, 20 letadel, 100 tanků.
  A k tomu všemu i o Donbas."
  "A co ztratili Rusové?"
  "Ti se ještě ani nezapojili":-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To mělo být vtipné?

   Smazat
  2. Smutne vtipne
   Zato vtipy Havla Vaclava jsou k bliti

   Smazat
  3. Vtipné to je a zároveň smutné. Je to vtip, který zábavnou formou výstižně popsal stávající stav. Ukrajinci se stali užitečnými idioty.
   A my se nesmějme, jsme na tom podobně, jen o stupínek, nebo dva níž ....
   ABC

   Smazat
 4. Může to mít jen jediný význam a to přímou válečnou pomoc USA Ukrajině. Trump je zkušený byznysmen a ten mate právě takovým primitivním způsobem, který je podobný lži a tak prostý, že mu nikdo nevěří. Ale přesto. Vypadá to na válku proti Rusku na Ukrajině, pokud myslím správně. A to tak asi do dvou měsíců, protože jinak by to odporovalo dosahu - potřebě jeho lsti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:26
   Já si to myslím taky už od začàtku .Ty kecy,źe ušák na ukrajinu sere,je jen takový ubohÿ průhledný šmajchl.Doufám ,že dostanou tak na prdel,že se poserou...
   j

   Smazat
  2. 23:41 Jj, Rusko by mělo Ukrajinu vyklidit a i s Krymem, samozřejmě. Shodneme se.

   Smazat
  3. 23:43
   ..špatně pochopeno -Krym je Ruský a Ukrajina je kraj Ruska.Moc dobře se ví ,kdo a proč rozdmychal tuhle hnusnou zrádnou válku.Jako v 17.roce ,že?Zase chtějí lízat krev.paňjatno?
   j

   Smazat
  4. 23:50 Ale já to pochopil správně, znám přece okupační pražskou vlaštovku. Pochybuji ale, že by Rusko použilo své jaderné při obraně jím anektovaných území, která mu celý svět neuznává a nepřiznává a to jakkoliv nepřiznává.

   Smazat
  5. 23:59
   promiňte,uspěchala sem to ,ale já na tohle thema reaguji zvýšeným cholesterolem...
   j

   Smazat
  6. 0:07 Třeba zvýšeným chlorofylem, to je také dobré, jsem rád, že komunikujeme, bez toho by už byla válka.

   Smazat
  7. 23:59 uchylny jando evrohodnoto

   Smazat
  8. 0:40 Bránit jeho jadernými zbraněmi jím anektovaná území, která mu nikdo neuznává, to by bylo úchylné.

   Smazat
  9. 0:55 drz hubu, nacku, Churchill spravne rek ze te meki vyklestit

   Smazat
  10. 0:55 uz by ti mel nekdo rozmlatit hubu

   Smazat
  11. 1:16 Snažili se o to a o nesrovnatelně horší věci celý můj život a nepodařilo se jim to. Jsem chráněn vesmírnými civilizacemi. Ale já přece vyjadřuji jen můj nebo tedy asi náš, názor. Proč mne chcete za to trestat?

   Smazat
  12. Na té natistické propagandě něco bude, když schizofrenní vesmírnou slepici přesvědčila, že ji ukrajinští vyznavači SS Bandery a Šuchevyče nepošlou do sprchy.

   Smazat
  13. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  14. 1:24 co takhle si jit lecit schizofrenii

   Smazat
  15. Ale ano, USA budu a su ochotny bojovat s Ruskom na ukrajine az do posledného UKRAJINCA. no a tym to konci. Kedze tych Rusko zrusi za par hodin, tym skonci aj americke dobrodruztvo. Alebo je niekto tak najivny, ze volici v USA budu spokojny s tym ,ze ich synovia a dcery pojdu zdochnut na ukrajiny za zaujmy nejakého ukrajinského zlodeja miliardara, alebo zaujem McCaina?? To asi velmi tazko doma presadia.

   Smazat
  16. Pro 23:43 Možná, že vy se na tom s někým shodnete. Dovedu si představit obyvatelé Krymu, jak jsou štěstím bez sebe, kdyby se měli stát součástí Ukrajiny. To by jim fakt mohl každý závidět. Myslím, že po ničem jiném tolik netouží. A to VŠICHNI!!! Ať už je jejich původ jakýkoli.

   Smazat
  17. 15:12 Mnoho lidí by chtělo žít v jiném státě, mnoho jich by chtělo být připojeno k jinému státu i s územím, na kterém žijí. Jenže to není jejich území ale území všeho lidu toho státu, ve kterém žijí a nemají na něj tedy dostatečné právo.

   Existuje právo národa na sebeurčení a na sebeobranu zaručené především Chartou OSN, kterou se všechny členské státy OSN zavázaly respektovat a podporovat a doslova musí, jsou povinny. A jsou státy jako například Rusko, které na to kašlou a dělají si co chtějí.

   Rusové už jsou sebeurčeni existencí Ruské federace a pokud chtějí být součástí tohoto "svého" státu, ať se do Ruska tedy odstěhují. Zároveň ale existuje možnost, jak na svém území zůstat a to stejným právem,... !!! pokud ale skutečně budou samostatní, respektive musí jít o jejich vlastní sebeurčení mimo, v tomto případě, Ruskou federaci. Celkem jsou ty podmínky čtyři. Krym se ale jednoduše připojil k Rusku a dokonce i Rusko ho anektovalo přímou válečnou silou. To naprosto odporuje platnému mezinárodnímu právu, samozřejmě. Vzít si část území jiného suverénního státu proti jeho vůli, NELZE. Co na tom nechápete?

   Smazat
  18. 15:34
   Ty bezvůlní hovado,kdo ukradl zemi Indiánům,ukradl kus země Mexičanům a strká rypák po celým světě a v rámci JEJICH DEMOKRACIE VRAŽDÍ TAMNÍ LIDI?????
   TVOJI MILOVANÝ USSACKÝ AGRESOŘI PODPOROVANÝ KOLABORANTAMA A UDAVAČEMA HAKO BYL TEN ZDECHLEJ DRAMATIK!!!!!!!

   Smazat
  19. 15:49 To bylo v pořádku, protože Indiáni stagnovali a už moc dlouho, docházelo k jejich společenskému zániku. Děly se tam strašné věci a to především na území Mexika. Jižní i Severní Ameriky byly odsouzeny k vlastnímu zániku za příšerných krutostí, protože jejich náboženská ideologie to v křeči společnosti vyžadovala,... pro obranu těch vládnoucích. Prostě už nelidský teror a utrpení

   My vesmírné civilizace vyšší vývojové úrovně podporujeme jakoukoliv expanzi, pokud je jí zaručen vývoj. V případě Amerik to byla Evropa, která ho uskutečnila. Dnes jsou tam národy - státy, které jsou už schopny se vyvíjet samostatně a prokazují to svým oficiálním odporem vůči nejen USA a skutečně se vyvíjejí a to k demokracii. Byly Evropou zachráněny před sebou samými. Dobrá práce, od nás, nepochybně, jsme spokojeni. Zároveň skutečnost existence pozemské velmoci USA měla a má nezastupitelný a pozitivní význam pro celý svět.

   Připomínám, že Rusko prohrálo v první světové válce, respektive je poraženým státem v první světové válce. Sděluji to proto, aby bylo jasné, že pokud dnešní Ruská federace nerespektuje platné mezinárodní právo a anektuje postupně další a další části území jiných suverénních států, pak pokud my učiníme to samé proti Ruské federaci, bude to legální. Pokud neplatí dohody, neplatí nic. Nelze je vyžadovat jednostranně, musí platit pro všechny, kteří se je zavázali dodržovat. Českoslovenští legionáři ovládli trvale nejen Sibiř. Máme tedy právo chtít toto území. Jde už jen o tu válečnou sílu. Rusko je slabší než my vesmírné civilizace nepochybně. Budete proklínat Putina na věky věků. Češi a Slováci porazili Carské Rusko a sami poraženi nebyli. To jejich právo je tedy plně živé a my jim ho plně uznáváme.

   Smazat
  20. Vrať se do hajzlu ty demente poblbanej vesmírnej....nesmírnej!!!!!

   Smazat
  21. Češi a slováci porazili cárske Rusko??? To slyším po prvé :-D :-D Jsme ještě ani neexistovali! A zabrat Sibiř? Tak ať udělají referendum, zda se chtějí připojit k Česku :-D

   Smazat
  22. 19:02 Ne, to není o referendu, to je o válečné kořisti. Například Sovětský svaz tak svévolně získal Kaliningradskou oblast a asi tak polovinu Běloruska a velkou část Ukrajiny. To na úkor ve druhé světové válce vítězného státu Polska, což je skutečně paradox. Já osobně považuji v tomto smyslu Rusy vůči Polsku za svině a tvrdím to zrovna stejně jako prezident Česka Zeman o premiéru Česka Sobotkovi, asi je to tak regulérní. A mluvím o Češích a Slovácích, kteří porazili Rusy, získali oficiálně 17.500.000 km2 území Ruského impéria (24.799.576 km2), pro zajímavost dnešní rozloha Ruské federace je menší, 17.125.191 km2.

   Smazat
  23. --- Československo vzniklo 28.10.1918 a Českoslovenští legionáři ovládali výše zmíněné území v Ruském impériu 1918 - 1920.

   Smazat
  24. --- Když se střetli Rusové a uzná asi každý historik, že naprosto statečně, s Napoleonem u Borodina, museli vydržet na místě celých 24 hodin aby nebylo Napoleonovi přiznáno vítězství, protože tak se tenkrát hodnotily bitvy. Rusové to s vypětím sil dokázali a proto je tato bitva historiky hodnocena jako nerozhodná,... nicméně okamžitě poté se Rusové stáhli a vydali Napoleonovi i Moskvu,... protože jinak by Ruská armáda byla zničena. Tak tehdy probíhala historie, podle tehdy platných pravidel. Ve skutečnosti Rusové v bitvě u Borodina tedy prohráli. Napoleon v Rusku neprohrál ani jedinou bitvu. Stejně tak, pokud někdo dokázal vlastnit fakticky nějaké území jeden rok, tak ho měl trvale. A byli jsme to my vesmírné civilizace, které zničily Napoleona i Hitlera v Rusku maximálně extrémní zimou. A můžete se jen dohadovat, proč a jak Napoleonovi byla spálena Moskva, aby se musel stáhnout i z ní a nemohl pokračovat ve výpadech dál na východ. Byly jsme tady na Zemi celou vaši lidskou historii. Není nám lhostejná nynější zvůle Ruska, stejně jako ty dvě předešlé vůči němu. Snažíme se být s Bohem. Objektivně.

   Smazat
  25. --- Ještě pro zajímavost, Rusové měli k obraně Ruska asi tak dvě stě tisíc vojáků, Napoleon útočil se šesti sty tisíci, z toho počtu asi tak tři sta tisíc Francouzů. Už to, bylo nefér, nutil ostatní národy. Podobně by Ruská federace dnes nutila jím tedy okupovanou Ukrajinu k posílení svého počtu živé válečné síly proti Západu. Nesouhlasíme s tím a mělo by to vzít na vědomí.

   Smazat
 5. Zde jsem se donutil se vyjeviti muj zivot plny prevratu :
  Narodil jsem se v kulacko delnicke rodine .Jiz od mladi jsem touzil byti v Hitlerjugend neb meli krasne satky okolo krku. Prohrali valku a ja jiz jako maly komunista jsem tleskal ruckami svymi tj dlanemi svymi malickmi.Ihned po zalozeni pionyra jsem se stal vedoucim skupiny Pavlika Morozova jakozto naseho vzoru neb on spravne pochopil ze tridni nepritel je i v rodine .Proto jsem udal svou babicku dedecka a otce za poslouchani skodlive stanice Svobodna Evropa kde sirili zlo Pepa z depa tj jozka Pejskar a dalsi zlocinci a skudci . Brzy to take pochopil i na slavny president Klement Gotwald jez s hrdinnou cti mu prislusejici zlikvidoval sionistickou vladu v cele se stranickym tajemnikem prvnim Salcmanem&spol .Byli popraveni s prikladnou rychlosti a ja zacal jezdit na mandelinku bramborovou kterou na nase lany shazovali imperialisticti stvaci v cele s USA. Hazeli na nas i hracky jez pry trhali detem ruce a nohy a ostatni koncetiny . Pozdeji kdyz jsem se zacal holiti jsem byl vybran na predsedu organisace Svazacke organizace. Se soudruzkami jsme zazivali krasne chvile ctenim basni se sovetskou tematkou v hasicarnach pomocnych hasicu a brzy jsme se orientovali kdo je je skudce a kdo to se stranou mysli vazne v CCCP. Po Chruscovovi to byl Breznev a pozdeji kolaborant plesatec Gorba se znamenim Kainovym na jeho plesi. V te dobe jiz jakozto komunista v Pragovce kde jsem jezdil s jesterkou a vyvazel spony jsem se vyporadal jako soudruh prikladne se situaci a nabadal stranickou organisaci k akci jez se take vykonala. V te dobe jsme jiz verili s Husakovi pozdeji s Havlovi jez vsak jiz nebyl nazyvan soudruhem neb nezrizene chlastal a byl napul teplejTake jsem slozil spoustu oslavnych basni na kombajnysty a rolniky delniky a soudrusky z nemocnic kde pracovali za malou mzdu avsak poctive,stranicky Zde je mala ukazka basne oslavne pozdeji pridam dalsi sloky :
  as trochu vyrostu
  budu soustruznikem
  a jako muj tata
  v praci udernikem
  Honolulu kuku retarded

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No a když jsem se probudil, tak jsem měl ruku v nočníku, že, starý přemřelo, který si myslíš, jak jsi snad vtipný? Ach jo.

   Smazat
 6. Porošenko si přijel do Bílého domu pro rozkazy,tak jaképak zdvořilostní jednání,jen pána ze sluhou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lenka Víchová mluví jinak

   Smazat
  2. 8:35 Přesně tak západní loutka.

   Smazat
 7. Anonymní 8:57
  Nevím jak mluví Lenka Víchová,ale když je pilný sluha,tak je potřeba ho i pochválit,poklepat po ramenou,hodit úsměv.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Všimly jste si jak v závěru plácal pravou rukou na svojí levou položenou na svém koleni. Zánám ten význam a má štěstí že ho nezná Tramp, jinak by ho kopnul do prdele. Pro ty co to neznají, největší ukrajinec N.S. Chruščev při jednání na VS OSN sundal botu a mátil s ní do pultíku.

   Smazat
 8. Pro ty kteří chtěji přemýšlět a nikoliv jen opakovat ty či ony mantry doporučji si přečíst analýzu ruské zahraniční politiky ve vztahu nejen k Ukrajině.
  http://www.eurasia24.cz/analyzy/item/2479-rusky-svet-nebo-rusky-pochod

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:14 díky za odkaz,ale šovinista co to psal,nic nového nesdělil i když je považován v Rusku za nejlepšiho z komentátorů.O co jde Rusům se všeobecně ví.Nakonec i nepřemýšlejicim po přečteni např."Lži mi,příteli.Dvacet lži Putina kterými obelstil Stonea" na forum24.cz dojde,jak se věci ve skutečnost mají.Proto buďme rádi,že Amerika,na kterou se tak rádo nadává,si hraje na světového četníka.

   Smazat
  2. 14:10
   Rád může bejt jen takovej lejnolahvárenskej vůl a milovník symbolů ussackejch agresorů,to máte vy havlobanderovský potomci Venci Flašky Vochlasty společný!!!!!!

   Smazat
  3. 14:10
   ty jsi hnusnej šmejd a prolhanej k tomu...

   Smazat
 9. Kdyby Vy jste byli prezidentem země, které by Rusko anektovalo část území a o další část vedlo proxy boje, co byste dělali? Asi byste jim ještě poděkovali.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. no Srbi to vedia veľmo presne - a aj Katalánci si chcú svoje, Škóti ....

   Smazat
 10. 10:29
  Buďto seš vygumovanej nebo placenej havlobanderovskej odpad,Krym NIKDY NEPATŘIL BANDEROSTÁNU!!!!!!
  Okupaci provádí od konce roku 1945
  POUZE A JEDINĚ USSACKÝ AGRESOŘI!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 11:43
   Přesně.
   Jižní Amerika rozvrácena,vykradena.
   Střední Amerika a Mexiko to samé.Už to můžeme říci i o Kanadě.Afrika,střední východ,Afghánistán,Pakistán živoří.Japonsko,jaká to byla elektronická velmoc,živoří.Evropa před krachem finančním i politickým.

   Smazat
  2. Je to jen prorezimni svazak.tupost z nej couha na hony .urcite teskal bombardovani Belehradu

   Smazat
 11. 10:29
  Kdybych já měl mozek vygumovaný lživou ČT a pseudomédii, a ještě k tomu nebyl schopen si prostudovat aspoň trochu historii Krymu a hlavně jeho pokusů o samostatnost v poslední době, tak se neztrapňuji a ne.eru se do diskuze.

  OdpovědětSmazat
 12. Putin musí být dobře naštvaný, když se mu nepodařilo se sejít s Trumpem a předběhl ho nejen Porošenko ale třeba i rumunský prezident na žada dalších významných ale i málo významných představitelů různých států.
  Přesně takové články s pomluvami a dehonestací Porošenka ve věci schůzky s Trumpem jsem čekal od ruské propagandy = a nezmýlil jsem se.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jandoputno, až se sejde Putin s Trumpem, tak to bude na jiné urovni než mezi dveřma na 2 minuty jako Walzman. Ne nadarmo se říká "blbější než analytik z Evropských hodnot".

   Smazat
  2. pro 17:43
   a co se mění na tom, že Putin se sejde s Trumpem až jako skoro poslední ze světových státníků ? A to přitom žebroní už několik měsíců ...

   Smazat
  3. k 19:46.
   Ono je nějakým znamením pocty pro poskoky s eurohodnot pořadí kdy se někdo sejde s Trumpem ?
   Když se podívám s kým se sešel Putin od doby inaugurace Trumpa, tak to jde krásně otočit a vypočítávat kdo je důležitějším, že se s ním Putin sešel dříve než s Trumpem...
   Nehrajte si na analytiky trapní chlapečci z eurohodnot, na to fakt nemáte..:-).
   Heriot.

   Smazat
 13. Nezávidím Trumpovi,že musí být poslušen globalistických elit,které pomocí peněz ovládají masy,přijmout tedy člověka,který činí zlo,náš prezident by jej jistě nazval jinak,zřejmě již ztratil smysl pro humor(což při jeho znalostech politického světa a smyslu pro spravedlnost se dá naprosto pochopit),ale zároveň se k němu chová s despektem,který si Porošenko zaslouží.Nic více,nic méně.A je to tak dobře! Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 14. Pro 17,10. Proč by měl být Putin naštvaný? Tihle sráči za nim jezdí a lísají se. Putin za ním nepojede do USA. Ti sráči se potřebují ukázat doma jako důležití. Dočkáte se.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Putin žebrá o schůzku už od inaugurace Trumpa – stačí si přečíst zprávy na Sputniku = hlásná trouba Kremlu. Především Putin potřeboval schůzku dřív než Porošenko = a to se nepovedlo. Kdyby to bylo naopak, tak by ruská propaganda kvílela štěstím a dokazovala by, jak Trump na nějakou Ukrajinu kašle.
   Takže tak to je.

   Smazat
 15. 5:58 je IDIOT !
  Zde prohlasuji, ze jsem NEBYL na tomto clanku a nic nepsal !
  Nevyjadruji se k Rusku , nebo Ukrajine, protoze jsem tam nikdy nebyl a rustine nerozumim - nemohu jit nam jejich internet.
  Ty vykale (5:58) splachni se !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 16. Oprava - 18:35 : na jejich internet.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 17. Dnes na PRIMA ZOOM dávali perfektní dokument Na hraně skutečnosti.Nic se nezměnilo,pouze se přitvrdilo.

  OdpovědětSmazat
 18. Dneska v 11:50 to byl mazec!!!!!

  OdpovědětSmazat
 19. 16:11
  ...máš mezery ve vzdělání,chudáku..když už nemůžeš najít prameny k vysvětlení tématu 1.sv.války a proč tato byla "potřeba",
  nauč se pár cizích jazyků a hlavně nehledej v
  wikipedii,tam se toho z politiky a hlavně Ruska moc nedovíš.Galaktickej buzerante!
  j

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:27 Nepřipadám si jako buzerant, podle toho, jak na mne reagujete. Mluví z Vás strach a vztek. Možná, že dokonce děs. Je to pro Vás tak nezvyklé, slyšet něco jiného, než tvrdí Rusové? Tak, se s tím smiřte. Jsme silnější.

   Smazat
 20. Silnější ale blbější. To rozhodne.

  OdpovědětSmazat
 21. Je to legrace jak naši prokremelští fandové nemohou pochopit, že Trump skutečně normálně přijal, jako státní návštěvu, dříve prezidenta Ukrajiny než Ruska. S tím si neví poradit rozumně ani propaganda v Moskvě. Proto je snaha tuto návštěvu jakkoli znehodnotit. Ovšem fakta jsou fakta. Porošenko byl skutečně přijat jako hlava státu se vším všudy a ne jako náhodný pocestný!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trumpeta se snaží vzdorovat "temnému státu" jak umí. Asi to prohraje a dobře mu tak. A tobě, 23:56 nacistický rozumbrado, přeji dobrou noc a ať se ti zdají hezké mokré sny a zničení Ruska, popravě Putlera a rozkradení toho, co po Ruské federaci zbude. Ale musím tě zklamat - je to jen tvůj hloupý sen, Bandero, který se nikdy nenaplní. MM

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.