Reklama

.

.

úterý 6. června 2017

Předsedkyně Národní fronty Marine Le Penová chce velkou konferenci Velké Británie, Německa, USA, Ruska a Francie, aby se státy dohodly na způsobu společného boje proti terorismu.

6.6. 2017   První zprávy
Předsedkyně Národní fronty Marine Le Penová chce velkou konferenci Velké Británie, Německa, USA, Ruska a Francie, aby se státy dohodly na způsobu společného boje proti terorismu.
 Vyzvala Emmanuela Macrona, aby se postavil do čela nové „ Jaltské konference proti terorismu“, spíše než aby se chlubil.

„Kdy budeme jednat? ˇÚtoky jsou podobné a množí se, aniž by politici přijali opatření a učinili politická rozhodnutí,“ stěžuje si Le Penová v rozhovoru na France 3.

„Chtěla bych, aby prezident, spíše než aby se celé dny chlubil, ujal vedení nové „Jaltské konference“ proti terorismu za účasti Británie, Německa, USA a Ruska,“ pokračovala Le Penová.

„Nad kolika dalšími úmrtími budeme ještě naříkat než přijmeme opatření k vymýcení islámského fundamentalismu?“ upozorňuje šéfka Národní fronty.

Při teroristickém útoku v Londýně bylo zabito nejméně sedm lidí

„Máme diplomaty, policii, právo ... Jediné, co chybí, je politická vůle,“ odsoudila Le Penová chování politiků. Podle Le Penové by to měla být Francie, která by měla být v čele této bezpečnostní konference.

„Viděli jsme soutěž „svalů“ během uplynulých dní,“ krtizuje Macrona Le Penová, „nesmí být nezdvořilý, ne se chlubit, ale nebýt ponížený,“ dodala na adresu na Macrona.

K odpovědnosti za útoku v Londýně se přihlásil Islámský stát.

30 komentářů :

 1. Islámský fundamentalismus? Co to je, ten tzv. islámský fundamentalismus? Stručně řečeno, jde o způsob myšlení barevné většiny lidské populace - a to té, pro kterou je pojem POCTIVÁ PRÁCE neznámým a navíc sprostým slovem vhodným k peiorativnímu označení káfirů. Práce je pro bělochy a pro další otroky nebílých tyranů, vrahů a dalších trubek, jejichž vzdělatelnost končí na náboženských textech a vražedné řezničině na úrovni africké dravé zvěře... Podobní úchylní lidé se v bílé rase shromažďují v "profesích" náboženského charakteru.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak se zdá politici se nám dělají hloupí,že nechápou co píše Korán.Je to politická doktrína nařizující vraždy křesťanů a ateistů tzv
   nevěřících psů.
   Něco takového nelze zastavit policii ani armadou

   Je tu jen jedna možnost prosazovat reformu !anualu na vraždění tj Koranu.Pak nezbývá než na hranici převzít pouze ty kteří přešli na křesťanství ostatní ať si Makrekla která si je sama pozvala a stále pomocí neziskových organizací k sobě dopravuje strčí do prdele.

   Vymazat
  2. Lepenka dobře ví,že Makarony je řízen NWO,který si vzal za úkol výroby nepřetržitého teroru a proto žádnou konferenci vvtit nebude.
   Stačilo by aby tam Makarony volal po reformě!e Koránu,dál pozavírat ty kteří vyzývají k vraždám za které oni odpovědní nejsou ale je prý za ně odpovědný jejich bůh a přesunují na něho odpovědnost volání Alláh akbar, na osamělý ostrov a tam ať se doveze celá jejich populace ať se mezi sebou pobijí sami.

   Vymazat
 2. V Anglii proběhl koncert věnovaný obětem teroristického útoku. Půjde li to takto dál, bude se tam hrát tento koncert non-stop.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu jenom potud, dokud bílí Evropané nevymění hudební nástroje za metalističtější HUDEBNÍ NÁSTROJE od firem Zbrojovka..., Sellier & Bellot, Kalašnikov, Mauser... a nezakoncertují přivandrovalcům, kteří zatím, kromě parazitace, nabízejí jenom obdobnou neevropskou "muziku".

   Vymazat
  2. Jinak si budem muset otevřít bibli doKORÁN, a zpívat Al Elujá.

   Vymazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Terorismus je iniciován Západem! To Západ vraždí muslimy po desítky let po tisících, to Západ kolonizoval muslimské státy a žil na jejich úkor. Teď bude Západ vyplácet dividendy! Dobře mu tak!

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. Pokud někdo žil a žije na něčí úkor, tak jsou to ty státy, které mají ropu a zemní plyn a to včetně Ruska.

   Vymazat
  4. 17:03 Raději ne, někdo by si je mohl přečíst.

   Vymazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  6. 16.57 nrsypej si popel na hlavu.Napis kdo zcela záměrně dál bombanmi do pohybu celé národy adresné a konkrétně a proč.Saudove poručili USA a ti hlupáci bijící se že jim zaráží Petrodolar rozpoznali Arabské peklo a zadne jaro.To oni dali pobít arabské hlavy a teď jen tak tak si drží hlavu Sýrie a kdyby nebylo Putina dávno by zabili i Asada..

   Vymazat
  7. Snažím se o to.

   Vymazat
  8. 17.03 Korán to převzal z TORAH - Starého zákona, Pěti knih Mojžíšových.

   Iudaismus, křesťanství, či islám jsou stejně jedovaté plody téhož božského stromu téhož Boha.

   Vymazat
  9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  10. 17:05 rád bych detailnější vysvětlení onoho tvrzení. Abych nezhřeši, když prodám něco ze svého majetku.

   Vymazat
  11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Víš co?Navrhni radši našeho čára na Nobelovu cenu míru.Hadzi Putin nejen dokáže zabírat celé poloostrovy bez ztráty jediného samopalnika,ale podpisu si vybít ty nevěřící psy ve spolupráci s naším presidentem Asadem kteryry by jinak byl po smrti

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. Kdyby ten návrh na Nobelovu někdo podal zasmál by se celý svět a nejenom Stockholm no ni?

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 5. 17:32-A co říká doktor?Je to dobrý až na tu hlavu.
  To se vyléčit nedá!Když jí mohl dostat Obama,tak
  proč ne Putin nebo německá jalovice?
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hele Majevsky nevyvyšuje se tady,že máš jít k doktorovi a tam vysvětlit že ti chutná seno.
   Nobelova za Krym pro gneralissima Putina je jasné zdůvodněna tak do toho nemotej ty další senochrupy

   Vymazat
 6. 17:32 Mohl bych požádat o překlad, co je nebo kdo "čára", abych byl v obraze? Děkuji V.J.Horák

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To mi komolí cenzura ministerstva ČSSD všechno co jde.Cara není čára ale nás car gosudar tak to je brachu..

   Vymazat
 7. Jediná obrana je nepouštět je sem a vracet je domu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naopak žádejme více děvčat a ty kteří podepíší arabský,že budou u nás reformovat spolu s vládou ty vraždící Surý ka-ka rámu.

   Vymazat
  2. Víte co tygři navrhneme Majevsky z našeho fujera.Je tu více lidí,kteří už znají svatou knihu Koránu nazpaměť,Bohužel je zacfana ve středověku a musí být reformovaná.
   Tak by nebil Majevsky prázdnou slámu a mohl za všechny navrhnout modernizaci a to vládě přímo.Schromazdeme všechny Surý Koránu které už neodpovídají prorokovi a jmenujme je tady s přesnou citací s tím,že naše vláda si pozve všechny muslimy,kteří písemně potvrdit že budou a chtějí reformu Koránu.
   Tu aktivitu by vedl Majevsky a pomohli bychom mu vsichni včetně vlády!

   Vymazat