Reklama

.

.

úterý 27. června 2017

Předsedkyně Rady federace ohlásila americkou invazi do ruské politiky27. 6. 2017   zdroj
Předsedkyně Rady federace RF Valentina Matvienko konstatovala, že USA zesilují vliv na vnitřní procesy v Rusku. Mluvila o tom na schůzce s prezidentem Vladimírem Putinem. Matvijenková vyzvala, aby byla prostudována otázka vměšování se do záležitostí naší země ze zahraničí. Nyní zákonodárci zkoumají mezinárodní zkušenosti k této otázce. Do země jdou velké finanční vklady, přičemž jsou peníze poskytovány neziskovým organizacím. Matvienko poznamenala, že nikdo nezakazuje nevládním organizacím v Rusku působit, ale je nutno chápat, na co vydávají tyto obrovské sumy. Již víme, že nejde o charitu nebo nějaké kulturní účely.

Připomeňme, že v Radě federace bylo nedávno iniciováno vytvoření komise pro odvrácení vměšování do vnitřních záležitostí Ruska a ochranu jeho suverenity. S Pravdou.Ru o důvodech jejího vzniku hovořil senátor Andrej Klimov.

"Od roku 2014 probíhá ve vztahu k naší zemi bezprecedentní informační útok, kterým, jak se někdy zdá, se zabývají duševně nemocní lidé s přáním za každou cenu uškodit. Intenzita prudce roste, agresivita roste, nástroje se výrazně rozšířily, a to, co se děje po obvodu našich hranic, ukazuje, že někde je dosahováno určitých výsledků", konstatoval expert.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová 

6 komentářů :

 1. Rusko, potažmo všichni Slované se potýkáme se silami zla, jejichž zákeřnost nezná hranic!
  Bylo to ale v minulosti jinak? Jakým hrůzám museli Slované čelit za II.světové války?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:45 Souhlas nejdřív by vyhladily židy a pak slovany.

   Vymazat
 2. Tohle je třeba bezpodmínečně okopírovat. A pro pravicové socky - požadující uvést zdroj financování...

  Vezměme všechny prachy co dáváme všem neziskovkám, na "humanitární pomoc" do lenošné ciziny, na válečné expedice pro kořistění cizáků na cizácích za naše, atd. atd. ...

  OdpovědětVymazat
 3. Tady se snad Putin konečně probudí a začne konat.....

  OdpovědětVymazat
 4. Je to důsledek příliš ústupové politiky proti
  USA.Místo odvetných akcí pouze slovní výhrady,
  které USA považují za slabost.Nakonec od těch amerických primitivů,jejichž stát trvá velice
  krátce a nemá historickou hodnotu,se nedá nic
  dobrého očekávat.Svou technikou jsou vysoce
  nadprůměrní a svým myšlením na středověké úrovni.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 5. Je to morálka lupičů, která nestydatou, průhledně lživou propagandou, když jim „doma“ prochází, protože tak jsou tam lidé po generace cvičeni. My tady, se zkušeností z doby za komunistů, navíc školeni Svobodnou Evropou, Hlasem Ameriky, BBC, Vatikánem, Radiem Tirana, iluzemi o kapitalismu, tak důvěřiví všichni nejsme. Třeba – a málem se kácím: USA předvídají, že Assad chystá další chemický útok! Máme věřit, že zešílel? Nemá jiné prostředky jak vyrobit 80 a víc mrtvol? Kdo je tady prase a idiot? Není to někomu jasné?

  OdpovědětVymazat