Reklama

.

.

pátek 30. června 2017

Proč migračnímu globalismu v našich zemích pšenka nekvete a nepokvete

Napsal a přeložil Geo
30.6. 2017 Eurasia 24
Polská společnost čelí tvrdému mediálnímu ataku – kolektivnímu nařčení z rasismu a xenofobie. Výpad následoval poté, co Poláci nevítali s otevřenou náručí návštěvu přistěhovaleckých teenagerů.
Poláci se stali obětí mediálního útoku, na kterém se podílela i tamní mainstreamová média. Šlo o to, že „němečtí středoškoláci z řad muslimů, kteří původně přijeli z Berlína seznámit se v Polsku s dějinami nacistického vyhlazování Židů za druhé světové války“, čelili v Polsku namísto srdečného přijetí „urážkám“ a dalším „projevům nenávisti“.
„Nadávali nám, přestože nás neznali. A my jsme přijeli, abychom je poznali,“ postěžovala si ve zprávě ČTK účastnice „německého“ zájezdu Şeydanur.

Nikdo normální nemůže schvalovat bezdůvodné slovní, natož fyzické napadání kohokoliv. Ale něco takového by se nikdy nestalo, nebýt obrovského globalizačního tlaku, kterému Polsko stejně jako ČR i Slovensko čelí.

Ponechme stranou, že Poláci jsou asi největšími nezápadními milovníky Západu s jeho anglosaským epicentrem, které se neustále snaží podmanit národy napříč Evropou a činí tak prostřednictvím různých euroatlantických projektů. Vojenským strážcem hladkého průběhu migrační vlny není nikdo jiný než NATO, jehož jsou loajální Poláci vzorným vojákem.

Většina národů střední, východní a jihovýchodní Evropy bohužel – „díky“ absolutnímu ovládnutí mediálního prostoru Západem – nemá možnost tuto souvislost pochopit.

Trpíc uměle živeným komplexem vůči Západu nadále podporuje „prozápadní“ kurz a volí politické subjekty, které mají za „základ naší bezpečnosti účast v euroatlantických strukturách“. Jaký „základ naší bezpečnosti“ tyto euroatlantické struktury představují, nám názorně ukazují události z posledních let.

Nejde jen o teroristické útoky a každodenní násilné zločiny na obyvatelích evropských zemí, ale především o naše neustálé vtahování do válek regionálního i globálního rozměru.

Současně se ukazuje, že lidé ve střední, východní a jihovýchodní Evropě jsou obzvlášť citliví na jakékoliv projevy falešné solidarity a uvnitř cítí, že i tento fenomén dnešního Západu má oslabit integritu jejich společenství a učinit je tak lépe ovladatelnými.

Jde o všechny národy hovořící slovanskými jazyky, ale taktéž o obyvatele východoněmeckých spolkových zemí, Maďary a další.

Aby ne. Naše národy se nemají komu zodpovídat za to, že vykrádaly zdroje jiných národů na jiných kontinentech, okupovaly jejich území, rabovaly jejich bohatství, mučily a zabíjely jejich příslušníky. Naše národy si nikdy nezotročovaly lidi z Afriky nebo z indického subkontinentu, nekolonizovaly a nevykrádaly Blízký a Střední východ, nekreslily tam umělé hranice, nepodněcovaly války, hladomory a chaos v zájmu oslabení a ovládnutí jiných.


Stejně tak naše národy nepřijímaly falešné dividendy ze všech těchto zvěrstev v podobě úvěrů na poválečnou obnovu Evropy, jako to učinily Západní Německo, Švédsko, Norsko, Řecko a další země, které se dnes musejí nechat poslušně likvidovat organizovaným náporem migrantů.

A nepodíleli jsme se ani na zneužívání levné práce lidí z chudých národů – ať už v jejich státech, nebo přivezených za prací do Evropy či USA. I díky ní mohl Západ v časech studené války, zaplaven levným spotřebním zbožím všeho druhu, získat oproti východnímu bloku konkurenční výhodu v podobě tehdy tolik obdivované konzumní společnosti.

A Východ? Ten mezi tím „internacionálně“ pomáhal, přispíval do fondů solidarity, poskytoval zdravotníky, platil vzdělání a v podstatně nenávratně investoval do infrastruktury, aby lidé TAM, doma v Sýrii, v Alžírsku, Jižním Jemenu, Etiopii nebo Angole žili v pokud možno snesitelných podmínkách a nemuseli přes půlku světa utíkat před válkou, hladem a chaosem.

Takže co? Co se po nás chce? Jak může mít někdo tu drzost a chtít po nás, abychom za něho platili náklady za jeho nehoráznou nenažranost a historickou antihumanitu, zabalenou do trapného obalu „solidarity“?

A to nikoliv pouze náklady finanční: Poláci, kteří při své zamilovanosti do všeho západního, dobrovolně přijali úlohu „dělníků z Východu“, dobře vidí, co se děje v městech Británie, Francie nebo Holandska. Jenže na rozdíl od obyvatel těchto zemí, paralyzovaných postkoloniálním komplexem, si – stejně jako my – kladou otázky.

Odpovědí na ně je obezřetnost. Nejen před samotnými migranty, ale také před růstem napětí, strachu a nenávisti ve společnosti, před mezikulturními konflikty a extremismem, který tato falešná solidarita zákonitě plodí a živí.


- - -

125 komentářů :

 1. Nemohu nic jiného než souhlasit s tímto názorem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ampik: Bohužel jako členové NATO jsme zasahovali v Iráku a Lybii, takže si nemůžeme umýct ruce........Škoda.......

   Vymazat
  2. Ne jenom tam, ale my jako Češí jsme dovolili a podporovali bombardování Jugoslávie - Srbů, bombami NATO s obohaceným uranem, tedy Srbů, kteří v roce 1989 byli odhodlání nám přijít na pomoc proti okupaci fašistickým Německem. Přitom NATO nebombardovalo vojenské cíle a otevřeně v Srbsku bombardovalo civilní objekty, nemocnice, televizní stanice, mosty, osobní vlaky a otevřeně se dopustilo válečného zločinu za který neseme nepřímo, přímou zodpovědnost.

   Vymazat
  3. Jak rikaval muj ded-bodry to clovek-ucel sveti prostredky.A kdyby nasnade doslo na lamani chleba-no tak Vy jste tam prece byli take nebo snad ne?

   Vymazat
  4. 7:24 to jako vážně?Souhlas s tím co překládá a píše Geo je milej zlatej veřejné přiznání,že jste též více či méně narušeny trotl,viz.slovník cizích slov.

   Vymazat
 2. Chápu plně Poláky, kteří přijali dávněji necelých 10 tisíc utečenců z Čečenska a Bosny, kdy v Čečně řádil válečně Putin a předtím v Bosně Srbové. Navíc mají u sebe na 20 tisíc utečenců z ukrajinského Donbasu z míst okupovaných Moskvou!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A ty si dej mokrej hadr na hlavu!

   Vymazat
  2. Ještě že jsou ty prázdniny, třebe zmoudříš.

   Vymazat
  3. 7:33 tak tomu říkám agent jak vyšitej, ještě k tomu blbej až na půdu, protože se domnívá, že masmediální propagandě ještě někdo věří. P.S.: vypočítává nepodstatné tisíce, ale jaksi zapomněl na dva milióny Ukrajinců v Polsku, kteří díky Walzmanovi nemaj doma co žrát

   Vymazat
  4. 7:33 se nám snaží vsugerovat, že za všechno zlo na světě mohou pravoslavní, co píší cyrilicí. Katolický blb? Zaměstnanec Zpravodajství ČT? Redaktůrek Bakalovin či Babišovin? Nebo jen nižší IQ a vyšší stupeň drzosti?

   Vymazat
  5. Srbové utíkali do Rakouska, Německa a část do Česka. Kdo utíkal do Polska? Snad chorvatští katoličtí fanatici?

   Vymazat
  6. 7:33 chybí takový malý "cancourek" v mozku a tudíž nedokáže normálně rozlišit dobré a špatné. Asi to má společné s Madlou zvanou krvavá, Walzmanem a ostatními postiženými

   Vymazat
  7. 7:31 já zas nechápu vás, když přesvědčujete, že Ruská federace neměla bránit vyprovokovanému separatismu Čečenska a současně podporujete stejné aktivity Kyjeva vůči Luhansku a Donbasu. Logika mainstreamem vygumované palice? Nebo placený Jandoautor? Nasvědčují tomu propagandistické formulace „v Čečně řádil válečně Putin a předtím v Bosně Srbové ... Donbasu z míst okupovaných Moskvou!“ Ó, ten vykřičník, žoldáku!

   Vymazat
  8. 12:11
   Nezlobte se na mne, ale kecáte jen z propagandy Čt a o světě jako takovém víte jen to smradlavé h..... no. Víte vůbec, co jete napsal?? Kdo měl v těchto zemích Afriky kolonie? A v podstatě kradl národní bohactví Afriky.
   Největší zloděj, Německo, Anglie,Francie,
   Španělé,Portugalci a Italové. Fajn. Ať se tyto země postarají o výsledek tohoto počínání. V podstatě kradli v těchto zemích Afriky několik desetiletí a nyní chtějí, aby se okolní svět postaral o jejich bezuzdné drancování? To je dobré.
   Soused vám vykrade byt i se zařízením, vše zdemoluje a pomalu by vás chtěl i s vašeho bytu vystrnadit. Oplátkou mu za toto poděkujete, tento byt zrenovujete a zařídíte na své náklady a v podstatě uděláte vše, aby tento zloděj měl v dalším období co krást.
   Musím se zeptat? Jste opravdu na hlavu padlý, nebo jen trpíte nezměrnou demencí?

   Vymazat
  9. 13:01

   Za PRAVOPIS Vás pokárám
   za OBSAH pochválím.

   Pro pořádek: zapomněl jste ještě Holanďany a Belgičany - mnohem surovější kolonizátory než byli Angličané nebo Francouzi. - JEJICH dědicem a pohrobkem je i ten dotěrný pitomec, který sem ustavičně píše pod přezdívkou Honolulu. (Kdyby se narodil o něco dřív, mohl za své přesvědčení statečně bojovat u Stalingradu.)

   Němci si své pocity nadřazenosti tradičně vyžívali hlavně vůči Slovanům (vůči Angličanům měli naopak mindráky, kterých se nikdy nezbavili). Hitler jim k tomu - vycházeje ze svého humanitního vzdělání, které utrpěl v rodném Rakousku - přidal ještě Židy a Cikány.

   Vymazat
  10. 13:01 pochopil jste vůbec, co 12:11 napsal? Chápat psaný text se lze naučit leda od dětství, čuměním na bednu ne. To bude to Vaše neštěstí ...

   Vymazat
 3. Vybornej clanek. Jedna se zase o predem planovanou provokaci..Ampliony medii sveta jsou jiz pripraveny !!My ty seznamovani a druzby zname nazpamet , pokud jsme je nezapomneli..

  OdpovědětVymazat
 4. Osobně jsem přesvědčený, že nejde o žádnou falešnou humanitu, ani postkoloniální sindrom. Jde o výměnu obyvatel. Evropané jsou stále více neposlušní a mocní chtějí táhnout na Rusa. K těmto hrátkám se inteligentní lidé nehodí. Na to jsou zapotřebí idioti, navíc slepě nábožensky poslušní. A tahle kritéria 99% migrantů naplňuje.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. - Vladimíru Hricákovi

   "Výměna obyvatelstva"?!

   Opravdu jste "přesvědčen", že Turci narození v Mnichově či Berlíně - ale ženící se s nevěstami dovezenými z Anatolie - obléknou uniformy NATO a potáhnou proti Rusku?
   Nebo máte na mysli nějaké jiné "neinteligentní" lidi?
   Maročany z Belgie?
   Alžířany z Paříže?
   Afričany z Milána?
   Albánce z Curychu?
   Pákistánce z Manchesteru?
   Nevím, ale není to trochu zmatené fantazírování?
   Kdo tu podle Vás naplňuje jaká "kritéria"??

   Vymazat
  2. Ne pane, vymena obyvatelstva je velmi realna zalezitost dnesni doby.
   Najdete si Kalergiho, prectete a zvracejte...

   A rovnez valky anglo-saskych zidu (Rothschildu) a jejich loutek (Napoleon, WWI, Hitler) proti Rusku jsou urcitou konstantou evropske historie poslednich staleti... Dokud zido-zednari budou vladnout na Zapade, je valka proti svate Rusi bud v priprave, nebo probiha, bud ostra nebo aspon ekonomicka...

   Vymazat
  3. 1:42

   - Nerozumím tomu, pane (paní?), proč mi odpovídáte za pana Hricáka.
   Je to snad nepřekonatelné nutkání ignoranta, který věří na "žido-zednářská" spiknutí, poučovat druhé?

   - Autor se jmenuje Richard Coudenhove-Kalergi. Pár jeho knih vydaných ve 20.letech (Krise der Weltanschauung; Pan-Europa; Praktischer Idealismus)jsem četl před skoro padesáti lety.

   A co Vy sám (sama?)? Vy jste něco z něj četl(a)? Nebo tady jenom papouškujete pár hesel, která jste pochytal na internetu?

   - Proč se neodvoláváte rovnou na "Mein Kampf"? Tam to máte v kostce.

   A čím to je, že se nedokážete podepsat? Snad proto, že na klávesnici neumíte najít háčky a čárky??

   JK

   Vymazat
  4. Anonymní 1.července 2017 1:42

   Pokud by se vyměnila ta část obyvatelstva, ke které patříte, nebyla by to škoda - naopak!

   Vymazat
  5. Ve dvou se muzete bavit emailem, tady na virtualnim namesti do toho muze kibicovat kazdy kolemjdouci, tedy i ja...

   Ignorant je spis ten, kdo na zadna spiknuti neveri i pres to, ze jsou tuny dukazu...

   Spis bych to rekl takto:
   > Pokud kdekoliv nevidite spiknuti (konspiraci), bud si myslite, ze jsou hloupi, nebo jste hloupy, nevsimavy nebo irelevantni sam.
   > Pokud v necem dulezitem nevidite konspiraci, neco jste prehledl.
   (Proc by cokoliv delali nepripravene, chaoticky, bez planu a bez dohody? Takhle jednaji jenom ... nebo bezmyslenkovity odpad...)

   (Priblizne slovy Hynka Kmonicka: praci diplomatu a politiku je predevsim, aby se domlouvali neboli konspirovali...)

   Kalergiho knihy jsem vcelku necetl, jen ruzne dlouhe uryvky a ty naprosto stacily, abych se touhle chorou mysli nespinil celou knihou vcelku,
   ale jeho naslednicka organizace Paneuropa udeluje ceny, Merkelove, Rompuyovi, Junckerovi a ti je prijimaji, tedy se od toho nedistancuji atd...
   Hlavni problem ale je, ze presne naplnuji to, co planoval s obyvatelstvem udelat. Byl vtip, ze "Lid zklamal duveru sve vlady a proto je potreba vymenit lid". Smali jsme se tomu, jak to je absurdni, ale nyni, kdyz zacali vymenovat obyvatelstvo za takove, ktere nebude mit zadne narodni ani etnicke vazby, budou to ti pravi Evropané, snadno ovladatelni, protoze nebudou mit koreny v zadnem mistnim narode, navic jako fanatici budou o to snaze manipulovatelni...
   Tahle vlna se do pohybu rozhodne nedala nahodou, (((nekdo))) je naverboval, zaplatil jim cestu, zorganizoval, vytiskl mapy, vozi je nyni lodema od Libye az do Italie, buduji pro ne ruzne ziskovky NGO...

   ---
   Mein Kampf kdyz zminujete je zcela z jineho soudku.
   (A ani ten jsem necetl, i pres to, ze po 70 letech by mel byt jiz public domain, tezko se to shani v nejakem prekladu elektronicky, kdyz nemecky neumim, a co s papirovou knihou?)

   -----
   Ohledne podpisu - je tady takova virtualni hospoda (ulice nebo namesti neboli forum), a kdyz se s kolemjdoucim zastavite na kus reci (coz uz se dnes bohuzel ve fyzickem svete moc nedela), taky po nem nechcete napred doklady a danove priznani, nez se s nim budete bavit...
   Jsem tu zcela jako anonymni kolemjdouci, co utrousil poznamku, neznate me, podle šatů ani podle jména me soudit nemuzete, mate tu ciste abstraktni myslenky a styl, jen podle tech muzete soudit...

   Bez jména si tu jsme vsichni rovni, nikdo nema a-priori vyhodu, anonymni kolemjdouci... K cemu by vam bylo moje jmeno? Abyste to mohl ad-hominem zlehcovat pomoci neceho, o co tu u abstraktnich myslenek nejde ?

   PAS

   Vymazat
  6. > 10:49
   Bohuzel z tohoto hlediska patrim ke stejne casti populace, jako vy (zejmena se to pozna podle rodneho jazyka), tak se moc neradujte...

   Bohudik nas zatim vynechali...
   (Ukazali to letmo v televizi, na tech mapach, co jim Soros vytiskl na cestu - to nerekli, jen ji na chvili ukazali, bylo Česko cervene vybarvene a cela jizni hranice tucne preskrtana: "tudy nechodte, bezte pres Rakousko do Nemecka". (mam foto ale tady neni imageboard)

   Nakonec nas zachranilo nejen to, ze jsme chudi "pracanti" a arabsti povaleci se sem tedy nehrnou, ani africane nepusobi dojmem, ze by se hrnuli za Prací, ale i ti, co si sem tuhle nadilku privedli, nas z nejakeho duvodu chteli usetrit (na potom na neco jineho?)...
   Jsem akorat zvedav, co na teto "Planete Opic" (coz byla _vize_ podobne jako "1984") budeme jako posledni Bílá enkláva mezi Eurabii a Ruskem delat ?

   ---
   A ovsem pokud nechapete, co jsem myslel "konstantou evropske historie poslednich staleti", prectete si treba pro zacatek toto:
   http://www.zvedavec.org/autori/1154-nikolaj-starikov

   ---
   PAS

   Vymazat
  7. Neda mi to, a jeste neco vysvetlim, i kdyz na nahodneho kolemjdouciho uz jsem ponekud uzvaneny...

   Radsi pouzivam termin "zido-zednari", mysleje tim tu zlou spolcenou cast, a nechci to prilis zjednodusenym pojmem "židé" hazet kolektivne na vsechny jidase bez rodilu...

   Zednari jsou celkem realni zejmena v USA, tam se tim ani nijak netaji, a zejmena v satanisticke metropoli Washington DC (pokud nechapete nebo nesouhlasite, muzeme nekdy probrat mapu DC, do zacatku: kolik obracenych pentragramu a dolu otocenych krizu na mape DC najdete? Najdete tam i ten hexagram, co dominuje "sově" Kapitolu, nebo trinactipatrovou pyramidu bez vrsku ale zato s okem? (Napoveda: neco je otocene severem nahoru, vetsina je ale otocena vychodem nahoru) Ten plan ma v sobe tolik dabelske symboliky, az je z toho na bliti... Chcete-li tvrdit: "To jen tenkrat, dnes uz tam jsou sami ateiste a na takove povery neveri", inu, mylil byste se...)

   Mozna do toho ale taham zednare zbytecne, treba uz jenom posledni dědouškové posedavaji a se stareckou demenci uz jenom pokuruji v klubu doutniky...? No, nevim, nevim...

   Nebo to opravdu "Zednáři" (Freemasons) nebudou, dnes se to treba jmenuje jinak, ale funkce je stejna... Jisteze _Tým_ bude vzdy uspesnejsi nez zmateni Jednotlivci.

   Kazdopadne treba nyni ohledne migrantu, Merkel Soros Schulz Makron Holand Valls Abramopoulos (a ovsem pak i ti, kteri jsou mene videt) maji vsichni jedno spolecne a neni to jenom to, ze ted tahaji do Evropy Araby ve velkem...
   (A pokud je na nejakem znaku stoprocentni shoda v urcitem vzorku, tak to proste neni nahoda...)

   Vymazat
  8. Ty plany Washingtonu:

   https://archive.4plebs.org/pol/thread/110223487/#110239920
   https://archive.4plebs.org/pol/thread/110332768/#110347313
   (v "postech" s ceskou vlajkou, s detailnimi obrazky, s dalsimi odkazy)
   (jinak ale je tam žvanírna a ruzne dalsi ne-zcela-souvisejici a i zcela zcestne diskuse)

   Pokud to chcete jako "racionalni" clovek zamitnout, tak ale: jestli existuje Bůh nebo Satan je zcela nezavisla vec od toho, ze existuji "satanisté" a je-li to urcujici pro jejich chovani a činy... V podstate jedina realna namitka by byla: "to bylo tenkrát, ale dnes už..." Tak se podivejte na tu video-prednasku od M. Passio, na kterou je tam odkaz: youtube fP0o1phfpsw . Zadne "jen tenkrát"... A to jeste nerika uplne vsechno, ale i tak to staci...

   --------
   A ohledne smyslu svetovych valek: vzdycky to bylo o tom, ze Anglicane postvali Nemce, aby tahli proti Rusku (WWI i WWII), a stejne to bylo predtim s Napoleonem...

   -----
   A dalsi shoda okolnosti, "pure coincidence" : nejvetsi napor arabu maji nyni Němci jako pomstu za holocaust, a Italové jako pomstu mozna za Tita Flavia. Proc Svedove nevim, na Rusko zatim tito "Globaliste" nedosahnou...
   Asi tam mohou byt i jine duvody, ale je jasne, ze myslenku jit zrovna do Germany meli vsichni ti arabove vstipenou asi nejakou reklamou (billboardy?,tv??) uz z domova a pak z cesty. Az prilis presne vsichni vedeli, kam jdou...

   Vymazat
  9. Zastavte se častěji, máte ve všem pravdu.

   Vymazat
 5. Slovania a Poliaci,držme pohromade a nadišiel čas už po druhí krát zachrániť Európu od moslimského zotročenia ako to bolo v roku 1683 keď Sobieski zachránil Viedeň od Osmanov.Teraz si tí blbci pustili Afričanov dobrovolne a odovzdali im svoje ženy a deti dúhovočiernym pedofilom,no hnus.

  OdpovědětVymazat
 6. Ja myslim, ze taky proto , ze my jsme pripraveni a mame take tajne zbrane. Jsou to povestni uz Cernych baronu , VEPRI BOUBELATI...co plany imperialistu zhati...
  A vyslecou je z gati.../from gates/.

  OdpovědětVymazat
 7. Nepřijímat,žádné kvóty,jak povolíš jednou,musíš povolit podruhé,potřetí.Musí se to rychle zastavit už v Africe,jinak ten tok utečenců bude narůstat.Tohle nikdo nečekal,že nám nový přátelé tohle udělají,takže takové přátelé rychle vyhnat z domu a poprosit Putina o ochranu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naopak invaze a dovoz hrdlořezů narůstá do několika tisíc denně kousků za den.A bude hůř!Bohúš ještě než půjde do propadliště dějin, stačí splnit kvóty těsně po volbách, věřte tomu!

   Vymazat
  2. Ja nevim,ale v teto dobe byt pohnute prosit Putina o ochranu?Udrzovat dobre vztahy-to ano ale nic vice-nicmene.I kdyz...nekdy mene znamena vice.

   Vymazat
 8. NEDĚLEJTE SI ILUZE!
  Jourová, Dienstbier nebo Kalousek je budou vozit třeba v kufru svého auta.
  Hlavním nebezpečím není ani výše nákladů, které případně uhradí EU z bezedných rotaček.
  To, co vás musí burcovat je náboženský fanatismus a ten se šíří díky primitivismu jeho nositelů a dogmatismus islámu, vraždícího každého, kdo se od něj byť odkloní!
  Skrytou a o to strašnější stránkou je smrtící epidemie tropických chorob, které do Evropy přistěhovalci zavlekli a v současnosti zavlékají.
  Jako příklad uvedu skupinku Československých parazitologů, kteří při výjezdu na Blízký východ v mezích možností! pomáhali léčit místní obyvatelstvo a při té příležitosti odebírali parazity, aby prozkoumali jak je populace zamořena. Shodou okolností se spojili s kolegy z GB a z hrůzou zjistili, že britští lékaři přes dlouhodobý výzkum nemají ani takovou "kolekci" parazitů, jako ti naši. O většině onemocnění se neví, jak je léčit a některá rozpoznáte až když je pozdě.
  Jedná se o smrtelná onemocnění.
  O tom se však u nás nesmí veřejně mluvit.
  Brzy se dočkáte velké nabídky nemovitostí za nízké ceny. Na západ od Aše. To, co si ti kluci německý dovezli, jim život neprodlouží. A ty pra sata-sluníčkářky, které vlezou na vše, co se hýbe, půjdou první.
  Varujte se kontaktu s těmito individui.
  Za sociku museli osoby, které k nám přijeli na dlouhodobý pobyt pracovat na komplexní vyšetření na specializované pracoviště!
  Dnes je sem vozí ve vagonech a prodávají potraviny nebo pracují v pohostinství. Je téměř jisté, že právě ty různé Kebaby a restaurace jsou zdrojem smrtelných epidemií i u nás. Netušíte, co jsou to za pra sata. Oni nemají ani základní hygienické návyky. A Kontrola ze strany státu alespoň v rozsahu jako za sociku neexistuje. Máme přece svobodu!
  můžete svobodně umřít v pět a dvaceti na něco, čím byste neonemocněli, kdyby to Fr. Merkel nechtěla.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně, jak píšete. Za socialismu cizinci procházeli hned od letiště karanténou. Myslím v Českých Budějovicích bylo (možná i stále je) specializované pracoviště na tropické nemoce, kde byly nemoce Afričanů zkoumány.
   Kdo ty statisíce Afričanů bude vyšetřovat a léčit - je třeba přesně popsat postup a vyčíslit, kolik to bude poplatníky stát. Vždyť máme nedostatek lékařů, čekací doby jsou mnohdy půl roku. Jak pan Sobotka zajistí, aby nedošlo k ohrožení obyvatelstva epidemiemi exotických nemocí? Jak tomu zabrání?
   Všichni prodavači kebabu procházejí povinnou zdravotní prohlídkou nutnou pro práci s potravinami?
   Po Brně teď jezdí v MHD nebývalé množství Afričanů, žádný z nich neoznačuje žádnou jízdenku. Mají asi "šalinkartu"? Putují do muslimské modlitebny na Vídeňské ulici. Neustále telefonují na mobily. Kdo jim platí paušál, když nepracují? Kdo je živí? Salámová metoda v praxi, pomalu a postupně.
   Ti Afričané nemají žádný vztah k naší zemi, ani k nám. Měli by svoje úsilí věnovat budování svých rodných zemí, kde spočívají ostatky či popel jejich předků.

   http://tn.nova.cz/clanek/ceskem-se-siri-strasliva-pohlavni-nemoc-z-tropu-priznaky.html

   Vymazat
  2. Mylite se: "kolik to bude poplatníky stát" neni zadny problem.

   To jsou penize, ktere zaplatite ceskym lekarum a institucim, tedy nasi vlastni stredni tride, a ti to utrati jinde doma a ekonomice to prospeje.

   Stejne drobne, ktere date komukoli treba migrantum, se otoci u obchodniku, kterym zvysena poptavka temer vzdy prospeje (proto se delaji tzv. "kurvitka", aby se zvysovala poptavka po takovem zbozi,aby vam jeden kus nestacil na prilis dlouho)

   Jinak ale tropicke nemoci jsou problem.
   Krome toho, ze jiste nemale procento prichozich bude pachat zlociny v ghettech a pak i jinde, zaroven jednou za cas s nimi pripluje i nejaka "health bomb". Vzhledem k tomu, ze oboji hranici s jistotou, meli by prevazeci pres stredozemni more, ruzni MSF a Sorosovy loutky, byt jako vedomi spolupachatele vrazd a znasilneni zavreni, primerene spis pro vystrahu, a jejich lode okamzite potopeny...
   Pokud se to neudela dost brzy, bude brzy pozde...

   Vymazat
  3. Ebola v roce 2014:
   http://prehravac.rozhlas.cz/audio/3225112

   O moru v Africe z roku 2008:
   http://prehravac.rozhlas.cz/audio/653434   Ebola, malárie, tuberkulóza, spavá nemoc, Šagasova nemoc, schistosomóza, kalaazar, cerelióza, HIV u dětí:
   http://prehravac.rozhlas.cz/audio/3233793


   Vymazat
 9. Perfektní. Nikomu se nemusíme omlouvat, ani Židům s jejich holocaustem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Muzete mi prosim vysvetlit, proc by se Cesi meli omlpuvat zidum za holokaust...?????????????????

   Vymazat
 10. Tahle migrace bude pokračovat po další desetiletí. Islámský svět a Afrika populačně neudržitelně rostou. A vyčerpává se prostor kam má růst.
  Důvodem jejich chudoby je jejich primitivní a zaostalá kultura, kterou si ale sebou přináší.
  Nedokážeme muslimy a afričany ochránit před jimi samými. Můžeme se zachránit pouze my před jejich násilím. Česko se zachrání, západ, to nevím.

  http://www.epshark.cz/clanek/95/muslimsky-svet-predstavuje-permanentni-uprchlickou-krizi

  OdpovědětVymazat
 11. Uprchlíci jsou "užiteční" idioti. Jejich stavu je využito pro prospěch někoho jiného a my, pokud budeme souhlasit s jejich přesunem sem, jsme idioti také.
  Každá země si má chránit svoji svrchovanost. Model nadnárodního řízení ale chce nejprve národní státy rozbít pomocí uplacených "horních 10000 vyvolených" a potom vytvořit samosprávy oblastí.
  Naši zem nám přenechali naši předci, a my bychom ji měli přenechat našim dětem v lepším stavu ... s ohledem na radikální změny vlastnických vztahů si tím, že se nám to povede, nejsem jistý.
  Bohužel platí, zda se dnes chováš dobře, poznáš zítra. Pro stát platí... za deset, za dvacet let ....
  ABC

  OdpovědětVymazat
 12. Já už si vyhlížím místo v prázdné Africe.

  OdpovědětVymazat
 13. Všude tam, kde létala, nebo kde se dokonce natrvalo usadila americká mírová holubice, tak všude tam je dnes tolik pravdy a lásky, že tam není pro normální obyvatelstvo místo a musí pryč - viz např. Kosovo ukradené Srbsku, nebo třeba Afghanistán atd.

  OdpovědětVymazat
 14. Anonymní30. června 2017 8:53
  „Já už si vyhlížím místo v prázdné Africe.“
  To je zajímavá myšlenka. Bylo by zajímavé vědět, z kterých afrických oblastí jsou sem ti lidi importováni. Možná, že právě z těch nejvíce příhodných k životu, aby někomu uvolnili prostor. Přeci elitáři nebudou pobývat v rozvrácené Evropě a Americe. P.K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je možno se podívat na mapu nerostných surovin v Africe:
   http://www.afrikaonline.cz/image/picture/201402042323_Afrika_ekonomika_komodity.png

   Toto je třeba připomínat:
   http://www.afrikaonline.cz/image/picture/201405072323_Afrika_1914.png

   https://www.youtube.com/watch?v=Q9OHapuhzs4

   Vymazat
 15. Ano, je to tak: Nikomu my občané Česka nic nedlužíme, nikomu se nemusíme omlouvat. Omlouvat nám by se měli prolhaní a prochcaní politikové, kteří tuto zem dvacet sedm let ničili. Morave

  OdpovědětVymazat
 16. A to neni vsechno, co zde pisete panove ! Islamiste napsali, ze vase republika je NEJslabsi v koalici proti proti jejich cilum (tim asi mysleli vase VITACE) a chystaji se na vas. Dale rikali, ze Madari a Polaci jsou silnejsi nez vy a ze se u vas bude zavadet SHARIA LAW prvni.
  Polakum roste nejen ekonomie , ale uvedomela fanaticky oddana armada a jevi se to tak, ze Polsko bude velmoc.

  Bezni Americane maji Polaky a Madary radi a globaliste je radi nemaji.

  Take se ve svetovych mediich pise, ze umite udelat vyborne zbrane, a , ze vase pistole CZ 75 FK - Brno (tak nejak) je nejlepsi na svete. Dustojnici jak armadni, tak policejni ji chteji. (Ta vase ceska pistole vyhrala veskere souteze a zatlacila do pozadi vehlasne osobni zbrane jak z Nemecka, Belgie, Ameriky atd.

  Dale se pise, ze jeden z duvodu invaze do Evropy je ZESLABENI, jak Nemecka tak Ruska a vysvetluje se takticka strategie na zeslabeni cele Evropy, ktera zacina byt silna. (Nemecko a Rusko.)
  -----------------------------------------------------

  Zbrojte, nebo budete vybiti ! Zakladejte domobranu a budte vlastniky zbrani, tak jak je bezne v Americe , nebo ve Svycarsku.
  nick honolulu. (Jeste jsem nezkoncil.)

  OdpovědětVymazat
 17. U voleb jse ukáže jestli jsou Češi vlastenci nebo poskoci.

  OdpovědětVymazat
 18. Kdyz jsem zil v JAR, tak tam byl Apartheid a ten se vysvetloval mnoha duvody.
  Jeden z duvody byly NEMOCI ! Proto belosi a cernosi jedli a kadili ODDELENE ! (A zelene autobusy na cestovani po Johannesburgu patrily jim a cervene nam.)

  Ty nemoci byly opravdu hrozne a tam, kde nejaka byla , (v busi), byla vyhlasena evakuace.

  S temito nemocemi si zadny doktor Evropan , ktery neznal tropickou medicinu nevedel rady.
  Chytl jsem na Zambezi takove horecky, ze mi uvarily mozek a proto myslim jinak nez vy.

  Prijdou-li tyto nemoci k vam do Evropy, tak vasi doktori budou bezradni.
  Vam infekce sezere telo a budete srat jako sloni. Tak je to ! A az dostanete cizopasniky, tak vam narostou koule do takovych rozmeru, ze je povezete na trakaci pred sebou pri ceste k doktorovi.
  Vase krasne sestricky budou umirat, tak jako vy - a vasi doktori. (Dodnes nesmim nikomu dat krev.)

  Je mi to uplne jedno, ze se vam moje politicka nekorektnost nelibi. Pisi to, co jsem videl.
  Byly to tropicke nemoci, kvuli kterym jsem odmitl jet s americkou firmou do Amazonie, kdyz jsem se prestehoval do USA. Nechtel jsem prijit do styku s necim podobnym, co jsem zazil a videl v Africe.
  Vy Evropane mate JINY imunni system v tele proto, ze jste se vyvyjeli oddelene.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Doplňuji:
   V 50. létech 20. století vypadlo Československo ze seznamu zemí, kde se vyskytuje malárie.Bylo to v době, kdy vymřela generace někdejších rakousko-uherských vojáků,kteří si ji přinesli z válek a byli rezervoárem možné infekce. Komár anopheles , který malárii přenáší, přitom v nejteplejších oblastech ČR žije, jen nemá z koho malárii přenést .

   Vymazat
  2. 11:06

   Nevymlouvej se, žvanílku, na "uvařenej" mozek - ten tvůj nebyl už zasyrova k ničemu! To čemu ty říkáš "myslet" je vrozená, nevyléčitelná mentální invalidita.

   Evropan

   Vymazat
  3. U voleb se ukáže,že český volič je idiot.
   Dnes Babiš je proti migrantům a až vyhraje
   volby,díky hloupým českým voličům,tak je
   sem začne dovážet ve velkém.Je to stejné. Sliby se slibují,voliči se radují.
   Petr Majevský

   Vymazat
  4. ANO (a Babiš) je Satan horší od diabla! Diabla (ČSSD, TOP09, ČSL, ODS vykadíš a Satan ti vletí komínem!

   Vymazat
  5. Ano Petre,mas 100% pravdu bohuzel drtiva vetsina naroda ceskeho jsou na koblihy a proto za nima pujdou(asi proto,ze doma je maji jen jako oslavu konce masopustu).Ale pri dalsich volbach snad procitnou.Doufam jen,ze pak uz nebude pozde.

   Vymazat
 19. Muslimové jsou pro Poláky totéž co čerti. Evropská Unie jim posílá autobusy čertů, a Poláci by se měli radovat?

  OdpovědětVymazat
 20. Nejkrasnejsi zeny na svete jsou SLOVANKY ! Proto prumerny muz je rozmazluje a dvori se jim. V Africe je to jinak ! Zena se kupuje a je pracovni nemovitost.

  S pribyvajicimi lety zeny , zena ztraci kupni hodnotu. Mlada a zdrava se zaplati nekolika kravami a stara se proda za ovci, nebo za nekolik slepic. Tomu se v Africe rika LOBOLA.
  Zivot Africanky je tezky o proti Evropance !
  Kruty zivot Africanek z nich udela kruta sadisticka monstra.
  Africanka vsak nemusi chodit zahalena jako zeny u kozomrdu.
  Ty maji nejhorsi zivot na svete a kdyz se provini , tak jsou zohyzdovany kyselinou.
  Mimo to u kozomrdu je bezne , ze je zenam delana operace na intimnim miste, ktere nechci popsat, ale vim, ze je to nekterym lidem v Evrope znamo.
  Jsou to proste barbari. Zena je pro ne otrokyne a ma nelidske zachazeni.
  A to chce Merkerova privezt to Ceska. Cesi NEDEJTE SE !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 21. V Bille na Hlavním Nádraží v Praze si můžete prohlédnout
  cizokrajnou brigádu zahraniční práce v akci. Doplňují zboží do regálů tempem, které každý nestihne.Jeden mohutnějšího vzrůstu bachuje.Pardon...Vypadá jako supervisor.

  OdpovědětVymazat
 22. Evropská Unie je natolik sekulární, že relativizuje všechna náboženství, hází je do jednoho pytle, aniž by si uvědomovala, že všechna ona tolerance a sekularizace, má původ v Křesťanské vstřícnosti. V obnošených klišé, jako "Miluj svého nepřítele." To jsou hluboké tóny evropské civilizace, které jsou sotva k postřehnutí, bez kterých by však moderní evropská civilizace nebyla moderní evropskou civilizací. Křesťanství Evropskému kulturnímu prostředí hraje basu. Ta nebývá slyšet, ale bez ní není muzika.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslím, že to byl Karl Jung, který poznamenal, že své pacienty často zklidňuje četbou evangelií.

   Vymazat
 23. Vcera jsem mel zajimavy zazitek. Mluvil jsem v cekarne na radnici s cernochem - nejakym biskupem ci co, od evangelicke cirkve, cernozske.
  Cernosi NEMAJI radi Islamisty, (to vim uz z Afriky).

  Jenze tento Evangelicky potentat zorganizoval PRISAHU Kristovi a tazeni proti Alachovi, kteremu se klani Islam.

  10 000 zfanatizovanych cernochu urcite napadne rozpinavy Islam a ja mel velkou radost z toho co cernoch rikal.
  Takze pruser nema jen Evropa , ale i Amerika v nekterych mistech. Tento cernoch VEDEL o invazi do Evropy a znal jmeno presidenta Zemana, ktere po cernossku zkomolil, ale mel k Zemanovi uctu a uznaval ho jako hodnotneho cloveka. Budoucnost Ameriky, vsak vidi negativne.
  Takze obavy, ktere prozivate pravem vy, ma Amerika take.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Žádný rozdíl mezi Evropou a Amerikou nebude, bude se to všude mydlit mezi sebou. Všichni světovládci se totiž řídí naprosto stejným a tísíciletími osvědčeným heslem "divide et impera" (rozděl a panuj). Ano, věšej nám přes masmédia bulíky na nos, že se tady vybuduje jakási multikulturní společnost, kde se to všechno smíchá jako v mixéru. A troufají si to říkat i poté, co je zcela zřetelně vidět, že to nikde na západě nezafungovalo. Hanba, fuj!

   Vymazat
  2. 12:13 mixér tady sedí, ale výsledkem nebude světle hnědý koktejl (barva kůže výsledného Evropana s IQ tykve), ale spíše krvavě rudý

   Vymazat
  3. Nehovorite pravdu pane "honolulu", pracuji v Belgii s Africany z Konga, Pob. Slonoviny, Gambie...jsou to zasrany falesny kurvy prolezli vsim moznym a hlavne - vsechno salam a leikum !!! Zadnej krestan, mozna trochu v Ghane a JAR , jinak africani jsou vetsinou Islamisti...! (zil jsem v JAR nekolik let a region malicko znam...) Plna tlama multikulti a team work, ale nikdo s nima nechce delat, neda se jim verit ani pozdraveni - vetsi kurvy falesny a taky pekne agresivni jsem nikdy nepotkal...(mimochodem agresivita a neustala nervozita je u africanu tipicka!

   Vymazat
 24. Tip na dovolenou: Švédsko http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/3209-svedsko-brzy-na-kolenou-v-zemi-je-55-zon-smrti-v-malm-propuka-dzihad-rucni-granaty-proti-policii-fake-news-jiz-nestihaji-ani-lhat-svedove-brzy-mensinou-znasilnovani-za-potlesku-eu-a-osn-bude-v-evrope-valka.htm

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12:25 Tak jsem si to přečetl to je článek pro všechny voliče parlamentních stran aby věděly do čeho jdou.

   Vymazat
  2. Když na dovolenou, tak jedině do Švédska a Francie. Šťastnou cestu, pražská kavárno!

   Vymazat
  3. pchá, Evropa musí být jednotná, když bordel, tak všude, ve všech členských zemí EU, musí být ten bordel naprosto stejný

   Vymazat
 25. Honolulu tentokrát je to super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Motrok 21 století.

  OdpovědětVymazat
 26. Skandál, exkluzivně: Základní škola z východních Čech ubytovala děti na školním zájezdu v Londýně v chudinských muslimských rodinách! Rodiče se o tom dozvěděli až teprve z esemesek vyděšených dětí! Ředitel je potom vyslýchal, kdo informace vynesl ven a poskytl alternativním médiím, prý placených Ruskem!
  http://aeronet.cz/news/skandal-exkluzivne-zakladni-skola-z-vychodnich-cech-ubytovala-deti-na-skolnim-zajezdu-v-londyne-v-chudinskych-muslimskych-rodinach-rodice-se-o-tom-dozvedeli-az-teprve-z-esemesek-vydesenych-deti/

  OdpovědětVymazat
 27. honolulu to 11:57....
  Ja jsem vedel, ze ti nahraji na "smec" ty detinska puberto, kdyz se zminim o Zambezi.

  Jo, a to moje "kecani", t.j. jako pochcani babovecek, ktera ta tvoje hnusna parta poloopic zplaca pro Evropu.
  (Osud Johannesburgu a jinych mest, ktere neznas.)

  Predstav si tvoje vyhlidky v budoucnosti degenerate ! Z jedne strany te budou lovit Islam , aby ti podrazali krk a z druhe strany nacionaliste, aby te (cenzurovano.)

  Podivejte se, jak dopadl muj HILLBROW v Johannesburgu tak budou vypadat vase mesta. (Ty v nich vsak uz nebudes.)
  Naklepte Google IMAGES Hillbrow.

  Komu je to malo, tak at tam leti.
  Z Kempton Parku (letiste) na Hillbow je 25-30 Km.
  nick honolulu
  -----------------------------------------------------
  Motrok 21 stoleti 12:36... To je ralita ! To neni propaganda. Je snadne se presvedcit. Na internete jsou stovky artiklu. Pocet zavrazdenych Evropanu od nastupu cerne vlady v JAR je 70 000. V Rhodesie je vymlatili uplne.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Pocet zavrazdenych Evropanu..."

   Tak tak - kdezto hodná bílá vláda předtím nikdy žádnému černému ani vlásek nezkřivila.

   Vymazat
 28. 14:20... Politicky korektni vlezprdelka, pan reditel zakladni skoly v Jablone nad Orlici (cert vi, kde to je.)
  = nevzdelany provincionalni BLB si politicky SPLHL, i kdyz definitivne ohrozil zivoty malych ceskych decek.

  Vychodni Londyn je popelnice kriminality a kazdy obcan a kazde dite je povinne v Jablone nad Orlici informovat svet, jak se ohrozuji deti pro politickou korektnost.

  Reditele VYKOPNETE ze skoly pro jeho vrozenou hloupost a neznalost sveta. O techto "zajezdech" informujte nejen Rusko, ale hlavne Ameriku. T.j. vase povinnost !
  Poslete ceske deti radej do Magic Kingdom na Floride.
  Tam to hlida nekolik druhu bezpecnostnich agentur.
  -----------------------------------------------------
  (Samozrejme, ze zlomyslnoisti to pozaluji na schuzi Trumpovych republikanu, co za svinske socialni experimenty se u vas deji ve jmenu NWO. To zas bude udivu a smichu.)
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 29. Mladi Americane maji radi sport a ja se mockrat dival na jejich jarni MARATHON.
  Tento zavod, nejlepsich z nejlepsich se poradal v kazdem velkem meste.
  Ted uz se porada daleko mene, protoze v Bostonu na zavodniky zautocil Islam bombou a mladi lezeli na silnice s utrzenymi okoncetinami a pohled na ten masaker byl otresny. Oni proti nam vedou rasovou a nabozenskou valku a zabiji Krestany / Evropany kdykoliv maji moznost.
  T.j. realita. Chcete bezpecne ulice ? Nepoustejte je k sobe do vasi zeme. Tak jak to prosazuje president Trump pro Ameriku. Postavte plot ! Madari ho uz maji.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 30. 15:51... Samozrejme, ze ano , vsem bombometnikum a teroristum - ale malo ! Proto to prohrala !
  nick honolulu rika, ze jsi idiot, ktery ma malo informaci.
  Nejsi ty nahodou ten hloupej reditel z Jablone nad Orlici.
  Koncim panove jdu hledat, kde je ta vesnice, kde rediteluje pan vlezprdelka. Zaujalo me to.

  A vy rodice, ve zminenem prdelakove mate na ohrozeni zivotu vasich deti vinu TAKE. Mate vedet, ze zajezdy se nesmi delat do Slums. FUJ, vychodni Londyn, plny KOKNYS a zjevem jak Nairobi. Vzdyt tam se nemluvi ani anglicky.
  nick honolulu
  Jo a PINKY t.j. je jemno slavne Johannesburske stetky, ktera napsala knihu o stekach v Africanstine. BIBLI pro sexualni pracovnice !
  nick honolulu - koncim ahoj.

  OdpovědětVymazat
 31. from honolulu to nick Brouk Pytlik - 17:50 !
  Uz jsi tady ? !

  AAaaaaa, vidite Cesi ! Feeble-mined CHIMPANZEE SCHMUCK z Community privilegovanych lidozroutu je zde !
  Tato karikatura s ksichtem primata se do me zamilovala a pronasleduje me svedomite !

  Stale se snazi me pripravit o rektalni pannestvi. Strasne zivocichy mezi sebou mate !

  On je z vych. Londyna a prijel sem pronasledovat deti, ktere tam zahledl.

  NEUSPEJES Brouku Pytliku a ja se sem budu vracet stale castej a castej, az te ze me klepne prihoda ty pyzmovej smradochu !

  (Uz jsem byl na ceste z domu a prave jsem ho zahledl.
  Vecer jsem zpet. Priprav se na nakladacku nestvuro !)
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naopak HONOLULU se mi tedka libi co pises z Jizni Afriky.

   Mel jsem tam zname , a vsichni odesli z JAR do do USA. Muj znamy mel tovarnicku s NCR masinkami a vysrabel soucastky z kovu. Ja jsem ho potkal v USA kdy on ucil na druhem stupni VYSOKE SKOLY OBRABENI KOVU na NCR svuj obor...docela chytry pan. Vysvetloval me situaci v JAR v JAR vrazdi BILY CERNE a CERNI BILE!!

   ! Asi je to pravda , ale tech 70.000 tisic mrtvych bilych je PRO MNE STRASNE HODNE!!

   HONOLULU pis o jizni Africe !!!! ale absolutni pravdu ..to je v PORADKU mozna PLUS!!
   Pis je n FAKTA!!! pak vse je absolutne prijatelne!!! a mne se to i libi!!

   BroukPytlik

   Vymazat
 32. 19:09 A debilismus maximus opět přidal velmi hodnotný příspěvek.

  OdpovědětVymazat
 33. 2:52...pletez si dve osobnosti nevzdelance !
  Debilismus je nick Brouk Pytlik a
  MAXIMUS Magnus je nick honolulu !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano jsem tady Honolulu, kdyz pises fakta z Jizni Afriky je to dobry , kdyz se das na politiku je to slabsi....nemam snahy to ci TE poskozovat , neb to nepotrebuji k memu stesti...ale co ma z tebou delat , kdyz vse zenes do extremu. !!!

   Ja nejsem proti!! Trumpovi , ja nejsem pro!! Trumpa, protoze vim , ze Trump nedela politiku ale silna skupina za nim , o ktere nic nevim (jako vsichni) .

   Co ja jsem jen tvrdil a porad si myslim, ze pokud se na to clovek diva ekonomicky , ze Trump to tezce muze zvladnout.... TO BYLA MOJE POSICE ..coz te nutila do jakehosi nesmyslneho VYBUCHU urazek!!! Pro mne jen fakta!!!

   V kazdopadne povazuji!!! za presun BAREVNYCH do EVROPY ci USA za STRASNOU VEC !!!!

   NEB VIM O CO JDE....ze to vezme MINIMALNE 3 GENERACE!!!! aby je zcivilisovali !!! (tim myslim MEXIKANY A JIHOAMERICANY) a ti jsou ochotni pracovat 8 hodin denne.

   OVSEM JA VIM !!! ze se CIVILISACNE nemuzou chytit (aspon nevidim jak ??? ) neb to snizene IQ je asi Pravdivy FAKT!!!
   U Cernych jeste horsi !!! a neschopni vyjit s BILYMI!!!
   OVSEM JE TO STRASNE obema zpusoby.

   Ale Trumpova osobnost mne HONOLULU nesedela , stejne jako mne nesedela HILLARY, ci Bernie prilis . Mne pripadal rozumny KUCENIC z OHIO statu , ale od nemel $$ a podporu penez neb byl prilis ve stredu POLITIKY.

   Tudiz SVET JE PRED PROPASTI!!!! ja mam z toho hruzu!!! a to diky BIOLOGICKE EXPLOZI CERNE pOPULACE s nizsim IQ (asi je to tak) je to katastrofa BIBLICKEHO rozmeru , o ktere Cesi v CECHACH nemaji potuchy.
   KATASTROFA je v tom : JAK ZASTAVIT JEJICH BAREVNOU BIOLOGICKOU EXPLOSI!!! a pro ne nebude zadna prace co s noma delat, predelat cerne mozky na BILE ???? JAK??


   Jsou i inteligentni cerny z kmene IBU ci Yoruba ...ale je jich malo. Bohuzel!!!

   Ale netvrdim o sobe , ze jsem odbornik na Afriku , cehoz docela lituji.

   Ale nemuzes po mne chtit abych jasal!!! nad Trumpem ktery je jen figurkou na politicke scene , jenz je rizen z pozadi. mozna , ze Trump je posledni nadeje pro USA a CELY Svet mozna neni ...ja to nemohu posudit ...nemam 100 spolupracovniku s CSC , kteri by mne prubezne informovali o vsem do detailu !! , mozna ze je to Pense Trumpuv Vice President!!

   Ja spise sazim na Pense , Pense dostane podporu Evangeliku v USA a muze ridit Ameriku spravnym smerem podobne jako Putin, paralelnim smarem s Putinem. To je co jsem Ti chtel rici...lec TY MAXIMUS Nick HONOLULU v tom se pohybujes prilis prilis VASNIVE !!! jako GLADIATOR V RIMSKE CIRCUSU a to neni dobre HONOLULU .

   Capish

   BroukPytlik

   Vymazat
 34. Zavřít
  Cesi by se meli podle meho slabeho!!! usudku zajimat vazne o FAKTA , ze:

  BILOGICKA EXPLOSE BAREVNYCH JE FAKTEM..

  Jejich NEZAMESTNATELNOST Je DALSIM FAKTEM v 21 stoleti!!

  ZE SE PREVALI JAKO CERNA VLNA PRES EVROPU a ze pocnou chcipat HLADY V AFRICE!! za 50 let temer jiste!!

  Maji hlad uz dneska za 50 let se jejich pocet POPULACE snadno 5x zvysi, pokud nebude nafta ci levna energie musi jit do EVROPY!!! ABY NECHIPLI!!

  RESENI JSOU jen v ZPUSOBU jak OMEZIT JEJICH POCETNI NARUST ...jako to udelali CINANI !!! ci jinak BRUTALNEJI!!!
  JINAK skutecny brutalni HLAD !!!je prinuti vtrhnout kamkoliv ...aby se mohli najist!!!

  Problem neni v tom , ze jsou osklivy ci IQ 90 ci mesity, ale ze nebude co ZRAT!!!! a to je realita.

  Cesi se boji o male veci!!, jako mesity , sem tam nejaky terrorista , oskilvy negri ., SEX .nejake Africke nemoci ..to mi pripada jako docela LEGRACE .!!!!.

  Predstavte si ze 1 MILIARDA CERNYCH SE PRESUNE behem periody 5 ti let do EVROPY v roze 2040 , kdy Afrika bude mit okolo 3 BILIONU OBYVATEL ( dnes 1.25 bilionu) a nebude mit co zrat!!!

  To co pise Honolulu!! neni tak strasne !!!, z teto EKONOMICKE perspektivy KATASTROF mne pripada jak "nevine pohadky pro deti 8 let stare".

  Ovsem Cechum to nedochazi , je zajima a chapou co je vecer pod nosem u stolu a jak to poda panimama v posteli. Ja jsem BroukPytlik a myslim ze moje cisla funguji docela dobre.

  A ted do toho Markelova , Rusko , Cina, Indie chapete panove do jake situace Bordelu jsme se dostali???

  Kdyz ctu vase povidani po pravde!!! je to strasne!!! A tak pujdu asi od toho , proc se bavit s blbci ...to je mi muj cas prilis drahy na to!!

  Honolulu ma blize k zivotnio realite!! o co jde !!! ale jeho fakta jsou pro mne prilis mistni!! I kdyz to vypada dosti NEUVERITELNE!!! ale z dlouhodobeho hlediska , je to HOP nebo TROP!!! pro planetu ZEME na hodne dlouhou dobu!!!!!
  LIDI NECHTEJI VERIT !!! ale situace se muze zmenit v okamziku ..jako VELKA neuroda v Africe a uz to jede!!! To byli duvody na UTOKY NA RIM !!! z venci!!

  Panove ...ctete statistiky okolo 2040 2.5miliard ( verim ze to bude vyssi ...nikdo si nedovoluje v zadne zemi na svete napsat absolutni pravdu ..lidi nesmi pochopit jak je to BEZNADEJNE) billion lidi Afrika ..pocet se zdvojnasobni prumerna africka matka 5 deti prezije , to je ze se populace Afriky zdvojnasobni.. za 13 let pouze. UN statisticky jsou spatny vtip uplne manipulovane z leva, vse je otazka nabozenstvi , kontroly politiky populce , systemu u moci atd a budete se mnou souhlasit!!! A to se porad tvrdi , ze bude NAFTA!! DOBRE POCASI A BUDE SE SITUACE zvladat. Mezi tim si neajake zeme v Africe muze udelat atomovky ... Nigerie ma jedno z nejvetsich lozisek na svete a tak blby zase taky nejsou a kdyz jim nekdo da masinky na obohacovani uranu a plany tak a uz v tom plaveme mnonhem hure nez dnes a dnes je to uz katastrofa.
  Zajimate se o BLBE kraviny . NEzajimate mne jak lidi a tak ja jsem se rozhodl odejit z Nove Republiky fora ..proc se bavit s lidmi, kteri nectou fakta a statistiky a placaji nesmysly 24 hodin denne!!

  BroukPytlik

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tady musím ale souhlasit ,ale zachrání nás velký trpaslík .

   Vymazat
  2. Nechal bych to na přírodě, stačí větší meteorit nebo přepólování Země a vůbec nemusí proběhnout žádná jaderná válka, a bude po ptákách. Příroda si poradí. Lidstvo není nesmrtelné a vesmír si jeho ztráty ani nevšimne.

   Vymazat
 35. ANO! JSEM RASISTA A XENOFOB!........POKUD TO OCHRÁNÍ MÉ DĚTI A JEJICH BUDOUCNOST!

  OdpovědětVymazat
 36. Protoze jsi napsal slusne a ne utocne, Pytliku,
  tak slusne odpovim !
  Pouze fakta !

  DENNIS KUCINICH Demokrat z Ohia - kongresman ! Kandidat na presidenta !
  Znam ho, mluvil jsem s nim nekolikrat osobne. Deep state ho nenavidel tak moc , ze mu zrusil volebni district.
  Zije 6 mil zapadne od Clevelandu a je ho snadne potkat v jeho oblibene restauraci.

  PRESIDENT TRUMP, nikdy se nikym nedal ridit z pozadi. Proto ho deep state, tak fanaticky nenavidi.
  Dennis Kucinich, prestoze je demokrat podporuje Trumpa.
  Kucinich ma stale VELKY VLIV na zapad od Clevelandu a vlastne v celem okrese (Cuyahoga County), lide ho maji radi.

  Prestoze proti presidentu Trumpovi hnojometnici bojuji nejhnusnejsimi , nejspinavejsimi prostredky, tak to na nas, jeho stoupence, nema zadny vliv !

  Ted president sklidil DALSI VITEZTVI. Prosadil zakaz navstev, asi ze 6-8 zemi, kde ziji terroriste. Narod jasa, my zde nechceme VRAHY KOZOmRDY !

  Dalsi viteztvi = zrusil SANCTUARY CITY = utociste a schovavacka Islamistu na pude Ameriky !

  Americka ulice je nazlobena, ale rozhodne ne na Putina, ci na Rusko, ale na Islamisty, protoze zde zabijeji lidi, kteri politiku ignoruji.
  Casto jsou to mladi lide, jako v Bostonu.

  Nezamestnanost KLESA, diky Trumpovi a klesa hodne.

  Obamovo zdravotni pojisteni je uz prakticky zruseno, protoze bylo SVINSKY RASISTICKE, namirene proti belochum, proti pracujici tride. Kdyz nejaky dedek slpadl z kola a zlomil si ruku, tak bylo lacinejsi si ji dat spravit bez pojisteni, nez s pojistenim. S pojistenim by bylo deductible $ 3000.

  Pravdomluvny a politicky nekorectni HONOLULU bude dnes pokracovat dal, za 10 minut.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 37. Pan RADAN BRUS , (13:39)
  nemuze byt definovan rasistou i kdyby o to usiloval !

  Rasismus je uzakonena diskriminace a pan RADAN BRUS nemuze uzakonit nic !

  Xenofobie je strach z neznameho a kdo ji nema, tak nebyl narozen na teto planete.
  Ja jsem XENOFOB take, jako kazdy clovek a zde
  prohlasuji , ze 99 % lidi se podela strachem, kdyz jim jde o zivot a nerozumi nebezpeci. T.j. pud sebezachovi.

  Nasi nepratele maji pojebany slovnik a podobnych nesmyslny slov pouzivaji nekolik.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak můžeš vědět Nicku, že nemohu nic uzákonit ;-)

   Vymazat
 38. Kdyz jsem chodil po Praze, po Brne, po Vidni , atd.
  Tak jsem casto videl v ulicich moc krasne zeny !
  Pritazlive, elegantni, sharmatni s krasnymi obliceji !

  Az k vam prijde Afrika, tak kazda z techto zen se stane
  cilem agresivniho utoku ! Tak jako v Johannesburgu ci treba v Bulawayu.
  Ted se zacina KONECNE psat o masakrovani belochu v Africe. Snimky jsou otresne. Chlapy t.j. vase povinnost, zajistit bezpecnost zenam v Cesku, at uz jste komuniste, anebo fasiste..
  Pristi valka nebude ideologicka , ale rasova a bude urcite ! Podivejte se, co se deje v Malmu ve Svedsku ! T.j. hnus !
  SJEDNOTTE SE, zbrojte, ucte se taktiku ! Organizujte se ! Budete to potrebovat ! Osud JAR (a kdysi meho Johannesburgu) vas nemine !
  Americka zena ma privilegie a je chranena ! Kazda Ceska, by je mela mit take.

  Jihoafricke belosky se rozutekly do celeho sveta a ty ktere to neudelaly, zahynuly na Hillbrow v Johannesburgu. Te ZDEVASTOVANE bohate, prosperujici zeme je obrovska skoda.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 17:07

   Zasekla se ti jehla na gramofonu, magore!

   Vymazat
 39. A ted budeme mluvit o penezich, aby jste vedeli jaky PRUVAN budete mit v penezence.
  Za vlady B.J. Vorstera jeden Rand mel hodnotu US $ 2.83 a nejvetsi bankovka byla 10 RANDU.
  Moje prvni vylata byla 40 Randu tydne a ja to nedokazal utratit.

  Dnes jeden US $ se rovna 13.07 Randu a vsichni maji hlad.
  Nezamestnanost je 65 % !
  Za vlady belochu v JAR nezmestnanost NEEXISTOVALA a B.J. Vorster hledal po svete million chybejicich pracovniku.

  Az budete mit Afriku v Cesku, tak poznate takovou bidu o jake jste ani nevedeli , ze existuje.

  Poznate diskriminaci, kriminalitu tak zvracenou, ze ztratite schopnost zit.
  To jsou fakta. BRANTE ceskou suverenitu a volte na pozice zodpovednosti a vlivu CECHY - vlastence.

  To ze se vzajemne hadate NIC neznamena ! To co znamena vse jsou ceske GENY, ktere se zuslechtovaly tisice let.
  Odsuzovani za vase mysleni je namireno proti vam, za ucelem diskriminace proti vam a manipulace s vami.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 40. 17:17 Tvoje je zalomena s drogou pro IDIOTY v tvem myslicim ustroji, t.zn. ve vyfuku, ale ne u auta.
  A nevriskej zde jak Macaque ze Zululandu.

  Ja Cechum vysvetluje ty zivicichu smaradlavej, co se za svinarny se na ne chysta.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 41. Panove na zamysleni !
  Americti vedci se snazi prijit na to, proc je v nekterych socialnich skupinach bile populace vice ultra IDIOTU, nez v druhe casti bile populace a prisli k zaveru, ze to dela nedostatek cukru (snizena hladina cukru v tele.)
  Tyto studie jsou velmi zajimave, protoze se analyzuje JIDELNICEK ruznych znamych osbnosti vcetne Hitlera.

  Vedci rikaji, ze nejvetsi zmetci v kazdem narode se zduzuji kolem officialnich medii a ze prodejne prostitutky jsou moralnejsi nez jsou oni. !

  To neni z me hlavy a tato studii jeste neni dokoncena.

  Muj cukr je v poradku a proto zde prohlacuji, ze vy BUDETE ZIVIT to, co vam Merkerova posle.
  Vase vlada - to co patri vam - prerozdeluje tem, kteri prijdou.
  Nejdrive snizi zivotni uroven starym a mladym a potom vam vsem. Takze misto na Waikiki do Honolulu pojedete na dovolenou do prdele za vasi vesnici.
  nick HONOLULU - PRAVDOMLUVNY !

  OdpovědětVymazat
 42. Jsem si plne vedom toho, ze jsem nenaviden prodejnymi politickymi stetkami u vas, kteri zajem vaseho naroda prodali za nejakou podradnou trafiku a karieru pro sebe.

  Tito kratkozraci hlupaci VIDITELNE a ostentativni lezou do zadku globalistum , kteri chteji zrusit narodni staty v Evrope a udelat z vas provincie ovladane kreteny, kteri neumi cesky ani slovo a na vase zajmy a hodnoty kali z vysoka.

  Pristi volby u vas jsou dulezite a proto volte na pozice zodpovednosti takove lidi, kteri uprednostnuji vase zajmy pred zajmy Bruselu, nebo te strasne baby v Berline.

  Pamatujte, ze Trumpova Amerika je na vasi strane a Sorosova Amerika, vcetne Neocon's, Globalistu a NWO je na strane vasich nepratel.
  Amen, TRIBUN civilizace, nick honolulu
  ukoncil prednasku.

  OdpovědětVymazat
 43. Obsese (negativní) některých diskutérů nickem honolilu je neskutečná. Proč nepřiznat, že tento nick poznal chod světa více, než mnozí z nás a svoje názory o tyto zkušenosti opírá. Proč mu nadávat, že vidí věci jinak. Já osobně s ním problém nemám, protože není hloupý a mám rád fanfarony jeho typu. Nenechte se nasrat nicku honolulu, bylo by Vás škoda V.J.Horák

  OdpovědětVymazat
 44. Dekuji pane V.J. Horak za podporu ! (20:21)
  Budu psat dal, ale vice o americke politicke scene, nez o JAR. Ta uz zemrela.

  Az bude moznost, tak napisi, co se deje ve Washgingtone. Mam to od kamaradu, kteri jsou na strane presidenta Trumpa, tak jako ja, a ziji tam.
  Monopol na predzvykane manipulativni informace z Ct. 24 a podobne jedace/hovnometniky bude oslaben.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 45. 10:54... zaujal me Vas prispevek ! Souhlasim s nim a mam stejny nazor. Zapadni Afriku (francouzkou) vsak neznam.
  Muj rajon byla vychodni a jizni Afrika.

  Maly dotaz ! - Smim-li se ptat ? KDE V JAR ?
  Byl-li to JHB, ktera to byla ctvrt a hlavne ktery rok ?
  Bylo to po padu B.J. Vorstera, nebo az po jeho smrti ?

  Byl bych rad, kdyby jste psal Vase nazory pravidelne ! Cesi musi byt informovani.
  Proc jste uprednostnil Belgii pred Australii, Canadou, nebo Amerikou ? Zde je nejmene 20 Cechu, kteri zacinali emigraci v JAR, ale vetsina je kolem Tampy.
  Nejvice je jich vsak v Canade a v severnich statech Ameriky. (Illinois, Michigan, Pennsylvania, Ohio, atd.)
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 46. Já s nickem Honolulu mám problém v pohledu na životní potřeby. Ví se to již dosti dlouho, že tzv euroatlantická civilizace žije nad poměry planety země. Proto mě iritují ty výhledy na stále větší potřeby. Jedním slovem ROZMAŘILOST neboli ZVRHLÉ POTŘEBY na úkor ostatních lidí na zemi. Je to pro ně lákadlo a to je sem žene. Dále v pohledu na nekončící možnost určitých lidí ovládat svět. Podle mě člověk ke svému životu potřebuje docela málo. Zeměkouli jsem procestoval jak málo kdo co se živil poctivou prací ale to je otázka životních priorit. Jak jsem již psal USA vzhedem k tomu že 5% obyvatel zeměkoule spotřebovává 40% nerostných surovin NEMŮŽE BÝT VZOREM!

  OdpovědětVymazat
 47. Tedy odpovědí na základní článek na fůry, zřejmě zajímavé téma. Myslím si, že je zapotřebí opustit termíny "migrace" a "utečenci",jde o klasickou kolonizaci Evropy muslimy, vedenou ekonomickými zájmy diktatury kapitálu Západu i ekonomickými zájmy kolonistů. Je jisté, že se i časem vyvinou mezi kolonisty a domorodci stejné vztahy, jako to bylo při kolonizaci Ameriky. Zda vyhrají soudobí "bílí" kolonisté či "Indiáni" - můžeme hádat. Možná, že dnes kapitálem "řízená" kolonizace Evropy muslimy přeroste ve stěhování národů a přijdou hordy, původní obyvatelstvo dostane vyhrazené rezervace a za pár století jejich zbytky budou voženy v klecích a ukazovány v cirkusech. Jen prosím žádní migranti - ale kolonisté.
  Jiným z argumentů potřeby dovozu "lidského potenciálu" je neochota evropských žen mít děti, tedy demografická smrt Evropy a "někdo přece musí dělat na ty vymírající trosky!" Jen kdyby evropští = EU politici nelačnili sami po bohatství a podporovali rodiny s dětmi, kdyby se vrátili do doby nenáviděného socíku a budovali školky, jesle a vše co by podporovalo mateřství žen a současně jejich možnost se realizovat v kariéře! Co vše jsme si mohli i v tomto směru ušetřit, kdybychom nerozvrátili někdejší školství, zdravotnictví...
  Základním nedostatkem současného systému je nebetyčná bezcharakternost valné většiny politiků a tzv. novinářů - obě kategorie pracují s falešnými kartami a ve službách kapitálu. To oni jsou odpovědní za tunelování státu a občanů, za nezaměstnané, žebráky, chudobince, bezdomovce, exekutory a další paskvil - výdobytky kapitalismu.

  OdpovědětVymazat
 48. Evropané verbálně protestují, proti navážení islámských kolonizátorů. To však Kalergiho následovníkům, nemůže nijak bránit v realizace jejich plánu, likvidace evropských národů a států. Spolupracují s nimi totiž zvolení politici.
  Chceme-li si uchránit svůj jazyk, způsob života a svobodnou budoucnost, musíme pro to něco udělat. Již brzy bude příležitost. Zvolit takové politiky, kteří to vidí podobně.
  Jinak zbývá už jenom vyrazit do ulic a dát politikům najevo, že v případě jejich zrady, si budou lidé své hodnoty bránit i proti nim. Osud politiků musí záviset na vůli občanů a ne na vůli nějakých nadnárodních institucí. To není barbarství, nebo xenofobie, nebo fašismus, nebo rasismus, nebo jiný přílepek, to je přirozený pud sebezáchovy.
  P.K.

  OdpovědětVymazat
 49. 10:29... Ano melo by se rodit vice bilych deti ! Pro neutesenou ekonomickou situaci v Evrope se deti rodi malo a jednou nebude na duchody.

  Barbari jsou vsak po vecine paraziti a Evrope bude jeste hure, nez je dnes.
  Souhlasim vsak s vami v tom, ze bile matky a mlade rodiny by se meli PODPOROVAT.
  ------------------------------------------------------

  motrok 7:42.... Tato planeta je daleko bohatejsi nez si myslite a proto po pravu zdroje bohatstvi patri tem, ktery na nich pracuji.
  Nejlepe to bylo videt prave v Africe , ktera ma nejvice mineralu na svete. (Daleko bohatsi nez Ceska Republika.)
  Cernosi i kdyby chodili po kotniky ve zlate, tak budou stale chcipat hladem.
  To, ze Americane se maji lepe v prumeru, nez treba Cesi je zasluha Americanu, kteri pracuji jako vcelicky od rana do vecera.
  Nevim kterou profesi jste se zivil pred duchodem, ale kdyby jste v Americe ci Canade pracoval cely zivot, tak budete mit pekne finnacni zajisteni na stara kolena.
  Jak je to v zapadni Evrope nevim.
  (Blahobyt ma svoje nevyhody take ! Videt posranyho dedecka na parkovisti na Floride neni zadna vzacnost. Nikdy jsem vsak nevidel posranyho duchodce v Cesku.)
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 50. 16:39 (Honolulu)
  14:36 (P.K.)

  Když tu pořád, vy nekňubové, žvaníte o "PUDU SEBEZÁCHOVY" a "ZÁCHRANĚ EVROPY", chci vám jenom připomenout, že úplně stejně argumentovali Hitler a jeho generálové, když přepadli Československo, Polsko, Sovětský svaz atd. Taky jenom chtěli chránit "svůj jazyk, způsob života a svobodnou budoucnost".

  Takž mi nezbývá, než vám pogratulovat, že jste taky statečnými obhájci "vyšších hodnot"!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní2. července 2017 14:46
   Nevím, jestli mám odpovídat, nebo jestli si jenom děláte srandu. Hitler expandoval, kdežto my čelíme invazi. Nepřijde Vám to přinejmenším nesrovnatelné, když už ne na hlavu postavené?
   Pud sebezáchovy, je to poslední, co nás může zachránit před „přeformátováním“. Rozum, už bohužel moc ne. Ten je tak vymývaný politiky a médii … A i Váš příspěvek ukazuje, jak je již těžko použitelný. P.K.

   Vymazat
  2. 16:19 (P.K.)

   Nelze srovnávat současnou migraci s pohyby Wehrmachtu. To jste "ne úplně dobře" pochopil. Srovnávám metody nacistické argumentace s dnešní hysterií. Některé formulace jsou jakoby doslova opsané. Je mi samozřejmě jasné, že - narozdíl od nenávistné propagandy 30.let - ta dnešní hysterie nemá naději na úspěch. Je jenom projevem bezradnosti a desorientovanosti (Václav Bělohradský tomu říká - ne úplně domyšleně! - "tekutý hněv") a kromě pár poslaneckých křesel nepovede k naprosto žádným společenským důsledkům.

   Tuším, že jste zastáncem Okamury a nehodlám Vám to rozmlouvat. Jen si myslím, že je to člověk politicky neschopný a tedy neškodný. Sebere-li pár hlasům jiným, nemám nic proti tomu.

   O něco horší je "zmrtvýchvstalý" bývalý protekční nomenklaturní funkcionář (Mezinárodní svaz studentstva!) Josef Skála, který pronáší bojovné - a přiznávám: dramaturgicky obratně propracované - projevy. Pro mne: vychcaný konjunkturalista, kterému nevěřím nos mezi očima!

   Nehlásám v žádném případě pokryteckou "hate-free" ideologii, ale to neznamená, že jsem pro šíření hlouposti a tupé nenávisti. - Jasné?

   Jsou mi k smíchu lidé, kteří se cítí být bojovníky v celosvětové "informační válce".
   Mám za to, že chápu jejich duševní rozpoložení (vyjadřují je dost jasně), ale nevyvolává to ve mně ani soucit, ani sympatie. Nechci nikoho urážet ani ponižovat, ale nebudu přizvukovat hysterickým pitomečkům.
   - Jasné?

   --- --- ---

   A teď k Vašemu příspěvku:

   - Jak se ta invaze KONKRÉTNĚ projevuje v místě, kde bydlíte?
   - Jak jí KONKRÉTNĚ čelíte - Vy a Vaši sousedé?
   - Co máte proti rozumu?

   Vymazat
  3. Anonymní2. července 2017 16:56
   Oceňuji, že jste uznal neudržitelnost Vašeho srovnávání Hitlera s odpůrci islamizace Evropy. Neboť to je opravdu postavené na hlavu. Hitler (či Wehrmacht) i islámská masa jsou okupanti, avšak odpůrci islamizace, se brání okupaci.

   „Nehlásám v žádném případě pokryteckou "hate-free" ideologii, ale to neznamená, že jsem pro šíření hlouposti a tupé nenávisti. - Jasné?“
   Musím přiznat, že o tom trochu pochybuji. Pochybnosti vyvolávají nejen ono populistické zatažení Hitlera to současného problému, ale stejně tak i hloupé a populistické otázky na konci.
   Evropa zabředává do islamizace a silně negativní projevy ze zemí, které jsou v tomto směru dále, ukazují, neslučitelnost nové situace s naší kulturou. Je třeba zabránit tomu, abychom se dostali do stejné situace. Jistě, je to dílo sil, které neporazí ani naše diskuse, ani Okamura. Ale nejspíš i tyto síly jdou cestou nejmenšího odporu a ukáže-li naše společnost nesnášenlivost s plánovaným stavem již v samých počátcích, snad to může mít vliv na další průběh událostí. Zvláště, pokud bychom dokázali držet jednu linii více středoevropských států, např. kolem V4.
   Je třeba, aby projevovali odpor jak lidé na své úrovni, tak také politici na své úrovni. Zde mám největší důvěru v Okamuru, že udělá maximum z toho, to co bude možné. P.K.

   Vymazat
  4. 17:56

   Promiňte, ale trochu jste to zamotal - já jsem NESROVNÁVAL Hitlera s odpůrci migrace (a tedy nemám co "uznávat"). -
   Srovnával jsem jazyk a způsob argumentace hysterických vyplašenců, kterým pro mně za mně klidně můžete říkat "odpůrci migrace" (to je ale naprosto nicneříkající - viz níže), a kteří jako by svou argumentaci málem slovo od slova převzali od nacistů. (jen namísto Židů, Cikánů nebo Slovanů jsou tu noví "podlidé" s visačkou "migranti").

   To samozřejmě NEZNAMENÁ, že tito lidé vyznávají nacismus. -
   Znamená to, že jsou zmatení a bezradní (Václav Bělohradský mluví o "tekutém hněvu" - to je v něčem výstižné, v něčem ale nedomyšlené, protože to pomíjí příčiny tohoto hněvu). A zmatení a bezradní lidé hledají namísto skutečných příčin domnělé "viníky" a obětní beránky.

   Lze-li dnešní migrační vlnu s něčím srovnat (přesněji řečeno někam zařadit), pak nejspíš s obchodem se zbraněmi a drogami. A jelikož se jedná o protizákonnou činnost (pokud ji neprovádějí farmaceutické mnebo zbrojařské kolosy - a i ty leckdy porušují platné právní normy), ujaly se toho stejné mafiánské struktury jako v těchto oblastech byznysu.
   Říkáte ale těm, kdo aktivně a veřejně bojují proti drogovému a zbrojnímu byznysu také "odpůrci"?

   Podstatné je, a to se ve Vašem pohledu na věc neobjevuje, že se jedná o OBCHOD S LIDMI. -
   Dnes už se bohužel zapomnělo, že celý ten slavný "liberalismus" (mluvím hlavně o celém 18. a 19. století) fungoval v přímo pohádkové symbióze s ochodem s otroky. Občas se sice někdo ohradil, ale vydělávali na tom mnozí. Kdo prodělával, byli třeba angličtí dělníci nebo američtí farmáři (v USA často přivandrovalí Němci), kteří extrémně levné otrocké práci (jen přístřešek a trochu jídla) v žádném případě nemohli konkurovat.

   Nepřipomíná Vám to něco z dneška?

   Velká Británie vystupuje z EU ne kvůli migraci "barevných", ale (mírně zjednodušeno) kvůli "polským instalatérům".

   V novinách se pořád ještě můžete dočíst o vykořisťování pracujících v Číně a Jižní Asii, ale všechny světové koncerny ji využívají.
   Český, slovenský, polský atd. dělník či inženýr pracuje za zlomek mzdy svých německých nebo francouzských kolegů a začíná tušit, že tu něco není v pořádku.

   No, není pak lepší obrátit pozornost k "barevným", "čmoudům" atd.??
   A Hitler to dělal právě tak, a Henry Ford (a nejen on, ale i švýcarští bankéři nebo švédští oceláři) z něj proto byl nadšený, zvlášť když mu válka znásobila zisky.

   Ti opravdu bohatí se o "migraci" amozřejmě nezajímají - v jejich chráněných zónách se jich netýká.

   Funkcionáři na všech úrovních v Bruselu nebo Štrasburku by byli padlí na hlavu, kdyby cokoli dělali nebo říkali proti těmto svým skutečným chlebodárcům, kteří jim - ne za své! za peníze daňových poplatníků členských zemí - poskytují snadný a blahobytný život.
   A tak jsou - až na čestné výjimky - "hodní" (lid říká raději: "zaprodaní").

   Pokud Vás ale migrace OPRAVDU tolik zajímá, a chcete OPRAVDU něco pochopit, podívejte se, co o tom píše ve své knize Jan Keller:
   ("Evropské rozpory ve světle migrace", 2017 - https://www.kosmas.cz/knihy/229474/evropske-rozpory-ve-svetle-migrace/)

   Vymazat
  5. 17:56

   A ještě "hloupé a populistické otázky na konci..."

   To jsou podle Vás nejspíš tyto:

   - Jak se ta invaze KONKRÉTNĚ projevuje v místě, kde bydlíte?
   - Jak jí KONKRÉTNĚ čelíte - Vy a Vaši sousedé?
   - Co máte proti rozumu?

   - No, a nemůže to být tím, že nemáte nejmenší chuť na ně odpovědět?
   - Tak je prostě prohlásíte za hloupé a populistické.
   - Jak pohodlné!

   Přidám ještě jednu podobnou:

   Kolik "okupantů" už jste viděl ve svém místě bydliště? A jak jste poznal, že jsou to okupanti?

   Házíte slovy, jak Vám je slina na jazyk přinese : invaze, okupace, ...

   Vymazat
  6. Anonymní2. července 2017 18:40
   „- Jak se ta invaze KONKRÉTNĚ projevuje v místě, kde bydlíte?
   - Jak jí KONKRÉTNĚ čelíte - Vy a Vaši sousedé?
   - No, a nemůže to být tím, že nemáte nejmenší chuť na ně odpovědět?
   - Tak je prostě prohlásíte za hloupé a populistické.
   - Jak pohodlné!“
   Mrzí mě, že odpovídáte na můj příspěvek a ani si ho nepřečtete. Odpovědi na tyto otázky byly v textu:
   „Evropa zabředává do islamizace a silně negativní projevy ze zemí, které jsou v tomto směru dále, ukazují, neslučitelnost nové situace s naší kulturou. Je třeba zabránit tomu, abychom se dostali do stejné situace.“
   Což je již odpovědí i na Vaši novou hloupou a populistickou otázku:
   „Kolik "okupantů" už jste viděl ve svém místě bydliště? A jak jste poznal, že jsou to okupanti?“

   „- Co máte proti rozumu?“
   Zřejmě reagujete na můj text:
   „Pud sebezáchovy, je to poslední, co nás může zachránit před „přeformátováním“. Rozum, už bohužel moc ne. Ten je tak vymývaný politiky a médii …“
   Z textu je patrné, že proti rozumu žádná, ale proti vymytému mozku ano.
   P.K.

   Vymazat
  7. Anonymní2. července 2017 18:29
   „.. "odpůrci migrace" …, kteří jako by svou argumentaci málem slovo od slova převzali od nacistů. (jen namísto Židů, Cikánů nebo Slovanů jsou tu noví "podlidé" s visačkou "migranti").“
   Už byste měl toho Hitlera nechat na pokoji a nezneužívat emoce, které jeho jméno vyvolává, pro zcela jinou situaci (jinak bych Vám musel oplatit, že házíte slovy, jak Vám je slina na jazyk přinese: Hitler, Wehrmacht, nacisté). Protože jiný důvod, než vyvolávání falešných emocí, zde není. Nebo snad byli Židé, Cikáni, nebo Slovani naváženi do Německa po stotisících, jako jsou naváženi „imigranti“ do Evropy? Takže odpůrci evropské islámské „imigrace“ jsou ve zcela jiné situaci a co říkal Hitler v jeho situaci, je zcela irelevantní. Bohužel jsme v mnohem horší situaci, neboť okupace již probíhá.

   „Lze-li dnešní migrační vlnu s něčím srovnat (přesněji řečeno někam zařadit), pak nejspíš s obchodem se zbraněmi a drogami. A jelikož se jedná o protizákonnou činnost (pokud ji neprovádějí farmaceutické mnebo zbrojařské kolosy - a i ty leckdy porušují platné právní normy), ujaly se toho stejné mafiánské struktury jako v těchto oblastech byznysu.
   Říkáte ale těm, kdo aktivně a veřejně bojují proti drogovému a zbrojnímu byznysu také "odpůrci"?“
   Souhlasím s Vámi, že nejspíš hlavní kápa těchto špinavých byznysů budou ze stejného okruhu rodin. Ovšem proti drogovému a zbrojnímu černému byznysu, národní vlády údajně bojují. Proti imigrantskému byznysu však nebojují, nýbrž ho přes odpor obyvatel prosazují. Ten odpor suplují „odpůrci“.

   Velká Británie vystupuje z EU ne kvůli migraci "barevných", ale (mírně zjednodušeno) kvůli "polským instalatérům".
   Podle mého postupují legálně. Nikdo nemůže mít „právo“, usadit se v zemi, která ho napadne. Ta země má právo si určit koho přijme.

   „Ti opravdu bohatí se o "migraci" amozřejmě nezajímají - v jejich chráněných zónách se jich netýká.“
   Opět s Vámi nesouhlasím, podle mého, ti opravdu bohatí, tu „migraci“ organizují.

   Kellera si přečíst můžu. V tomto bodě s Vámi souhlasím.
   P.K.

   Vymazat
  8. PK - 19:22

   Omlouvám se, že jsem nepochopil, že právě slova
   -- "Evropa zabředává do islamizace" --
   jsou popisem Vaší děsivé každodenní KONKRÉTNÍ zkušenosti z místa Vašeho bydliště. Neboť k tomu, abych se hloupě pokusil vysvětlit svou hloupou otázku, jsem směřoval. (Nepsal jste totiž nic o tom, že byste přebýval v Berlíně, Paříži, Marseilles nebo Manchesteru.)

   Osobně nevím nic o tom, že by islamizace probíhala (nebo akutně hrozila) v Domažlicích, Jindřichově Hradci, na Kladně, v Brně nebo v Liberci. (Jmenuji záměrně místa, kde mám dobré známé, kteří by mi to už jistě dávno dali vědět.) -
   Musím tedy vzít na vědomí, že - i když jste mi konkrétně neobjasnil, jak se to vlastně projevuje a necháváte mne tápat v temnotách - tam, kde žijete Vy, to už nad Vámi visí jako Damoklův meč. -- To je ale zatraceně vážná věc - nebo snad ne?
   Takže se musím, zase hloupě, zeptat, jestli už jste tu (hrozící nebo probíhající?) INVAZI a OKUPACI ohlásil na obecním úřadě a požádal o nápravu? Nebo jste oslovil svého poslance? Nebo policii a státní zastupitelství? Nebo jste aspoň pozval Okamuru, aby se na tu invazi a okupaci přijel podívat a interpeloval vládu ve Sněmovně?

   PK - 20:02

   Hitlera, který (také) chtěl vytvořit "Novou Evropu", můžeme klidně vynechat, když Vás tolik znervózňuje. Včetně toho, že za tím účelem Židy, Cikány a Slovany "nenavážel" "do Evropy", ale jen do Polska a Běloruska. Tady jste zvolil - předpokládám, že pouze z neobratnosti - zatraceně nešťastnou paralelu. To se ale může při mírné nesoustředěnosti stát.

   Píšete, že "národní vlády ... proti imigrantskému byznysu ... nebojují, nýbrž ho přes odpor obyvatel prosazují."

   - To ale nemluvíte o české vládě, českém presidentovi nebo drtivé většině českých poslanců a senátorů - nebo snad ano?
   Oni něco takového prosazují? Snad v "přísném utajení"? (I takové názory už se tu párkrát objevily, ale tak vystrašený Vy nepřipadáte.)

   /Ještě k terminologii: Když mé otázky označujete za "populistické", možná jste se spletl, a chtěl říci "demagogické" nebo "manipulativní" nebo "provokativní" nebo něco podobného?
   Co je na nich "populistického", je mi - omlouvám se znovu za svou nedovtipnost - naprostou záhadou. Zda jsou mé otázky hloupé nebo ne, to ponechávám samozřejmě Vašemu laskavému posouzení. Možná ale tím označením prostě jenom chcete vyjádřit své podráždění?

   Já se snažím dobrat k pochopení toho, proč smýšlíte tak, jak smýšlíte. A proč pár lidí smýšlí podobně. Nechci se spokojit domněnkami a zároveň se mi nechce nad tím jen tak mávnout rukou.

   Češi nikdy nebývali hysteričtí a vyplašení, takže by mě nepříjemně překvapilo, kdyby k tomu začali mít sklony.

   Vymazat
  9. Anonymní2. července 2017 21:23
   „Omlouvám se, že jsem nepochopil, že právě slova
   -- "Evropa zabředává do islamizace" –„
   Neomlouvejte se, komu není shůry dáno … Vydýchejte se a zkuste si přečíst celý doporučený text, obě věty, ne jenom polovinu první věty. Možná Vám už konečně dojde, že jak ty předchozí, tak i ta nejnovější hloupá a populistická otázka byly zodpovězeny.

   „Zda jsou mé otázky hloupé nebo ne, to ponechávám samozřejmě Vašemu laskavému posouzení. Možná ale tím označením prostě jenom chcete vyjádřit své podráždění? „
   Nejsem podrážděný, možná, až rozlousknete předchozí odstavec tohoto příspěvku, budete se mnou souhlasit.

   „Já se snažím dobrat k pochopení toho, proč smýšlíte tak, jak smýšlíte. A proč pár lidí smýšlí podobně. Nechci se spokojit domněnkami a zároveň se mi nechce nad tím jen tak mávnout rukou.“
   Něco mi tu nehraje. Na to, jak jste přemýšlivý, jste dost nechápavý. Nebo tu nechápavost předstíráte, potom se omlouvám z další diskuze.

   „Tady jste zvolil - předpokládám, že pouze z neobratnosti - zatraceně nešťastnou paralelu.“
   Nezvolil jsem nešťastnou paralelu, pouze jsem vyvrátil Vaši neodpovídající paralelu, „že úplně stejně argumentovali Hitler a jeho generálové, když přepadli Československo, Polsko, Sovětský svaz atd.“

   „Ještě k terminologii: Když mé otázky označujete za "populistické", možná jste se spletl, a chtěl říci "demagogické" nebo "manipulativní" nebo "provokativní" nebo něco podobného?“
   Nejsem novinář, možná máte pravdu. Prosím opravte si to dle Vašeho návrhu.
   P.K.

   Vymazat
  10. 22:13

   Abyste se nemusel vysilovat přemýšlením, co předstírám a co ne, a abych šetřil Váš čas, odhlásím se z dalšího povídání raději sám.

   Důvod? - Došel jsem k závěru, že Vy svou přímočarou prostoduchost či natvrdlost v žádném případě nepřestíráte. Jste zkrátka autentický.

   Každopádně Vám přeji ještě hodně zdaru v dalším nelítostném boji s invazí a následnou okupací! A tak Vám přeju, ať Vás ten Kanimura nezklame! Protože pak už snad jen ... Vítek Bárta?

   Vymazat
  11. Anonymní2. července 2017 22:31
   Také mi bylo potěšením:-)

   Vymazat
 51. 14:36 P.K.
  Skvely /vyborny prispevek ! Cesi brante se, nedejte se !
  Vykopnete vitace nejen z vlady, ale i ze skol ! !
  O tom koho prijmete do vasi zeme rozhodujte sami !
  Praha NEpatri Merkerove !
  (Poslete vase blbce na Hillbrow do JHB, bez zpatecni letenky.)
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 52. 14:46 Dekujeme za gratulaci a s radosti ji prijimame.
  Drivejsi nemecke kolonie v Africe (Southwest Africa a Tanganika) byli velmi prosperujici kolonie a dodnes tam oslavuji narozeniny cisare Vilema a Hitlera.
  Tak jsem jim to ukradli ! Protoze se oslavovat cisar Vilem a Hitler NESMI.
  A Hitlerem je to vsak ted daleko slozitejsi ! My mame radi presidenta Trumpa a ten byl nazvan Hitlerem 100 x, takze my se nevyzname uz v nicim a nevime, ktery "nas svaty" je a ktery neni povolen.
  Ted to zase nekdo ukradl nam. S tim se musi neco udelat v budoucnosti a navratit to spravnym majitelum BOERUM.

  Hlavnim duvodem navratu je, ze Boerky jsou krasne zeny, zatim co napriklad Zulky krasne nejsou.
  Nick honolulu - socialni inspektor.

  OdpovědětVymazat
 53. Dostavam zachvaty smichu ! Kazdy kdo je proti politice INTEGRACE nezadoucich je Hitlercik.

  Stat Israel ma nejtvrdci zakony proti naruseni kompaktnosi a ohrozeni kultury a rasy.
  Uz davno ma postavene nejvyssi ploty a my jim proto fandime.
  Stat Israel za to nikdo nekritizuje , ale Cesi za snahu udrzet kompaktnost naroda kritizovani jsou. Takze zde vidite dvojite meritko a nebo odpornou polickou prostituci prispevkare 14:46 !
  Vy tam v tom Cesku mate hloupejsi zivocichy, nez jsou opice a proto pro zlepseni I.Q. nekterych z vas, navrhuji integrovat chlupate a kousave opice z brehu Zambezi, aspon budete mit cirkus v ulicich a budete se zalikat smichem.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 15:44

   Jste trochu mimo realitu: Israel je za ochranné bariéry terčem nepřátelských kampaní celá léta.

   Nevím, kteří Češi se snaží udržet kompaktnost národa (co to proboha je?!) a jak to dělají. Tím pádem ani nevím, kdo tyto záhadné bytosti (existují opravdu?) kritizuje a kde.

   Vaše po stopadesáté opakované žvásty o opicích svědčí o Vašem prostinkém a nenápaditém pidimozečku, který funguje jako kolovrátek. - Strach z toho, že už z Vás brzy bude ten posraný dědeček z parkoviště Vás očividně pronásleduje jako noční můra!

   Yours truly, a se soucitným pozdravem - "odporný prostitut 14:46"

   Vymazat
 54. Kdyz byla valka o Rhodesii, (kterou jsme prohrali), protoze to Kissinger a president Carter tak chteli, tak prislo ke zmenam v nahledu na hodnotu mlade zeny, ktera se vdavala !
  AT SE ZASMEJETE ! Zde je vysvetleni.

  Kdyz se mlady kluk v Cesku zeni, tak jeho matka ma starosti ! Jestli je nevesta dobra hospodynka ? Jestli umi varit , atd.
  Mlade nevesty v JAR na sever od Johannesburgu a v Rhodesii byly hodnoceny podle toho jak umi STRILET.
  Jak umi poskytnout prvni pomoc !
  Z toho pline ponauceni, pro budouci Evropu.
  Devcata ! Ktera z Vas neumi strilet , tak se nevda !
  nick HONOLULU - PAMETNIK, (ale zatim se neposravam na parkingu, kvuli veku.)

  OdpovědětVymazat
 55. Zde vam vysvetlim, proc se s vami Cechy nepocita v budoucnosti !

  Za meho poskakovani po Africe resila JAR vlada v Pretorii a policie problem.
  Pozdej policie zjistila, ze problem se jmenoval STEVE BIKO ! Tento cernoch bojoval proti vlade JAR tim zpusobem , ze daval bomby do obchodu s potravinami, na postu, elektricke vedeni, vlakove koleje a lide umirali ve velkem , at to byli belosi nebo cernosi.

  V roce 1977 ho policie konecne chytla a umlatila ho k smrti !
  Cely svet zacal protestovat !

  Ted kdyz je povrazdeno uz 70 000 belochu, tak neprotestuje nikdo !
  Z toho plyne ponauceni ze zivot nejakeho lidozrouta je daleko dulezitejsi nez 70 000 belochu.
  Tak si nedelejte iluze, ze na hodnotu vaseho zivota se bude brat zretel !
  Vy dopadnete tak, jako tech 70 000 a je uplne jedno, jestli jste komunista , fasista a nebo fialovy eskymak.
  nick HONOLULU - pamatuji si vsechno a komu se to nelibi, at jde protestovat na lamparnu.

  OdpovědětVymazat
 56. Podivejte se na YouTube, na ten krasny oblicej typicke Johannesburcanky !

  ATOMIC BLONDE CHAPTER 2

  Ona je z Benoni, vychodniho predmesi Johannesburgu ! V Benoni v dobe meho poskakovani po Africe byl
  BONAREO Park ! Volny vybeh pro kraliky a male deti tam jezdili po stovkach. To uz samozrejme
  neexistuje ! (Ani deti, ani kralici.)

  Za mojich casu vsechny ty Johanneburske super zeny chodili na Hillbrow, na promenadu, protoze to byvala ctvrt umelcu, kteri malovali travu modrou a svoje vlasy oranzove. Saskarna !
  (To byl jediny zlocin, ktery tam existoval.)

  Dnes Hillbrow spadl a neexistuje ! Vsechny ty krasne zeny se rozutekly po svete. Ty co zustaly byly povrazdene, znasilnene a zohyzdene.

  Snad si nemyslite, ze s vasimi zenami se bude jednat jinak ?
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 57. Po padu Rhodesie, jsem se prestehoval do Ameriky a moje zamestani me nutilo cestovat naprich Amerikou - tak jsem
  svedomite cestoval.
  JAK JSEM SE MEL CITIT ? -
  Kdyz jsem videl protesty proti JAR a bile vlade v Pretorii, organizovane skolami v kazdem meste.
  (Pittsburqh, Cincinnati, Cleveland, Chicago,
  Akron, atd. atd.)
  Od te doby vim, ze university jsou pevnosti indoktrinovane blbosti a ze mezi profesory jsou ULTRA IDIOTI bez smyslu pro realitu ! Pokud to nejsou technicke a nebo specializovane, university, tak jsou bezcenne.
  -----------------------------------------------------

  Ve stejnou dobu, kdy jsem jezdil po Americe - "pani"
  VINNIE GISELA MANDELA v Africe, organizovala kampan proti sluzkam a vychovatelkam, (cernoskam), ktere pracovaly v bilych rodinach a zabila jich pres 900, benzinem nasaklou pneumatikou, kolem jejich krku. (Upalila je za ziva, ta svine. To trva v prumeru 20 minut, nez takova chuva, bileho decka zemre v agonii.)

  Toto byla tragedie pro mnoho rodin, protoze kdyz nejaka cernoska vychovala bile dite z te nejtezi doby rustu, tak byla automaticky clenkou RODINY a mela se velmi dobre o proti tem, ktere zily nekde v bushi.
  Strasny osud mely tyto cernosky ! Typicka Africa !

  Samozrejme, ze jsem o tom vsem vedel daleko vice, nez americka vlada , tak jsem napsal dopisy presidentu Reaganovi. Jeden z Chicaga a dalsi z Clevelandu.
  Dostal jsem 2x odpoved ! (A obcanstvi, velmi rychle !)

  Od te doby, president R. Reagan se zacal zminovat ve svych projevech o CSSR a pritom drive se o CSSR nikdy nezminil.

  Dale president Reagan zacal zvat do Washingtonu na vecere a na porady Cechy z emigracni vlny 1948, s kterymi jsem se poznal jak v Chicagu, tak v Clevelandu.

  Valka proti Satanum se vyhrava tezce, protoze hodnotni lide, jak president R. Reagan, tak prime minister B.J. Vorster zemreli, stejne jako vymrela cela ceska emigrace z roku 1948.
  Ted je rada na nas, emigracni vlna 68-69 a s dabli budete bojovat VY ! A kdyz ne, dopadnete tak spatne, jako Boerove a vase Praha jako Hillbrow a downtown JHB.
  nick honolulu


  OdpovědětVymazat
 58. 16:08 .. O vami zminene protestni kampani neni slyset ani slovo v main - streamovem tisku v Americe !

  Je daleko LEPSI BYT senilni dedecek, ktery se posrava na parkingu, nez mit vas mozek a charakter oportunisticke vypocitave politicke stetky.

  Dokazte cinem vase BLBE INTEGRACNI theorie s jinymi nebezpecnymi "kulturami" a zvednete tu vasi menecennou prdel a jedte si to vyskouset na Hillbrow !

  Take vas upozornuji na to, ze az vybuchne prvni bomba nekde v metru v Praze, tak na tom mate vinu take a jestli vas nezatknou policajti v Praze, tak jsou mentalne postizeni.

  Jste HLUPAK, ktery stavi budoucnost na WISHFUL thinking !
  Vase theorie jsou vyvraceny kazdy den, jako nesmysly realitou, a to ne jen v JAR , ale i v zapadni Evrope. Vy politicka stetko !

  Vy to mate do Malma, nebo do Londyna daleko blize nez ja, tak zvednete prdel a jedte aspon tam, kdyz uz ne na Hillbrow do JHB.
  Jste nepritel zeme ve ktere zijete ! Jste nepritel mladych lidi a hlavene bilych zen.
  Jak to vy mentalni a charakterova zrudo, ze se nezamyslite nad zabitymi mladymi lidmi, kteri zahynuli kvuli vasim menecenym theoriim ? (Pariz, Boston, Orlando, Nice, Madrid, Moskva, atd. atd. )
  nick honolulu

  Zapomel jsem vam pripomenout ! Nas oblibeny president Trump stavi plot a presto, ze jsem Katolik , tak fandim Israeli za jejich PLOT a ochranu sve - jejich - existence a jejich obcanu.

  OdpovědětVymazat
 59. Je zbytecne se hadat ! Kruta realita vas NEMINE !
  Tak jak prisla do Londyna, Malma ci do Bostonu, tak pride i kvam !
  A vy se bud budete branit a opirat o realisticke mysleni a nebo skoncite v cislech statistiky, jako tisice pred vami.
  Tajna valka na zniceni Evropy a jeji kultury se neda poprit.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 60. honolulu to nick Brouk Pytlik !
  ABREVIATION na NCR - je jich asi 10, tak nepis abstraktne a vysypej, vo co kraci.

  To ze barbari jsou nezamestnanitelny - v tom mas pravdu !

  To, ze svet bude muset resit jejich populacni explozi
  (NECHTENE - nechtenych, jak se rika) mas pravdu take, ale pri dnesni technologii, to nebude tak velky problem.

  To, ze vis o Kucinichovi je zahada, protoze bych te do Ohia nedokazal zaradit, prestoze prumysl tohoto statu nalakal mnoho Cechu emigrantu, jak z posrpnove, tak z po unorove emirace.
  Jako kazdy Evropan tento stat v lete obdivuji a v zime nesnasim. (Pracoval jsem tam ve vsech 3 "C" ! Cincinnati, Columbus, Cleveland.)

  Ohio je stat, ktery Dennis Kucinich miluje a vratil se z Washingtonu hned jak mel moznost.
  V pripade, ze znas Ohio, tak vysyp kde, a nebo se chlubis Ohiem pouze z toho duvodu, ze ma ve znaku rudeho ZAPALENEHO FTAKA a neni to plamenak !

  Odchazis ? Tak se zaposlouchej do kouzelnych slov stare pisne Aljasky..
  I was born under Wandering Star.
  nick honolulu


  OdpovědětVymazat
 61. Honolulu to přece nemůžete myslet vážně, že USA je blahobyt jen z podstaty pracovitosti občanů. Nejenže vysávají vzdělané lidi z celého světa ale i pomocí válek a korupce přírodní zdroje a další parazitizmus pomocí dolaru. Podle Vás stačí poslat ty pracovitější lidi kamkoliv do světa a to co vytvoří je majetek USA. To je ovšem novodobý kolonializmus neboli imperialismus a tím další hnus. Nehledě k tomu, že se drancováním přírodních zdrojů zhoršuje životní prostředí tak kam až ty lidské potřeby půjdou? V určitém čase by pro vyvolené lidi skutečně vznikl komunismus další mus. Po určitém čase diskuse začínáte být stařecky nervozní a vulgární. Nejsem žádný filosof ale vím, že trpělivost je v diskusi nutná. Protože dobře znáte hystorii tak je Vám známo proč zanikly tak velké říše, třeba jako Akadská nebo Egyptská.

  OdpovědětVymazat