Reklama

pátek 23. června 2017

Programový ředitel knihovny Václava Havla: „Zeman je pro nás ohromné ponížení“


Jaromír Petřík
23. 6. 2017     PetrikJaromir
„Zeman je pro nás ohromné ponížení a vlastně pokračování ponižování z dob komunismu, kdy jsem se styděl, že jsem Čechoslovák“ říká programový ředitel knihovny Václava Havla Jáchym Topol.Rozhovor na téma jeho románu nazvaný „O nicotě a ponižování“ byl zveřejněn jako příloha Práva dne 22. června 2017.Údaje o Jáchymu Topolovi jsou ZDE.Ve svých názorech pokračuje: „Komunistické Československo byla ubohá zakomplexovaná zem buranů obtočená ostnatým drátem – a moc jsme se od té doby bohužel nezměnili.Když dneska řeknu v cizině, I am from Czech Republic, tak se stydím před každým, kdo o nás něco ví. Možná je v tom něco mystického, jak se to kyvadlo za Havla vychýlilo obrovsky nahoru a jak to pak šlo strašně dolů. A je jedno, jestli jste k Havlovi coby politikovi kritičtí nebo ne, byl to prostě inteligentní chlap, se kterým byla navíc ještě legrace.“
Z životopisu Jáchyma Topola stojí za zmínku tyto údaje: Do roku 1993 byl šéfredaktorem časopisu Revolver Revue. Byl členem redakce týdeníku Respekt od jeho založení v roce 1990 do roku 2007. V letech 2009–2011 působil v redakci deníku Lidové noviny, nyní pracuje jako programový ředitel Knihovny Václava Havla. V září 2010 se stal laureátem Ceny Jaroslava Seiferta.
Co říct k jeho názorům? Každý občan má samozřejmě právo na svůj vlastní názor, ale proč se vyjadřovat o svojí zemi jako ubohé zakomplexované zemi buranů? Před rokem 1989 jsem prožil většinu svého života, jsem starší než Jáchym Topol, ale, že bych se takto cítil? Pravda, byli jsme součástí Varšavské smlouvy s omezenou suverenitou, nesměli jsme svobodně cestovat, ale, že bychom byli ubozí zakomplexovaní burani?
K čemu nás vlastně dovedl Václava Havel?
Do vojenského paktu NATO, ve kterém nejsme o nic více suverénní než, když jsme byli součástí Varšavské smlouvy. NATO je navíc agresorská organizace, která vojensky napadá státy, které se nepodřídí jeho diktátu. Mrtví občané Srbska, Iráku a Libye by mohli „vyprávět“... V případě Srbska, které země NATO intenzivně bombardovaly přes 90 dní a kromě zabíjení civilistů ničily i civilní objekty jako dopravní infrastrukturu a průmyslové podniky, se Václav Havel zapsal do světových dějin svým výrokem o „bombardování výlučně humanitární povahy.“
Pokud by západní „demokracie“ na NATO uplatnila stejné zákony jako na režimy poražených států, tak by musela NATO nutně označit za zločineckou organizaci.
Máme být hrdí na vazalství vůči USA a Bruselu některých našich politiků opírajících se o názory Václava Havla? Máme být hrdi na jejich rusofobii a podlézání sudetským Němcům, se kterou nás ve světě kromě vynálezu „humanitárního bombardování“ reprezentují? Máme být hrdi na jejich posedlost Milošem Zemanem, kdy mu spílají těmi nejhoršími jmény a vystavují červené karty?
Čím se Miloš Zeman vlastně tolik provinil? Že vidí zájmy naší republiky někde jinde, než ve slepém patolízalství vůči USA a Bruselu?
Provinil se tím, že odmítá sankce proti Rusku kvůli válce na Ukrajině, kterou rozpoutali nelegitimní pučisté s podporou západní „demokracie“?
Provinil se tím, že chce navázat hospodářské styky s Čínou, se kterou nejvíce obchodují právě USA?
Provinil se, že odmítá islamizaci naší země, jako se to děje v západních zemích Evropy?
Provinil se, že odmítl jmenovat profesorem pedagoga Karlovy University M.C. Putnu, který běhal v průvodu homosexuálů s vulgárním transparentem a snažilse zesměšňovat Putina?
Pokud pro pana Topola a příznivce prezidenta Václava Havla, kteří se nestydí za jeho "humanistární bombardování" představuje Miloš Zeman ohromné ponížení, tak já naopak mohu s klidným svědomím napsat, že jsem na Miloše Zemana hrdý, jakým způsobem hájí zájmy naší země.

108 komentářů :

 1. Veliký průser by byl, kdyby pan Topol našeho pana presidenta pochválil, pokud ale mluví tak jak mluví, je všechno v tom nejlepším pořádku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně!!!

   Smazat
  2. Topol je obyčejný havloidní parazit.

   Smazat
  3. Jeho brácha BYL největší fetka v zemi, který překonal i takovou fetku jako je Doležal. A starej Topol žil 40 let s Harapesem.
   Jáchym prostě neměl šanci.

   Smazat
  4. ředitel zeměkoule spravdolaskovou značkou nasirat a prudit pijavice z našich dani takhle to veškrna a kavarensky fetaci sbuznami chtěli

   Smazat
  5. Asi je to buzna a tomu odpovídají i jeho zvratky.

   Smazat
  6. Spíše by měl dělat Topolovi starost fakt, že fakticky žije z nakradených peněz od Bakaly. A jinak hlavně, že teď se stydět nemusí. Patří mezi ty lokajské duše, které lezou na Západě do zadku i portýrovi. Ovšem zadek je to západní.

   Smazat
  7. "Ponížení" Topola a havlistů není ponížením, ale pouze vykázáním na jim odpovídající úroveň... jako když prostá středověká číšnice odkázala nadutého kulaka tázajícího se v hospodě na prevet: "di se vysrat na hnůj jako doma, sedláku"

   Smazat
 2. Co že dělá ten Havloidní Topol?Co je to za funkci programový ředitel?Kdo ho platí,toho havloida?Doufám,že instituce podporována Sorosem a s názvem vraha ,jednou zmizí do propadliště i s těmi různými řediteli

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Platí ho Bakala, ještě má naspořeno, tak si ůže platit celou armádu páté kolony. Nechápu, jak někdo může takhle mluvit o svém národě, ze kterého pochází on, jeho otec i matka. Plive na všechno, co jeho otec vytvořil, na všechno, co se v šedesátých letech tady dělo. Je to ubohý, zakomplexovaný nýmand. Jediné, co je spravedlivé, že za něj se nestydí nikdo, protože ho zná jenom úzká množina Bakalou placených nul. Nechápu, proč tedy píše, pro koho? Pro ten plebs, za který se stydí? Je to normální?

   Smazat
  2. Takhle uvažovali snad všichni disidenti. Nic českého nebylo dobré, jenom to, co mělo nálepku made in USA. A o nějakém vlastenectví u nich nemohlo být ani řeči. To byli ti praví burani, šmejdi, neschopní se sami uživit. Taky se po listopadu všichni přisáli na Havla a z jeho jména jsou živi dodnes.

   Smazat
  3. Koho chleba jíš, toho píseň zpívej! kdo jí Bakalův chleba, nemůže se chovat ani zpívat jinak. Jak smutné, že ten chleba pojídal již Václav Havel, když se mu Zdeněk Bakala již za života klaněl.

   Smazat
 3. Topol je debil,pokud bych ho nazval čurákem tak by to pro tento pohlavní orgán byla urážka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Cože? Jáchym Topol -programovým ředitelem? Tak to se mu splnily jeho mladické sny, dělat hovno a mít se dobře. Blbec, kterej se neustále cpal do literárních aktivit, a psal nesmírně hnusné básně, ( ten nový trend, který si říká experimentální poezie) takové ty blafy, co seřazené pod sebe připomínají báseň - a pak psal mizerné texty. Vycpával s tím literární soutěže a díky protekci, kterou někde měl a pořád má, byl nezdravě protěžován. Všichni se tvářili, že jeho básně jsou pěkné, i když viděli, že je to hnus - tak jak se to dnes dělá ( a dělalo se i za totáče). A tenhle pitomec a protěžovanej křupan že se stydí že je Čech? To spíš aby se Češi styděli, co může u nás dělat "programového ředitele" knihovny. Co asi tak řídí a dělá? Další zmrd - z řady protěžovaných zmrdů, umělců, celebrit, politiků, ředitelů čehosi, a státních trafikantů. Proč se Jáchym stydí? Vždycky to v ČR bylo stejné, za totáče stačilo členství a protekce, a mohl kdokoli dělat cokoli a dnes je to stejné. Nachlup stejné, jen za hovno práci se berou mnohokrát vyšší prachy. To je jedinej rozdíl.

   Smazat
 4. Tak jsem se podíval na životopis toho burana jak sám sebe nazval, několik škol a žádná nebyla dokončena (asi na to chudák buran neměl). Takže se vydal ve šlépějích svého chlebodárce, který také žádnou školu nedokončil. Dnes mu pšenka "řediteli" bez vzdělání kvete, ale jak dlouho ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taky je k podivu, že nazval vlastně i sebe a své blízké a chlebodárce burany. Ano, vzdělání problém, ale to sváděli na to, že nemohli dřív studovat. Přitom se na školu dostali, ale nikdy nic nebyli schopni dokončit. Jako Venca vykulovač, jeho bratr je profesor a má 2 vysoké. Jak je to možné? Že by jeden chytrý a druhý..? Podle mého názoru, by po tomto vyjádření měl mít J.Topol naprosto uzavřenou cestu ke státní podpoře, grantům a podobně. Peníze od buranů přeci nevezme... Ale ony nesmrdí , že..

   Smazat
 5. Já se zase stydím,že jsem ve spolku tupých ovcí tak potupeného státu jakým je kolonie nazývaná ČR!Děkuji všem HAVLOIDŮM,děkuji ČNB,že udržuje naši bídu a lidské ponížení,děkuji všem dosavadním vládám počínaje Hadrákem STB,děkuji za ponížení a možnost pracovat za 1/4 platy oproti platům v zemi našich vládců -v Germánii.......cinkilinky.....ať žije Havel....Havel na Hrad!!!!!!!Právě před malou chvílí komedianská chazarská stvůra Stropnický odhalovala pomník Velkého myslitele Havla v Gruzii!Hurá.....bravóó KniHOVNO Václava Havla!Více laviček Vendy ChrchliFlašky,je dobře,že se na jejich autora vrhala rakovina,ať skočí na všechny ty vlastizrádné gaunery!

  zločas

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Opravdu mu tam postavili pomník? A bude stát vedle zlaté sochy Stalina v nadživotní velikosti na hlavním náměstí v Tbilisi, kde pod ním skládají přísahu gruzínští prezidenti? To bude hold dvěma velikánům.

   Smazat
  2. Ano,je to pravda!Vše je na různých webech např aeronet.cz.Je u toho činu foto s tím nehezkým chazarem-komediantem ministrem jaderné války a Chrchlaflaška tam je v nadživotní velikosti a jaksi padá,asi je v obrazení(čili pod obraz) plného alkoholického opojení!


   Stropnický odletěl do Gruzie odhalit sochu Václava Havla a podpořil snahu Tbilisi o vstup do NATO. Obkličování Ruska pokračuje, ale z rozpínání je obviňována Moskva! Zeman si nebere servítky a už rovnou mluví o „sviních“, občané s ním souhlasí!

   Hadráku čest
   zločas

   Smazat
 6. Pan Topol se styděl, že byl Čechslovák. Styděla se Čáslavská, poradkyně Havla, když stála na stupních vítězů na OH na MS za to, že je Čechslovačka? Že mohla za podpory státu zůročit svůj talent? Styděli se za svůj původ naši hokejisté, sportovci vůbec, vědci a ve světě tenkrát uznávaní umělci (filharmonie, černé divadlo)..? Styděli jsme se za neskutečné úspěchy na Světových výstavách(Brusel, Montreal...)Nebyli jsme my všichni na ně a na to hrdí? Spousta věcí se tenkrát podařila, na co jsme mohli být hrdí. I když dnes asi nadáváme více než tenkrát tak se nám taky spousta věcí podařila. Ale stále budou kolem nás slídit tchoři typu Topola, kteří budou zasmraďovat své okolí. Bohužel vedle takovýchto lidí stoupá cena Zemana, který opravdu není nic moc ale jak vidno mohlo by to být ještě daleko, daleko horší.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A nejvíc se styděl jeho otec, když mu hráli jeho hry v Národním divadle. Ten byl furt na zvracení.

   Smazat
 7. Kam se hrabes, havlisto?
  Hovnolulu jde najisto!
  Havlista se vrti,
  hovnolulu ho drti.
  nick hovnolulu - balvan na konci cesty

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na svem hrade rytir statny
   jmenem Honolulu snil
   o svem velkem bidlu
   a o nem kukululu pel
   ,sud vsak nevydrzel
   prask v dire nalejvaci
   a Kukuluku o nej prisel

   Smazat
 8. Ještě že je takových jako Jaromír Petřík v czechii drtivá menšina, ano u nás je tzv pseudo DEMOgracie takže každý má na svůj názor právo. Kdyby ten rádoby dramatik ještě žil, tak tito "lidé" by mu byli vetknuti hodně hluboko.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takoví lidé jako je p.Topol nepatří dp normální lidské společnosti,žijou v jiném světě,jejich hodnoty jsou přízraky zla.Je mi líto,že mohou takoví lidé působit ve veřejném protoru a mít jaýkoliv vliv na své okolí.

   Smazat
 9. Řekl bych, že jedním z největších buranů této země je právě pan Topol, ředitel knihovny Václava Havla. Nás ostatní, ať laskavě nechá na pokoji.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemýlíte se -znám ho osobně, a všechnu tu chamraď ( rádoby literární) kolem něho. Začínali poezií, psali hnusné texty - konkretně Jáchym. Hajzl - teda -protěžovanej hajzl. Kým byl protěžovanej nevím, ale psaly se na jeho "tvorbu" chvalozpěvy. Řada schopných básníků a literátů psala a píše "do šuplíku" protože nemá protekci u vydavatelů, ani granty u radních, a píšou úžasné věci, zatímco v reálu máme možnost kupovat, číst atd. jen práce mizerné, všech těch protěžovaných zmrdů a zmetků, kteří mají podporu vydavatelů, dostávají dotace z radnice, a tak. Kde berou tihle zmrdi protekci, těžko říci, a že to Jáchym dokázal doškrábat až do pozice "programovýho ředitele"? Je to všechno tady k smíchu - od kdy potřebovaly knihovny programové ředitele? Další trafiky vytvářené pro protekční zmrdy - budou dřepět, krafat kraviny, nadávat na minulý režim, který jim trpěl jejich extravagance už tenkrát, producírovat se v mediích a brát balíky peněz. Dnes jsem se díval na makáče v železničním Depu - v tom vedru svařujou kolejnice, oranžový obleky, masku na čumáku, a denně se dívám na makáče, protože celé nádraží v Plzni je rozflákaný a vytváří se z něho něco jiného. Za totáče se taky makalo na ulicích, ale makalo se od šesti, vedro začalo být kolem jedenácté,a ve dvě měli padla - dnes makají celý den jak mezci, vedro na chcípnutí. Tak takoví makáči by měli být vyznamenáváni medailemi, mělo by se o nich žvanit v mediích denně, a politiky bych metr od nich přivázal za čumák ke sloupu, aby se na ty makáče museli v tom vedru dívat. A když srovnám platy těch politickejch a jinejch parazitickejch vší s platama makáčů, je mi na blití. Proč konečně není na blití všem zbohatlíkům,politikům, mediálním žvanilům - všem, kdo dělají hovno za těžký prachy??? To jsme to dopracovali - zmrd jako je Jáchym Topol řediteluje! Ach bože!

   Smazat
  2. Přesně tak ..zrovna tak jako Vy jsem šokována.Tahle nicka ,tyjíci z "úspěšného "-
   čti protežovaného otce dokonce řediteluje.
   Jáchym Topol panebože mně se to snad zdá!
   (jsem pražskà ,takže spousty těhle debilů znám také -a persona.)
   jituš

   Smazat
  3. Jakej byl vekejsn draha sestro Vlastovko ,doufam ze mazes dle navodu neb jinak se to zadre . Mne to funguje perfektne a to uzivam ty nevetsi vibry a nekdy i nejvetsi hlavice coz je vetsi zatez na jemny mechanismus v drzaku .Jsem jiz na ceste zverejnovat vytazky z me knihy jmenem"Trump a jeho rodina-zachrana zeme-koule" Zaslu ti sestro jeden vytisk jakmoile ho obdrzim ,bude vonet jeste inkoustyem a mojim podpisem
   Honolullu kuku retarded
   Problem je tady ten Dvorak co mne furt maze ,na zkousku jsem zde publikoval jiz okolo 500 ruznych poucnych rozboru a vedeckych pojednani ale jako obvykle ,vse zmizi jako proutkem svihnutim H.k .R.

   Smazat
 10. Důležitost tohoto úřadu by správně měla znít tak, že tento ředitel by měl být nazýván programovým presidentem knihovny prezidenta Havla.

  OdpovědětSmazat
 11. Tak proč se Topol neodstěhuje někam do USA, nebo do Německa když se tak stydí, že se narodil Čechem.

  OdpovědětSmazat
 12. Programový ředitel Topol je naprosto k ničemu, stejně jako celá knihovna VH.

  OdpovědětSmazat
 13. S tím podělaným udavačem a kolaborantem vožralým se přestal hned po ussackým převratu bavit i Pan Karel Kryl a to byl oproti tomu fašistovi skutečně NĚKDO!!!!;

  OdpovědětSmazat
 14. Nebuďte na něho tak přísní.Každý se před nástupem
  do nějaké zbytečné funkce živil.Někdo masturbací
  před kamerou a někdo análním alpinismem.Výsledek
  je zřetelný!Blbce snad někde klonují.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 15. Každý jen tu svou, má za jedinou, má za jedinou. Tak se zpívá v Prodané nevěstě Bedřicha Smetany a i v běžném životě to tak je. Nijak mne to nepohoršuje a na svůj názor má nárok každý. Pokud však někdo napíše, jako pan Topol, že Havel byl inteligentní chlap, vypovídá to o jeho mentální úrovni více než si asi přeje. Zcela objektivně vzato byl Havel loutka, kterou na piedestal dostala hollywoodská reklamní kampaň, neboť až na pár disidentů a příslušníků StB jej nikdo neznal. Jak je možné vysledovat, s Havlem pořád někdo manipuloval, ať to byl Čalfa nebo někteří z jeho přátel. Skutečně inteligentní člověk se však manipulovat nedá. Havel však vykazoval určité prvky submisivní povahy a závislosti na podřízenosti. A tak, aniž bych chtěl panu Topolovi brát jeho názor na svého kamaráda z mokré čtvrti, je jeho výkřik jen potvrzením přísloví:"Koho chleba jíš, toho píseň zpívej." V mém životě však nýmand Havel místo nemá a nikdy mít nebude.

  OdpovědětSmazat
 16. Hoďte Jáchyma do stroje !

  OdpovědětSmazat
 17. Článek jsem v Salonu četl a vzbudil ve mně pocit hnusu. A při pohledu na fotografii pana Topola, která u článku byl , moc nevěřím jeho tvrzení, že přestal chlastat. V.J.Horák

  OdpovědětSmazat
 18. Tyhle ponížené soudruhy kdykoli s chutí ponížíme znovu.

  OdpovědětSmazat
 19. Vážení, ponížení pro nás dnes odstupem času je že opilec Havel se stal prezidente a porodil Havlojidní idioty a humanitarní bombardování.Až se zde bude humanitárně bombardovat,nažeňme tam ty Havljidní opice ať už je konečně pokoj.

  OdpovědětSmazat
 20. 15:58... Z toho stehovani do Ameriky nic nebude !
  Americane maji radi presidenta Trumpa (krome poloopic) a president Trump ma rad presidenta Zemana.

  Kdyby se chtel Mr. Topol v Americe pristehovat k sorte lidi, nepratelske Trumpovi, tak to by musela byt nejaka cernosarna a tam by ho casem umlatili pro $ 2 Dollary a hlavne - protoze je skoro bilej.
  Tak je to panove a my na realite nic nezmenime.

  To, ze anglicka kralovna prijala Zemana je demonstrace sounalezitosti k tajne skupine vysoke evropske aristokracie, ktera nema rada Islamisty a podporuje tajne Trumpa.

  Verejne ho podporit nemuze kvuli mediim, ktere jsou plne v rukou Trumpovych nepratel. Globaliste uz na to prisli, ale nemaji v rukou nic, co by jim umoznilo JECET !

  V tyto dny (kazdy den) policie zatyka Islamisty a deportuje je ze zeme. V Mexiku je mnoho illegalu z Afriky. Amerika je nechce a oni odmitaji v Mexiku pracovat na svoji obzivu. Za administrace presidenta Obami meli vse zdarma.
  Casy se meni k lepsimu. Civilizace se zacina branit.
  Bude dobre !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:09 - Hele, Hovnoluláčku, dávám zde 2 linky na Tvého a Tebou opěvovaného kámoše Trumpetu. Ten teda řádí v té své počáhané Emerice a neplní ani své volební sliby. Nuž, je to geneticky typický slibotechnický USAček, který tahá lidí za fusekle a myslí si, že je King-Kong! Ale zapomíná, že i na Himalajích je trpaslík malý! Tak si to prober a napříště už tolik nemachruj v té své Floridě:
   • www.eurasia24.cz/analyzy/item/2441-jak-porazit-rusko-bez-jaderne-valky-geopoliticka-situace-je-mnohem-horsi-nez-za-kubanske-krize-video
   • http://veda-a-technika.eurozpravy.cz/veda/193489-misto-vody-budeme-pit-pivo-takhle-bude-vypadat-svet-po-jaderne-apokalypse
   Moudrý Brouk Pytlík - ochránce Kamene mudrců

   Smazat
  2. Pytle, jsi buran ktery nikdy nebyl v Americe a tak hledas informace na internetu, navic nepremyslis
   Jsi hloupy
   Nepis
   Zdrzujes

   Smazat
  3. 0:20 - Reparát pro retarda Hovnolulu:
   • www.eurasia24.cz/analyzy/item/2441-jak-porazit-rusko-bez-jaderne-valky-geopoliticka-situace-je-mnohem-horsi-nez-za-kubanske-krize-video
   • http://veda-a-technika.eurozpravy.cz/veda/193489-misto-vody-budeme-pit-pivo-takhle-bude-vypadat-svet-po-jaderne-apokalypse
   Moudrý Brouk Pytlík - ochránce Kamene mudrců

   Smazat
 21. Toz tato smeska podpindosnikó, kolaborantó, bejvaléch komoso,spolopracovnikó v nózi, sionistó první hodiny a jinéch pelesnéch bratró a sester vecne ziznivéch zmizí v latrnine dejin a je to ta dobre .......howk

  OdpovědětSmazat
 22. ODBOCENI Z THEMATU ! (At je trochu srandy.)
  Kvuli Mr. Topolovi jste prehledli, ze zitra 24.6. je svatek penez, financniho uspechu a ekonomickeho vzastupu. (Fors Fortuna - Bohyne, to tak prikazala.)

  Vasi predkove, ze stejne rasove skupiny jako jste vy, Cesi (Arijci), tento svatek slavili 2000 let , at uz to bylo v Rime, ci v Recku.

  Kdyz uz v nic neverite a nebudete delat predepsany ritual, tak si aspon hodte karty ! 24.6. je idealni den na to, vedet, zlepsi-li se financni situace. Pravila predpovedi plati pro kazdeho stejne.
  (Fortune Telling Playing Cards. - na internete)
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane, píšete tu jako idiot.
   (pokud jím skutečně jste, tak se omlouvám.)

   Smazat
  2. Jdi di prdele, zavistivy zapecniku karpi

   Smazat
  3. 3:10
   Drž hubu ty podřadnej ussackej mamrde z Horní Dolní!!!!!!!

   Smazat
 23. Syn Josefa Topola a bratr Filipa Topola, spisovatel a autor textů hudební skupiny Psí Vojáci, perly českého alternativního rocku. Žádný blbec.

  A pro ty kdo mají hudební sluch, třešnička na dort.

  https://www.youtube.com/watch?v=UpFT1yMroGs

  OdpovědětSmazat
 24. Je dobře o těchto šmejdech psát pravdu, ať se co nejvíc lidí dozví, co jsou zač.
  Je dobře, že je ještě (zatím, ale dokdy?) ještě prostor, kde se tohle může zveřejnit.
  Pane autore, patří Vám poděkování za odvahu!

  OdpovědětSmazat
 25. Najväčím ponížením pre každý národ sú socani,oni sú rezervovár zla.

  OdpovědětSmazat
 26. Jsem hrdý Čechoslovák a děkuji Rudé armádě že nás osvobodila od fašismu . Venca bombarďák to je ostida ! Srbové nám nemůžou přijít na jméno . Takový Topola , Halík , Štětina , Herman , Bělobrádek , junior Dienstbier , Putna atd. to je výkvět Československa :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) Marcel

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:48 - Som tiež hrdý Čechoslovák a ďakujem Červenej armáde, že nás oslobodila od fašizmu a Bratislavu 4.4.1945. Na pamiatku padlých osloboditeľov sme im postavili vojenský monument Slavín ako prejav vďaky a úcty!

   Smazat
  2. Ja to viem mám tetu v Blave . Marcel :-)

   Smazat
  3. My jsme rudé armádě postavili památník u Hrabině . Jako školáci jsme dávali po dvacet kčs a dnes jsme na to hrdí . Němci přibyli Ruského vojáka na vrata ve vesnici Štítina na Opavsku . Mladí se dnes ve škole učí bludy o 2sv. válce .

   Smazat
 27. Nevím, proč Jáchyma Topola napadáte. Vždyť má pravdu. Zeman je pro Havlovce opravdu velkým ponížením, protože odhaluje jejich ubohost, zaprodanost a prolhanost. Takového člověka nemohou milovat. Pokud mají alespoň kousíček svědomí tak nic jiného než stud jim nezbývá.

  OdpovědětSmazat
 28. Když se tak za nás stydí, není on taky nakonec vyvolenec? Já se zase stydám za ty Čechy, co skočili na lep Havlovi.

  OdpovědětSmazat
 29. Kolaborantske prase USSA.

  OdpovědětSmazat
 30. Největší šmejdi si otvíraj hubu takovým sebrat Českou občanku. Slizký ohýbači hřbetů.

  OdpovědětSmazat
 31. Havloidsatanisti , zvláště vy knihovníci Vaška Flašky s krátkými kalhotami a hnijícího v pekle.........já se za vás nejenom stydím , já se vás i štítím.......... zvete do pekel , ale tam táhněte sami. Tam patříte !

  OdpovědětSmazat
 32. 23:05 karpi..Odreagujte se a na vse se divejte s nadledem.
  Trumpova pozice zesiluje kazdy den.
  V senatnich volbach vse vyhrali Trumpovi lide v nekolika statech. Nezamestnanost klesla o million nezamestnanych.
  Illegalni Immigrace o 70 %.
  Plot na mexicke hranici se stavi se slunecnimi panely a zaplati ho zdaneni penez, ktere posilaji do Jizni Ameriky pracovnici z cizich zemi.

  A vy me zde nadavate do idiotu, protoze je anticky svatek penez. Vy jako barbar nejste pysny na nasi minulost, tak vas o tom urazi tato zminka.
  Kdyz jste omezeny zabednenec, tak to udrzujte v tajnosti.
  nick honolulu


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Donald Trump's Presidential Job Approval Ratings
   Approval rating Dates
   %
   Most recent weekly average 38 Jun 12-18, 2017
   Term average to date 40 Jan 20, 2017-present
   High point, weekly average 45 Jan 20-29, 2017
   Low point, weekly average 37 Jun 5-11, 2017
   High point, three-day average 46 twice; last on Jan 23-25, 2017
   Low point, three-day average 35 Mar 26-28, 2017
   GALLUP

   Smazat
  2. 4 vitezstvi ve volbach!
   Jsem rad ze jsi zpet, Honolulu
   Coby tvuj deputy jsem se snazil Cechy informovat ale slo to ztuha
   Horni Dolni

   Smazat
  3. 2:02 omyl naivni zpravozroute
   Trump ma 60 procent pozitivni approval
   Ale zer dal falesny zpravy a odhady

   Smazat
 33. Panove, podivejte se na prispevkare 2:02 ! ON veri, ze Approval Raitings pro Trumpa je tak maly !
  NEVERTE zadnym statistikam ! !
  Oni strasne lzou !

  90 % Officialnich medii je v rukou jedne skupiny lidi/zivocichu, kteri svoji nenavisti proti presidentu Trumpovi mobilizuji PODPORU americke ulice pro presidenta.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trump ma 60 procent approval
   Horni Dolni
   Zastupce Honolulu po dobu Honolulovych nepritomnosti

   Smazat
  2. Trump má nejhorší approval z posledních deseti presidentů. A není se co divit, nafoukanej stařík žijící ve svém světě kde je neomezeným diktátorem. Ovšem skutečnost je jiná, úkolují ho židé kterými se obklopil.
   Gallup poll je nejvěrohodnějši ze všech.

   Smazat
  3. 3:20 akorát ve tvý dementní palici. 70% američanů Trumpa nesnáší.

   Smazat
 34. Jsem rad , ze jsi zde - Horni Dolni ! Ocenuji a hodnotim tvoji informovanost vysoce.

  0:20 = bolacka / vred na tvari Ceske Republiky - Brouk Pytlik
  narkl presidenta Trumpa, ze neplni sliby.
  On je plni prikladne, ale je to sabotovano kongresem.

  Envelops plny penez, rozadavaji Neocon's tajne nekterym clenum kongresu a ti potom poskakuji, jak Globaliste naridi. (Pardon - ENVELOPS = obalky)

  Tomu se rika LOBBING. Potom je kazdy z nich millionar.

  President Trump zakazal z moci sveho uradu LOBBING a je z toho revu, jako s Viktorkou nad splavem.
  Obalky se "nerozdavaji" (jen pouze pod stolem) a "zastupci lidu chudnou".

  Vim, ze se jednou budu posravat smichem. Snad me vysvobodi AZHEIMER... Ja uz jsem videl tolik politicke srandy, ze Vlasta Burian by blednul zavisti nad dokonalymi veselohrami v politice.

  Cesi POZOR ! Zjednodusene se to jevi tak, ze na svete se rvou dve skupiny o moc. Kazda zahrnuje svoje vetve.

  V pripade , ze vyhraji Globaliste, tak si budou delat narok na Rusko, to znamena valka v Evrope. V pripade, ze vyhraji Nacionaliste, tak to vypada na civilni valku v Americe, ale ceske zeme se to nedotkne.

  Strelba na senatory v Alexandrii v jiznim predmesti Washingtonu jasne ukazala, jak hluboke rozpory jsou mezi dvema skupinami.

  Strilet zacal stoupenec Berniho Sanderse, ktery ma na sve strane take imitaci Cecha, hloupeho Brouka Pytlika.
  Predstaveny jeho obce se vsak nechal slyset , ze toho vola nechce. Pytliku skoncis ve Vermontu. (Strasny prdelakov. Tam jsou kravy chytrejsi nez farmari.)
  nick honolulu


  OdpovědětSmazat
 35. Pro milovniky zbrani na pobaveni !
  SKS je bud ruska nebo cinska zbran, kterou pouzil terorista proti republikanskym senatorum. Raze je 7.62 x 39 mm a je ucinna/vyborna do dalky 400 metru...

  Neobycejne NENAVISTNA retorika od levice "demokratu" nese jedovate ovoce. Hlupak tomu podlehl a sel si zastilet. Nastesti to neumel.
  --------------------------------------------------------
  Barevna levice (cernosi) maji jine problemy. Dustojnici od americke policie, jsou moji sousede a ja nekdy slzim smichem nad zasahy, ktere musi resit..

  Nedavno jeli zatknout cernocha, ktery zmalatil sveho syna do bezvedomi. Kdyz se ho ptali proc to udelal, tak cernoch rekl, ze syn vykradl obchod s electronikou a prinesl domu TV, ktere nefungovalo.

  Vsak pockejte Cesi, jake budete mit prusery, az se kvam pristehuje Africa. Za 10 let bude Praha vypadat jako Johannesburg a za 20 let, vas bude jen polovina.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 36. Rimane , Rekove a Cesi, maji stejne prarodice, prestoze jedni patri do jizni vetve Arijcu a druzi do severni vetve.

  24. 6. je velky rimsky svatek - jeden z nejvetsich v roce.
  NEPRACUJTE ! Bezte k vode ! Mejte na sobe zlutou, nebo zelenou stuzku - ci obleceni. Nic cerveneho !
  Nejeste maso, ale syry, ovoce, sladkosti, ryby a redene vino.
  Musime dodrzovat nase tradice, protoze se na nas zene "KARTAGO" ze severni Afriky. Budou se opakovat punske valky. Mate je pred sebou. Zaridila vam to Merkerova.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tyhle tvoje sračky by se mely tesat do hoven,Hovnolulane z Horní Dolní!!!!!!

   Smazat
  2. 10:11 burane, pises hovnem

   Smazat
  3. V Americe zacne obcanska valka 2 Cervence, rikal to Alex Jones
   V Evrope uz valka skoncila prohrou puvodnich obyvatel
   Horni Dolni

   Smazat
  4. Jen ať se ty ksindlové ussacký vyvraždí,bude dobře na světě!!!!!!!

   Smazat
 37. Přestože s prezidentem Zemanem v řadě věcí včetně jeho některých posledních výstupů nesouhlasím ,myslím že největším ponížením pro naši zemi byl Václav Havel ve funkci prezidenta.Jeho stupidní chování a výroky hned tak nikdo nedožene.

  OdpovědětSmazat
 38. 10:11....Ty jsi NEVZDELANY zivocich !
  Jinak by jsi vedel, ze Cicero (Markus Tulius) jasne rekl, ze Rim je neporazitelny, kvuli ideologii a tradici.

  Proto prodejni hemeroidi v Praze NALEPTAVAJI slavne dejiny a kulturu ceskeho naroda, stejne jako to, co jsme zdedili po Recku a Rimu. MY na ROZDIL od nich, zduraznujeme vse z dejin, co nas stmeluje.

  Proto po nasi vitezne budouci revoluci, vykopeme z pozic vlivu - po vzoru a zakonu recke Byzance - vse co je mentalne zakrnele a cizi.

  Proto vseliaci "umelci" a "knihovnici" pujdou na pracak do fronty s nezadoucimi a s pozadavkem na davky.
  Zde vidite, jak se rysuji svetle zitrky.
  ---------------------------------------------------------

  Polka je zde na navsteve a na zaklade vseho co rika, je jasne, ze Polsko je kompaktni a EU v nem nic nedokaze zmenit. To proto, ze maji tradici a jejich specifickou ideologii.
  Oni jsou silni. Madari jsou silni take. Cechy zesili jejich slavna a uspesna emigrace.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 39. 10:43 Hormni Dolni.
  Hodne lidi rika to, co rika Alex Jones...
  Ta napjata situace byla zapricinena tim, ze nekteri meli privilegie na ukor druhych .(Napr. AFFIRMATIVE ACTION.)

  President Trump rusi vyhody nekterych na ukor druhych - bere jim penize ! Proto je proti nemu tolik nenavisti.

  Ted zrusil FOOD STAMPS (poukazky na zradlo zdarma) v poctu 6 millionu. Rvani techto postizenych porazitu je slyset az do Kanady.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 40. 13:06
  Tyhle hovna máš z tý senkrovny na krku???
  Píšeš pořád hovadiny,který nemají žádné opodstatnění....stejně jako ten zlitej zdechlej udavač Havel....nejste příbuzný Hovnolulane?!!!!

  OdpovědětSmazat
 41. Nebec, nic ti nepomuze ty polopice - (13:29) !
  Podivej se na volby do senatu. Trump to vyhrava vsude.
  Opodstatnene je vse co dela.
  To co pisi ty zoufala nulo , vubec neumis ani cist.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 42. Zdravím osazenstvo,
  dnes je slavný svátek 24.6.Den sv.Jana Křtitele.
  Noc na dnešek tzv.svatojánská je nocí zázraků-
  kdo chtěl ,mohl vyhánět démony jak ze svého,tak i cizího těla.Symbolické pálení nemocí,neduhů,které stěźují život jedince i prosba o laskavou podporu shůry..
  Psali včera kamarádi ze Španělska -na pobřežích jsou připraveny obrovské hranice,
  bude se pálit a čarovat celý den.
  Dnes je také Novoluní ,tak pozor -co začnete
  tak se zdaří.Můžete ostříhat neduźivé porosty,ale i rostliny v bytě,jeź by potřebovaly zesílit.Mám to vyzkoušené-rostoupak jako z vody a uzdraví se i chcípáček!
  Se svou nemocnou nohou dělám dnes neuvěřitelné terapie (nebudu to psát,ale jistě by mně někteří prohlašovali za obět alternativních praktik nezodpovědných mágů,což ale také upřímně řečeno jsem )
  ..začala jsem také svědomitě s fyzickou a duchovní očistou.
  Tolik k dnešnímu krásnému svatojánskému Dni.
  j

  OdpovědětSmazat
 43. Podsvicata kavarny pisti ve strachu - jak Trumpova revoluce se nezadrzitelne priblizuje do Evropy.

  Dalsi vec ! Ja cizinec , ktery nekdy plete 4 jazyky dohromady se umim lepe vyjadrit a umim LEPE CIST cesky nez mnozi z vas.

  Moje intelektualni superiorita a vnimani politicke situace v Americe v mnohych z vas vzbuzuje zavist. Vasim kralem IDIOTU je stoupenec Berniho Sanderse z Vermontu - nick Brouk Pytlik. Ten prvni je na penize, jako slepice na sopel a pritom hlasa utopisticky Marxismus/ Komunismus a ten druhy byl prohlasen jeho obci za Feeble - minded Schmuck w/ advanced imbecility.

  Jak si intelektualni NEDOCHUDCATA mohou myslet, ze jejich priblble nazory jsou hodnotnejsi nez moje superiorni je psychologicka hadanka pro psychiatra.

  Pekne proto - A pozorne poslouchejte vse co svetlonos honolulu rika. Ve vasich predzvykanych kravskych TV nazorech a informacich se to nedovite.
  -------------------------------------------------------

  A nyni panove na oslavu zruseni FOOD STAMPS pro parazity vam krasna pani z Katowic - (tam jsem take nikdy nebyl)
  zaspiva

  Teresa Werner
  dalabym Ci dala HIT. na youtube

  Sice nerozumim polsky ani slovo, ale je mi jasne, ze rika - ze nedostanete nic.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 44. 13:59
  A koho ten ussackej bordel zajímá ty pologramotnej geronte???!!!
  Jediná dobrá zpráva bude ta,že se ten USSACKEJ KSINDL VYHLADÍ MEZI SEBOU...NAVŽDY A NADOBRO!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 45. Pánové buďte k sobě slušní, vždyť život je tak krátký. V.J.Horák

  OdpovědětSmazat
 46. 14:34... Kazdeho ty primitivni dobytku !
  Nase zakaslani znamena pro tebe zapal plic.

  My jsme hezci , elegantni a pijeme lepsi kafe nez je tvoje cigorka ty menecenne podsvince.

  Ty jsi skareda, zakomplexovana ktera smrdi v tramwaji a dava Cesku spatne jmeno.

  My jsme civilizacni ozdoba teto planety a ty jsi hemeroid na tvari Evropy.
  ---------------------------------------------------------

  Pani Prazska vlastovko, napsala jste moc pekny prispevek. (14:25)
  Napsal jem alternativni medicinsky recept na uzdraveni , ale bylo my to smazano nekolikrat a to urcite u nas.
  U nas jsou take hadky mezi doktory o nasmerovani mediciny, ale moc tomu nerozumim.

  Budu oslavovat dnesni svatek , ale po Rimsku. Ptat se na budoucnost budu (se strachem), preji vam brzke uzdraveni.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:17
   Milý Nicku,
   ráda Tě slyším - jako vždy-jsi podnětný a nezarmoutíš.Tady je pekelný vedro;úpím
   v e špici střeš.bytu-po obou stranách mám otevřená okna -vbytě jich je trojdílných 4 a čtyřdílných 3.Po obou délkách bytových stěn ,takže když otevřu,mám někdy pocit,že se byt utrhne a vznese v průvanu!!!a stejně je vedro.
   horor..umíš si jistě pŕedstavit ,jaké je to v zimě.
   Děkuji za účastná slova.Jsem v tomto momentu v strašném psychickém stavu úplné beznaděje,poněvadž stále ještě relativně nehybná.
   Krásný den Ti přeju upřímně
   j.

   Smazat
  2. 14:34 - vyhladíte se leda tak vy, typický čechomužici - tedy odulá vepřová hlava, věčně nasraný, furt něco kritizuje a ještě volí komunisty. Nadšení, že jste tak špatní, vám ještě pozvedla americká společnosti Gallup. Podle jejího výzkumu, kterého se zúčastnily tisíce lidí po celém světě, byli Češi označeni za druhý nejvíce negativní národ na světě. Ale neraduj se předčasně. Na prvním místě totiž skončilo lůzokratické azbucké Řecko – a tak je to jako v tom vtipu: ty jseš tak blbej, že bys i v soutěži o největšího blbce skončil jako druhej. Podle článku na www.expats.cz jsou Češi neustále negativně naladěni a nadávají, hlavně sami na sebe. Čechy totiž mají ze všech národů světa nejméně rádi Češi sami. Skoro polovina z nás podle průzkumu agentury STEM nevěří svým spoluobčanům a 70% mladých lidí by raději žilo v cizině než ve své vlasti. Nedivíme se tomu: ono je mnohem těžší něco budovat, než bořit. A nejlepší je prostě srabsky zdrhnout, než si uklidit vlastní svinčík v hlavě i v bytě. Češi šetří, jsou nevkusně oblečení a české ženy jsou nejvíce dávavé – což není velká pochvala. Jsme líní, závistiví a rovnostářští Tvrdí to třeba Angličané, kteří mají zkušenosti s českými au-pair. Například uživatel Aaron na serveru yahoo popisuje vřelou povahu a ochotu českých dívek při osobním kontaktu... a zároveň pak pomluvy, lenost a vypočítavost, jen co se k nim otočí zády. Poznáváš se rudej šmejde? Už není co znárodňovat, arizovat, ani rozkulačovat, privatizovat, vyvlastňovat, tunelovat či jinak uloupit. Budou jenom „rýt držkou v zemi“, leniví a stádovití lumpenproletáři, neschopní si ani společný kibuc založit.

   Smazat
 47. 15:17
  Máš to za pár ty kolaborantskej zmetku,tak ještě chvilku zůstaň v iluzi,že ten ussackej agresorskej ksindl někdo doopravdy miluje a chce s ním mít něco společnýho!!!!!
  Ty svině pořád strkají ten svůj smrdlavej rypák po celým světě....a ten o ně nestojí!!!!!!
  A ten mazej na nočník,ať se nepoděláš geronte!!!!:-))))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsi rudej xindle klasickej příkad toho, že
   teprve teď přináší komunizmus své Kainovsky zvrhlé a prznitelské plody na přírodě i na lidech - a ještě pár generací bude. Diskuze malomocných, žlučovitých, i zemanovských socek v pracovní době to jenom potvrzují. Nostalgicky opěvují loupeživý komunizmus či jiný „většinový“ systém a zamlčují, že tehdy ještě dožívala předkomunistická výchova a morálka – komunisty nazývaná „přežitky kapitalizmu“. Dnes nemáme žádný civilizovaný kapitalizmus – ale promoskevskou trojbarevnou bolševickou otevřenou kleptokracii a partajokracii – bez „přežitků kapitalizmu“. Současný konzumizmus není nic jiného, než převlečený a přebujelý komunistický materializmus. Levicoví lemplové jen žvaní – ale ani jediný kibuc si dosud nezaložili, aby tam předvedli, co umějí bez olupování těch úspěšnějších nebo bez darů z EU. Kydají na cikány, ale sami klesají na jejich úroveň, ba i pod ni.

   Smazat
 48. Pani Prazska vlastovko musim z domu. Az bude prilezitost, tak vam napisi neco kartach pro zajimavost a navod jak je cetli v Egypte v davnych dobach antiky.
  Je to zabava a orientace.
  Vysvetlim vam kdy katry mluvi a kdy ne. Co je zakladem occultismu a kdy je pratelsky a kdy nebezpecny.

  Neni to nic noveho, je to vse stare tisice let.
  Ve Vidni zila Maria Ostric a my ji vdecime za mnoho z dnesni technologie.

  Nejen, ze alternativni medicina casto pracuje lepe nez ta podlozena chemii, ale budoucnost se da predpovedet take.
  Lidi kteri to dokazali je hodne a prave dnes je na to vyborny den.
  koncim jdu oslavovat.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:39 - nick honolulu, opi se jako správní alkoholik do němoty a neopruzuj už více takovou slušnou dámu jako jsem já! Jsi jenom povl této společnosti. Už mě neobtěžuj!
   Pražská vlaštovko

   Smazat
 49. 15:34 jsi neiformovany BLBEC, ktery nevi, kdo za tim stoji a o co usiluje.
  Jsi typicke primitivni obute hovno, ktere nevi odkud vitr fouka a jaky je rozdil mezi Trumpem a Neocons ci globalisty a o co kazdy usiluje. Proste nevis NIC a pletes si deni ve Wasingtone s fotbalem.

  Nejsem schopny kazdemu nedomrdkovi, jako jsi ty u vas vysvetlovat vse stale dokola . Cti sam a nebo tahni do rektalu.
  Musim z domu, budu ti nadavat jindy.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, mas s tema primitivama svatou trpelivost

   Smazat
 50. Čím se proviňuje Zeman? Tím, že věci a skutky nazývá správným jménem. Kupodivu naším pseudomravokárcům nevadí, když se chovají sami a jejich političtí či novinářští souvěrci jako kanci či svině, prostě jako hulváti, jim vadí, když jsou jejich charakterové rysy přesně slovně popsány. Nebuďte tedy drazí politici, novináři a ostatní ostudníci v Česku dobytkem a pak nebude muset prezident používat přiléhavé terminologie. Ostatně proč opakuji, co řekl Zeman?! On neřekl, že Sobotka je svině, on řekl, že se tak chová. A je tedy na Sobotkovi, aby tuto osobní vadu odstranil.

  OdpovědětSmazat
 51. 15:49
  Ty mamrde nedovtipnej,pindama z Fuckingtownu tady nikoho nedojmeš,na celý ussacký agresory ti z vysoka s...u!!!!!
  Je to jen banda blbů,který svojí debilutou ohrožujou celej svět....vraždám na cizím území říkají demokracie????
  Už aby do jednoho táhli pod zem!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:25 cesky nevolnicku, havel te zavlek pod nadvladu zapadu, tak prskas bezmocnym vztekem kdyz ti to nekdo pripomene

   Smazat
 52. Ano,skutečně by bylo smutné až děsivé,kdyby takový Topol nebo nějaký další "pražský kavárník",získávající rozumy jen diskuzí s jemu podobnými,ato zřejmě při sledování zpravodajství Tv Nova či Čt,popřípadě CNN,chválili našeho prezidenta.Ti mohou milovat tak jen jim podobného,velmi tvárného Drahoše,který jak sám hovoří,by se nejlépe realizoval v kladení věnců a podobných aktivitách,popřípadě zakládání islámských modliteben které jsou to co nám zde dosud jisto jistě nejvíce chybí,viz Gauck. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 53. from honolulu to dr. Ivan David.

  Pane dr., tento web je tak popularni, ze je velmi tezke se k vam dostat...
  Nevim cim to je - mozna horkem ci electrickou bouri nad Atlantikem..

  Pisi vam tuto informaci i kdyz bych se radej hadal a nadaval hnupum z kavarny, ale kdyz nemohu, tak je fain, aby jste o tom vedel.
  nick honolulu - nic nefunguje !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ono se to hrouti vsude, presne tohle rikam uz roky: nic nefunguje
   Horni Dolni

   Smazat
 54. 16:25 - nikoho NEDOJIMAM ! Ja pouze informuji, aby monopol na informace nemeli v rukou pouze podradna PRASATA, tveho druhu.

  Me jde zabanovat, ale nejde umlcet !
  Pamatuj si ty nedomrdku, (16:25), ze tam kde jsem ja, tam jsou NEpredzvykane informace, ktere nebyly zpracovany pro tupe poulicni kreteny, jako jsi ty.
  -----------------------------------------------------

  Panove, to mate tak ! Kdyz nejaky hnojometnik lopatuje hnuj na hodnotne lidi, jako je president Trump a nebo president Zeman, kteri usiluji o ozdraveni naroda, tak oni si to musi nechat libit, protoze maji etiketni protokol.

  Ja protokol nemam, ja jsem z ulice ! Zvednu hovno a namazu ho na rypak kazdemu hnojometnikovi, ktery se nechova slusne.
  Nestydim se - jelikoz jsem zacinal posrpnovou emigraci v Africe mezi opicemi. Nas Cechu z Afriky je 25 tisic,
  Jsme myslenkove svobodni a nepokoreni.
  nick honolulu - SVETLONOS.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Cesi to nepochopi

   Smazat
  2. 20:20 - Hele, hovnoluláčku, já jsem od Tebe lepší, já jsem nejlepší! A ne Tebe, hovnoluláčku, vždycky mám! Ukloň se před mým Majestátem a Studnicí rozumu! Jen tak dojdeš k poznání Všehomíra! A teď odchod a radím Ti: Už více neobtěžuj slušné lidi! Když NE, dojdeš k poznání vlastní smrtelnosti!
   Moudrý Brouk Pytlík - ochránce Kamene mudrců

   Smazat
 55. Nez odejdu na oslavu dnesniho svatku, tak jeste jednu informaci prelozenou do cestiny pro vas.

  Angela Merkerova ma v planu destabilizovat Cesko a zavest ve vasi zemi CHAOS, aby Nemcouri meli duvod, zasahu a znovu Cesko obsadit, jako drive.
  Bude to delat s pomoci Islamskych fanatiku, kterych ma zatim malo (10 000), ale druhy million je na ceste do Evropy. Jak president Putin, tak president Trump rikaji, ze Nemecko je znovu na pochodu a ze Merkerova se nesmi podcenovat...
  Osobne si myslim, ze je to proto, ze Nemcouri vari blby pivo a zerou Eintopf, proto potrebuji Cesko !

  A vy Cesi budte radi, ze me mate, protoze vsechno co najdu vyslepicim po vzoru soudruzky domovni duvernice (klepny).
  A ted se stehuji na jiny clanek.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trump spravne rekl ze nejvetsi nepritel Ameriky je Nemecko
   To plati i pro Cesko
   Nemci zase utoci
   Horni Dolni

   Smazat
  2. Němci tureckého původu, to je správná komedie.

   Smazat
  3. Ovsem komedie se smutnym koncem

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.