Reklama

úterý 13. června 2017

Prý bráníme evropské hodnoty!...Lež jako věž!


Zdeněk Kořistka
13. 6. 2017
Každý den nám „evropské elity“ říkají : „ braňme evropské hodnoty, semkněme se, nedáme se zastrašit, otevřenost vůči islámu je správná cesta“. Zločinci v čele většiny evropských vlád a z Bruselu se za elity sami pasovali, a hlavně myslí asi jiné hodnoty než běžný Evropan.


CO TEDY JSOU TY EVROPSKÉ HODNOTY, které máme ubránit??
Multikulturismus, povinnost přijmout do Evropy kohokoli a poskytnout mu cokoli, tolerovat islámské právo, podřizovat se mu, tolerovat porušování všech zákonů evropských zemí i EU, akceptovat obřízky žen, sňatky mladistvých žen s dospělými muži, nerovnoprávnost žen a mužů, netolerantnost až nenávist ke všemu co není muslimské, trest smrti za odpadlictví od víry, domácí násilí na ženách jak prosazuje právo šaría ???...atd…Tohle máme tolerovat ve jménu čeho?
Tohle jsou přece hodnoty, které příchozí muslimští migranti upřednostňují, a zločinná evropská elita toleruje.

Odkdy a kdo je takto zformuloval? Nikdy dříve jsme nic takového neslyšeli!

Takže nebráníme evropské hodnoty. Je to lež jako věž! ONI brání, obhajují a vnucují NÁM nenávist a středověk.

Při vstupech do Evropské unie jsme slyšeli o jiných hodnotách…
Podle mě jsou TRADIČNÍ EVROPSKÉ HODNOTY, na kterých stojí tato společnost, tyto:

křesťanské kořeny!
římské právo!
antická demokracie!
rovnost všech před zákonem!
rovnost žen a mužů!
volební právo pro všechny!
svoboda vyznání!
svoboda projevu!
ochrana dětí!
a další…desítky jiných hodnot, které tvoří evropskou civilizaci.

Jen se musíme zbavit těch zločinců a národních zrádců, kteří tradiční evropské hodnoty svým chováním chtějí zničit! A dějiny znají spousty případů, jak s těmito zrádci lid nakonec naloží.

Každý den jim připomínejme, že se ten čas se blíží…

17 komentářů :

 1. Tou nejdůležitější hodnotou, nejen evropskou je skutečná demokracie.

  OdpovědětSmazat
 2. Je třeba říct, že imigrace je integrální součást kapitalismu. Není to nějaká současná anomálie, je to vlastnost!
  Sedřený lidský potenciál je třeba neustále nahrazovat novou lidskou masou. Lidská masa je palivem kapitalismu!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lidská masa je zdroj jako každý jiný, ropa, plyn, ruda. Zatímco v minulých stoletích kapitalismus dovážel otroky na lodích, dnes přijdou sami po svých. Sice jsou zatím všichni na sociálkách, ale až se trochu převaří a dochutí budou lahodným soustem pro kapitalistickou tlamu.
   Vyšší level je pak postavit gulag-montovnu přímo v místě, kde se množí!

   Smazat
  2. Na to ale potřebujete materiál ochotný za šušeň dřít v robotárnách; ne vyžírky, kteří nepracují ani pod bičem!

   Z hrdých Římanů starověku udělalo multikulti Italy, kteří jsou katastrofou pro všechny své apojence...

   Smazat
  3. Migranti nikdy pracovat nebudou , ale donutí bílé , aby pracovali na ně !!

   Smazat
 3. Je velmi smutné,jaké to máme evropské elity.Kombinace loutek,zlatokopů a zcela loajálních zbabělců smíchané s přesvědčenými "sluníčkovými"ultralevičáky,jejichž dogma navíc nikdy neposkvrní jinými,odlišnými či novými informacemi nebo nedejbože dokonce vlastní myšlenkou.V článku jsou skutečně vypsané hlavní evropské hodnoty,pochybuji,že o nich někdy slyšeli a když tak je rozhodně neberou za své,natož jako evropské hodnoty.Tyto elity dnes mají svoje "nové hodnoty",takové jaké jim předepisují globální vládci tohoto světa,multikulturalismus a totalitní teokracii - islám.Viz vyjádření například od p.Merkel,Juncker,Schultz,Gauck,Macron a u nás m.j.Drahoš,Hilšer,Štětina a další.Nejhlavnější evropská hodnota je,aspoň dle mého názoru, svoboda projevu,vyznání a volby,ato všech občanů.Islám a tedy i ti co jej zde chtějí,naprosto tyto hodnoty neuznává! Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 4. NOVÁ EURÓPSKA ŠĽACHTA
  - www.svobodny-svet.cz/2280/top-informace-pro-celou-evropu-a-okolni-svet.html
  - http://pravyprostor.cz/euroslechta-si-potichu-zvysila-mzdy-vite-kolik-vydelava-tusk-nebo-juncker

  OdpovědětSmazat
 5. Krasny vyrok k europskym hodnotam zaznel od jednoho mudreho pozorovatela,,ked vam zacnu politici referovat,a vychvalovat europske hodnoty,tak je najvyssi cas,opustit salu,alebo vypat televiziu,,M

  OdpovědětSmazat
 6. To jsou hodnoty prachatých kteří berou nejlevnější pracovní sílu. Pryč s Evropskými hodnotami.

  OdpovědětSmazat
 7. Křesťanství si strč někam, to je pokřivené neoliberalismem. Tahle "hodnota" vyhnla svým bombardováním migranty k nám.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Adolf Hitler byl také křesťan, i Himler a Heydrich... mimochodem, Klement Gottwald byl také pokřtěný, katechismem zformovaný katolík... Kněží křesťanských církví žehnají vojskům všech stran a světí jejich zbraně od počátku státního křesťanství - zejména když se mydlí "křesťané" mezi sebou navzájem. HNUS!

   Smazat
 8. Když se podíváte na strany, které hájí ony evropské hodnoty u nás, tak zjistíte, že nemohou jít s nikým do koalice, protože jsou zcela nesnášenliví ke všemu jinému. Ta pravda a láska dospěla k nenávratnému konci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Evropské hodnoty je nezbytné hájit, třeba i s klackem v ruce.
   http://www.blesk.cz/galerie/celebrity-ceske-celebrity/444247/znamy-lobbista-jakub-janda-natocil-porno-pro-gaye?video=0

   Smazat
 9. Jsem křesťan ale nežehnám nikomu a nezabíjím jménem boha ,to razantně odsuzují !!! Na teto zemi žijí lide ,věřící a nevěřící ale všichni budeme skládat své účty bohu . Třeba nevěříte ale záhy to zjistíte až zemřete a podle zásluh co si každý zaslouží !

  OdpovědětSmazat
 10. Jen naprostý idiot dává ženskou obřízku do souvislosti s islámem. Tahle ohavnost se praktikuje tisíce let, islám vznikl v 7.století n.l., praktikuje se v Egyptě, kde žijí muslimové i křesťané, v Súdánu, kde je religionizita vesměs stejná, a v Etiopii, která je převážně křesťanská! Kořistka je polovzdělaný idiot!

  OdpovědětSmazat
 11. Pan Kořista má dobrou intelektuální úroveň, naopak Anonym 15 června 10:54 vypadá na polovzdělaného idiota a tuto svoji vlastnost aplikuje na druhou osobu.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.