Reklama

.

.

středa 28. června 2017

Řev v tramvaji. Prý se ho dotkla žena

Radim Valenčík
28.8.2017  blog autora

Včera (26. června) jsem jel asi o půl páté odpoledne tramvají 13 z Míráku k Muzeu. Při odjezdu ze zastávky I. P. Pavlova hrozný řev. Asi třicetiletý černoch, který seděl na sedadle vedle zadních dveří, křičel na starší paní lámanou češtinou, co si to dovolila, že se ho dotkla. Paní z toho byla v rozpacích s tím, že si opravdu není ničeho vědoma, a odešla na druhý konec tramvaje. Seděl dál na svém místě a dál na ni nepříčetně hulákal. Vstal jsem, šel k němu a slušně mu vysvětlil, že u nás je hlavně zvykem, že když někdo starší nastoupí do tramvaje, tak ho mladší, zvlášť když jde v případě toho staršího o ženu, pustí sednout. A že je zcela nepřípustné takto na staršího člověka řvát. Trochu se zklidnil, ale stále se rozčiloval nad tím, že se ho snad nechtěně kouskem šatů dotkla. Ponechávám bez komentáře. Jel jsem s kolegyní z práce, takže si nevymýšlím.

Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/4725-rev-v-tramvaji-pry-se-ho-dotkla-zena.html

111 komentářů :

 1. Přeji šťastný a spokojený život všem negrům - v Africe.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dovoluji se k vašemu velkorysému přání připojit. Když pojede na oslu savanou, žádná postarší Češka o něho ani pohledem nezavadí.

   Vymazat
  2. připojuji se

   i muslimům přeji podobné, ale jen u nich v muslimské zemi !!!

   Vymazat
 2. Prý sem z Afriky přišla Africká prasečí chřipka, co když ji měl? Možná, že je přenosná na lidi. Ještě ta paní pohuhým kontaktem mohla onemocnět. Aids byl taky přenesen pohlavním stykem černochů s opicemi na lidi a pak zavlečen k nám.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo jo, přišla. To máme za to, že nechceme nejen ty kvóty. ale ani migranty.
   A drobnou (pod)otázkou je, kudy ta nákaza přišla. Afrika je dost daleko, a mezi námi a tou dalekou Afrikou se nikde nákaza neobjevuje. Virová nákaza snad není asteroid ...

   Vymazat
  2. 17:25 Zdrojem by mohly být např. i hadry, nebo bagančata, v kterých přicestovali...

   Vymazat
  3. Re (18:16):
   Fajn, ale to by potom musela být po nositeli stopa, kudy putoval (a to s ohledem na prům. dobu inkubace), jakkoliv i řídká. Copak zlínsko je primární cílovou destinací jakýchsi afr. přivandrovalců?
   Tady na zlínsku je ovšem nákaza bodová! ... (tedy zatím)

   Vymazat
  4. Zdravím, nevím zdali je Zlínsko jejich primární cílovou destinací, avšak letos v půli března jsem jich pár viděl (vyžírků-přivandrovalců),ve Zlíně v Čepkově.

   Vymazat
 3. V Rusku by se v tramvaji zvedlo veškeré mužské osazenstvo a dalo by černochovi po tlamě. Viděl jsem video z Moskvy, kde nějací dva tmaví se pokoušeli za bílého dne na zastávce autobusu okrást nějakého Rusa. To neměli dělat. Když to ostatní spolucestující i lidé jdoucí okolo viděli co se děje, tak neváhali a na ty dva tmavé agresory se sesypali, jako roj sršňů a mydlili je hlava, nehlava. Ti čmoudi byli ještě rádi, že je z toho lynče vysvobodila policie. Jó Rusové drží pospolu a v nouzi si navzájem pomůžou, ne jako u nás, kde Vás můžou čmoudi klidně zabít a lidi okolo budou dělat, že nic nevidí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To se zatím týká především Prahy a dalších, velkých měst. A mezi námi, já to těm pražským dobroserům přeju. Asi se rouhám, ale dokonce se těším, až nějaký kulturní obohacovač konečně zařízne nějakého pražáka.
   Občas kouknu na televizní zprávy. Když ty televizní milky oznamují nějaký další teroristický útok, mám z intonace hlasu dojem, že je jim strašně líto, že už se tak neděje i u nás.

   Vymazat
  2. "Napred si prisli pro recidivisty"
   Rikal jsem si: "tohle se me netyka"
   "pak zacali zatykat homosexualy"
   Rikal jsem si: "tohle se me netyka"
   "pak si prisli, pro dlouho-vlasatce"
   Rikal jsem si: "tohle se me netyka"
   ...nakonec PŘESTALI CHODIT- NEBYLO PROČ.

   Vymazat
  3. vladimír hricák Nýmand kocáb a komediant mádl založily novou výzvu tak těm bych to přál. Ve velkých městech jsou prý chytřejší lidé podle kavárny a souhlasí s vítáním tak ti první jsi to užijou pokud volby dopadnou špatně.

   Vymazat
 4. Byl to zajisté nějaký ing, či jaderný fyzik. V tom případě plně chápu jeho rozhořčení. Co se má nějaká obyčejná paní a ještě k tomu češka o něj co otírat ?

  OdpovědětVymazat
 5. Jsem rád, že už nejezdím tramvají. Po takovým zážitku bych o něm mohl psát jedině z kriminálu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14:38 Velice se mýlíte. Naše zákony jsou velice spravedlivé a právo je vždy na straně našich občanů, obzvlášť za posledních 27 let.

   Vymazat
  2. 14,44
   Ano, ano. Zejména těch, kteří ubližují těm poctivým.
   Dnes je trestný čin až při krádeži nad pět tisíc. S trochou nadsázky, pokud budu nemajetná socka, můžu vám po cihle ukrást celý dům. Jenom si musím dávat pozor, abych nikdy nepřekročil onu magickou pětitisícovou hranici. Z pozvánek k přestupkovému řízení i případných pokut si budu dělat vlaštovky, nebo je použiju, jako hajzlpapír. A když mi majitel dá po hubě? Uhraju to na fyzické napadení s trvalými následky. Majitel půjde bručet a ještě mi do konce života bude solit.
   Takovou máme dnes spravedlnost.

   Vymazat
  3. Cinkali jste havlovi

   Vymazat
  4. 19:58
   Myšlenku třeba dokončit, jinak je paskvil.
   Příklad dokončené myšlenky: Cinkali jste Havlovi? Teď si noste následky sami!
   Vidíš burane, takto je to má správně.
   Moudrý Brouk Pytlík - ochrance Kamene mudrců

   Vymazat
  5. Predem naplanovana a pripravena provokace pro sdelovaci prostredky na celem svete !!
   Utlacovani afroarabu v EU je velmi strasne ...Ani ne tak velmi, jako strasne , jako strasidla...

   Vymazat
  6. Jak mohli lide v CSR znat vsechny nasledky roku 1989 ?? vycitat jim to je neuveritelne, jedna se tady o genialniho inteligenta...

   Vymazat
 6. I moje tolerance a kosmopolitismus vzaly za své....hlavně od roku 2008, kdy mě slimáci sežrali celou zahradu-že prý přišli ze Španělska. Voni museli cestovat celou zimu , a to ve velkých houfech. Možná však, že je někdo za prachy převážel sem.

  OdpovědětVymazat
 7. Škoda, že jste se nezeptal, proč zde je, když mu vadí zdejší občanka...

  OdpovědětVymazat
 8. Poučení pro starší dámu: bez paralyzéru do MHD nelezte!

  OdpovědětVymazat
 9. To nebyl žádný obyčejný černoch, to byl LGBT poradce pana Sobotky pro multikulturní soužití :-)

  OdpovědětVymazat
 10. Pane Valenčíku, popřípadě redakce, jedná se cestování v čase, nebo vize budoucnosti, nepříliš vzdálené? Jinak s obahem problém nemám.(28.8.2017) V.J.Horák

  OdpovědětVymazat
 11. S omluvou píši o jiném tématu: Teď KAVÁRNA rozjíždí kampaň proti našemu panu prezidentu M. Zemanovi, že prý před milostí pro pana Kajínka sám nezohlednil všechny "svědky". Já se táži: Když ponížený obdivovatel Němců a Madly Albrightové V. H. podjatě a nesmyslně vyhověl nátlaku "kamarádky?" Čáslavské a omilostnil jasného otcovraha Martina Odložila (V. Čáslavská se prý snažila svědky v kauze obrovsky manipulovat a hnusný, nadutý Martin O. si nakonec neodseděl ani den!) ptal se snad Václav H. před svým rozhodnutím například dvou sester zemřelého pana PhDr. Josefa Odložila, PhD.(= skvělého člověka)? Ze dvou sester paní Ševčíková vydala o neuvěřitelném průběhu zabití či zavraždění svého bratra Josefa Odložila celou pravdivou knížku. Óóó, s jak rozdílným metrem svých postojů a přístupů pracuje Pražská kavárna, neboli kocábovití a spol.!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pražská kavárna je teď v zadeli a je si toho moc dobře vědoma. Pražská kavárna bojuje o přežití. Trump šrtnul podporu a ta od Sorose nestačí na všechny. Jejich smůla je také v tom, že příštím premiérem už nebude Sobotka, který jim štědře sypal do krmítka spolu s americkým světoobčanem Dienstbierem, který jinak ve vládě a zemi vůbec, ale vůbec nechybí.

   Vymazat
  2. Hnusní smrtojedi ,všechna cizinecká pakáž je pro ně lepší než našinec !

   Vymazat
 12. Jdou po ulici učitel jógy, anarchistický metač vajec popsaných nápisem MÍR a pekař, když náhle potkají muslima, který je upozorní, že jsou v NO GO zóně a musí mu zaplatit za průchod. Samozřejmě, že protestují a pak utíkají, utíkají pryč a muslim za nimi. Příliš tím psychicky rozházený učitel jógy se ale náhle zastaví a zaujme nějakou jógovou pozici aby se uklidnil a muslim si řekně, hinduista, hmm, těch je miliarda, raději si ho nebudu všímat, pak doběhne toho anarchistu ale zjistí kdo je, podle zápachu a barvy kalhot a správně usoudí, že jde o zbabělce, se kterým si přece nebude špinit ruce a pak už před ním zbyl jen ten pekař, který proti muslimům určitě něco peče. Já osobně tomu říkám náhoda ale skutečně jde nejspíš o primitivismus. Takže, pozor na ně.

  OdpovědětVymazat
 13. už je to tady, už to začíná: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Je-to-tady-Prvni-pripad-muslimu-kteri-tyranizuji-obyvatele-prazskych-Vrsovic-Z-toho-svedectvi-se-opotite-494067

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud je islám myšlenkový vir (Myšlenkový vir = Forma logického myšlení založená na špatných základech potvrzených hlubokou neznalostí nebo vírou.), pak bude nebezpečný kdykoliv a kdekoliv a jakkoliv a mezi jakýmikoliv lidmi, dokud nebude vyléčen.

   Vymazat
 14. Chlape Radime,jsi srdnatý,že jsi mu vyčinil!!!!
  dávej stejně pozor;oni jsou nepředstavitelně zákeřní !!!!
  j

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To není chlap, to je idiot, ten Radim, protože větší chybu asi ani udělat nelze. Mohl to být fanatik a vše tomu nasvědčovalo, který hledá svou oběť a ten Radim by proti němu neměl naprosto žádnou šanci. Radim měl prostě zrovna "štěstí", které není dobré pokoušet. Doslova, je blb.

   Vymazat
  2. Ne, idiote a blbe 16:37.
   Radim je chlap, a vy jste srab!

   Vymazat
  3. "Pražská husa" si dělá starosti.....

   Vymazat
 15. Vase umirnena reakce prizdisracu vam zarucuje , ze zazijete HRUZU v nove, pro vas planovane kriminalni, barbarske Evrope.

  PAMATUJTE SI, ze v Africe rozumi barbari pouze nasili a
  terroru proti terroru.

  Tim, ze jste civilizovani a slabi, mate zaruceno vice a vice utoku ! Zivot se vam promeni v kriminalni horror !
  Vase zeny budou znasilnovany, zohyzdovany a ty co to preziji, budou umirat na exoticke nemoci, ktere vasi doktori NEZNAJI. (Podivejte se na dnesni JAR).

  Nikdy nevahejte pouzit zbran ! Priroda plna predatoru v Africe je zaridila lebecni kosti 6x tvrdci nez je vase ! Proto se s nimi nervete po evropskem zpusobu.
  ZNICTE je, nebo znici oni vas, az jich bude 28 % + !

  Vim, ze oni PARALIZUJI svoji obet jejim strachem, ale pamatujte ! Kdyz se budete rvat, tak mozna padnete !
  Kdyz se rvat nebudete, budete zabiti na 100 % casem !
  ----------------------------------------------------

  V mladi jsem pracoval v busi v Africe ! Tam zije mnoho druhu zouzele (zvirat), ktere se zerou vzajemne a cernosi v tomto prostredi ziji milliony let, proto jsou stejni PREDATORI, jako ta zouzel v Africe.
  ------------------------------------------------------

  V Americe maji tu nejvetsi kriminalitu a nikdo je nema rad... Az nebudou mit moznost tyranizovat vas , tak se zacnou mlatit vzajemne, tak jak to vidime denne v Chicagu, Detroitu ci Clevelandu.
  ---------------------------------------------------

  Proc jste se te pani nezastali daleko VICE ? Protoze jste poseroutkove. Musite se zmenit a ne se rvat vzajemne, ale proti nepratelum vasi civilizace vasi zeme. az ji ztratite nebudete mit NIC.
  nick honolulu - REALISTA !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Protože nebyla nutná obrana a protože mohl vyhodit do vzduchu celou tramvaj. Prostě to vypadalo na muslima.

   Vymazat
  2. Right on Nick: "Proc jste se te pani nezastali daleko VICE ? Protoze jste poseroutkove". Bohužel to tak je, srábci a zbabělí připosranci.

   Vymazat
  3. Prostě nikdo z přítomných v té tramvaji nechtěl dopadnout jako Vítkovští, KTERÝCH SE NIKDO NEZASTAL A NIKDO PRESIDENTA NEPROSÍ O JEJICH OMILOSTNĚNÍ!

   Být kriminalizován za vyhození cizáka z tramvaje, což by se bez fackovačky neobešlo, by soudy i "novináři" vydávali za rasový trestný čin... s vyšší trestní sazbou...


   A kdo by se dal zavřít, existenčně zničit celou svoji rodinu... ti lidé se v EU bojí právem. Jenom proto si cizáci mohou dnes dovolit, co by bylo do Druhé světové v Evropě nemožné.

   Vymazat
  4. 18:24 Na poraženectví právě spoléhají. Celý národ by nemohl být kriminalizován, kdyby se všichni vždycky zachovali tak, jako pan Valenčík. Přinejmenším má každý možnost oznámit incident řidiči, který může nepřizpůsobivého vyloučit, nebo i sám přivolat pomoc.

   Vymazat
  5. Cesky ridic by se na to vysral

   Vymazat
 16. Necudujme sa nejakemu,ktory mozno prisiel z pralesa,ked na navsteve danskeho korunneho paru v arabskych emiratoch odmietali pri oficialnych terminoch podat ruku princeznej
  Mary.Jej manzelovi kazdy podal,ona vzdy natiahla zdvorilo ruku,dockala sa vsak len odmietaveho posunku.M

  OdpovědětVymazat
 17. Anonymní28. června 2017 14:07
  Ta naše apatie je nejspíš spojená s nějakým vědomím komfortu, který lidí cítí a nechtějí si ho nechat narušovat. Prostě vymyté mozky. Výsledkem je stále se zvyšující individualismus a apatie vůči čemukoliv, co přímo nesouvisí s mou existencí.
  Čím dál více na západ to je asi prováděno dokonaleji, směrem k „zaostalému“ východu, ještě nejsou ty vymývací procedury tak sofistikované. Ale určitě jsou na postupu, také se Rusové „zcivilizují“. P.K.

  OdpovědětVymazat
 18. Ucelem dobre organizovane a placene invaze barbaru do Evropy je ZESLABENI Evropy.
  Tak si to preje nejmenovana skupina ze dvou duvodu.
  Chaosem, anarchii, kriminalitou a zdravotni epidemii zeslabit Evropu. Hlavne Nemecko a Rusko. (Zacinaji byt moc silni.)
  Tech nejhorsich islamskych fanatiku organizovanych proti Rusku je na uzemi Nemecka uz 4000, coz je malo, ale dalsi million je na ceste.

  Merkerova s touto vizi nove Evropy spolupracuje a president Trump jeji politiku odsoudil jako INSANE !
  (Coz neni nic jineho, nez vazna mentalni nemoc.)

  Jak se branit ?
  Zmenit svoje mysleni z ideologie wishful thinking k raalite !
  Vyhazet z posice vlivu zradce narodnich zajmu a hlavne zbrojit ! Organizovat se do domobrany a cvicit strelbu , strategii a prvni pomoc.
  Budovat operne body ! Spojit se s Madary a Polaky. Zautocit na lziva media. Podorovat vlastence. Rozhodovat sami o tom, koho do zeme pustite a koho ne.
  Amerika to dela ! Delejte to take ! Proti terroru
  terror ! Cesko Cechum a Madarsko Madarum a rozhodne ne nejakym Zulum.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 19. Celé špatně!Okamžitě měl být negr z tramvaje
  vyhozen.Jednoho vousatého,co vyřvával v tramvaji
  jsem u Orionky vyhnal.Že si řval na ulici dál
  už mě nezajímalo.Oni totiž ničemu jinému než
  hrubému násilí nerozumí a rozumět nechtějí!
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Správně jste udělal a jste správný chlap. Oni musí mít jasno, že u nás si nebudou dovolovat to, co jim prochází jinde v EU.

   Vymazat
  2. To by se ale nemělo udělat v letadle a měl byste na to výslovně upozornit.

   Vymazat
  3. Já jsem někoho vyhodil z vody, když jsem se koupal a prý jsem ho zachránil. Také řval, hajzl a rušil nás všechny.

   Vymazat
  4. Petr Majevský

   "Oni totiž ničemu jinému než hrubému násilí nerozumí a rozumět nechtějí!"

   V tom jsou přesně na Vaší úrovni.

   Kokotko

   Vymazat
 20. Pan Valenčík projevil velkou odvahu. A vsadím se, že ostatní osazenstvo tramvaje jen nehybně čučelo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jako dávat si s beranem "berany, berany duc".

   Vymazat
  2. 18:17 Zdá se, že to vaše "berany, berany duc" na vás zanechalo stopy, raději tedy už jen nehybně čučte.

   Vymazat
  3. No, zkušenosti.

   Vymazat
  4. Autor muze byt rad ze nebyl podriznuty

   Vymazat
 21. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A podíval byste se, jestli tam v té tramvaji nejsou ještě nějací další a třeba muslimové, kteří ani nemusí být tmavší?

   Vymazat
  2. To bych asi nestihl

   Vymazat
  3. 18:25 Tak to bys už třeba byl blbě mrtvej.

   Vymazat
  4. 18:20 nepochopil Rozhořčení 18:17.
   To je směrováno k nepřizpůsobivému tvoru, není namířeno na vyhledávání odlišných, nekonfliktních lidí.

   Vymazat
  5. Muslimové jsou zbabělci a srabové, když na ně houknete, tak si nakakaj do gatí.

   Vymazat
  6. 18:32 Proto jich je někde zrovna víc.

   Vymazat
  7. No tak si jich do gatí nakaká víc.

   Vymazat
  8. Vás bych chtěl mít v armádě, protože to by nepřítel asi utek.

   Vymazat
  9. Vy máte nějakou armádu?

   Vymazat
  10. Možná jo, ale nevím o ní.

   Vymazat
  11. Dejte vědět, až budete vědět.

   Vymazat
  12. Jsem vycvičen a veden k výkonu funkce velitele a k adekvátnímu myšlení. Zastupuji vesmírné civilizace na Zemi.

   Vymazat
  13. ... které jsou našimi spojenci, samozřejmě. To nejzazší pro mne, je zrada.

   Vymazat
  14. S jakou pomocí můžeme od vesmírných civilizací počítat? Mají letectvo a obojživelné jednotky?

   Vymazat
  15. Jsou na vyšší vývojové úrovni vůči lidem, lidstvo proti nim nemá jakoukoliv šanci a už by bylo zotročeno, kdyby chtěly.

   Vymazat
  16. A proč nechtějí?

   Vymazat
  17. Především protože jako i na Zemi i ve vesmíru platí zákon a stejně jako i na Zemi i ve vesmíru existují sice pozitivní ale i negativní vesmírné civilizace, jenže Bůh stále ještě vládne a je asi určitě pozitivní.

   Vymazat
  18. Jdi do hajzu, schizoferniku vesmirna civilizace, jdi se lecit a nezvan tady

   Vymazat
 22. To je pouze otazka casu, kdy budete mit v mestske doprave nejakou bombu a vasi lide budou umirat bez znalosti a vedomi, proc k tomu doslo.

  K tomu prijde z nekolika duvodu. Jste Arijci a oni jsou z Middle East, nebo Afriky z uplne jine rasy a "kultury" a ty dve rasy se pravidelne rvou od roku 1250 B.C. (Kdy to bylo poprve popsano.)

  V jejich svatych knihach je psano, ze jste dobytek, urceny od narozeni pro jejich benefit ! - Zatim co vy jste byli pod krestanskou ideologii lasky od zacatku vaseho prichodu na uzemi Cech.

  Oni zakerne zabijeji v Americe, ci zapadni Evrope uplne nevinne lidi a to budou delat i u vas, coz planovacum invaze vyhovuje z duvodu o kterych jsem se zminil.

  Cela ta invaze je proti zakonna a je proti pravidlum z OSN. Tak si vytvorte vase pravidla take a delejte si vse pro vas benefit.
  Nikomu nic nedluzite !
  A stujte za presidetem Zemanem . Ten vi dobre (stejne jako president Trump), co vam hrozi.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jasně, Honolulu, a Sámo, jeho obrovská říše a nejmocnější v Evropě, která několikrát naprosto porazila tu známější, protože "Západní", Franskou říši, která ji napadala právě pro její údajné pohanství, to jsou asi tedy bludy.

   Vymazat
  2. 18:27 jen si delej srandicky cestou na jatka hloupy cechu

   Vymazat
  3. 19:23 Například v bitvě u Wogastisburgu, ve které roku 631 Sámo porazil franského krále Dagoberta I. .

   Vymazat
 23. Afrika- Afričanům
  Asie- Asiatům
  Evropa - Evropanům!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vesmír - Vesmířanům.

   Vymazat
  2. 18:29 Faktem je, že nejsou jen na Zlínsku, ale jakoukoliv nákazu nemusí roznášet nutně všichni.

   Vymazat
  3. 18:33 bacha at te havlisti nezavrou, cesi smi jen mlcet a jit na jatka

   Vymazat
 24. 17:13 Nicku!
  Lebeční kost 6x tvrdší než lebeční kost evropana!je to možné.Četla jsem jednou někde,že kupř.Nubijští černoši byli používáni jako ochranka kvůli svému fyzickému vybavení.Byli obrovští!Někteří i přes dva metry.
  Jako otroci sloužili i k ozdobě.
  Byli dekorativně oděni ,byly jim dány rozměrné vějíře z ptačích per a oni ovívaly bílé bohyně.
  Běda,když se znelíbili a nebo mávli do nežádoucího směru!
  ;-)
  j

  OdpovědětVymazat
 25. Pani rasistka nechape jak byla obohacena, vzdyt tohle prece cesi od havla chteli
  A pristi obohaceni bude zastreleni te rasisticke zenske
  Zda se ze se vam rasistum havlismus nelibi

  OdpovědětVymazat
 26. Velké poděkování a pochvala za odvahu.
  Juno

  OdpovědětVymazat
 27. AMERICA se brani proti barbarum a diky Bohu uspesne !
  Druha nejvetsi proti-kriminalni organizace se
  jmenuje ICE !
  U.S.( Immigration and Customs Enforcement..)

  Tato specialni policie zatyka, zavira a deportuje barbary ze zeme, jeste drive, nez se zmohou na jejich lumparny.

  Kazdou chvili najdou illegalni zbrane, drogy a exploziva.
  Jak je to v druhych statech nevim, ale muj stat (Florida) ma 4 detencni centra, kde barbari cekaji na deportaci ze zeme, protoze pro Ameriku znamenaji ohrozeni.
  VEZMETE SI PRIKLAD CESI !

  Tato organizace (ICE) ma 5 vetvi a osobne si myslim , ze nejtezsi sluzbu ma ta vetev, ktera se snazi uhlidat 3000 mils (4800 Km +/-) na jizni hranici.
  Tam je priroda drsna, kruta a nebezpecna.

  Proto se tam musi stavet plot o kterem mluvil mnohokrat nas president Trump. (Diky za Trumpa nebesa !)

  Illegalni immigrace , ktera se snazi dostat do zeme je z 80 % arabska a africka (Islam) a pouze z 20 % je jiho a stredo americka.

  Celkove illegalni immigrace klesla o 70 %. Diky Trumpovi.

  Americane - obyvatelstvo je daleko tolerantnejsi k pracovitym lidem z jizni a stredni Ameriky, nez ke kozomrdum Islamistum.

  Ti kteri sem prijdou z jizni/centralni Ameriky jsou po vetsine pracoviti. Nehorsi povest vsak maji gangy ze Salvadoru a policie je mlati - svedomite.

  Americka policie, at patri k jakekoliv vetvi ma plnou podporu od obcanu jako jsem ja a nas je hodne. Jim vdecime za to, ze cenna nemovitosti na Floride stoupa a je zde daleko bezpecnej, nez napr. v Detroitu.

  Panove, Trumpova Amerika znamena civilizaci, progress, dobrou ekonomii, zakonnost a mir s Ruskem.
  Ta druha globalisticka, znamena konec civilizace, jak v Americe, tak v Evrope a valku s Ruskem. President je v obroskem tlaku od globalistu, kteri vlastni media, ale my obcane z ulice stojime za Trumpem a na jejich CNN kadime z vrchu !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, už dávno jsi mimo mísu. Trump je jen vrcholem americké imperiální arogance, ničení světa a stupidity. Co to je za společnost, když si k vládnutí vybere dvě kreatury - Hitlery a Trumpetu? Co to jste za idioty?

   Vymazat
 28. Jistě jel načerno. Ať neleze do našich tramvají.

  OdpovědětVymazat
 29. 19:04 pani Prazska vlastovko,
  to je vseobecne znamo, (lebecni kost), jak u policie, tak u doktoru. Oni maji vsak daleko choulostivejsi okoncetiny nez Evropane.
  Urcite jste nevidela cernochy krasobruslare.

  Maji obrovskou natalitu a mnozi se nezodpovedne a tim byli nebezpecni Boerum, ale jako bojovnici na bitevnim poli, byli desorganizovani, spontalni a belosi svoji kazni a strategii porazili ve valce i jejich nejnebezpecnejsi kmeny, coz jsou dodnes Zulove.
  (Hodne veci nemohu napsat, kvuli cenzure.)

  Pokud je Evropa ZDRAVA, tak je zde stale moznost, ze se ubrani. Jak Trumpova Amerika, tak Rusko jsou krestanske zeme a nam Islam nebude vladnout NIKDY ! Prevalcujeme je jako kralovna Isabella I. of Castile (Spanelska)
  -------------------------------------------------------
  Kamos pracoval ve zlatych dolech v JAR a rikal, ze se na neho veseli (cernosi) jako na vanocni stromek, kdyz vycitili nebezpeci a rikal, ze jsou spontalni, jako slepice pri pocitu nebezpeci. Ze maji pudy.

  Nasi cernosi u nasi firmy, kdyz jsem pracoval v Africe byli fain, ale nebyl to prumer. To byli vybrani a vyskoleni jedinci.

  Americti cernosi k vuli praci, kterou jsem zde delal se u nas o zamestnani neuchazeli. Prace byla narocna na premysleni a oni hraji radej baskedball.

  Aby byl mezi narody mir, tak je dulezite, aby mely kazdy svoji "zahradku" - to rikaval B.J. Vorster, prime minister of South Africa. (Genius, ktery na co sahnul, vse ve zlato se promenilo , ale neumel vubec zpivat a zpival rad.) Jednou vam o nem napisi na zasmani. Kdyz umrel, tak jsem plakal.
  Koncim pro dnesek .
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 30. Toz gdo ho sem pozval ??????????????? Ten politik s praseci hlavó a nebo ten s prasecim moskem........???????? Toz povime se to o voleb hajzlové........howk

  OdpovědětVymazat
 31. Vyhodit z tranvaje ať si počká na velblouda

  OdpovědětVymazat
 32. Přečetl jsem si všechno a mám smíšené pocity. Ale můžeme si za to sami...
  http://czechfreepress.cz/zona-kultura/sbohem-evropo-sbohem-svete.html

  OdpovědětVymazat
 33. Zde oznamuji vsem prispevkarum, ze cenzor je serednej Qusimodo , ktery vyhnal Adonise (honolulu) z chramu pravdy a zalepil mu hubu.
  Ahoj, jdu sprejovat pravdu na jiny clanek.
  nick HONOLULU = SVETLONOS.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12:38

   Takže místo masturbovat se teď říká "sprejovat"? - Přeji příjemné zážitky!

   Vymazat
 34. 12:52... SPROSTAKU, ty jsi nejakej privilegovanej, kdyz ti to projde. Nejsi ty nejaka cerna smudla z Limpopa.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 17:14

   Trefa! My černí šmudlové od Limpopa se pilně věnujeme studiu češtiny - zatímco ty, exhibicionisto starej pologramotnej, bez ustání veřejně onanuješ a ještě očekáváš, že tě za to lidi zahrnou obdivem.

   Vymazat
  2. 17:24-Váš trvalý "zájem" o nicka honolulu začíná být kontraproduktivní. Představuji si Vás jako "starého nesnášenlivého,popudlivého dědka", pro kterého je ovládnutí češtiny zbytečný luxus.

   Vymazat
 35. 17:24 - TY ZRUDO ! Soustred se na myslenky a infomace, ktere predkladam optimisticky ke ztraveni i hnupum jako jsi ty - ze je pochopi !

  NEsoustreduj se na moji osobnost, nebo budes mit komplex menecennosti zbytek zivota, ty omylem narozene lejno !

  Jsi primitivni prase ! Tvoje sexualni predstavy a uchylky se neprobiraji verejne !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 0:42

   Chacha!! Tak ty máš "myšlenky"?! Ty ňoumo pitomej, to asi myslíš tu tvou "white supremacy"?
   Z primitiva jako ty může mít komplexy méněcennosti snad jenom naprostý idiot! Co si to pořád namlouváš, hlupáčku!

   Vymazat
 36. Už je na čase i v naší zemi poučit zodpovědné osoby,jak mají vůči podobným lidem,kteří obtěžují ostatní, postupovat.Rovněž v těchto případech dát větší pravomoci městské policii.Jinak dopadneme jako v některých jiných státech,kde útoky různého charakteru,včetně surového bití, v hromadných prostředcích jsou běžné.Například ve Švédsku, v mnoha městech,již v hromadné dopravě musejí s cestujícími jezdit policisté,někde a v určité době i ve větším množství.Ne,není to k smíchu,ale tohle není ani na safari,kde ještě žije divoká zvěř.
  Japonci a Číňané přestávají jako turisté jezdit do velkých měst západní Evropy,všichni víme proč.A my díky tomu,že jsme se zatím nesklonili před vedením evropské unie a nebereme sem jinou "kulturu",ač by mnozí z nás chtěli(z tzv.našich elit např.Drahoš,Hilšer,Dolejš,většina europoslanců,snad celá Top 09,zelení,lidovci,ČSSD,Kocábovci,mnoho herců a hereček atd.)se nyní stáváme pro tyto turisty po Evropě atraktivnější.Jsme tady v Evropě zatím stále takovým malým skanzenem původní evropské kultury,kde se i ženy mohou večer a v noci bavit i na ulici,pojídat šunku a knedlo,vepřo,zelo.A zatím bez bázně se kochat pohledem na nejkrásnější historická místa ve městech i v noci.Ale díky EU toho všeho bude zřejmě jen do času.Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
 37. Pražskými tramvajemi, metrem a autobusy jezdí denně tisíce černochů, Arabů a dalších cizinců. Jezdí s nimi i statisíce občanů ČR a dalších zemí, které ale podle pleti, obličeje, oblečení neodlišíte.
  Najdete mezi nimi všemi - místními i zjevnými cizinci - cestující slušné, vychované a cestující nevychované a arogantní. Jezdím tramvají, domnívám se, že poměrně často, ale nevypozoroval jsem žádnou závislost mezi původem a nevhodným chováním. V drtivém množství případů se po nastoupení starší osoby někdo zvedne a uvolní místo a jsou to v mírné většině mladí, pak střední generace. Případů, kdy se starý člověk či zdravotně postižený musí domáhat volné sedačky je v porovnání s tím minimum. Zažil jsem, že se zvedl černoch, Asiat, i to že černoch a Asiat zůstali sedět a zvedl se někdo evropsky vypadající. Kolik je mezi čtenáři NR těch, kteří ještě nezažili v pražské MHD nadávky a hádku jadrně česky mluvících domorodců? Arogantní, agresivní pitomce, oprsklou mládež, nerudné staříky, nevrlé tatíky, hysterické dámy? Kolik těhotných mamin stojí nad pány, ale i nad ženami? To je ostuda zdejších; zkuste tahat deset, patnást kilo navíc!
  Občasné procvičení slušného chování by potřebovala značná část domorodců, nejen lidé z jiného kulturního prostředí.
  Radim Valenčík se zachoval v tramvaji správně, když dal nevychovanci lekci, ale jeho článek již správný není. Ne mlčet a nechat si to na nějaku klidnější dobu. V rozjitřené situaci jej měl napsat jinak, aby nebudil jen rasovou nenávist, ale aby upozornil na obecnou nevychovanost a na nutnost působit na lidí z jiného kulturního prostředí. Takto jen spustil stavidla xenofobie, primitivní nenávisti, rasové paušalizace. Arabům, černochům, Asiatům nepomůžeme tím, že je pošleme nazpátek, ale vzájemným kontaktem, výchovou. Ano, nemůže jich být moc najednou, ale to množství, které zatím v ČR je, musíme zvládnout levou zadní. Naštěstí se zde zatím nechovají tak, jako běloši, když přišli do jejich vlasti a provozovali tam ještě donedávna státní teror. Zatím nám to oplácejí jen fanatičtí šílenci svými sebevražednými atentáty, což proti nasovému vraždění a genocidě, kterou páchali Evropané po celém světě, je jen pár drobných z velmi mastného účtu.
  Reakce drtivé většiny diskujících ukazuje, že arogantní povýšenost Evropany neopustila, že nic nepochopili a jsou nadále pro Radimem Valenčíkem kritizované chování patřičnými vzory. Až přestaneme být pro Neevropany příkladem arogance, agresivity, parazitismu, kořistění apod., pak můžeme žádat totéž od nich. Do té doby je to nemorální, pokrytecké a tím pádem také neúčinné. Nejde o to, dělat na každého ťuťu ňuňu, ale rozlišovat ne podle barvy pleti, ale podle lidských kvalit: nevědomé poučit, vychovávat, darebáky přiměřeně "odměnit", ale také s tím, že dostanou šanci na pochpení a převýchovu. Nadělat si z okolí nepřátele jde velmi snadno, daleko nesnadnějí se tvoří přátelská pouta a velmi, velmi těžko se z nepřátel dělají lidé neutrální, neřkuli přátelé.
  KR

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. KR

   S Vaším komentářem souhlasím. Jenom si nejsem jist, je-li poznámka, že měl Radim Valenčík článek napsat "jinak" namístě.

   Kvůli této pochybnosti jsem tu také umístil 28.6. dotaz, který kamsi zmizel (asi ne díky technické chybě, protože zmizela i obvyklá nerudná reakce osoby, která si říká "Pražska vlaštovka") -

   Takže svůj dotaz opakuji:

   "Vážený pane docente, můžete mi, prosím, odpovědět na otázku, zda čtenářské reakce pod Vaší poznámkou (kterou převzala Nová Republika), jsou to, co jste očekával, a zda Vám připadají lidsky přijatelnější než chování, které jste popsal?
   Zdravím Vás a předem srdečně děkuji za odpověď."

   Nechtěl jsem tím pochopitelně naznačit, že by bylo povinností pana docenta vychovávat nebo umravňovat podobná anonymní hovada. Jenom mě zajímala jeho reakce na podobné výlevy. Možná je to pod jeho úroveň?

   Tvrdit tedy, že docent Valenčík "spustil stavidla xenofobie" je hodně ošemetné; zmínění primitivové přece své předsudky ventilují vždy a všude, nezávisle na tom, dá-li jim k tomu někdo záminku nebo ne.

   V tom kontextu se také nabízí otázka, zda takové lidi označovat jako Evropany jen proto, že se na tomto kontinentě narodili a žijí tady. To, že se podobní jedinci navíc považují za "vlastence" je jen smutným symptomem dnešní doby.

   Co je to ta "rozjitřená situace"? Kdes vzala, tu se vzala?

   JK

   Vymazat
  2. Díky za reakci a upřesnění. Je to tak, Radim Valenčík xenofobii nespustil, jen publikování jeho příspěvku opět dalo příležitost zviditelnit tuto nechutnou pozici. Ovšem jak autor textu, tak pak i editor NR mohli při své inteligenci předpokládat, co to spustí. V kontextu dnešního stavu je jasné, že text - tak, jak událost popisuje - podpoří xenofobní nálady části populace. Proto to měl autor uchopit jinak, protože masovým vyzněním jeho článku není výzva k potřebné převýchově nevychovance pocházející z jiného kulturního prostředí, nýbrž podpora paušální rasové nenávisti kvůli aroganci jednoho černocha.
   Ono se asi vše na světě dá popsat, sdělit, včetně věcí tragických, brutálních, odporných, názorů hloupých atd., ale je třeba vhodně zvolit formu, místo a čas. Zvláště u záležitostí s velkým emočním nábojem je záhodno si to dobře připravit, aby informace žila tím smyslem, životem, který ji chtěl autor vdechnout a nikoli životem vlastním, zdeformovaným nepřipravenými posluchači. A to je jednoznačná zodpovědnost autora a editora, jak nějakou informaci podají, jak ji zasadí do kontextu, jak prezentují její absolutní a relativní váhu, s čím ji porovnají, jaké souvislosti zmíní. Ne mlčet, lhát, polopravdivě informovat, ale naopak podat komplexní, objektivní pravdivý popis.
   KR

   Vymazat
  3. KR

   Souhlasím s Vaším vysvětlením. Připomněl jste mi (a doufám i druhým), že si nesmíme zvykat na nezodpovědnou žurnalistiku a akceptovat rozmáhající se nedbalost(?) publicistů a redaktorů jako něco normálního. (Pak by se měřítkem dnešní žurnalistiky staly Parlamentní listy.)

   Zaujmout vůči šíření nenávisti žoviální postoj je stejně devastující (a možná ještě škodlivější) jako kupovat si pokrytecky odpustky úředně vyhlašovanými "hate-free" kampaněmi.

   Děkuji.

   Vymazat
 38. Zapomněl jsem k "rozjitřené situaci". Může si za ni především sama Evropa, zejména jeji mocenské špičky, ale také jejich voliči a občané, kteří nejsou s to prosadit alternativu. Začalo to několikasetletým brutálním kolonialismem po celém světě a pokračuje neokoloniálním drancováním tamtéž, asociální politikou v Evropě, nezákonným vměšováním do vnitřních věcí cizích států včetně podpory agresivních fanatických extrémistů a končí podlézáním gaunerské velmocenské politice USA. Výsledkem je (1) bída nejen v třetím světě, kde světový humanistický tlak sice pomohl v oblastech zdravotnictví a školství, leč je bezmocný proti kapitalistickému vykořisťování, čehož výsledkem je růst populace bez práce a seberealizace, ale i (2) neuspokojené obyvatelstvo Severu zbavované důstojnosti a marně se domáhající seberealizace, přičemž proklamace a realizace demokracie, svobod a právního státu se ukazují jen jako nástroje pokrytectví mocných a skrytého vykořisťování. Pak se frustrované obyvatelstvo obrací kvůli mediální manipulaci a destrukci vzdělávacího systému nikoli proti skutečným viníkům, ale proti obětem či nástrojům jejich politiky.
  Od NR apod. pak očekávám, že budou poznání chtivým občanům snímat růžové a modré brýle a ne, že budou přikrmovat jejich zaslepenost a zcestné postoje.
  Právě jsem si koupil 18 let starou knížku Zdeňka Mahlera s jeho esejí o K. H. Borovském, která se jmenuje "Kdo svůj národ miluje, nešetří ho". A je to tak, chceme-li, aby náš národ světu něco dal, chcee-li být hrdi na to, že naší vlastí je Československo, resp. ČR, chceme-li být rovnocennými partnery Němců, amíků, frantíků, Rusů, Švýcarů, Rakušanů, tak musíme jednat dle zásady "težko na cvičišti, lehko na bojišti". Být na sebe, na naši inteligenci a morálku, nároční, vytvořit k tomu patřičnou strukturu, vazby a procesy, díky nimž už nebudou rodáci z Čech na světovém nebi kometami talentů Přemysla Otakara II., Karla IV., Husa, Žižky, Komenského, Purkyně, Smetany, Dvořáka, Mendela, Haška, Čapka, Kaplana, Heyrovského, ale hvězdným či planetárním rojem nejen systematicky zářícím na nebi, ale osvicujícím dalším spoluobčanům náročnou cestu.
  KR

  OdpovědětVymazat
 39. ano...souhlasím s minulým komentářem, kde bylo napsáno...."aby si počkal na velblouda"....to sedí...možná, že tramvají jel prvně...je hrozné, kam spějeme...strašnéééé!!!! To jsme to dopracovali, taková jsme byla krásná zem...a teď se bojím jet i tou tramvají..
  :-(

  OdpovědětVymazat