Reklama

pátek 9. června 2017

Showtime: Putin šokoval Stoneho a řekl, co je mu sympatické na McCainovi

- kou -
9.6.2017 První zprávy

V rozhovoru s americkým režisérem Oliverem Stonem Vladimir Putin řekl, čím mu je sympatický senátor McCain, známý svojí ostrou kritikou ruského prezidenta.


Putin řekl, že respektuje lidi, kteří tak důsledně hájí zájmy své země, dodal však, že senátor žije ve starém světě a nevidí žádné opravdu reálné hrozby pro lidstvo. Ovšem pro ultrarusofobního senátora musí být slova ruského prezidenta vysloveně utrpením.

Oliver Stone, americký filmový režisér: „Myslím, že senátor McCain, například dnes nebo včera navrhl Senátu vetovat předem zrušení sankcí Trumpem.“

Vladimir Putin, ruský prezident: „Vy víte, že ve Spojených státech je hodně takových senátorů, bohužel.“

John McCain, americký senátor: „Putin je vrah. Neexistuje žádná morální identita mezi Spojenými státy a Putinovým Ruskem. Opakuji: neexistuje žádná morální identita mezi řezníkem a banditou a plukovníkem KGB a Spojenými státy, zemí, kterou Ronald Reagan nazval zářícím městem na kopci.“

Vladimir Putin: „Ve skutečnosti, to je pro mě i trochu sympatické - ano, ano. Nedělám si legraci. Je mi sympatické jeho vlastenectví a jeho konzistence v hájení zájmů své země. Ale víte, ve starém Římě byl známý Marcus Porcius senior, který dokončil všechny své projevy jedním a tím samým: „Kartágo musí být zničeno“.

Lidé s takovým přesvědčením jako senátor, kterého jste zmínil, stále žijí ve starém světě a nechtějí se dívat do budoucnosti, nechtějí pochopit, jak se svět rychle mění, nevidí skutečné hrozby a nemohou překročit svoji minulost, a po celou dobu ji táhnou sebou.

Podpořili jsme boj za nezávislost Spojených států, byli jsme spojenci v první světové války, ve druhé světové válce. Nyní máme společnou hrozbu mezinárodního terorismu, chudoby ve světě, zhoršování životního prostředí, které ohrožují celé lidstvo.

Koneckonců jsme nakupili tolik jaderných zbraní, že jsme se také stal hrozbou pro celý svět. Nám by nevadilo o tom trochu popřemýšlet. Takže máme nad čím pracovat.“

- - -

Související článek:
McCain radí Trumpovi: Nemůžete se přátelit s „tyranem“ Putinem!

12 komentářů :

 1. Tomu ussckýmu debilovi zřejmě sudičky nenadělily do kedlubny mozek,ale hoven tam má nadbytek!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takových debilů je i u nás habaděj - ve vládě, parlamentu, na ministerstvech a úřadech, atd.atd. -
   Jen se pořádně "rozhlédnout" ...

   Smazat
  2. McCain a jiní podobní nejsou debilové. To označení má patřit těm, kteří je do příslušných funkcí zvolili.

   Smazat
  3. John McCain je synonynem odporného smradlavého politického lejna Made In USA,týpek se zcela vypatlaným mozkem.V lebáni mu zůstala pouze vydutá díra a tak tento živočich umí už pouze vyměšovat sračky nejenom dolem,ale i horem.Jen nechápu,kolik magorů může volit v USA tohoto debila,stíženého stihomamem a nenávistí až do morku kostí.

   Smazat
 2. No, škoda že Putin není leader EU, to bych ji asi i podporoval.

  OdpovědětSmazat
 3. John McCain mohl by ho cyp střelit a všechny jemu podobné.

  OdpovědětSmazat
 4. McCaina nelze brát tak úplně vážně. Jeho letadlo bylo sestřeleno při náletu na Hanoi a on zajat, načež v zajetí strávil pět let a v důsledku utrpěných traumat má trvalé fyzické a hlavně psychické následky. (je podivuhodné, že Vietkong bral takové zajatce - za ty tisíce tun pum, napalmu a defoliantů např. agent orange)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten hňup McCain měl otce významného usáckého politika a i Vietkong věděl co to má za sólokapra a tento shulin byl pak dobře vyměněn. Škoda že nebyli rákosníci na tohoto zmetka krutější, mohlo být o jednoho hajzla míň, kdyby na něj pořádně přitlačili, tak by se tento hrdina 5x za sebou dosral. Dokonce dostal ve Vietnamu přezdívku Hanojská děvka, proč asi?

   Smazat
 5. Jenže to jeho zajetí mu prokazatelně poškodilo
  mozek,jak je vidno z jeho rétoriky.Bohužel se
  ukázalo,že toto poškození mozku je nezvratné.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 6. To jsem netušil, že McCain je stižen duševní poruchou - stihomamem. Myslím, že jsou na to již i léky, pokud ne v USA, tak snad nějaká apatyka, třeba z Iráku, by je, "mírotvorci", mohla poslat.

  OdpovědětSmazat
 7. Putin si dělal prdel:-D
  Dobře ví, že Mc Cain je jen blbeček, zvolený blbečky.
  Putin-plukovník KGB, fajn. A co tedy Bush-ředitel CIA? To hovoří za vše.
  Mc Cain, idiot, který málem potopil vlastní letadlovou loď, který neposlouchal velitele, a proto byl sestřelen, který byl protekčně osvobozen, protože je z gumácké rodiny.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.