Reklama

.

.

pondělí 26. června 2017

Špatné zprávy pro DAEŠ: syrské vdovy odstřelovačky začínají hon na teroristy (foto)

26. 6. 2017    zdroj
Jak oznámila Russkaja vesna, v oblasti syrského města Salaam na východě Hama byla zformována vojenská skupina k útoku na baštu DAEŠ - město Akerbat. K shromážděným silám se připojují nové jednotky. Součástí skupiny se stala nová jednotka Syrské armády, kterou tvoří výhradně ženy... Pro DAEŠ to je špatná zpráva, protože podle pověry teroristů islamista, zabitý ženou, se nedostane do ráje.


Bylo zjištěno, že součástí skupiny se stala nová jednotka Syrské armády, kterou tvoří výhradně ženy - především to jsou ženy vdovy, jejichž manželé zahynuli při obraně své vlasti před terorismem.

Absolvovaly speciální přípravu v syrském středisku pro odstřelovače a jsou připraveny pokračovat v boji, který začali jejich manželé; tyto ženy jsou plné sil a odhodlání pomstít se teroristům za všechny útrapy, které ony, jejich blízcí a všichni syrští občané prožili.

Pro DAEŠ to je špatná zpráva, protože podle pověry teroristů islamista, zabitý ženou, se nedostane do ráje.

Nová formace je vyzbrojena odstřelovací puškou SVD ráže 7,62mm a také je vybavena zařízením pro noční vidění. Tato jednotka výrazně zvýší možnosti pozemních sil.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

5 komentářů :

 1. Já osobně nejsem muslim a myslím, že islám je zlo a nesmysl, který odporuje asi i všem mezinárodně přijatým lidským právům. Myslím, že islám je násilnou formou vlády nad otroky a cíleným bojem proti všem, kteří ho nevyznávají. Proč bych měl tedy respektovat nějaké takové nesmysly, které islám vyžaduje, pokud se mému svědomí příčí? Proč bych je měl respektovat, když i samotní muslimové je vůči svým souvěrcům nerespektují. Připadal bych si jako magor. Tolik prostá logika článku.

  OdpovědětVymazat
 2. pitomci, aspon tam dejte obrázek baby s dragunovem.
  Ale jinak krok správným směrem. Ještě bych doporučil mrtví ISILáky naházet do jámy a hodit k nim vepřovou hlavu. Nebo chcíplýho psa

  OdpovědětVymazat
 3. Je to správné aspoň jim to podkope morálku.

  OdpovědětVymazat
 4. Jo Daeš ,jak se ženská nasere a vezme to do rukou je průser,utíkej zajíci utíkej, jestli žiješ rád.

  OdpovědětVymazat
 5. Doufám,že se jim bude dařit.Teroristi teď nebudou
  vědět,kdo je sejmul,zda to nebyla ženská.Nedostali
  by se do ráje,tak asi raději utečou.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat