Reklama

pátek 16. června 2017

Spiknutí vojensko-bezpečnostních kruhů proti Trumpovi je reálné

Patrick J. Buchanan
16.6.2017   Zvědavec

Prezident Trump je sice hlavou státu, vlády a vrchním velitelem armády, ale jeho vlastní administrativa je prolezlá zrádci, kteří mají v plánu ho svrhnout. Schyluje se zde k jakési občanské válce, ve které hlavní město usiluje o odvolání vlastního prezidenta.


Až dosud šlo o víceméně nenásilný proces, i přes rostoucí počet pouličních potyček mezi pro- a proti-trumpovskými bojůvkami. Policii se však příliš nedaří držet tyto skupinky od sebe. Několik zadržených lidí dokonce mělo u sebe zbraň.

Není tajemstvím, že cílem Washingtonu je svržení Trumpa s využitím deep state. Málokdo to popírá.

Nedávno odvolaný ředitel FBI James Comey, následovník J.E. Hoovera, pod přísahou přiznal, že poskytl novinám The New York Times informace o své konverzaci s prezidentem v Oválné pracovně.

Cíl: informace uniklé do Times spustí proces ustanovení zvláštního žalobce za účelem svržení prezidenta.

Comey chtěl Trumpa odstranit skrze zvláštního žalobce, přestože sám na základě vlastního vyšetřování v FBI věděl, že Trump je nevinný. Že masivní obvinění Trumpa týkající se spolupráce s Kremlem při úniku e-mailů z DNC (viz Národní výbor Demokratické strany) je nesmysl.

Comeyho podvod měl za účel aktivně zapojit policejní složky státu do svržení vlastního prezidenta. A fungovalo to. Jelikož tímto zvláštním žalobcem, který má po ruce mnoho prostředků, jak jít Trumpovi po krku, je Comeyho blízký přítel a předchůdce v FBI, Robert Mueller.

Jak Newt Gingrich řekl v neděli: „Podívejte se, koho si Mueller začíná najímat. ....To jsou lidé, kteří, zdá se mi, jdou Trumpovi po krku. Jsou mezi nimi mimochodem i ti, kterým bylo vyčiněno za zatajování důležitých informací ministerstvu obrany."

„Tohle bude hon na čarodějnice.“

Další příklad. Podle Daily Kos (internetové diskusní fórum) měl Trump v plánu po inauguraci rychlé zastavení sankcí vůči Rusku a vrcholnou schůzku s Vladimírem Putinem, aby se předešlo druhé studené válce. Ministerstvo zahraničí bylo pověřeno vypracováním detailů.

Dle Daniela Frieda ale koordinátor, který měl na starosti problematiku sankcí, obdržel několik „panických“ telefonátů ve stylu "Panebože, můžete to zastavit?".

Operativci na ministerstvu, neloajální prezidentovi a nepřející jeho vztahu k Rusku, na základě kterého byl zvolen do úřadu, kolaborovali s elementy v Kongresu, aby sabotovali jakékoliv zmírnění sankcí. Povedlo se jim to.

„Bylo by to pro Moskvu vítězství,“ řekl Tom Malinowski z ministerstva zahraničí, který se minulý týden chvástal tím, jak se mu povedlo zablokovat sbližování se s Ruskem. Zaměstnanci na ministerstvu sabotovali splnění prezidentova slibu, pro který ho Američané volili, a nahradili ho svou vlastní politikou.

Nevzpomínám si, že by někdy v minulosti bylo tolik uniklých informací z prezidentova nejbližšího okolí a ne pouze politických, ale i vysoce důvěrných a tajných. Informace prosakují na povrch z údajně bezpečných vyšetřovacích a výzvědných vládních organizací.

Média, která benefitují z těchto informací, kryjí ty, kdo porušují zákony. Skutečně zločinná tajná dohoda ve Washingtonu mezi big médií a deep state za účelem zničení prezidenta a potopení jeho nenáviděné politiky uvolňování, vůči které stojí.

Dalším příkladem je rozvíjející se "prozrazení" skandálu.

Ačkoliv ještě ne vše bylo zveřejněno, zdá se, že nebývale velké množství rozhovorů mezi Trumpovými spolupracovníky a jejich ruskými protějšky bylo monitorováno americkými výzvědnými agenturami.

Na základě rozkazů z nejvyšších míst byly konverzace zaznamenávány, a v rozporu se zákonem byla odkrytá jména Trumpových spolupracovníků.

Tyto přepisy byly následně podle pokynů Susan Rice rozeslány všem 16 bezpečnostním agenturám včetně jmen zúčastněných. Počítalo se s tím, že některé z nich „prosáknou“ na veřejnost poté, co se Trump stane prezidentem. A Barack Obama to pravděpodobně věděl.

Konverzace Michaela Flynna s ruským velvyslancem Sergejem Kislyakem, poté co Obama uvalil na Rusko sankce, jako odvetu za nabourání se do e-mailů DNC, mohla být produktem tzv. „odhalené“ operace. Mediální útok stál Flynna místo v Národní bezpečnostní radě (NSC).

Trumpovi se v jeho úřadu mnohé povedlo. A přesto mu média a jejich spojenci z deep state připravují očistec.

Co si musí Trump a Bílý dům uvědomit, je, že to ještě neskončilo, že to bude boj až do konce, že jeho nepřátelé si nedají pokoj, dokud nebude obžalován z vlastizrady anebo sám s hanbou nerezignuje.

Má-li zvítězit, bude se muset Trump vydat na válečnou stezku, zorganizovat celonárodní kampaň a v hlavním městě vést partyzánskou válku za použití zákonných politických zbraní, které má k ruce, dokud se nezbaví nepřátel ve vlastní vládě.

Hodlá-li Trump prosadit svou agendu, tato bitva je nezbytná. Ale dá se vyhrát. Lidé totiž vnímají, že washingtonské elity jen cynicky brání svá vlastní privilegia, pozice a moc.

Pokud prezident nedokáže přepsat Obamacare, či dosáhnout reformy daní, neměl by příští rok jezdit po státech a remcat na Nancy Pelosi nebo Chucka Schumera. Tihle nejsou skutečnými soupeři. Jsou vyměnitelní.

Měl by vést kampaň proti skutečným nepřátelům (jeho hesla) "Amerika především" slibem, že vykoření deep state a vypráská jejich mediální kolaboranty.

Je na čase spálit Bastilu.


The Military/Security Plot Against Trump Is Real vyšel 14. června 2017 na katehon.com. Překlad v ceně 319 Kč Zvědavec.

8 komentářů :

 1. Měl by všechny obamovce clintonovce vyházet a dosadit svoje lidi.

  OdpovědětSmazat
 2. Buchanan je jednicka

  OdpovědětSmazat
 3. Podle Trumpovych predvolebnich reci bych si myslel ze uz USA a Rusko budou pratele a sankce budou zruseny, clovek by rekl ze si Trumpa uz ochocili.

  OdpovědětSmazat
 4. Trumpa si neochočili. Jen mu znemožňují cokoliv změnit. Musí tam být pěkný bordel v té Emerice a "příkladu demokracie", když prezident se musí bát puče. Ale jen ať pokračují, protože se jen ukazují celému světu co jsou ve skutečnosti zač a začíná se jim ten vybájený domeček nějak sypat. Vypadá to tak, že i jejich lezdoprdelníci jako bába Merkel skřípou zubama a platí a kejhají jen s velikým sebezapřením. Čím hůř tím lépe a čím se to dřív posere v celé Evropě a USA tím dřív ta světovládná, proradná a nenažranci prolezlá pakáž půjde do kytek.

  OdpovědětSmazat
 5. Na to,co se děje v USA nemáme nejmenší vliv.Tak
  je zbytečné se tím nějak blíže zabývat.Stejně si
  tam udělají,co uznají za vhodné.Není tam sice
  ambasáda USA,ale jiné síly,které to ovlivní.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Majevský, to, že na události v USA nemáme vliv ví snad každý. Jako soustavně aktivní glosátor kdejakého textu byste měl chápat, že znalost odstrašujících poměrů v USA je významným faktorem ovlivňujícím vývoj i u nás. Doufám, že nejste z těch, kterým to nevyhovuje.

   Smazat
 6. Comey je lhar. Tvrdil pod prisahou ze 17 soukromych bezpecnostnich agentur potvrdilo ucast Ruska na USA volbach.
  To jen ukazuje jen BEZMOC a nemohoucnost cokoliv zabezpecit pro vlastni obranu, pro vubec nejsilnejsi VELMOC...
  Ani pravdu uz nemohou a nejsou schopni rict sami sobe
  tvari v tvar a pod prisahou!!!...
  Za tim ucelem poslali k Putinovi tu filcku Kelly. Taky se hned ptala..
  Ovsem pravda je zase jinde. Ucast Ruska potvrdili jen 3 slovy tri experti...A nejmenovane utajeni...
  Ale vsichni porad opakuji 17 agentur...
  A bezpecnostnich !!!
  Takze nebezpecnych pro vlastniho US presidenta , stabilitu jejich vladnouciho , politickyho systemu !!
  A daleko vetsi hrozba z tech agentur, nez rusove !!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.