Reklama

.

.

středa 7. června 2017

Stejně je to v Česku jak v nějakém absurdistánu. Prezident lítá po světě a shání kšefty pro svou zemi.Předseda vlády si mezitím lítá pro rozkazy do Bruselu a Londýna, hbitě je plní na úkor celé země a ještě bokem stíhá sabotovat prezidentovy kroky všude, kde jen může!

7.6.2017   Hrad
Projev prezidenta republiky při tiskové konferenci s vietnamským prezidentem
Vážený pane prezidente, dámy a pánové,
dovolte mi, abych doplnil pana prezidenta Vietnamské socialistické republiky několika konkrétními daty.
Přivezl jsem s sebou ve dvou letadlech šedesát osm podnikatelských delegací, což svědčí o přirozeném zájmu českých podnikatelů rozvíjet kontakty a kontrakty se svými vietnamskými partnery. Připomínám, že podnikatele samozřejmě nikdo nenutil, nikdo jim nic nenařizoval, přijeli zcela dobrovolně z vlastního zájmu a tuším, že nyní jsou již v Ho Či Minově Městě.


Včera na hojně navštíveném Business Foru bylo podepsáno sedm konkrétních dohod, které se týkaly nejrůznějších oblastí. Jako příklad bych uvedl optická vlákna, sanitární keramiku, zdravotnické pomůcky a podobně. Je tam i významná dohoda v hodnotě dvaceti milionů dolarů o výstavbě hotelového komplexu na mořském pobřeží. A chci věřit, že právě tato dohoda bude začátkem expanze české turistiky a cestovního ruchu do Vietnamu, této krásné turistické destinace.

Dnes jsme podepsali další dvě dohody, o nichž již mluvil pan prezident. Na setkání obou prezidentů jsme uzavřeli dohodu, která má odstranit dvě podstatné překážky v rozvoji našich vzájemných vztahů. Tou první překážkou je neexistence přímého leteckého spojení mezi Vietnamem a Českou republikou, konkrétně mezi Ho Či Minovým Městem a Prahou.

Tou druhou překážkou je existence, tuším že patnáctidenních, tedy krátkodobých turistických víz, která brání českým turistům v hojnějším počtu navštěvovat Vietnam. Tato víza byla z vietnamské strany odstraněna v případě Německa a Francie a já jsem řekl panu prezidentovi, s poděkováním za krásná slova, která on řekl o České republice, že naše přátelství by se mělo vyjádřit konkrétním činem v podobě zrušení těchto víz, když už jsou zrušena v případě Francie nebo Německa.

Jsem rád, že vám mohu oznámit, že oba prezidenti se dohodli jak na zavedení přímého leteckého spojení mezi Ho Či Minovým Městem a Prahou, tak na zrušení oněch krátkodobých turistických víz.

Česká strana z druhé strany vyjádřila připravenost, v případě zavedení oné přímé letecké linky, o zřízení generálního konzulátu České republiky v Ho Či Minově Městě.

Závěrem vám oznamuji, že jsem pozval pana prezidenta na návštěvu České republiky, kde již sice několikrát byl, ale nikdy jako prezident. Protože novináře nikdy nezajímají podstatné věci, ale pouze detaily ze soukromého života, chci uspokojit novináře tím, že jsme se shodli s panem prezidentem, že oba dva máme rádi plzeňské pivo, a že v průběhu jeho návštěvy tedy navštívíme plzeňský pivovar. Očekávám, že toto bude hlavní titulek z našeho jednání, hlavní věta, headline, protože pochopit obsah našeho jednání je poněkud složité a návštěva plzeňského pivovaru je jednoduše pochopitelná.

Děkuji vám za vaši pozornost.

Miloš Zeman, prezident republiky, Hanoj, 7. června 2017
Z komentářů  na NR

A co vlastně dělá premiér, vláda a většina parlamentu? Kromě lumpáren. Aha! Zákaz kouření.

Výborně , pane prezidente !

Stejně je to v Česku jak v nějakém absurdistánu. Prezident lítá po světě a shání kšefty pro svou zemi a předseda vlády si mezitím lítá pro rozkazy do Bruselu a Londýna, hbitě je plní na úkor celé země a ještě bokem stíhá sabotovat prezidentovy kroky všude, kde jen může...

A místopředsteda s herr manem za "milými krajany" sudeťáky...


"...oba prezidenti se dohodli jak na zavedení přímého leteckého spojení mezi Ho Či Minovým Městem a Prahou, tak na zrušení oněch krátkodobých turistických víz."

To bude zase řevu, že pan prezident Zeman porušil Ústavu ČR a jednal za vládu, která má po minulém summitu NATO v Bruselu zcela jiné starosti.

Mobilizuje myslivce, hasiče, kynology, včelaře, zahrádkáře, Junáky, Sokoly a jiné "odbornosti", sdružené v zájmových spolcích, k zajištění obranyschopnosti státu proti nepříteli, kterého jim stanovili představitelé EU a NATO.

Vše dle hesla "musíme se spolehnout jen sami na sebe".

Nyní má Sobotka za úkol prosadit svého kamaráda Drahoše na místo presidenta,protože ten jako kývací kašpárek by byl pro ně přínosem. Proto všude noviny i ČT pomlouvají Zemana a dělají z něho nemocnou trosku.Přeji Zemanovi hodně zdraví a sílu na volby presidenta....

Děkujeme za spolupráci     Redakce NR

22 komentářů :

 1. Přeji Zemanovi hodně zdraví a sílu na volby presidenta. Já též pokud ho odstraní volím Okamuru. Žádného poskoka kavárny nikdy volit nebudu.

  OdpovědětVymazat
 2. a to si myslíte, že když nám socani s ali třicet let na hlavu, teď jim to zasejc sežerem??

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lidové pojmenování "socani" vyjadřuje socialisty. Pojmenování "socdemáci" vyjadřuje sociální demokraty. Toť vše!
   Moudrý Brouk Pytlík - ochránce Kameně múdrců

   Vymazat
 3. Dnes jsem viděl nový předvolební billboard od ODS, na kterém se ostře ohrazuji proti Sobotkovi, Babišovi a panu prezidentu Zemanovi. Tak chápal bych, kdyby opoziční politická strana kritizovala vládní strany, ale jak může ODS míchat dohromady předsedy dvou konkurenčních stran a prezidenta vlastní země? V čem prezident Zeman konkuruje ODS, nebo jim tak vadí, že se od jeho musí na billboardech distancovat? Co tím vlastně ODS sleduje a čí zájmy prosazuje? Zajímavě je, že se ODS nedistancuje od Kalouska, ani od Bělobrádka s Hermannem, což asi znamená, že jsou to ve skutečnosti spojenci a certifikovány zrádci vlastního lidu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Strana Modrého ptáka (ODS) zůstane směšným skomírajícím načepýřeným ptáčkem na smetišti dějin! Dobře mu tak!
   vědma

   Vymazat
  2. ODS dokázali, že to dokáží. Pevně věřím, že o nich uslyšíme jen v muzeu.

   Vymazat
  3. Hrdým ERBOVNÍM PTÁKEM ODS ZŮSTÁVÁ MODRÁ STRAKA.

   Vymazat
 4. Zeman je jeden z mála politiků,nejenom našich,který na sobě nemá loutkovodičské provázky.Zatímco většina ostatních je má a dokonce ráda,je to pohodlnější.nemusí totiž sami myslet.Jsou to takový skřivánci či slavíci na niti,jen ta nit dnes nevede z Moskvy,ale z Bruselu,Berlína,Washingtonu a New Yorku(OSN).Ato aby se z toho jeden pak pomátl,stačí se podívat na Sobotku a Bělobrádka. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
 5. Kéž bi sa mohli zamieňať politici štátu ako peniaze v banke,mi bi sme si s radosťov zamenili s vami pezidenta Zemana a mi bi sme vám dali zaňho Kisku.Lenže vi máte Babiša a toho nechceme,stačí že máme Bruselského idiota Fica,možnože Marián Kotleba bi bol v kurze ale toho bi som si nedal ten sa nám ešte zíde na zastavenie invázie mlokov.88

  OdpovědětVymazat
 6. Ten komentár 7:43 som myslel čisto ironicky vzhľadom na súčasný stav našej demokratúrnej otrokárskej spoločnosti prepadajúcej sa do feudálnej.

  OdpovědětVymazat
 7. Souhlasím. Jen by mě ještě zajímalo, kdy podá premier ústavní žalobu , že dosud neodvolal pí. Valachovou

  OdpovědětVymazat
 8. Kdybychom měli přímou demokracii, tak by se tento problém s Valachovou vůbec neřešil. Respektive vyřešil by se sám.

  OdpovědětVymazat
 9. Škoda, že prezident lítá po světě a shání kšefty pro ČR a přitom nevidí, že přímo v ČR máme potenciál za zhruba 3-6 bilionů korun, který je schopen vygenerovat celé vysoce kvalifikované odvětví s vysokou přidanou hodnotou a to v líthiu, které máme na našem území a úplně trestuhodně se tváříme, že je v pořádku, že těžbu, zpracování a využití líthia přenecháme nějakým zahraničním firmám.
  My už přece máme zkušenosti s tím, jak to dopadne. Viz OKD.

  OdpovědětVymazat
 10. ANO, DRŽME PALCE, ABY VYDRŽELO ZDRAVÍ ZEMANOVI. Na obzoru není žádná lepší volba prezidenta! Zatímní kandidáti - méně než loutky na provázku, snad maňásci. V tradici naší země je prezident - občan rovný spoluobčanům. Nemáme v tradici mít za prezidenty vrcholné sportovce, klavíristy, zpěváky, spisovatele, nositele Nobelovy ceny, natož karbaníky či veksláky! Český prezident - to nikdy nebylo o "proslulosti" ve světě! I v současnosti by to mělo být o vztahu k demokracii, míru, humanitě, sociální spravedlnosti, právu a občanům, jichž je nejen představitelem, ale především součástí! Je tč. někdo jiný, kdo toto nabízí??? Jen Zeman.

  OdpovědětVymazat
 11. Mám stejný názor jako Vy. Jenže mnoho Čechů v této zemi jsou tak servilní a hloupí, že jim jsou životním vzorem morálky vexláci, šikovní zloději, proněmečtí kolaboranti a nepolapitelní podvodníci. Tedy:
  Pokud takto ,,morálně zdatní" občané-zločinci (a troufl bych si napsat, že je jich většina národa, když podporují Babiše) přistoupí k volbám, tak pochopitelně přehlasují ve výsledku voleb všechny slušné lidi voliče. => Toto je bohužel pravda a nic s tím neuděláme. Zde by musela fakt nastoupit tvrdá totalita, která by fyzicky zlikvidovala všechny zločince a kolaboranty. A vlivem eskalované tzv. ,,demokracie" z USA by z toho vznikla občanská válka. A o to jde především všem západním politikám, EU a USA. A k tomuto směřuje i politika ČR, kde její proradní politici před konfliktem utečou do Ameriky a odtud budou dál škodit.

  OdpovědětVymazat
 12. Zrdaví a hodně sil Zemanovi. ---naši spoluobčané, kteří si tak dávno neříkají, mají z velké části vymytý mozek fungujícím Zákonem peněženky / služ Západu, budeš bohatý jako oni/ a absolutně nejsou schopni pochopit Zemanův přínos. Je strašné, když se někdo, kdo po mnoha letech opravdu působí ve prospěch občanů ČR , setká s takovým nevděkem. - Za nejhorší považuji skončení, zánik lidu , jakožto společné komunity, což je poznat na každém kroku. Často vzpomenu na "dílo" D.Černého, kde dva muži otevřeně močí na ČR.

  OdpovědětVymazat
 13. Právě i David Černý je jedním z lidí, kteří podporují heslo: ,,Služ Západu s budeš bohatý jako oni". Čili, to své dílo vytvořil nikoli jako nadsázku, ale jako radost nad tím úkonem.
  Apropó: Zánik jednoty lidu je založen na osobním sobectví každého jedince vypěstovaného pod heslem: ,, Starej se sám o sebe, tenhle stát Ti už nic nedá". Nedá, protože byl určen k rozkrádání. Po r. 1989 ,,úspěšní" lidé říkali, že bohatý bufe ten, kdo je rychlejší a bezohlednější vůči slušným a poctivým. A světe div se! Mladí si z toho vzali příklad ten největší víc než my, jejich rodiče!!! Ti mladí, kteří udělali tzv. ,,sametovou revoluci", poněvadž jsme jim to dovolili. A proto na konci svého života jim přeji to, co si sami zvolili (područí v NATO) a jestli dojde k válečnému konfliktu, tak jim přeji spravedlivou smrt! Po rekapitulaci svého života a po ohlédnutí jsem měl dětství lepší než oni teď a nyní mi je už jedno, co s nimi bude, když naší a jejich volbou jsme se stali zemí v agresivním svazku, který tito mladí rychle a vehementně podporují. Nechť si nesou své následky ve vlastní hlouposti, kterou jim diktuje americká demokracie. Nechť uhynou ve vlastní nenasytnosti. Amen.

  OdpovědětVymazat
 14. Mladí si dovolili udělat sametovou revoluci,když
  jim v tom staří pomáhali.Byli to ti staří,rodiče
  těch mladých,kteří zdáli sledovali,co se z toho
  vyvine.A když zjistilo co,tak jim akorát spadla
  čelist a zmohli se na slova"tohle jsme nechtěli".
  Jenže už bylo pozdě a akční mládí nedokázalo ani
  náhodou myslet dopředu.Následky máme.Je to i vina
  těch starších,kteří si to nedokázali v hlavě sami
  sronnat.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 15. Raději mnoho žlutých pěstičů rýže, než jediného jaderného fyzika z Blízkého Východu.

  OdpovědětVymazat
 16. Prezident se snaží těžce napravit, co havloidně-klausoidní zmrdi zkurvili během jediného roku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prezident nic nenapraví. A já fakt přeji mladým, aby v rámci agrese NATO na východ si zažili v této zemi to, co oni chtějí stejně jako Ušáci: Pořádnou zničující válku v Evropě. Oni nám vzali to, co jsme vybudovali, neváží si toho, tak ať to zaplatí svými životy pro bohatství agresorů. Když jim něco z toho kápne, tak jen technicky zastaralé nové zbraně od NATO. A půjdou do války.

   Vymazat
 17. Abyste se nedivil pane. Pěstiči rýže mají už jadernou fyziku dávno za sebou a raketovou techniku jsme se učili (my Evropané) od nich. Pěstiči rýže pěstují rýži ze své skromnosti. My Evropané žereme hamburgry podle americké nenasytnosti a chceme válku. Navíc my Češi naivně věříme (jako Američané), že se nám vyhne vlivem raketového deštníku. ... Takovýhle kulový! Je přelidněno a čeká nás rozcestí: 1) Buď se stanem otroky USA a vládců EU, nebo 2) nás čeká smrt v omezené valce.
  VYBERETE SI HLUPÁCI. Prodali jsme vlastní identitu ve své nenasytnosti.

  OdpovědětVymazat