Reklama

pondělí 12. června 2017

Strašný krvavý diktátor Bašár Assad

12.6.2017 Youtube


18 komentářů :

 1. Tohle rozhodně není naaranžované, jak má ve zvyku fašistická CNN!

  OdpovědětSmazat
 2. Bašár Assad je Syrský vlastenec neopustil národ v nejtěžších chvílích. Má podporu lidu jako Zeman.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Herman je také vlastenec, jeden den se klaní Posseltovi, aby druhý druhý den mohl " zneuctit " svou přítpmností památku Lidic.

   Smazat
  2. 13:22 Herman je vlastenec na 1.80 konopného provazu.

   Smazat
 3. Celé moje okolí je s ním,takže naše média můžou psát co chtějí

  OdpovědětSmazat
 4. Nejlepší je upoutávka, kdy Wollner hlásá, chcete-li se dozvědět pravdu, sledujte náš pořad Reportéři ČT. Asi stejný blud, jako od světového myslitele o pravdě a lásce, která zvítězila atd.....................

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Wolner je zaprodanec.Myslela jsem si,když se vrátil,že je to jiný charakter.Koho chleba jíš,toho píseň zpívej.Bohužel �� to s pravdou ,charakterem a láskou nemá nic společného

   Smazat
 5. Sympatický chlap, řekl bych. Docela rád bych s ním třeba u piva pokecal. (Co pijí muslimové? Můžou pivo?)
  Normální člověk!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tuším, že Assad není muslim.
   Sims.

   Smazat
  2. 16:32 Tušíte nesprávně ...

   Bašár al-Asad
   Náboženství: muslim (Alavité)
   https://cs.wikipedia.org/wiki/Ba%C5%A1%C3%A1r_al-Asad

   Smazat
 6. Nepatri to k teme,ale citam v Krone zeitung,,lybijska pobrezna straz ziada,aby vsetky dobrovolnicke organizacie,ktore prevazaju migrantov z Lybie,opustili vysostne vody Lybie. Ku Assadovi.Niekedy pocut pravdu aj v nemeckej televizii.Expert na Syriu.Plynovy utok v r.2013,zomrelo vyse 1000 ludi.Obvinovany bol Assad,jemu sa Obama vyhrazal,ak prekroci cervenu ciaru bude jednat.Obama mal uz mnozstvo zbrani pripravenych na utok proti Syrii,ale v poslednej chvili Obamu varovali anglicke,aj jeho vlasntne tajne sluzby,Syria nema ten typ chemickych latok,utok pripisuju tureckym tajnym sluzbam spolocne s teroristami.Tento nazor v mediach ale pocut nebudeme.To sa len asi Nemci pomylili,pozvali do diskusie nepraveho.M

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Michael Luders bei M.Lanz.Syrien.giftgas.Turkei

   Smazat
  2. 14:43 Je nesmysl, že útoku USA proti Sýrii zabránilo "varování" anglických a amerických tajných služeb, příp. Obama, ale skutečnost, že ve Středozemním moři se objevily ruské válečné lodě a „zaujaly útočné formace, aby mohly bránit své zájmy na Středním východě".
   L.S.
   http://www.zvedavec.org/komentare/2013/09/5647-ruske-valecne-lode-vutocnem-postaveni-pro-syrskou-valku.htm

   Smazat
 7. Mám k tomu dotaz.Kde má Asad ochranku,bez které
  západní demokraté neudělají krok?Asi to bude
  "propganda".Možná je to tím,že na západní části
  světa,honosící se demokracií,se nejedná o tuto
  demokracii,ale o božská práva vyvolených.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 8. Assad se jako jeho otec zasazoval o sekulární stát.kde vedle sebe v míru i přátelství žili,jak šítští Alavité(Assad),křesťané,židé i sunničtí muslimové(ženy musí mít minimálně hidžáby na hlavě).Až sunničtí imámové (ze SAUD.AR.,KATAR)s podporou USA,jak také jinak,zahraničních žoldáků a díky odstranění Sadáma H. vzniklému sunnitskému ISIL v Iráku a jeho expanzi do Sýrie udělali v Sýrii peklo na zemi.Většina lidí v této bývalé vyspělé zemi však není hloupá a svého prezidenta podporuje.Vím,že většina našich politiků,která mu navíc morálně nesahá po kolena,by mu mohla než závidět.Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 9. Zajimalo by mě jaký je Assadův řekněme tomu světonázor - není to náhodou socialista /ale ne takový jako u nás, u nás socialisté hají korporátní kapitalismus/? Pokud ano - pokud vím, tak před válkou těžba nafty byla státní - tak zajimavé je, že další diktátor, ale poněkud jiného kalibru - Kadaffi byl také socialista a těžba nafty v Libyi rovněž byla státní. Též díky tomu Libye byla státem s nejvyšší životní úrovni řadového občana - na světě. Kdyby byla nafta na Kubě, trollové by nemohli psát, jaká na Kubě byla hrozná bída - protože tam byli konunisté. Chudáci Kubánci měli ale jen cukrovou třtinu a ... embargo USA a mnoha jiných zemí. Další diktátor - v Korei. Těž na něj uvalili embargo. Jinak kdo sledoval pořádně komentáře v poslední době v souvislosti s výletem emerické eskadry lodi ke Korei, si mohl zjistit z umísťovaných při některých komentářích internetových odkazů, že v té Severní Korei též to kupodivu nevypadá docela tak jak to hlásají zelné hlavy z české televize.

  OdpovědětSmazat
 10. "Západním" sdělovacím prostředkům, stejně jako českým a zejména ČT nevěřím ani slovo, počítám ale s tím, že i protistrana svoje pozice i realitu přibarvuje. Rozhodující je, na které straně funguje z principu horší systém a kdo se chová agresivně. Obávám se, že horší stranou je celá ta slavná, zkomírající "euroatlantická civilizace"

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.