Reklama

středa 14. června 2017

Su-24 útočí. Podívejte se, jak Islámský stát přichází o nákladní vozidla (VIDEO)


 

14.6. 2017   Eurasia24
Napsal/přeložil: ea24


Ruské Vzdušné a kosmické síly se v Sýrii soustřeďují také na konvoje Islámského státu a úspěšně je likvidují.

Jak uvedl velitel ruských vojsk v Sýrii generálplukovník Sergej Surovikin, teroristé z Islámského státu na základě dohod s koalicí vedenou USA volně obcházejí z Rakky a ve velkém se přesunují do provincií, kde aktivně působí syrské vládní síly.

Konkrétně uvedl Palmýru, která se nachází v guvernorátu Homs. Právě odtud jsou následující záběry, které zachycují údery ruských frontových bombardérů Su-24 na nákladní vozidla Islámského státu v neděli 11. června:

6 komentářů :

 1. Panecku, ta sedla.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. USA by měly pochopit, že pokud jejich protegé sedla, pak tomu Alláh chtěl.

   Smazat
 2. Hezká je ta poznámka v závěru videa: "Pokud toto video dosáhne 1 miliónu shlédnutí tak vám ukážeme, jak duše zemřelého tanku odchází do tankového nebe". :-))

  OdpovědětSmazat
 3. Aspoň budou dřív u aláha čím víc tím líp.

  OdpovědětSmazat
 4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. parádny ohňostroj, krajší ako na Silvestra ! ! ! :-)

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.