Reklama

středa 21. června 2017

Svět podle Putina 2.díl dokumentu ( video)

21.6. 2017   AE News
Včera jsme na NR zařadili 1.díl..
Prima ZOOM přináší exkluzivní událost v podobě čtyř hodin rozhovorů s ruským prezidentem Vladimirem Putinem, které natočil režisér Oliver Stone. Kontroverzní seriál Svět podle Putina (The Putin Interviews) odvysílá pouhý týden po americké premiéře na kanálu Showtime.


Čtyři díly divákům naservíruje pouze v premiéře a jedné repríze o tři dny později. Všechny části stanice odvysílá během čtyř po sobě jdoucích dní.

Politicky vysoce angažovaný filmař Oliver Stone zaznamenal rozhovor, o který se snažilo mnoho novinářů, poseděl s ruským prezidentem Vladimirem Putinem a promluvil s ním mezi čtyřma očima. Většina setkání proběhla v únoru tohoto roku. Stone mimo jiné pokládá Putinovi otázku: „Proč Rusko ovlivňovalo volby?“

19 komentářů :

 1. "...a kdy byla lehká doba?" Silný konec třetího dílu.

  OdpovědětSmazat
 2. Dnešní doba je příšerná.

  OdpovědětSmazat
 3. Skvělý seriál. Je úžasné poslouchat někoho, kdo mluví věcně, otevřeně, upřímně a slušně a hlavně bez těch tupých frází, co slyšíme tady u nás od našich tzv. politiků každý den. U nás je totální úpadek politické kultury, Rusko bereme jako zaostalou zemi - a zatím bychom se od nich mohli učit ....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím s Vámi, pan Putin je inteligentní člověk a má to v hlavě srovnané, děkuji Primě za odvysílání.

   Smazat
 4. Upřímně jsem se doslova divil jak president odpovídal na otázky. Jasně, jednoznačně, krátce. To v záplavě rétorických cvičení a mlácení prázdné slámy našich představitelů znělo jako rajská hudba.

  OdpovědětSmazat
 5. Co na to Chovancovo ministerstvo pravdy a lásky v čele s Pornojandou, pražská kavárna a sluníčkáři z rozvratných neziskovek?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vida to Janda, určitě z toho sám sebe análně ojel.

   Smazat
  2. ojel ba ojel

   Smazat
 6. Říkala jakási Petra Procházková (nevím od kud), že oskarový Oliver Stone je vlastně nýnand a jeho seriál je nuda. Tak teď nevím. Ona je u Romsncových a u Jandy. A tam je ta jediná pravda. Som z teho volaaký zmatený.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Znovu připomínám citát jednoho českého filosofa: "Kde je lev, štěkají všichni psi". A paní Petra Procházková mezi lvy rozhodně nepatří!
   Jirka

   Smazat
  2. 23:31 Petra Procházková se svým partnerem Štětinou jsou živoucími představiteli rčení "Poturčenec horší Turka". Přestože oba pocházejí z komunistického prostředí, tak dnes jsou fanatickými antikomunisty. Ve svém fanatismu pořád považují Rusko za komunistickou zemi a proto jsou i rusofóby. Štětina se dostal až k družbě s ukrajinskými Banderovci. Prostě oba jsou zralí na Chocholouška. Vážně je bere už jen pražská kavárna.

   Smazat
 7. Kdo je vazal, nemůže mluvit svobodně a to je náš případ. Řadě lidí u nás to vyhovuje, obhajují tzv. evropské hodnoty, poklonkují a hlavně vegetují.Je to málo a i oni jsou často překvapeni jak skončí.Příkladem jsou osudy našich kolaborantů - herců aj.Bohužel si většina na ten veget zvyká.

  OdpovědětSmazat
 8. Oliver Stone je čestný chlap. Ať ho ochraňuje Bůh!

  OdpovědětSmazat
 9. No a teď by to chtělo pane Stone udělat podobný rozhovor s porezidentem USA. Ať je možnost porovnání dvou představitelů nejvlivnějších států světa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ať je možnost porovnání dvou představitelů nejvlivnějších států světa.

   Tak to by byl na řadě nyní čínský prezident!

   Smazat
  2. 8.16 Zapomínáte na Bibiho NETANJAHUA! Aby se na vás světové diaspory, americký president, Světová banka, Mezinárodní měnový fond, FED, atd. a nakonec i "česká" vládnoucí "špička" nemračily...

   Smazat
  3. 8:16 Věřím, že by to byl podobně zajímavý rozhovor, jako s Putinem. A stejně tak by se z něj naši "uvědomělí" opupínkovali.

   Smazat
 10. Ano a přesně ,udělejte rozhovor z dalšími státníky.Činský,USA,Německý,Francouzký a tak dále a načí přitroublé,IQ houpacího koně ,Petry Procházkové si nevšímejte.Takých to Procházkovích tu máme plno ,že je můžeme vyvážet ale naštěstí je nikdo nevnímá,možná jde pomenstruační kolabs.Učitelé gramatiky a trollové polibte si.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.