Reklama

středa 21. června 2017

Svět podle Putina – Banality, nepravdy a fráze, hlavně nuda, píší Lidovky. Nikoliv! Opak je pravdou, říkáme my

K. Malý
21.6.2017  ČeskéNárodníListy

Pokud by tomu bylo skutečně tak, jak uvádějí LN, pak nejlepší by bylo, kdyby „Svět podle Putina“ zařadila do svého programu i ČT. Lidé by se obsahem díla mohli sami znechutit a netoužit po dalším dílu, případně někteří by zřejmě vypnuli televizi ještě v průběhu vysílání. Tak by se ruská propaganda sama znemožnila. Nikdo by nemusel být odkázán jen na názory někoho druhého.


Vzhledem k tomu, že „Svět podle Putina“ vysílá jen jedna televizní stanice, a to jednorázově, svědčí spíše o tom, že naši rozumbradové, kteří rozhodují, ovšem za naše peníze, se obávají důsledků, které by byly spojeny s tím, kdyby pořad vysílaly opakovaně, v různou dobu, i další televizní stanice.

Diváci by se mohli dozvědět pravdu o V. Putinovi a Rusku. Viděli by před sebou člověka, který nic nepředstírá, který nahlas uvažuje o událostech minulých i současných, nikomu nevyhrožuje, ale přesto vyjadřuje jasný nesouhlas s imperiální politikou západních států, jejímž jedním z cílů bylo a je i Rusko, jeho zeslabení, výměna současných vládnoucích ruských ústavních činitelů za jiné, vstřícnější vůči Západu, jenž by tak získal volný přístup k nerostnému i jinému bohatství velkého Ruska. Přesto se Putin nenechává strhnout těmito zlovolnými již téměř stoletými pokusy a nemluví o odvetě. Obrana ano, nikoliv útok. Dovídáme se z úst prezidenta Putina, jak se vyvíjelo Rusko, po rozbití SSSR, o hrozivých sociálních poměrech, v nichž žili lidé, o rozkrádání národního bohatství oligarchy. Stojí za to pozorně poslouchat a vnímat uváděná fakta.

Zatím každý z nás mohl vidět jen první díl seriálu „Svět podle Putina“. Přesto mohu každému doporučit, aby si dnes ve 20 hodiny pustit televizní stanici Prima Zoom a sám se přesvědčil, zda Lidovky mají pravdu nebo jde, jako je u nich zřejmě již pravidlem, o protiruskou propagandu, jež někdy nabývá i kampaňovitého charakteru.

K. Malý, napsáno 20.6.2017

- - -

37 komentářů :

 1. Ten komentář od Procházkové je tak nepokrytě zaujatý, že to musí úplně znechutit každého s byť jen minimálním smyslem pro objektivitu a vyváženost. Ale jestli je to ta Procházková od Štětiny (která velebila Azov a jiné nácky), není se čemu divit. Jak si ale chtějí lidovky uchovat alespoň zdání profesionální novinářské objektivity, když zveřejňuje texty profesionálních provokatérů a ideologických pisálků ? Oni už se ani nestydí, už jen jedou svou kampaň s tím, že těch pár zaslepených antikomunistických bijců, kteří je čtou, (jaký paradox - současné Rusko a komunismus) dostane svou potřebnou dávku nenávisti a pomoci při hledání nepřítele. Ubohé, trapné, primitivní....S realitou však neslučitelné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zajímalo by mne kdyby v podobném stylu vyzpovídal Stone Trumpa. Na to bych se tedy opravdu rád podíval taky.

   Smazat
  2. Procházková dělá jen to,co jí národ dovolí.Z diskuzí má akorát srandu.
   Lepší nediskutovat,ale pamatovat si.
   přijde čas.

   Smazat
 2. Procházková je odporná KUNDA!!!!Bez vlastního mozku,v žoldu cizích zájmů...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Paní Procházková je půvabná, inteligentní a fundovaná novinářka!!!

   Velmi dobře pochopila, že Rus je agresor a Američané, EU a Izrael mírotvorci!!!!
   Její půvab koresponduje s její inteligencí a vzhledem!!!

   :-))))))))))))

   Smazat
  2. Paní Procházková byla kdysi odvážná reportérka, ale co začala dělat matraci kavkazským muslimům začala myslet místo hlavy spodkem a to je její konec.

   Smazat
 3. Procházková nemá jiná témata, než házet exkrementy na Rusko. Tuto ubohou "práci" dělá již léta. Je to zapšklá, nenávistí prolezlá prolhaná babizna z močálu zloby.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas. Označení "kunda" je velmi nefér k onomu roztomilému a veskrze lidskému orgánu poskytujícímu oboustranné potěšení. Petra Procházková je zapšklá a mstivá babizna, nenávidící vše ruské. To samo o sobě ji diskvalifikuje jako novinářku a komentátorku.

   Smazat
  2. 13:54 asi jde ve šlépějích Petrušky Šustrové

   Smazat
 4. Vůbec, ty lidovky bych do huby nebral. Oni se zdehonostují sami.Jinak Putin je borec.Na nikoho se nepovyšuje,nehraje si na cara a svoje opomenty spíše omlouvá a většinou po jeho náhledu se situace zdá být srozumitelnější.
  lada

  OdpovědětSmazat
 5. Je to tak. To je ta Procházková, která za mlada držela Štětinovi a podržela i jednomu z velitelů tehdejších čečenských teroristů. Od ní nemá cenu něco číst, ztráta času, jen se člověk nasere.

  OdpovědětSmazat
 6. Komentář svazačky Procházkové dává osvěžující pohled na rostoucí trapnost zabedněných anti-ruských a jiných fanatiků neschopných ani přijmout, ani předložit relevantní argumenty. Tak jenom hýkají jako někdejší politruci ve snaze vyrovnat a překonat jejich tupost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, pravda. Článeček jsem si rád přečetl, Petra nezklamala, opravdu pobavila. Legrační bylo, že neměla žádné argumenty - jen že prý je pořad nudný a pod. plky. Slováci by o její "tvorbě" řekli, že jen podjebává.

   Smazat
  2. máte úplnú pravdu,u nás sa tiež takéto vyskytujú a tiež aj takí pod taktovkou Kisku a ďalších zradcov Slovenska.Pán Putin je mierotvorca,nevidia to len slepí

   Smazat
 7. Putin je inteligentní člověk, nechce válku, nechce zaprodat vlast a nežere malé děti. To pak chápu, že musí spoustě lidí vadit :-).

  OdpovědětSmazat
 8. Celou dobu jsem čekal které noviny začnou,kejhat,pomlouvat a žvástat hovadiny.Takže Lidovky díky !!!!!!Takže první hňup zakejhal,co lidovky ???? Počkejme dále zatím zakejhaly jen noviny,počkejte na tu politologiskou,politickou elitu exotů to bude prdel ,ale aspoň budeme mít přehled o těchto debilech.

  OdpovědětSmazat
 9. Kdo čte lidovky svatý a fašisti.

  OdpovědětSmazat
 10. Procházková a Štětina asi utrpěli trauma v čečenské válce. Chudáci si asi vyčítají, jak se nechali západem platit, jak človíček, jenž byl v tísni posílal i na zbraně.... Chudera, která má dítě s bojovníkem z Afganistánu.. No není to na Bohnice? Štětina se léčí v blahobytu v Bruselu, ona musí tady, tak alespoň tu zlobu ze sebe dostává... Vlastně velmi nešťastní lidé...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Slysel jsem pi Prochazkovou vypravet v poradu pi Tacheci na Plusu, jak se zamilovala do afghanskeho ridice, otehotnela, dohodila mu misto prekladatele u mise v Afg., ale praslo, ze je analfabet a tak ho vyhodili. Pak s nim zkousela zit u nas a "neslo to", dneska je ridicem v Londyne.
   Vzdy ona musi byt chudak zenska...
   Slavek

   Smazat
  2. Ona snad před tím byla v Čečensku, vzala si za muže Čečence, který, jak ona říká, "zmizel". A jí vyhodili z Ruské federace, protože předstírala péči o děti, ale v té školce se našel sklad zbraní. Prostě "chudák ženská".

   Smazat
 11. v čt se bojí oprávněně. Přítelkyně má i kolegy z práce chvilku rozhovor sledovaly a těší se na následující díly

  OdpovědětSmazat
 12. všimněme si, že čím víc takových rozhovorů viz Asad, Putin, tím větší vřískot vší typu procházková štětináč, pornokonečník janda, romancevovi..............

  OdpovědětSmazat
 13. Pan V.V.Putin má dar dobré paměti a přesně cíleného, výstižného vyjadřování.Je konkrétní, uvádí prokazatelné příklady.
  Nemá oponenta na stejné úrovni.
  Jeho oponenti jsou na úrovni pavlače, jen dehonestují, urážejí, pokřikují sprostá slova.Sami se chovají amorálně, nízce, jsou plni cynizmu. Čím více však vykřikují, tím více obnažují pravdu o sobě samotných.Slušný člověk nestojí o sprostého, obhroublého, amorálního či svatouškovsky dehonestujícího oponenta/manipulátora bez pádných argumentů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. U Putina nepochybuji, že bych s ním mohl jít na ryby nebo na houby, sedět nq večeři nebo plachti na moři a měli bychom si stále co říct. Je dobrý debatér a slušný člověk. Všimli jste si, jak se slušně vyjadřoval o Jelcinovi či Gorbačovovi, s pochopením, i když celou tu epochu vlastně odsoudil. Putin je prostě formát chlap. A pak sledujte ty přizdis.áče v ČT, ČRo, parlamentu a vládě. To je rozdíl, co?!

   Smazat
 14. Neznám procházkovou, neznám Štětinu (leda tak tu kančí) tak nemohu ani reagovat na příspěvky o nich. Navíc ani jeden ani druhý mi v ničem nepomohou takže jejich rozumy neberu.Co se týče toho pořadu, dívám se na něj a nejsem z něj šťastný ani neštastný, je zajímavý a úsudek by si měl udělat každý sám podle svého "vyznání". Putin je profesionál a asi v tomto podivném světě nemá konkurenta, nepodléhá emocím, je to pragmatik ale co nejvíce na něm lze ocenit je, že je vlastenec, žádný internacionál.Bohužel být vlastencem je dnes spíše nadávka než pocta.Takže se milí dívejte a přemýšlejte, ale hlavně nepapouškujte co ostatní.To přenechte těm co nemají vlastní rozum.

  OdpovědětSmazat
 15. Moci se podívat, poslechnout a zamyslet se nad tím, co slyším a vidím. Slyšet názory člověka, který dokázal (samozřejmě ne sám) i přes svízelnou situaci v Rusku za Jelcina, vystavět vlastně nový stát. Je to ukázka naprosto odlišného pohledu na svět, už jen přístupem k předchozím vůdcům a k historii. Tím novým pohledem je střízlivé hodnocení vlastních možností, plánování budoucnosti a nabídkou spolupráce okolnímu světu. Spolupráce, kterou nabízí a nevnucuje. Ruská politika není agresivní, ale ani ustrašená ... imperialismus je na západě, co je a bude Rusko je otázkou budoucích let. Se svými záměry se netají a zatím je i plní. Nebo ne?
  ABC

  OdpovědětSmazat
 16. Počkáme si až se vysloví "nejpovolanější odborníci" na podobná témata, mezi ně jistě patří: Kocáb, Štětina, Dienstbier, Janda, Marxová, Šabatová a další z "kulturní elity".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Doporučuji udělit jim cenu Pavla Daneše. Mjr. Zeman měl pravdu o tzv. kulturní frontě.

   Smazat
 17. čekala jsem na tento dokument , a jsem velice spokojená, protože přesně splnil to co jsem čekala. Není v tom žádná agrese, žádné vynášení své neomylnosti. Ale přesně vystihuje danou situaci. Procházková, Štětina a spol.jsou jenom ubožáci kteří již nemůžou couvnout ze svých předchozích názorů i kdyby chtěli. Přece najednou neprozřou a nepřiznají , že neměli pravdu. a proto musí dštít
  síru . Čekala jsem na nějaký komentář k tomuto pořadu již po první části . A až po společné poradě a ujasnění si společných myšlenek se začala tato verbež vyjadřovat.

  OdpovědětSmazat
 18. Je to naprosto jednoduchý proces, pravda jako olej vyplave na vodu, ať už si ti ubožáci Procházková , Štětina, Dienstbier, Janda, Marxová, Šabatová, Halík a ostatní jim podobní plkají co chtějí. Vždyť už jsou pro srandu králíkům. Dámy a pánové blíží se konečná a s ní skončí i zlaté časy ve Spesartu pro tyhle vlastizrádce a oni to moc dobře vědí proto budou ještě zuřivě s pěnou u huby kopat.

  OdpovědětSmazat
 19. Léčba Putinem začala, doufejme, že zabere. Ale pozor, jsou mezi mámi i lidé nevyléčitelní, drze, svou nemoc šířící.

  OdpovědětSmazat
 20. Štramanda Petra Procházková je už svou vizáží
  odsouzena dělat"osvícenou novinářku".Ta může
  obšťastnit právě jen teroristu,který se nedostal
  už půl roku k ženské na viditelnou vzdálenost.
  Za vizáž sice nemůže,ale za svou vlastzrádnou
  činnost už ano!
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 21. Pro někoho to může být skutečně nuda. Kdo čeká konspirační, šílené teorie spiknutí musí být zklamán. Zatím jsem viděl a slyšel stručnou rekapitulaci událostí posledních dvaceti let, ve kterých se opakovaně znemožnil západ. Stačí si vyhledat třeba výroky a skutky Sakašviliho, představitelů západu, včele s prezidenty USA a porovnat je se současností. Vždyť je to k blití.

  OdpovědětSmazat
 22. Procházková jen zaprodaná kolaborantská svině jak ten dobytek fašista Štětináč. Brzy těmto prozápadním kurvám odzvoní.

  OdpovědětSmazat
 23. Zatím jsem shlédl pouze první díl O. Stone´a.V něm ani v dalších dílech, domnívám se, neuslyším z Putinových úst podobný úlet jako: Přišel jsem, uviděl jsem a zemřel.

  OdpovědětSmazat
 24. Zabýváte se zde nesmysly, hloupou novinářkou placenou za své protiputinovské kecy místo, aby jste věnovali pozornost podstatným věcem! Náš stát je ohrožen jadernou válkou, kterou chce spustit ten, kdo sedí daleko odtud a má připravené místo pro přežití. A zase si zvolte takové, kteří vás k tomuto cíli dovedou zkratkou!

  OdpovědětSmazat
 25. 11:50
  Když už nic, tak alespoň zakňučet!!!
  Václav

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.