Reklama

neděle 18. června 2017

Svět podle Putina

- vlk -
18.6.2017  Kosa zostra čili  vlkovobloguje.wordpress.com

Dnes místo článku dám něco, co jsem zatím ještě nikdy neudělal a nezveřejnil – upoutávku na televizní program. Respektive na dokonce na televizní seriál. Ne nebojte se, nejde ani o nějaké těžké umění, srozumitelné pouze vyvoleným a pomazaným ani o nějaký slabomyslný blábol pro Josefa Koblihu a Růženu Koblihovou typu Ordinace v růžové zahradě či Tele Tele.


Prima Zoom se rozhodla do svého vysílacího plánu zařadit čtyřdílný seriál rozhovorů amerického oscarového režiséra Olivera Stonea s ruským prezidentem Putinem. Nemá smysl, abych pracně tvořil jakýkoli vlastní text, když mi Maneca poslala link na server Parabola.cz, odkud mohu převzít vše důležité a podstatné.
Normální

Čtyři díly divákům naservíruje pouze v premiéře a jedné repríze o tři dny později. Všechny části stanice odvysílá během čtyř po sobě jdoucích dní.

Politicky vysoce angažovaný filmař Oliver Stone zaznamenal rozhovor, o který se snažilo mnoho novinářů, poseděl s ruským prezidentem Vladimirem Putinem a promluvil s ním mezi čtyřma očima. Většina setkání proběhla v únoru tohoto roku. Stone mimo jiné pokládá Putinovi otázku: „Proč Rusko ovlivňovalo volby?“


Unikátní série rozhovorů s Putinem na Prima ZOOM:
19. 6. 20.00 – Svět podle Putina (1)
20. 6. 20.00 – Svět podle Putina (2)
21. 6. 20.00 – Svět podle Putina (3)
22. 6. 20.00 – Svět podle Putina (4)
Stone je považován za jednoho z nejkontroverznějších režisérů v Hollywoodu, je kritikem americké politiky po celá desetiletí. Sám Stone popsal čtyřhodinovou sérii tímto způsobem: „Není to klasický rozhovor – otázka a odpověď. Putin je jedním z nejdůležitějších vůdců světa, a pokud Spojené státy prohlásily, že je nepřítelem – velkým nepřítelem, tak myslím, že je velmi důležité si poslechnout, co říká on.“
Producentským partnerem projektu je Fernando Sulichin, který s Oliverem Stonem spolupracoval již dříve na filmech o Hugovi Chávezovi, Fidelu Castrovi a dalších. Posledním Stoneho počinem byl snímek „Snowden“, filmové vysvětlení rozhodnutí Edwarda Snowdena, které vedlo k úniku tajných informací. Stone se se Snowdenem v Rusku opakovaně setkal. Některé režisérovy návštěvy do Ruska byly také spojeny s rozhovory s Putinem. Mluvil s ním sice původně jen o Snowdenově aféře, ale vzešla z toho důvěra pro sérii dalších rozhovorů. Stone uskutečnil rozhovory s Putinem více než desetkrát během dvou let, nejvíce však v únoru po prezidentských volbách v USA. Putin poskytl pro americká média v posledních letech jen malý počet rozhovorů, včetně interview pro CBS a CNN. Produkce však prezentuje Stonovy rozhovory jako výjimečně rozsáhlé – dokonce je přirovnává k rozhovorům Davida Frosta s Richardem Nixonem před čtyřiceti lety.

Opakování:
22. 6. 17.50 – Svět podle Putina (1)
23. 6. 17.50 – Svět podle Putina (2)
24. 6. 17.45 – Svět podle Putina (3)
25. 6. 17.45 – Svět podle Putina (4)

Netuším, co budete v uvedených dnech a časech dělat vy, ale mám naprosto jasno, že já budu sedět u bedny a pečlivě naslouchat. A pokud by to z nějakého důvodu nebylo možné, pak si to nepochybně nahraji na disk k pozdější konzumaci. Názory ruského prezidenta mne opravdu zajímají. Chci totiž rozhodně vědět, co si myslí a jak myslí člověk, který kdykoli může stisknout jaderný knoflík a o kterém jsem denně informován z medií, že je to bud mocí posedlý psychopatický blb či naopak nesmírně rafinovaný nejhorší možný zloduch, vedle kterého profesor Moriarty, Adolf Hitler nebo Džingischán vypadají jako parta Rychlých šípů.

Už se těším na komentáře takových Votápků, Kolářů, Langšádlových, Gabalů, Jandů nebo Břeštanů a všech dalších, kteří až se vyrovnají se svou mozkovou kolikou, která je nepochybně, jako důsledek tohoto počinu Primy, čeká, nás opět zavalí dobrodiním rad, jak ty rozhovory máme správně chápat a co si o nich máme myslet. A moc se těším, až Smatana, Slonková, Aktualně.cz, Čulík a všichni další vydavatelé sestavovatelé různých fízlovských seznamů proruských webů a dalších podvracečů do nich zařadí i televizní stanici Prima Zoom. A doufám, že někdo upozorní na obrovský rozvratný potenciál této Stoneovské série rozhovorů i paní Romancovovou a její partičku s monopolem na jedinou pravdu, aby nás mohla včas aktivně ochránit.

Poctivě přiznávám, že nebýt těch, v předchozím odstavci jmenovaných, nejspíš byste četli nějaký článek zabývající se některým z akutních problémů světa nebo České republiky. Ale při představě, jak a si ti, co si ursurpovali a ursurpují jedinou platnou pravdu jsem neodolal a napsal s velkým gustem a potěšením tuto upoutávku. Ať už od Putina uslyšíme cokoli.

- - -

40 komentářů :

 1. Vlku, zachovejte klid. Pořád ještě se mohou objevit nějaké "technické problémy", aby to Prima nemohla odvysílat. Rozhovory jsem viděl a musím říct, že vámi jmenovaní budou mít nelehkou práci, aby se jim na jejich základě povedlo nějak Putina pošpinit. Alespoň ne u lidí, kteří mají více než ty Kalouskovy oblíbené dva mozkové závity.

  OdpovědětSmazat
 2. Ať si Putin říká co si říká, ale my(!) víme naprosto přesně co si myslí. On i když neříká nic, my(!) naprosto přesně víme, co chce říci. Nás(!) neoblbne! P.S. To jsem napsal již dopředu za kavárníky a glosátory našich medií na zmiňovaný rozhor.

  OdpovědětSmazat
 3. Když se jedná uváženě a poctivě,nejsou schopni na Putina najít zbraň.Nezavrhuje muslimské náboženství a také usoudil,že víra člověka drží vzpřímeně za každého počasí,proto vložil důvěru do pravoslavné cirkve.

  OdpovědětSmazat
 4. Ještě jste zapomněl na kavárnický poskoky co jsem chodí prudit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To jsou sionističtí synci s obřízkou, co mají za úkol likvidaci našeho národa gojínů, jak je to napsáno v talbunu Jiří Plzen

   Smazat
 5. S Vlkem souhlasím, byť v jednom se krutě mýlí. Nikdo z těch, které uvedl, nemůže být stižen "mozkovou kolikou", ježto jsou to bezmozci. Zdravý a mozkem nadaný člověk, by nemohl mlejt hovadiny jako oni a nadto s plnou hubou demokracie pracovat coby cenzor, nebo tvůrce seznamů jemu nepohodlných názorů. Je to chamraď. Slušně se to uživit neumí, tak se prodaj. Sluční o ně zájem namaj, tak berou co umí - lži, podlost a nenávist - ceny mírné. I ta ku*va u cesty má víc cti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:08 Putin o takových lidech mluví i v uvedeném pořadu. Jsou to lidé, kteří zastydli ve svém "antisovětismu" a nechápou, že svět je o několik desítek let dál. Podle mně je to stejné, jako přistupovat k Německu z pohledu 40.let. Týká se to všech v článku jmenovaných i velké řady dalších. Zvlášť patrná je ta zastydlost u pravicových poslanců, kteří jsou často jen kousíček od nacistických postojů k tehdejšímu SSSR.

   Smazat
  2. 15:08 Není co dodat, krásně, výstižně napsané !!!

   Smazat
  3. Stereotypně uvažovat je pohodlné stejně jako sedět v křesle o burácích a pivu a hudrat na bolavá záda a nohy. každému k jeho škodě bez ohledu, co si o tom on každý myslí.

   Smazat
 6. Díky Vlku, už se těšíme. Medikolog

  OdpovědětSmazat
 7. dík za informaci. určitě se na to podívám.

  OdpovědětSmazat
 8. V článku byli opomenuti další "gejzíry inteligence" a "odborníci na ruskou problematiku".

  Třeba Romancov, Dvořák. Z "čestných politiků" Chybí Štětina, Ženíšek, Zaorálek, Kalousek, Schwarzenberg, Laudát, Sobotka, Šeda, Zlatuška!!!

  Vždyť pánové z TOP - 09, předávali dýku ve stylu SS vražedkyni Savčenkové z Ukrajiny. Pan Sobotka je "zneklidněn" zatýkáním demonstrantů v Rusku!! Že na Ukrajině vraždí novináře, kteří neposlouchají BANDEROVCE z vedení Ukrajiny, o tom nic!!!

  Jistě své pronese i úřad chovance Chovance na boj s ruskou propagandou!!

  TĚŠME SE!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Doufám, že Janda je rozumný a opatrný člověk a nebude se dívat a nechá si to od, třeba od svýho šéfa, Chovance, překoktat. On by z toho mohl dostat infarkt falusu.

   Smazat
 9. Těším se. Je to člověk, který má můj obdiv. Kéž by u nás byli takoví politici. Ach jo.

  OdpovědětSmazat
 10. Co si mysli Putin ...to prece kazdy vi!!! i male dite !!!

  Putin si mysli , co mu naridi clenove jeho KGB politbyra ABY SI MYSLEL. Putin je pouze herec, jenz dobre hraje sve divadlo na Ruske a svetove masy!!!
  To by mel VLK pochopit!!! a tak se na to divat.

  Oliver Stone ....kdo vi jaka je jeho posice .., udela interview s Putinem podle scenare znameho Putinovy , zadne nezname otazky , priveze to do USA zaznamy, prozenou to pres USA vedeni SVETOVYCH elit pod jmenem Builderberg a udelaji z toho cosi jako interview s Putinem pro masy predelanim 30% strih sem strih tam ...dobre divadlo.

  Kdyz si dali demagoga Trumpa k moci zrejme jim o pravdu masam asi nepujde .

  Ovsem VLK je pro mne intelektualne trochu slaby , neni pilnym studentem udalosti a cteni knih. Mozna ani nechce , mozna pouze jina nadvladni organisace??? Kde berou penize a kolik maji??

  Kazdemu kdo sedi obcas u pocitace by melo byt jasne , ze je tady hra na :" PROPOJENI RUSKA -USA z dlouhodobeho hlediska" a Putin ci Trump jsou pouze takove fasady aby matli DAVY LIDI, co vidi Trumpa a jeho blaznovstvi ale jsou neschopni videt intensivni politicke rozhovory na pozadi SSSR-USA. Jedina methoda jak zastavit Cinu!!! a jejich neprijemny populisticky politicky program.

  Znamy trik kouzelniku , pozornost lidi se upouta do bodu A catim co ruka hleda penezenku koho si v bodu B.

  Bruno

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:07 Vaše znalost Putina a dokumentů Olivera Stonea je asi taková, jako znalost vlastností vlka, načerpaná z "Červené Karkulky". Jen tak dál, místo faktů a skutečnosti studujte pohádky "z počítače". Jedno tajemství vám ale prozradím: vámi zmíněný SSSR už pár desítek let neexistuje.

   Smazat
  2. 16,07 - jo tak každé malé dítě?? Vy jste buď totálně vypatlaný, nebo ožralý za bílého dne anebo jste pitomý provokatér. Dál netřeba příspěvek číst, KGB a SSSR už dávno neexistují. Totalita se, milý zlatý, přestěhovala už dávno z Východu na Západ.

   Smazat
  3. Potvrzeno. Pytlíkovu hloupost stejně jako šídlo v Pytlíkově pytli neutajíš! jak naivní je konání mentálních lenochů a mravních ignorantů, kteří tak na sebe prozrazují svou bídu a ještě křičí do světa.

   Smazat
  4. Kdyz jsem to psal , vedel jsem ze jste absolutne blby lidi a ze budete mne napadat, a ne argumentovat priti mym tvrzenim.

   Podivejte se Stone se pohybuje prilis dlouho okolo Hollywoodu aby byl apoliticky!!
   Hollwood je politicka masina coz vy nechapete.
   Malo ctete SSSR+USA politicka integrace absolutni nutnost behem pristich 7-10 let.
   Putin je Globalista a vse je hra , stejne jako Trump. Oba manipuluji davy a predstiraji!!!

   Reknete mi kde ere VLK penize na ruzna zastoupeni ...kdo ho plati odpovezte!!

   Vlk nema nic : nema ideologickou zkladnu , filosoficky zaklad jen zvani pro blbce jako jste vy!!!

   Dekuji za pozornost a argumentujte , mate li cim O CEMZ POCHYBUJE mate prazdne KEBULE!!!?????!!

   Ja vim, mate sexualni komplex " ja te miluji VLKU !!!" ty pomahas memu SuperEGU!!!

   BroukPytlik

   Smazat
 11. 16:07
  Ty to máš dobře vyhrábnutý v tý dutý kedlubně,Pytle!!!!!

  OdpovědětSmazat
 12. 16:07 opět jeden nezaměnitený, intelektuálně obvykle "silný" text, kde již po prvních několika málo větách rozpoznáme autora Bruno Brouk Pytlika, neschopného dopracovat se české diakritiky. Vivat! S potřebou "bílého muže" být opatrný vůči Číně jistou spoluprací USA, Evropy a Ruské federace, není ani Pytlík tak docela vzdálen pravdě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:18-pokud je Bruno Brouk Pytlík, potom skládám poklonu, jak dohnal českou gramatiku. Chybějící diakritiku mu nevyčítám a na jeho názoru je dost pravdy. Pro USA je Čína nebezpečnější než RF. "Kde se dva perou, třetí se směje",což jistě vědí všichni aktéři světových dějin, Putin, Trump, Čína i "Globalisté".

   Smazat
 13. Vidíte i takoví se mezi náma najdou.Chocholoušek to vysvětlil větou"Vás nepotěším, kvoká stále jen kvoká".
  lada

  OdpovědětSmazat
 14. Sakra, co dělá Chovancovo úřad pravdy? Kde se fláká Romancov? Jak to, že pohoršeně nebouří Langšádlová? Proč už alespoň týden Nebubnuje Štětina na válečný, protiruský buben? Nebo všichni zaspali?
  A nebo intenzivně makají, stříhají a retušují... Neuvěřím, dokud neuvidím a neuslyším.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:47 Co dělá "Chovancovo úřad pravdy"? Račte se podívat na jejich oficiální stránky:
   https://twitter.com/CTHH_MV
   Jejich posledním majstrštykem je odhalení, že doporučení Klause vystoupit z EU není názorem vlády. Někdo by si třeba mohl myslet, že Klaus je pořád ještě premiérem. A odhalit takovou pravdu, to se vyplatí!
   Pořád jsem nepochopil, proč jsou zprávy CTHH také v angličtině. Celé mi to připadá jako prezentace "páníčkovi", jak moc se vláda snaží mu vyhovět. Přitom sami tuší, že je to celé pitomost.

   Smazat
  2. Možná je to známka demokracie ...

   Smazat
  3. Nemáte hlavu jen na čepici. Dobrý postřeh.

   Smazat
 15. Dokud Čína maká,tak je to v pořádku,ale jak by se daly Číňané na pochod,pak bude zle.Každopádně jejich práce,vývoz,bude jen za potraviny a kdo bude ochoten Číně dodávat potraviny má vyhráno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dokud se Čína nenaučí alespoň 80% potravinové soběstačnosti a tamní vedení nepochopí to, co Putin a jeho lidé, ani v zemi draka není budoucnost nadějná. Používat nástroje slábnoucího rivala je jako zahrávat si s ďáblem...

   Smazat
 16. Putin na Primě.Fajn.Další krok od války.Ovšem kam,že.

  OdpovědětSmazat
 17. Můj respekt k V.V.Putinovi neustále stoupá díky skutečnosti, že tento mimořádně mentálně a současně fyzicky disponovaný muž dokáže bez obřadnosti pouze s neutuchajícím konáním na základě opatrných slibů zlepšovat život nejen své země ale současně lidí na celé planetě. V RF jsou svorní, my jsme navzdory všemu stále zapomínající na Svatoplukovy pruty. Dokud se všichni nenaučíme KSB a DVTR a nepochopíme způsoby řízení socioekonomických supersystémů, budeme stále o kilometr za vozem, nechápajíce nic než to, který je den v týdnu a proč prší (i když ani to asi ne všichni). Průobůh, spojme své síly a AlianciNS, jinak budeme tragédy neschopnými společně konat, co je třeba k záchraně této země.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Buffer , ne!! zcela pravda , vse je hra na lidi. Netvrdim , ze Putin je neschopny , je to ale gangster . Podivej se interview Megan Kelly -Putin....to byl podvod a hra na blbe male lidi. Megan Kelly nemuze udelat spatne interview, kdyz ji na to daji tyden aby si pripravila otazky ..ktere ona kontroluje do detailu , a k tomu ma svuj tym mozna 10 lidi s master ci CSC v politicke vedach , ti ji prostuduji temata ze vsech stran , a mozne odpovedi a kam by to vedlo. Dokonala priprava, neni mozna chyba , kdyz kontroluje otazky.

   Kelly Megan zna televisni busines tam a zpet ci jako svou dlan. Umi se ovladat. Nemuze udelat chybu pri takovem dulezitem interviu co bude sledovat mozna 5.000.000 Amiku.
   AVSAK EJHLE:
   Megan Kelly zahraje na blbecky ..jak Putin je genialni a ona jen pouha zena ???

   Clovek ji musi trochu sledovat jeji male podvody , to je o dela celou dobu ...jak ovlivnuje politiku za vetsi $$$$ Baksis do jeji kabelky.

   Nyni v Americe jede program do jiste miry vybudovani kultu Putina : zaracne zbrane , zaracny Putin, Putin zachrance lidstva, Putin nejsilnejsi vudce sveta.
   Pan Trump a jeho operace s Ruskem na denim poradku ??? Co se pro boha deje ?? ziji v delirium tremens??

   A NYNI:
   Ovsem vidim snahy obdivovat pana Putina od pana Stona a jeho vytvory pripada mi prilis ocividne , dalsi promoce ci jako absolutni podpora Putina , ktery se tomu smeje , neb vi ze USA zahralo spatne svou hru s Cinou a ze Trump ma zajem jak na tom udelat-urvat $$$$ a prezit .
   Takovych podvodniku jako Stone se pohybuje okolo Hollywoodu nekonecno.

   Musite panove to byt schopni analysovat je to manipulace davu vse.

   Ovsem moje otazka dne kde bere VLK penize ??? nadvladovka ?? ze ano ci pan Soros??
   Maji nejakou ideologii ?? jestli nemaji pak je to nadvladovka , ze udelaji cokoliv pro penize!!!!
   Ovsem tvrdim ze jste NULY , NINGUN , NOBODY, ze vy nic nechapete a nemate zadnou ideologie , zakladnu , ci nabozenstvi. Jen chcete byt zachraneni!!!
   Ovsem otazkou je :jeli nejaka zachrana vubec v planu vazeni panove !!!! Ja o tom pochybuji , a jeli pak ne vase!!!

   s uctou BroukPytlik

   Smazat
  2. Bruno Brouku Pytliku, provozovat blog nestojí víc než adresu a připojení k internetu, potom už jen osobní autorskou práci, popřípadě čas na spolupráci s příznivci či jinými autory. Na to Sorose nebo jiné sponzory nikdo nepotřebuje, jestli ale na frekventovaný blog vezme reklamy, múže i slušně vydělávat. Vševědoucí velký kombinátore.

   Smazat
  3. Fedor Broukovi Pytlíkovi. Nevážený Brouku,
   NULA, NINGUN, NOBODY, НИЧТОЖЕСТВО, NULLARD a tp. jsou všichni Vám myšlenkově příbuzní. Kdo měl tu čest pobývat dlouhodobě v Rusku, ten Vám, nevážený hmyze potvrdí, že veškeré pozice, jež jsme v Rusku opustili v rámci budování demokratůry a pomsty Rusku, okamžitě po nás obsazovali naši noví spojenci /co nás prodali v Mnichově/ a nejinak činili a naši dnešní nezpochybnitelní přátelé zpoza Velké Louže. To byste ale nesměl být líný a vydat se ihned poté, co Pravda a Láska u nás zvítězily nad Lží a Nenávistí, do Ruska pomáhat našim novým podnikatelům se tam uchytit. Kdo z našich podnikatelů ignoroval "upřímné rady pravdoláskařů" a vydržel do nástupu V.V.P. nelitoval a pokud vím, dodnes nelituje. A co se týče Vašeho pseudonymu, doporučuji Vám ho změnit a nedělat ostudu našemu klasikovi dětské literatury Ondřeji Sekorovi.

   Smazat
  4. 23:23 Jen ať si ten pseudonym nechá. Lepší byste pro něj nenašel, viz Wiki: "Přeneseně se označení Brouk Pytlík obecně používá v hanlivém významu pro osoby, které se odvažují mluvit do příliš mnoha oborů, zejména pokud jsou přistiženy při povrchnosti či nepřesnostech."
   Je to Brouk Pytlík jako vyšitý, i kdyby si říkal třeba Bruno...

   Smazat
 18. Na ČT24 v pořadu Newsroom ČT24 právě probíhá "preventivní" masáž mozků k tomuto pořadu redaktorem Kundrou z Respektu. Chudák novinář ani neví, že to jsou spojené útržky, natáčené po dobu asi čtyř let. Spekuluje nad tím, že to byl čtyřhodinový rozhovor, poskytnutý spřízněnému Stoneovi, který se Putinovi neodvážil položit nepříjemnou otázku. Obrázek o profesionální úrovni Kundry si udělejte sami po shlédnutí filmu. Jako obvykle se autoritativně vyjadřuje k něčemu, o čem vůbec nic neví. Ale názor má pevný, uvědomělý, předem hotový.

  Hned vzápětí redaktor předvádí poslední odhalení ruské dezinformace Chovancovým střediskem CTHH. Na jedné straně je citát Klause "nastal čas připravovat odchod naší země z EU" a z toho prý ruská Pravda.ru vytvořila manipulativní dezinformaci, když napsala: "Česko zkoumá možnosti odchodu z EU". Já tedy nevím, ale Klaus a jeho institut (a nejen oni) jsou snad také Česko. Není to jen vláda, na jejíž Eurohujerský postoj se CTHH odvolává. Kdo tedy manipuluje a dezinformuje?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Díky za info já se na ten drekpořad nemohu dívat ze zdravotních a asociálních důvodů.Zvedá se mi tlak a nezazdržitelně sprostě nadávám .Na výchovu mládeže to nedělá dobrý dojem.

   Smazat
 19. To je malér, to je malér, takový pořady v TV a já bednu před časem prodal Lakatošovi za pět piv. Teď abych šel na televizi k sousedce. A ta baba odnaproti to zase rozkecá. No, nevadí, Jiřina je fajn baba a čtyři večery u dobrého kafe určitě bodnou. A navíc to čtyřikrát opakujou ;-). Vlku, dík za tip!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Opakujou to jenom jednou. Je to čtyřdílný pořad.

   Smazat
 20. Putin jede čistou lajnu.Sází na morálnost,soudržnost,národ a víru v lepší zítřek. Výsledky se dostavují,národ vidí změny k lepšímu a to posiluje lidi k větší snaze a výkonu.Lidský život není věčný ale vývoj pokračuje neustále dál.Stačí ukázat ostatním světlo na konci tunelu a mají cíl.Když ne pro sebe tak pro své potomky! Kdo v Evropě nebo EU vidí světlo? Já spíš jen pekelné plameny.Za pár let bude Rusům celý svět závidět!
  Chudáci naši potomci po nás pitomcích!Ženeme se do pekla jak zběsilí a ještě se u toho rveme a předbíháme navzájem.Chováme se hůř než zvěř. Je to konec evropské civilizace. Rusko ovládne do několika let celý svět.Ať už s Putinem či bez něj! Jen blbec by nepokračoval v čisté cestě kterou Putin rozjel!!!
  Komu to nedochází tak je fakt vůl.......

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.