Reklama

úterý 13. června 2017

Trump připravil Porošenkovi zdrcující úder: je připraven odtajnit kompromitující materiály o Ukrajině


13. 6. 2017     zdroj a zdroj
Zdá se, že Američané se již "dost nahráli" na ukrajinskou demokracii a chtějí vystoupit z této již dlouhotrvající hry. Prezident Donald Trump oznámil, že by chtěl zveřejnit tajné materiály o Petru Porošenkovi. Podle samotného Trumpa bude mít Petr Porošenko po zveřejnění tajných materiálů o Ukrajině možnost akorát tak uprchnout ze země spolu se svými stoupenci, informuje portál rusnewstoday24.ru.

Materiály o skutečné situaci na Ukrajině připravil kultovní americký filmový režisér, držitel tří Oscarů Oliver Stone. Režisér se obrátil na Trumpa s naléhavou žádostí, aby zveřejnil materiály o událostech v letech 2013-2014 na Ukrajině, již v únoru letošního roku. Stone obvinil USA a CIA z organizování státního převratut na Ukrajině před třemi lety.

Trump by mohl povolit zveřejnění těchto materiálů, jen aby dorazil příznivce "obamovské" administrativy.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

35 komentářů :

 1. Tak to bude skvělé pryč s fašounama.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To by naprosto nebylo skvělé pro V4, kterou bráníme.

   Smazat
  2. My něco bráníme? Naivko.

   Smazat
  3. 22:35 My vesmírné civilizace.

   Smazat
  4. To chce Donald tak ublížit Ukrajině??? Fuj!!

   Vždyť Ukrajina hájí "evropské hodnoty" a již TŘI roky zadržuje PĚTINU ruské armády, při agresi na Ukrajinu!!! Jinak by byla ruská armáda již ve Francii!!!

   :-)))

   Smazat
  5. Rusové mají totiž špičkovou bojovou techniku, ale špatně jim to brzdí....

   Smazat
  6. No a ti naši jeho vyznavači co?????,Švarnýnegr,Štětinatý a pražský výběr narcotic......půjdou za ním sami?,nebo potřebují pomoci......?

   Smazat
 2. a prasiatko pojde pekne do chlieva

  OdpovědětSmazat
 3. Kladu si dvě otázky:
  - Co by se stalo?
  - On někdo, kdo je soudný, bere Porošenka a spol vážně?

  Doplním svůj poznatek: Vždyť i v Globusu zmizely z prodeje bonbóny Rošeň.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:10 Potřebujeme Ukrajinu, která dokáže čelit Rusku, protože pokud by ji Rusko anektovalo, jeho živá válečná síla by zásadně vzrostla a navíc by stálo už na hranici V4.

   Smazat
  2. Ano, ano kadete Büglere (22:19), již před válkou jsem o tom hovořil s panem zemským inspektorem a on mne za mé postřehy velice chválil.

   Smazat
  3. 22:19 -ale to mi nevysvětluje, proč v Globusu nejsou bonbony Rošeň.

   Na své otázky si tedy odpovím sám:
   -1, nic by se nastalo, stejně to všichni vědí
   -2, vyjdu z prvního bodu, nikdo ho nebere vážně a až se stane překážkou, "demokraticky" ho vyříděj jak žádost na byt.

   A Ukrajina dokáže něčemu čelit?

   Smazat
  4. 22:19 - To je zajímavý postřeh. Kam na ta moudra chodíš? To by si zasloužilo trochu rozvést a doplnit fakty. Rád bych se poučil. Protože pokud vím, tak Ukrajina, nebo její podstatná část byla vždy součástí Ruska. Vše co bylo ukradeno má být vráceno. To je přece základní demokratická poučka. Zatím se tak stalo pouze s Krymem.
   A nestyď se být světlonošem.
   Mik

   Smazat
  5. 22:49 Rusko i Ukrajina jsou členskými státy OSN od 24.10.1945, což je oficiálním vzájemným uznáním a samozřejmě tedy i tehdejších hranic. Rusko může chtít třeba modré z nebe.

   Smazat
  6. Vysvětlete 22:19, proč se domníváte, že Ruská federace má důvod a vůbec možnost vojensky napadnout Evropu nebo anektovat Ukrajinu, když náklady a rizika té akce daleko přesahují ekonomické, ale i vojenské možnosti Ruské federace. Je to naopak, Ruská federace s nasazením všech sil brání svoje zdroje, tedy svou státní suverenitu, při tom je soustavně vyčerpávána a rozvracena.
   Tahá jednoznačně za onen příslovečný kratší konec.

   Smazat
  7. 23:12 Zrovna se konal summit SCO (ŠOS) a
   byly na něm za členy přijaty Indie a Pákistán. Írán je čekatelem a Turecko o vlastním členství uvažuje,... pokud ale spíše už neusiluje. Tedy Rusko a Čína a dva další jaderné a hodně lidnaté státy. Hedvábná stezka umožní Asii rychlý+bezpečný+jistý průnik do Evropy. Do té doby ale Rusko musí být natolik silné, aby neztratilo dostatečný význam. Rusko mělo vždy největší strach z Číny a ta potřebuje další území a zdroje stále. EU má být obětována, podle mého logického názoru.

   Smazat
  8. 23.09 No právě, pane. V roce 1945 byl KRYM výlučně a pouze RUSKÝ! Ukrajinec Nikita Sergejevič CHRUŠČOV, bolševik až na půdu, UKRADL RUSKU RUSKÝ KRYM AŽ V ROCE 1954, aby jej mohl, jako ukrajinský lup, protiprávně převést na svoji milovanou Ukrajinskou sovětskou socialistickou republiku. Před ním, již za Stalina, Rusku obdobně ukradli NOVOROSSIJU. Krym již byl RESTITUOVÁN, díky Bohu.

   Smazat
  9. USSR vznikla 1922. Stalin nebol vtedy pri moci... a ešte dlho nie, hoci oficiálne... Tajomník bola funkcia - starať sa o účty strany... Upratali tam Stalina, lebo to bola čierna robota a hovoriť nevedel. Byro sa skladalo tak, aby zodpovedalo videniu Kominterny... Až neskôr, 30. r. Niektorí historici hovoria, že občianska vojna trvala až do 1SV - a niektorí, že dodnes! :)

   Smazat
 4. 22:19-Naprosto nesprávná premisa.Rusko Ukrajinu
  vůbec nepotřebuje anektovat.Potřebuje ji jenom
  jako nárazníkové pásmo.Co by Rusové,kteří mají
  dost svých problémů,dělali se zkrachovalým státem,
  který potřebuje spoustu peněz jenom pro svoje
  oligarchy.Na rozvoj ekonomiky by potřebovali
  Ukrajinci miliardy dolarů a nesměl by je někdo
  ukrást.A to na Ukrajině je jisté,že se peníze
  budou někomu hodit.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rusko potřebuje další vojáky, Majevský, proč ze sebe děláte hloupého. EU má vojáků dva miliony a Rusko jen jeden.

   Smazat
  2. 22:35 Ty si ktorému klokanovi vypadol z vaku, blbeček?

   Smazat
  3. Na Ukrajině se nekrade, pouze se přidělují oligarchům peníze evropských, nebo amerických daňových poplatníků a jako dluh se následně převádí na Ukrajinu.

   Smazat
  4. 22:35 EU má jenom bandu nadrbaných trampů.Pro armádu Ruska nejsou tihle kašpaři žádnou překážkou. Když mají za prdelí pindose, tak štěkají jak ratlíci:o))Ale mají štěstí, Rusové mají velkou zemi, kterou si jen chtějí pohlídat a ne se zabývat nadrbanými trampy.

   Smazat
  5. 22:35 jste evidentní nedouk. Víte, že EU má dvojnásobek vojáků než RF, ale předpoklědáte, že zaútočí, aby získala další vojáky (kteří by dobyvatele nenáviděli) k dosažení vojenské parity. Ostatně, vydala by Ukrajina milion vojáků a RF by je uživila? Stvořit takový argumentační nesmysl může jen pologramotný idiot.

   Smazat
  6. 10:11 Nerozčilujte se. Všichni tito "uvědomělí" jsou postiženi poruchou logického myšlení. To je základní předpoklad pro jejich nablblé názory.

   Smazat
 5. Nenenenene, to se nestane! Z jedné strany zKiska , z druhé Zaoral - oba přiskočí a podrží, podrží!.. :D

  OdpovědětSmazat
 6. Článek je hezký ale toť vše. Prostě přání je převedeno do vět. Nic takového se nestane, nic zveřejněno nebude.Vše proběhne tak jak proběhnout má, Ukrajina se rozsype a Porošenka, nezdrhneli si pověsí sami Ukrajinci bez přispění ušáků. Zda to bude ještě letos nebo až příští rok je už jen detail. Na výsledku to nic nezmění. Ale už aby to bylo, nějak dlouho to vše trvá.

  OdpovědětSmazat
 7. No to bude pro všechny velké překvapení, to budeme čumět až se vše odtajní. To tam bude věcí o kterých jsme nevěděli...! Situace se stává na Ukrajině neudržitelnou, tak předhodíme Porošenka a jedeme dál!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to přece s USA bylo vždycky, nejdříve užitečného idiota podpoříme a když už nám není dobrý nebo škodí, tak se ho zbavíme. To by měl být příklad i pro ty naše šašky.

   Smazat
 8. 23:22, zajisté víte, že ona ŠOS krom toho, že se dohodli, že se dohodnou, aniž by mohlo být řečeno na čem, je teprve potencionální blok států, které mají víc protichůdných, než společných zájmů. Takže žádné NATO, Varšavská smlouva nebo RVHP odtud jen tak nehrozí. Jisté ovšem je, že mocenské i ekonomické postavení Ruské federace vůči ostatním účastníkům bloku je naprosto neúměrné jejímu teritoriu. To je potencionálně kritická situace, kterou může přehlížet pouze blbec. Pak je jasné, že Ruská federace nemůže vojensky, ani jinak mocensky, otevírat dvě fronty. Naopak, nutně má zájem o co nejklidnější a bezpečné vztahy na všech stranách. Tím lze vzít za jisté, že ofenzivní akce lze od RF očekávat pouze tam, kde by bylo ohroženo její současné strategické postavení, tedy v případech svého druhu krajní nouze. Bráno s nadhledem, bez předpojatosti, se skutečně strategickým výhledem, bylo by pro evropský hospodářský, kulturní a bezpečnostní prostor daleko nejracionálnější spojenectví evropských států s Ruskou federací. Současné závody, kdo si zdroje RF rozebere jen dál oslabují světové postavení „bílého muže“, bez valné naděje, že záměr euroatlantiků uspěje v jejich prospěch. Když, tak daleko pravděpodobněji ve prospěch Číny. Zatímco ta vede politiku dlouhodobého a trpělivého výhledu a může se potichounku usmívat hloupočké, na okamžitý efekt zaměřené politice USA a Evropanů, kteří se stále ještě cítí pupkem světa. Ne, tomu už je neodvratný konec. JiH

  OdpovědětSmazat
 9. K čemu by dnes byla Rusku Ukrajina? K čemu by dnes Rusko potřebovalo Pobaltí? Ano celá staletí to byla součást právoplatného území Ruska, ale dnes jsou to vyžrané prodlužené regiony s nepřátelským postojem k Rusku s otevřeně fašistickými vládami. K čemu by je tedy Rusové mohli potřebovat a proč by se o ně měli starat, dotovat je a řešit jejich problémy? Naopak, jen ať si EU tuhle pakáž klidně nechá, když je tak moc chtěla a ať si je živí a cpe tam peníze když na to má. Teď jim udělali bezvízový styk, tak ať si je pěkně vezmou mimo nás i frickové a frantíci a angláni. Tolik je přeci milují a mají rádi multikulty. Proč je máme mít jen my, Poláci nebo Slováci s Maďarama. My je nepotřebovali, ale oni pro záchranu Porošenkových fašounů potřebují výkladní skříň ke slibům o hojnosti. Pořád lepší pracovitý Ukrouš než muslimáčtí zanegřenci a vypatlaní vyžírkové.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:34 Ten bezvízový styk je pěkně vypečený. Pokud vím, tak platí jen pro turisty. Neumožňuje, aby byli Ukrajinci v EU zaměstnáni a přivezli si domů nějaké peníze. Takže je to jen způsob, jak prostřednictvím turistů vysát další prostředky z ožebračené Ukrajiny do EU. Ale to Ukrajincům nikdo neřekne, idiot Porošenko je z toho celý nadšený.

   Smazat
  2. 9:34 K čemu by bylo Pobaltí... Prostudujte si námořní války na Baltu v minulém století... jak bylo a je důležité kontrolovat evropské pobřeží proti Finsku. Jinak je baltická flotila uzavřena v Petrohradě. Když to území kontrolovali Němci, ruské loďstvo mohlo vysílat pouze ponorky za cenu ztrát, jaké měli německé až koncem roku 1944 (samozřejmě ne celkovým počtem, ale poměrem vyplutí a návratů...)

   Smazat
  3. No ale teraz kde nemôžu ponorky, pôjdu rachétle... Lenže vojny BY prebehla úplne inak - vypli by sa všetky siete, zadrhlo by zásobovanie... zima a hlad! Rusi už Ukrajincom vysvetlili, ako by to bolo, keby Ruská armáda vtrhla na Ukrajinu! najprv specnaz, potom kyberatak, infovojna atď...Nešpekulujte!

   Smazat
 10. ještě že jsme stát hokejových trenérů,vojenských specialistů ,ukvokaných bab se šulinama.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.