Reklama

pátek 2. června 2017

Ukažte politikům toto video! Začíná léto a evropská neziskovka ve Středozemním moři zahájila sběr migrantů z lodiček a jejich dovoz do EU! Kolínský Ford nařídil přestávky kvůli Ramadánu, oběd pro muslimy v továrně v noci! A co Škoda Auto? Už brzy? Zastavte to, apelujte na vládu a spočítejte to politikům na podzim ve volbách!

- VK -
2.6.2017 AE News

Začíná léto a spolu s ním nejen čas dovolených, ale především hlavní sběrná sezóna ve Středozemním moři. Neziskové organizace z Evropy, které provozují záchranné lodě ve Středozemním moři, začínají připlouvat k libyjským břehům a pomocí vysílaček a organizátorů v Libyi tak zahajují každoroční sezónu masivních jednosměrných zájezdů do EU pro arabské a africké migranty. 


Minulý rok v prosinci jsme tady na AE News měli článek [1] o tom, jak vybrané evropské neziskovky provozují lodě ve Středozemním moři a ve spolupráci s evropskou pohraniční službou Frontex pašují migranty do EU. Součástí článku bylo i děsivé video námořního lokačního systému Maritime, který ukazuje transpondéry, resp. pohyby lodí neziskovek mezi Libyí a Sicílií, jižní Itálií a Maltou, tam a zpátky.

Loď neziskovky připluje k libyjskému pobřeží, nabere z lodiček migranty a odveze je do Itálie. Vzápětí se loď obrátí, pluje zpátky, opět nabere migranty a zase pluje do Itálie. Video sklidilo mohutné ohlasy na alternativě, ale do mainstreamu se nedostalo. Proč? Hádejte, nehodí se do krámu informačního pole mainstreamu o migraci do EU, jak probíhá a kdo ji skutečně řídí. Ne pašeráci s vousy, ale přímo Brusel! Pokud jste článek nečetli, určitě to napravte, protože tento článek na něj plynule navazuje.

Loď neziskovky Sea Watch, který pašuje migranty z Libye do Itálie.

Nechvalně známá neziskovka v tomto oboru je Sea Watch. Operuje ve Středozemním moři, má moderní vybavení a posádky lodí mají mnohonárodnostní složení. Neziskovka pochází z Berlína a za rok 2015 importovala do EU přes 5x000 migrantů. Chlubí se tím na vlastním webu [2]. Neziskovka koncem minulého roku rozjela velkou kampaň a za půl roku vybrala peníze na novou loď, takže už mají dvě, Sea Watch 1 a Sea Watch 2. Do médií se nyní ale dostalo video, které i s českými titulky můžete zhlédnout ZDE*. Libyjská pobřežní stráž totiž na poslední chvíli neziskovce vyfoukla várku přeplněného člunu s migranty a hlídkový člun migranty odvlekl zpátky do Libye [3]. Pracovníci neziskovky Sea Watch z toho byli evidentně naštvaní, protože když se vrátí do Itálie s prázdnou, přijdou o granty a dotace. Každá neziskovka totiž je součástí mohutné krakatice, která ovládá evropské dotace na integraci uprchlíků v Evropě.

Mamutí business pašování plaváčků pro vybudování islámské Evropy


Dovoz uprchlíků přes moře z Libye do EU je obrovský business. Neziskovka na moři oficiálně vykáže přivezené migranty do Itálie jako „trosečníky“, kteří byli ve stavu nouze a volání o pomoc. Námořní pravidla stanovují, že trosečník je odvozen do domovského přístavu záchranářské lodi, takže pokud neziskovka nabere migranty na svoji palubu, mají otevřený vstup do EU a Frontex dokonce ani nesmí takovou loď na cestě do evropského přístavu zastavit. Neziskovka za zachráněné migranty dostává peníze z neprůhledné sítě fondů a trustů, od fondů EU, přes sociální fondy soudržnosti až po čistě privátní fondy. V přístavu v Itálii se dostanou migranti do rukou italských neziskovek. Ty čerpají peníze přímo z EU. Neziskovky vybaví migranty oblečením, penězi, telefonem a hlavně instrukcemi a kontakty na partnerské neziskovky v západní Evropě.
Z pořadu CNN: V těchto místech nabírají evropské neziskovky migranty z jejich člunů.

Migranti opouští Itálii obvykle do 2 týdnů od vyzvednutí na moři. Jejich cesta z Itálie pokračuje už v rámci Schengenu obykle do Francie. Cesta přes Alpy do Rakouska a dál je uzavřená, protože Rakousko tunely bedlivě střeží, i když v roce 2015 čelilo Rakousko migrační vlně z Maďarska. Problémem jsou i kontroly na německo-rakouské hranici. Migranti proto volí v poslední době hlavně cestu do Francie přímo z Itálie, po silnici a také po moři. Ve Francii se migranti dostanou do rukou místních integračních neziskovek. Ty pobírají peníze podle počtu klientů od francouzské vlády a ministerstev. Čím více migrantů mají v péči, tím více peněz od francouzského státu neziskovka dostává. Je to přímá ekonomická závislost neziskového sektoru na objemech migrantů pašovaných ze Středozemí do EU! Systém je absolutně zvrácený v tom, že celá finanční stránka věci motivuje neziskovky ke sběru migrantů na moři a jejich dovozu do Francie a potom do dalších zemí.

Automobilka Ford v Kolíně nad Rýnem zavedla přestávky kvůli Ramadánu


Od našeho čtenáře z Kolína nad Rýnem jsme včera dostali zajímavý email, který zaměstnancům kolínské automobilky koncernu Ford rozeslal administrátor firemní sítě. Je to seznam přestávek v pracovním procesu továrny kvůli Ramadánu v těchto dnech, který začal 27. května. Z emailu jsme odstranili adresáta kvůli ochraně identity českého zaměstnance automobilky:

From:
Brumpreuksch, Markus (M.) [mailto:mbrumpr1@ford.com]
Sent: Mittwoch, 31. Mai 2017 16:08
Subject: Pausenverschiebung Ramadan
Importance: High

Info !!!!
Heute ändern sich die Pausen für den Ramadan wie folgt:
Mittagspause von 19:30 – 19:55 Uhr ( 25min )
Kurzpause von 21:00 – 21:09 Uhr ( 9min )
Kurzpause von 21:50 – 21:59 Uhr ( 9min )


Markus Brumpreuksch
System Administrator PVS / ILVS
T +49 221 90 -18993
M +49 221 90-29756
mbrumpr1@ford.com

Ford-Werke GmbH
MBox D-NY/M-1211
Henry-Ford-Straße 1
50735 Köln
ford.de

Ford-Werke GmbH
Henry-Ford-Straße 1,50735 Köln
Sitz der Gesellschaft: Köln
Registergericht Köln, HRB 54183
Vorsitzender des Aufsichtsrats: James D. Farley

Geschäftsführung: Gunnar Herrmann (Vorsitzender), Wolfgang Kopplin (Stellvertretender Vorsitzender), Jörg Beyer, Dr. Clemens Doepgen, Dirk Heller, Dr. Benno M. Hilgers, Rainer Ludwig, Werner Pütz, Bernd Rose

Diese E-Mail ist vertraulich. Sollten Sie diese E-Mail versehentlich erhalten haben, bitte löschen Sie diese und informieren Sie den Absender.

This e-mail may contain privileged and confidential communications. If you have received it in error, please delete it immediately and notify the sender.

Továrna Fordu v Kolíně nad Rýnem.


Německo je ztraceno, Česko má ještě naději!


Jak můžete vidět, Německo se plně přizpůsobuje muslimské kultuře, podřizuje jí i pracovní proces, což je něco nevídaného pro českého občana. Jenže proces likvidace křesťanské Evropy je součástí plánu NWO, celý systém sběru migrantů na moři a jejich dovoz do EU je součástí drakonického plánu na islamizaci celé Evropy. Automobilky v Německu tak zavádí tzv. observaci Ramadánu a závodní kuchyně v továrně Fordu, podle informací našeho čtenáře, pro muslimy prodlužuje provoz a podává obědy muslimským zaměstnancům až po západu slunce, jak nařizuje korán. Neustále slyšíte v EU a v Bruselu slova a tlak na členské země EU, aby respektovaly povinné kvóty na přijímání migrantů. Ale nikde nezazní, že ti migranti do EU se dostávají nikoliv jako uprchlíci, ale jako účastníci jednosměrných zájezdů neziskovek, které je dováží do EU od břehů Libye ve spolupráci s Frontexem.

Zblbnutí Němci v roce 2015 vítali migranty.

Dámy a pánové, tohle je vážné a není to už žádná legrace. Na podzim jsou v ČR volby a musíte na politiky udeřit. Napište poslancům, rozesílejte články a videa AE News, sdílejte, informujte! Zástupci ČR v Evropské komisi musí toto téma předložit a nastolit jako téma. Musí přestat dovoz migrantů z Libye, musí dojít ke změně doktríny a zachránění uprchlíci na moři musí být vráceni zpátky do Libye. Musí být nastoleno pravidlo, že neziskový sektor nesmí b**vvv****Neziskový teror je třeba zastavit! ýt existenčně a finančně motivován k dovozu migrantů do EU. Neziskovému sektoru musí být zakázáno sbírání uprchlíků na moři.

Protože pokud tomuto nebude učiněna přítrž, tak do pár let bude v EU nastěhována polovina Severní Afriky a Blízkého východu. Kdo potom má tu drzost říkat Praze nebo Varšavě, že nepřijímají svůj díl zodpovědnosti za migraci? A kdo ty migranty do EU pouští? Brusel, neziskovky a Frontex! Německo je otřesným příkladem, jak vypadá druhá fáze migrace. Firmy se uzpůsobují Ramadánu a Islámu, školy ruší jídelníčky a vaří jenom halal, v televizi se objevují zahalené ženy ve zprávách, objevují se zahalené policistky a vousatí policisté, které je těžké rozeznat od teroristů.

Neziskový teror je třeba zastavit!


Neziskové organizace mají své lidi přímo v Libyi, kde organizují svozy migrantů na pobřeží. Nejde o žádné záchrany náhodně objevených migrantů na moři, jde o organizované pašování lidí pod kuratelou Frontexu a Evropské komise. Vysílačkami se domlouvají posádky lodí neziskovek a operátoři člunů s migranty, kde se na moři setkají. Mají GPS navigace, celé operace jsou dokonale naplánované. Profesionální pašování ukryté pod humanitární činnost neziskového sektoru. Důkazy jsou k dispozici, politické strany však nechtějí konat. Volte takové strany a mimoparlamentní subjekty, které se nebudou bát tuto problematiku řešit. Nebudou mít strach říct, že to, co probíhá ve Středozemním moři, že to nejsou záchrany tonoucích, ale human trafficking, pašování lidí! A tito lidé nepřichází do Evropy se asimilovat a integrovat, ale přichází Evropu kolonizovat a demograficky ji překreslit na islámský prostor.

O pašovaní lidí neziskovkami ze Středozemí do EU s nadcházejícím létem, o hrozícím megatunelu národního bohatství v podobě lithia na severu Čech, o rozhodnutí Donalda Trumpa o odstoupení USA od Pařížské smlouvy na snížení emisí skleníkových plynů a o dalších zásadních věcech budeme hovořit dnes od 19:00 hodin na Svobodném rádiu v mém pravidelném pořadu. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

*Titulky ve videu v úvodu článku zapnete tlačítkem „CC“ v liště videa.
-VK-
Šéfredaktor AE News

- - -

34 komentářů :

 1. Souhlas s článkem na podzim volme SPD. A zachraňme Český národ a stát.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tu svou agitku tapetuješ ke každému článku. Nejsi z toho už unavený?
   pozorovatel

   Smazat
  2. pozorovatel My dva jsi nemáme co říci nazdar.A jako český vlastenec budu agitovat pořád.

   Smazat
  3. Ty nejsi pozorovatel, ty jsi práskač toho erotického hlídače zaručených zpráv, nebo že by si to byl rovnou ty? Tady je pravda a zmetek tíhne jen ke zmetkovi.

   Smazat
  4. Lidé, kterým to myslí, minimálně ti kterým ještě zbylo nějaké vlastenecké cítění, budou opravdu volit SPD.

   Smazat
  5. Pokud nespadáte do žádné kategorie a máte děti, nebo vnuky a chcete je zachránit, tak volte taky SPD. Pokud ještě nejste přesvědčení, tak si poslechněte tady tu "chytrou" paní*** https://www.youtube.com/watch?v=yHKr1m0qPEQ a pak běžte volit SPD.

   Smazat
  6. Já jsem ten pozorovatel z 9:46:
   Ale, ale pánové, hádám jste se na mně ruka v ruce nerozčílili?! Vždyť já jsem jen projevil péči o zdraví toho agitátora SPD. Nic více - nic méně! Vždyť já jsem také za SPD a projevím to i při volbách!
   Ať se dílu daří!
   pozorovatel - komunista

   Smazat
  7. pozorovatel Komunisty jsem volil furt.Teď je situace vážná . Na podzim půjde o vše. O moje zdraví neměj péči. SPD je jediná cesta jak z eu pryč. Nejsem člen žádné partaje nechci pro sebe žádné výhody.

   Smazat
 2. Sorosovy neziskovky ničí Evropu. Soros se nijak ani nestydí vyjadřovat svůj názor, že chce zaplavit Evropu migranty.

  http://www.epshark.cz/clanek/90/jak-vypada-konference-bilderbergovskeho-typu

  OdpovědětSmazat
 3. Co k tomu dodat? Bára Štěpánová, Žilková, i ta stará koza Fišerová. Šabatová už se asi nemůžou dočkat na nadrženýho negra. Bože zachraň nás.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Však se ta nána vyjádřila, že jsou to nadsamci, tak třeba jí ten její už nestačí a čeká, že ji konečně nějaký ()přejede)nebo snad oplodní? No to už asi neéééééé. Ta už je
   tři sezóny po........

   Smazat
  2. Na Žilkovou už nemá chuť ani komediant,
   Štěpánová je poněkud hloupá,Fišerová je
   také komediantka a pro Šabatovou žádná
   šance neexistuje.Ta je tak odporná už od
   pohledu,že byse nikomu nepostavil.
   Petr Majevský

   Smazat
  3. Ta nána řekla, že ve svých vlhkých snech čeká, že přijede nějaký negerský nadsamec, který jí ojede! To ten její vydařený manžílek chce ředitelovat jako bůh války celé zeměkoule. Přitom neuhlídá ani tou svou "Káču" s IQ panenky Barbie!
   pozorovatel

   Smazat
 4. Záchrana křesťanské Evropy? Je důležité, který bůh vás naviguje? To připomíná argument jedné věřící, pro kterou je víra hlavně desatero. Má svoji morálku závislou na diktátu písma! Apel článku je samozřejmně pochopitelný a každý má žít ve svém meridianovém pásmu, ale pokud je byznys přijímání uprchlíků a kapitalistům se to vyplatí, nikdo s tím nic neudělá.

  OdpovědětSmazat
 5. Budu volit kohokoliv, kdo bude proti migraci a islámu, kohokoliv.

  OdpovědětSmazat
 6. Vážení dokážete ve světle toho článku pochopit francouzskou volbu Makrona? Já - ne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já ano.Volby byly už předem zmanipulované
   trvalou dehonestací Le Pen.Zvlášť,když jí
   prosazovaný program by ukončil dovoz těch
   migrantů do Francie.Tímto rozhodnutí si
   Francouzi určili svůj osud,který v žádném
   případě nebude francouzský.
   Petr Majevský

   Smazat
  2. Přesně tak. Vesnice, kde 100% volili Marin Le Pen, z voleb úplně vyškrtli. Proto byla tak nízká účast.

   Smazat
 7. R.P.2. června 2017 9:30
  „Je důležité, který bůh vás naviguje?“
  Bůh je zřejmě jeden, ale má mnoho vykladačů. A je dost důležité, kteří vykladači se nám tu rozlezou a budou si činit nárok, nás usměrňovat podle svých zvyklostí. Netolerance zfanatizovaných muslimů, je dosti velký zásah do našich zvyklostí, kterými jsou také tolerance vůči vyznání ostatních - pokud nás s tím neobtěžují.
  Je nepochopením situace, diskutovat zda by nám to vadilo, nebo zda nám to vůbec má co vadit, je nutno si uvědomit, že se provádí plán rozvratu evropských kultur a států. K tomu žádná kultura, ani stát nikdy netečně nepřihlížel. To organizuje a netečně k tomu přihlíží až EU, neboť není žádným státem a nemá žádnou identitu.
  Bohužel, tento plán realizují a ohlupují vlastní národy, politici jednotlivých států. To není nic nového, takoví lidé se vždy našli v každé okupované zemi. Jenomže národ vždy chápal, co je to za dobytek, tito kolaboranti. Obávám se, že manipulativní techniky současnosti, lidem zastírají pravou realitu, kam je „jejich“ představitelé vedou.
  Velmi otevřeně se vyjádřil ministr vnitra Chovanec, když prohlásil, že do voleb již žádné migranty nepřijme. Nechtěl bych vidět, jak to bude dohánět po volbách. Takže volme takové strany, které nekolaborují na tomto plánu a naopak ho pomáhají odkrývat. Největší voličský potenciál a tedy i možnost věci změnit, zde má SPD – Tomio Okamura. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je neuvěřitelné,že skutečně žádná politická strana(hnutí),kromě SPD Tomio Okamury, se otevřeně nehlásí k obraně své vlasti.Pokud nebudeme brát v potaz občasné "srdcervoucí"výkřiky plzeňského "zelináře" z ČSSD nebo tichý hlásek pánů Filipa ,Babiše,popřípadě V.Klause ml.Věřím,že už velká většina lidí nechce,aby také naše země dopadla stejně jako ty státy,kam se v průběhu staletí, ať vojensky(blízký východ,severní Afrika) nebo jako utečenci(Libanon,Kosovo),dostali následovníci proroka Mohameda.Tam totiž končí legrace i demokracie,neboť islám je nade vše a nic mu není rovno.Od Maroka po Bangladéš se jinověrcům(co zde ještě živoří) tedy skutečně dobře nežije. Karel z Plzně

   Smazat
  2. Okamura je především tlučhuba. Sám nezmůže nic a s kým by asi tak šel do koalice. A navíc nezdá se mi tak silný aby svůj program prosadil přes silné vnější tlaky. Svět je prostě nalajnovaný, jsou ochotni jen bezvýznamným ústupkům a buď to půjde po dobrém nebo po zlém. Migranty tu prostě potřebují, jako levnou pracovní sílu až vytáhnou ze šuplíku opět smlouvu TTIP. V ní se mimo jiné praví, že zahraniční zaměstnavatelé si mohou přivésti své zaměstnance a platí pravidla země zaměstnavatele a né země, kde se pracovní místa nacházejí.

   Smazat
  3. 16:51-Tlučhuba jste jenom vy.Okamura něco
   nabízí a zda to bude moci splnit je otázka
   na kterou nedokáže nikdo odpovědět.Vy však
   kromě jeho dehonestace nic nenabízíte,jen
   poslušnost a vlastizrádnost.Zřejmě jste
   volič některé ze zavedených parlamentních
   stran,které jsou pro myslícího nevolitelné.
   Na tom nic nezmění ani Vaše snaha Okamuru
   pomluvit.Jste jasný vlastizrádce a proto
   dovedu pochopit,že se skrýváte za svoji
   oblíbenou anonymitu.Asi by Vás sousedi
   trochu propleskli.
   Petr Majevský

   Smazat
  4. S kým by šel do koalice? Přece s tím, s kým by ta koalice měla smysl. A aby měla SPD co největší váhu v parlamentu, od toho jsme tu my a ne se hloupě ptát, s kým půjde pán Okamura do koalice. V ideálním případě, kdyby lidé tušili, co jím hrozí, tak by vládu sestavil sám. Tomu ale brání všechny sdělovací prostředky, protože lžou, minimálně neříkají celou pravdu. Kdo nevěří, že potřebujeme vlastenecky založenou vládu, stačí si přečíst čl.10 naší České ústavy a pochopíte.

   Smazat
 8. Vážený pane cenzore. Byl bych rád, aby překážky umístˇované zde, které asi mají zamezování inserování anonymních příspěvku byly poněkud méně čas absorbující.

  OdpovědětSmazat
 9. Zvláštna to úroda,ale burina sa ničí travexom.

  OdpovědětSmazat
 10. Mal som na mysli úrodu čo ju zberajú pri Africkích brehoch.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máš to za 5!
   Správne: "Mal som na mysli úrodu, čo ju zbierajú pri afrických brehoch".
   Polepši sa, žiaku!
   učiteľ slovenčiny

   Smazat
 11. I Česko musí přispět svou troškou do evropského mlýna a zabezpečit na svém území stejné procento občanů muslimského vyznání, jaké mají tři nejsilnější evropské ekonomiky (Anglie, Francie a Německo). Až bude alespoň sedmina českých občanů muslimy, stane se i ČR zemí, která bude patřit do toho pravého "jádra" Evropy, tj. mezi země první kategorie. P.S.: utečenci z Ukrajiny se nepočítají. Napsal jsem to správně, Slávečku?

  OdpovědětSmazat
 12. Tak nevím,jak někteří myslí.Zdá se,že jejich mozek šel na vandr.Že bych chtěla patřit do toho spolku země první kategorie za cenu přijetí muslimů,to bych neřekla.Tak může mluvit jen debil.Pokud některé země chtějí přijímat imigranti,je to jejich věc.Nakonec ,když v těch zemích dokázali vraždit,zlikvidovat ji ve jménu demokracie--důvody jsou ale úplně jiné---tak at se o ně postarají.Stále vám nedochází,že se jedná o likvidaci nás SLOVANŮ.Proto budu volit jenom tu stranu,která brání svou vlast,jak již zde někdo napsal.Já mám také jasno ,koho budu volit.--LM

  OdpovědětSmazat
 13. 15:45 Naprostý souhlas. :-) Ty LM by se nám teď hodily, jako sůl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas! Např. by se hodili na ostrahu a ochranu našich státních hraníc. Co také je v souladu s vůli lidu!
   býv. člen LM

   Smazat
 14. 16:51 Petře Majevský, můj dojem z pana Okamury je podobný názoru ze 16:51. Vy dost často představujete takovou tu hurárevolučnost která, jak je známo, nikam nevede, protože nerespektuje reálné předpoklady pro požadovanou změnu. Pokuste se prosím formulovat, co je v rámci existujícího systému nutné zákonnou cestou prosadit, aby ČR nepřipustila růst podílu obyvatel muslimské víry z „muslimských“ zemí jak formálně, tak potom i prakticky. Připusťme předpoklad, že ty politické strany a síly, které takový směr programově garantují, hodlají tuto orientaci, ať se děje co se děje, skutečně dodržovat. Předpokládám, že s reakcí nebudete spěchat natolik, abyste neprostudoval programy a programová prohlášení existujících politických stran i jejich aktuální postoje k běžící věci, fungování jejich organizační struktury, členskou základnu a její orientaci, jejich personální a odborné zázemí, technickou vybavenost i schopnost publikovat. Neposlední vlastností potom je odolnost vůči útokům všeho toho druhu, které lze vůči natolik zásadní opozici v rámci EU očekávat. Já se tak nějak věcí zabývám a vychází mi, dost spolehlivě, koho volit nebudu, ale skutečně nejsem rozhodnut, koho ano. Takové rozhodnutí by nemělo být věcí nějakých těch dojmů z plamenné rétoriky, ale výsledkem věcného posouzení existujících možností. K tomu nám zbývá ještě dost času. Doufám, že si Vy i mnozí další dáte tu práci a svůj hlas spolu s hlasem vašich blízkých i dobrých přátel lehkovážně nezahodíte. Skutečně jde, když ne o všechno, tak o hodně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jde o všechno - o Slovany, Čechy, Moravany, Slezany.
   Ten článek o ramadánu u forda (taky obec) dává smysl, protože prvotní objednávka Arabů do Němec je od německých průmyslníků. Mj. většinovým vlastníkem akcií Deutsche Bank je Arab..
   VELMI doporučuji následující odkazy v AJ.:

   https://www.youtube.com/watch?v=Uh6TLIpH2sU

   https://www.youtube.com/watch?v=3VezB__5PkI

   trochu to zbaví rozpaků, koho u nás volit.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.