Reklama

.

.

středa 7. června 2017

Ukrajinští klauni našli jen mou korespondenci s Ladislavem Kašukou, víc nic... Nenormální je, že Vy, Češi, Slované, jste také pro pokračování války na Ukrajině..Oni zabíjejí děti! USA, NATO, EU potřebují tuto válku. Proto bude trvat dlouho a neskončí rychle!

Ladislav Kašuka, zasláno redakci NR
7.6. 2017   
Rozhovor se spisovatelem Alexandrem Usovským, našimi a zahraničními médii nálepkovaným jako konspirátor a agent Kremlu navíc ,,podporovatel opozice v bývalém východním bloku". Rozhovor je v češtině...

 Mluvil jste s panem Kašukou. Zajimalo by mne, jak jste ho našel. Přes fotky, které dával na svoji sociální síť?

Četl jsem jeho články v českých médiích. Pak jsem si ho našel na Facebooku. Nabídl jsem mu pomoc.

Jak se Vám s panem Kašukou spolupracovalo? Měl jste na něj nějaké požadavky, co má dělat?

Ladislav je skvělý spisovatel a čestný muž. Nabídl jsem mu pomoc při konání protiválečných akcí. Souhlasil. Pomohl jsem mu, aby mohl koupit kameru a zaplatit  výrobu vlajek a transparentů. Žádný problém jsme neměli, a doufám, že mít ani nebudeme.

Podporujete ho finančně dál? Myslím, že on to pro peníze nedělá.

Poslal jsem mu trochu peněz na videokameru a na výrobu vlajek. Měl jsem s ním potíže ho přesvědčit, aby si vůbec nějaké peníze vzal.

Nerozumím poslední větě vaší odpovědi. Že si peníze nechtěl vzít?

Nechtěl. Snažil jsem se ho přesvědčit, po dlouhou dobu. Téměř jsem ho nepřesvědčil. Nakonec si ode nne vzal pouze na vlajky a na kameru. Nicméně, to vše je v naší korespondenci, která byla zveřejněna ukrajinskými klauny.

Četl jste to? 

 Ano, četl jsem jí s překladatelem.Čeština není mým rodným jazykem.

 Mohu se zeptat, kolik lidí jste v Česku podobně jako pana Kašuku finančně podpořil?

Vůbec nikoho.
Nechtěl jsem nikoho financovat. Jsem spisovatel. Chci pomoci těm, kteří chtějí ukončit válku na Ukrajině, kteří jsou proti zabíjení dětí.

Teď nevím, zda rozumím. Německá televize uvedla, že jste podporoval i další lidi v Česku, další komunisty i lidi vpravo politického spektra. Že jste nepodporoval jen pana Kašuku, ale víc lidí.

Zeptejte se tedy v německé televizi. Oni asi lépe než já vědí, koho jsem podporoval v České republice Ukrajinští klauni našli jen mou korespondenci s Ladislavem, víc nic. Němci velmi touží, aby Ukrajina zůstala nadále ve sporu s Ruskem a všichni, kteří jsou proti této válce, jsou jejich nepřáteli. To je normální.
Nenormální je, že vy, Češi, Slované, jste také pro pokračování války. Koneckonců, oni zabijí děti!

 V Polsku jste byl v kontaktu s více lidmi, jste úspešný a ambiciozní muž, přece byste v Česku neoslovil jen jednoho člověka. Neptám se Vás na jména, ty mě asi říct nemůžete, zajímá mě jen počet. Jestli jste v Česku mluvil s jednotlivci, nebo deseti, dvaceti lidmi? Teď už to přece můžete říct? 

Neexistuje žádná „česká Legie Alexandra Usovského." Znám se s mnoha Čechy, byl jsem v České republice mnohokrát. Ale já nejsem politik, jsem spisovatel. Nejsem zapojen do náboru ruských příznivců - píšu knihy...

A pokud jde o Polsko ...Banderovci a Volyňský masakr jsou stále velmi bolavou věcí.

- Chápu, jste intektuál, možná ideolog. Na druhé straně, podpořil jste přece pana Kašuku. Nedává logiku, že když jste podpořil jednoho, že nepodporujete  další?


Vy mne žádáte o otevření „české fronty“ proti Banderovcům? Budu přemýšlet o vaší nabídce. Budeme otvírat českou pobočku „antibanderovského mezinárodního výboru“. Díky za nápad!

 Kvůli tomu teď jedete do Česka? Nebo proč sem vlastně jedete?

Protože teď píšu knihu o povstání Nalivaiko v roce 1595. Jsem si jist, že Severin Nalivaiko byl syn Dmitrij Sangushka a Alžběty Ostrogské. Je třeba najít dokumenty soudu Martina Zborowského.
Martin Zborowski byl zabit Dmitrijem Sangushkem v Jaroměři. Zde je přehled o mé chystané knize http://usovski.livejournal.com/384542.html

Jak se vlastně díváte na válku na Ukrajině, EU, NATO nebo českou vládu?

Ti všichni - USA, NATO. EU - potřebují tuto válku.
Proto bude trvat dlouho a neskončí rychle.

Zde jsem představil svou knihu na Slovensku: http://www.partizanske.sk/?id_menu=0&module_action__95386__id_ci=21334#m_9538

To jsou mé knihy: https://www.ozon.ru/person/2700289/?group=div_book

13 komentářů :

 1. My, Češi a Slované nejsme vůbec pro pokračování války, smůla je, že pár jednotlivců v čele státu leze do zadku Bruselu a usa a nezajímá je názor občanů. Naše vina je, že jsme tyto politiky zvolili, ač o regulérnosti voleb pochybuju čím dál víc. Měli bychom jim jako občané dýt jasně najevo, že jsou pouze VOLENÝMI ZÁSTUPCI, tj. našimi zaměstnanci, nikoliv neomezenými pány s neomezenými pravomocemi. nějak se na to zapomnělo. bylo by potřeba jim to hlasitě připomenout!!!!!!!!! Co nejdřív.

  OdpovědětVymazat
 2. My, Češi, Moravané a další Slované, nejsme pro pokračování války. Nejsme ani stoupenci protiruské hysterie a vytváření strašlivého nepřítele. Opakuje se to stále dokola. Po válce se nám podařilo vymanit ze jha západních parazitů, ovšem soudruzi u nás ani v tehdejším SSSR situaci tragicky nezvládli a veškerá vítězství a získanou svobodu promrhali a předali nás zpátky do područí západních parazitů. Bohužel "naše" současná reprezentace je po většině ovládána západními parazity, kterým z mnoha důvodů slouží, poklonkuje a pochlebuje. My, Slované, potřebujeme urychleně najít společný jazyk a recept na to, jak se vymanit z vazalských a otrockých okovů západních parazitů a najít svou budoucnost ve spolupráci, prosperitě a mírovém soužití ve slovanském společenství svobodných a suverénních států. Pokud se některé západní státy budou chtít připojit, mohou. Ale za sjednaných podmínek.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lidi z Moravy bych z toho vynechal.Budou
   volit lidovce a tedy i podporu války na
   východě Ukrajiny.Takže nemluvte jejich
   jménem.Čím víc na východ,tím větší podpora
   této vlastizrádné partaje.Jih Moravy také
   příliš nezaostává.V Praze mají lidovci také
   podporu Moraváků,v Praze usazených.Mají tak
   kromě komedianta ještě zeleného mladého
   Stropnickéhe a ti si s lidovci notují.
   Petr Majevský

   Vymazat
  2. Pánové souhlasím s vámi.

   Vymazat
 3. Jasně že, my Češi,jako Slované nechceme válku a už vůbec se jinými Slovany.

  OdpovědětVymazat
 4. Čechům není nic vzdálenějšího než války a to po dlouhá staletí - tedy od Husitských válek, kdy jsme se museli bránit křižáckým válkám pod praporem, sdružujícím německé monarchie. Pokud se Češi do některé dostali, pak byli do ní "dokopáni". Stejně cizí je nám válka proti a na Ukrajině, kterou navíc vnímáme jako střet západoukrajinských nacistů s východoukrajinskými antinacisty. Jsme i proti válkám na Blízkém východě a jinde po Světě, které jsou vedeny ve prospěch vládnoucí oligarchie. Nejen u nás, ale věřím že i ve většině zemí Světa je odpor proti válkám, ale nedovedu si vysvětlit tu sílu propagandy, která vytváří opačný dojem. Škoda, že lidé - snad zatím - nenachází sílu a odvahu vystoupit s mírovým hnutím. Je pravdou, že oligarchie velice mazaně posílila tzv. střední třídu, která nejen že parazituje na třídě dolní, ale také je slušně krmena oligarchií, aby náhodou nezvlčila: byl úspěšně rozprášen někdejší proletariát a nahrazen lidmi, balancujícími mezi bohatstvím a chudobou. Ta vidina toho bohatství je přimyká k oligarchii, za kterou dovedou, ve jménu extrémní nespravedlnosti bojovat i "jako lvi".

  OdpovědětVymazat
 5. Pro válku je Ano bude mi líp a její pohlavár,který pořídil armádu novému Wehrmachtu a proto ho bolí hlavně volí.

  OdpovědětVymazat
 6. Hledám do voleb politickou stranu nebo hnutí, která bude mít ve svém volebním programu i tyto cíle:
  NE nelegální migraci!
  NE Evropské unii!
  NE NATO!
  NE v područí Německa a USA!
  ANO spolupráci s Ruskem!
  Toto jsou mé volební priority!
  69-roční občan a nestraník

  OdpovědětVymazat
 7. Pane Kašuko,
  měl jsem Vás za bystřejšího jedince.

  Co jste čekal, že se asi tak stane, když od ruského občana přijmete byť jen jedinou kopějku, jediný haléř?!

  Dnes západní propaganda díky vaší hlouposti má v ruce klacek, kterým se může směle ohánět po každém blogerovi, občanském aktivistovi, nezávislém médiu... zkrátka po všech, kteří si uvědomují závažnost situace na mezinárodním poli, snaží se zabránit eskalaci napětí a vzniku válečného konfliktu mezi zeměmi NATO s Ruskem/Čínou.

  My si zkrátka a dobře nemůžeme dovolit přijmout na podporu našeho občanského aktivizmu ani haléř. To vám nedošlo, že prodejné kreatury z různých rádoby Think tanků, které šíří proamerickou propagandu si klidně může přijímat miliony ze zahraničí, z Bruselu, ze státního rozpočtu a přesto budou prezentováni nikoli jako zahraniční agenti, ale jako "občanští aktivisté".

  Zatímco, když někdo z nás přijme pár drobných na transparenty, tak bude označen za agenta Kremlu...

  Ve svém věku a znalosti zdejších poměrů by jste měl být poněkud uvážlivější. Nehledě na to i ruský občan může být konfidentem západních tajných služeb s cílem dehonestovat občanské aktivisty západních zemí a nabídka finanční podpory může být klidně jen záměrná provokace! Přičemž netvrdím, že to je i tento případ.

  S pozdravem
  JiB

  OdpovědětVymazat
 8. As 22:11 (JiB): To tedy nemáte pravdu. I kdyby p. Kašuka nedostal ani halíř, vždycky budou příznivci Putinovy politiky označováni za agenty Ruska, xenofoby, zrádce eurokultury a tp. Což ovšem nemá s bystrostí jedince pranic společného!

  OdpovědětVymazat
 9. Alexandr není občanem Ruské federace.... Alexandr je běloruský spisovatel....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. vvenc 7. června 2017 23:05
   Jenže doposud neměli nic konkrétního v ruce a bylo tak snadné je odkázat do patřičných mezí, takto však mají probruselští propagandisté argument, který mohou směle používat proti nám…

   Anonymní 8. června 2017 7:08
   Tak schválně, myslíte, že tím pádem probruselští propagandisté tuto kartu nebudou používat? Z hlediska zneužití propagandou je totiž jedno, zda pan Kašuka přijal dar od Rusa nebo Bělorusa. Ba naopak to skýtá skvělé možnosti pro utváření konspiračních teorií, kdy prodejní pornoherci budou moci tvrdit něco v tom duchu, že zlý Putin nás financuje skrz nastrčené bílé koně ze spřáteleného Lukašenkova totalitního režimu… apod.

   Je třeba si proto nalít čistého vína a říct si narovinu, že pan Kašuka tímto nadělal více škody, než užitku. A to nikoli kvůli tomu, abychom jej pranýřovali, ale aby si alespoň ostatní z toho vzali ponaučení.
   Přičemž by bylo dobré, kdyby pan Kašuka hlavně již nic neorganizoval a celkově se spíše stáhnul. Jinak bude diskreditovat každou akci, každou demonstraci, kde se objeví a každé médium které jej bude publikovat atd. Na jednu stranu je to škoda, protože pan Kašuka je velice aktivní a současně se v mezinárodní situaci orientuje, ale nedá se nic dělat. Teda pokud nechce ještě více přilívat oleje do ohně a nahrávat na smeč probruselským/prowashinktonským válečným štváčům.

   S pozdravem
   JiB

   Vymazat
 10. Pan Usovský by měl vědět, že pražáčkovští havloidi nejsou žádní Češi a Slovani už vůbec ne.

  OdpovědětVymazat