Reklama

pondělí 19. června 2017

Ukrajinští vojáci jsou unaveni: Jak OSU začaly za peníze ustupovat u Mariupolu

Michail Rjabov
19.6.2017  zdroj
Zástupce armády DLR Eduard Basurin odhalil ve vysílání televizního kanálu Union podrobnosti nedávného ústupu ukrajinských vojáků z pozic, které pak obsadily ozbrojené síly republiky. "Vojáci jsou unaveni. Unaveni z neustálého lhaní. Mají příbuzné, kteří platí nehorázné měsíční účty za komunální služby. Není práce. Platy jsou mizerné. Mnozí se z fronty vrací v rakvích. Lidé jsou morálně unaveni. Snaží se ukončit válku. Z tohoto důvodu se setkáváme s takovými situacemi", řekl Eduard Basurin.


"Bylo to nedaleko od Kominternova. Byla tam 36. námořní pěchota OSU. Za 2,5 roku bojů nebyli vystřídáni, jsou tam stále. Vím to, máme důstojníky na naší straně, kteří sloužili spolu s důstojníky na té straně.

Upřímně, vojáci na ukrajinské straně jsou prostě unavení. Při osobních kontaktech přesvědčili: "už máme dost bojů". No, trochu je "podmázli". Nápad má vždy rád finanční stránku věci. A oni odstoupili z pozic a odešli.

Když jsme se to dověděli, ani jsme tomu zpočátku nevěřili. Šel tam průzkum - zkontroloval to - nic nebylo zaminováno. Pozice byly opuštěny.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

14 komentářů :

 1. Co se jim divíte?

  Již 3 roky bojují proti PĚTINĚ ruským okupantům, jak pravil pan "čestný" prezident Ukrajiny Porošenko!!!

  Také pravil, že NATO se může od Ukrajiny "učit"!!!!

  Já si myslím, že NEMUSÍ!!!! JE TO STEJNÁ AGRESIVNÍ A VRAŽEDNÁ PAKÁŽ!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak vidíš, troubo , tak není ( TO STEJNÁ AGRESIVNÍ A VRAŽEDNÁ PAKÁŽ ). Jsou tu vojáci - Ukrajinci - a jsou tu politici - a to nikoliv Slované. Slovan ohne hřbet, slouží čertu, aby "měl pokoj". Ale když míra svinstva přesáhne mez, Slovan kopne čerta do zádele.

   Mezi Ukrajinci je - pravda - hodně počertěných zombie a hodně čertíků, kteří shánějí další dušičky do pekelného stroje. Jeden pak neví, kdo je kdo.

   Já věřím, že "hlad a zima" probere ukrajinskou společnost z blouznění. I nemocný chřipkou si musí projít horečku a mizérii, aby se víra ( vírusu ? ) zbavil. V jádře jsou Ukrajinci pracovitý, šikovný a laskavý národ. Prostě Slované.

   Koloděj.

   Smazat
  2. Ano, souhlasím, jsou to v jádru vraždící bestie, kterým přijde normální zabíjet své slovanské bratry, fujtajbl.

   Smazat
 2. Hodně lidí s tím nesouhlasí zas za to může politická pakáž.

  OdpovědětSmazat
 3. Komentáře jak z pomocné školy, co chtěli básníci říci? V.J.Horák

  OdpovědětSmazat
 4. Hlavní útok ze strany Ukrajiny na Rusko přijde v době konání mistroství světa ve fotbale v roce 2018, kdy už jsou připravené pod vedením USA masivní provokace, masivní útoky na Rusy žijící v Luhansku a Doněcku. Vše se bude odehrávat pod taktovkou USA a NATO a v méně lidských práv a svobody. Světový tisk řízeny Američany bude v době konání mistroství světa ve fotbale donekonečna omílat jak Rusko je totalitní země, jak Rusko je agresor. Snahou USA bude rozbít světový šampionát v Rusku v případě, že Rusové neodevzdají vládu nad Ruskem do rukou Američanů. Všechny Evropské státy jsou už v NATO, všechny Evropské země zbrojí pod taktovkou USA na maximum a přibližuje se okamžik, kdy takto připravovaná válečná směs vybuchne útokem západních demokracii na Rusko. Už nyní USA zbrojí 10 x více než Rusko a západní Evropa 5 x více než Rusko, které tím že nezbrojí tolik co vyspělé demokracie ohrožuje mírumilovný západ. Když se srovná rétorika Hitlera v před útokem na Rusko v roce 1941 a rétorika představitelů NATO, náramně se shodují. Západ, ten který si říká DEMOKRATICKÝ je nepoučitelný. Zkusil to za Napoleona, pak za I. sv. války, pak několika intervencemi po I. sv. válce, pak všemožně podporoval Hitlera a vytvářel mu koridor směrem k Rusku, aby už konečně bylo to Rusko zlikvidováno. nepovedlo se to ani jednou, stálo to přes sto miliónů obětí za které nese odpovědnost kapitalistická společnost. Naivka Gorbačov, uvěřil demokratickému západu, že když Rusko ustoupí ze střední Evropy, demokratický západ dodrží slovo a NATO se nebude rozšiřovat. Jak vidíme a jsme toho dnes a denně svědky, demokratický západ slovo nedodržel a výměnou za Gorbačovovu naivitu připravuje systematicky a důsledně útok na Rusko a rozpoutání III. sv. války.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rozvrácení Ukrajiny stálo USA pět miliard dolarů. Že jsou ukrajinští vojáci unaveni? Američani dodají krásné zelené papírky s názvem dolary, čerstvě vytištěné na rotačkách v Americe a únava rázem spadne a pro ty krásné zelené papírky budou Ukrajinšti vojáci zabít i svého bratra.

   Smazat
 5. Vojáci jsou unaveni,protže nemají před sebou nic,
  co by je hnalo vpřed.Oni totiž nemají budoucnost.
  To se potom těžko bojuj za vlast,která na ně kálí!
  To je také důvod pro dezerci z armády.Někteří se
  vrátí domů,kde je zatknou,jiní se ukrývají třeba
  v lesích(má mrznout doma nebo se zahřát kopáním
  zemljanky) a další raději přeběhnou k"nepříteli".
  Ti nebudou nutit bojovat,protže jim nevěří,ale
  mohou pracovat a být poměrně"slušně" živi.To je
  totiž celá záhada.Politici v Kyjevě jsou v pohodě
  a vojáci mají zemřít pro jejich blahobyt.To je
  také z pomocné školy,všeznalý pane V.J.Horáku?
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 6. A dopadne to jako vždy: všichni jejich prášenkové spolu s tymošenkami, co si mezitím bohatě nahrabali, zdrhnou i s lupem, aby si kdesi na Floridě či jinde koupili po 10 vilách.
  A ukrům (ať pravo- či levo-točivým) zbudou leda tak oči pro pláč.
  A dluhy, které budou splácet po generace. Jako otroci. Jo, hloupost jedněch zkombinovaná s pasivitou těch druhých si vždy vybírá krutou daň.

  OdpovědětSmazat
 7. A co delaji rusti nackove na Ukrajine, komunisticka luzo?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bijí tam ukrajinské fašisty trulante.

   Smazat
  2. 18:06 Nackové jsou banderovci a tvoji eu přisluhovači.

   Smazat
  3. 21:53 - žvaníte komoušští rudí lůzři a holomozci, tak jax jste žvanili celých 200 let xindlové zlodějský teroristický - už od hajzla Bábeufovic! Pan Bandera byl v německým koncentráku! A neděal tam rozhodně kápa, na rozdíl od vašeho kripla Zápotockýho a ani nehrál forbesa s esesákama jako další zasranej rudej lhář Julda Fulda!

   Smazat
 8. 18:06
  A co dělají ussacký agresoři a okupanti v celým světě?!!!!!
  Vraždí,kradou a lžou až se jim od těch tlam práší!!!!!
  A ty zapadni do institutu udavače Havla a necpi se mezi normální lidi!!!!!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.