Reklama

.

.

pondělí 26. června 2017

USA se rozhodly legalizovat invaze do jiných zemí prostřednictvím OSN

26. 6. 2017    zdroj
USA plánují legalizaci svých invazí do jiných států v OSN, píše list Izvestija s odkazem na vysoce postavené zdroje v ruských diplomatických kruzích. Experti, kterých se novináři dotazovali, uvedli, že oficiální Washington má v úmyslu dosáhnout začlenění regionálních poboček Al-Káidy a DAEŠ do seznamu OSN, zahrnujícího teroristické organizace. Pak budou mít USA, v souladu se svými právními předpisy, možnost vtrhávat do kterékoli země, aby čelily těmto skupinám.

Ruské diplomatické zdroje zdůrazňují, že Rusko je rozhodně proti těmto iniciativám, stejně jako řada dalších zemí. Například pro Egypt je zahrnutí místní Al-Káidy do tohoto seznamu OSN nepřijatelné, protože by to bylo přiznání neschopnosti oficiální Káhiry samostatně neutralizovat hrozbu.

Jeden z diplomatů, který s novinami diskutoval, poznamenal, že skupiny teroristů, spojené s mezinárodními skupinami, jsou obvykle malé a že místní orgány jsou s to je zničit samostatně. V tomto okamžiku je jen několik buněk, které přísahaly DAEŠ, zařazeno do seznamu OSN, zahrnujícího teroristické organizace. Problém jejich klasifikace je zvláště aktuální v souvislosti se zřízením nové protiteroristické správy OSN.

Jak uváděla agentura Ruposters, v rámci nové správy OSN bude sjednoceno téměř 40 struktur. Vedoucím správy se stal ruský diplomat Vladimír Voronkov.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

42 komentářů :

 1. Žádné komentáře, to jsem si myslel.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Teroristickým a válkychtivým USA nevěřit a nevěřit! To je jen další podraz z jejich arsenálů!

   Vymazat
  2. 23:45 No ale, to jste sem napsal až potom.

   Vymazat
 2. Já tři. Jsem vyhrál.

  OdpovědětVymazat
 3. Ne ne, já čtyři.

  OdpovědětVymazat
 4. Já vidím psychiatra, jak zírá.

  OdpovědětVymazat
 5. Všechno nejlepší k Vašemu svátku, Ivane, ani nevíte, jak jsem si oddechl, že jsem to stihl ještě dnes,... protože kdyby ne, stihl bych to až pozítří.

  OdpovědětVymazat
 6. To by chtěly legálně napadat jiné země šmejdi hnusný.

  OdpovědětVymazat
 7. Zde jest druha cast me epopeje o pracujicim cloveku:
  pak budu vyrabet
  nejlepsi traktory
  nejlepsi kolecka
  nejlepsi motory
  a zdravim Vlastovku spolu s hornim z dolni
  Honolulu kuku retarded
  PS jsem rad Vlastovko ze mazes a jsi spokojena !!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. https://www.youtube.com/watch?v=2SkkRM6w3Lc

   Vymazat
 8. Myslím, že bez souhlasu Rady bezpečnosti nesmí vojska žádného státu vstoupit na území státu jiného. A to asi bude platit stále. Útok na Irák byl jasný akt agrese posvěcený OSN až po vpádu. Důvod známý, nakonec se to hodilo na odstranění Husajna, o což národ až tak nestál, nakonec svou krutostí vládce, která je v muslimských zemí naprosto běžná a brána jako legitimní, své kolegy v okolí nijak nepřevyšoval. Nevěřím, že by někdo schválil legitimitu Američanů, jít do jiných států dělat pořádek. I když jak oni tvrdí, je to vždy v zájmu demokracie. Je zajímavé, že pomáhají těm zemím s udržením demokracie, kde oni začínají ztrácet hospodářský, ekonomický a politický vliv a nikdo tam o jejich pomoc nestojí. Pardon, těch pár domácích zaprodanců, kteří napíší zvací dopis se vždy najde. Obávám se, že takových je i u nás pár a už mají připravený papír a tužku. Nic co by jsme neznali z historie. Jen znaménka se otočila.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No on vlastně důvod vpádu chránit demokracii v nějaké, zejména muslimské zemi, je dost pochybný až směšný, tak se to vymění za boj proti terorismu!

   Vymazat
 9. No to aby se USA připravilo na útok svých jednotek na vlastním území - protože největším teroristou na světě je samotná administrativa USA.
  Václav

  OdpovědětVymazat
 10. Je to čiré zlo, nejdříve si tajné služby vypěstují v cizí zemi teroristy, pak to použijí k legalizaci vojenské agrese. Pak se divme, že nás mnozí muslimové nenávidí a navíc tuto nenávist opět tajné služby sloužící elitám, použijí proti vlastnímu obyvatelstvu, aby měli záminku a ze světa mohli udělat jeden velký koncentrák. Hloupý jsme na to dost, aby se jim to povedlo. Nicméně elity jsou ještě hloupější a tak se jim to nepovede, nanejvýš to skončí nějakou katastrofou jako obvykle.

  OdpovědětVymazat
 11. To SSA zkousely odjaziva, nastesti jsou zeme, ktere jim v tom mohou vetem zabranit - Cina a Rusko, drive SSSR. Jednou to Stalin opomnel vetovat a byla z toho Korejska valka pod zastitou OSN... Jinak to nikdy nedokazou.

  OdpovědětVymazat
 12. Amerika a Hitler to bylo a je nestesti sveta. Nemecko bylo pouceno a az ted zastupce Hitleta Merkelova, Schulz a spol. opet vystrkuji ruzky. Amerika je porad stejna. Napada ostatne staty, vrazdi narody za tleskani celeho zapadniho sveta-jejich vlad. Ameriku podporuji ve vrazdeni i ceske vlady a jejich zlocinci Sobotka, Stropnicky,...vsichni.Opatreni je jedine:
  1)znicit zlocinecke vlady, parlamenty..
  2)znicit-poskodit uzemi usa, aby amerika zacala mit problemy sama ze sebou a aby okusila co to je zit ve valce. K tomu nam muze pomoct Rus, Cina, Iran,Korea a dalsi.
  dustojnik-valecny veteran

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně popsáno, jak hrdý a spravedlivý "Západ" v čele se svým zločineckým vůdcem USSA, vraždí a přepadává země, nastolují chaos, kde tečou potoky krve, za potlesku rádoby všech vazalů-spojenců" a OSN!Aby USSA přestaly strkat čumák do věcí, do kterých jim nic není. potřebují velmim vážný konflikt na svém území.

   Vymazat
  2. Anonymní27. června 2017 10:28
   Vojensky Ameriku nikdo nenapadne a vůči „barevné“ revoluci, mají jejich občané vnucenou imunitu. Jsou přesvědčeni, že Amerika je zemí neomezených možností, kde někteří bohatí již jsou a ostatní zbohatnou brzy také. Jsem zvědav, jak dlouho jim to ještě vydrží. P.K.

   Vymazat
  3. miraG - výnimočne rozumné a inteligentné slová

   Vymazat
 13. USA pomáhají demokratizovat země, které to, podle nich, nutně potřebují.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Trump získal v prezidentské volbě o tři miliony hlasů občanů méně než jeho protikandidátka Clintonová a přesto se stal prezidentem USA. Demokracie USA má asi nějaké výjimky a nebo úchylky.

   Vymazat
  2. A nebo to není demokracie. Myslím, že kdyby byl Putin zvolen menšinou hlasů občanů, asi by z toho měl nějaký mezinárodní problém, asi by USA měly námitky.

   Vymazat
  3. Takže, jak už jsem sdělil dříve, fakticky je Trump prezidentem USA ale právně demokraticky ne, což vylučuje jakékoliv smlouvy vesmírných civilizací, které na Zemi zastupuji, s USA v budoucnu. Fakt mne a nás naprosto nezajímá, že USA mají nedemokratický volební systém, možná, až budou těmi skoro poslednímu v řadě na Zemi, budou uvažovat o vlastní podřazenosti.

   Vymazat
  4. --- Zastupuji vesmírné civilizace na Zemi už více než dvacet let a veškerá především předběžná a seznamovací jednání s jakýmikoliv státy budu provádět osobně,... nechce se mi přímo konstatovat, že "až se mi třeba zrovna ten Trump pokloní až k zemi", směji se, a rád pokloní, ale především, uvědomte si, že naše - jejich podmínka, pro jakákoliv jednání s USA, platí a je jí přímá účast - přítomnost Simone Schöneberger z New Jersey. Dlužíme jí to. Musí být plně zasvěcena "do věci" jednání.

   Vymazat
  5. --- Představte si, že bychom například vyzbrojili třeba národ Afghánců našimi vesmírnými zbraněmi aby tak získali plnou válečnou převahu nad USA, které upřímně nenávidí a navíc jsou s nimi ve válečném stavu, dokonce ve faktické probíhající válce na jejich státním území. No, ale my nejsme idioty, zrovna, směji se. Nicméně, pokud my, kontakty s lidstvem, pak nelze bránit ani jiným adekvátním vesmírným civilizacím, které já ale na Zemi nezastupuji. Prostě už lidstvo dozrává do kosmického věku. Tomu vývojově prostě nelze zabránit ani se to nesmí, tomu bránit, protože by to omezovalo vývoj. Kdo pomůže USA, pokud ne my, kteří stojíme na jejich straně? ... pokud se nedohodneme. Před námi zlo utíká, protože naše jednání mu nedává jinou možnost. Myslíte si, tedy, že s Trumpem budeme mluvit po jeho? Pokud USA budou chtít a nebo už dokonce nezbytně potřebovat pomoct, pak se pokloní až k zemi a rád, pokud je vlastenec. Amen.

   Vymazat
  6. Anonymní27. června 2017 13:19
   Anonymní27. června 2017 13:50
   To snad už je lepší i ten Honolulu a Hornidolni.

   Vymazat
  7. 13:50 - žádnej takovej národ NEEXISTUJE, idiote! Můžeš vyzbrojit národ Paštunů, nebo Tádžiků či Uzbeků, ale určitě ne "Afgánců"! To jsou jen psi! Tuším chrti ...

   Vymazat
  8. .. jo a žádný židácký svině, Schönsteiny a jiný steiny sem netahej, hajzle obřezanej!

   Vymazat
  9. 20:50/54 Vy lidé asi nevíte, respektive, my vesmírné civilizace ano a s národem je nám povoleno jednat, protože národ je základní jednotkou planety. A k té Simone Schöneberger - Clinton, sorry, to Clinton jsem neuvedl. Možná jste tedy dost nevkusně napadl bývalého prezidenta USA Clintona a jeho příbuzné včetně Hillary.

   Vymazat
  10. 22:06 - tebe by debile najali jen "mimozemšťani" z Kosmonos! Kretén co nemá šajn vo historii a žvaní o neexistujícím "národu Afgánců" nemůže zastupovat ani kroužek UFO fandů z mateřský školky:) Co je svinská famílie Clinton zač ví ze zasvěcenejch pozemšťanů každej! - https://www.washingtonpost.com/blogs/she-the-people/post/bill-clinton-americas-first-jewish-president/2012/02/05/gIQAJ5lusQ_blog.html?utm_term=.0b0e61106946

   Vymazat
  11. 22:06 - Hele poď se sejít! Tě někde zakompostuju a vsaď se že pes po tobě neštěkne, natož ňáký "mimozemský civilizace":)) Ale výhru budu chtítí z pochopitelných důvodů poslat předem!

   Vymazat
  12. Tady se píše o těch "mimozemšťanech" (šmejdech co nejsou v žádný zemi doma a přitom hlásí se ke všem národům!) - http://iks2010.info/?p=118744

   Vidíš, hajzliku? Tihle tě splodili a voděj na drátkách! Nakecali ti krávoviny a ty jim te´d buldo sloužíš za pitomečka. Ale já ti to nežeru. Dostaneš sochorem do makovice, že se ti v ní ještě než ulítne pořádně rozsvítí!:))

   Vymazat
  13. A tady je vlajka, kterou ještě než zaslouženou smrtí chcípneš políbíš! - http://iks2010.info/?p=12878

   Tě naučím vobřezanej smrdutče, ctít Třetí Řím! - http://3rm.info/

   Vymazat
  14. 10:59 a podobné kecy. Vidím, že máš dost horkou krev. To je v podstatě dobře, pokud se ji naučíš regulovat a použít správně. Zastupuji vesmírné civilizace a sděluji jejich informace, které jsem získal během desítek let, co jsem byl jimi vyučován. Nechci se hádat o jejich pravdivost. Jde především o jejich stanovisko, respektive o jejich pozici, která je pro Zemi zásadně určující. Jak bych já a nebo i Ty mohl mít zaručeně správné vědomosti například o existenci národa Afghánců. Ale vesmír to chápe tak, že existuje jejich společná vibrace. Taliban, například, to je směs naprosto čehokoliv i různých tedy oficiálních národů a kmenů a politických stran a prostě čehokoliv ale spojuje je jediná věc a tou je odpor proti okupantům území, které společně trvale obývají. Možná, že to už je ta vibrace, která má charakter národa a je to skutečnost nová,... o které Ty ještě nemáš ani páru, frajere. Měl bys možná méně frajersky kecat a víc myslet.

   Vymazat
  15. To je územní "vlastenectví". V podstatě kecy. Cosi jako "my Ostravaci co mam kratke zobaky společně fandime Baniku!" ale Národ je společnou řečí hovořící a společnou kulturu sdílející společenství lidí. A kdybys nebyl idiot a neblouznil o nějakých píčovinách, tak normálně zabruzdáš sem tam na Wiki a tam se dočteš že území tzv. Afganistánu spolu sdílejí národy Paštunů, Uzbeků a Tádžiků!Vole připitomělej! A ještě ti prozradím tajemství! V USA se nehvoří Americky a tudíž i "americký národ" je jen vyumělkovaný konstrukt. A v Pakistánu nežije národ Pákistánců, anýbrž národ Urdů, hovořící Urdsky, pak také Paštunci a několik dalších menších národnostních menšin ...

   Vymazat
  16. Toi mje novinek, co, přiblbliku? A důležitý není jak co cítí tvoji ošetřovatelé v ústavu (ti páni v bílých pláštích co ti choděj píchat injekce a které poažuješ za mimozemšťany), ale Bůh! Tedy Tvůrce Třetího Říma! A ten např. Ukrajince považuje také za krajové označení Rusů, tedy cosi přeloženo do češtiny jako "Pomezané" od slova Pomezí (=Ukrajina). Před smrtí Boha přijmeš, pomůžu ti pár kopancema do tlamy a políbíš ikonu Třetího Ŕíma! - http://3rm.info/

   Vymazat
 14. Od druhé světové války byly USA největší svině na této planetě. Jen naši dřívější disidenti, nyní naše dnešní vládnoucí věrchuška to neviděli a nevidí, nebo, lépe řečeno, nechtějí to vidět. Disidenti byli těmito grázly placeni, aby pod heslem svobody, demokracie , pravdy a lásky tyto lži u nás podporovali a dál šířili. Náš národ byl, bohužel, mnohaletou propagandou Svobodné Evropy, Rádia Liberty a jiných propagandistických kanálů tak zmanipulovaný, že slepě věřil, že USA jsou vzorem demokracie a svobody. Dnes snad už mnozí pochopili, že to byly jen propagandistické lži a žvásty a pravda byla spíše na straně komunistické vlády. Prozření přišlo bohužel příliš pozdě. Dnes nás má Západ tak na provaze, že těžko proti tomu něco zmůžeme. Vlastní naše banky, podniky, platí prodejné presstitutky a politiky. Pokud se postavíme na zadní, tak po jednom týdnu sankcí a stopce financím jejich bankami se naše rádobyekonomika sesype jako domeček z karet. Zrušení jejich montoven by během jednoho týdne u nás vygenerovalo dva miliony nezaměstnaných a miliony hladových a polohladových s prázdnou státní pokladnou. Jak oni, tak i náš Bohuš a spol. to moc dobře vědí, proto všichni v Bruselu tak panáčkují a stojí v uctivém předklonu. Co nesvedl Hitlerův Wehrmacht, tak svedla Merklice s EU pod taktovkou USA. Naše jediná naděje je Rusko a Čína, které jako jediné země jsou schopny se těmto grázlům postavit a zastavit jejich válečné běsnění a jejich nikdy nekončící řadu politických, ekonomických a vojenských podrazů a křiváren. Přijde doba, kdy budeme s radostí znovu stavět železnou oponu a ostnatý drát na hranicích a prosit Rusko, Čínu a jejich globální organizace, aby nás vzaly pod svá křídla. Západ se totiž svou totální hloupostí sám zničí a za dvacet let bude dalším Chalífátem, tentokrát na území Evropy. Francie a Švédsko to už více méně mají spočítané. Na řadu po nich přijde Itálie, Německo, Španělsko, Belgie, Holandsko a bude vymalováno.Francie má už dva roky výjimečný stav, o čemž naše média taktně mlčí a dělají, že to je vrchol demokracie. Já si však pamatuji ( a je mi 59 let ), že výjimečný stav byl vždy jen doménou diktatur a válčících zemí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dovedu si docela dobře představit (důvody viz Maslowova pyramida základních potřeb člověka) že se bude v nedaleké budoucnosti prchat ze západu na východ.

   Vymazat
  2. 14:39
   Štěpáne už se děje;to by ses divil!Ale nepíše se o tom !
   j

   Vymazat